Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2018 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:20 Λένη
07:10 Κρις κρος
07:50 Γοργόνες
08:40 Ασυνήθεις ύποπτοι
09:20 Μπουκιά και συχώριο
10:10 Αμαρτίες γονέων
11:00 Εσύ φταις
12:10 Ψίθυροι Καρδιάς
13:00 Εμείς και εμείς
14:20 Κλινική περίπτωση 
Επ.16 
15:10 Με τα παντελόνια κάτω 
Επ.24 
16:10 Όμορφος κόσμος 2
17:00 Ποιος μας πιάνει! 
Επ.11 
17:50 Αν Υπήρχες θα σε Χώριζα  
Επ.12  Επ. 12
18:40 Παιδική χαρά 
Επ.5 
19:05 Παιδική χαρά 
Επ.6 
19:30 Το κόκκινο δωμάτιο
20:20 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:20 Safe sex
00:00 Safe sex
00:50 Στους 31 δρόμους
01:40 Και πάλι φίλοι
02:30 Απίστευτα κι όμως ελληνικά
03:30 Ο επισκέπτης της ομίχλης
04:10 Σκιές Πάνω από την Πόλη
04:40 Η δίψα
05:00 Για μια θέση στον ήλιο
05:50 Έτσι ξαφνικά
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
07:10 Γοριλομπελάδες
08:45 Μια φορά τον χρόνο
10:40 Γερόλυκοι
12:15 Point break
14:20 Η πεντάμορφη και το τέρας
16:40 Τζάκι
18:30 Ο λαβύρινθος: Πύρινες δοκιμασίες
21:00 Μικρόκοσμος
23:30 War Pigs
01:00 Amish Witches: The true story of Holmes County
02:30 Knights of Badassdom
04:00 Η μεγάλη νύχτα του Φρανσίσκο Σάνκτις
05:20 6 Τρόποι να πεθάνεις
Πρόγραμμα novacinema1
06:30 Οδηγός οικογενειακής επιβίωσης
08:10 Η γυναίκα του ζωολογικού κήπου
10:20 Jalouse
12:10 Κινηματογραφικά νέα
12:45 Με τον μπαμπά ή την μαμά 2
14:20 Καυτή καταδίωξη
15:55 Κινηματογραφικά νέα
16:30 Ο αρχιτσιγκούνης
18:05 Επαναστάτης στη Σίκαλη
20:00 Χωραφια τής πιστης
22:00 Έγκλημα στο Οριάν Εξπρές
00:10 Stronger: με τη δύναμη της ζωης
02:15 The bye bye man
03:55 Ο σωματοφύλακας του εκτελεστή
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Καθρέφτη, καθρεφτάκι μου
07:00 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
09:00 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος 
Επ.13 
10:00 Φίλα το βάτραχό σου
11:00 Λίτσα.com - 1ος κύκλος 
Επ.21  Επ. 21
12:00 My Way
13:00 Ant1 news
13:45 Κάθε Μέρα Αξίζει
14:00 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Η Παριζιάνα
19:30 Ant1 news
20:30 Ο Καλός, ο Κακός και ο Διάσημος
02:00 Φως, νερό, τηλέφωνο, οικόπεδα με δόσεις
04:00 Τα φιλαράκια
05:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 TV Mall
06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ και οι Πειρατές της Χώρας του Ποτέ Κ4 Ο Κάπτεν Τζέικ και οι Πειρατές της Χώρας του Ποτέ
07:10 Amore Mio  
Επ.4  Επ. 4
08:00 Για πάντα φίλες  
Επ.4  Επ. 4
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:50 Ο ατσίδας
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:40 Ο ατσίδας
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3 
Επ.51  Επ. 51
21:00 Bake Off Greece
23:00 Parker
01:30 10η εντολή - 1ος κύκλος Cherchez la femme
02:30 Ο περίεργος... και ο πρώτος ματάκιας
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Miss Νταίζη - 1ος κύκλος 
Επ.4 
Πρόγραμμα novacinema2
06:50 Κινηματογραφικά νέα
07:30 Ολική επαναφορά
09:35 Paterno
11:25 Κινηματογραφικά νέα
12:20 Άκουσέ με
14:00 Κάτι τρέχει με τη Μαίρη
16:05 Χωρίς διέξοδο
17:50 Γυάλινο κάστρο
20:05 Πριν έρθεις εσύ
22:00 Σε απόσταση βολής
23:45 Ο εχθρός μου
01:35 Machete
03:25 300
05:35 Τι συνέβη στη Δευτέρα
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 14 Πως φτιαχνεται;
07:30 Οι άνθρωποι του Γιούκον Ημέρα της Κρίσης
08:30 Τεράστια τρένα - κύκλος 1 Αυστραλία - Μεταφορά ζάχαρης
09:30 Ένα διαφορετικό συνεργείο Satellite του '69 - Μέρος Α'
10:30 Πώς Κατασκευάζονται 
Επ.4  Δολώματα/ Ντομάτες σε κονσέρβα/ Λάσο
11:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά - κύκλος 4 Φορτηγατζηδες στην ερημια
12:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών - κύκλος 7 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
13:00 Μάχες φορτίων Οχτώ τόννοι διασκέδασης
13:30 Μάχες φορτίων Μακριά
14:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων Βρετανία
14:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων Βρετανία
15:00 Πόλεμος ακινήτων Φωτιά στο σπίτι
15:30 Πόλεμος ακινήτων Το αγόρι με το μουστάκι
16:00 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων
16:30 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων
17:00 Ααρον Κάουφμαν: Αλλάζοντας Ταχύτητες Μισοτελειώμενο φορτηγό
18:00 Διπλο τουρμπο Αγώνας για τον τερματισμό
19:00 American Chopper Κ10 GTO, αδερφέ!
20:00 American chopper: πατέρας vs γιοs K8 Η απόφαση του Μάικι
21:00 Τεχνητή νοημοσύνη
22:30 Πώς γίνεται; - Κ6 Πως γινεται;
23:00 Γυμνοί και φοβισμένοι Κ4 Διάλεξε το δηλητήριο σου
00:00 Δύτες χρυσού Κ7 Ο βασιλιάς του Νόουμ
01:00 Το νησι με τον Μπεαρ Γκριλς - κύκλος 4 Το νησι με τον Μπεαρ Γκριλς
02:00 Μπέαρ Γκριλς: Αποστολή Επιβίωσης - κύκλος 1 Μπέαρ Γκριλς: αποστολή επιβίωσης
03:00 Τεχνητή νοημοσύνη
04:30 Πώς γίνεται; - Κ6 Πως γινεται;
05:00 Γυμνοί και φοβισμένοι Κ4 Διάλεξε το δηλητήριο σου
06:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο Ford Hotrod του '31
Πρόγραμμα National Geographic
06:35 Προκλήσεις Μηχανικής Προκλήσεις μηχανικής
07:25 Προκλήσεις Μηχανικής Τεράστια πλατφόρμα εξόρυξης πετρελαίου
08:15 Ο χρυσός του Γιουκον 
Επ.3  Η κατάρα του Moose Creek
09:00 Ο χρυσός του Γιουκον Ο πυρετός του χρυσού
09:45 Οι έμποροι του ποταμού Γιούκον Στο σκοτάδι
10:30 Επικινδυνες διαδρομες - κύκλος 4 Εμπόλεμη Ζώνη
11:20 Υπερ-εργοστάσια: υπεραυτοκίνητα Lexus LFA
12:55 Ice Road Rescue: Διαδρομές Χάους Επικίνδυνες δουλειές
13:40 Φυλές του κόσμου: Μαθήματα επιβίωσης Κυνήγι Καρχαριών
14:30 Άγρια Σκανδιναβία Αναγέννηση
15:15 Άγρια Σκανδιναβία Αγρια Σκανδιναβία
16:05 Τραγωδία στον αέρα Κ17 Ελεύθερη Πτώση
16:55 Τσουνάμι στο βουνό
17:40 Στρατηγοί του Β Παγκοσμίου Πολέμου - κύκλος 1 Κουρσκ
18:30 H τελευταια μαχη του Χιτλερ Κ1 Το Δάσος του Θανάτου
19:20 Β ΠΠ: στην κολαση του βυθου Κ2 Αδίστακτη Καταδίωξη
20:05 Στα Βάθη του Αλκατράζ Κ1 Στα βαθη του Αλκατραζ
21:00 Μαυροι φαραω K1 Η Αυτοκρατορία του Χρυσού
21:50 Ψάχνοντας για χρυσό
23:20 Άγρια Σκανδιναβία Αναγέννηση
00:10 Άγρια Σκανδιναβία Αγρια Σκανδιναβία
01:00 Μαυροι φαραω K1 Η Αυτοκρατορία του Χρυσού
01:50 Ψάχνοντας για χρυσό
03:25 Ice Road Rescue: Διαδρομές Χάους Επικίνδυνες δουλειές
04:10 Φυλές του κόσμου: Μαθήματα επιβίωσης Κυνήγι Καρχαριών
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Ακραίως
12:00 Happy traveller
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:30 Δελτίο στη Νοηματική
16:45 Η Νύφη Κ2 Η Νύφη
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Όσο έχω εσένα 
Επ.1  Επ. 1
21:50 Όσο έχω εσένα 
Επ.2  Επ. 2
22:45 Ανήθικη πρόταση
01:00 Όσο έχω εσένα
02:45 Ooh La La!
04:30 Happy traveller
05:15 Ακραίως
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
06:45 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:10 Οι δρόμοι του Θρύλου  
Επ.2  Το Ιερό Νησί - Δήλος
10:50 Ελληνικοί παραδοσιακοί οικισμοί 
Επ.8  Μακρυνίτσα
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Από Πέτρα και Χρόνο
13:00 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ποδόσφαιρο: Ξάνθη ΑΟ - ΟΦΗ LIVE
18:00 Super League Day
19:00 Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός LIVE
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Αθλητική Κυριακή
00:30 Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός
02:30 Ποδόσφαιρο: Ξάνθη ΑΟ - ΟΦΗ
04:30 Οι Δρόμοι του Θρύλου - κύκλος 1 
Επ.8  Δήλος
05:00 Ελληνικοί παραδοσιακοί οικισμοί 
Επ.8  Μακρυνίτσα
05:35 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρώτη Είδηση
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:00 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ4 
Επ.10  Μέρος Α'
06:30 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ4 
Επ.11  Επ. 11
07:00 Pajanimals  
Επ.47  Επ. 47
07:15 Pajanimals  
Επ.48  Επ. 48
07:25 Πάφιν Ροκ 
Επ.45  Επ. 45
07:30 Πάφιν Ροκ 
Επ.46  Επ. 46
07:40 Πάφιν Ροκ 
Επ.47  Επ. 47
07:50 Πάφιν Ροκ 
Επ.48  Επ. 48
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Φωτεινά Μονοπάτια Κ2 Φωτεινά Μονοπάτια
11:30 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
12:00 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ4 
Επ.12  Επ. 12
13:00 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ4 
Επ.13  Επ. 13
14:00 Κυνηγοί δράκων  
Επ.4  Επ. 4
14:30 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες  
Επ.24  Επ. 24
15:00 Οι Περιπέτειες του Τεν Τεν
15:30 Αθήνα καλεί Μόσχα  
Επ.2  'Οιδίπους Τύραννος' - Ο σκηνοθέτης Ρίμας Τούμινας
16:30 Χωρίς Ερώτηση  
Επ.1  Αλέξης Ζήρας (Κριτικός λογοτεχνίας)
17:00 Close Up Γιάννης Καστρίτσης: Ο άνθρωπος και ο ίσκιος του.
18:00 Art Week 
Επ.16  Επ. 16
19:00 Great Mysteries Myths of the 20th Century
19:30 Μπάσκετ: Γαλλία - Ελλάδα LIVE
21:30 Η ζωή είναι στιγμές
22:30 Μικροφίλμ Αποθυμιά
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:45 Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους Δράμας
23:55 Ματζουράνα
01:25 Art Week 
Επ.16  Επ. 16
02:25 Η ζωή είναι στιγμές
03:25 Χωρίς Ερώτηση  
Επ.1  Αλέξης Ζήρας (Κριτικός λογοτεχνίας)
04:00 Close Up Γιάννης Καστρίτσης: Ο άνθρωπος και ο ίσκιος του.
05:00 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες
05:30 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ4 
Επ.12  Επ. 12
Πρόγραμμα novacinema3
07:25 Το νησί
09:55 Κινηματογραφικά νέα
10:55 Ο πλανήτης των πιθήκων: Η σύγκρουση
13:20 Ο ιδρυτής μιας αυτοκρατορίας
15:20 Μετά την επόμενη μέρα
17:30 Notes from the field
19:05 Quantum of solace
21:00 The amazing Spiderman
23:20 Η μέρα των ηρώων
01:35 Corruption Of A Babysitter
03:35 Τροία
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol.1, No.3. Πριν πέσουν κεφάλια
08:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol 1, No.4. Τόλμη και χρήμα
09:00 E! News
10:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Αναζητώντας την αγάπη, ζώντας ένα ψέμα
11:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Πασαρέλες και ψευδή προσχήματα
12:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
13:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
14:00 E! News
15:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Στήθος και μύτη ζητούν φροντίδα
16:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Γνωρίστε τη μέλλουσα κυρία Paul Nassif
17:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Εφιάλτης πριν από τα Χριστούγεννα
18:00 Ashlee & Evan
19:00 Ζωντανα απο το κόκκινο χαλί - κύκλος 1 The 2018 Primetime Emmy Awards
21:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Οικογενειακές Διαμάχες Διασήμων
22:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Αγαπάμε το Σικάγο
23:00 Ashlee & Evan
23:30 Η ζωη της Kylie - κύκλος 1 Δεκαεννιά, Μέρος 1
00:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Η πηγή της νιότης του στήθους
01:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Αγαπάμε το Σικάγο
02:00 Ashlee & Evan
02:30 Η ζωη της Kylie - κύκλος 1 Δεκαεννιά, Μέρος 1
03:00 Ειμαι η Κέιτ - κύκλος 2 Woman of the Year?
04:00 Ειμαι η Κέιτ - κύκλος 2 Partner Up
05:00 Ειμαι η Κέιτ - κύκλος 2 Ειμαι η Κέιτ
06:00 Ειμαι η Κέιτ - κύκλος 2 Ειμαι η Κέιτ
Πρόγραμμα STAR
06:15 Xiaolin Showdown
06:45 Γούντι ο τρυποκάρυδος
07:15 Τομ και Τζέρι
07:40 Super Wings!
08:10 Polly pocket
08:40 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:25 Η Μάσα και ο αρκούδος
09:45 Μπόμπι και Μπιλ
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Mariposa
12:00 Μαλλιά κουβάρια: η σειρά
12:30 Be Cool Scooby-Doo!
13:00 Wabbit: New Looney Tunes
13:20 Γκάρφιλντ: Η ταινία
15:00 STAR News
15:15 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.9  The one with the birth mother
15:45 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.10  The one where Chandler gets caught
16:15 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.3  Wedding
16:45 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.4  Naked
17:15 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Speed 2: Κρουαζιέρα με τον κίνδυνο
19:55 STAR News
21:00 Μια τρελή τρελή οικογένεια
23:15 Ο σωματοφύλακας
02:15 Δώδεκα (12) χρόνια σκλάβος
05:00 Ηρακλής Ηρακλής
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
06:20 Πολυάννα
08:40 Μουλάν
10:15 Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση
12:20 Ο δρόμος για το Λα Παζ
14:00 Άγριος σαν θύελλα
16:00 Η ζωή είναι ωραία
18:00 Ο θάνατος σου πάει πολύ
19:50 Gold
22:00 Star Trek Into Darkness
00:20 Ο μύθος του ακέφαλου καβαλάρη
02:10 Παιχνίδια τρόμου
03:30 Ο συγγραφέας
05:15 Ο άνθρωπος με τα χίλια πρόσωπα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
06:25 Δόκτωρ Ζι - Βέγγος
07:45 Φτωχαδάκια και λεφτάδες
09:15 Θου-Βου - Φαλακρός πράκτωρ: Επιχείρηση γης μαδιάμ
10:55 Διακοπές στην Αίγινα
12:25 Η κόμισσα της Κέρκυρας
13:55 Προ παντός ψυχραιμία
15:05 Ένας ξένοιαστος παλαβιάρης
16:55 Το σωφεράκι
18:40 Λόλα
20:30 Η ωραία των Αθηνών
22:00 Ο ξυπόλυτος πρίγκηψ
23:40 Θανάση, σφίξε κι άλλο το ζωνάρι
01:15 Ο θάνατος θα ξανάρθει
02:45 Η άγνωστος
04:35 Φως, νερό, τηλέφωνο, οικόπεδα με δόσεις
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
06:00 The Split Κ1 
Επ.3  Episode #1.3
07:00 Our Girl 
Επ.10  Επ. 10
08:00 Επικίνδυνες αποστολές Κ4 
Επ.18  Επ. 18
09:00 Cheers Κ9 
Επ.18  Επ. 18
09:30 Cheers Κ9 
Επ.19  Επ. 19
10:00 The Brave Κ1 
Επ.8  Επ. 8
11:00 The Brave Κ1 
Επ.9  Επ. 9
12:00 Battlestar Galactica Κ1 
Επ.15  Επ. 15
13:00 The Brave Κ1 
Επ.10  Επ. 10
14:00 Private eyes Κ2 
Επ.13  Επ. 13
15:00 The Brave Κ1 
Επ.11  Επ. 11
16:00 The Brave Κ1 
Επ.12  Επ. 12
16:50 Sick Note Κ2 
Επ.1  Επ. 1
17:20 Sick Note Κ2 
Επ.2  Επ. 2
18:00 A discovery of witches Κ1 
Επ.2  Επ. 2
19:00 The Royals Κ4 
Επ.5  Επ. 5
20:00 The Brave Κ1 
Επ.13  Επ. 13
21:00 Urban myths Κ2 
Επ.5  David Bowie and Marc Bolan
21:30 Urban myths Κ2 
Επ.6  Agatha Christie
22:00 UnReal Κ4 
Επ.3  Wild Card
23:00 Last Week Tonight Κ5 
Επ.21  Επ. 21
23:35 Last Week Tonight Κ5 
Επ.22  Επ. 22
00:10 Ten Days in the Valley Κ1 
Επ.6  Επ. 6
01:00 Ten Days in the Valley - κύκλος 1 
Επ.7  Breaking the Story
02:00 Ten Days in the Valley - κύκλος 1 
Επ.8  Against Type
03:00 Ten Days in the Valley - κύκλος 1 
Επ.9  Recast
04:00 Ten Days in the Valley - κύκλος 1 
Επ.10  Fade Out
05:00 UnReal Κ4 
Επ.3  Wild Card
Πρόγραμμα novasports1
08:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
09:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
11:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης (M)
13:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
13:30 ΤΟΡΙΝΟ - ΝΑΠΟΛΙ
15:30 ΓΚΟΛΦ: RYDER CUP - ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ - Ιστορία του θεσμού (M)
16:00 ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΡΟΜΑ
18:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BLANCPAIN GT SPRINT 2018
19:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
19:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:30 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ LIVE
22:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
23:30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης (M)
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΟΦΗ - ΠΑΟΚ (M)
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
Πρόγραμμα History Channel HD
06:20 Ο μεγάλος περίπατος της Άλκης / Alki’s long walk
08:00 'Πολύ μιλάς... Πολύ κλαις' - Ο Πολιτισμός των Πομάκων
09:20 Βιβλίο και βιβλιοθήκες 
Επ.3  Επ. 3
10:10 Εθνική Λυρική Σκηνή - Η Ταινία 
Επ.3  Στιγμές ορόσημα και νέοι ορίζοντες
11:10 Οι Έλληνες 
Επ.3  Κυνηγώντας το μεγαλείο
12:10 Πατριάρχης Βαρθολομαίος
13:10 Πάνος, ο Ράφτης των Ιερέων
13:30 Χαμένοι Κόσμοι: Ατλαντίδα
14:20 Ο μεγάλος περίπατος της Άλκης / Alki’s long walk
16:00 Η Ηχώ του Χρόνου
17:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.36  Επ. 36
18:10 Ελένη Μπούκουρη - Αλταμούρα: Η Πρώτη Ελληνίδα Ζωγράφος
19:20 memORIA
20:40 Ιστορικά Τηλεσκόπια
21:00 Αναζητώντας τον Καζαντζάκη 
Επ.2  Επ. 2
22:00 Γεγονότα στη Φώκαια 1914
23:00 Μέγας Αλέξανδρος: Η Μεγάλη Μάχη
00:00 Ελένη Μπούκουρη - Αλταμούρα: Η Πρώτη Ελληνίδα Ζωγράφος
01:10 Ιστορικά Τηλεσκόπια
01:30 Η Ηχώ του Χρόνου
02:30 Γεγονότα στη Φώκαια 1914
03:30 memORIA
04:50 Μέγας Αλέξανδρος: Η Μεγάλη Μάχη
05:50 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.36  Επ. 36
Πρόγραμμα novasports1
08:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
09:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
11:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης (M)
13:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
13:30 ΤΟΡΙΝΟ - ΝΑΠΟΛΙ
15:30 ΓΚΟΛΦ: RYDER CUP - ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ - Ιστορία του θεσμού (M)
16:00 ΜΠΟΛΟΝΙΑ - ΡΟΜΑ
18:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BLANCPAIN GT SPRINT 2018
19:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
19:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:30 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ LIVE
22:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
23:30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Αρης (M)
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΟΦΗ - ΠΑΟΚ (M)
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:45 Ποδόσφαιρο: Φούλαμ - Γουότφορντ
09:00 Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας - Νιουκάστλ
11:15 Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι - Μπόρνμουθ
13:30 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Σαουθάμπτον
15:30 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ - Τσέλσι LIVE
17:30 Στιγμιότυπα
18:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Έβερτον LIVE
20:00 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ - Τσέλσι
22:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Έβερτον
00:00 Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι - Μπόρνμουθ
02:00 Ποδόσφαιρο: Γαλατάσαραϊ - Λοκομοτίβ Μόσχας
03:55 UEFA Europa League 2018-19 - Στιγμιότυπα
04:50 Ποδόσφαιρο: Ραπίντ Βιέννης - Σπαρτάκ Μόσχας