Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:45 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
07:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Match Pack
08:15 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Προεπισκόπηση
09:00 Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Μπαρτσελόνα
11:15 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
13:15 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Match Pack
13:55 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Προεπισκόπηση
14:30 Ποδόσφαιρο: Γούλβερχαμπτον Γουάντερερς - Λέστερ LIVE
16:30 Στιγμιότυπα
17:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπράιτον Χόουβ Άλμπιον LIVE
19:00 Στιγμιότυπα
19:30 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Τσέλσι LIVE
21:30 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπράιτον Χόουβ Άλμπιον
23:30 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Τσέλσι
01:30 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
02:00 UEFA Champions League 2018-19 - Στιγμιότυπα
02:55 Ποδόσφαιρο: Μπέτις - Μίλαν
04:50 Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Μπαρτσελόνα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 5 HD
06:00 WRC Μαγκαζίνο 2018
06:45 Μηχανοκίνητα: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας 2018
09:00 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2018
12:30 WRC Μαγκαζίνο 2018
13:15 Red Bull Air Race World Championship 2018
15:40 Dirt Games 2018 - Στιγμιότυπα
16:10 WRC Μαγκαζίνο 2018
16:55 RBAR 2018
18:10 GP Confidential 2018 
Επ.25  Επ. 25
18:55 NASCAR Decades: 90's
19:35 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πλαγιολίσθησης 2018
21:00 Μηχανοκίνητα: ROC Nations Cup 2019 LIVE
00:00 WRC Μαγκαζίνο 2018
00:30 WRC 2018
01:40 GP Confidential 2018 
Επ.25  Επ. 25
02:25 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πλαγιολίσθησης 2018
03:45 Μηχανοκίνητα: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας 2018
Πρόγραμμα novasports3
10:00 SUPER EUROLEAGUE
11:00 EUROLEAGUE
13:00 SUPER EUROLEAGUE
15:00 EUROLEAGUE
17:00 ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ - ΜΙΛΓΟΥΟΛ
19:00 ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΠΑΡΜΑ
21:00 ΜΟΝΑΚΟ - ΣΤΡΑΣΜΠΟΥΡ
23:00 EUROLEAGUE
01:00 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
Πρόγραμμα novasports7
11:30 Euroleague - κύκλος 1 Αρμάνι Μιλάνο - Ουνικάχα Μάλαγα (M)
13:30 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
15:30 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
17:30 ΡΩΣΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:30 ΣΟΥΟΝΣΙ - ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
21:30 ΡΩΣΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:30 Λιγκ καπ Αγγλίας
01:30 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
Πρόγραμμα Fox Sports HD
07:00 Formula E Street Racers 2019
07:30 NHL On The Fly 2018-2019
08:20 Col. blue jackets - canadiens
10:10 Ski Classics 2018-19
14:00 NFL Extra 2018
14:30 Formula E Street Racers 2019
15:00 Col. blue jackets - canadiens
16:50 NFL Gameday 2018
17:50 Road to the NHL Winter Classic 2019
18:40 Formula E Street Racers 2019
19:10 NHL On The Fly 2018-2019
20:00 New Jersey Devils - Anaheim Ducks
23:00 NFL Gameday 2018
23:30 Ski Classics 2018-19
03:00 NHL On The Fly 2018-2019
04:15 Road to the NHL Winter Classic 2019
05:05 Keane & Vieira: Best Of Enemies
Πρόγραμμα Nautilcal Channel
06:00 20 Χρόνια Voiles de St Tropez
06:30 Απομακρυσμένες ακτές Κ8 
Επ.13  Νόστιμα τρόφιμα σε ξένα λιμάνια
07:00 Το Ταξίδι του Ghibellina Κ1 
Επ.3  Επ. 3
07:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα kiteboarding 2017 
Επ.4  Αίγυπτος
08:00 H2O Racing 2018: F1H2O 
Επ.6  Άμπου Ντάμπι, ΗΑΕ
08:30 Karujet - παγκόσμιο πρωτάθλημα 2016 Στα παρασκήνια
09:00 Παγκόσμιο Τουρνουά Match Racing 2017 
Επ.4  Σικάγο
10:00 Μέσα από το 35ο Αμερικάνικο Κύπελλο 
Επ.2  Επ. 2
10:30 Αγώνες Πρωταθλήματος RC44 2017 
Επ.2  Επ. 2
11:00 Sail-Ho! Κ4 
Επ.10  Επ. 10
11:30 The Irish Gathering
12:00 Επικίνδυνα Νερά Κ4 
Επ.6  Ξένες δοκιμασίες
13:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα kiteboarding 2018 
Επ.3  Βραζιλία
13:30 Ταχύπλοα καταμαράν gc32 2018 
Επ.6  Επ. 6
14:00 20 Χρόνια Voiles de St Tropez
14:30 Απομακρυσμένες ακτές Κ8 
Επ.13  Νόστιμα τρόφιμα σε ξένα λιμάνια
15:00 Οδύσσεια Kitesurf 2017
16:00 Το Ταξίδι του Ghibellina Κ1 
Επ.3  Επ. 3
16:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα kiteboarding 2017 
Επ.4  Αίγυπτος
17:00 H2O Racing 2018: F1H2O 
Επ.6  Άμπου Ντάμπι, ΗΑΕ
17:30 Karujet - παγκόσμιο πρωτάθλημα 2016 Στα παρασκήνια
18:00 Μέσα από το 35ο Αμερικάνικο Κύπελλο 
Επ.2  Επ. 2
18:30 Αγώνες Πρωταθλήματος RC44 2017 
Επ.2  Επ. 2
19:00 Sail-Ho! Κ4 
Επ.10  Επ. 10
19:30 The Irish Gathering
20:00 Star Sailors League 2018 Νασάου
20:30 AF Offshore Race
21:00 Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2017 
Επ.1  Επ. 1
21:30 Julbo Sail Session
22:00 Πλέοντας προς το Τόκιο 2018 
Επ.6  Επ. 6
00:00 20 Χρόνια Voiles de St Tropez
00:30 Απομακρυσμένες ακτές Κ8 
Επ.13  Νόστιμα τρόφιμα σε ξένα λιμάνια
01:00 Επικίνδυνα Νερά Κ4 
Επ.6  Ξένες δοκιμασίες
02:00 H2O Racing 2018: F1H2O 
Επ.6  Άμπου Ντάμπι, ΗΑΕ
02:30 Karujet - παγκόσμιο πρωτάθλημα 2016 Στα παρασκήνια
03:00 Μέσα από το 35ο Αμερικάνικο Κύπελλο 
Επ.2  Επ. 2
03:30 Αγώνες Πρωταθλήματος RC44 2017 
Επ.2  Επ. 2
04:00 Star Sailors League 2018 Νασάου
04:30 AF Offshore Race
05:00 20 Χρόνια Voiles de St Tropez
Πρόγραμμα Cosmote Sport 2 HD
07:00 Ποδόσφαιρο: Χετάφε - Αλαβές
09:15 UEFA Europa League 2018-19 - Στιγμιότυπα
10:30 Ποδόσφαιρο: Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2018-19
12:45 La Liga Specials - Files 
Επ.5  Επ. 5
13:45 Ποδόσφαιρο: Χετάφε - Αλαβές
16:00 UEFA Europa League 2018-19 - Στιγμιότυπα
17:15 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης - Σεβίλη LIVE
19:15 Στιγμιότυπα
19:30 Ποδόσφαιρο: Ουέσκα - Ατλέτικο Μαδρίτης LIVE
21:30 Στιγμιότυπα
21:45 Ποδόσφαιρο: Θέλτα - Βαλένθια LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης - Σεβίλη
01:40 Ποδόσφαιρο: Θέλτα - Βαλένθια
03:35 Sports Classics: ESPN 30 for 30 - κύκλος 1 Miracles and Men
04:35 Ποδόσφαιρο: Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2018-19
Πρόγραμμα Cosmote Sport 6 HD
06:00 Sports Classics: 2018 Outdoor Specials
07:05 Sports Classics: 2018 Outdoor Specials
08:10 Topspin
09:40 Sports Classics: ABC of Sailing
10:25 Sports Classics: ESPN 30 for 30 - κύκλος 1 Miracles and Men
11:55 Βόλεϊ: Ολυμπιακός - BBSK Κωνσταντινούπολης
14:25 Topspin
15:55 Sports Classics: ABC of Parkour
16:30 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Φράιμπουργκ LIVE
18:30 Πυγμαχία: KOTV 2019 
Επ.3  Επ. 3
19:00 Βόλεϊ: Κάζαλματζορε - Ιλ Μπιζόντε Φιρέντσε
21:30 Υδάτινα Σπορ: ISA World Surfing Games
22:45 Χάντμπολ: VELUX EHF Champions League 2018-19
23:15 Βόλεϊ: Μπερλίν Βόλεϊ - Σκρα Μπέλχατοφ
01:45 Red Bull Cliff Diving World Series 2018
03:00 Red Bull Cliff Diving World Series 2018
04:15 Χάντμπολ: Βέσπρεμ - Μονπελιέ
Πρόγραμμα novasports4
12:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE - Νίζνι Νόβγκοροντ - Μπάνβιτ (M)
14:00 EUROCUP - Ουλμ - Λοκομοτίβ Κουμπάν (M)
16:00 EUROCUP - Παρτίζαν - Μονακό (M)
18:00 ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΓΚΕΝΓΚΑΝ
20:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
20:45 ΤΣΒΟΛΕ - ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
22:45 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
00:45 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
Πρόγραμμα Action24
07:00 Ο Γύρος του Guangxi
09:00 Ποδόσφαιρο: Οντένσε - Μπρόντμπι
11:00 Gillette World Sports
11:30 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
12:00 Γκολφ
13:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
18:00 Mobil 1 The Grid
18:30 Moto in action
19:00 Ταξιδευοντας με την κουζινα
20:00 Οι αντιζηλοι
21:00 Κλέφτες πτωμάτων
23:00 100.000 δολάρια στον ήλιο
01:00 Gillette World Sports
01:30 Formula E
02:00 Super League Triathlon
03:00 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
03:30 Extreme Sailing
04:00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
05:00 Ποδόσφαιρο: Οντένσε - Κοπεγχάγη
Πρόγραμμα Motorvision Channel
06:20 Ταξίδι στο χρόνο Κ7 
Επ.73  Το αμερικανικό όχημα
06:45 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ4 
Επ.42  Volkswagen Μέρος 1
07:15 4x4 Κ5 
Επ.79  SUV Brothers
07:40 Μετατροπές 
Επ.79  BMW Art Car
08:05 Υψηλά Οκτάνια Κ3 
Επ.64  Οι καλύτερες αναβάσεις του κόσμου
08:30 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ1 
Επ.10  Έκθεση αυτοκινήτου στο Παρίσι
08:55 Μετατροπές Κ4 
Επ.12  All-American Heroes
09:20 Μετατροπές Κ2 
Επ.91  Gemballa
09:45 Το αυτοκίνητό σου στην τηλεόραση 
Επ.5  Επ. 5
10:05 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ1 
Επ.12  Σε περιπολία με τα υπερ-περιπολικά του Ντουμπάι
10:35 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ6 
Επ.20  AMG GT R
11:00 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα Κ2 
Επ.21  Πολυτελή καμπριολέ
11:25 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα Κ2 
Επ.22  Supersport καμπριολέ
12:00 Τέλεια βόλτα Κ3 
Επ.32  Hot Hatches - Μικροσκοπικά κακά παιδιά
12:25 Ταξίδι στο χρόνο Κ7 
Επ.72  Ισχυρά κάμπριο
12:50 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ4 
Επ.41  Jaguar Racing
13:20 4x4 Κ5 
Επ.78  Compact SUV από την Άπω Ανατολή
13:45 Μετατροπές Κ4 
Επ.13  GTs
14:10 Υψηλά Οκτάνια Κ3 
Επ.63  FMX Expression Sessions
14:35 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ1 
Επ.10  Έκθεση αυτοκινήτου στο Παρίσι
15:05 Μοτοσυκλέτες Κ3 
Επ.5  BMW R5 Homage
15:30 Μοτοσυκλέτες Κ2 
Επ.90  KTM Superduke
15:50 Ο τρόπος ζωής των μηχανόβιων Κ2 
Επ.47  Διασχίζοντας τη Γιούτα με Harley 2011 - Μέρος 3
16:20 Trackmasters 
Επ.21  Επ. 21
16:40 Ο κόσμος των φορτηγών 
Επ.31  Επ. 31
17:10 4x4 Κ4 
Επ.47  Ευρύχωρα Off-Roader
17:35 4x4 Κ4 
Επ.49  Τετρακίνητα οικογενειακά βαν
18:00 Ταξίδι στο Χρόνο Κ3 
Επ.5  Jaguar E-Type
18:20 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.9  Jaguar E Type
18:45 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ4 
Επ.40  Jaguar
19:15 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ4 
Επ.41  Jaguar Racing
19:40 4x4 Κ4 
Επ.53  Off-Road δράση
20:05 4x4 Κ5 
Επ.77  Σπορτίβ SUV
20:30 4x4 Κ5 
Επ.80  Business Class with All-Wheel Drive
20:55 Χώρα παραγωγής Κ3 
Επ.43  Land Rover και Jaguar
21:25 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ1 
Επ.11  Lykan HyperSport - Η κατασκευή ενός Supercar
21:50 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ4 
Επ.12  Πανέμορφο θηρίο
22:10 4x4 Κ5 
Επ.84  Alpina B5 Touring vs
22:35 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ4 
Επ.14  Η Επιτομή της Πολυτέλειας
23:05 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ4 
Επ.15  Ευρύχωρα ισχυρά αυτοκίνητα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 3 HD
06:00 Sports Classics: ESPN 30 for 30 - κύκλος 1 Miracles and Men
07:40 Ποδόσφαιρο: Χόλσταϊν Κίελo - Αμβούργο
09:55 Ποδόσφαιρο: Λαμία - Παναθηναϊκός
12:10 Ποδόσφαιρο: Κισσαμικός - ΑΕΚ
14:25 Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ - Μπάγερν Μονάχου
16:30 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν - Γκλάντμπαχ LIVE
18:30 UEFA Europa League 2018-19 - Στιγμιότυπα
19:30 Ποδόσφαιρο: Λειψία - Ντόρτμουντ LIVE
21:30 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Κρίσταλ Πάλας
23:30 Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Έβερτον
01:30 Bundesliga 2018-19 - Στιγμιότυπα 
Επ.13  Επ. 13
02:00 Ποδόσφαιρο: Ανόβερο - Βέρντερ Βρέμης
04:00 Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Πρόγραμμα novasports1
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΟΦΗ - Πανιώνιος (M)
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Λεβαδειακός - Ολυμπιακός (M)
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ (M)
16:15 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ LIVE
19:15 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 THE JOURNEY
21:30 ΙΝΤΕΡ - ΣΑΣΟΥΟΛΟ
23:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΟΚ - Πανιώνιος (M)
01:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός (M)
03:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ (M)
05:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Pre Game Show (M)
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα EDGEsport HD
07:30 Lane One: Inside BMX Supercross 2017 
Επ.3  Επ. 3
08:00 Live Recap SLS World Tour Τελικοί ανδρών - Λος Άντζελες
09:30 UIM F1H20 World Championship 2017 
Επ.3  Επ. 3
10:00 Live Recap F1H2O World Champ GP 2018 Λονδίνο 2η ημέρα
12:00 Live Recap British Talent Cup 2018 Silverstone ημέρα 1η
13:00 Live Recap Swoop FAI World Championships 2018
15:30 Lane One: Inside BMX Supercross 2017 
Επ.3  Επ. 3
16:00 Live Recap SLS World Tour Τελικοί ανδρών - Λος Άντζελες
17:30 UIM F1H20 World Championship 2017 
Επ.3  Επ. 3
18:00 Live Recap F1H2O World Champ GP 2018 Λονδίνο 2η ημέρα
20:00 Live Recap British Talent Cup 2018 Silverstone ημέρα 1η
21:00 Live Recap Swoop FAI World Championships 2018
23:30 Lane One: Inside BMX Supercross 2017 
Επ.3  Επ. 3
00:00 Live Recap SLS World Tour Τελικοί ανδρών - Λος Άντζελες
01:30 UIM F1H20 World Championship 2017 
Επ.3  Επ. 3
02:00 EDGEucation 
Επ.3  Audi Nines Mountain Biking
02:30 FISE World Series 
Επ.3  Επ. 3
03:00 Above Below
05:00 Live Recap SLS Pro Open 2018 Προκριματικά ανδρών Heats 4-6
Πρόγραμμα Cosmote Sport 4 HD
06:00 Μπάσκετ: Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Λ. Α. Λέικερς
08:40 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2018-19 - 5η Περίοδος 
Επ.15  Επ. 15
09:05 Pick n' Roll
10:50 Μπάσκετ: Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Σαν Αντόνιο Σπερς
13:30 NBA Daily
14:15 Μπάσκετ: Γ. Γουίζαρντς - Ν. Γιορκ Νικς
17:00 Μπάσκετ: ΑΕΚ - Περιστέρι Βίκος Cola LIVE
19:00 NBA Action 2018-19 
Επ.28  Επ. 28
19:35 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ 
Επ.67  Επ. 67
20:05 Μπάσκετ: Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Σαν Αντόνιο Σπερς
22:30 Μπάσκετ: Φιλαδέλφεια Σίξερς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ LIVE
01:30 Μπάσκετ: ΑΕΚ - Περιστέρι Βίκος Cola
03:30 Μπάσκετ: Χιούστον Ρόκετς - Λ. Α. Λέικερς LIVE
Πρόγραμμα novasports2
10:00 ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΑΓΓΛΙΑΣ
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Λιλ - Αμιάν (M)
14:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Νόριτς - Μπέρμιγχαμ Σίτι (M)
16:00 ΡΟΜΑ - ΤΟΡΙΝΟ
18:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
18:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
19:30 ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ LIVE
21:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
22:30 THE JOURNEY
23:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός (M)
01:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
03:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Παρί Σεν Ζερμέν - Γκενγκάν (M)
05:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Σουόνσι - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (M)
06:00 Νovasports2HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 7 HD
08:00 COSMOTE SPORT 7HD
16:00 COSMOTE SPORT 7HD
16:30 Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη - Μάιντς LIVE
18:30 COSMOTE SPORT 7HD
22:00 Ποδόσφαιρο: Μπόρνμουθ - Γουέστ Χαμ
00:00 Ποδόσφαιρο: Νιουκάστλ - Κάρντιφ Σίτι
02:00 COSMOTE SPORT 7HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 8 HD
08:00 COSMOTE SPORT 8HD
16:00 COSMOTE SPORT 8HD
16:30 Ποδόσφαιρο: Ανόβερο - Βέρντερ Βρέμης LIVE
18:30 COSMOTE SPORT 8HD
00:00 COSMOTE SPORT 8HD
04:00 Πολεμικές Τέχνες: UFC Fight Night 2018 LIVE
Πρόγραμμα Outdoor Channel HD
06:15 Σύγχρονο ψάρεμα με τον Jared Jeffries 
Επ.308  Ταξιδεύοντας στον κόσμο
06:35 Σύγχρονο ψάρεμα με τον Jared Jeffries 
Επ.309  Ψαροτούφεκο στη νότια Φλόριντα
07:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ψαρέματος 
Επ.16  Επ. 16
08:30 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
08:50 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
09:15 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
09:35 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
10:00 Dropped 
Επ.51  Στα όρια της καταιγίδας
10:20 Κυνήγι Πάπιας Δίχως Όρια 
Επ.10  Κυνήγι Πάπιας Δίχως Όρια
10:45 Ultimate Match Fishing 
Επ.10  Larry Nixon vs
11:05 Ultimate Match Fishing 
Επ.10  Larry Nixon vs
11:30 Αμερικανικό πρωτάθλημα ψαρέματος 
Επ.16  Επ. 16
13:00 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
13:20 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
13:45 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
14:05 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
14:30 Dropped 
Επ.51  Στα όρια της καταιγίδας
14:50 Κυνήγι Πάπιας Δίχως Όρια 
Επ.10  Κυνήγι Πάπιας Δίχως Όρια
15:15 Ultimate Match Fishing 
Επ.10  Larry Nixon vs
15:35 Ultimate Match Fishing 
Επ.10  Larry Nixon vs
16:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ψαρέματος 
Επ.16  Επ. 16
17:30 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
17:50 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
18:15 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
18:35 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
19:00 Dropped 
Επ.51  Στα όρια της καταιγίδας
19:20 Κυνήγι Πάπιας Δίχως Όρια 
Επ.10  Κυνήγι Πάπιας Δίχως Όρια
19:45 Ultimate Match Fishing 
Επ.10  Larry Nixon vs
20:05 Ultimate Match Fishing 
Επ.10  Larry Nixon vs
20:30 Αμερικανικό πρωτάθλημα ψαρέματος 
Επ.16  Επ. 16
22:00 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
22:20 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
22:45 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
23:05 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders
23:30 Dropped 
Επ.51  Στα όρια της καταιγίδας
23:50 Κυνήγι Πάπιας Δίχως Όρια 
Επ.10  Κυνήγι Πάπιας Δίχως Όρια
00:15 Ultimate Match Fishing 
Επ.10  Larry Nixon vs
00:35 Ultimate Match Fishing 
Επ.10  Larry Nixon vs
01:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ψαρέματος 
Επ.16  Επ. 16
02:30 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.14  Antler Raiders