Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τετάρτη 14 Νοεμβρίου 2018 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:30 Αέρινες σιωπές
08:10 Οι αυθαίρετοι
08:30 Αριστοτέλης ο άριστος
09:10 Παντρεμένοι ανύπαντροι
09:30 Φάε τη σοκολάτα σου
10:10 Ο Πέτρος και τα κορίτσια του
10:40 Η ώρα η καλή
11:30 Τα μυστικά της Εδέμ 
Επ.343 
12:20 Τα μυστικά της Εδέμ 
Επ.344 
13:10 Βέρα στο δεξί 
Επ.107 
14:00 Βέρα στο δεξί 
Επ.108 
14:50 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος 
Επ.83 
15:20 Η οικογένεια βλάπτει 
Επ.11 
16:20 Σ' αγαπώ - Μ' αγαπάς 
Επ.46 
16:50 Μοντέρνα οικογένεια Κ1 
Επ.42  Επ. 42
17:30 Δυο ξένοι 
Επ.13 
18:30 Η νταντά
19:00 Η Νύφη Κ2 
Επ.75  Επ. 75
20:50 Κλεμμένα όνειρα - 3ος κύκλος 
Επ.405 
21:30 Λάκης ο γλυκούλης
22:20 Μίλα μου Βρώμικα  
Επ.13  Η αγάπη
23:10 Έτσι ξαφνικά
00:00 Στο Παρά Πέντε 
Επ.22  Επ. 22
01:00 Κόκκινο φεγγάρι
01:30 Φόνος χωρίς ταυτότητα
02:00 Οι Χρηματιστές
02:40 Χαρά, Αγνοείται
03:30 Πειρασμός  Πειρασμός
04:20 Η δίψα
04:50 Για μια θέση στον ήλιο
05:50 Στο φως του φεγγαριού
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
06:40 Μαμάδες σε δράση
08:40 Ιπτάμενος κροίσος
11:30 Afterimage
13:15 Mamma Mia!
15:10 Το τρένο των μαχητών
17:20 Ο Τζιάνι και οι γυναίκες - Το αλάτι της ζωής
19:00 Παντρεύτηκες; Ας ρώταγες...
21:00 Ηρωικοί Πιονέροι
23:10 Το παρελθόν της Ούνα
00:50 Dead Drop
02:20 Ο Κύριος και η Κυρία Αντελμάν
04:20 Μια γυναίκα μόνο ξέρει
Πρόγραμμα novacinema1
07:15 Κινηματογραφικά νέα
08:15 Green Lantern
10:25 Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
11:00 The amazing Spiderman
13:20 Κινηματογραφικά νέα
14:00 Δουνκέρκη
15:50 Αρχηγός από κούνια
17:35 Γυάλινο κάστρο
19:45 Action zone
20:20 Η συνωμοσία της σκιάς
22:00 Ο πιλότος
23:45 Run to me
01:25 Τζον Γουίκ: Κεφάλαιο 2
03:30 Proud Mary
05:05 Το μυστικό των Μάρομποουν
Πρόγραμμα FOXlife
05:15 Fashion Startup - 1ος Κύκλος 
Επ.6  They're Ripping You Off
05:20 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.11  Full-tilt Boogie
06:00 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D - 3ος Κύκλος 
Επ.5  4722 Hours
06:00 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.7  Thriller
06:40 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.14  Chris Cross
06:45 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.8  Two Against One
07:00 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.6  Riots, Drills and the Devil (Part 1)
07:30 Bones - 10ος Κύκλος 
Επ.21  The Life in the Light
07:45 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.7  Riots, Drills and the Devil (Part 2)
08:15 Bones - 10ος Κύκλος 
Επ.22  The Next in the Last
08:25 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.10  Submerged
08:55 Beyond - 2ος Κύκλος 
Επ.1  Two Zero One
09:10 American Crime Story - 1ος Κύκλος  
Επ.9  Manna from Heaven
09:40 The Catch - 2ος Κύκλος 
Επ.3  The Dining Hall
10:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.21  The one with the fertility test
10:20 Jamie Cooks Italy - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Puglia
10:25 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.22  The one with the donor
10:50 American dad - 3ος Κύκλος 
Επ.7  Of Ice And Men
11:10 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.9  Sorry Seems to Be the Hardest Word
11:15 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.15  Call Girl
11:35 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D - 3ος Κύκλος 
Επ.6  Among Us Hide...
11:55 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.10  Somebody That I Used to Know
12:20 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.8  The Old Head
12:40 Bones - 11ος Κύκλος 
Επ.1  The Loyalty in the Lie
13:05 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.9  Tweener
13:25 Bones - 11ος Κύκλος 
Επ.2  The Brother in the Basement
13:50 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.11  Full-tilt Boogie
14:10 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.6  Flowers Grow Out Of My Grave
14:35 American Crime Story - 1ος Κύκλος  
Επ.10  The Verdict
14:55 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Fishcakes, Linguine, Lamb Chops, Chocolate Mousse
15:20 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Lamb, Spaghetti & Apple Cookies
15:40 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.23  The One In Barbados, Part 1
15:45 Beyond - 2ος Κύκλος 
Επ.2  Cheers Bitch
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.24  The One In Barbados, Part 2
16:25 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.5  The Depth of Grief
16:30 The Catch - 2ος Κύκλος 
Επ.4  The Family Way
17:10 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.11  Man on the Moon
17:15 American dad - 3ος Κύκλος 
Επ.8  The Most Adequate Christmas Ever
17:35 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.16  Turban Cowboy
17:55 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.12  Get Up, Stand Up
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
14:55 G Tech Trends by Germanos
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Η επιστροφή 
Επ.31  Επ. 31
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα χωρίς όνομα 
Επ.43  Επ. 43
19:30 Ant1 news
20:45 Η επιστροφή 
Επ.33  Επ. 33
21:45 Κάνε γονείς να δεις καλό 
Επ.10  Το γράμμα
22:45 American beauty
01:00 Beat Buzzer
02:00 Εγκλήματα - 2ος κύκλος 
Επ.7  Επ. 7
02:45 VICE Κ6 VICE
03:45 Το καφέ της Χαράς
04:45 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 TV Mall
06:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
07:20 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση
07:45 Happy Day στον Alpha
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:00 Οικογενειακές ιστορίες
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ3 
Επ.38  Επ. 38
21:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.13  Επ. 13
21:50 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.71  Επ. 71
23:00 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.72  Επ. 72
00:00 Μετά τα μεσάνυχτα
01:40 Αυτές Είναι οι Kardashians Κ8 
Επ.9  Greece Him Up
02:40 Για την καρδιά ενός αγγέλου Κ1 
Επ.18  Επ. 18
03:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Deal
05:10 Θα σε δω στο πλοίο - 2ος κύκλος 
Επ.14 
Πρόγραμμα novacinema2
08:05 Fahrenheit 451
09:55 Αντιο Κριστοφερ Ρομπιν
11:45 Απαγωγή
13:30 Κινηματογραφικά νέα
14:15 Το όνομά μου είναι Σαμ
16:35 2012
19:20 Films and stars
19:55 Το κυνήγι της ευτυχίας
22:00 Δόλωμα γένους θηλυκού
23:50 Atomic blonde
01:50 Βεντετα
03:30 Άλλη μια νύχτα
05:15 Ο στόχος
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Πως φτιαχνεται; Κ17 Διακοσμητικά Σομπρέρο/ Σάλτσες σαλάτας
07:30 Μοναδικό Woodill
08:30 Πώς Κατασκευάζονται Τροχόσπιτα Airstream
09:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 16 Πως φτιαχνεται;
09:30 Πώς γίνεται; - Κ6 Πως γινεται;
10:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών - κύκλος 7 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
11:00 Αδελφοί Ντίζελ - κύκλος 1 Τούμπες
12:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 9 Willys Jeep - ΗΠΑ
13:00 Επιβίωση για δύο - κύκλος 5 Χειμερινή δίνη - Μέρος Β'
14:00 Η Άκρη της Αλάσκα - κύκλος 1 Ο δρόμος
15:00 Η Άκρη της Αλάσκα - κύκλος 1 Ο χειμώνας έφτασε
16:00 Η Άκρη της Αλάσκα - κύκλος 1 Ο χειμώνας έφτασε
17:00 Δύτες χρυσού - κύκλος 3 Διασώσεις και πωλήσεις
18:00 Τα πάντα στο σφυρί - Καναδάς Είναι σαν αρχαιολογία
18:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων Βρετανία
19:00 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 1 Τεχνητά μάτια/ Σκυλοτροφές/ Καθρέφτες
19:30 Πώς γίνεται; 
Επ.10  Κρας Τεστ/ Βιβλία/ Μαργαρίνη
20:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Subaru Impreza WRX
21:00 Ρεκτιφιε συνεργειων - κύκλος 1 Ρεκτιφιε συνεργειων
22:00 Ααρον Κάουφμαν: Αλλάζοντας Ταχύτητες Αγώνας ή τίποτα
23:00 Παρανομοι αγωνες K5 Τελειωτικό χτύπημα
00:00 Fast N Loud - Κ5 Fast n loud
01:00 Fast n΄ Loud: Demolition Theater Ο δρόμος της παρανομίας
02:00 Δύτες χρυσού - κύκλος 3 Διασώσεις και πωλήσεις
03:00 Ρεκτιφιε συνεργειων - κύκλος 1 Ρεκτιφιε συνεργειων
04:00 Ααρον Κάουφμαν: Αλλάζοντας Ταχύτητες Αγώνας ή τίποτα
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Ford Mustang GT του '88
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 9 BMW M5
Πρόγραμμα National Geographic
08:20 Ice road rescue Κ3 Κακό Μηχάνημα
09:10 Τραγωδία στον αέρα - 9ος κύκλος 
Επ.3  Εξαφάνιση
09:55 Supercar Megabuild - κύκλος 2 Porsche Υπό το Μηδέν
12:20 Ice road rescue Κ3 Στην Ακρη της Καταστροφής
13:05 Τραγωδια στον αερα 13 Χτύπημα από τα πλάγια
13:55 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Επικίνδυνη προσέγγιση
14:40 Ο χρυσός του Γιουκον - κύκλος 4 Μεγάλος πόνος
15:25 Πρωτόγονη επιβίωση - κύκλος 2 Primal Survivor Best Of
16:15 Ανταρκτική - ειδικη εκδοση Παγωμένη ερημιά
17:00 Ανταρκτική - ειδικη εκδοση Παγωμένες θάλασσες
17:45 Τραγωδια στον αερα 13 Τρίτη φορά τύχη
18:35 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Εφιάλτης στο Αφγανιστάν
20:10 Οι θησαυροι του Τουταγχαμών Ο Χρυσός Φαραώ
21:00 Ο μυστικός τάφος της Κίνας
22:30 Μυστήρια της αρχαιότητας - 2ος κύκλος Οι Πύλες της Κολάσεως
23:20 Στα βάθη των ωκεανών - κύκλος 1 Οι Χαμένοι Κόσμοι της Μεσογείου
00:10 Ο μυστικός τάφος της Κίνας
01:45 Τραγωδια στον αερα 13 Τρίτη φορά τύχη
02:30 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Εφιάλτης στο Αφγανιστάν
03:20 Πρωτόγονη επιβίωση - κύκλος 2 Primal Survivor Best Of
04:10 Ανταρκτική - ειδικη εκδοση Παγωμένη ερημιά
05:00 Ανταρκτική - ειδικη εκδοση Παγωμένες θάλασσες
06:00 Supercar Megabuild - κύκλος 2 Audi R8 Drifter
Πρόγραμμα Fox
05:20 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.11  Full-tilt Boogie
06:00 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D - 3ος Κύκλος 
Επ.5  4722 Hours
06:40 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.14  Chris Cross
07:00 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.6  Riots, Drills and the Devil (Part 1)
07:45 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.7  Riots, Drills and the Devil (Part 2)
08:25 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.10  Submerged
09:10 American Crime Story - 1ος Κύκλος  
Επ.9  Manna from Heaven
10:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.21  The one with the fertility test
10:25 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.22  The one with the donor
10:50 American dad - 3ος Κύκλος 
Επ.7  Of Ice And Men
11:15 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.15  Call Girl
11:35 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D - 3ος Κύκλος 
Επ.6  Among Us Hide...
12:20 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.8  The Old Head
13:05 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.9  Tweener
13:50 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.11  Full-tilt Boogie
14:35 American Crime Story - 1ος Κύκλος  
Επ.10  The Verdict
15:40 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.23  The One In Barbados, Part 1
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.24  The One In Barbados, Part 2
16:25 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.5  The Depth of Grief
17:15 American dad - 3ος Κύκλος 
Επ.8  The Most Adequate Christmas Ever
17:35 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.16  Turban Cowboy
18:00 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.10  Sleight of Hand
18:45 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.11  And Then There Were 7
19:30 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.12  Bad Moon On The Rise
20:15 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.1  An Infinite Capacity for Taking Pains
21:00 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.1  The one after Joey and Rachel kiss
21:25 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.2  The one where Ross is fine
21:50 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.6  What Is Done
22:35 Suits - 8ος Κύκλος 
Επ.8  Coral Gables
23:25 American Horror Story - 8ος Κύκλος 
Επ.9  Fire and Reign
00:10 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.6  What Is Done
00:55 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.1  The one after Joey and Rachel kiss
01:25 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.2  The one where Ross is fine
01:55 Chance - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Unlocking Your Hidden Powers
02:35 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D - 3ος Κύκλος 
Επ.5  4722 Hours
03:15 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D - 3ος Κύκλος 
Επ.6  Among Us Hide...
03:55 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.6  What Is Done
04:35 Chance - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Unlocking Your Hidden Powers
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί σου
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο έχω εσένα 
Επ.40  Επ. 40
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 The Voice of Greece
00:30 Όσο έχω εσένα 
Επ.40  Επ. 40
01:30 My Style Rocks
04:15 Fatal vows Κ2 
Επ.3  Harrod
05:15 Μαζί σου
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
09:50 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:50 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Δεύτερη Ματιά
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Η ιστορία πίσω από τον μύθο Τι γιορτάζουμε την 14η Ιουλίου
19:15 Sportify
20:40 Ο καιρός στην ώρα του
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Roads - κύκλος 1 Τα παιδιά του πολέμου
23:00 Η Επόμενη Μέρα
00:30 Το σόου του πολέμου
02:20 Sportify
03:50 Η ιστορία πίσω από τον μύθο Τι γιορτάζουμε την 14η Ιουλίου
04:50 Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο  Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο
05:50 Πρώτη Είδηση
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:10 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ5 
Επ.12  Επ. 12
07:00 Ανιμάλια 
Επ.10  Επ. 10
07:25 Γιάκαρι  
Επ.13  Επ. 13
07:40 Γιάκαρι  
Επ.14  Επ. 14
08:00 Παραδοσιακά Επαγγέλματα που Χάνονται  
Επ.4  Ο Λαβδανοσυλλέκτης
08:30 Μεσόγειος η ελληνική λίμνη  
Επ.7  Κυρηναϊκή Πεντάπολις
09:00 Από τον Καλλικράτη στον Καλατράβα  Αρχιτεκτονικοί οραματισμοί για την ιδανική πόλη και κοινωνία
10:00 Η ιστορία των χρόνων μου  Αντιγόνη Βαλάκου, 1960
11:00 Δυο φορές ξένος  
Επ.10  Η Διαίρεση της Κύπρου - Η Εισβολή
11:30 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
12:00 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
12:30 I Love Lucy 
Επ.15  Επ. 15
13:00 I Love Lucy 
Επ.16  Επ. 16
13:30 Γεύσεις από Ελλάδα
14:15 Ανιμάλια 
Επ.9  Επ. 9
14:45 Γιάκαρι  
Επ.11  Επ. 11
15:00 Γιάκαρι  
Επ.12  Επ. 12
15:15 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν 
Επ.39  Επ. 39
15:45 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ5 
Επ.13  Επ. 13
16:30 Το κορίτσι της ταβέρνας
18:00 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.42  Επ. 42
19:00 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.43  Επ. 43
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 4 
Επ.10  Voices
21:00 Αρλετί, ένα Ένοχο Πάθος
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:45 Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ Χαλκίδας
23:55 The Wire Κ5 
Επ.9  Τελευταία νέα
00:45 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 4 
Επ.10  Voices
01:30 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
02:00 Άσπρο - Μαύρο: Χοντρός - Λιγνός - κύκλος 1 The battle of the century
02:30 I Love Lucy 
Επ.15  Επ. 15
03:00 I Love Lucy 
Επ.16  Επ. 16
03:30 Η ιστορία των χρόνων μου  Αντιγόνη Βαλάκου, 1960
04:30 Δυο φορές ξένος  
Επ.10  Η Διαίρεση της Κύπρου - Η Εισβολή
05:00 Γεύσεις από Ελλάδα
Πρόγραμμα novacinema3
19:25 Θανασιμη ανακαλυψη
21:00 Logan Lucky
23:05 Chuck: Η ιστορία του πραγματικού Rocky Balboa
00:45 Κινηματογραφικά νέα
01:30 WEEKEND TO REMBER
03:30 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol 1, No.4. Τόλμη και χρήμα
08:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol. 1, No. 5. Is He Truly Into You?
09:00 E! News
10:00 Ζωντανα απο το κόκκινο χαλί - κύκλος 1 Τα Βραβεία People's Choice 2018 στο Ε!
12:00 Τα βραβεια peoples choice 2018
14:00 E! News
15:00 Ζωντανα απο το κόκκινο χαλί - κύκλος 1 Τα Βραβεία People's Choice 2018 στο Ε!
17:00 Τα βραβεια peoples choice 2018
19:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Παίξτε μπάλα!
20:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Ο Κύριος και η κυρία του
21:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Η προδοσία
22:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Model Squad Ειδική Προβολή
23:00 Αποψε με τη Busy
23:30 Αποψε με τη Busy
00:00 E! News
01:00 Αποψε με τη Busy
01:30 Γυναικοπαρέα Ξύπνησα έτσι... Μόνη
02:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ1 Το αφεντικό μετακομίζει
03:00 E! News
04:00 Wags - κύκλος 2 Foul play
05:00 Wags - κύκλος 2 Ουδέν κρυπτόν
06:00 Wags - κύκλος 2 Ουδέν κρυπτόν
Πρόγραμμα STAR
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1 
Επ.19  Επ. 19
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:40 Elif Κ2 
Επ.211  Επ. 211
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Ο έβδομος γιος
23:15 Greece's Next Top Model
02:00 The mentalist The mentalist - 6ος κύκλος
03:45 30 Rock Κ1 30 Rock
04:45 Μαύρο Τριαντάφυλλο Κ4 Μαύρο Τριαντάφυλλο
05:30 Αλήθειες με τη Ζήνα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
07:00 Γούντι Άλεν: Ένας ανήσυχος άνθρωπος
08:50 A royal winter
10:20 Ένα Ενωμένο Βασίλειο
12:15 Sweet Charity
14:45 Διακοπές στην Ελλάδα
16:30 Η λειτουργία τελείωσε
18:10 Όνειρα γλυκά
20:30 The True Nature of Hemingway
21:30 Hollywood news feed
22:00 H ανταλλαγή
00:30 Νερούδα
02:20 Ώρες αγωνίας
04:00 Ο μεγάλος Λεμπόφσκι
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
06:00 Φωνάζει ο κλέφτης
07:30 Οι κυρίες της αυλής
09:20 Ο σκληρός άνδρας
10:45 Μια τρελή τρελή οικογένεια
12:40 Η Μαρία της σιωπής
14:15 Κλείσαν οι Στράτες του Μωριά
15:40 Ο καταφερτζής
17:00 Ο μικρός δραπέτης
18:40 Έλα να αγαπηθούμε ντάρλινγκ
20:20 Ο ανακατωσούρας
22:00 Το ανθρωπάκι
23:35 Μαύρο και άσπρο
01:00 Ο μπούφος
02:35 Οι ουρανοί είναι δικοί μας
04:15 Γυμνοί στο δρόμο
05:40 Ο θάνατος θα ξανάρθει
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
06:05 The Royals Κ2 
Επ.6  Επ. 6
07:00 The Late Late Show with James Corden Κ4 
Επ.44  Επ. 44
08:00 Επικίνδυνες αποστολές Κ6 
Επ.21  Επ. 21
09:00 The A-Team Κ2 
Επ.19  Επ. 19
10:00 The resident Κ1 
Επ.6  Episode #1.6
11:00 Rise Κ1 
Επ.8  Επ. 8
12:00 Κότζακ Κ5 
Επ.14  Επ. 14
13:00 Cheers Κ5 
Επ.24  Επ. 24
13:30 Cheers Κ5 
Επ.25  Επ. 25
14:00 The A-Team Κ2 
Επ.19  Επ. 19
15:00 The Good Fight Κ1 
Επ.3  Επ. 3
16:00 A discovery of witches Κ1 
Επ.7  Επ. 7
17:00 Madam Secretary Κ5 
Επ.6  Episode #5.6
18:00 The resident Κ2 
Επ.8  Heart in a Box
19:00 Magnum P.I. Κ1 
Επ.8  Episode #1.8
20:00 The Royals Κ2 
Επ.7  Επ. 7
21:00 The Rookie Κ1 
Επ.4  Episode #1.4
22:00 FBI Κ1 
Επ.7  Episode #1.7
23:00 Deutschland '86 
Επ.4  Επ. 4
00:00 Britannia Κ1 
Επ.1  Επ. 1
01:20 Γραφείο Κηδειών Φίσερ Κ1 
Επ.13  Επ. 13
02:25 UnReal Κ4 
Επ.3  Wild Card
03:10 The Late Late Show with James Corden Κ4 
Επ.44  Επ. 44
04:00 Επικίνδυνες Αποστολές Κ3 
Επ.10  Επ. 10
05:00 Britannia Κ1 
Επ.1  Επ. 1
Πρόγραμμα novasports1
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης (M)
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Ξάνθη (M)
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 12ης αγωνιστικής (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 LEGEND STORIES SEASON 3
19:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
19:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
20:00 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΟΝΑΚΟ
22:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
00:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE - Νεπτούνας - Προμηθέας Πατρών (M)
02:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα History Channel HD
06:20 Γράμματα από την Αμερική
06:40 Χιώτης: ο μάγκας που έβαλε κολόνια στο τραγούδι 
Επ.1  Επ. 1
07:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.32  Επ. 32
08:00 Η αρχαιολόγος
09:40 Οδύσσεια Μαγειρικής Κ3 
Επ.13  Καλύτερες στιγμές
10:20 Το Κληροδότημα του Αρχαίου Ελληνικού Πολιτισμού
11:20 Ιλιάδα Οδύσσεια: Το Mυστήριο των Oμηρικών Eπών
12:20 Εμείς στη Ροδόπη: Μεχμέτ Οζτζάν
12:40 Αρχαίος σκηνικός χώρος με τον Γιάννη Τσαρούχη
13:20 Χιώτης: ο μάγκας που έβαλε κολόνια στο τραγούδι 
Επ.1  Επ. 1
14:30 Γράμματα από την Αμερική
14:50 Βαλκανικοί Πόλεμοι - Κινηματογραφώντας την Ιστορία
15:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.32  Επ. 32
16:00 Γεώργιος Ξενουδάκης: Ο Μεγάλος Οραματιστής της Κρήτης
17:00 Μέρες της Λίμνης
18:00 Θρύλοι των γηπέδων 
Επ.2  Επ. 2
19:00 Κνωσός: Τα Μυστικά του Λαβυρίνθου
20:00 Ο Συλλέκτης
20:10 Εννέα μουσεία, ένα ταξίδι 
Επ.5  Επ. 5
20:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.33  Επ. 33
21:00 Χιώτης: ο μάγκας που έβαλε κολόνια στο τραγούδι 
Επ.2  Επ. 2
22:00 Ελλάδα 1453: Η Άλωση της Πόλης
23:10 Εξερευνώντας την ιστορία - κύκλος 1 
Επ.1  Αθήνα: Θρίαμβος και τραγωδία
00:00 Μέρες της Λίμνης
01:00 Εννέα μουσεία, ένα ταξίδι 
Επ.5  Επ. 5
01:40 Γεώργιος Ξενουδάκης: Ο Μεγάλος Οραματιστής της Κρήτης
02:30 Ελλάδα 1453: Η Άλωση της Πόλης
03:50 Εξερευνώντας την ιστορία - κύκλος 1 
Επ.1  Αθήνα: Θρίαμβος και τραγωδία
04:40 Ο Συλλέκτης
04:50 Κνωσός: Τα Μυστικά του Λαβυρίνθου
05:50 Θρύλοι των γηπέδων 
Επ.2  Επ. 2
Πρόγραμμα novasports1
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης (M)
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Ξάνθη (M)
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 12ης αγωνιστικής (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 LEGEND STORIES SEASON 3
19:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
19:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
20:00 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΟΝΑΚΟ
22:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE
00:00 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE - Νεπτούνας - Προμηθέας Πατρών (M)
02:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Τσέλσι
08:15 Ποδόσφαιρο: Ερυθρός Αστέρας - Λίβερπουλ
10:30 Ποδόσφαιρο: Κάρντιφ Σίτι - Μπράιτον Χόουβ Άλμπιον
12:45 Ποδόσφαιρο: Λέστερ - Μπέρνλι
15:00 Ποδόσφαιρο: Εργοτέλης - ΠΑΟΚ LIVE
17:00 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.10  Επ. 10
17:45 Ποδόσφαιρο: Βίντι - ΠΑΟΚ
20:00 Ποδόσφαιρο: Ελβετία - Κατάρ LIVE
22:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
00:00 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
00:30 Ποδόσφαιρο: Ερυθρός Αστέρας - Λίβερπουλ
02:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση της Κυριακής
03:30 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
04:00 Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Γουότφορντ