Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Πέμπτη 14 Φεβρουαρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
06:30 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Ντόρτμουντ
08:45 Ποδόσφαιρο: Άγιαξ - Ρεάλ Μαδρίτης
11:00 Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Κάρντιφ Σίτι
13:15 Ποδόσφαιρο: Χάντερσφιλντ - Άρσεναλ
15:30 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Ντόρτμουντ
17:45 Ποδόσφαιρο: Άγιαξ - Ρεάλ Μαδρίτης
19:45 UEFA Europa League 2018-19 - Λεπτό προς Λεπτό LIVE
00:00 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Ντιναμό Κίεβου
02:00 Ποδόσφαιρο: Μάλμε - Τσέλσι
04:00 Ποδόσφαιρο: Φενέρμπαχτσε - Ζενίτ
Πρόγραμμα Cosmote Sport 5 HD
06:00 Μηχανοκίνητα: ROC Race of Champions 2019
09:00 Μηχανοκίνητα: ROC Nations Cup 2019
12:15 Red Bull Air Race World Championship 2019
14:30 WRC Μαγκαζίνο 2019
15:00 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
16:10 Μηχανοκίνητα: ROC Race of Champions 2019
19:10 RBAR 2019
19:55 Ποδόσφαιρο: Ραπίντ Βιέννης - Ίντερ LIVE
22:00 Ποδόσφαιρο: Σέλτικ - Βαλένθια LIVE
00:00 WRC Μαγκαζίνο 2019
00:40 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
01:50 Red Bull Air Race World Championship 2019
03:40 Red Bull Air Race World Championship 2019
Πρόγραμμα novasports3
12:00 EUROLEAGUE - Ρεάλ Μαδρίτης - Αναντολού Εφές (M)
14:00 EUROLEAGUE - Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός (M)
16:00 EUROLEAGUE - Μακάμπι Τελ Αβίβ - Παναθηναϊκός (M)
18:00 EUROLEAGUE
20:00 EUROLEAGUE - Μπαρτσελόνα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (M)
22:00 EUROLEAGUE - Αρμάνι Μιλάνο - Ζαλγκίρις Κάουνας (M)
00:00 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
Πρόγραμμα novasports7
12:00 Λιγκ καπ Αγγλίας
14:00 Λιγκ καπ Αγγλίας
16:00 Λιγκ καπ Αγγλίας
18:00 Λιγκ καπ Αγγλίας
20:00 Λιγκ καπ Αγγλίας
22:00 Λιγκ καπ Αγγλίας
00:05 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
Πρόγραμμα Fox Sports HD
07:40 NHL On The Fly 2018-2019
08:30 Vil. Wildcats - Providence Friars
10:00 Seton H. Pirates - Georgetown
11:30 NHL On The Fly 2018-2019
12:20 FOX Sports Highlights 2018 - 2019 52 Super Series
13:40 Sailing World Cup
15:00 Vil. Wildcats - Providence Friars
16:30 Seton H. Pirates - Georgetown
19:10 Espn docs 2018-2020 June 17th 1994
21:00 2019 premier league of darts
00:55 Espn docs 2018-2020 June 17th 1994
01:55 Aquabike World Championship 2018
02:50 Ski Classics 2018-19
Πρόγραμμα Nautilcal Channel
06:00 Chef on board 
Επ.3  Επ. 3
06:30 Ναυτική περιπέτεια
07:00 Les Voiles de Saint Tropez 2013
07:30 20 Χρόνια Voiles de St Tropez
08:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα kiteboarding 2018 
Επ.4  Επισκόπηση σεζόν
08:30 Rolex spirit of yachting 2018 
Επ.6  Σίδνεϊ Χόμπαρτ
09:00 Μέσα από το 35ο Αμερικάνικο Κύπελλο 
Επ.6  Επ. 6
09:30 Atlantic Cup 2014 
Επ.1  Επ. 1
10:00 IWWF Παγκόσμια Πρωταθλήματα Cable Wakeboard 2014
10:30 IWWF Παγκόσμια Πρωταθλήματα Cable Wakeboard 2014
11:00 Mad Dogs: Θρύλοι του Σερφ 
Επ.1  Επ. 1
11:30 Αντιμετωπίζοντας τα κύματα Κ3 
Επ.4  Επ. 4
12:00 Extreme Sailing Series 2018 
Επ.8  Λος Κάμπος
12:30 Barcolana 50
13:00 P1 ΗΠΑ 2018 AquaX
14:00 Chef on board 
Επ.3  Επ. 3
14:30 Ναυτική περιπέτεια
15:00 Les Voiles de Saint Tropez 2013
15:30 20 Χρόνια Voiles de St Tropez
16:00 Ωκεάνιο Σαφάρι: Νότιος Αφρική 
Επ.1  Επ. 1
16:30 Sail-Ho! 
Επ.1  Ντουμπρόβνικ - Όρεβιτς
17:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα kiteboarding 2018 
Επ.4  Επισκόπηση σεζόν
17:30 Rolex spirit of yachting 2018 
Επ.6  Σίδνεϊ Χόμπαρτ
18:00 Mad Dogs: Θρύλοι του Σερφ 
Επ.1  Επ. 1
18:30 Αντιμετωπίζοντας τα κύματα Κ3 
Επ.4  Επ. 4
19:00 Extreme Sailing Series 2018 
Επ.8  Λος Κάμπος
19:30 Barcolana 50
20:00 IWWF Παγκόσμια Πρωταθλήματα Cable Wakeboard 2014
20:30 IWWF Παγκόσμια Πρωταθλήματα Cable Wakeboard 2014
21:00 P1 ΗΠΑ AquaX Pro Series Α' Γύρος
22:00 H2O Racing 2018: F1H2O 
Επ.7  Σάρζα, ΗΑΕ
22:30 Αγώνας Jet Raid Ελλάδα 2018
23:00 US F1 Ταχύπλοα 2018
23:30 US F1 Ταχύπλοα 2018
00:00 Ωκεάνιο Σαφάρι: Νότιος Αφρική 
Επ.1  Επ. 1
00:30 Sail-Ho! 
Επ.1  Ντουμπρόβνικ - Όρεβιτς
01:00 Les Voiles de Saint Tropez 2013
01:30 20 Χρόνια Voiles de St Tropez
02:00 Chef on board 
Επ.3  Επ. 3
02:30 Ναυτική περιπέτεια
Πρόγραμμα Cosmote Sport 2 HD
06:00 UEFA Champions League 2018-19 - Στιγμιότυπα
06:30 Ποδόσφαιρο: Φεϊρένσε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
08:30 Ποδόσφαιρο: Αλαβές - Λεβάντε
10:45 Ποδόσφαιρο: Λεγανές - Μπέτις
13:00 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - Νασιονάλ
15:15 Ποδόσφαιρο: Βαγιαδολίδ - Βιγιαρεάλ
17:30 UEFA Champions League 2018-19 - Στιγμιότυπα
18:00 UEFA Europa League Show 2018-19 LIVE
19:55 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Ντιναμό Κίεβου LIVE
21:55 Postgame Show LIVE
23:00 Sports Classics: ABC of Snowboarding
23:30 Sports Classics: ABC of Parkour
00:00 UEFA Europa League Show 2018-19 LIVE
02:30 Ποδόσφαιρο: Σταντ Ρενναί - Μπέτις
04:30 UEFA Champions League 2018-19 - Στιγμιότυπα
05:00 Ποδόσφαιρο: Γαλατάσαραϊ - Μπενφίκα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 6 HD
06:00 Βόλεϊ: Μόντενα - Τσιβιτανόβα
08:30 Τένις: 2019 ATP World Tour 500
12:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
14:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
16:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
18:30 Υδάτινα Σπορ: ISA World Surfing Games
19:30 Sports Classics: The Outdoor Sports Show 2019 
Επ.1  Επ. 1
20:00 Πυγμαχία: KOTV 2019 
Επ.7  Επ. 7
20:30 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
22:30 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
01:00 Βόλεϊ: Ολυμπιακός - Νεφτοτσίμιτς 2010 Μπουργκάς
03:30 Πυγμαχία: KOTV 2019 
Επ.7  Επ. 7
04:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500
Πρόγραμμα novasports4
12:00 EUROCUP - Βαλένθια - Ουνικάχα Μάλαγα (M)
14:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE - Ναντέρ - ΠΑΟΚ (M)
16:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE - Βενέτσια - Βόννη (M)
18:00 EUROCUP - Ζενίτ - Τσεντεβίτα Ζάγκρεμπ (M)
20:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
22:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
00:00 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
Πρόγραμμα Action24
07:00 Gillette World Sports
09:00 Ποδόσφαιρο: Λίνγκμπι - Κοπεγχάγη
11:00 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
12:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
15:00 Triathlon Series
16:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
18:00 Οι αντιζηλοι
19:00 Η Δικαστής Τζούντι Κ22 Χάος στο πάρτι
20:00 Sport News
21:00 Brainstorming
22:00 Evening Report
23:30 Bull Κ1 
Επ.7  Επ. 7
00:30 Formula E
01:00 Ποδόσφαιρο: Μίντιλαντ - Μπρόντμπι
03:00 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
03:30 Mobil 1 The Grid
04:00 Super League Triathlon
05:00 Ποδόσφαιρο: Λίνγκμπι - Κοπεγχάγη
Πρόγραμμα Motorvision Channel
06:00 Τέλεια βόλτα 
Επ.92  Από το διάστημα
06:25 Ταξίδι στο Χρόνο Κ4 
Επ.31  Αγώνας γυναικών από το παρελθόν
06:50 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ3 
Επ.35  Η ιστορία της Audi
07:20 4x4 Κ3 
Επ.34  Ισχυρά αυτοκίνητα off-road
07:45 Μετατροπές Κ4 
Επ.12  All-American Heroes
08:10 Υψηλά οκτάνια 
Επ.26  Super Snowcross - Πόντιακ, Μίσιγκαν
08:35 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ6 
Επ.20  AMG GT R
09:05 Δοκιμή στον Δρόμο Κ3 
Επ.81  Kelleners KS1 RS
09:30 Spotted 
Επ.9  Επ. 9
10:20 Οικολογική Οδήγηση Κ3 
Επ.24  Βιώσιμη κινητικότητα - Μέρος 3: Έξυπνοι συνδυασμοί
10:45 Οικολογική Οδήγηση Κ3 
Επ.25  Βιώσιμη κινητικότητα - Μέρος 4: Αυτονομία στην οδήγηση
11:10 Χώρα παραγωγής Κ2 
Επ.17  Μέιμπαχ
11:35 Χώρα παραγωγής Κ2 
Επ.18  Κράνη Schubert
12:00 Τέλεια βόλτα 
Επ.91  Ειδικό σαλόνι αυτοκινήτου στο Έσεν
12:25 Ταξίδι στο Χρόνο Κ4 
Επ.30  Ιταλικός σχεδιασμός
12:50 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ3 
Επ.32  Η ιστορία των διαφημίσεων αυτοκινήτων - Μέρος Γ'
13:15 4x4 Κ3 
Επ.33  Pickups
13:40 Μετατροπές Κ4 
Επ.12  All-American Heroes
14:05 Υψηλά οκτάνια 
Επ.25  Μηχανοκίνητη τρέλα
14:35 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ6 
Επ.20  AMG GT R
15:00 Διάνοιες του αυτοκινήτου 
Επ.5  Βάλτερ Ρερλ
15:25 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ3 
Επ.28  Μηχανοκίνητα της Ford
15:50 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ3 
Επ.29  Αγώνες με BMW
16:20 Ταξίδι στο Χρόνο Κ5 
Επ.46  Γενιές σπορ αυτοκινήτων
16:45 Ταξίδι στο Χρόνο Κ5 
Επ.48  Σπορ αυτοκίνητα του 1963
17:10 Κλασικοί αγώνες 
Επ.3  Ράλι 1972
17:30 Κλασικοί αγώνες 
Επ.4  Γερμανικοί αγώνες touring
18:00 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
18:25 Ταξίδι στο Χρόνο Κ4 
Επ.32  V8-Bangers
18:50 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ3 
Επ.36  Auto Union
19:15 4x4 Κ3 
Επ.35  Μικρά Off-Roader
19:40 Μετατροπές Κ4 
Επ.12  All-American Heroes
20:05 Υψηλά Οκτάνια Κ2 
Επ.27  Hare Scrambles
20:35 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ6 
Επ.20  AMG GT R
21:00 Ο τρόπος ζωής των μηχανόβιων Κ2 
Επ.57  Ευρωπαϊκή βδομάδα μοτοσυκλέτας 2
21:25 Μοτοσυκλέτες Κ2 
Επ.90  KTM Superduke
21:50 Μοτοσυκλέτες Κ2 
Επ.90  KTM Superduke
22:10 Trackmasters 
Επ.15  Επ. 15
22:35 Ο κόσμος των φορτηγών 
Επ.27  Επ. 27
23:00 4x4 Κ5 
Επ.62  VW Bulli
Πρόγραμμα Cosmote Sport 3 HD
06:00 Sports Classics: ABC of Mountain Biking
06:30 Ποδόσφαιρο: Εργοτέλης - Αστέρας Τρίπολης
08:45 Ποδόσφαιρο: Ανόβερο - Νυρεμβέργη
11:00 Ποδόσφαιρο: Ουνιόν Βερολίνου - Σάντχαουζεν
13:15 Ποδόσφαιρο: Φράιμπουργκ - Βόλφσμπουργκ
15:30 Ποδόσφαιρο: Πανιώνιος ΓΣΣ - ΠΑΟΚ
17:40 Ποδόσφαιρο: Λειψία - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
19:55 Ποδόσφαιρο: Λάτσιο - Σεβίλη LIVE
22:00 Ποδόσφαιρο: Μάλμε - Τσέλσι LIVE
00:00 Ποδόσφαιρο: ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Άρσεναλ
02:00 Ποδόσφαιρο: Ραπίντ Βιέννης - Ίντερ
04:00 Ποδόσφαιρο: Κρασνοντάρ - Λεβερκούζεν
Πρόγραμμα novasports1
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός (M)
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός (M)
16:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - Santos Tour Down Under 2019 (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 TIMELINE
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΟΦΗ (M)
21:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 23ης αγωνιστικής (M)
22:00 ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΣΑΠ
00:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Αρης (M)
02:30 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα EDGEsport HD
06:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing 
Επ.2  Fehrman
07:00 EDGE Documentary The Source Park
09:00 FISE World Series 
Επ.2  Επ. 2
10:00 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
12:30 Live Recap FISE World Series 2018: Jeddah - BMX Park
13:30 Ο Κόσμος των Action Sports Κ18 
Επ.43  Επ. 43
14:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing 
Επ.2  Fehrman
15:00 EDGE Documentary The Source Park
17:00 Live Recap FISE World Series 2018: Jeddah - BMX Park
18:00 Live Recap Asia Talent Cup 2018 Ιαπωνία - 1ος αγώνας
19:00 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
21:30 Ο Κόσμος των Action Sports Κ18 
Επ.43  Επ. 43
22:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing 
Επ.2  Fehrman
23:00 EDGE Documentary The Source Park
01:00 Park Skateboarding Championships 2018
02:00 Live Recap F1H2O World Champ GP 2018 Λονδίνο 2η ημέρα
04:00 Live Recap British Talent Cup 2018 Silverstone ημέρα 1η
05:30 Custom 
Επ.1  Επ. 1
Πρόγραμμα Cosmote Sport 4 HD
07:00 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2018-19 - 5η Περίοδος 
Επ.19  Επ. 19
07:30 Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
09:45 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ 
Επ.68  Επ. 68
10:30 Μπάσκετ: Ιντιάνα Πέισερς - Μιλγουόκι Μπακς
13:15 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2018-19 - 5η Περίοδος 
Επ.19  Επ. 19
13:45 NBA Daily
14:30 Μπάσκετ: Φιλαδέλφεια Σίξερς - Μπόστον Σέλτικς
17:10 Μπάσκετ: Ιντιάνα Πέισερς - Μιλγουόκι Μπακς
19:55 Ποδόσφαιρο: ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Άρσεναλ LIVE
22:00 Ποδόσφαιρο: Ζυρίχη - Νάπολι LIVE
00:00 NBA All Star Weekend: All Star Game 2001 - Ουάσινγκτον
01:45 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2018-19 - 5η Περίοδος 
Επ.19  Επ. 19
02:05 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ 
Επ.68  Επ. 68
02:35 NBA Daily
03:00 Μπάσκετ: Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ LIVE
Πρόγραμμα novasports2
10:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Νότιγχαμ Φόρεστ - Μπρέντφορντ (M)
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (M)
18:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 21ης αγωνιστικής (M)
21:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:00 THE INSIDER EUROLEAGUE
23:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
00:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 7 HD
08:00 COSMOTE SPORT 7HD
16:00 COSMOTE SPORT 7HD
17:00 Βόλεϊ: Ολυμπιακός - Νεφτοτσίμιτς 2010 Μπουργκάς LIVE
19:30 COSMOTE SPORT 7HD
19:55 Ποδόσφαιρο: Γαλατάσαραϊ - Μπενφίκα LIVE
22:00 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Βιγιαρεάλ LIVE
00:00 COSMOTE SPORT 7HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 8 HD
08:00 COSMOTE SPORT 8HD
16:00 COSMOTE SPORT 8HD
19:55 Ποδόσφαιρο: Κρασνοντάρ - Λεβερκούζεν LIVE
22:00 Ποδόσφαιρο: Σαχτάρ Ντονέτσκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης LIVE
Πρόγραμμα Outdoor Channel HD
06:15 Shootout lane 
Επ.30  Βάζοντας το φαγητό στο τραπέζι
06:35 Shootout lane 
Επ.30  Βάζοντας το φαγητό στο τραπέζι
07:00 Άγριες Γκουρμέ Γεύσεις από την Αλάσκα 
Επ.10  Οικογενειακή υπόθεση
07:20 Άγριες Γκουρμέ Γεύσεις από την Αλάσκα 
Επ.10  Οικογενειακή υπόθεση
07:45 Shootout lane 
Επ.30  Βάζοντας το φαγητό στο τραπέζι
08:05 Shootout lane 
Επ.30  Βάζοντας το φαγητό στο τραπέζι
08:30 Ταξίδια που πήγαν στραβά 
Επ.10  Η ιστορία του Κεν Χέντερσον
08:50 Ταξίδια που πήγαν στραβά 
Επ.10  Η ιστορία του Κεν Χέντερσον
09:15 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.10  Πρεμιέρα της 10ης σεζόν στο Tropic Star
09:35 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.10  Πρεμιέρα της 10ης σεζόν στο Tropic Star
10:00 Αγκίστρωσε και δες 
Επ.15  Φάνκι
10:20 Αγκίστρωσε και δες 
Επ.15  Φάνκι
10:45 Αμερικανικό πρωτάθλημα ψαρέματος 
Επ.10  Επ. 10
11:30 Άγριες Γκουρμέ Γεύσεις από την Αλάσκα 
Επ.10  Οικογενειακή υπόθεση
11:50 Άγριες Γκουρμέ Γεύσεις από την Αλάσκα 
Επ.10  Οικογενειακή υπόθεση
12:15 Shootout lane 
Επ.30  Βάζοντας το φαγητό στο τραπέζι
12:35 Shootout lane 
Επ.30  Βάζοντας το φαγητό στο τραπέζι
13:00 Ταξίδια που πήγαν στραβά 
Επ.10  Η ιστορία του Κεν Χέντερσον
13:20 Ταξίδια που πήγαν στραβά 
Επ.10  Η ιστορία του Κεν Χέντερσον
13:45 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.10  Πρεμιέρα της 10ης σεζόν στο Tropic Star
14:05 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.10  Πρεμιέρα της 10ης σεζόν στο Tropic Star
14:30 Αγκίστρωσε και δες 
Επ.15  Φάνκι
14:50 Αγκίστρωσε και δες 
Επ.15  Φάνκι
15:15 Αμερικανικό πρωτάθλημα ψαρέματος 
Επ.10  Επ. 10
16:00 Άγριες Γκουρμέ Γεύσεις από την Αλάσκα 
Επ.10  Οικογενειακή υπόθεση
16:20 Άγριες Γκουρμέ Γεύσεις από την Αλάσκα 
Επ.10  Οικογενειακή υπόθεση
16:45 Shootout lane 
Επ.30  Βάζοντας το φαγητό στο τραπέζι
17:05 Shootout lane 
Επ.30  Βάζοντας το φαγητό στο τραπέζι
17:30 Ταξίδια που πήγαν στραβά 
Επ.10  Η ιστορία του Κεν Χέντερσον
17:50 Ταξίδια που πήγαν στραβά 
Επ.10  Η ιστορία του Κεν Χέντερσον
18:15 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.10  Πρεμιέρα της 10ης σεζόν στο Tropic Star
18:35 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.10  Πρεμιέρα της 10ης σεζόν στο Tropic Star
19:00 Αγκίστρωσε και δες 
Επ.15  Φάνκι
19:20 Αγκίστρωσε και δες 
Επ.15  Φάνκι
19:45 Αμερικανικό πρωτάθλημα ψαρέματος 
Επ.10  Επ. 10
20:30 Άγριες Γκουρμέ Γεύσεις από την Αλάσκα 
Επ.10  Οικογενειακή υπόθεση
20:50 Άγριες Γκουρμέ Γεύσεις από την Αλάσκα 
Επ.10  Οικογενειακή υπόθεση
21:15 Shootout lane 
Επ.30  Βάζοντας το φαγητό στο τραπέζι
21:35 Shootout lane 
Επ.30  Βάζοντας το φαγητό στο τραπέζι
22:00 Ταξίδια που πήγαν στραβά 
Επ.10  Η ιστορία του Κεν Χέντερσον