Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 21 Σεπτεμβρίου 2018 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:30 Μετράω στιγμές
07:20 Καρέ της ντάμας
08:20 Μάνα είναι μόνο μία
09:10 Ο ιός του πατέρα
10:10 Αν Θυμηθείς τ' Όνειρό μου
10:50 Το ρετιρέ
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ 
Επ.268 
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ 
Επ.269 
13:10 Βέρα στο δεξί 
Επ.13 
13:55 Βέρα στο δεξί 
Επ.14 
14:40 Βέρα στο δεξί 
Επ.15  Επ. 15
15:20 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος 
Επ.27 
16:00 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος 
Επ.28 
16:40 Πίσω στο σπίτι 
Επ.4 
17:30 Big bang 
Επ.5 
18:10 Εραστής δυτικών προαστίων 
Επ.25 
19:00 Δυο ξένοι 
Επ.20 
19:50 Ντόλτσε βίτα 
Επ.55 
20:10 Ντόλτσε βίτα 
Επ.56 
20:30 Ντόλτσε βίτα 
Επ.57 
20:50 Λατρεμένοι μου γείτονες - 1ος κύκλος 
Επ.21 
21:40 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.21 
23:10 Απών 
Επ.15 
00:00 L.A.P.D.  
Επ.36  Επ. 36
00:50 Με Θέα στο Πέλαγος
01:40 Επαγγελματίες
02:20 Στην κόψη του ξυραφιού
03:00 Οι Φρουροί της Αχαΐας
04:00 Θύματα ειρήνης
04:40 Η δίψα
05:00 Για μια θέση στον ήλιο
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
06:25 Σαν κλέφτης ευτυχίας
08:15 Tad: Το μυστικό του Βασιλιά Μίδα
09:45 Γιατρός στο χωριό
11:30 Ο θρύλος της Honey: Πρόκληση για χορό
13:15 Almost Christmas
15:10 Εννιά ζωές
16:45 Οι γυναίκες του Στέπφορντ
18:30 The road within
20:20 Your Entertainment Fix
21:00 Πελέ: Η ιστορία ενός θρύλου
23:00 Κάτι πιο Ποπ 3
00:40 The nice guys
02:40 The boy
04:20 Ποιος κλέβει ποιον;
Πρόγραμμα novacinema1
07:00 Brace for impact
08:35 "Επιχείρηση: Argo΄" - Η αληθινή ιστορία
10:40 Το στιλ των σταρ
11:15 Επιστροφή στη Βουργουνδία
13:15 Μαρσαλ: στη σκια του νομου
15:20 Όταν ο Μαρξ συνάντησε τον Ένγκελς
17:25 Η καλύτερη στιγμή τους
19:25 Hollywood Buzz
20:00 Παγκόσμιος κίνδυνος: Geostorm
22:00 Η χαμένη πόλη του Z
00:30 Η δυναμη του πρωταθλητή
02:25 Ο ταχυδακτυλουργός
03:55 Καινούρια αρχή
05:40 H λεπίδα του αθάνατου
06:00 Κινηματογραφικά νέα
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Η επιστροφή 
Επ.4  Επ. 4
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα χωρίς όνομα 
Επ.5  Επ. 5
19:30 Ant1 news
20:30 Κοινή Λογική
21:00 Η επιστροφή 
Επ.5  Επ. 5
22:00 Αόρατος εχθρός
00:15 Κοινή Λογική
00:45 Γυναίκα χωρίς όνομα
01:45 Vice
02:45 Entourage
03:30 Το καφέ της Χαράς
04:30 Τα φιλαράκια
05:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η μικρή γιατρός
07:20 Ο Κάπτεν Τζέικ και οι Πειρατές της Χώρας του Ποτέ Κ4 Ο Κάπτεν Τζέικ και οι Πειρατές της Χώρας του Ποτέ
07:45 Happy Day στον Alpha
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Οικογενειακές ιστορίες
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.10  Επ. 10
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3 
Επ.67  Επ. 67
21:00 The bachelor
23:10 Grey's anatomy - 12ος Κύκλος 
Επ.22  Mama Tried
00:10 Grey's anatomy - 12ος Κύκλος 
Επ.23  At Last
01:00 World Party
02:00 Kourtney and khloe take the Hamptons - κύκλος 1 
Επ.2  What's That Racquet?
03:10 Χορεύοντας στη σιωπή 
Επ.5 
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου 7  
Επ.58  (τελευταίο)
05:10 Θα σε δω στο πλοίο - 1ος κύκλος 
Επ.10 
Πρόγραμμα novacinema2
06:10 Δουνκέρκη
08:05 Οι μεγάλοι
09:55 Επιχείρηση Βαλκυρία
12:00 Αλεξίσφαιροι ντετέκτιβ 2
13:40 Λευκός Οίκος: Η πτώση
15:55 Action zone
16:40 Κάθε φορά, πρώτη φορά
18:20 Απροσδόκητος έρωτας
20:10 Αυτό που θέλει το κορίτσι
22:00 Και οι 7 ήταν υπέροχοι
00:20 Επίλεκτος πράκτορας Stratton
02:00 Το τελευταίο τανγκό στο Παρίσι
04:10 Εκδικητής
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Πώς γίνεται; Κ8 Πως γινεται;
07:30 Fast n loud - κύκλος 3 Scat Pack Challenger του '71- Μέρος Β'
08:30 Πως φτιαχνεται; Κ9 Μπούμερανγκ/ Ψησταρίες μπάρμπεκιου
09:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 24 Εμπορικά drone/Ψάρια ενυδρείου
09:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 12 Πως γινεται;
10:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών - κύκλος 8 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών
11:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο - κύκλος 2 Ford του '32
12:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Chevrolet Camaro του 1973
13:00 Ναυάγιο
14:00 Φορτηγατζηδες στην ερημια - κύκλος 2 Φορτηγατζηδες στην ερημια
15:00 Φορτηγατζηδες στην ερημια - κύκλος 2 Φορτηγατζηδες στην ερημια
16:00 Φορτηγατζηδες στην ερημια - κύκλος 2 Φορτηγατζηδες στην ερημια
17:00 Στον πυρετό του χρυσού - Κ4 Νέα ελπίδα
18:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 5 Βρετανία
18:30 Κυνηγώντας κλασικά αυτοκίνητα - κύκλος 7 Χρυσό Βέγκας!
19:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 24 Εμπορικά drone/Ψάρια ενυδρείου
19:30 Πως γινεται; - κύκλος 4 Φωτιές στα Δάση/ Εξατμίσεις
20:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Dodge A100 Van
21:00 Σκληρες δουλειες Πιλότος σε απομονωμένες περιοχές
22:00 Ανθρωποκυνηγητό με τον Τζόελ Λάμπερτ Μεξικό
23:00 Τι γινεται στη γη; Κ4 Τι γινεται στη γη;
00:00 Προσοχή κίνδυνος! Επίδειξη
01:00 Επιστήμη και ανωριμότητα Κ1 Χταποδαποκάλυψη
01:30 Επιστήμη και ανωριμότητα
02:00 Τι γίνεται στη Γη; - κύκλος 3 Ο Χαμένος Θησαυρός του Γκραν Κάνιον
03:00 Σκληρες δουλειες Πιλότος σε απομονωμένες περιοχές
04:00 Ανθρωποκυνηγητό με τον Τζόελ Λάμπερτ Μεξικό
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 11 VW Split-Screen
06:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο - κύκλος 2 Πάμε στον αέρα!
Πρόγραμμα National Geographic
08:25 Επικινδυνες διαδρομες - κύκλος 4 Επανάληψη Διάσωσης
09:10 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Καταστροφή στον αεροδιάδρομο
10:00 Αυτοκίνητα εκπέμπουν sos - κύκλος 4 BMW 2002 Turbo
12:20 Επικινδυνες διαδρομες - κύκλος 4 Παγοθύελλα
13:05 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Το αεροπλάνο που πετούσε πολύ ψηλά
13:55 Τραγωδία στον αέρα Κ17 Φονική Αποστολή
14:40 Θησαυροι σε παγωμενα νερα - κύκλος 1 Πρόσεξε τι εύχεσαι
15:30 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι - κύκλος 3 Παλιοί και τολμηροί ναύτες
16:15 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι - κύκλος 3 Αφιλόξενα νερά
17:00 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι - κύκλος 3 Μεγάλη απόσταση
17:45 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Κακή συμπεριφορά
18:35 Τραγωδία στον αέρα Κ17 Ελεύθερη Πτώση
19:20 Dead end express Τρέλα στην Αλάσκα
20:10 The greeks - κύκλος 1 Η Θετική Διαμάχη
21:00 Φυλακισμένοι στο εξωτερικό - 6ος κύκλος Αιχμάλωτος της Αγάπης
21:50 Φυλακισμένοι στο εξωτερικό - 7ος κύκλος Το μαύρο παλάτι του τρόμου
22:40 Δύσκολες στιγμές στη φυλακή - 4ος κύκλος Ερωτας στη φυλακή
23:25 Drugs, Inc. - κύκλος 6 Λευκόχρυση Κοκαϊνη
00:15 Φυλακισμένοι στο εξωτερικό - 7ος κύκλος Το μαύρο παλάτι του τρόμου
01:05 Δύσκολες στιγμές στη φυλακή - 4ος κύκλος Ερωτας στη φυλακή
01:50 Drugs, Inc. - κύκλος 6 Λευκόχρυση Κοκαϊνη
02:40 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Κακή συμπεριφορά
03:25 Τραγωδία στον αέρα Κ17 Ελεύθερη Πτώση
04:15 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι - κύκλος 3 Παλιοί και τολμηροί ναύτες
05:00 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι - κύκλος 3 Αφιλόξενα νερά
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 On Line
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Η Νύφη Κ2 Η Νύφη
16:00 Δελτίο στη Νοηματική
16:10 My Style Rocks
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 My Style Rocks
01:15 My Man Can
03:30 Η Νύφη Κ2 Η Νύφη
04:30 Αταίριαστοι
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
09:50 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:50 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Δεύτερη Ματιά
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 The nineties 
Επ.3  Επ. 3
19:20 Εναέριες Διαδρομές  
Επ.24  Αγγλία - Σάσεξ
19:50 Κούβα  
Επ.2  Κούβα, ο πράσινος παράδεισος
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η Επόμενη Μέρα
23:00 Με του Έρωτα τις Ευωδιές (Μ)
00:40 Στα άκρα
03:55 The nineties 
Επ.3  Επ. 3
04:45 Κούβα  
Επ.2  Κούβα, ο πράσινος παράδεισος
05:50 Εναέριες Διαδρομές  
Επ.24  Αγγλία - Σάσεξ
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:30 Grand Tours of Scotland Κ3 Το νησί του Αράν
07:00 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.21  Επ. 21
07:15 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.22  Επ. 22
07:25 Ζου  
Επ.8  Επ. 8
07:40 Ζου  
Επ.9  Επ. 9
07:50 Ο ανυπόφορος Χένρυ 
Επ.51  Επ. 51
08:05 Ο ανυπόφορος Χένρυ 
Επ.52  Επ. 52
08:15 Μία αγελάδα και μία γάτα στον ωκεανό 
Επ.1  Επ. 1
08:30 Μία αγελάδα και μία γάτα στον ωκεανό 
Επ.2  Επ. 2
08:40 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν 
Επ.3  Επ. 3
09:00 Penguin Island
10:00 Προορισμοί του ονείρου Προορισμοί του Ονείρου
11:00 Οδός Ιπποκράτους  
Επ.14  Επ. 14
11:30 Οδός Ιπποκράτους  
Επ.15  Επ. 15
12:00 Τα αδέλφια  
Επ.5  Επ. 5
12:30 Τα αδέλφια  
Επ.6  Επ. 6
13:00 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.21  Επ. 21
13:15 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.22  Επ. 22
13:30 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν 
Επ.3  Επ. 3
14:00 Grand Tours of Scotland Κ3 Το νησί του Αράν
14:30 Έξι αδελφές  
Επ.105  Επ. 105
15:30 Έξι αδελφές  
Επ.106  Επ. 106
16:30 Μαύρη γη
18:00 I Love Lucy 
Επ.12  Επ. 12
18:30 Ο αιώνας που φεύγει  Θεραπευτικές μέθοδοι στην αρχαία Ελλάδα - Α' Μέρος
19:30 Ες αύριον τα σπουδαία 
Επ.5  Επ. 5
20:00 Η εποχή των εικόνων Robert Wilson, Video Portraits of Lady Gaga
21:00 Ο Μίνι και οι κλέφτες του Μελιού
22:30 Μικροφίλμ Αποθυμιά
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:45 Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους Δράμας
23:55 Η θάλασσα μέσα μου
00:45 Οδός Ιπποκράτους  
Επ.14  Επ. 14
01:15 Οδός Ιπποκράτους  
Επ.15  Επ. 15
01:45 Τα αδέλφια  
Επ.5  Επ. 5
02:15 Τα αδέλφια  
Επ.6  Επ. 6
02:45 Ο αιώνας που φεύγει  Θεραπευτικές μέθοδοι στην αρχαία Ελλάδα - Α' Μέρος
03:45 Η εποχή των εικόνων 
Επ.4  Επ. 4
04:45 Penguin Island
05:35 Προορισμοί του ονείρου Προορισμοί του Ονείρου
Πρόγραμμα novacinema3
19:00 RoboCop
21:00 Η συνωμοσία της σκιάς
23:00 Αντίδοτο στην ευεξία
01:30 Deception
03:05 Braveheart
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol.1, No.1: Fun Fearless Females
08:00 So Cosmo - κύκλος 1 Vol.1, No.2: Big New Futures
09:00 E! News
10:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Η τέχνης της πλάκας
11:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Μέχρι τελικής πτώσης
12:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Εφιάλτης πριν από τα Χριστούγεννα
13:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Οικογενειακές Διαμάχες Διασήμων
14:00 E! News
15:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 Lisa Vanderpump, Allison Janney
16:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 Stassi and Doute, J. Weir, N. Grace
17:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler K2 Jenna Tatum, Emily Vancamp, Pauly D
18:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 4000 κυβικά και βάλε
19:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Γίνεται και καλύτερα
20:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Μέχρι τελικής πτώσης
21:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Εργασία και χαρά
22:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Νέα Υόρκη, νέος εαυτός
23:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Οικογενειακές Διαμάχες Διασήμων
00:00 E! News
01:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Εργασία και χαρά
02:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Νέα Υόρκη, νέος εαυτός
03:00 E! News
04:00 Ειμαι η Κέιτ - κύκλος 2 Politcally Incorrect
05:00 Ειμαι η Κέιτ - κύκλος 2 Woman of the Year?
06:00 Ειμαι η Κέιτ - κύκλος 2 Woman of the Year?
Πρόγραμμα STAR
06:30 Ο τροχός της τύχης
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος κύκλος 
Επ.12  Mr. Monk and the lady next door
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1 
Επ.173  Επ. 173
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 MasterChef Junior
22:45 Ο Χάρι Πότερ και ο Ημίαιμος Πρίγκιψ
02:00 Κάντο όπως οι άλλες: μάχη μέχρι το τέλος
03:45 Ομάδα NCIS NCIS - 12ος κύκλος
04:45 Ζίνα Ζίνα - 4ος κύκλος
05:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο Κ4 Μαύρο Τριαντάφυλλο
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
06:45 Χατάρι
09:20 Οικογένεια Ελβετών Ροβινσώνων
11:45 Ένα πουλί πάνω στο σύρμα
13:40 Flash Gordon
15:40 Ο κατάσκοπος που γύρισε από το κρύο
17:40 Φύλακες του γαλαξία 2
20:00 Η ενοχή των αθώων
22:00 Κατσαριδάκι για πάντα
23:50 Good Time
01:40 Ένας δράκος έρχεται!
03:30 Reservoir dogs
05:10 11 λεπτά
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
06:00 Η Νάνσυ την ψώνισε
07:10 Νύχτα γάμου
08:45 Λαός και Κολωνάκι
10:05 Ο γαμπρός μου, ο δικηγόρος
12:00 Για ποιον χτυπά η κουδούνα
13:35 Σπιναλόγκα (Το Νησί της Σιωπής)
14:50 Όλοι θα ζήσουμε
16:15 Ορατότης μηδέν
18:20 Η νύφη το 'σκασε
19:50 Οι κυρίες της αυλής
22:00 Το κοροϊδάκι της πριγκηπέσσας
23:55 Κίτσος μίνι και σουβλάκια
01:25 Κοινωνία ώρα μηδέν
03:15 Γλέντι - λεφτά κι αγάπη
04:40 Τύφλα να 'χει ο Μάρλον Μπράντο
05:55 Οι μεγάλες προσδοκίες
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
06:00 The Bold Type Κ2 
Επ.8  Επ. 8
07:00 Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ4 
Επ.12  The Scent of Roses
08:00 Επικίνδυνες αποστολές Κ4 
Επ.16  Επ. 16
09:00 Cheers Κ9 
Επ.14  Επ. 14
09:30 Cheers Κ9 
Επ.15  Επ. 15
10:00 Bonanza - κύκλος 1 
Επ.25  Επ. 25
11:00 Bonanza - κύκλος 1 
Επ.26  Επ. 26
12:00 Κότζακ Κ4 
Επ.1  Επ. 1
13:00 Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ4 
Επ.13  Killer K.I.T.T.
14:00 A.P. Bio Κ1 
Επ.3  Επ. 3
14:30 A.P. Bio Κ1 
Επ.4  Επ. 4
15:00 Cheers Κ2 
Επ.21  Επ. 21
15:30 Cheers Κ2 
Επ.22  Επ. 22
16:00 MacGyver - 2ος κύκλος 
Επ.22  For Love or Money
17:00 MacGyver Κ2 
Επ.23  Επ. 23
18:00 Mozart in the Jungle Κ4 
Επ.5  Επ. 5
18:30 Mozart in the Jungle Κ4 
Επ.6  Επ. 6
19:00 Mozart in the Jungle Κ4 
Επ.7  Επ. 7
19:35 Mozart in the Jungle Κ4 
Επ.8  Επ. 8
20:10 Heathers Κ1 
Επ.10  Επ. 10
21:00 The Heart Guy Κ3 
Επ.3  Shock Rock
22:00 Little Women 
Επ.3  Επ. 3
23:10 Orange is the new black K6 
Επ.8  Episode #6.8
00:20 Last Week Tonight Κ5 
Επ.22  Επ. 22
01:00 Peaky Blinders - κύκλος 4 
Επ.5  Episode #4.5
02:05 Peaky Blinders - κύκλος 4 
Επ.6  Episode #4.6
03:10 Orange is the new black K6 
Επ.8  Episode #6.8
04:15 Κότζακ Κ4 
Επ.1  Επ. 1
05:10 Heathers Κ1 
Επ.10  Επ. 10
Πρόγραμμα novasports1
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης (M)
16:00 ΓΚΟΛΦ: RYDER CUP - ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ - Ιστορία του θεσμού (M)
16:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:35 TIMELINE
19:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 7ης αγωνιστικής (M)
19:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 5ης αγωνιστικής (M)
21:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:45 ΜΟΝΑΚΟ - ΝΙΜ
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης (M)
02:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα History Channel HD
06:00 Ο Όλυμπος Εν Κινήσει
07:00 Ειρηναίος Γαλανάκης
08:00 Το μπλε της μεσογείου 
Επ.4  Επ. 4
08:30 Από τον Μακεδονικό Αγώνα στην Απελευθέρωση της Θεσσαλονίκης
09:30 Γιαννούλης Χαλεπάς
10:00 Εκπαιδευτικά ιδρύματα της ελλάδας 
Επ.9  Επ. 9
11:00 Οι αόρατες πόλεις της αρχαιότητας 
Επ.2  Επ. 2
12:00 Ηπειρωτική Ελλάδα: Τα Μονοπάτια του Ολύμπου
13:00 Ο Όλυμπος Εν Κινήσει
14:00 Γιώργος Ζογγολόπουλος: Η Ασίγαστη Πλησμονή στο Αχανές της Αφαίρεσης
15:00 Ειρηναίος Γαλανάκης
16:00 Το μπλε της μεσογείου 
Επ.5  Επ. 5
16:30 Σαν Όνειρο Πρωινό - Εμμανουήλ Κριαράς: Μνήμες ενός Αιώνα
17:40 Καστοριά
18:00 Εκπαιδευτικά ιδρύματα της ελλάδας 
Επ.10  Επ. 10
19:00 Ήρωες της Αρχαίας Ελλάδας 
Επ.1  Ο Ιάσονας και οι Αργοναύτες
20:00 Πριγκίπισσα Αλίκη της Ελλάδας
21:00 Οι Έλληνες της Θάλασσας 
Επ.3  Επ. 3
22:00 Το Παιδί Θαύμα
23:00 Μετ' άλλης - Η απεργία της Σερίφου
00:00 Ήρωες της Αρχαίας Ελλάδας 
Επ.1  Ο Ιάσονας και οι Αργοναύτες
01:00 Σαν Όνειρο Πρωινό - Εμμανουήλ Κριαράς: Μνήμες ενός Αιώνα
02:10 Το μπλε της μεσογείου 
Επ.5  Επ. 5
02:40 Το Παιδί Θαύμα
03:40 Εκπαιδευτικά ιδρύματα της ελλάδας 
Επ.10  Επ. 10
04:40 Καστοριά
05:00 Πριγκίπισσα Αλίκη της Ελλάδας
Πρόγραμμα novasports1
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης (M)
16:00 ΓΚΟΛΦ: RYDER CUP - ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ - Ιστορία του θεσμού (M)
16:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:35 TIMELINE
19:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 7ης αγωνιστικής (M)
19:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 5ης αγωνιστικής (M)
21:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:45 ΜΟΝΑΚΟ - ΝΙΜ
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης (M)
02:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:45 Ποδόσφαιρο: Λάτσιο - Απόλλων Λεμεσού
09:00 Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ Λάρνακας - Ζυρίχη
11:15 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Βόρσκλα
13:30 Ποδόσφαιρο: Ραπίντ Βιέννης - Σπαρτάκ Μόσχας
15:45 Ποδόσφαιρο: Μπεσίκτας - Σάρπσμποργκ
18:00 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
18:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση της Δευτέρας
19:30 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός - Μπέτις
21:30 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ - Τσέλσι
23:30 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.3  Επ. 3
00:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Match Pack
00:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Προεπισκόπηση
01:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση της Δευτέρας
01:55 Ποδόσφαιρο: Κοπεγχάγη - Ζενίτ
03:50 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Match Pack
04:20 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Προεπισκόπηση
04:50 Ποδόσφαιρο: Μπεσίκτας - Σάρπσμποργκ