Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 26 Αυγούστου 2016 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:50 Αέρινες σιωπές
08:50 Μπουκιά και συχώριο
09:50 Αν θυμηθείς το όνειρο μου
10:50 Ο κακός βεζίρης
11:50 Πίσω στο σπίτι
12:50 Μάνα είναι μόνο μία
14:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
15:00 Το ρετιρέ
16:20 Παιδική χαρά
17:40 Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
17:50 Η ώρα η καλή 
Επ.72 
18:50 Kara Sevda - κύκλος 1 
Επ.58  Επ.58
20:00 Το κόκκινο δωμάτιο
21:00 Μάλιστα, Σεφ! 
Επ.7  Η Χαμένη Γεύση και μια Μετακόμιση
21:50 Με λένε Βαγγέλη 
Επ.9 
22:50 Singles 2 1/2 
Επ.11  Μισό - μισό - …και η ζωή πάλι συνεχίζεται
23:50 Σ' αγαπώ - μ' αγαπάς
00:30 Παντρεμένοι με παιδιά
01:00 Drop Dead Diva
02:00 As if
02:30 Justified
03:30 Fantasy Island
05:00 Φιλοδοξίες
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
08:10 Ατίλα Μαρσέλ: Ο πιανίστας
10:00 Η λεωφόρος της Δύσης
12:00 20.000 μέρες στη Γη
13:40 Ο Ροζ Πάνθηρας ξαναχτυπά
15:30 Ένοχα ψέματα
17:10 Σρεκ ο τρίτος
18:50 Ένας Αμερικανός φίλος
21:00 Βασική αμφιβολία
22:45 Το αριστερό μου πόδι
00:30 Το χρέος
02:30 No god, no master
04:10 Κακή τύχη
05:50 Η τροτέζα
Πρόγραμμα novacinema1
06:45 Μαύρο ή λευκό
08:45 Κινηματογραφικά νέα
09:45 Dans la tourmente
11:35 All the way
13:45 Κινηματογραφικά νέα
14:45 7ος όροφος
16:15 Confirmation
18:10 Hollywood Buzz
18:45 Murder, she baked
20:15 Παράλογος άνθρωπος
22:00 Χωρίς μέτρο
23:50 Μαύρος άνθρακας σε λεπτό πάγο
01:40 Στα χρόνια της βίας
03:45 Λουτρό αίματος
05:20 Κινηματογραφικά νέα
Πρόγραμμα FOXlife
06:30 Once Upon a Time - Κύκλος 5 
Επ.19  Sisters
07:15 Once Upon a Time - Κύκλος 5 
Επ.20  Firebird
08:00 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Dedicating This One to the Crew
08:25 Modern family - 7ος Κύκλος 
Επ.12  Clean For a Day
08:50 Masterchef - 6ος κύκλος 
Επ.19  Team Gordon Ramsay
09:30 Save with Jamie - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Brisket of Beef
10:20 Melissa and Joey - 4ος Κύκλος 
Επ.1  A Decent Proposal
10:40 Raising Hope - 3ος κύκλος 
Επ.17  Sex, Clown and Videotape
11:05 Once Upon a Time - Κύκλος 5 
Επ.21   Last Rites
11:50 Once Upon a Time - Κύκλος 5 
Επ.22  Only You
12:35 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.1  Heavy is the head
13:20 Castle - 6ος κύκλος 
Επ.12  Deep Cover
14:05 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Dedicating This One to the Crew
14:30 Modern family - 7ος Κύκλος 
Επ.12  Clean For a Day
14:55 Masterchef - 6ος κύκλος 
Επ.19  Team Gordon Ramsay
15:35 Simply Nigella - 1ος Κύκλος 
Επ.5  Episode 5
16:05 Gordon Ramsay's ultimate cookery course - 1ος κύκλος 
Επ.3  Gordon Ramsay’s Ultimate Cookery Course, 3
16:30 Melissa and Joey - 4ος Κύκλος 
Επ.2  Independence Day
16:50 Raising Hope - 3ος κύκλος 
Επ.18  Arbor Daze
17:15 Once Upon a Time - Κύκλος 5 
Επ.23  An Untold Story
18:00 Grey's anatomy - 8ος κύκλος 
Επ.1  Free Falling
18:45 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.2  Yes
19:30
Επ.13  In Our Midst
20:15 Castle - 6ος κύκλος 
Επ.13  Limelight
21:00 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Buckingham Malice
21:25 Modern family - 7ος Κύκλος 
Επ.13  Thunk in The Trunk
21:45 Masterchef - 6ος κύκλος 
Επ.20  The Finale
22:30 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.3  Born Dead
22:50 Girls - 5ος Κύκλος 
Επ.6  The Panic in Central Park
23:20 The Grinder - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Buckingham Malice
23:45 Modern family - 7ος Κύκλος 
Επ.13  Thunk in The Trunk
00:05 Masterchef - 6ος κύκλος 
Επ.20  The Finale
00:50 You're the worst - 2ος Κύκλος 
Επ.3  Born Dead
01:10 Girls - 5ος Κύκλος 
Επ.6  The Panic in Central Park
01:40 Salem - 1ος Κύκλος 
Επ.10  The House of Pain
02:25 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.2  Yes
03:10 Devious maids - 3ος κύκλος 
Επ.11  Terms of Endearment
04:00 Project Runway - 12ος Κύκλος  
Επ.8  Having a Field Day
04:50 Salem - 1ος Κύκλος 
Επ.10  The House of Pain
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Επεισόδιο της 14/8
06:45 Οι μεν και οι δεν
07:45 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
08:45 Βότκα πορτοκάλι
09:45 Λίτσα.com
10:45 Ο πόλεμος των άστρων 
Επ.5  Πώς να ρίξεις έναν Τοξότη σε δέκα μέρες - 1ο μέρος
11:45 Άκρως οικογενειακόν - 1ος κύκλος 
Επ.19 
13:00 Ant1 news
13:30 TV Quiz
14:15 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος 
Επ.15  Σόι... και αβλαβείς - 2ο μέρος
15:20 Το καφέ της Χαράς
16:15 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 1ος κύκλος 
Επ.33  Επ.33
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Εγκλήματα
19:00 Ant1 news
20:00 Εργαζόμενη γυναίκα - 2ος κύκλος 
Επ.7  Νοσοκόμα
21:00 Οι συμμαθητές 
Επ.87  Επ. 87
22:10 Οι συμμαθητές 
Επ.88  Επ. 88
23:15 Ταμάμ 
Επ.21  Επ. 21
00:15 Οι στάβλοι της Εριέτας Ζαΐμη
01:15 Χρυσό Τηλέφωνο
03:15 VICE on HBO
04:00 Vice
05:15 Το καφέ της Χαράς
Πρόγραμμα ALPHA
06:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00 TV Mall
07:30 Βελούδο από μετάξι 
Επ.24 
08:30 Μου το κρατάς μανιάτικο 
Επ.17 
09:30 Θα σε δω στο πλοίο - 1ος κύκλος 
Επ.14  Επ. 14
10:30 Μπερδέματα  
Επ.13  Επ. 13
11:30 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος 
Επ.3 
12:30 Ειδήσεις
13:00 Μια αγάπη, μια ζωή
14:00 Οικογενειακές ιστορίες
16:00 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.23  Ο χαλβάς κερατάς
16:50 Γυναίκες στα όπλα
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Κάτι ψήνεται
21:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.36  Επ. 36
21:50 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.68  Επ. 68
22:45 World Party
01:00 Gran Hotel - 2ος κύκλος 
Επ.25  Επ.25
02:00 Γ4 - κύκλος 1 
Επ.15  Επ. 15
03:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
03:30 Κόκκινος κύκλος Στεγνό καθάρισμα
04:30 Σφηνάκια
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εικόνες
05:45 Ζωή Ξανά - 1ος κύκλος 
Επ.15  Επ. 15
Πρόγραμμα novacinema2
07:10 Κινηματογραφικά νέα
08:10 Γείτονες μέχρι θανάτου
09:45 Ποιόν από τους δύο;
11:45 Κινηματογραφικά νέα
12:40 Ευχήσου και όλα γίνονται
14:05 Το ξέφωτο
15:40 Ο Πρόεδρος, ένα ροζ σκάνδαλο και ένας πόλεμος
17:20 Action zone
17:55 Εξωτικό ξενοδοχείο Μάριγκολντ 2
20:05 Γράμματα στην Ιουλιέτα
22:00 Επικίνδυνη αποστολή: Μυστικό έθνος
00:15 Α-διαπραγματευτος
01:45 Τζον Γουίκ
03:25 Οι ατελείωτοι αρραβώνες
05:35 Ο κύριος Τέρνερ
Πρόγραμμα National Geographic
07:00 Παιχνίδια του μυαλού 
Επ.6  Λάθος αντίληψη
07:30 Παιχνίδια του μυαλού 
Επ.8  Επιρροή
08:00 Προκλήσεις μηχανικής - 3ος κύκλος Formula 1
09:00 Σκανάροντας το παρελθόν 
Επ.1  Ιερουσαλήμ
10:00 Τραγωδία στον αέρα - 7ος κύκλος Λόκερμπι
11:00 Σκανάροντας το παρελθόν 
Επ.5  Ο Καθεδρικός του Αγίου Παύλου
12:00 Τραγωδία στον αέρα - 9ος κύκλος 
Επ.6  Εκκενώστε το αεροπλάνο
13:00 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Το αεροπλάνο που πετούσε πολύ ψηλά
14:00 Τραγωδία στον αέρα - 14ος κύκλος Μοιραία προσοχή
15:00 X: Η γενιά που αλλαξε τον κοσμο - κύκλος 1 Η δύναμη της αναταρχής
16:00 Σκανάροντας το παρελθόν 
Επ.6  Οι πυραμίδες της Αιγύπτου
17:00 Τραγωδία στον αέρα - 7ος κύκλος Το αεροπλάνο που εξαφανίστηκε
18:00 Βασιλιαδες τών ορυχειων - κύκλος 1 Βασιλικό Ζαφείρι
19:00 The 80s - κύκλος 1 Ψώνια μέχρι τελικής πτώσης
20:00 Ο χρυσός του Γιουκον - κύκλος 4 Διπλό χτύπημα
21:00 Ασφαλεία αεροδρομιου: Κολομβία - κύκλος 2 Διπλός κίνδυνος
22:00 Εμπόριο οργάνων
23:00 Νησί χωρις κανόνες - κύκλος 2 Αγρια νερά
00:00 Ο χρυσός του Γιουκον - κύκλος 4 Διπλό χτύπημα
01:00 Ασφαλεία αεροδρομιου: Κολομβία - κύκλος 2 Διπλός κίνδυνος
02:00 Εμπόριο οργάνων
03:00 Νησί χωρις κανόνες - κύκλος 2 Αγρια νερά
04:00 The 80s - κύκλος 1 Ψώνια μέχρι τελικής πτώσης
05:00 Βασιλιαδες τών ορυχειων - κύκλος 1 Βασιλικό Ζαφείρι
06:00 Σκανάροντας το παρελθόν 
Επ.5  Ο Καθεδρικός του Αγίου Παύλου
Πρόγραμμα Fox
06:00 Criminal Minds - 7ος Κύκλος 
Επ.18  Foundation
06:45 The Glades - 4ος Κύκλος 
Επ.9  Fast Ball
07:30 Empire - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Our Dancing Days
08:15
Επ.15  King of the Nerds
08:35 How I met your mother - 8ος κύκλος 
Επ.20  The Time Travelers
09:00 Agents of S.H.I.E.L.D. - 2ος κύκλος 
Επ.22  S.O.S. Part Two
09:45 White Collar - 6ος Κύκλος 
Επ.4  All's Fair
10:30 American dad - 3ος Κύκλος 
Επ.1  The Vacation Goo
10:50 Bob's Burgers - 4ος Κύκλος 
Επ.21  Wharf Horse
11:15 Empire - 1ος Κύκλος 
Επ.8  The Lyon's Roar
12:00
Επ.16  I Hate the High Road
12:20 How I met your mother - 8ος κύκλος 
Επ.21  Romeward Bound
12:45 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D - 3ος Κύκλος 
Επ.1  Laws Of Nature
13:30 White Collar - 6ος Κύκλος 
Επ.5  Whack-A-Mole
14:15 Criminal Minds - 7ος Κύκλος 
Επ.19  The Company - Part 1
15:00 American dad - 3ος Κύκλος 
Επ.2  American Dad After
15:20 Bob's Burgers - 4ος Κύκλος 
Επ.22  World Wharf II: The Wharfening
15:45 Empire - 1ος Κύκλος 
Επ.9  Unto the Breach
16:30 American Crime Story - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Marcia, Marcia, Marcia
17:20
Επ.17  Diamonds Are a Ghoul's Best Friend
17:40 How I met your mother - 8ος κύκλος 
Επ.22  The Bro Mitzvah
18:05 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D - 3ος Κύκλος 
Επ.2  Purpose in the Machine
18:50 White Collar - 6ος Κύκλος 
Επ.6  Au Revoir
19:35 Criminal Minds - 7ος Κύκλος 
Επ.20  The company - Part 2
20:20 American dad - 3ος Κύκλος 
Επ.3  Failure Is Not A Factory Installed Option
20:45 Bob's Burgers - 5ος Κύκλος 
Επ.1  Work Hard or Die Trying, Girl
21:05 Empire - 1ος Κύκλος 
Επ.10  Sins of the Father
21:50 American Crime Story - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Conspiracy Theories
22:40 Sleepy Hollow - 3ος Κύκλος  
Επ.14  Into the Wild
23:30 Tyrant - 3ος Κύκλος 
Επ.8  Episode #3.8
00:20 American Crime Story - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Conspiracy Theories
01:05 Homeland - 3ος Κύκλος 
Επ.9  One Last Time
02:05 Brickleberry - 2ος κύκλος 
Επ.13  A-Park-a-Lypse
02:25 Bob's Burgers - 6ος Κύκλος 
Επ.11  House of 1000 Bounces
02:50 Brickleberry - 3ος Κύκλος 
Επ.9  High Stakes
03:15 The Glades - 4ος Κύκλος 
Επ.10  Gallerinas
04:00 Homeland - 3ος Κύκλος 
Επ.9  One Last Time
04:55 The Strain - 2ος Κύκλος  
Επ.12  Fallen Light
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Πρώτη γραμμή
10:00 On Line
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Μίνι φούστα και καράτε
16:45 Chef στον Αέρα
17:50 Δελτίο στη Νοηματική
18:00 ΣΚΑΪ στις 6
20:00 Grey's anatomy - 7ος κύκλος 
Επ.22  Unaccompanied minor
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:15 Hawaii Five-0 - 4ος κύκλος 
Επ.2  A'ale Ma'a Wau
23:15 CSI: Las Vegas - 14ος Κύκλος  
Επ.2  Take the money and run
00:15 NCIS: Los Angeles - 5ος κύκλος 
Επ.9  Recovery
01:15 Blue Bloods - 4ος κύκλος 
Επ.14  Manhattan Queens
02:00 The good wife - 4ος κύκλος 
Επ.12  Je Ne Sais What?
02:45 Grey's anatomy Grey's anatomy - 3ος κύκλος
03:45 Hawaii Five-0
04:30 America΄s funniest home videos
05:15 Hot seat
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
07:00 Πρωϊνή Ζώνη
10:05 5 Μέτρα από την Επιφάνεια της Θάλασσας - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
11:00 Λησμονημένες φωνές Μέρες γιορτής των Ζέμι
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Megastadium - Le Tour de France
14:00 Τα μυστικά του απόλυτου γαλάζιου  Τήνος - Μέρος Α΄: Η παράδοση
14:30 Από Πέτρα και Χρόνο Τόποι σιωπής
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ελληνικοί παραδοσιακοί οικισμοί 
Επ.8  Μακρυνίτσα
16:30 Οι Δρόμοι του Θρύλου - κύκλος 1 
Επ.9  Περιπλάνηση στο Παρελθόν - Σαντορίνη
17:00 Συνάντησα κι ευτυχισμένους μαστόρους Παραδοσιακές στολές και τσαρούχια
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Δελτίο στη Νοηματική - Αθλητικά - Καιρός
18:40 20ός αιώνας επιλογές  Δημήτρης Χορν
19:00 Ο λουστράκος
20:40 Ο καιρός στην ώρα του
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:15 Οι περιπέτειες του Ηρακλή Πουαρό Η δολοφονία του Ρότζερ Ακρόυντ
00:30 Η άλλη πλευρά του παραδείσου 
Επ.5  Μαρτινίκα
01:30 Holy Motors
03:20 Πράσινη επανάσταση  Ρίο Ντε Τζανέιρο
04:20 Τα μυστικά του απόλυτου γαλάζιου  Τήνος - Μέρος Α΄: Η παράδοση
04:45 Από Πέτρα και Χρόνο Τόποι σιωπής
05:10 5 Μέτρα από την Επιφάνεια της Θάλασσας - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:30 Λουί
07:00 Φρουτοπία
08:00 Η Φράννυ και τα μαγικά παπούτσια 
Επ.3  Επ. 3
08:30 Λουί
09:00 Μις Μπι Τζι, Ένα μεγάλο κορίτσι
09:30 Ο Γουάι στο Παραμυθοχωριό  
Επ.1  Επ. 1
10:30 Σάρα, Περιπέτειες στο Άβονλι
11:30 Νηστικό Αρκούδι
12:30 Ένα μήλο την ημέρα  
Επ.17  Επ. 17
12:40 Οι φίλοι μου Γιάννης Πάριος
13:40 Τραγούδια που έγραψαν ιστορία Τα θερινά σινεμά
14:15 Κεντρική αγορά: Γεύσεις της πόλης Βιέννη
15:15 Massa Fresca - κύκλος 1 
Επ.5  Επ. 5
16:00 Σάρα, Περιπέτειες στο Άβονλι
17:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
19:00 Η Πεντάμορφη και το Τέρας
19:50 Η Πεντάμορφη και το Τέρας
20:40 Massa Fresca - κύκλος 1 
Επ.5  Επ. 5
21:20 Αληθινά ψέματα (διπλή αλήθεια) - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
22:15 88 λεπτά
01:00 Οι φίλοι μου Γιάννης Πάριος
02:00 Τραγούδια που έγραψαν ιστορία Τα θερινά σινεμά
02:30 Νηστικό Αρκούδι
03:15 Ένα μήλο την ημέρα  
Επ.17  Επ. 17
03:30 Αληθινά ψέματα (διπλή αλήθεια) - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
04:30 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
Πρόγραμμα novacinema3
19:05 Γκάτακα
21:00 Οι υπεράνθρωποι του Σταν Λι Αφθαρτος
23:00 Ζόμπι, βαμπίρ και εξωγήινοι
00:40 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Bachelorette party in Caribbean
03:15 Κινηματογραφικά νέα
04:05 Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Christina Milian turned up - κύκλος 1 Με Οπλο τον Χορό
07:30 Christina Milian turned up - κύκλος 1 Oh, Say Can You Sing
08:00 Και το όνομα αυτής, Τζίλιαν
09:00 Και το όνομα αυτής, Τζίλιαν
10:00 Επεκτείνοντας τις Δραστηριότητες
11:00 Οταν λείπει ο G...
12:00 Γνωριμία με Γονείς
13:00 Miami Madness
14:00 Η Τζίλιαν έχει πάντα δίκιο
15:00 Ναι... Η μήπως όχι;
16:00 WAGS Σύννεφα στο Μεξικό
17:00 WAGS Για την αγάπη ή το χρήμα
18:00 Wags
19:00 WAGS Είσαι σε μια Ψεύτικη Σχέση
20:00 Wags - κύκλος 2 WAGS Collide
21:00 Wags - κύκλος 2 Foul play
22:00 Παραμορφωμένοι απο τη φύση - κύκλος 1 This Little Piggy Went to Surgery
23:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Μετεγχειρητικά
23:30 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Μετεγχειρητικά
00:00 Μονοι και διάσημοι - κύκλος 1 Τι κάνουμε τώρα;
01:00 E! News
02:00 Wags - κύκλος 2 Foul play
03:00 Παραμορφωμένοι απο τη φύση - κύκλος 1 This Little Piggy Went to Surgery
04:00 E! News
05:00 Keeping up with the Kardashians - 8ος κύκλος Ως εδώ και μη παρέκει
06:00 Keeping up with the Kardashians - 8ος κύκλος Θ' αποκτήσουμε μωρό!
Πρόγραμμα STAR
06:45 Transformers Prime
07:10 Slugterra
07:35 Xiaolin Showdown
08:00 Ένας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo
08:30 Η Μάσα και ο αρκούδος
08:50 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:00 Ben and Holly
09:30 Η Μία κι εγώ
10:00 Τομ και Τζέρι
10:30 Σον, το πρόβατο
11:00 Οι περιπέτειες του Γάτου Σπιρουνάτου
11:30 Γούντι ο τρυποκάρυδος
12:15 Scooby-Doo! Η μυστηριώδης μουσική
13:30 Ο Μπαγκς Μπάνι και η παρέα του
13:45 Ηρακλής - 2ος κύκλος 
Επ.22  The power
14:45 Ζίνα - 5ος κύκλος 
Επ.13 
15:45 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος κύκλος 
Επ.3  Mr. Monk and the naked man
16:45 STAR News
17:00 Bahar - κύκλος 1 
Επ.84  Επ. 84
18:00 Bahar - κύκλος 1 
Επ.85  Επ. 85
19:00 Τρελή οικογένεια - 1ος κύκλος 
Επ.3 
19:50 STAR News
21:00 Pablo Escobar - κύκλος 1 
Επ.43  Επ.43
22:00 Pablo Escobar - κύκλος 1 
Επ.44  Asesinato de GalΓ΅n
23:00 Παράνομοι
01:30 Κρίσιμη απόφαση
04:15 The Spirit of Yachting 2016
04:45 Covert affairs
Πρόγραμμα OTE cinema 2
07:10 Για μια χούφτα δολάρια
08:50 Χορωδία
11:00 Ο τυχοδιώκτης του Ρίο
13:00 Η εκδίκηση του σαμουράϊ
14:40 Το μυστικό
16:30 Ο διάβολος φοράει Prada
18:20 Το καφέ των φίλων
20:10 Η ταπείνωση
22:00 Happiness
23:30 Η αυτοβιογραφία ενός ψεύτη (3D)
01:00 Ο παραχαράκτης
02:45 Φιλενάδες
04:50 Now is good
Πρόγραμμα OTE cinema 3
06:10 Θυμήσου αγάπη μου
07:35 Η μοδιστρούλα
09:00 Κορίτσια στον ήλιο
10:30 Ο παραμυθάς
12:10 Η δασκάλα με τα ξανθά μαλλιά
14:00 Μας κλέψανε την Γκόλφω
15:20 Ψυχραιμία Ναπολέων
17:00 Ορφανή σε ξένα χέρια
18:30 Η ταξιτζού
20:10 Τροχονόμος Βαρβάρα
22:00 Ο στρίγγλος που έγινε αρνάκι
23:40 Η λιμουζίνα
01:30 Οι σφαίρες δεν γυρίζουν πίσω
03:30 Η Κλεοπάτρα ήταν Αντώνης
05:00 Ψιτ... κορίτσια
Πρόγραμμα novasports1
07:00 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
09:00 Μοντέρνο Πένταθλο - κύκλος 1 Παγκόσμιο Κύπελλο 2016, Ουγγαρία (Ε)
10:00 EMF euro 2016: φαση ομιλων - κύκλος 1 Ουγγαρία - Σλοβενία (Μ)
11:00 EMF euro 2016: φαση ομιλων - κύκλος 1 Ελλάδα - Κύπρος (Ε)
12:00 EMF Euro 2016 - κύκλος 1 Φάση των 16 LIVE
13:00 Ο κόσμος του τένις
13:30 IAAF Athletix
14:00 EMF Euro 2016 - κύκλος 1 Φάση των 16 LIVE
15:15 Στιγμιότυπα Blancpain GT αντοχής
16:15 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ανζέ - Νις (Ε)
18:15 Super Cup Αγγλιας - κύκλος 1 Αγώνας ποδοσφαίρου
20:30 Γερμανικο κυπέλλο ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Στιγμιότυπα, 1ος γύρος (Μ)
21:00 Η ώρα των πρωταθλητών
22:00 EMF Euro 2016 - κύκλος 1 Φάση των 16 LIVE
23:00 Ο κόσμος του τένις
23:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
00:10 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
02:15 EMF Euro 2016 - κύκλος 1 Φάση των 16 LIVE
03:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
04:00 Η ώρα των πρωταθλητών
05:00 Ποδοσφαιρο: International Champions Cup
Πρόγραμμα novasports1
07:00 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
09:00 Μοντέρνο Πένταθλο - κύκλος 1 Παγκόσμιο Κύπελλο 2016, Ουγγαρία (Ε)
10:00 EMF euro 2016: φαση ομιλων - κύκλος 1 Ουγγαρία - Σλοβενία (Μ)
11:00 EMF euro 2016: φαση ομιλων - κύκλος 1 Ελλάδα - Κύπρος (Ε)
12:00 EMF Euro 2016 - κύκλος 1 Φάση των 16 LIVE
13:00 Ο κόσμος του τένις
13:30 IAAF Athletix
14:00 EMF Euro 2016 - κύκλος 1 Φάση των 16 LIVE
15:15 Στιγμιότυπα Blancpain GT αντοχής
16:15 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ανζέ - Νις (Ε)
18:15 Super Cup Αγγλιας - κύκλος 1 Αγώνας ποδοσφαίρου
20:30 Γερμανικο κυπέλλο ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Στιγμιότυπα, 1ος γύρος (Μ)
21:00 Η ώρα των πρωταθλητών
22:00 EMF Euro 2016 - κύκλος 1 Φάση των 16 LIVE
23:00 Ο κόσμος του τένις
23:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
00:10 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
02:15 EMF Euro 2016 - κύκλος 1 Φάση των 16 LIVE
03:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
04:00 Η ώρα των πρωταθλητών
05:00 Ποδοσφαιρο: International Champions Cup
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Γιουνγκ Μπόις - Γκλάντμπαχ
08:00 UEFA Champions League - Στιγμιότυπα
09:00 Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι - Λίβερπουλ
11:00 Ποδόσφαιρο: Στόουκ - Μάντσεστερ Σίτι
13:00 Κλήρωση UEFA Europa League 2016-17 - Pre Show LIVE
14:00 Κλήρωση UEFA Europa League 2016-17 LIVE
14:30 Κλήρωση UEFA Europa League 2016-17 - Post Show LIVE
15:00 Στιγμιότυπα
15:30 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Σαουθάμπτον
17:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Ανασκόπηση της Κυριακής
18:30 Ποδόσφαιρο: Λέστερ - Άρσεναλ
20:30 Στιγμιότυπα Bundesliga 2016 - 2017
21:30 Ποδόσφαιρο: Μπάγερν - Βέρντερ LIVE
23:30 Ο κόσμος του αγγλικού πρωταθλήματος
00:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Προεπισκόπηση 2016 - 2017
01:00 Ποδόσφαιρο: ΑΠΟΕΛ - Κοπεγχάγη
03:00 Ποδόσφαιρο: Χάποελ Μπερ Σεβά - Σέλτικ
05:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Ανασκόπηση της Κυριακής