Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
21:00 Έγκλημα στο Οριάν Εξπρές
23:00 Ριψοκίνδυνοι άνδρες
01:15 Μακρινός ορίζοντας
03:35 Καλή πρώην είναι η νεκρή πρώην
05:05 Μην φύγεις
Πρόγραμμα novacinema1
22:00 Destroyer
00:10 Κωδικός Κολίμπρι
02:05 Πλατούν
04:05 Ανεκπλήρωτος γάμος
Πρόγραμμα FOXlife
21:00 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.12  King of The Crabs
21:45 BH90210 - 1ος Κύκλος  
Επ.4  The Table Read
22:30 Grey's anatomy - 16ος Κύκλος  
Επ.3  Reunited
23:15 How to get away with murder - 6ος Κύκλος  
Επ.2  Vivian's Here
00:00 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.11  Captain Nemo
00:25 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.12  The Ball
00:50 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.13  Debra's Sick
01:15 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.14  Who's Handsome?
01:40 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.15  The Car
02:00 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Diamonds
02:25 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.21  Episode #7.21
02:50 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.22  A Moving Finale
03:10 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.14  The Shed
03:35 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.15  A Cash-Grab Cooked Up by the Crepe Paper Industry
03:55 Project Runway - 14ος Κύκλος 
Επ.10  Make It Sell
04:40 Project Runway - 14ος Κύκλος 
Επ.11  Crew's All In
Πρόγραμμα ANT1
23:15 Γλυκός πειρασμός
01:15 Έκρηξη αδρεναλίνης
03:15 Ιωάννα της καρδιάς
04:15 Στον ήλιο του αιγαίου  Τελευταίο επεισόδιο
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
21:00 Star Wars: Rogue One
23:40 Parker
02:00 Μεσάνυχτα
03:30 Οδηγός καλής ζωής
04:30 Beauty and the Beast - 2ος κύκλος 
Επ.4  Hothead
05:10 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.12  House Money
05:35 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.13  Sex Toy Story
Πρόγραμμα novacinema2
22:00 Πρόσκληση σε γάμο
23:30 Ακρότητες
01:35 Ο κατάσκοπος που με παράτησε
03:35 Υπεράνω πάσης υποψίας
05:15 Φιλιά και σφαίρες
Πρόγραμμα Discovery
21:00 Εξωγηινη επαφή Εξωγηινη επαφή
22:00 Τα σκοτεινά νερά του Τζέρεμι Γουέιντ Οι χαμένοι βασιλιάδες της Αλάσκα
23:00 Γιατι μισουμε Προέλευση
00:00 Μυστικος δισεκατομμυριουχος
01:00 Στον πυρετό του χρυσού: Αφιέρωμα Η σεζόν των 9 εκατομμυρίων
02:00 Στον πυρετό του χρυσού - κύκλος 8 Ο Θρύλος του Ντέιβ
03:00 Εξωγηινη επαφή Εξωγηινη επαφή
04:00 Γιατι μισουμε Προέλευση
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 10 Lotus Elise
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα 
Επ.10  FSM Syrena 105
Πρόγραμμα Fox
21:00 Elementary - 7ος Κύκλος  
Επ.6  Command: Delete
21:50 Suits - 9ος Κύκλος  
Επ.6  Whatever It Takes
22:30 9-1-1 - 3ος Κύκλος  
Επ.3  The Searchers
23:15 The Walking Dead - 10ος Κύκλος  
Επ.2  We Are the End of the World
00:00 American Horror Story - 9ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #9.5
00:45 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.9  The one with the birth mother
01:10 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.10  The one where Chandler gets caught
01:30 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.11  The one where the stripper cries
02:00 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.12  The one with Phoebe's wedding
02:30 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.21  Green light
03:10 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.22  Red light
03:55 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.1  Wheels Up
04:40 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.2  To a Better Place
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
21:00 The Voice of Greece
00:30 WWE - Smackdown Live
02:45 Crime Inc. - 1ος Κύκλος  
Επ.5  The Mob at Work
03:45 Ο πιο αδύναμος κρίκος
04:45 Μαζί σου Σαββατοκύριακο
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
21:45 Αθλητική Κυριακή
01:00 Ναζαρέν
02:40 Προσωπικά
03:40 Οίνος ο Αγαπητός  
Επ.4  Σαντορίνη, Β' Μέρος
04:40 Τα Στέκια  
Επ.2  Το πατσατζίδικο Ο πατσάς είναι ιδέα και βάλσαμο (Γιώτα Γιάννα, μουσικός)
05:35 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
21:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ11 
Επ.18  Σε ελεύθερη πτώση
22:00 Το υποβρύχιο 
Επ.4  Επ. 4
23:00 Ηθικόν ακμαιότατον
01:00 The Affair Κ3 
Επ.9  Επ. 9
02:00 The Affair Κ3 
Επ.10  (Τελευταίο)
03:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ11 
Επ.18  Σε ελεύθερη πτώση
03:45 Το υποβρύχιο 
Επ.4  Επ. 4
04:45 Τα Παιδιά της Νιόβης - 1ος κύκλος 
Επ.4  Επ. 4
05:30 Τα μυστικά της μουσικής 
Επ.9  Μουσική και κινηματογράφος
Πρόγραμμα novacinema3
21:00 The Marine 6: Close Quarters
22:35 Απάτη σε μαύρο φόντο
00:30 Κινηματογραφικά νέα
01:30 La pharmacienne
03:05 Ιστορίες φαντασμάτων
04:45 Κόμπρα
Πρόγραμμα E! Entertainment
21:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Ολοι οι καλοί χωράνε
22:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Στον κοσμο των kardashians
23:00 Αυτοβοήθεια ή σεξουαλική αίρεση;
00:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ4 Wilson, Harrison, Vergara
01:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Στον κοσμο των kardashians
02:00 Αυτοβοήθεια ή σεξουαλική αίρεση;
03:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ4 Wilson, Harrison, Vergara
04:00 Wags Miami - κύκλος 1 Μαλλιά κουβάρια
05:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Η ξενέρωτη
06:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Συννεφιασμένο μπάτσελορ
Πρόγραμμα STAR
21:00 Μια τρελή τρελή οικογένεια
23:15 Greece΄s Next Top Model Κ2 Greece's Next Top Model
01:45 Με αγάπη, Ρόζι
04:00 Grimm Grimm - 2ος Κύκλος
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
22:00 Οικογενειακές ανισορροπίες
23:40 Εγώ, η Τόνια
01:40 Table 19
03:10 Ίρις
04:50 Christmas in Mississippi
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
22:00 Κάτι να καίει
23:55 Κατήφορος
01:40 Εξωτικές βιταμίνες
03:10 Ταξίδι
04:35 Οι γαμπροί της ευτυχίας
05:50 Ο λουστράκος
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.3  Επ. 3
22:00 Orange Is the New Black Κ7 
Επ.13  Επ. 13
23:00 Lambs of God - 1ος Κύκλος  
Επ.1  The Devil into Paradise
00:05 The affair - 5ος Κύκλος  
Επ.8  Episode #5.8
01:10 Happy! 
Επ.10  Episode #2.10
02:05 The West Wing - 5ος Κύκλος  
Επ.16  Eppur Si Muove
03:00 Orange Is the New Black Κ7 
Επ.13  Επ. 13
04:00 Lambs of God - 1ος Κύκλος  
Επ.1  The Devil into Paradise
05:05 Happy! 
Επ.10  Episode #2.10
Πρόγραμμα novasports1
21:30 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
22:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
01:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - Arctic Race of Norway 2019 (M)
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
Πρόγραμμα Cosmote History
21:00 Ένδοξα πλοία του πολεμικού ναυτικού 
Επ.1  Αντιτορπιλικό Αδρίας
22:00 Ο Εντοπισμός της Ατλαντίδος
23:30 Η Κατίνα Παξινού και το Αρχαίο Ελληνικό Θέατρο
00:00 Χιώτης: ο μάγκας που έβαλε κολόνια στο τραγούδι 
Επ.2  Επ. 2
01:00 Μεσόγειος - Η Ελληνική Λίμνη 
Επ.2  Επ. 2
02:00 Αρχαία Ελλάδα: Θέαμα και Iστορία 
Επ.3  Ρωμαίοι
03:15 MIET - 50 χρόνια πολιτισμός
04:00 Μιχάλης Δερτούζος: Ο Οραματιστής του Διαδικτύου
05:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.79  Επ. 79
Πρόγραμμα novasports1
21:30 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
22:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
01:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - Arctic Race of Norway 2019 (M)
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
22:30 SportShow LIVE
01:00 SportShow
03:30 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20 
Επ.11  Επ. 11
04:00 Ποδόσφαιρο: Ρουμανία - Νορβηγία