Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Πέμπτη 23 Μαΐου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
08:15 Point break
10:10 Μια πάπια μα ποια πάπια
11:50 Ντετέκτιβ για κλάματα
13:30 Ξαναγύρισε ο μπαμπάς
15:15 Ψηλά στον ουρανό
17:00 Η καρδιά του δράκου: Μάχη για την πηγή της φωτιάς
18:45 Μάθε μαμά μου σερφ
20:20 Making the Movies
21:00 Η προσβολή
23:00 Αδιεξοδοι δρομοι
00:40 Οι ασχετμπολίστριες
02:20 Νυχτερινό απόσπασμα
03:55 Χωρίς αγάπη
Πρόγραμμα novacinema1
09:45 Action zone
10:20 Η ζωή σε fast forward
12:15 Justice League
14:20 Θανασιμη ανακαλυψη
15:55 Δρομεας μεγάλων αποστάσεων
17:25 Slamma Jamma
19:25 Κινηματογραφικά νέα
20:00 Το ταλέντο
22:00 Another Kind of Wedding
23:40 Παγίδα θανάτου
01:20 Κυρία Χάιντ
03:00 Κινηματογραφικά νέα
03:30 FANatic
05:05 Ανεκπλήρωτος γάμος
Πρόγραμμα FOXlife
08:45 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.18  Till Death Do Us Part
09:30 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.4  The Library Fountain
11:15 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.7  The Nazi on the Honeymoon
12:00 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.8  The Dude in the Dam
12:40 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.21  Panty Gate
13:05 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.22  Clean Break
13:25 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.18  This Is Now
14:10 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.16 
14:55 Once upon a time - 7ος Κύκλος 
Επ.17  Chosen
15:40 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.19  Buckle Up
16:25 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.5  World's Greatest Judge
17:10 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.9  The Fury in the Jury
17:55 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.10  The Mystery in the Meat
18:45 Masterchef - 9ος Κύκλος 
Επ.7  World Cup Dishes
19:30 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.1  Big Mama P
19:50 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.2  What About Fred?
20:15 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.19  Crisis of Confidence
21:00 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.17 
21:45 Once upon a time - 7ος Κύκλος 
Επ.18  The Guardian
22:30 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.25  Episode #15.25
23:15 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.19  Crisis of Confidence
00:05 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.17 
00:50 Once upon a time - 7ος Κύκλος 
Επ.18  The Guardian
01:35 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.9  The Fury in the Jury
02:15 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.10  The Mystery in the Meat
03:00 Fashion Startup - 1ος Κύκλος 
Επ.2  The Bidding War
03:45 Project Runway - 17ος Κύκλος  
Επ.6 
04:30 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.19  Buckle Up
Πρόγραμμα ANT1
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Εκλογές 2019
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι ψήνεται
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα χωρίς όνομα 
Επ.162  Επ. 162
19:30 Ant1 news
21:45 Σύζυγος για ενοικίαση
00:15 Τα κακά παιδιά 2
03:15 VICE Κ6 VICE
04:15 Το καφέ της Χαράς
05:00 Ο πόλεμος των άστρων 
Επ.3  Αιγώ κι αυτός... - 1ο μέρος
Πρόγραμμα ALPHA
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Ο δυναστείας
17:00 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.25  Επ. 25
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ3 
Επ.161  Επ. 161
21:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.57  Επ. 57
21:50 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.261  Επ. 261
23:00 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.262  Επ. 262
00:15 Ευρωεκλογές 2019
01:30 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου
02:15 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου
03:00 Beauty and the Beast - Κύκλος 1 
Επ.4  Basic Instinct
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal
05:10 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
08:15 Αριαν
10:30 Gravity
12:10 Κινηματογραφικά νέα
13:10 Ο σκοτεινός ιππότης
16:00 Ο ποντικούλης Πέρεζ
17:50 Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
18:25 Parkland: Η δολοφονία του JFK
20:05 7 μέρες στο Έντεμπε
22:00 Book Club
00:10 Jane Fonda in Five Acts
02:25 Νίνα
04:00 O.G.
Πρόγραμμα Discovery
08:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 5 Πώς φτιάχνεται;
09:00 Πως φτιαχνεται; Κ9 Αεροπορικά γεύματα/ Χάρτινα ποτήρια
09:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 20 Θεραπευτικά τύμπανα/ Σταφίδες
10:00 Μάχες αποσκευών Λονδίνο
10:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων Βρετανία
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11 Η σωστή τιμή
12:00 Πώς γίνεται; - Κ6 Πως γινεται;
12:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 10 Σαλάτα/ Σχοινί/ Ινσουλίνη
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Citroen 2CV
14:00 Μύθος ή Πραγματικότητα Κ11 Δυνατός θερμοσίφωνας
15:00 Μύθος ή Πραγματικότητα Κ11 Φλεγόμενο Τόξο εναντίον Ντεπόζιτου
16:00 Μύθος ή Πραγματικότητα Κ11 Αόρατοι δολοφόνοι
17:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά - κύκλος 4 Φορτηγατζηδες στην ερημια
18:00 Διάσωση Σπιτιών 
Επ.13  Stick Style House
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη Σάφολκ
19:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 14 Πως γινεται;
19:30 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 1 Φακοί επαφής/ Ψωμί/ Αλουμινόχαρτο
20:00 Αγνωστη αποστολη Κ4 Οι χαμένες βασίλισσες της Αιγύπτου
21:00 Μετά την καταστροφή - Κ2 Μετά την καταστροφή
21:30 Μετά την καταστροφή - Κ2 Μετά την καταστροφή
22:00 Μηχανική σε εγκατάλειψη - κύκλος 1 Αποστολή: Διάστημα
23:00 Brake room Κ1 Σον Ντουάιερ εναντίον Αρ Τζέι Αντερσον
23:30 Brake room Κ1 Ερικ Τζόουνς εναντίον Ματ Ντ' Αντρια
00:00 Κομματιάζοντας την ιστορία - κύκλος 2 Οι θησαυροί του Πήλινου Στρατού
01:00 Προσοχή κίνδυνος! Ανθρώπινα πειραματόζωα
02:00 Τι γίνεται στη Γη; - κύκλος 3 Η χαμένη αυτοκρατορία του Αμαζονίου
03:00 Μετά την καταστροφή - Κ2 Μετά την καταστροφή
03:30 Μετά την καταστροφή - Κ2 Μετά την καταστροφή
04:00 Μηχανική σε εγκατάλειψη - κύκλος 1 Αποστολή: Διάστημα
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Porsche 993 Targa
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Best of - Μέρος Β'
Πρόγραμμα National Geographic
08:15 Μεγάλο, μεγαλύτερο, τεράστιο! - 2ος κύκλος Τούνελ
09:05 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Φωτιά στην καμπίνα
09:50 Πρωτογονη επιβιωση Κ4 Πολεμιστές της Ερήμου
10:35 Ice road rescue - κύκλος 1 Φορτία παντού
11:25 Επικινδυνες διαδρομες 2 Ηρωες του δρόμου
12:10 Ο βασιλιάς του ψαρέματος Ο βασιλιάς του ψαρέματος
12:55 Ιαπωνια: μεταξυ γης και ουρανου Κ1 Το ορεινό νησί
13:40 Μεγάλο, μεγαλύτερο, τεράστιο! - 2ος κύκλος Τηλεσκόπιο
14:30 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Απογείωση μέσα σε τυφώνα
15:20 Ο Μακάν και ο αετός
16:05 Explorer Κ3 Ανθρώπινοι Πύργοι
16:55 Αφιλοξενος πλανητης  Αφιλοξενος πλανητης
17:50 Ice road rescue - κύκλος 1 Φορτία παντού
18:35 Year million - κύκλος 1 Χόμο Σάπιενς 2.0
20:10 ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 3: ΠΕΡΟΥ
21:00 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Ατύχημα στη Sioux City
21:50 Αυτοκινητα εκπεμπουν S.O.S. 7 Ford Escort Mk1 Mexico
22:40 Wicked tuna Κ8 Υπουλα Κύματα
23:25 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Ατύχημα στη Sioux City
00:15 Αυτοκινητα εκπεμπουν S.O.S. 7 Ford Escort Mk1 Mexico
01:00 Wicked tuna Κ8 Υπουλα Κύματα
01:50 Ο βασιλιάς του ψαρέματος Ο βασιλιάς του ψαρέματος
02:40 Ιαπωνια: μεταξυ γης και ουρανου Κ1 Το ορεινό νησί
03:25 Μεγάλο, μεγαλύτερο, τεράστιο! - 2ος κύκλος Τηλεσκόπιο
04:15 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Απογείωση μέσα σε τυφώνα
05:00 Πρωτόγονη επιβίωση - κύκλος 2 Primal Survivor Best Of
Πρόγραμμα Fox
08:50 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.17  Arrivederci, Fiero
09:10 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.18  Moving Day
09:35 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.13  The one with the boobies
10:00 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.14  The one with the candy hearts
10:20 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.20  Sacrifice
11:05 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.10  Grimm Jobs
11:30 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.7  Yellow Subterfuge
11:50 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.23  The Old Ball and Chain
12:35 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.4  Killer App
13:20 Suits - 7ος Κύκλος 
Επ.3  Mudmare
14:05 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.19  Bachelor Party
14:25 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.20  Showdown
14:50 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.15  The one with the stoned guy
15:15 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.16  The One with Two Parts: Part 1
15:35 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.21  Confession
16:25 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.17  Careful What You Wish For
17:10 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.11  Brian's a Bad Father
17:30 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.8  White Christmas Blues
17:55 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.5  Lucky Strikes
18:40 Suits - 7ος Κύκλος 
Επ.4  Divide and Conquer
19:25 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.21  Something Borrowed
19:50 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.22  Something Blue
20:15 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.17  The One with Two Parts: Part 2
20:40 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.18  The one with all the poker
21:00 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.22  Episode #6.22
21:50 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.18  This Life We Choose
22:40 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.18  The Roughest Day
23:25 The Walking Dead - 9ος Κύκλος 
Επ.7  Stradivarius
00:15 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.18  This Life We Choose
01:00 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.22  Episode #6.22
01:45 Legion - 2ος Κύκλος 
Επ.4  Chapter 12
02:30 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.5  Lucky Strikes
03:10 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.23  The Old Ball and Chain
03:55 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.18  This Life We Choose
04:40 Legion - 2ος Κύκλος 
Επ.4  Chapter 12
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί σου
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Ευρωεκλογές 2019
16:00 Ξένη ταινία
18:00 Δελτίο στη Νοηματική
18:10 Ευρωεκλογές 2019
19:30 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:50 Η Ελληνική Χρεοκοπία
21:50 Survivor - 2018
02:30 Ξένη ταινία
04:15 Επανάληψη προγράμματος
05:15 Μαζί σου
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
09:50 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Ο Δρόμος προς την Κάλπη
14:30 Ώρα Ελλάδας
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
15:55 Άλλη διάσταση
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Ο καιρός στην ώρα του
18:30 Ο Δρόμος προς την Κάλπη - Προεκλογική Συγκέντρωση LIVE
19:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
20:00 Ο Δρόμος προς την Κάλπη - Προεκλογική Συγκέντρωση LIVE
20:50 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Ο Δρόμος προς την Κάλπη - Προεκλογική Συγκέντρωση (Μ)
22:45 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
23:00 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
00:10 Δεύτερη Ματιά
02:10 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ 
Επ.18  Επ. 18
03:00 Άλλη διάσταση
05:00 Ώρα Ελλάδας
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Βάρδια
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
08:30 Ελλάδα, Δέκα Ζωγραφικές Εποχές  
Επ.2  Λαϊκή ζωγραφική και επιδράσεις
09:00 Οπτική Γωνία  Η τέχνη του πολέμου
09:30 Το πανόραμα του αιώνα 
Επ.27  Τα γεγονότα μέχρι το 1940 - Μέρος Δ''
10:00 Το πανόραμα του αιώνα 
Επ.28  Τα γεγονότα μέχρι το 1940 - Μέρος Ε''
10:30 Μουσεία του κόσμου 
Επ.3  Μουσείο ντ'' Ορσέ
11:30 Οι Θησαυροί της Αρχαίας Αιγύπτου - κύκλος 1 
Επ.2  Η Χρυσή εποχή
12:30 Social Growth  
Επ.5  Όταν θέλεις να βοηθήσεις!
13:00 Social Growth  
Επ.10  Πώς να μην κρύβεις τίποτα
13:30 Spirit Riding Free Κ3 
Επ.3  Επ. 3
14:00 Γιάκαρι  
Επ.23  Επ. 23
14:15 Γιάκαρι  
Επ.24  Επ. 24
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.34  Επ. 34
15:00 Έξι Αδελφές Κ6 
Επ.39  Επ. 39
16:00 Έξι Αδελφές Κ6 
Επ.40  Επ. 40
17:00 Γαμπρός για κλάματα
18:30 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.81  Επ. 81
19:30 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.82  Επ. 82
20:30 Η αυλή των χρωμάτων Κ2 Η Αυλή των Χρωμάτων
22:30 Ballers Κ1 
Επ.9  Επ. 9
23:00 Ballers Κ1 
Επ.10  Επ. 10
23:30 Η ζωή είναι στιγμές Κ2 Η Ζωή Είναι Στιγμές
00:30 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.81  Επ. 81
02:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.82  Επ. 82
03:30 Ballers Κ1 
Επ.9  Επ. 9
04:00 Ballers Κ1 
Επ.10  Επ. 10
04:30 Μουσεία του κόσμου 
Επ.3  Μουσείο ντ'' Ορσέ
05:30 Έξι Αδελφές Κ6 
Επ.39  Επ. 39
Πρόγραμμα novacinema3
18:50 Στα όρια
21:00 Ομάδα υποβρύχιων καταστροφών
22:50 Success story
01:00 La Garagiste
03:30 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
09:00 E! News
10:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Δεν τα στέλνουμε
11:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Δεν τα στέλνουμε
12:00 Keeping up with the Kardashians - 8ος κύκλος Τα 16α γενέθλια της Κάιλι
13:00 Keeping up with the kardashians - κύκλος 9 Αγάπες και αποχωρισμοί
14:00 E! News
15:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ3 Μέντιουμ του χόλιγουντ με τον Tyler
16:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ14 Τόσο κοντά, τόσο μακριά
17:00 Wags - κύκλος 2 Ουδέν κρυπτόν
18:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Chicago και ξερό ψωμί
19:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Chicago και ξερό ψωμί
20:00 Total bellas Κ4 Προς την εξέλιξη
21:00 Total bellas Κ4 Το πρώτο ραντεβού
22:00 Total bellas Κ4 Το πρώτο ραντεβού
23:00 Αποψε με τη Busy  Patti LaBelle
23:30 Αποψε με τη Busy  Patti LaBelle
00:00 E! News
01:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Chicago και ξερό ψωμί
02:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Chicago και ξερό ψωμί
03:00 E! News
04:00 Wags Miami - κύκλος 1 Δαχτυλίδι αρραβώνων
05:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 Οι βασίλισσες επιστρέφουν
06:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 After THOT
Πρόγραμμα STAR
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1 
Επ.26  Επ. 26
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ2 
Επ.341  Επ. 341
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Οι επιδρομείς
23:15 MasterChef 3
01:30 Συνάντησε τον Τζο Μπλακ
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
08:10 Η μούμια
10:15 Τέλεια οικογένεια
12:20 Switchmas
14:10 Μοναχική σύζυγος
16:15 A Surrogate's Nightmare
17:50 Υδάτινος κόσμος
20:10 Norbit
22:00 A Patch of Fog
23:40 Γκλόρια
01:30 Ανθρώπινη ροή
03:50 Η τελευταία οικογένεια
05:50 My Sweet Audrina
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
09:35 Ο κούκλος
10:55 Τρελοί πολυτελείας
12:35 Άδικη κατάρα
15:15 Ένα Τανκ στο Κρεββάτι μου
17:00 Ο εχθρός του λαού
18:45 Οι Γερμανοί ξανάρχονται
20:25 Δύο πόδια σ' έναν παπούτσι (τα)
22:00 Ξύπνα Βασίλη
23:30 Αμόκ
00:55 Νταντά με το ζόρι
02:15 Δόκτωρ Ζι - Βέγγος
03:35 Το ΠΡΟ-ΠΟ & τα μπουζούκια
04:50 Μείνε κοντά μου αγαπημένε
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
09:00 Designated Survivor Κ1 
Επ.9  The Blueprint
10:00 Baywatch Κ3 
Επ.20  Shattered: Part 2
11:00 Baywatch Κ3 
Επ.21  Kicks
12:00 Dukes of Hazzard Κ6 
Επ.20  Επ. 20
13:00 Press 
Επ.1  Επ. 1
14:00 Manifest Κ1 
Επ.15  Hard Landing
15:00 The West Wing - 5ος Κύκλος  
Επ.12  Slow News Day
16:00 Designated Survivor Κ1 
Επ.9  The Blueprint
16:50 Βικτώρια Κ3 
Επ.5  A Show of Unity
17:50 Project Blue Book Κ1 
Επ.4  Επ. 4
18:40 Last Week Tonight Κ6 
Επ.4  Episode #6.4
19:15 Last Week Tonight Κ6 
Επ.5  Episode #6.5
20:00 Blood & Treasure - 1ος Κύκλος  
Επ.1  The Curse of Cleopatra -- Part 1
21:00 Blood & Treasure - 1ος Κύκλος  
Επ.2  The Curse of Cleopatra -- Part 2
22:00 Grantchester - 3ος Κύκλος  
Επ.2  Episode #3.2
23:00 New Amsterdam Κ1 
Επ.22  Επ. 22
00:00 Happy! 
Επ.9  Episode #2.9
01:00 The Royals Κ2 
Επ.7  Επ. 7
02:00 The Royals Κ2 
Επ.8  Επ. 8
03:00 Trapped Κ2 
Επ.9  Επ. 9
04:00 Happy! 
Επ.9  Episode #2.9
05:00 Baywatch Κ3 
Επ.21  Kicks
Πρόγραμμα novasports1
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα (M)
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός (M)
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
16:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 TIMELINE
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
21:15 EUROLEAGUE FINAL FOUR
23:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - Garmin Titan Desert 2019 (M)
00:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός (M)
02:30 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα History Channel HD
09:30 Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα 
Επ.11  Ιθάκη, Λευκάδα
10:20 Κρήτη - Ο Μύθος του Λαβυρίνθου
10:50 Σκιαγραφίες Κυπρίων Λογοτεχνών
12:30 Το Ζάππειο Παρθεναγωγείο Κωνσταντινουπόλεως
13:10 Οι αόρατες πόλεις της αρχαιότητας 
Επ.3  Επ. 3
14:05 Η δική μου μέρα
14:20 Εθνική Λυρική Σκηνή - Η Ταινία
15:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.18  Επ. 18
16:00 Σεισμός
17:00 Start-up%20Ελλάδα 
Επ.7  Επ. 7
17:30 Γιάννης Μόραλης
19:00 Τα ελληνικά γράμματα μετά την άλωση 
Επ.4  Επ. 4
20:00 Εξερευνώντας την ιστορία - κύκλος 1 
Επ.1  Αθήνα: Θρίαμβος και τραγωδία
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.19  Απόδοση ξένων λέξεων
21:00 Οι δρόμοι της ελευθερίας 
Επ.3  Επ. 3
22:00 Χιώτης: ο μάγκας που έβαλε κολόνια στο τραγούδι 
Επ.2  Επ. 2
23:00 Τέχνη και πολιτισμοί 
Επ.4  Θεός και τέχνη
00:00 Εξερευνώντας την ιστορία - κύκλος 1 
Επ.1  Αθήνα: Θρίαμβος και τραγωδία
00:50 Γιάννης Μόραλης
02:20 Σεισμός
03:15 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.19  Απόδοση ξένων λέξεων
03:25 Χιώτης: ο μάγκας που έβαλε κολόνια στο τραγούδι 
Επ.2  Επ. 2
04:20 Start-up%20Ελλάδα 
Επ.7  Επ. 7
04:50 Τέχνη και πολιτισμοί 
Επ.4  Θεός και τέχνη
05:50 Τα ελληνικά γράμματα μετά την άλωση 
Επ.4  Επ. 4
Πρόγραμμα novasports1
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα (M)
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός (M)
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
16:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 TIMELINE
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
21:15 EUROLEAGUE FINAL FOUR
23:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - Garmin Titan Desert 2019 (M)
00:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός (M)
02:30 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
09:00 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Τσέλσι
11:15 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Άγιαξ
13:30 Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Χάντερσφιλντ
15:45 Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Γουλβς
18:00 Ποδόσφαιρο Σάλας: Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Καϊράτ Αλμάτι
20:00 Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι - Άρσεναλ
22:00 Ποδόσφαιρο: Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
00:30 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Τσέλσι
02:30 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Άγιαξ
04:30 Ποδόσφαιρο: Φούλαμ - Νιουκάστλ