Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
01:05 Άλλες 48 ώρες
02:40 Γενέθλια θανάτου 2
04:20 Benedetta follia
06:15 Oυρανοξύστης
08:05 Ο πρίγκιπας της Αιγύπτου
09:50 Η δασκάλα μας
11:40 The Holiday
14:00 The man who invented Christmas
15:50 Πιάσε με αν μπορείς
18:15 1917 - Behind the Scenes
18:40 Tully: Τα παιδιά είναι ευτυχία
20:20 Your Entertainment Fix
21:00 Ο Καρυοθραύστης και τα τέσερα βασίλεια
22:50 Κόκκινο σπουργίτι
Πρόγραμμα novacinema1
01:20 O.G.
03:10 Κινηματογραφικά νέα
04:00 Ο τιμωρός
07:55 Οι άθλιοι
10:10 Κινηματογραφικά νέα
10:55 Το γυάλινο σπίτι
12:45 Τα στρουμφάκια 2
14:35 Max 2: White House Hero
16:00 Μαμά από το πουθενά
17:30 High Society
19:20 Hollywood Buzz
19:55 Το βαποράκι
22:00 Ο πεταλούδας
Πρόγραμμα FOXlife
00:05 Everybody Loves Raymond - 4ος Κύκλος  
Επ.20  Alone Time
00:30 Everybody Loves Raymond - 4ος Κύκλος  
Επ.21  Someone's Cranky
00:55 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 11ος κύκλος 
Επ.21  Torch
01:35 Bones - 10ος Κύκλος 
Επ.4  The Geek in the Guck
02:20 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.12  Born This Way
03:05 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.1  Heavy is the head
03:50 Proven Innocent - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Living and Dying in East Cleveland
04:35 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 11ος κύκλος 
Επ.21  Torch
05:15 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.13  Whanex?
05:35 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.14  We Need to Talk About Lily
06:00 Bones - 10ος Κύκλος 
Επ.3  The Purging of the Pund
06:45 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.11  Folie à Deux
07:30 Everybody Loves Raymond - 4ος Κύκλος  
Επ.18  Debra Makes Something Good
07:50 Everybody Loves Raymond - 4ος Κύκλος  
Επ.19  Marie and Frank's New Friends
08:15 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.2  Battle for a White Apron, Part 2
08:55 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.1  Heavy is the head
09:40 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.15  The Crawl
10:05 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.16  Oregon
10:25 Top chef - 16ος Κύκλος  
Επ.2  Bourbon, Barrels and Burgoo
11:10 Bones - 10ος Κύκλος 
Επ.4  The Geek in the Guck
11:55 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.12  Born This Way
12:40 Everybody Loves Raymond - 4ος Κύκλος  
Επ.20  Alone Time
13:00 Everybody Loves Raymond - 4ος Κύκλος  
Επ.21  Someone's Cranky
13:25 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 11ος κύκλος 
Επ.21  Torch
14:05 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.13  Whanex?
14:30 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.14  We Need to Talk About Lily
14:50 Top chef - 16ος Κύκλος  
Επ.3  Naughty and Nice
15:35 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.2  Yes
16:20 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.17  Spiderhunt
16:45 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.18  Walk of Shame
17:05 Bones - 10ος Κύκλος 
Επ.5  The Corpse at the Convention
17:55 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.13  Best Laid Plans
18:40 Million Dollar Listing New York - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Two Hotheads and a Hurricane
19:25 Everybody Loves Raymond - 4ος Κύκλος  
Επ.22  Bad Moon Rising
19:50 Everybody Loves Raymond - 4ος Κύκλος  
Επ.23  Confronting the Attacker
20:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 11ος κύκλος 
Επ.22  Ace
21:00 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.15  SuperShowerBabyBowl
21:25 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.16  Red Alert
21:50 The Kids Are Alright - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Little Cyst
22:10 The Kids Are Alright - 1ος Κύκλος  
Επ.8  Christmas 1972
Πρόγραμμα ANT1
02:00 Η εκδρομή 
Επ.16  Επ. 16
03:00 Κάρμα
04:00 Το καφέ της Χαράς
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα χωρίς όνομα Κ2 
Επ.65  Επ. 65
19:30 Ant1 news
20:45 Αν ήμουν πλούσιος 
Επ.65  Επ. 65
21:45 Στη φωλιά του κούκλου
Πρόγραμμα ALPHA
00:00 360o - Ο κύκλος της αλήθειας
01:30 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.21  Episode #15.21
02:30 Οικογενειακές ιστορίες
03:30 Πάνω Κάτω
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Divided
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Χένρι Τερατοαγκαλίτσας
07:30 Η Φρουρά των Λιονταριών Κ2 Η Φρουρά των Λιονταριών
08:00 Happy Day στον Alpha
10:30 Εκτός γραμμής στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:40 Το Σόι σου Κ3 
Επ.53  Επ. 53
16:40 Divided
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ4 
Επ.65  Επ. 65
21:00 Κρατάς μυστικό; 
Επ.11  Επ. 11
21:50 Coco: Το Γεύμα του Δάντη - Μία σύντομη ιστορία
23:50 Φως στο τούνελ
Πρόγραμμα novacinema2
00:00 Αρκετά
02:00 Hunter killer
04:10 The humanity bureau
07:40 Κινηματογραφικά νέα
08:40 Ανώνυμος
10:55 Δον Κιχωτης
12:30 Κινηματογραφικά νέα
13:30 Ρόκυ, τα χρυσά γάντια
15:35 Όλα τα λεφτά
17:15 Action zone
18:05 Where hands touch
20:10 Στρουμφακια
22:00 Κολέτ
Πρόγραμμα Discovery
00:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά - κύκλος 3 Φορτηγατζηδες στην ερημια
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ13 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
02:00 Αγνωστη αποστολη Κ5 Ο Θησαυρός του Πάπυρου
03:00 Τα απιστευτα τού ριπλεϊ Γεννημένοι Απίστευτοι
04:00 Τα τελευταία μυστικά του Χουντίνι Πιάνοντας τη σφαίρα
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Volvo P1800S
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Cobra
07:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 9 Willys Jeep - ΗΠΑ
08:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 13 Υφάσματα από τρίχες αλόγου
08:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 3 Οχήματα/ Ορυχείο/ Απόλυτο ποδόσφαιρο
09:00 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 22 Αισθητήρες κίνησης/ Εκφορτωτές
09:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 5 Βρετανία
10:00 Κρυμμένος θησαυρός 
Επ.10  Ανατομία ενός ισογείου
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2 
Επ.10  Ανάγκη για ταχύτητα
11:00 The autobahn a2 The autobahn a2
12:00 Μούσια, κατασκευές και μπύρες
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 12 Rover P5 B
14:00 Μυστικος δισεκατομμυριουχος House Of Cards
15:00 Μυστικος δισεκατομμυριουχος Κανένα Κέρδος Χωρίς Δυσκολίες
16:00 Μυστικος δισεκατομμυριουχος Εκτεθειμένος
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 8  Bel Air
18:00 Μάχες Αποσκευών - κύκλος 3 Μαχες αποσκευων
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Στην καρδιά του Οξφορντσιρ
19:00 Πώς γίνεται; Κ8 Πως γινεται;
19:30 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 23 Βραβεία Grammy/ Φώτα ποδηλάτου
20:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών - κύκλος 7 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
21:00 Στον πυρετο του χρυσού Κ10 Σεζόν 15 Εκατομμυρίων
22:00 Αλάσκα: Στην άκρη της γης Κ9 Αναποδογυρισμένη Βάρκα
23:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια Κ3 Ζώνη Κέρδους
Πρόγραμμα Fox
00:15 Godfather of Harlem - 1ος Κύκλος  
Επ.1  By Whatever Means Necessary
01:00 NCIS: New Orleans - 3ος Κύκλος  
Επ.13  Return of the King
01:45 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.21  Chap Stewie
02:05 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.21  Hopeless
02:30 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.22  The Perfect Cocktail
02:50 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.19  The Geek Interpreter
03:35 Godfather of Harlem - 1ος Κύκλος  
Επ.1  By Whatever Means Necessary
04:20 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.21  Chap Stewie
04:45 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.23  The one with Ross's thing
05:05 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.24  The one with the ultimate fighting champion
05:35 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.19  Legendaddy
06:05 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.20  The Exploding Meatball Sub
06:25 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.20  Fit to Be Tied
07:10 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.15  Going Under
07:55 Suits - 8ος Κύκλος 
Επ.9  Motion to Delay
08:40 Suits - 8ος Κύκλος 
Επ.10  Managing Partner
09:30 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.21  The one with the chick and the duck
09:50 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.22  The one with the screamer
10:15 NCIS: New Orleans - 3ος Κύκλος  
Επ.12  Hell on the High Water
10:55 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.16  The Sunshine State
11:40 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.20  Fit to Be Tied
12:25 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.21  Hopeless
12:50 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.22  The Perfect Cocktail
13:10 Suits - 8ος Κύκλος 
Επ.11  Rocky 8
13:55 Suits - 8ος Κύκλος 
Επ.12  Whale Hunt
14:40 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.23  The one with Ross's thing
15:05 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.24  The one with the ultimate fighting champion
15:30 NCIS: New Orleans - 3ος Κύκλος  
Επ.13  Return of the King
16:15 The Amazing Race - 29ος Κύκλος  
Επ.1  We're Coming For You, Phil!
17:00 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.17  The mother Lode
17:50 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.23  Landmarks
18:10 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.24  Challenge Accepted
18:35 Suits - 8ος Κύκλος 
Επ.13  The Greater Good
19:20 Suits - 8ος Κύκλος 
Επ.14  Peas in a Pod
20:10 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.25  The one at the beach
20:35 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος 
Επ.1  The one with the jellyfish
21:00 NCIS: New Orleans - 3ος Κύκλος  
Επ.14  Pandora's Box: Part II
21:50 The Amazing Race - 29ος Κύκλος  
Επ.2  Scared Spitless
22:40 Godfather of Harlem - 1ος Κύκλος  
Επ.1  By Whatever Means Necessary
23:30 War of the Worlds - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Episode #1.6
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
00:00 Αποτύπωμα
02:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.16  Επ. 16
03:00 Guess My Age
03:45 Boom!
04:30 Καλό Μεσημεράκι
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.117  Επ. 117
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Boom!
18:45 Guess My Age
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 The Voice of Greece 
Επ.1  Επ. 1
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Peaky Blinders - κύκλος 2 
Επ.2  Episode #2.2
01:15 Μεγιστάνες και αστέρες: η ιστορία του χόλιγουντ 
Επ.7  Η Παρακμή κι η Αναγέννηση της Κινηματογραφικής Βιομηχανίας 1960-1969
02:15 Wayward Pines - 2ος Κύκλος 
Επ.6  City Upon A Hill
03:00 Μεσόγειος  
Επ.8  Ισραήλ
03:50 Νηστικό Αρκούδι
04:45 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.110  Δημήτρης Πουλικάκος
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
06:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
06:20 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
10:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
10:15 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Μεσόγειος  
Επ.10  Κορσική
14:00 Νηστικό Αρκούδι
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Μεγιστάνες και αστέρες: η ιστορία του χόλιγουντ 
Επ.7  Η Παρακμή κι η Αναγέννηση της Κινηματογραφικής Βιομηχανίας 1960-1969
17:00 Η μηχανή του χρόνου 
Επ.2  Επ. 2
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Καιρός για... ΕΡΤ
18:25 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
18:40 Ταξιδεύοντας στην Ελλάδα  
Επ.13  Κέρκυρα, Πόλη
19:20 Ο άνθρωπος που έσπαγε πλακά
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Νοκ άουτ
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
01:00 Εποχές και Συγγραφείς 
Επ.6  Γιώργος Βέης
02:00 The Affair Κ2 
Επ.8  Επ. 8
03:00 Η Μανιάτισσα
04:30 Έξι Αδελφές Κ5 Έξι Αδελφές
07:00 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.39  Επ. 39
07:15 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.40  Επ. 40
07:30 Μάγια η Μέλισσα  
Επ.39  Επ. 39
07:45 Μάγια η Μέλισσα  
Επ.40  Επ. 40
08:00 Πρόσωπα στο Τραγούδι  
Επ.1  Σωτηρία Λεονάρδου
08:30 Συναντήσεις  
Επ.1  Αντώνης Βαρδής
09:30 Καλλιτεχνικό Καφενείο  
Επ.3  Σπεράντζα Βρανά, Μάγια Μελάγια, Λάουρα, Νάσος Πατέτσος
10:30 Η Μανιάτισσα  
Επ.13  (τελευταίο)
11:30 Λωξάντρα  
Επ.1  Επ. 1
12:00 Στρογγυλός πλανήτης 
Επ.7  Επ. 7
12:30 Στρογγυλός πλανήτης 
Επ.8  Mεγάλοι πίθηκοι - Καθρέφτης της ανθρωπότητας
13:00 Τα Μυστικά του Κρασιού
14:00 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.38  Επ. 38
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.20  Επ. 20
15:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.73  Επ. 73
15:30 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.74  Επ. 74
16:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.75  Επ. 75
16:30 Έξι Αδελφές Κ5 
Επ.45  Επ. 45
17:25 Έξι Αδελφές Κ5 
Επ.46  Επ. 46
18:20 Έξι Αδελφές Κ5 
Επ.47  Επ. 47
19:00 Βικτώρια Κ2 
Επ.2  Το τέρας με τα πράσινα μάτια
20:00 Art week
21:00 Η Αυλή των Χρωμάτων Κ3 Η Αυλή των Χρωμάτων
23:00 Στην Υγειά μας  
Επ.1  Λάκης Παπαδόπουλος
Πρόγραμμα novacinema3
01:00 Deception
03:00 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
19:05 The Invisibles
21:00 Death wish
23:00 The Strangers: Ματωμένη νύχτα
Πρόγραμμα E! Entertainment
00:00 Nightly Pop 2018
00:30 Nightly Pop 2018
03:00 Nightly Pop 2018
03:30 Nightly Pop 2018
04:00 Μονοι και διάσημοι - κύκλος 1 Ποιος νομίζεις ότι είσαι;
05:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Αναζητώντας την αγάπη, ζώντας ένα ψέμα
06:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Ο ψεύτης και προβλήματα με μαμάδες
07:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
08:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
09:00 Ραντεβου χωρις φιλτρο Ραντεβού για Ολους
09:30 Ραντεβου χωρις φιλτρο Μουσικοί και Μοντέλα
10:00 Ραντεβού χωρις φιλτρο K2 Αγάπη για πάντα
10:30 Ραντεβού χωρις φιλτρο K2 Η αγάπη μας στάμπα σε μπλουζάκι
11:00 Ραντεβού χωρις φιλτρο K2 Γυμνοί κι ερωτευμένοι
11:30 In the room Tom Brady: In The Room
12:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Χριστουγεννιάτικος χαμός
15:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Σουτιέν από Μπέικον
16:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ12 Δεν το πιστεύω! 1ο Μέρος
17:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Δίδυμοι τρόμοι
18:00 Καν το οπως ο Ντισικ Οικογενειακά ζητήματα
19:00 Καν το οπως ο Ντισικ Μίκι εναντίον Μαλιμπού
20:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 Καμπύλες και μπακλαβάδες
21:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 Μεγάλη περιφέρεια, μεγάλες φουρτούνες
22:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 Σώματα για μεταμόρφωση
23:00 Ταινίες τρόμου: κατάρα ή σύμπτωση;
Πρόγραμμα STAR
00:30 Το κορίτσι στη φωλιά της σφήκας
03:30 Ο Κυρίαρχος του Παιχνιδιού 3 - Η Λύτρωση
06:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος κύκλος 
Επ.14  Mr. Monk Goes to Vegas
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3 
Επ.480  Επ. 480
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 The A-Team
23:30 Greece΄s Next Top Model Κ2 Greece's Next Top Model
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
01:10 Δύση ηλίου
03:30 Ερωτική εμμονή
05:00 Rodin
07:00 The Birthday Wish
08:30 Τέλος διαδρομής
10:15 Ντάμπο
12:10 Run the Tide
13:50 Αλλάζοντας τον κόσμο
15:40 Ευτυχισμένος Λάζαρος
17:50 Borg McEnroe: Όλα για τη δόξα
19:50 Μετρό: Καταδίωξη στο Σαν Φρανσίσκο
22:00 The Keeping Room
23:40 Μαίρη, η Βασίλισσα της Σκοτίας
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
00:50 Τύφλα να 'χει ο Μάρλον Μπράντο
02:05 Το ψώνιο
03:40 Οι πόντιοι
05:15 Η κυρία του κυρίου
06:40 Εξωτικές βιταμίνες
08:10 Ο θάνατος θα ξανάρθει
09:45 Πράκτορες 005 εναντίον χρυσοποδαρου
11:15 Μπετόβεν και μπουζούκι
13:10 Η καρδιά ενός αλήτη
15:35 Κολωνάκι διαγωγή μηδέν
17:10 Οι ουρανοί είναι δικοί μας
19:00 Η τύχη μου τρελάθηκε
20:30 Η νύφη το 'σκασε
22:00 Ένα κορίτσι για δύο
23:45 Αριστοτέλης ο επιπόλαιος
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
00:00 Billions Κ4 
Επ.8  Fight Night
01:05 Travelers Κ2 
Επ.11  Επ. 11
02:00 The West Wing - 7ος Κύκλος  
Επ.19  Transition
03:00 Fortitude Κ3 
Επ.4  Episode #3.4
04:00 Riviera Κ2 
Επ.3  Επ. 3
05:00 Billions Κ4 
Επ.8  Fight Night
06:00 Riviera Κ2 
Επ.2  Επ. 2
07:00 Grantchester - 4ος Κύκλος  
Επ.1  Episode #4.1
08:00 Pearson - 1ος Κύκλος  
Επ.9  Episode #1.9
09:00 A.P. Bio - 2ος Κύκλος  
Επ.1  Happiness
09:30 A.P. Bio - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Nuns
10:00 The Dukes of Hazzard Κ5 
Επ.9  Enos in Trouble
11:00 Baywatch - 9ος κύκλος 
Επ.13  Come fly with me
12:00 The west wing Κ1 
Επ.18  Επ. 18
13:00 Pearson - 1ος Κύκλος  
Επ.10  Episode #1.10
14:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.49  Επ. 49
15:00 Grantchester - 4ος Κύκλος  
Επ.2  Episode #4.2
16:00 Riviera Κ2 
Επ.4  Επ. 4
17:00 Stath lets flats - 2ος Κύκλος  
Επ.1  Episode #2.1
17:30 Stath lets flats - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Episode #2.2
18:00 Sanditon - 1ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #1.5
19:00 The Heart Guy - 4ος Κύκλος  
Επ.3  Self-Fulfilling Prophecies
20:00 Designated Survivor - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Equilibrium
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.50  Επ. 50
22:00 The Rookie Κ1 
Επ.3  Episode #1.3
23:00 Britannia Κ2 
Επ.6  Επ. 6
Πρόγραμμα novasports1
00:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΡΑΛΙ
00:30 EUROLEAGUE - Ρεάλ Μαδρίτης - Ολυμπιακός (M)
02:30 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
09:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
16:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:55 TIMELINE
19:00 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
19:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 DEUCE
20:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 SUPER EUROLEAGUE
22:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Πρόγραμμα Cosmote History
00:00 Ελλάδα - Χτίζοντας μια Αυτοκρατορία - κύκλος 1 Η εποχή του Μ. Αλεξάνδρου
01:00 Ιστορικές διαδρομές 
Επ.4  Επ. 4
02:00 Γεώργιος Ξενουδάκης: Ο Μεγάλος Οραματιστής της Κρήτης
02:45 Κάλυμνος - Το Νησί των Σφουγγαράδων
03:15 Σκιαγραφίες Κυπρίων Λογοτεχνών
05:00 Πρόσωπα και εποχές 
Επ.2  Επ. 2
06:00 Οι ξεχασμένοι στρατιώτες του Α' Παγκοσμίου
07:00 Τραπέζι Ελληνικό! Με την Νταϊάν Κόχυλα Κ1 
Επ.5  Επ. 5
07:30 Ακρόπολη
08:15 Ερημίτης
08:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.13  Επ. 13
09:00 Η Αληθινή Ατλαντίδα
10:00 Θραύσματα
11:00 Εν χορδαίς και οργάνοις 
Επ.2  Επ. 2
12:00 Η Πνευματική Διάσταση της Αρχαιολογίας
12:45 Στα Ίχνη του Μεγάλου Αλεξάνδρου - 1 
Επ.2  Επ. 2
14:00 Γέφυρα στην Ανατολή
15:00 Εξερευνώντας την ιστορία: η πόλη της τροίας 
Επ.2  Επ. 2
16:00 Η Οικογένεια Καραγάτση
17:00 Οι Πρώτοι Ολυμπιονίκες - κύκλος 1 Οι Πρώτοι Ολυμπιονίκες
18:00 Το δέντρο που ονειρεύτηκα
19:00 Το κάλεσμα των μαρμάρων 
Επ.6  Επ. 6
20:00 Κυνηγώντας το Όνειρο 
Επ.6  Επ. 6
20:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.14  Επ. 14
21:00 Ελλάδα: από την ενδοχώρα στα παράλια 
Επ.2  Ανατολική Μακεδονία και Θράκη
22:00 Ο Κώδικας της Τέχνης 
Επ.11  Επ. 11
23:00 Ιδιοφυΐες του Aρχαίου Kόσμου
23:45 Αντίο, Όνειρά μου
Πρόγραμμα novasports1
00:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΡΑΛΙ
00:30 EUROLEAGUE - Ρεάλ Μαδρίτης - Ολυμπιακός (M)
02:30 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
09:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
16:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:55 TIMELINE
19:00 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
19:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 DEUCE
20:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 SUPER EUROLEAGUE
22:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
00:00 UEFA Europa League Show 2019-20 LIVE
02:30 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Άλκμααρ
04:30 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20 
Επ.18  Επ. 18
05:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Ανασκόπηση της Δευτέρας
06:00 Ποδόσφαιρο: Γουλβς - Μπεσίκτας
08:00 Ποδόσφαιρο: Σταντάρ Λιέγης - Άρσεναλ
10:00 Ποδόσφαιρο: Κλουζ - Σέλτικ
12:00 Ποδόσφαιρο: Ρέιντζερς - Γιανγκ Μπόις
14:00 Ποδόσφαιρο: Γουλβς - Μπεσίκτας
16:00 Ποδόσφαιρο: Σταντάρ Λιέγης - Άρσεναλ
18:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Άλκμααρ
20:00 Στο Πλεχτό 
Επ.23  Στο Πλεχτό
21:00 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20 
Επ.19  Επ. 19
21:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Ανασκόπηση της Δευτέρας
22:30 UEFA Champions League 2019-20 - Στιγμιότυπα
23:30 UEFA Champions League Magazine 2019-20 
Επ.15  Επ. 15