Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2020 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
09:40 Πάμε Δανάη!
13:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
14:00 Λατρεμένοι μου γείτονες - 2ος κύκλος 
Επ.33  Επ. 33
15:00 Μαρία η άσχημη 
Επ.281  Επ. 281
16:10 Δελτίο Νοηματικής
16:20 Live News
18:40 Ένα εκατομμύριο Yen
19:45 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Η Παριζιάνα
23:00 Δωμάτιο πανικού
01:30 CSI: Miami - 3ος κύκλος 
Επ.14  One Night Stand
02:20 CSI: Miami - 3ος κύκλος 
Επ.15  Identity
03:10 CSI: Miami - 3ος κύκλος 
Επ.5  Legal
04:00 Forensic Files
04:30 Mega stories
05:30 MEGA Σαββατοκύριακο
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
06:35 Καρό Νίντζα
08:00 Εξωγήινοι στη σοφίτα
09:30 Η θεωρία των πάντων
11:35 Little
13:30 Όταν λείπει η μαμά
15:15 Το ένστικτο της επιβίωσης
17:00 I am Elizabeth Smart
18:40 Ο παραχαράκτης
20:20 Instaglamour
21:00 Ο βασιλιάς των λιονταριών
23:00 Deadpool 2
01:00 Νυκτόβια πλάσματα
02:55 Νυχτερινός ανταποκριτής
04:50 V.C. Andrews' Dark Angel
Πρόγραμμα novacinema1
07:30 Κινηματογραφικά νέα
08:20 Σύζυγος για ενοικίαση
10:15 Daughter of mine
11:55 Παγκόσμια εισβολή
13:55 Κινηματογραφικά νέα
14:50 Μία κρυφή ζωή
17:50 Ένα φανταστικό σπίτι
19:40 Hollywood Buzz
20:15 Awake
22:00 Νεντ Κέλι - Ο νο1 καταζητούμενος
00:15 Αβάνα, η πόλη των κατασκόπων
02:25 Κινηματογραφικά νέα
03:00 Sniper: Assassin's End
04:35 Transporter 2
Πρόγραμμα FOXlife
05:35 Modern Family - 8ος Κύκλος 
Επ.9  Snow ball
06:00 Everybody Loves Raymond - 8ος Κύκλος  
Επ.6  Peter on the Couch
06:30 Top chef - 17ος Κύκλος  
Επ.11  Michael's Santa Monica
07:10 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.7  Gordon Takes on a Tarte
07:55 Modern Family - 8ος Κύκλος 
Επ.9  Snow ball
08:15 Modern Family - 8ος Κύκλος 
Επ.10  Ringmaster Keifth
08:40 Jamie΄s Easy Meals for Every Day - 1ος κύκλος 
Επ.7  Episode 7
09:05 Jamie΄s Easy Meals for Every Day - 1ος κύκλος 
Επ.8  Episode 8
09:30 Bones - 12ος Κύκλος 
Επ.7  The Scare in the Score
10:15 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.3  Trust Your Gut
10:55 Everybody Loves Raymond - 8ος Κύκλος  
Επ.7  Liars
11:20 Station 19 - 3ος Κύκλος  
Επ.11  No Days Off
12:05 Everybody Loves Raymond - 8ος Κύκλος  
Επ.8  The Surprise Party
12:25 Station 19 - 3ος Κύκλος  
Επ.12  I'll Be Seeing You
13:10 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 12ος Κύκλος 
Επ.5  Wet
13:55 Project Runway - 17ος Κύκλος  
Επ.12  The Art of Fashion
14:45 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.8  Joe Takes a Risk
15:30 Modern Family - 8ος Κύκλος 
Επ.11  Sarge & Pea
15:50 Modern Family - 8ος Κύκλος 
Επ.12  Do You Believe in Magic?
16:15 Bones - 12ος Κύκλος 
Επ.8  The Grief And The Girl
17:00 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.4  Naughty or Nice
17:45 Project Runway - 17ος Κύκλος  
Επ.13  One Elle of a Day
18:35 Everybody Loves Raymond - 8ος Κύκλος  
Επ.9  The Bird
19:00 Everybody Loves Raymond - 8ος Κύκλος  
Επ.10  Jazz Records
19:25 Station 19 - 3ος Κύκλος  
Επ.13  Dream a Little Dream About Me
20:10 Station 19 - 3ος Κύκλος  
Επ.14  The Ghosts That Haunt Me
21:00 Top chef - 17ος Κύκλος  
Επ.12  Lucca
21:40 This Is Us - 5ος Κύκλος  
Επ.2  Forty: Part Two
22:25 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 12ος Κύκλος 
Επ.6  Branded
23:15 Top chef - 17ος Κύκλος  
Επ.12  Lucca
00:00 Everybody Loves Raymond - 8ος Κύκλος  
Επ.9  The Bird
00:25 Everybody Loves Raymond - 8ος Κύκλος  
Επ.10  Jazz Records
00:50 Station 19 - 3ος Κύκλος  
Επ.12  I'll Be Seeing You
01:35 Bones - 12ος Κύκλος 
Επ.8  The Grief And The Girl
02:20 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.4  Naughty or Nice
03:00 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.8  Joe Takes a Risk
03:45 Top chef - 17ος Κύκλος  
Επ.12  Lucca
04:30 Project Runway - 17ος Κύκλος  
Επ.13  One Elle of a Day
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
16:10 Εγκλήματα - 2ος κύκλος 
Επ.7  Επ. 7
16:50 Αστυνόμος Ρεξ - 2ος Κύκλος  
Επ.12  Rex and the city
17:45 Still Standing
18:50 Ant1 news
20:00 Ήλιος 
Επ.57  Επ. 57
21:00 Το Καφέ της Χαράς Κ4 
Επ.22  Επ. 22
22:00 Ραντεβού στην Κέρκυρα
00:00 Χιούστον το Λύσαμε
02:00 Η επιστροφή
03:00 Τμήμα Ηθών
04:00 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
05:00 Το πιο γλυκό μου ψέμα
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η φρουρά των λιονταριών
07:00 Οικογενειακές ιστορίες
08:00 Happy Day στον Alpha
11:00 Alpha Παντού
13:00 Pop Up
15:00 Ειδήσεις
15:50 Το Σόι σου Κ3 
Επ.61  Επ. 61
16:40 Οικογενειακές ιστορίες
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Deal
18:50 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ5 
Επ.60  Επ. 60
21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ8 
Επ.26  Επ. 26
22:00 The bachelor
23:50 Φως στο τούνελ
02:30 Ηρακλής: Η αρχή του θρύλου
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Beauty and the Beast - 4ος Κύκλος 
Επ.6  Beast Of Times, Worst Of Times
Πρόγραμμα novacinema2
07:50 Κινηματογραφικά νέα
08:15 Ώρα για σερφ
09:45 Η κλέφτρα των βιβλίων
11:55 My dog stupid
13:45 Tα μάθατε για τους Μόργκαν;
15:35 Χόρτον
17:05 Action zone
18:00 Βόμβα
19:55 Μικρές κυρίες
22:00 Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ
00:25 Ένα τρελό τρελό τζακούζι
02:10 Bloodshot
04:05 Ο κύριος Τζόουνς
Πρόγραμμα Discovery
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Renault Alpine
07:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - 15ος κύκλος Dodge Ram SRT-10 του 2004
08:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Κ15 Chevrolet C10 του 1971
09:00 Πώς Κατασκευάζονται 
Επ.4  Δολώματα/ Ντομάτες σε κονσέρβα/ Λάσο
09:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 25 Πυροσβεστικά κράνη
10:00 Θαμμένα στην αποθήκη Κορνουάλη
10:30 Κρυμμένος θησαυρός 
Επ.4  Χόκεϊ και αγωνιστικά αυτοκίνητα
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών - κύκλος 9 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
12:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11 Η σωστή τιμή
13:00 ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΣΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ
14:00 Επιβίωση στο αγρόκτημα - κύκλος 1 
Επ.2  Εγκατάλειψη και μοναξιά
15:00 Επιβίωση στο αγρόκτημα - κύκλος 1 
Επ.3  Εμπιστοσύνη ή θάνατος
16:00 ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΣΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ
17:00 ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ 4
17:30 Ζητείται Τροχόσπιτο Κ6 
Επ.2  Τροχόσπιτο με Περισσότερο Χώρο
18:00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ 4
18:30 ΚΥΝΗΓΟΙ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ - 2ος κύκλος Καινούρια Αρχή σε Μικρό Σπίτι
19:00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ;
19:30 ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ 22
20:00 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών 14
21:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ 16
23:00 ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΣΤΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ 3
00:00 Τα ανεξήγητα αρχεία της NASA - κύκλος 1 
Επ.4  Πυρετός χρυσού στο διάστημα
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών - κύκλος 9 Εμπόλεμη Κορνουάλη
02:00 Άγνωστη αποστολή Η πέτρα των Βίκινγκ
03:00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΨΑΡΙΑ 16
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Κ15 Alfa Romeo 164L του 1991
Πρόγραμμα Fox
05:15 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.12  The one with Chandler's work laugh
05:35 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.13  The one with Joey's bag
06:00 9-1-1 - 1ος Κύκλος 
Επ.9  Trapped
06:40 Rules of Engagement - 4ος Κύκλος 
Επ.10  The Surrogate
06:55 Rules of Engagement - 4ος Κύκλος 
Επ.11  The Reunion
07:20 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.17  Sunrise
07:45 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.18  Rally
08:05 NCIS: New Orleans - κύκλος 1ος 
Επ.9  Chasing Ghosts
08:50 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.15  Sisterhood
09:30 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.10  The one with the inappropriate sister
09:55 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.11  The one with all the resolutions
10:15 Rules of Engagement - 4ος Κύκλος 
Επ.12  Harassment
10:40 Rules of Engagement - 4ος Κύκλος 
Επ.13  They Do?
11:00 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.19  Vesuvius
11:25 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.20  Daisy
11:50 The Amazing Race - 29ος Κύκλος  
Επ.11  As Easy as Stacking Cups
12:30 The Simpsons - 31ος Κύκλος  
Επ.15  Bart and the Bad Guy
12:55 Bob's Burgers - 10ος Κύκλος  
Επ.15  Yurty Rotten Scoundrels
13:15 NCIS: New Orleans - κύκλος 1ος 
Επ.10  Stolen Valor
14:00 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.16  Profiles
14:45 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.12  The one with Chandler's work laugh
15:05 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.13  The one with Joey's bag
15:30 9-1-1 - 1ος Κύκλος 
Επ.10  A Whole New You
16:15 The Amazing Race - 29ος Κύκλος  
Επ.12  We're Going to Victory Lane
17:05 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.21  Gary Blauman
17:25 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.22  The End of the Aisle
17:50 Rules of Engagement - 5ος Κύκλος 
Επ.1  Surro-gate
18:15 Rules of Engagement - 5ος Κύκλος 
Επ.2  The Bank
18:40 NCIS: New Orleans - κύκλος 1ος 
Επ.11  Baitfish
19:25 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.17  Breaking Point
20:10 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.14  The one where everybody finds out
20:35 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.15  The one with the girl who hits Joey
21:00 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.1  Under Pressure
21:50 The Simpsons - 31ος Κύκλος  
Επ.16  Better Off Ned
22:15 Bob's Burgers - 10ος Κύκλος  
Επ.16  Flat-Top O' the Morning to Ya
22:40 Next - 1ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #1.5
23:30 NCIS: New Orleans - κύκλος 1ος 
Επ.12  The Abyss
00:15 The Simpsons - 31ος Κύκλος  
Επ.16  Better Off Ned
00:35 Bob's Burgers - 10ος Κύκλος  
Επ.16  Flat-Top O' the Morning to Ya
00:55 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.1  Under Pressure
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Ώρα για φαγητό με την Αργυρώ
12:00 Love It
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Δελτίο στη Νοηματική
17:05 My Style Rocks
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Big Brother
00:30 Νύχτες με τον εχθρό μου
02:40 Καλό Μεσημεράκι
04:00 Love It
05:30 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
10:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
10:15 Συνδέσεις
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Δες Βρες
14:00 Χαιρέτα μου τον πλάτανο 
Επ.36  Επ. 36
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 ΦλΕΡΤ
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
19:00 Μία Καινούργια Αρχή Κ4 
Επ.4  Κάπου να κουρνιάσει
20:00 Χαιρέτα μου τον πλάτανο 
Επ.40  Επ. 40
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Τα καλυτερα μας χρόνια
23:00 Προσωπικά 
Επ.14  Επ. 14
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Lucifer - 3ος Κύκλος  
Επ.6  Vegas with Some Radish
01:00 Στον κόσμο του σύμπαντος 
Επ.6  Μετεωρίτες - Οι θησαυροί του διαστήματος
02:00 Προσωπικά 
Επ.14  Επ. 14
03:00 Δες Βρες
04:00 Μία Καινούργια Αρχή Κ4 
Επ.4  Κάπου να κουρνιάσει
04:45 Η ζωή αλλιώς 
Επ.11  Επ. 11
05:30 ΕΡΤ Σαββατοκύριακο
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
07:00 Athleticus
07:05 Οι Αναμνήσεις της Νανέτ
07:25 Φλούπαλου
07:50 Ζιγκ και Σαρκο
08:05 Athleticus
08:10 Πιράτα και Καπιτάνο
08:20 Η Τίλι Και οι Φίλοι Της
08:35 Όλα για τα ζώα
09:00 Εκπομπή
12:00 Athleticus
12:05 Οι Αναμνήσεις της Νανέτ
12:25 Τέχνη με τη Ματί και τον Ντάντα
12:30 Όλα για τα ζώα
13:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου Κ18 
Επ.25  Επ. 25
13:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου Κ17 1.000 Χρώματα του Χρήστου
14:00 Το μυστήριο των γιγάντων 
Επ.1  Επ. 1
15:00 Οδός Ιπποκράτους  
Επ.1  Επ. 1
16:15 Ταξιδεύοντας στη Βρετανία με την Τζούλι Γουόλτερς  
Επ.4  Βόρεια Ουαλία
17:15 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.76  Επ. 76
18:05 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.77  Επ. 77
19:00 Ένας παράξενος βράχος Κ1 
Επ.5  Εξωγήινη Ζωή
20:00 Το μαγικό των ανθρώπων Κ3 
Επ.9  Επ. 9
21:00 Η αυλή των χρωμάτων Κ5 
Επ.5  Νίκος Φάκαρος και Musicaroi
23:00 Η δασκάλα
00:45 Το μαγικό των ανθρώπων Κ3 Το Μαγικό των Ανθρώπων
01:45 Η αυλή των χρωμάτων
03:30 Ταξιδεύοντας στη Βρετανία με την Τζούλι Γουόλτερς
04:30 Το μυστήριο των γιγάντων
05:30 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 Ο Παράδεισος των Κυριών
Πρόγραμμα novacinema3
06:00 Novacinema3HD
19:30 Ο θάνατος σου η ζωή μου
21:00 John Wick: Κεφάλαιο 3
23:15 Fantasy island
01:10 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Αισθησιακή ταινία
03:35 Αφεντικά για σκότωμα
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Ακραίες περιπτώσεις
08:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Δίψα για στήθη
09:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Ο θαυματοποιός
10:00 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
11:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Ε-ξωτική ομορφιά
12:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Ζόρικα τα πράγματα
13:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Ελεύθερη ξανά
14:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Από το Σικάγο με αγάπη
15:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Η επιλογή της Kourtney
16:00 Καθημερινες ιστοριες απο το Ε!
17:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Ε-ξωτική ομορφιά
18:00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΙΑΣΗΜΩΝ
19:00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΙΑΣΗΜΩΝ
20:00 DR. 90210
21:00 DR. 90210
22:00 DR. 90210
23:00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΔΙΑΣΗΜΩΝ
00:00 Nightly Pop - 2ος κύκλος E! Entertainment
00:30 Nightly Pop - 2ος κύκλος E! Entertainment
01:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ 2
01:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ 2
02:00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ 2
02:30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ 2
03:00 Nightly Pop - 2ος κύκλος E! Entertainment
03:30 Nightly Pop - 2ος κύκλος E! Entertainment
04:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Παιχνίδια με τη φωτιά
05:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Οι μπαλκονάτοι
Πρόγραμμα STAR
06:30 The Flash The Flash Κ2
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ- 4ος κύκλος 
Επ.2  Mr. Monk goes home again
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ4 
Επ.730  Επ. 730
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Wonder Woman
00:00 Κόναν ο Βάρβαρος
02:15 Το άδυτο
04:30 Πιράνχας : Η επιστροφή
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
06:10 Χριστούγεννα στην πόλη των θαυμάτων
07:40 Αλαντίν
09:15 No filter
11:00 Ο ασπροδόντης
12:30 Ιστορίες της Νέας Υόρκης
14:40 Egg
16:10 Arctic
18:00 True Story
19:50 Μια βραδιά στο Νότινγκ Χιλ
22:00 Η απρόσμενη αρετή της αφέλειας
00:05 Έτερος Εγώ
01:50 Θα μπορούσες ποτέ να με συγχωρέσεις;
03:35 Τίποτα δεν τελειώνει κύριε Κόλινς
05:25 Τρυφερή αγκαλιά
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
06:40 Ό,τι λάμπει είναι χρυσός
08:15 Ο Μικές παντρεύεται
09:55 Βαφτιστικός
11:20 Τα κίτρινα γάντια
12:50 Υπολοχαγός Νατάσσα
15:00 Κίτσος μίνι και σουβλάκια
16:35 Αυτοί που μίλησαν με τον θάνατο
18:20 Ο καμαριέρης της μπουζουξούς
20:05 Το αμαξάκι
22:00 Η Λίζα και η άλλη
23:50 Είσαι στην ΕΟΚ, μάθε για την ΕΟΚ
01:35 Της νύχτας τα καμώματα
03:05 Ξύπνα κορόιδο
04:30 Ο άνθρωπος του τραίνου
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
06:00 Star Trek: The Original Series - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Charlie X
07:00 Baywatch Κ1 
Επ.8  Επ. 8
08:00 Baywatch Κ1 
Επ.9  Επ. 9
09:00 Baywatch Κ1 
Επ.10  Επ. 10
10:00 The Late Late Show with James Corden Κ7 
Επ.24  Επ. 24
11:00 The Late Late Show with James Corden Κ7 
Επ.25  Επ. 25
12:00 Star Trek: The Original Series - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Where No Man Has Gone Before
13:00 In the Dark Κ2 
Επ.2  Επ. 2
14:00 Flesh and blood - 1ος Κύκλος  
Επ.1  Episode #1.1
15:00 Swedish Dicks - 2ος Κύκλος  
Επ.3  It Had to Be Lou
15:30 Swedish Dicks - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Floyd Cal Who
16:00 Baywatch - 8ος κύκλος 
Επ.18 
17:00 Designated Survivor - 2ος Κύκλος  
Επ.1  One Year In
18:00 Devils - 1ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #1.5
19:00 Interrogation - 1ος Κύκλος  
Επ.2  I.A. Sgt. Ian Lynch vs Eric Fisher 2003
20:00 American Gods - 2ος Κύκλος  
Επ.4  The Greatest Story Ever Told
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ7 
Επ.44  Επ. 44
22:00 A million little things - 3ος Κύκλος  
Επ.2  Writings on the Wall
23:00 Little birds - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Episode #1.3
00:00 Little birds - 1ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #1.4
01:00 The Borgias - 3ος Κύκλος 
Επ.5  The Wolf and the Lamb
02:00 Black Sails - 1ος κύκλος 
Επ.7  VII.
03:00 Black Sails - 1ος κύκλος 
Επ.8  VIII.
04:00 Interrogation - 1ος Κύκλος  
Επ.2  I.A. Sgt. Ian Lynch vs Eric Fisher 2003
05:00 The Borgias - 3ος Κύκλος 
Επ.5  The Wolf and the Lamb
Πρόγραμμα novasports1
06:00 Νovasports1HD
09:00 ΚΑΛΙΑΡΙ - ΣΠΕΤΣΙΑ
11:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2020/21
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2020/21
16:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
17:00 GAME HISTORY
18:00 GAME HISTORY
19:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:30 ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
21:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 EUROLEAGUE
02:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote History
06:00 Ελλάδα: από την ενδοχώρα στα παράλια 
Επ.4  Θεσσαλονίκη - Χαλκιδική
07:00 'Πολύ μιλάς... Πολύ κλαις' - Ο Πολιτισμός των Πομάκων
08:30 Ελλάδα, η Γενέτειρα του Αριστοτέλη
08:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 
Επ.39  Επ. 39
09:00 Βασίλης Μάρος
10:00 Οι Άγγελοι της Ήρας
10:30 Ιδιοφυΐες του Aρχαίου Kόσμου
11:15 Έτσι χάσαμε τη Σμύρνη
12:00 Ελληνοϊταλικός Πόλεμος: 'Με το Χαμόγελο στα Χείλη'
13:45 Κύπρος: Το νησί του Έρωτα, του Λόρενς Ντάρελ
14:15 Βυζαντινή Κωνσταντινούπολη
15:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας 
Επ.2  Επ. 2
16:00 Ατλαντίδα: Ο Χαμένος Πολιτισμός
17:00 Η πίστη κινεί το θαύμα 
Επ.1  Επ. 1
18:00 Κάθε μέρα στην αρχαία ελλάδα 
Επ.1  Επ. 1
19:00 Μυστράς - Το Λυκόφως του Βυζαντίου
19:45 Τα λάφυρα 
Επ.3  Επ. 3
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 
Επ.40  Επ. 40
21:00 Γιάννης Χατζόπουλος: Ο πρωτοπόρος του Making-off
22:15 Πόλεις κάτω από τα πόδια μας: Θεοί του πολέμου
23:00 Αναζητώντας τον Καζαντζάκη 
Επ.1  Επ. 1
00:00 Ελληνοϊταλικός Πόλεμος: 'Με το Χαμόγελο στα Χείλη'
01:45 Κύπρος: Το νησί του Έρωτα, του Λόρενς Ντάρελ
02:15 Βυζαντινή Κωνσταντινούπολη
03:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας 
Επ.2  Επ. 2
04:00 Ατλαντίδα: Ο Χαμένος Πολιτισμός
05:00 Η πίστη κινεί το θαύμα 
Επ.1  Επ. 1
Πρόγραμμα novasports1
06:00 Νovasports1HD
09:00 ΚΑΛΙΑΡΙ - ΣΠΕΤΣΙΑ
11:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ SERIE A
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2020/21
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2020/21
16:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
17:00 GAME HISTORY
18:00 GAME HISTORY
19:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:30 ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
21:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:00 EUROLEAGUE
02:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
07:00 Ποδόσφαιρο: Λίντσερ - Τότεναμ
09:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Ραπίντ Βιέννης
11:00 Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ - Μπράγκα
13:00 Ποδόσφαιρο: Ομόνοια - ΠΑΟΚ
15:00 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2020-21 
Επ.17  Επ. 17
15:30 Ποδόσφαιρο: Ζόρια - Λέστερ
17:30 Ποδόσφαιρο: Λίντσερ - Τότεναμ
19:30 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2020-21 
Επ.18  Επ. 18
20:00 Στο Πλεχτό 
Επ.11  Επ. 11
21:00 UEFA Champions League - Στιγμιότυπα 2020-21
22:00 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2020-21 
Επ.18  Επ. 18
22:30 Game R1 
Επ.42  Επ. 42
23:00 UEFA Champions League Magazine 2020-21 
Επ.10  Επ. 10
23:30 Πρέμιερ Λιγκ 2020-21 - Match Pack
00:00 Πρέμιερ Λιγκ 2020-21 - Προεπισκόπηση
00:30 Game R1 
Επ.42  Επ. 42
01:00 Ποδόσφαιρο: Ρέιντζερς - Σταντάρ Λιέγης
03:00 Πρέμιερ Λιγκ 2020-21 - Match Pack
03:30 Πρέμιερ Λιγκ 2020-21 - Προεπισκόπηση
04:00 Ποδόσφαιρο: Φέγενορντ - Ντινάμο Ζάγκρεμπ