Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τετάρτη 8 Απριλίου 2020 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
16:30 Κάπτεν Αλατρίστε
19:00 Διαφυγή
20:30 Hollywood news feed
21:00 Σιδερένια θέληση
23:00 Ο βασιλιάς των λιονταριών
01:00 Μια αμερικάνικη ληστεία
03:00 Midnighters
04:35 Ray
Πρόγραμμα novacinema1
17:00 Tolkien
19:05 Action zone
19:40 Γκοτζίλα ΙΙ : ο βασιλιας των τερατων
22:00 My generation
23:35 Life Itself
01:35 Μετά
03:25 Κινηματογραφικά νέα
03:55 Λίντα Λάβλεϊς: το βαθύ λαρύγγι
05:30 Το παιδι που θα γινοταν βασιλιας
06:00 Cross: Rise of the villains
Πρόγραμμα FOXlife
16:20 Modern Family - 9ος Κύκλος 
Επ.17  Royal Visit
16:45 Modern Family - 9ος Κύκλος 
Επ.18  Daddy Issues
17:05 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.8  The Dude in the Dam
17:50 Grey's anatomy - 11ος κύκλος 
Επ.21  How to Save a Life
18:35 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.5  The Blind Chicken Show
19:20 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.2  Driving Frank
19:45 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.3  The Sitter
20:10 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 15oς κύκλος 
Επ.10  Psycho/Therapist
21:00 Grey's anatomy - 16ος Κύκλος  
Επ.19  Love of My Life
21:45 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.6  Hot & Spicy
22:30 This Is Us - 4ος Κύκλος  
Επ.13  A Hell of a Week: Part Three
23:15 Grey's anatomy - 16ος Κύκλος  
Επ.19  Love of My Life
00:00 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.2  Driving Frank
00:25 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.3  The Sitter
00:50 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 15oς κύκλος 
Επ.10  Psycho/Therapist
01:35 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.8  The Dude in the Dam
02:20 Grey's anatomy - 11ος κύκλος 
Επ.21  How to Save a Life
03:05 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.10  Bad Santa
03:50 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.5  The Blind Chicken Show
04:30 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 15oς κύκλος 
Επ.10  Psycho/Therapist
Πρόγραμμα ANT1
16:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
16:15 Εγκλήματα - 2ος κύκλος 
Επ.7  Επ. 7
17:15 Still Standing
18:45 Ant1 news
21:00 Είκοσι γυναίκες και εγώ
23:00 Άγριες μέλισσες 
Επ.25  Επ. 25
00:15 Live Tonight
01:45 Της αγάπης μαχαιριά
02:45 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
05:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
Πρόγραμμα ALPHA
16:30 Μένουμε Alpha
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:40 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Οι Εξελίξεις για τον Κορονοϊό
21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ7 
Επ.23  Επ. 23
21:50 Το σόι σου Κ5 
Επ.22  Επ. 22
22:45 Ο άνθρωπος του Νοέμβρη
01:00 The Rookie Κ1 
Επ.15  Manhunt
02:30
Επ.5  Τελευταία φορά
03:30 Οι Ιστορίες του Αστυνόμου Μπέκα Κ2 
Επ.20  Ένα γράμμα στο Ταξί - Μέρος Α''
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Deal
Πρόγραμμα novacinema2
15:55 UFO
17:30 Meg: Ο κυρίαρχος του βυθού
19:30 Aquaman
22:00 Σκοτεινο αμαρτημα
23:45 Tammy
01:30 Οι υποψήφιοι
03:10 On the Milky Road
05:20 Σχεδιο αποδρασης: προσωπικη υποθεση
Πρόγραμμα Discovery
16:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 5 Πώς φτιάχνεται;
17:00 Κομματιάζοντας την ιστορία - κύκλος 1 Το Σινικό Τείχος
18:00 Μάχες αποσκευών Διαστημική υπόθεση
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Σερφόσπιτο στην Κορνουάλη
19:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 14 Crash Testing/Ολλανδικά κεραμικά
19:30 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 1 Φακοί επαφής/ Ψωμί/ Αλουμινόχαρτο
20:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών - κύκλος 7 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
21:00 Dirty mudder truckers Dirty 7 εναντίον Νέας Αγγλίας
22:00 Fast N Loud Κ6 Χωρίς Δεύτερη Ευκαιρία
23:00 Παρανομοι αγωνες: Νέα Ορλεάνη - κύκλος 1 
Επ.2  Σπάζοντας τη λίστα
00:00 Άγνωστη αποστολή Κώδικας χρυσού
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12 Ακολουθώντας την Εποχή
01:55 Μυστήρια των Μουσείων Θίοντορ Ρούσβελτ και άλλα
02:50 Dirty mudder truckers Dirty 7 εναντίον Νέας Αγγλίας
03:45 Fast N Loud Κ6 Χωρίς Δεύτερη Ευκαιρία
04:40 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 12 Datsun 240Z - Καλιφόρνια
05:35 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Κ15 Corvette C5 Z06 του 2002
Πρόγραμμα Fox
15:45 NCIS: New Orleans - 3ος Κύκλος  
Επ.24  Poetic Justice
16:30 Criminal Minds - 15ος Κύκλος  
Επ.8  Family Tree
17:15 Suits - 8ος Κύκλος 
Επ.15  Stalking Horse
18:00 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.5  Duel Citizenship
18:25 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.6  Bagpipes
18:45 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.11  May Divorce Be with You
19:10 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.12  House Money
19:30 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.16  Emotional Proximity
20:15 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.3  The one with the thumb
20:35 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.4  The οne with George Stephanopoulos
21:00 NCIS: New Orleans - 4ος Κύκλος  
Επ.1  Rogue Nation
21:50 Criminal Minds - 15ος Κύκλος  
Επ.9  Face Off
22:40 Empire - 6ος Κύκλος  
Επ.11  Can't Truss 'Em
23:30 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.13  Sex Toy Story
23:50 Rules of Engagement - 4ος Κύκλος 
Επ.1  Flirting
00:15 Criminal Minds - 15ος Κύκλος  
Επ.9  Face Off
01:00 NCIS: New Orleans - 4ος Κύκλος  
Επ.1  Rogue Nation
01:45 Mayans M.C. - 1ος Κύκλος  
Επ.4  MurciΓ©lago/Zotz
02:45 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.5  Duel Citizenship
03:05 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.6  Bagpipes
03:25 Criminal Minds - 15ος Κύκλος  
Επ.9  Face Off
04:10 Mayans M.C. - 1ος Κύκλος  
Επ.4  MurciΓ©lago/Zotz
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
17:00 Δελτίο στη Νοηματική
17:10 Εξελίξεις LIVE
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:30 The Voice of Greece
23:15 Η Αλήθεια για τον Κορονοϊό
01:15 Deadly Women
02:15 Η τελική μάχη
04:00 Happy traveller
04:45 Καλό Μεσημεράκι
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
16:00 Covid 19: Συνεχής Ενημέρωση
17:30 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:00 Covid 19: Συνεχής Ενημέρωση
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
20:40 10
22:00 Η εφοπλιστίνα
23:30 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:45 Fargo - 1ος κύκλος 
Επ.9  A fox, a rabbit, and a cabbage
00:40 Ballers Κ3 
Επ.1  Επ. 1
01:10 Ballers Κ3 
Επ.2  Επ. 2
01:45 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Αγκόλα
03:10 Fargo - 1ος κύκλος 
Επ.9  A fox, a rabbit, and a cabbage
04:10 Ballers Κ3 
Επ.1  Επ. 1
04:40 Ballers Κ3 
Επ.2  Επ. 2
05:10 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:30 Από τις Έξι...
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
16:00 Έξι αδελφές Κ7 
Επ.92  Επ. 92
17:00 Έξι αδελφές Κ7 
Επ.93  Επ. 93
18:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.113  Επ. 113
19:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.114  Επ. 114
19:45 Εντός Αττικής Κ2 
Επ.6  Υδρούσα - Κατραμονήσι
20:00 Στα Άκρα Κ16 
Επ.16  Θεόδωρος Γιαννόπουλος
21:00 Η μοδίστρα - 1ος Κύκλος  
Επ.12  Episode #1.12
22:00 Mr Selfridge - 2ος κύκλος 
Επ.2  Episode #2.2
23:00 Ο Δρόμος για τα 'Ίρις'
23:15 Ρομ
00:45 Την ημέρα που...  
Επ.4  Ρούζβελτ
01:45 Στα άκρα
02:45 Εντός Αττικής - κύκλος 1 Λαύριο, Α' Μέρος
03:00 Η μοδίστρα - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Episode #1.7
04:00 Mr Selfridge Mr Selfridge - 2ος κύκλος
05:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 Ο Παράδεισος των Κυριών
Πρόγραμμα novacinema3
16:45 Φανταστικά Ζώα: Τα εγκλήματα του Γκρίντελβαλντ
19:00 Rocky 2
21:00 James Bond: Skyfall
23:25 James Bond: Spectre
01:50 Starmaker (P.2)
03:00 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
16:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Ακραίες περιπτώσεις
17:00 Στον κόσμο των Kardashians K10 Αφιέρωμα - Μέρος 2
18:00 Νατ & Λιβ Κ1 Λονδίνο, μωρό μου
19:00 Νατ & Λιβ Κ1 Η βασίλισσα αποκαλύπτεται
20:00 Νατ & Λιβ Κ1 Λευκές τρίχες, μαύρες σκέψεις
21:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ3 Αγάπα με, για Μένα
22:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ3 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe
23:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ3 Από Κοκαλιάρης Γεροδεμένος
00:00 Νατ & Λιβ Κ1 Λονδίνο, μωρό μου
01:00 Total bellas Κ4 Evolution προ των πυλών
02:00 Total bellas Κ4 Οι Γυναίκες σε Πρώτο Πλάνο
03:00 Νατ & Λιβ Κ1 Η βασίλισσα αποκαλύπτεται
04:00 Total bellas Κ3 Μπάτσελορ στο Παρίσι Μέρος Δεύτερο
05:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Ακραίες περιπτώσεις
06:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Ο δρ Νάσιφ μού έσωσε τη ζωή
Πρόγραμμα STAR
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3 
Επ.560  Επ. 560
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 MasterChef 4
23:50 Οι μαχητές του θρόνου
02:00 Ο τελευταίος επιζών
04:00 Μαντ Μαξ 3: Απόδραση από το βασίλειο των κεραυνών
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
16:45 L' Etudiante et Monsieur Henri
18:30 Switchmas
20:10 Μαθηματευόμενος μπάτσος
22:00 How mom turned to armed robbery
23:45 Dogman
01:25 Conor McGregor: Notorious
02:55 Το παιχνίδι με τη φωτιά
05:20 Krampus ο Δαίμονας
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
17:15 Ο νικητής
18:50 Τροχονόμος Βαρβάρα
20:35 Η κυρά μας η μαμή
22:00 Μια Ιταλίδα από την Κυψέλη
00:00 Μαριονέτες
01:50 Το πιο γρήγορο μπουζούκι
03:40 Η καγκελόπορτα
05:40 Μανταλένα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
15:50 My Brilliant Friend - 2ος Κύκλος  
Επ.1  Episode #2.1
17:00 Manifest - 2ος Κύκλος  
Επ.13  Episode #2.13
18:00 Better Things - 3ος Κύκλος  
Επ.9  The Unknown
18:30 Better Things - 3ος Κύκλος  
Επ.10  Show Me the Magic
19:00 Belgravia - 1ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #1.4
20:00 Briarpatch - 1ος Κύκλος  
Επ.9  Episode #1.9
21:00 The resident - 3ος Κύκλος  
Επ.20  Episode #3.20
22:00 La vita promessa Κ1 
Επ.1  Επ. 1
23:05 FBI: Most Wanted - 1ος Κύκλος  
Επ.4  Ride-or-Die
00:00 Mr. Robot - 4ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #4.4
01:00 Mr. Robot - 4ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #4.5
02:00 Jamestown Κ3 
Επ.3  Episode #3.3
03:00 Orange Is the New Black Κ7 
Επ.3  Επ. 3
04:05 Briarpatch - 1ος Κύκλος  
Επ.9  Episode #1.9
05:00 The Bold Type Κ3 
Επ.10  Episode #3.10
Πρόγραμμα novasports1
16:00 SPORTS ICONS
16:30 SPORTS ICONS
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:30 SAILGP
01:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
02:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote History
16:00 Ιστορικές διαδρομές 
Επ.2  Επ. 2
17:00 Κρυφή Ιταλία: Το Σολέτο και η Γκρέτσια Σαλεντίνα
17:30 Θεϊκή Κρήτη
19:00 Ο τόπος μου γιορτάζει 
Επ.11  Επ. 11
20:00 Χτίζοντας μια Αυτοκρατορία: Βυζάντιο
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα
21:00 Η κουζίνα του Θεού 
Επ.4  Επ. 4
22:00 Πυθέας: Ο Εξερευνητής Αστρονόμος
23:00 Πριγκίπισσα Αλίκη της Ελλάδας
00:00 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.3  Άδης - O απρόθυμος βασιλιάς
00:30 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.4  Ορφέας - Ένας μύθος για την αδύνατη αγάπη
01:00 Η Οικογένεια Καραγάτση
02:00 Βυθισμένες Πόλεις: Αλεξάνδρεια
03:00 Δείπνο με τον Πλάτωνα 
Επ.2  Μινωικό Συμπόσιο (Μέρος Β')
03:30 Οίκοι ορθοδοξίας 
Επ.2  Μονές και Ιεροί Ναοί Ζακύνθου (Μέρος Β'')
04:00 Ιστορικές διαδρομές 
Επ.2  Επ. 2
05:00 Κρυφή Ιταλία: Το Σολέτο και η Γκρέτσια Σαλεντίνα
05:30 Θεϊκή Κρήτη
Πρόγραμμα novasports1
16:00 SPORTS ICONS
16:30 SPORTS ICONS
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:30 SAILGP
01:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS
02:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
16:00 ESPN Films: The Dotted Line
17:00 Στο Πλεχτό 
Επ.13  Επ. 13
17:45 Sports Classics: Worldies 
Επ.6  Επ. 6
18:00 Ποδόσφαιρο: Σταντάρ Λιέγης - Άρσεναλ
20:00 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια - Τσέλσι
22:00 Premier League Classics
00:00 ApoToSpiti
01:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
03:00 ESPN Films: 42 to 1
04:00 Ποδόσφαιρο: Σταντάρ Λιέγης - Άρσεναλ