Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 20 Ιουλίου 2018 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:00 Βέρα στο δεξί
07:20 Εκμέκ παγωτό
08:00 Για μια θέση στον ήλιο
08:30 Και οι τέσσερις ήταν υπέροχες
09:20 Mega Friday all nighters Ελληνική σειρά
10:50 Το ρετιρέ
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ 
Επ.174 
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ 
Επ.175 
13:10 Κλεμμένα όνειρα 
Επ.406  Επ. 406
13:55 Κλεμμένα όνειρα 
Επ.407  Επ. 407
14:40 Κλεμμένα όνειρα 
Επ.408  Επ. 408
15:20 Οι Βασιλιάδες 
Επ.82 
16:00 Οι Βασιλιάδες 
Επ.83 
16:40 Ένας μήνας και κάτι 
Επ.6 
17:20 Μπαμπά μην τρέχεις 
Επ.6 
18:10 Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος 
Επ.17 
19:00 Singles 2 1/2 
Επ.1  Μέχρι να μας χωρίσει ο θάνατος - Κάθε τέλος και μια καινούρια αρχή
19:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:50 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος 
Επ.82  Ήταν μια φορά μια απουσία...
21:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος 
Επ.83  Ήταν μια φορά μια διαφήμιση...
22:30 Κλείσε τα μάτια 
Επ.3 
23:20 Η αίθουσα του θρόνου 
Επ.14 
00:10 Είμαστε στον αέρα
01:00 Άγρια παιδιά
01:50 Μην φοβάσαι τη φωτιά
02:30 Άφρικα
03:10 Οι Τελευταίοι Εγγονοί
04:00 Έρωτας και πάθος
05:00 Φιλοδοξίες
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
07:00 Αυτοκίνητα 3
08:45 Αρσέν Λουπέν, ο άνθρωπος με τα χίλια πρόσωπα
11:00 The perfect wave
12:40 Bad Stepmother
14:15 Το πέρασμα - μέρος 2
16:30 Ο φόνος της γάτας
18:20 Μια αγκαλιά στην άκρη του κόσμου
20:20 Your Entertainment Fix
21:00 Frontera
23:00 American made
01:00 Η τελευταία ληστεία
02:40 Χωρίς ίχνη
04:35 Ο χορός των τεράτων
Πρόγραμμα novacinema1
07:00 Κινηματογραφικά νέα
08:00 Ο Νεράιδος
09:45 Αλεξίσφαιροι ντετέκτιβ 2
11:20 Η μάσκα του Ζορό
13:40 Κινηματογραφικά νέα
14:25 Ο άντρας που έριξε τον Λευκό Οίκο
16:15 Άγγελοι
17:55 Brain on Fire
19:30 Hollywood Buzz
20:05 Μαμά ξανά!
22:00 100 Δρομοι
23:45 Διπλή εκδίκηση
01:25 Επίλεκτος πράκτορας Stratton
03:05 Blade Runner 2049
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
07:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 7:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 10:00
13:00 Ant1 news
13:45 Μια ζωή
15:30 Άκρως οικογενειακόν - 1ος κύκλος 
Επ.19 
16:30 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.34  Τι είναι αυτό που το λένε αγάπη
17:30 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.35  Ο γάμος και το γαμώτο
18:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή 
Επ.15 
20:00 Ant1 news
21:00 The Wall
22:30 Celebrity Game Night
00:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια 
Επ.24  Επ. 24
01:00 Vice
02:00 True blood True blood - 4ος Κύκλος
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:30 Η Καλή Πεθερά
05:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
Πρόγραμμα ALPHA
06:30 TV Mall
07:00 Η μικρή γοργόνα
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Alpha Παντού
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Καμικάζι αγάπη μου
14:50 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.32  Ο κερατάς και δαρμένος
15:50 Οικογενειακές ιστορίες
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1 
Επ.21  Επ. 21
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3 
Επ.13  Επ. 13
21:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.65  Επ. 65
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.66  (τελευταίο)
22:40 Mad Video Music Awards 2018
02:30 Τρελάδικο πολυτελείας
04:10 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:40 Εικόνες
05:20 Οδός Παραδείσου 7  
Επ.18  Επ. 18
05:50 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - Β' κύκλος 
Επ.17 
Πρόγραμμα novacinema2
06:55 Κινηματογραφικά νέα
07:55 Ο ποντικομικρούλης
09:25 Η γυναίκα του ζωολογικού κήπου
11:35 Κινηματογραφικά νέα
12:25 Έκρηξη αδρεναλίνης
14:05 Ο Ηλίας του 16ου
15:45 Action zone
16:35 Υπόθεση Τόμας Κράουν
18:20 Table 19
19:55 The amazing Spiderman
22:15 Η ταινία LEGO Batman
00:05 Απαγωγή
01:45 Κυνηγοί κεφαλών
03:40 Chips
05:20 Wilson
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Πως γινεται; - κύκλος 4 Φωτιές στα Δάση/ Εξατμίσεις
07:30 Fast n΄ Loud 
Επ.21  Άγριο Ford και γρήγορη Ferrari
08:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 5 Πώς φτιάχνεται;
09:00 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 23 Βραβεία Grammy/ Φώτα ποδηλάτου
09:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 9 Πως γινεται;
10:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 5 Βρετανία
10:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 5 Κυνηγοι αποθηκευτικων χωρων
11:00 Σιδηρόδρομος στην Αλάσκα Παγωμένη επίθεση
12:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Mazda RX7
13:00 Φονικοί αμμόλοφοι
14:00 Μάχη Ρομπότ - κύκλος 1 Μαχη ρομποτ
15:00 Μάχη Ρομπότ - κύκλος 2 Μάχη Ρομπότ
16:00 Μάχη Ρομπότ - κύκλος 2 Μαχη ρομπότ
17:00 Στον πυρετό του χρυσού Μίσος
18:00 Τα πάντα στο σφυρί - Καναδάς Ολα επιτρέπονται στις δημοπρασίες
18:30 Πόλεμος ακινήτων Ακάρια
19:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 20 Θεραπευτικά τύμπανα/ Σταφίδες
19:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 14 Πως γινεται;
20:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Αρχειακό υλικό
21:00 Αλασκα: στην ακρη της γης - κύκλος 7 Η μέρα της φωτιάς
22:00 Η Άκρη της Αλάσκα - κύκλος 1 Λιωμένος πάγος
23:00 Αγροι πτωματων: Φονικο νησι Κ2 Η ομολογία
00:00 Στο σκοτάδι Κ1 Ξεχασμένος τύμβος
01:00 Το φαραγγι του διαβολου - κύκλος 1 Ο,τι και να γίνει
02:00 Τι γίνεται στη Γη; - κύκλος 3 To Στόουνχεντζ στα Αγια Χώματα
03:00 Αλασκα: στην ακρη της γης - κύκλος 7 Η μέρα της φωτιάς
04:00 Η Άκρη της Αλάσκα - κύκλος 1 Λιωμένος πάγος
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Frogeye sprite
06:00 Εφιάλτης στη θάλασσα
Πρόγραμμα National Geographic
06:40 Αυτοκίνητα εκπέμπουν sos. Κ5 
Επ.10  Mazda RX-7
07:25 Επικινδυνες διαδρομες - κύκλος 4 Τεντωμένα Νεύρα
08:10 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι - Κ1 Πιάσε με αν Μπορείς
09:00 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 1 Εκρηκτικές αποδείξεις
09:50 Επιχείρηση: Διάλυση Αυτοκινήτων - κύκλος 1 Αμερικάνικα muscle
10:35 Αυτοκίνητα Εκπέμπουν S.O.S. Κ6 MGA Roadster
11:25 Επικινδυνες διαδρομες - κύκλος 4 Επικινδυνες διαδρομες
12:10 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι - Κ1 Μάχη για τον Τίτλο
13:00 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 1 Τρόμος πάνω από την Αίγυπτο
13:45 Phenoms: Footballs Rising Stars Οι Τερματοφύλακες
14:35 Τραγωδία στον αέρα: ειδική ερευνα Κ1 Πιλότοι Ηρωες
15:25 Ice road rescue Κ3 Κακό Μηχάνημα
16:15 Wicked tuna Κ7 Ψάρι και Προσευχή
17:00 Θησαυροι σε παγωμενα νερα - κύκλος 1 Δίνοντας μαθήματα
17:50 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 1 Φονική Στροφή
18:35 Ice road rescue Κ3 Κακό Μηχάνημα
19:25 Ανταρκτική - κύκλος 1 Το Μέλλον της Ανταρκτικής
20:10 Νησί χωρίς κανόνες Αλάσκα - Ειδική Εκδοση
21:00 Ο Πόλεμος των Συνόρων - κύκλος 1 Διάδρομος στην Καραϊβική
21:45 Μέσα στον πόλεμο της κοκαϊνης - κύκλος 1 Το μυστήριο του υποβρύχιου
22:35 Πόλεμος Πάγου στην Αυστραλία
23:25 Ανταρκτική - κύκλος 1 Το Μέλλον της Ανταρκτικής
00:15 Νησί χωρίς κανόνες Αλάσκα - Ειδική Εκδοση
01:00 Ο Πόλεμος των Συνόρων - κύκλος 1 Διάδρομος στην Καραϊβική
01:45 Μέσα στον πόλεμο της κοκαϊνης - κύκλος 1 Το μυστήριο του υποβρύχιου
02:35 Πόλεμος Πάγου στην Αυστραλία
03:20 Θησαυροι σε παγωμενα νερα - κύκλος 1 Δίνοντας μαθήματα
04:10 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 1 Φονική Στροφή
05:00 Ice road rescue Κ3 Κακό Μηχάνημα
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Σκάσε και κολύμπα
16:45 Happy traveller
17:20 Δελτίο στη Νοηματική
17:30 Kara Sevda Κ2 
Επ.6  Επ. 6
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
23:30 Σκάσε και κολύμπα
01:00 Dark minds Κ3 
Επ.1  The Original Night Stalker
02:00 Kara Sevda Κ2 
Επ.6  Επ. 6
04:00 Hemlock Grove - 2ος κύκλος 
Επ.2  Gone Sis
04:45 Traction
05:15 1000 μίλια γεύσεις
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ποδόσφαιρο: Βραζιλία - Βέλγιο
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Ιατρική και Λαϊκές Παραδόσεις Κ2 
Επ.10  La Reunion
19:00 Μις Μαρπλ 
Επ.3  Στα ίχνη του δολοφόνου
20:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
22:00 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι
00:40 Μις Μαρπλ 
Επ.3  Στα ίχνη του δολοφόνου
02:25 Ιατρική και Λαϊκές Παραδόσεις Κ2 
Επ.10  La Reunion
03:00 Κάπου στη Γη 
Επ.4  Επ. 4
03:50 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:30 I Love Lucy 
Επ.147  Επ. 147
07:00 Γουίσπερ 
Επ.41  Επ. 41
07:05 Γουίσπερ 
Επ.42  Επ. 42
07:10 Γουίσπερ 
Επ.43  Επ. 43
07:20 Γουίσπερ 
Επ.44  Επ. 44
07:25 Νιλς Χόλγκερσον 
Επ.15  Επ. 15
07:40 Νιλς Χόλγκερσον 
Επ.16  Επ. 16
07:50 Λούλου Ζίπαντου  
Επ.10  Επ. 10
08:05 Λούλου Ζίπαντου  
Επ.10  Επ. 10
08:15 Ολίβια  
Επ.39  Επ. 39
08:30 Ολίβια  
Επ.40  Επ. 40
08:40 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν 
Επ.11  Επ. 11
09:00 Ένας Χρόνος στην Άγρια Φύση  
Επ.5  Επ. 5
10:00 Κεντρική αγορά: Γεύσεις της πόλης 
Επ.1  Βαρκελώνη
11:00 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του 
Επ.3  Επ. 3
11:30 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του 
Επ.4  Επ. 4
12:00 Κλειστοί Δρόμοι  
Επ.8  Επ. 8
13:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.99  Επ. 99
13:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.100  Επ. 100
13:40 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.101  Επ. 101
14:00 Η ευτυχία βρίσκεται στο πιάτο Κ3 
Επ.4  Επ. 4
14:30 Έξι αδελφές  
Επ.25  Πίστη
15:30 Έξι αδελφές  
Επ.26  Δεύτερο κλεμμένο φιλί
16:30 Πως περνούν οι παντρεμένοι
18:00 I Love Lucy 
Επ.148  Επ. 148
18:30 Τοπικές κουζίνες  
Επ.6  Αβγοτάραχο Μεσολογγίου
19:30 Ύστερα μένει η θάλασσα
21:00 SummERTime (Ζ) Μελοποιημένη ποίηση
00:00 Ραγισμένα όνειρα
02:00 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του 
Επ.3  Επ. 3
02:30 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του 
Επ.4  Επ. 4
03:00 Κλειστοί Δρόμοι  
Επ.8  Επ. 8
04:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.99  Επ. 99
04:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.100  Επ. 100
04:40 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.101  Επ. 101
05:00 Ένας Χρόνος στην Άγρια Φύση  
Επ.4  Επ. 4
Πρόγραμμα novacinema3
19:20 Άντρες με τα όλα τους
21:00 Το παλάτι του τρόμου
23:00 Μετενσάρκωση
00:30 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Sport fucking p.1
02:50 Αμερικανικος ερωτας
04:20 Η πλεκτάνη
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Συσφίξεις και δεσίματα
08:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Μικρό εμπόδιο στο δρόμο
09:00 E! News
10:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Ασθενείς και οδοιπόροι
11:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Σιλικόνη άμεσης δράσης
12:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Οι μπαλκονάτοι
13:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Τα αληθινά βυζιά του Νιού Τζέρσεϊ
14:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Αποτυχημενες επεμβασεις
15:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη
16:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Στηθομπερδέματα
17:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Νυστέρι μέχρι τελικής πτώσεως
18:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Ασθενείς και οδοιπόροι
19:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Σιλικόνη άμεσης δράσης
20:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Οι μπαλκονάτοι
21:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Ενας γιατρός θα μας σώσει
22:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Αναζητώντας το τέλειο στήθος
23:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Φοβού τους θαυμαστές
00:00 E! News
01:00 Total bellas Κ3 Η μέλλουσα κα Cena
02:00 Total bellas Κ3 Κάτι χάνεις, κάτι κερδίζεις
03:00 E! News
04:00 Παραμορφωμένοι απο τη φύση - κύκλος 1 Παραμορφωμενοι απο τη φυση
05:00 Παραμορφωμένοι απο τη φύση - κύκλος 1 Στραβή και ραγισμένη
06:00 Παραμορφωμένοι απο τη φύση - κύκλος 1 Στραβή και ραγισμένη
Πρόγραμμα STAR
06:00 Ο τροχός της τύχης
06:45 Sylvester and Tweety mysteries
07:15 Τομ και Τζέρι
07:45 Super Wings!
08:15 Ένας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo
08:45 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:00 Ben and Holly
09:30 Μπόμπι και Μπιλ
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, το πρόβατο
11:00 Garfield
11:30 Dragons: Οι καβαλάρηδες του Μπερκ
12:00 Τα χρονικά του Ματ Χάτερ
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash Κ1 
Επ.5  Plastique
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ- 4ος κύκλος 
Επ.14  Mr. Monk and the astronaut
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1 
Επ.128  Επ. 128
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Interstellar
00:45 Όμορφα πλάσματα
03:15 Supernatural Supernatural Κ9
05:00 Psych - 4ος Κύκλος 
Επ.16  Mr. Yin Presents
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
07:30 My Internship in Canada
09:15 Μια τρελή, τρελή φάρμα
10:40 Ο επιφανής πολίτης
12:50 Sam Smith: Live in London
14:00 Κάποτε στη Ρώμη
15:40 Η ζωή είναι ωραία
17:45 Ο Τζέρι Λιούις δάσκαλος για κλάματα
19:45 Άνθρωποι πουλιά
01:40 Σήμα κινδύνου 2
03:30 Ο νονός
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
06:45 Οι Γερμανοί ξανάρχονται
08:15 Το παρελθόν μιας γυναίκας
09:45 Καθένας με την τρέλα του
11:45 Ο γυναικάς
13:25 Το μεροκάματο της ευτυχίας
14:55 Έλα στο θείο
16:35 Μείνε κοντά μου αγαπημένε
18:25 Νοκ αουτ στον έρωτα
20:05 Ένα Τανκ στο Κρεββάτι μου
22:00 Φωνάζει ο κλέφτης
23:35 Αγάπη στα 16
01:20 Κατά λάθος μπαμπάς
02:30 Η δασκάλα με τα ξανθά μαλλιά
04:10 Μια ελληνίδα στο χαρέμι
05:55 Ίλιγγος
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
06:00 Imposters 
Επ.4  Episode #2.4
07:00 Rise Κ1 
Επ.9  Επ. 9
08:00 Επικίνδυνες Αποστολές Κ2 
Επ.4  Επ. 4
09:00 Cheers Κ4 
Επ.18  Επ. 18
09:30 Cheers Κ4 
Επ.19  Επ. 19
10:00 The A-Team Κ4 
Επ.2  Επ. 2
11:00 Bonanza - κύκλος 1 
Επ.3  Επ. 3
12:00 Κότζακ Κ2 
Επ.5  Επ. 5
13:00 Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ2 
Επ.13  A Knight in Shining Armor
14:00 Taken Κ2 
Επ.10  Επ. 10
15:00 Rise Κ1 
Επ.10  Επ. 10
16:00 Imposters 
Επ.5  Episode #2.5
17:00 Ten Days in the Valley - κύκλος 1 
Επ.3  Day Out of Days
18:00 Salvation Κ2 
Επ.3  Επ. 3
19:00 John Adams 
Επ.3  Επ. 3
20:15 Heathers Κ1 
Επ.1  Επ. 1
21:05 Will grace Κ1 
Επ.11  Επ. 11
21:30 Will grace Κ1 
Επ.12  Επ. 12
22:00 Colony Κ3 
Επ.12  Episode #3.12
23:00 Girlfriends' guide to divorce Κ5 
Επ.6  Episode #5.6
00:00 John Adams 
Επ.3  Επ. 3
01:10 Law Order True Crime: The Menendez Murders 
Επ.5  Επ. 5
02:00 Midnight, Texas - κύκλος 1 
Επ.5  Unearthed
03:00 Heathers Κ1 
Επ.1  Επ. 1
04:00 Ten Days in the Valley - κύκλος 1 
Επ.3  Day Out of Days
05:00 Επικίνδυνες Αποστολές Κ2 
Επ.4  Επ. 4
Πρόγραμμα novasports1
06:30 Super League - Λαμία - ΑΕΚ (M)
08:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ THE OPEN 2018
22:30 ATHENS THROWDOWN 2018 - Αγώνες CrossFit (M)
23:15 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
02:00 Super League - ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός (M)
04:05 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
06:00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
Πρόγραμμα History Channel HD
06:50 Εν χορδαίς και οργάνοις Εν Χορδαίς και Οργάνοις
07:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.14  Επ. 14
08:00 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.14  Βελλεροφόντης - Ο άνθρωπος που ήθελε να γίνει θεός
08:40 Η Φρικτή Νύχτα
09:20 Η κουζίνα του Θεού 
Επ.4  Επ. 4
10:20 Ελλάδα: Η Σαρία στην Καρδιά της Ευρώπης
10:40 Αθανάσιος Χριστόπουλος: Ένας Λησμονημένος Ποιητής
11:50 Η τρίτη ζωή της Μεσσήνης
13:10 Σέριφος - Στο Νησί του Περσέα και της Δανάης
13:50 Εν χορδαίς και οργάνοις Εν Χορδαίς και Οργάνοις
14:50 Η Οδύσσεια της Τροίας
15:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.14  Επ. 14
16:00 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.15  Περσέας - Το βλέμμα του θανάτου
16:40 Από την Κέρκυρα στις Κυκλάδες
17:00 Περί Φιλοπατρίας και Τόλμης: Θεόδωρος Κολοκοτρώνης
18:00 Μαγειρεύοντας Ελληνικά με την Πατρίσια Βάσος 
Επ.6  Επ. 6
18:30 Βάσω Κατράκη: Η χαράκτρια
19:10 Το Ζάππειο Παρθεναγωγείο Κωνσταντινουπόλεως
19:50 Κύπρος: Το Νησί της Αφροδίτης
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.15  Επ. 15
21:00 Για την Κύπρο
21:30 Τραγωδία του Αιγαίου
23:00 Η κουζίνα του Θεού 
Επ.5  Επ. 5
00:00 Μαγειρεύοντας Ελληνικά με την Πατρίσια Βάσος 
Επ.6  Επ. 6
00:30 Κύπρος: Το Νησί της Αφροδίτης
01:30 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.15  Περσέας - Το βλέμμα του θανάτου
02:10 Το Ζάππειο Παρθεναγωγείο Κωνσταντινουπόλεως
02:50 Από την Κέρκυρα στις Κυκλάδες
03:10 Η κουζίνα του Θεού 
Επ.5  Επ. 5
04:10 Βάσω Κατράκη: Η χαράκτρια
04:50 Τραγωδία του Αιγαίου
Πρόγραμμα novasports1
06:30 Super League - Λαμία - ΑΕΚ (M)
08:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ THE OPEN 2018
22:30 ATHENS THROWDOWN 2018 - Αγώνες CrossFit (M)
23:15 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
02:00 Super League - ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός (M)
04:05 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
06:00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Τότεναμ
08:15 Ποδόσφαιρο: Αταλάντα - Ντόρτμουντ
10:30 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2017-18
11:15 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Τότεναμ
13:30 Ποδόσφαιρο: Αταλάντα - Ντόρτμουντ
15:45 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Τότεναμ
18:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Μπαρτσελόνα
20:00 Ποδόσφαιρο: Ντιναμό Κίεβου - ΑΕK
22:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
00:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Μπαρτσελόνα
02:00 Ποδόσφαιρο: Ντιναμό Κίεβου - ΑΕK
04:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ