Επίγεια | Κινηματογραφικά |
Αθλητικά | Ντοκιμαντέρ |
Ειδησεογραφικά | Παιδικά |
Μουσικά | Lifestyle |
Όλα | Ψυχαγωγία |
Σειρές | Ταινίες |
Αθλητικά | Τηλεπαιχνίδι |
Ειδήσεις | Ενημέρωση |
Παιδικά | Ντοκιμαντέρ |
05:00 | Κοινωνία ώρα Mega |
08:15 | Mega Καλημέρα |
10:00 | Πάμε Δανάη! |
12:30 | Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων MEGA |
13:30 | Ελένη |
15:50 | Live News |
18:00 | Δελτίο Νοηματικής |
18:10 | Live News |
18:30 | The Chase |
19:45 | Κεντρικό δελτίο ειδήσεων |
20:40 | MEGA Αθλητικά |
20:50 | Δελτίο Καιρού |
21:00 |
Οι Απαράδεκτοι Κ1 Eurovision |
21:40 |
Η Γη της Ελιάς Κ3 Επ. 3.150 |
23:20 | Φως στο τούνελ |
06:15 | MasterChef 2024 |
08:45 | Breakfast at Star |
11:45 | Αλήθειες με τη Ζήνα |
14:00 |
Ντετέκτιβ Μονκ Κ3 Επ. 3.15 |
15:00 | STAR News |
15:45 | Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα |
15:50 | Shopping Star |
17:30 | Cash or Trash |
18:30 | Ο τροχός της τύχης |
19:45 | STAR News |
21:00 | Μαχητές των δρόμων 9 |
06:05 | Συνδέσεις |
10:00 | Πρωίαν σε είδον |
12:00 | Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός |
13:00 |
Ηλέκτρα Κ1 Επ. 1.122 |
14:00 |
ΠΟΠ Μαγειρική Κ7 Κατερίνα Μάντζιου |
15:00 | Στούντιο 4 |
18:00 | Αναλυτικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός |
18:30 | Ολυμπιακοί Αγώνες: Τελετή Παράδοσης-Παραλαβής Φλόγας |
19:25 |
Ηλέκτρα Κ1 Επ. 1.124 |
20:30 | Switch |
21:30 | Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα |
23:15 |
Μουσικό Κουτί Κ4 Μάνος Λοΐζος |
06:00 |
Πέτα τη Φριτέζα Κ2 Επ. 2.999 |
07:00 |
Μην Ψαρώνεις Κ2 Επ. 2.999 |
08:00 | Εγκλήματα |
09:00 | Η Αγορά Σήμερα |
13:00 | Λίτσα.com |
14:00 | Λίτσα.com |
15:00 | Οι μεν και οι δεν |
16:00 |
Μην Ψαρώνεις Κ2 Επ. 2.25 |
17:00 |
Πέτα τη Φριτέζα Κ2 Η Mesclun που άργησε μια μέρα |
18:00 | Εγκλήματα |
19:30 | Άγριες μέλισσες Κ3 Επ. 3.5 |
21:00 |
Criminal Minds Κ11 Devil's Backbone |
22:00 |
Criminal Minds Κ11 The Storm |
23:00 |
Νόμος και Τάξη: Αστυνομικές Ιστορίες Κ8 Επ. 8.999 |
05:45 | Καλημέρα Ελλάδα |
09:50 | Το Πρωινό |
13:00 | ΑΝΤ1 News |
13:50 | ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα |
14:00 | Κωνσταντίνου και Ελένης |
15:00 | Ρουκ Ζουκ |
16:15 | Το καφέ της Χαράς |
17:30 | 5 x 5 |
18:45 | Ant1 news |
20:00 | Ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος |
21:00 |
Έρωτας Φυγάς Κ2 Επ. 2.99 |
22:00 | Μια Ιταλίδα από την Κυψέλη |
06:00 | Σήμερα |
09:50 | Αταίριαστοι |
11:50 | Fay's Time |
13:40 | Δελτίο στη Νοηματική |
14:00 | Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ |
14:50 | Η μαμά μου μαγειρεύει καλύτερα από τη δική σου |
16:15 | My Style Rocks |
18:45 | Ο Μονομάχος |
19:50 | Τα νέα του ΣΚΑΪ |
21:00 | Allou fun Mark |
05:00 | One Live Magazine |
07:00 | One Live Magazine |
07:30 | Πας Μαγειρεύοντας |
08:00 | One Culture |
09:00 | One Live Magazine |
11:30 | One Culture |
12:00 | Τηλεπωλήσεις |
13:00 | Τηλεπωλήσεις |
14:00 | One News |
14:30 | Δελτίο στη Νοηματική |
14:40 | One Economy |
15:00 | Τηλεπωλήσεις |
17:00 | Travel Guide |
18:00 | One Central News |
19:00 | Εδώ |
06:15 | Θυρίδα Τηλεπώλησης |
06:45 | Οικογενειακές ιστορίες |
07:45 | Happy Day στον Alpha |
10:00 | Super Κατερίνα |
13:00 |
Το σόι σου Κ2 Επ. 2.54 |
14:00 | Ειδήσεις |
14:50 | T-Live |
16:35 | Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα |
16:45 |
Το σόι σου Κ2 Επ. 2.55 |
17:45 | Οικογενειακές ιστορίες |
18:50 | Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων Alpha |
20:00 |
Ο Παράδεισος των Κυριών Κ2 Επ. 2.137 |
21:00 |
Το σόι σου Κ3 Αυτός, Αυτή και τα Μυστήρια |
21:50 |
Σασμός Κ3 Επ. 3.115 |
23:40 | Κλεφτρόνι και τζέντλεμαν |
06:00 | Ώρα Ελλάδος |
09:50 | Πρωινό Σου Σου |
13:00 | Open News - Μεσημεριανό Δελτίο |
14:00 | Οδός Ζαρίφη 2 |
15:30 | Θυρίδα Τηλεπώλησης |
15:45 | Open News στη Νοηματική |
16:00 | Πράκτορες 005 εναντίον χρυσοποδαρου |
17:45 |
Σαν Ψέμα Κ1 Επ. 1.15 |
18:45 | Open News |
19:55 | Driver's Seat |
20:00 |
Η Υπόσχεση Κ1 Επ. 1.89 |
21:15 | Happy feet 2 |
06:00 |
Το ταξίδι μου στην Ελλάδα Κ4 Κάρπαθος - Κάσος |
07:00 | Paprika |
07:20 | Πιράτα και Καπιτάνο |
07:35 | Αριθμοκυβάκια |
07:45 | Λουί |
07:50 | Ιστορίες με το Γέτι |
08:00 | Άνοιξη στη Φάρμα του Τζίμι Κ1 Επ. 1.4 |
09:00 |
Μικρά Κράτη της Ευρώπης Κ1 Λουξεμβούργο |
10:00 | Μέρα με Χρώμα |
11:30 |
Όψον και Ψαλμός Χταπόδι με Λαδερά Φασολάκια |
12:00 | Το ταξίδι μου στην Ελλάδα Κ4 Ρόδος |
13:00 | Περίμετρος |
14:00 | Σάντα Τσικίτα |
15:30 |
Όψον και Ψαλμός Χταπόδι με Λαδερά Φασολάκια |
16:00 | Ο Κόσμος των Σπορ |
06:00 | Πρωινή Ζώνη |
09:45 | Action Life |
10:00 | Action Τώρα |
13:00 | Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων |
14:00 | Καλύτερα Αργά |
15:00 | Χωρίς Χάρτη |
16:00 | Ποδόσφαιρο: ΠΟΤ Ηρακλής - Αιολικός |
18:00 | Πάμε Γήπεδο |
19:00 | Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων |
19:50 | Δελτίο Καιρού |
20:00 | Η Επόμενη Μέρα |
21:00 | Mitsi Var |
22:00 | Πίσω από τις γραμμές του εχθρού |