Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου 2020 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
04:00 Forensic Files
04:30 I love you but I lied
05:30 MEGA Σαββατοκύριακο
10:00 Οι κηπουροί του Mega
11:00 Οι μικρομεσαίοι
11:30 Εμείς και εμείς 
Επ.58  Το λυκόφως μιας αγάπης
12:00 Το ρετιρέ
13:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
14:00 Ο άνθρωπος που έσπαγε πλακά
15:50 Baywatch 
Επ.40  Ο Όρμος του Καρχαρία
16:50 Dina΄s Bakery 
Επ.5  Επ. 5
17:20 Δελτίο Νοηματικής
17:30 Το κόκκινο δωμάτιο 
Επ.75  Κόκκινη ομηρία - 1ο μέρος
18:30 Στο Παρά Πέντε 
Επ.27  Επ. 27
19:45 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Έναν έξυπνο έξυπνο... μούτρο
23:00 Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
04:00 Θα έρθω κοντά σου σιγά-σιγά
05:50 Freddie Mercury: The Ultimate Showman
07:00 Swing away
08:45 Αστερίξ: Τo μυστικό του μαγικού ζωμού
10:15 Prince of Persia: The sands of time
12:20 Γεννημένος χορευτής
14:20 Το πάρκο των θαυμάτων
16:00 Όσα φέρνει ο χρόνος
18:10 Star Wars: Skywalker Η Άνοδος
20:30 Kids Flix
21:00 Playmobil: Η ταινία
22:50 Μπρίτζετ Τζόουνς: Η επόμενη σελίδα
Πρόγραμμα novacinema1
03:30 Running with the devil
05:00 Rambo: Το τελευταίο αίμα
06:45 Χόμπιτ: Η μάχη των πέντε στρατών
09:10 What's My Name: Muhammad Ali
10:35 What's My Name: Muhammad Ali
12:00 Χαλαρώστε κύριε Αλέν!
13:50 Ρόκι 4
15:25 Οι Άγγελοι του Τσάρλι
17:35 Κριντ 2
19:55 Μετά το γάμο
22:00 THE WEDDING YEAR
23:40 The gentlemen
Πρόγραμμα ANT1
04:30 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
05:00 Ιωάννα της καρδιάς
06:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:30 Πρωινοί τύποι
10:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
11:00 Άκρως οικογενειακόν
12:00 Υγεία Πάνω απ΄ Όλα Κ9 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
16:00 Εκείνες κι εγώ
17:00 Ζητείται ψεύτης
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Ζητείται ψεύτης
18:50 Ant1 news
20:00 Ταξί
21:00 Ο στρίγγλος που έγινε αρνάκι
23:00 Σπάιντερμαν
Πρόγραμμα ALPHA
04:15 Οι Ιστορίες του Αστυνόμου Μπέκα Κ2 
Επ.31  Μια γυναίκα απ'' το πουθενά - Μέρος Β''
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:30 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - Β' κύκλος 
Επ.15 
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Βελούδο από μετάξι 
Επ.27 
07:00 Η φρουρά των λιονταριών
07:30 Χένρι Τερατοαγκαλίτσας
08:00 Νόστιμη γη
09:00 Οδηγός καλής ζωής
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:40 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ8 
Επ.1  Επ. 1
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Η κόμισσα της Κέρκυρας
22:00 Κάτι τρέχει με τη Μαίρη
Πρόγραμμα novacinema2
03:20 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
07:05 Κινηματογραφικά νέα
07:50 Πόκεμον ντετέκτιβ Πικάτσου
09:40 What they had
11:20 Heavy Duty
12:50 Very Ralph
14:40 Late night
16:25 Η ταινία Lego 2
18:15 Η ένορκος
20:20 ΤΑ ΜΑΘΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΟΡΓΚΑΝ;
22:10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΕΝΤΕΝ
Πρόγραμμα Discovery
03:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ 16
04:00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΛΑΣΚΑ 5
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Saab 9-3
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Ford Escort RS2000 Rally Car
07:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 18
07:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 18
08:00 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ; 18
08:30 Πώς φτιάχνεται; Κ18 Πώς φτιάχνεται;
09:00 ΚΟΜΜΑΤΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ 4
10:00 Κομματιάζοντας την ιστορία Κ4 Τα Μυστήρια της Παγωμένης Μούμιας
11:00 Απίστευτα σπίτια στο νερό 
Επ.3  Forgette, Artist, Liberty Dock
12:00 Απίστευτα σπίτια στο νερό 
Επ.4  Ινδιάνοι, Λίμνη Χαβάσκι και Τηγάνι
13:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 13
14:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 14
15:00 Ζητείται τροχόσπιτο - κύκλος 1 
Επ.9  Τροχόσπιτο για πέντε
15:30 Ζητείται τροχόσπιτο - κύκλος 1 
Επ.10  Μαχητές του σαββατοκύριακου
16:00 Ζητείται τροχόσπιτο - κύκλος 1 
Επ.999  Οικογενειακές αναμνήσεις
16:30 Ζητείται τροχόσπιτο - κύκλος 1 
Επ.12  Εξόρμηση με εξοικονόμηση ενέργειας
17:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 14
18:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 14
19:00 Άγνωστη αποστολή Κ3 
Επ.14  Ο θησαυρός των Ναζί στην Κορσική
20:00 Ζητείται τροχόσπιτο - κύκλος 1 
Επ.999  Τροχόσπιτο προσωρινής απομόνωσης
20:30 ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 6
22:00 Εντ Στάφορντ: νικητής ή χαμένος; Κ2 
Επ.999  Εντ εναντίον Τζος Τζέιμς
23:00 ΘΡΥΛΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΣΙΕΣ 2
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
04:15 Love It
05:30 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Σαββατοκύριακο Παρέα
12:50 Ώρα για φαγητό με την Αργυρώ
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:45 Η μάσκα του Ζορό
17:30 Δελτίο στη Νοηματική
17:40 Happy traveller
18:40 Ο πιο αδύναμος κρίκος
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
05:15 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
06:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη 
Επ.38  Κούβα - Μέρος Α''
11:00 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη 
Επ.39  Κούβα - Μέρος Β
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Μέχρι την Τελευταία Σταγόνα - Ο Μυστικός Πόλεμος του Νερού στην Ευρώπη
14:00 Συμβαίνει στην Ευρώπη
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ιστορίες Μόδας Κ3 
Επ.14  Επ. 14
17:00 Η Ζωή Αλλιώς Κ2 
Επ.1  Επ. 1
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Ο Στρατής παραστράτησε
20:00 Η μηχανή του χρόνου 
Επ.4  Επ. 4
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι Κ3 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
04:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
05:30 Βικτώρια Κ2 Βικτώρια
07:00 Οι αδελφοί Ντάλτον
07:25 Πανδώρα και Πλάτωνας
07:50 Ζιγκ και Σαρκο
08:15 Γάτος Σπιρουνάτος
09:00 Paprika
09:25 Ο Γουάι στο Παραμυθοχωριό  
Επ.2  Επ. 2
09:45 Molang
10:00 Λάμα Λάμα
10:20 Σούπερ Μπαμπάς
10:30 Λουί
10:45 Φλούπαλου
11:15 Αστυνόμος Σαΐνης
11:55 Spirit
12:55 Νηστικό Αρκούδι
13:15 ΠΟΠ Μαγειρική ΠΟΠ Μαγειρική
14:00 Ο άνθρωπος που γύρισε από τα πιάτα
15:30 Τα Παλιόπαιδα τ΄ Ατίθασα
17:00 Φρέντι, ο Βατραχόφατσας
18:30 Οι αδελφοί Ντάλτον
19:00 Ζοζεφίν Μπέικερ, Μια Γυναίκα Είδωλο
20:00 Art Week Κ2 
Επ.22  Λαυρέντης Μαχαιρίτσας και Νίκος Πορτοκάλογλου
21:00 Μεσόγειος  
Επ.1  Μαρόκο
22:00 Αϊνστάιν  
Επ.7  Επ. 7
23:00 Αϊνστάιν  
Επ.8  Επ. 8
Πρόγραμμα novacinema3
03:55 Welcome home
07:15 Κινηματογραφικά νέα
07:45 Ο Χάρι Πότερ και το κύπελλο της φωτιάς
10:25 Το τελευταίο χτύπημα
12:05 Κινηματογραφικά νέα
12:55 Η ΜΑΧΗ ΤΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗΣ
14:50 The Post: Απαγορευμένα μυστικά
16:50 Η ζωή μετά
19:00 Το νησί της αποπλάνησης
21:00 Θεε μου, τι σου καναμε; 2
22:45 Ο φύλακας άγγελος έπεσε
Πρόγραμμα E! Entertainment
03:30 Nightly Pop - 2ος κύκλος 
Επ.999  E! Entertainment
04:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Ετοιμοι για διακοπές!
05:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Στήθος και μύτη ζητούν φροντίδα
06:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Γνωρίστε τη μέλλουσα κυρία Paul Nassif
07:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Η Τέλεια Στόρμι
08:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Μια Αμερικανίδα στο Παρίσι
09:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Οι Καρντάσιανς κατακτούν την Ιαπωνία
10:00 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
10:30 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
11:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 Glanville, Liddell, Haddish
12:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 9
13:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 9
14:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 9
15:00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ KARDASHIANS 9
16:00 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
16:30 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
17:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ7 Πρέπει να Προσαρμόζεσαι, Μέρος 2ο
18:00 Στον κοσμο των kardashians K18 Γαμπρός για την κόρη μου
19:00 Στον κοσμο των kardashians K18 Από τη μια στιγμή στην άλλη
20:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler
21:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler  A. Rose, Ch. Burke, H. and T. Dubrow
22:00 10 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑΤΕ
22:30 10 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑΤΕ
23:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 Τη μια μέρα έτσι, την άλλη γιουβέτσι
Πρόγραμμα STAR
06:00 BEN 10
06:30 Tom and Jerry Show
07:00 Super Wings!
07:30 Robocar Poli
08:00 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται
08:30 Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45 Zafari
09:15 Αρχηγός από κούνια
09:45 Γιγαντόσαυρος
10:15 PJ Masks
10:45 Little Tiaras
11:15 Η Μπάρμπι και ο μαγεμένος Πήγασος
12:00 Κυνηγοί Τρολ
12:30 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
13:10 Σχολικά γυμνάσια
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος 
Επ.20  The one with Mac and C.H.E.E.S.E.
16:00 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος 
Επ.21  The one where Ross meets Elizabeth's dad
16:30 Christine - 2ος κύκλος 
Επ.3  Come to Papa Jeff
17:00 Christine - 2ος κύκλος 
Επ.4  Oh God, yes
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Η μαγική νταντά
19:50 STAR News
21:00 Εγώ, ο απαισιότατος
23:10 Ακάλυπτος
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
04:55 Η μεγάλη νύχτα της Νάπολης
06:50 Three Identical Strangers
08:30 Ο Παρασκευάς
10:30 Ο άνθρωπος που σκότωσε τον Δον Κιχώτη
12:45 Τρελό γουίκεντ στου Μπέρνι
14:25 Ο σεισμός
16:15 Μάρτυρας εγκλήματος
18:10 The greatest showman
20:00 Deadpool 2
22:00 Τρομερά πλάσματα
23:45 Διαφυγή
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
05:05 Ένας κλέφτης με φιλότιμο
06:25 Αγάπη και θύελλα
07:55 Τζο, ο τρομερός
09:25 Ένας ιππότης για τη Βασούλα
11:10 Μια ζωή την έχουμε
13:15 Ο Αλή Πασάς και η κυρά Φροσύνη
14:55 Έμπαινε Κίτσο! / Ο θυρωρός μας
16:35 Ο γυναικάς
18:15 Έξοδος κινδύνου
20:30 Βαφτιστικός
22:00 Η αρχόντισσα και ο αλήτης
23:55 Του κουτρούλη ο γάμος
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
04:00 New Amsterdam - 2ος Κύκλος  
Επ.16  Perspectives
05:00 Mr. Robot - 4ος Κύκλος  
Επ.6  Episode #4.6
06:00 A million little things - 2ος Κύκλος  
Επ.16  Episode #2.16
07:00 Magnum P.I. - 2ος Κύκλος  
Επ.18  A World of Trouble
08:00 Merlin - 5ος Κύκλος  
Επ.13  The Diamond of the Day: Part Two
09:00 Comedy kids 
Επ.15  Επ. 15
10:00 Baywatch - 7ος Κύκλος  
Επ.12  Bachelor of the Month
11:00 Baywatch - 7ος Κύκλος  
Επ.13  Chance of a Lifetime
12:00 FBI - 2ος Κύκλος  
Επ.18  American Dreams
13:00 Almost Family Κ1 
Επ.11  Επ. 11
14:00 New Amsterdam - 2ος Κύκλος  
Επ.17  Liftoff
15:00 A million little things - 2ος Κύκλος  
Επ.17  One Year Later
16:00 Baywatch - 5ος Κύκλος  
Επ.8  K-Gas the Groove Yard of Solid Gold
17:00 Friday the 13th - 1ος κύκλος 
Επ.9  Root of All Evil
18:00 Magnum P.I. - 2ος Κύκλος  
Επ.19  May the Best One Win
19:00 Flesh and blood - 1ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #1.4
20:00 The Rookie - 2ος Κύκλος  
Επ.11  Episode #2.11
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ7 
Επ.6  Επ. 6
22:00 Gold Digger - 1ος Κύκλος  
Επ.1  Her Boy
23:00 Gold Digger - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Her Daughter
Πρόγραμμα novasports1
02:15 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
Γουότφορντ - Μίντλεσμπρο (M)
04:15 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
09:55 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
10:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ LIVE
12:30 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
Γουότφορντ - Μίντλεσμπρο (M)
16:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2020/21
19:00 ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΤΟΡΙΝΟ
21:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
Στιγμιότυπα 38ης αγωνιστικής (M)
21:45 ΕΛΛΑΣ ΒΕΡΟΝΑ - ΡΟΜΑ
23:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2020/21
Πρόγραμμα Cosmote History
04:30 Η Φρικτή Νύχτα
05:00 Οι Έλληνες της Θάλασσας 
Επ.3  Επ. 3
06:00 Μια Κληρονομιά Εκδίκησης
07:00 Οι Ρίζες Μεγάλων Κατασκευών: Τα Πλοία της Αρχαίας Ελλάδας
08:00 Εκπαιδευτικά ιδρύματα της ελλάδας 
Επ.8  Επ. 8
08:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ3 
Επ.35  Επ. 35
09:00 Βυζάντιο: Η Ιστορία Τριών Πόλεων 
Επ.3  Επ. 3
10:00 Στα Φτερά του Α΄ Παγκοσμίου Πολέμου 
Επ.3  Επ. 3
11:00 Μυστηριώδεις Πόλεις της Ρωμαϊκής Αυτοκρατορίας
12:00 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.9  Δαίδαλος και Ίκαρος - Ένα όνειρο που γκρεμίστηκε
12:30 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.10  Αθηνά - Η ένοπλη σοφία
13:00 Αρχαιοελληνικά 'Παραμύθια' 
Επ.13  Επ. 13
13:10 Αρχαιοελληνικά 'Παραμύθια' 
Επ.14  Επ. 14
13:20 Αρχαιοελληνικά 'Παραμύθια' 
Επ.15  Επ. 15
13:30 Τηνος, η Νήσος των Θεών
14:00 Εξερευνώντας την Ιστορία: Αθήνα, Θρίαμβος και Τραγωδία
15:00 Το Παιδί Θαύμα
16:00 Γευστική απόλαυση στα ύψη: Όλυμπος
16:30 Το Κρητικό Στιβάνι
16:45 Γιάννης Χατζόπουλος: Ο πρωτοπόρος του Making-off
18:00 Τραπέζι Ελληνικό! Με την Νταϊάν Κόχυλα Κ3 
Επ.9  Επ. 9
18:30 Κρυφή Ιταλία: Το Σολέτο και η Γκρέτσια Σαλεντίνα
19:00 Η Μεγάλη Εφεύρεση
20:00 Μακεδονικός αγώνας: 1904-1908 
Επ.3  Επ. 3
20:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.46  Επ. 46
21:00 Η Ιστορία της Ανθρωπότητας: Αυτοκρατορίες
22:00 Οι Θησαυροί της Αρχαίας Ελλάδας 
Επ.3  Επ. 3
23:00 Μαρία Κάλλας: Γεννημένη Σοπράνο
Πρόγραμμα novasports1
02:15 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
Γουότφορντ - Μίντλεσμπρο (M)
04:15 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
09:55 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
10:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ LIVE
12:30 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:30 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
Γουότφορντ - Μίντλεσμπρο (M)
16:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2020/21
19:00 ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ - ΤΟΡΙΝΟ
21:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
Στιγμιότυπα 38ης αγωνιστικής (M)
21:45 ΕΛΛΑΣ ΒΕΡΟΝΑ - ΡΟΜΑ
23:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2020/21
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
04:00 Ποδόσφαιρο: Μπράιτον - Τσέλσι
06:00 Ποδόσφαιρο: Γαλλία - Κροατία
08:00 Πρέμιερ Λιγκ 2020-21 - Match Pack
08:30 Πρέμιερ Λιγκ 2020-21 - Προεπισκόπηση
09:00 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Λιντς
11:00 Game R1 
Επ.33  Επ. 33
11:30 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2020-21 
Επ.7  Επ. 7
12:00 Πρέμιερ Λιγκ 2020-21 - Match Pack
12:30 Πρέμιερ Λιγκ 2020-21 - Προεπισκόπηση
13:00 SportShow LIVE
14:30 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Γουέστ Μπρομ LIVE
16:30 Sportshow Live Action LIVE
19:30 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας LIVE
21:30 Στιγμιότυπα
22:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Γουέστ Χαμ LIVE