Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
18:20 Μοντέρνα οικογένεια - 1ος κύκλος 
Επ.42  Επ. 42
19:10 Μάλιστα, Σεφ! 
Επ.3  Η δεξίωση γενεθλίων και μια χήνα
20:00 Η πολυκατοικία
21:00 7 θανάσιμες πεθερές
00:10 Παγιδευμένη
02:20 Justified
03:10 Lost girl - 1ος κύκλος 
Επ.4  Faetal Attraction
04:10 Fantasy Island
05:10 Φιλοδοξίες
05:45 Τα μυστικά της Εδέμ
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
18:40 Little Miss Sunshine
20:25 Buzz
21:00 Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου
23:20 Ένα τρελό, τρελό τζακούζι 2
01:00 Το μάθημα
03:00 Σκουπίδια
04:50 25 καράτια
Πρόγραμμα novacinema1
19:25 Η έξοδος: Θεοί και Βασιλιάδες
22:00 Παν
00:00 Πολιτική μας είναι η κρίση
01:50 Ένοχο αίμα
03:40 Μέχρι θανάτου
05:30 Μαζί σου κι ας πεθάνω
Πρόγραμμα FOXlife
18:35 Grey's anatomy - 9ος κύκλος 
Επ.17  Transplant Wasteland
19:20 Stitchers - 1ος Κύκλος 
Επ.8  Fire in the Hole
20:10 Save with Jamie - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Roast Ham Hocks
21:00 Quantico - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Clue
21:50 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.12  D-Day
22:15 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.13  Sam, Again
22:40 Grey's anatomy - 12ος Κύκλος 
Επ.23  At Last
23:25 Grey's anatomy - 12ος Κύκλος 
Επ.24  Family Affair
00:10 Salem - 2ος Κύκλος 
Επ.13  The Witching Hour
00:55 Endgame - 1ος κύκλος 
Επ.1  Opening Moves
01:40 Endgame - 1ος κύκλος 
Επ.2  Turkish Hold'em
02:25 Endgame - 1ος κύκλος 
Επ.3  The Caffeine Hit
03:10 Endgame - 1ος κύκλος 
Επ.4  The Other Side of Summer
04:40 Raising Hope - 4ος Κύκλος 
Επ.12  Hot Dish
Πρόγραμμα ANT1
19:00 Ant1 news
20:00 Οι πέντε θρύλοι
22:15 Επικίνδυνη αποστολή 3
00:45 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
01:15 Χρυσό Τηλέφωνο
03:15 Vice
05:15 Λόλα
Πρόγραμμα ALPHA
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μερικοί το προτιμούν κρύο...
22:00 Αρμαγεδδών
01:00 10η εντολή
02:00 Κόκκινος κύκλος
03:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
03:30 Σφηνάκια
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
19:15 Μπερδέματα στο Broadway
21:00 Εξολοθρευτής: Γένεsys
23:15 Η υπόσχεση
01:20 Καλά κρυμμένα μυστικά, Αθανασία
03:05 Mad Max: Ο δρόμος της οργής
05:10 Ο βροχοποιός
Πρόγραμμα National Geographic
19:00 Ice road rescue - κύκλος 1 Διάσωση στον τόπο του εγκλήματος
20:00 The 2000s - κύκλος 1 Η Δεκαετία που τα Είδαμε Ολα
21:00 Fidel Castro: Τα κρυφά ντοκουμέντα
22:00 Μυστήρια της Ρωσίας Μυστήρια της Ρωσίας
00:00 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Μοιραία σιωπή
01:00 Ice road rescue - κύκλος 1 Διάσωση στον τόπο του εγκλήματος
02:00 The 2000s - κύκλος 1 Η Δεκαετία που τα Είδαμε Ολα
03:00 Fidel Castro: Τα κρυφά ντοκουμέντα
04:00 Μυστήρια της Ρωσίας Μυστήρια της Ρωσίας
06:00 Άγρια Σκανδιναβία Απόλυτη επιβίωση
Πρόγραμμα Fox
18:30 Boardwalk Empire - 2ος κύκλος 
Επ.17  Rise by Sin
19:15 Boardwalk Empire - 2ος κύκλος 
Επ.18  Past is Prologue
20:05 Suits - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Pilot (Part 1)
20:50 Empire - 3ος Κύκλος 
Επ.1 
21:40 Scream Queens - 2ος Κύκλος 
Επ.1 
22:30 The Strain - 3ος Κύκλος 
Επ.4  Gone But Not Forgotten
23:20 The Walking Dead - 6oς Κύκλος 
Επ.15  Episode #6.15
00:05 The Walking Dead - 6oς Κύκλος 
Επ.16  Last Day on Earth
01:10 American Horror Story - 6ος Κύκλος 
Επ.2 
02:00 Homeland - 5ος Κύκλος 
Επ.4  Why Is This Night Different?
02:50 Homeland - 5ος Κύκλος 
Επ.5  Better Call Saul
03:40 Enlisted - 1ος κύκλος 
Επ.3  Pete's Airstream
04:00 Enlisted - 1ος κύκλος 
Επ.4  Homecoming
04:25 Enlisted - 1ος κύκλος 
Επ.5  Rear D Day
04:45 Enlisted - 1ος κύκλος 
Επ.6  Brothers and Sister
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
19:00 Στην Κουζίνα με τον Άρη
20:00 Life
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:40 Kick off
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
22:10 Kick off
00:00 Σαμποτάζ
02:00 Deadly Women
03:00 Grey's anatomy - 4ος κύκλος 
Επ.6  Kung Fu fighting
04:45 America΄s funniest home videos
05:15 Μαστορέματα
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
18:30 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις  
Επ.10  La Reunion
19:00 Ένα πουλί πάνω στο σύρμα
20:50 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:30 Αθλητική Κυριακή
00:30 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
01:00 Η ιδιοκτησία
02:30 Προσωπικά
03:30 Ιατρική και λαϊκές παραδόσεις  
Επ.10  La Reunion
04:00 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
05:00 Πώς άρχισε η ζωή
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
18:30 La senora - κύκλος 1 
Επ.6  Επ. 6
19:45 La senora - κύκλος 1 
Επ.6  Επ. 6
21:00 Potiche
22:30 Η Οδύσσεια του κινηματογράφου
23:30 Η Οδύσσεια του κινηματογράφου
00:30 39ο Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους Δράμας
00:40 Φεστιβάλ Αιγαίου
01:00 Συναντήσεις  Giorgio Agamben - Άκης Γαβριηλίδης
02:00 Νηστικό Αρκούδι
02:30 Οικογένεια Μπέιλι
03:15 Οικογένεια Μπέιλι
04:00 Εθνικές κουζίνες Αργεντινή - Ταϊλάνδη
04:15 Εθνικές κουζίνες Αργεντινή - Ταϊλάνδη
04:30 Το κουτάλι
05:00 Η Οδύσσεια του κινηματογράφου
Πρόγραμμα novacinema3
18:50 Το πεπρωμένο της Τζούπιτερ
21:00 Το ταξί της Νέας Υόρκης
22:45 Το λυκόφως του τρόμου
00:25 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Snow white XXX: An Axel Braun parody
03:45 Βια στη βια
05:25 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
19:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 12 Κεραυνοβόλος έρωτας
20:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Στέλνεις ακόμα SMS στις β...ώμες;
21:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Rob'ing the Cradle
22:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 E! Entertainment
23:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Rob'ing the Cradle
00:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 E! Entertainment
01:00 E! News
02:00 Μονοι και διάσημοι - κύκλος 1 Ποιος νομίζεις ότι είσαι;
03:00 Μονοι και διάσημοι - κύκλος 1 Αραγε θα τα καταφέρουν;
04:00 E! News
05:00 Η ιστορια του στιλ των διασημων
05:30 Η ιστορια του στιλ των διασημων
06:00 Η ιστορια του στιλ των διασημων
Πρόγραμμα STAR
18:50 Alcatraz - 1ος Κύκλος 
Επ.9  Sonny Burnett
19:50 STAR News
21:00 Ο φίλος μου ο Λευτεράκης
23:15 Κόκκινος ουρανός
01:45 Άρθουρ: Ο εκατομμυριούχος της συμφοράς
04:15 Covert affairs
05:15 Gossip girl
Πρόγραμμα OTE cinema 3
18:30 Πυρετός στην άσφαλτο
20:15 Μαριχουάνα στοπ!
22:00 Η Παριζιάνα
23:45 Χωρίς ταυτότητα
01:20 Ανήσυχα νιάτα
02:50 Ο σκληρός άνδρας
04:20 Νοκ αουτ στον έρωτα
Πρόγραμμα novasports1
20:30 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
22:30 Παιζουμε Ελλαδα
01:00 Ο κόσμος των freesports
01:30 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
03:30 Τενις: ATP 250 - Open De Moselle - κύκλος 1 Γαλλία, Ημιτελικά (Μ)
Πρόγραμμα novasports1
20:30 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
22:30 Παιζουμε Ελλαδα
01:00 Ο κόσμος των freesports
01:30 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 4η Αγωνιστική LIVE
03:30 Τενις: ATP 250 - Open De Moselle - κύκλος 1 Γαλλία, Ημιτελικά (Μ)
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
20:00 UEFA Champions League Magazine 2015 - 16
20:30 Στιγμιότυπα
20:45 UEFA Europa League - Στιγμιότυπα
21:45 Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα - Μίλαν LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ - Σαουθάμπτον
01:45 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ - Φιορεντίνα
03:45 Στιγμιότυπα
04:00 Ποδόσφαιρο: Βικτόρια Πλζεν - Ρόμα