Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 SportShow
08:30 UEFA Champions League Magazine 2019-20 
Επ.3  Επ. 3
09:00 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
11:15 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Λίβερπουλ
13:30 SportShow
16:00 Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας - Γουλβς
18:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Ανασκόπηση της Κυριακής
19:00 Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00 SportShow
23:00 Στο Πλεχτό 
Επ.12  Επ. 12
00:00 SportShow
02:00 Ποδόσφαιρο: Ίντερ - Σλάβια Πράγας
04:00 Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας - Γουλβς
Πρόγραμμα Cosmote Sport 5 HD
06:00 Red Bull Air Race World Championship 2019
07:45 Red Bull Air Race World Championship 2019
10:15 Εκπομπή Grand Prix 2019
12:00 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
16:00 Red Bull MotoGP Rookies Cup 2019
17:00 Red Bull MotoGP Rookies Cup 2019
18:00 Moto3 2019
19:30 Moto2 2019
21:00 MotoGP 2019
22:35 Formula 1 2019 - Grand Prix Σιγκαπούρης
01:00 Εκπομπή Grand Prix 2019
02:45 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
03:30 Red Bull Air Race World Championship 2019
Πρόγραμμα novasports3
12:00 EUROLEAGUE: 1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπασκόνια (M)
14:00 EUROLEAGUE: 1ος ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ - Φενέρμπαχτσε - Ζαλγκίρις Κάουνας (M)
16:00 EUROLEAGUE: 1ος ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ - Αναντολού Εφές - Μπαρτσελόνα (M)
17:45 EUROLEAGUE: 1ος ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ - Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός (M)
19:45 EUROLEAGUE: 1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπασκόνια (M)
21:45 EUROLEAGUE: 1ος ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ - Φενέρμπαχτσε - Ζαλγκίρις Κάουνας (M)
23:45 EUROLEAGUE: 1ος ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ - Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός (M)
01:45 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
Πρόγραμμα novasports7
12:00 ΓΚΟΛΦ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PGA 2019
18:00 ΓΚΟΛΦ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PGA 2019
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
Πρόγραμμα Fox Sports HD
06:30 2019 Extreme Slalom World Championship
07:10 GC32 Racing Tour 2019
07:40 Dream Team TV 2019 Series
08:30 Nfl Regular Season 2019-2020
11:00 Nfl Regular Season 2019-2020
14:00 GC32 Racing Tour 2019
14:30 2019 Extreme Slalom World Championship
15:00 Cleveland Browns - La Rams
17:30 KC Chiefs - Baltimore Ravens
20:15 Sports Unlimited 2019
21:30 Cleveland Browns - La Rams
00:00 Seattle Seahawks - Saints
03:15 Wash. Redskins - Chicago Bears
Πρόγραμμα Nautilcal Channel
06:00 Ταχύπλοα καταμαράν gc32 2019 
Επ.1  Επ. 1
06:30 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2019 
Επ.1  Επ. 1
07:00 Πλέοντας προς το Τόκιο 2019 
Επ.2  Επ. 2
07:30 AF Offshore Race
08:00 Sail-Ho! Κ2 
Επ.11  Κρικβένιτσα - Νόβι Βινοντόλσκι
08:30 Sail-Ho! Κ3 
Επ.1  Επ. 1
09:00 Αμαζόνιος
10:00 SUP στη Βαλτική
10:30 Μπόρα Μπόρα: Ο Παράδεισος του Paddling
11:00 Les Voiles de St Barth 2019
11:30 Αγώνας Jet Raid Ελλάδα 2018
12:00 Κυνηγώντας Ιαγουάρους
12:30 Durban Extravaganza
13:00 Οι Κυρίαρχοι του Kite 2019 
Επ.1  Επ. 1
13:30 Atlantic Cup 2014 
Επ.1  Επ. 1
14:00 P1 ΗΠΑ 2019 AquaX
15:00 Ταχύπλοα καταμαράν gc32 2019 
Επ.1  Επ. 1
15:30 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2019 
Επ.1  Επ. 1
16:00 Πλέοντας προς το Τόκιο 2019 
Επ.2  Επ. 2
16:30 AF Offshore Race
17:00 Sail-Ho! Κ2 
Επ.11  Κρικβένιτσα - Νόβι Βινοντόλσκι
17:30 Sail-Ho! Κ3 
Επ.1  Επ. 1
18:00 Αμαζόνιος
19:00 Οι Κυρίαρχοι του Kite 2019 
Επ.1  Επ. 1
19:30 Atlantic Cup 2014 
Επ.1  Επ. 1
20:00 Les Voiles de St Barth 2019
20:30 Αγώνας Jet Raid Ελλάδα 2018
21:00 Γεύσεις της θάλασσας 
Επ.1  Επ. 1
21:30 Ιστιοπλόοι DJ 
Επ.4  Επ. 4
22:00 Ατελείωτο καλοκαίρι στο Νόρφοκ
22:30 Τα Χρώματα της Γουαδελούπης
23:00 Συνάντησέ με στη Μαδέρα
23:30 Ναυτική περιπέτεια
00:00 Κυνηγώντας Ιαγουάρους
00:30 Durban Extravaganza
01:00 Οι Κυρίαρχοι του Kite 2019 
Επ.1  Επ. 1
01:30 Atlantic Cup 2014 
Επ.1  Επ. 1
02:00 Sail-Ho! Κ2 
Επ.11  Κρικβένιτσα - Νόβι Βινοντόλσκι
02:30 Sail-Ho! Κ3 
Επ.1  Επ. 1
03:00 Πλέοντας προς το Τόκιο 2019 
Επ.2  Επ. 2
Πρόγραμμα Cosmote Sport 2 HD
06:00 Sports classics: perfection 
Επ.1  Επ. 1
06:45 Ποδόσφαιρο: Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20
09:00 Ποδόσφαιρο: Χετάφε - Μαγιόρκα
11:15 Ποδόσφαιρο: Σεβίλη - Ρεάλ Μαδρίτης
13:30 Ποδόσφαιρο: Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20
15:45 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια - Λεγανές
18:00 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Στιγμιότυπα
19:00 Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00 Ποδόσφαιρο: Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20
23:00 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Θέλτα
01:00 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Στιγμιότυπα
02:00 Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοσιεδάδ
04:00 Ποδόσφαιρο: Οσασούνα - Μπέτις
Πρόγραμμα Cosmote Sport 6 HD
06:00 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
07:15 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
08:30 Τένις: Ελλάδα - Λουξεμβούργο
15:45 Τένις: 2019 ATP Masters 1000 - Στιγμιότυπα
16:50 Χάντμπολ: Παρί Σεν Ζερμέν - Πικ Ζέγκεντ
18:30 Υδάτινα Σπορ: Sailing to Tokyo 2019 
Επ.3  Επ. 3
19:00 Topspin LIVE
20:30 Μπιτς Βόλεϊ: Στιγμιότυπα FIVB World Tour 2019
21:40 Topspin
23:10 Sports Classics: XTERRA Adventures 2019 
Επ.4  Επ. 4
23:50 Υδάτινα Σπορ: 2019 Icarus Action 
Επ.7  Επ. 7
00:20 Watersports: 2019 Speed Catamarans GC32 
Επ.4  Επ. 4
01:00 Μπιτς Βόλεϊ: Στιγμιότυπα FIVB World Tour 2019
02:10 Ιππασία: Athens Equestrian Festival 2019
04:30 Topspin
Πρόγραμμα novasports4
12:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
13:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
14:45 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
18:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
21:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
23:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2019
00:30 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
Πρόγραμμα Action24
07:00 The hammer series
09:00 World Sailing Cup
10:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
15:00 Triathlon Series
16:00 Gillette World Sports
17:00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
18:00 Η δικαστής Τζούντι
18:30 Briefing
19:50 Η δικαστής Τζούντι
20:10 Sport News
21:00 Brainstorming
22:00 Evening Report
23:30 Αντιθέσεις
01:00 World Sailing Cup
02:00 The hammer series
04:00 Formula E
04:30 Ποδόσφαιρο Σάλας: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Πρόγραμμα Motorvision Channel
06:10 ADAC MX Masters 
Επ.4  Μέγκερς, Αυστρία 2018
06:35 Ο Τρόπος Ζωής των Μηχανόβιων Κ3 
Επ.10  Boss Hoss Meeting 2014, Μέρος 1
07:00 Formula E Street Racers 2019 
Επ.16  Επ. 16
07:25 Michelin le Mans cup
07:55 FIA Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Φορτηγών - κύκλος 1 
Επ.46  Βουδαπέστη, Ουγγαρία 2016
08:20 FIA Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Φορτηγών 
Επ.5  Επ. 5
08:50 Αγώνες NASCAR Euro Whelen 
Επ.12  Ματζιόνε 2015
09:10 ADAC GT Masters 
Επ.7  Νίρμπουργκρινγκ, Νιρεμβέργη, Γερμανία, Αγώνας 1 - 2018
09:40 Formula regional european championship 
Επ.3  Επ. 3
10:25 Ferrari Challenge Europa 
Επ.81  Mugello, Trofeo Pirelli 1 Finals - 2015
11:15 Tour Auto Optic 2000
11:45 FIA Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα F3 Circuit de Pau, Γαλλία
12:35 Όνειρα για το Dakar 
Επ.2  Επ. 2
13:00 MotorStories 
Επ.1  Φαν της Porsche στο Σαν Φρανσίσκο
13:25 MotorStories 
Επ.8  Η Mercedes 280 SE πάει στην Αμερική - Γαλλική Ριβιέρα
13:55 MotorStories 
Επ.9  Η Mercedes 280 SE πάει στην Αμερική - Νέα Υόρκη
14:25 MotorStories 
Επ.10  Η Mercedes 280 SE πάει στην Αμερική - Λονγκ Άιλαντ
14:50 MotorStories 
Επ.11  Η Mercedes 280 SE πάει στην Αμερική - Φλόριντα Μέρος 1
15:20 MotorStories 
Επ.12  Η Mercedes 280 SE πάει στην Αμερική - Φλόριντα Μέρος 2
15:45 MotorStories 
Επ.13  Chevrolet Chevelle και Down Town Garage
16:15 MotorStories 
Επ.14  Έκθεση κι αγώνας παλιών αυτοκινήτων στο αεροδρόμιο
16:45 MotorStories 
Επ.15  Germany's Supercars Rally
17:15 MotorStories 
Επ.16  Επ. 16
17:40 MotorStories 
Επ.17  Επ. 17
18:10 MotorStories 
Επ.20  Motorbike Road Trip L
18:35 MotorStories 
Επ.3  Ιστορίες αυτοκινήτων από το High Desert της Καλιφόρνια
19:00 Ταξίδι στο Χρόνο Κ6 
Επ.53  Αυτοκίνητα για ροκ σταρ, δεσπότες και βασιλιάδες
19:25 Τέλεια Βόλτα Κ6 
Επ.78  Επ. 78
19:50 FIA Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα F3 Circuit de Pau, Γαλλία
20:45 Μετατροπές Κ3 
Επ.11  Tuning World, Λίμνη Κωνσταντίας
21:10 Υψηλά Οκτάνια Κ2 
Επ.44  Kicker's Livin' Loud Big Air Bash, Λας Βέγκας
21:40 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ6 
Επ.20  AMG GT R
22:05 Το Αυτοκίνητό σου στην Τηλεόραση Κ2 
Επ.6  Επ. 6
22:35 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα Κ2 
Επ.24  Επ. 24
23:00 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα Κ2 
Επ.25  Επ. 25
23:30 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ5 
Επ.17  Maserati Ghibli
23:55 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ5 
Επ.17  Maserati Ghibli
00:20 Μετατροπές Κ4 
Επ.11  Η Porsche είναι θρησκεία
00:50 Crash 
Επ.10  Επ. 10
01:00 Ταξίδι στο Χρόνο Κ5 
Επ.52  Σπάνια μοντέλα της Porsche
Πρόγραμμα Cosmote Sport 3 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Χόλσταϊν Κίελo - Ανόβερο
08:00 Ποδόσφαιρο: Σάλκε - Μάιντς
10:15 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Ντόρτμουντ
12:30 Ποδόσφαιρο: Αμβούργο - Άουε
14:45 Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ - Φορτούνα Ντίσελντορφ
17:00 Ποδόσφαιρο: Νυρεμβέργη - Καρλσρούη
19:00 Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00 Bundesliga 2019-20 - Στιγμιότυπα 
Επ.4  Επ. 4
21:30 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Χόφενχαϊμ LIVE
23:30 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν - Ουνιόν Βερολίνου
01:30 Ποδόσφαιρο: Χόλσταϊν Κίελo - Ανόβερο
03:30 Bundesliga 2019-20 - Στιγμιότυπα 
Επ.4  Επ. 4
04:00 Ποδόσφαιρο: Σάλκε - Μάιντς
Πρόγραμμα novasports1
06:30 ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ - Αθλητικό πρόγραμμα (M)
08:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
10:30 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE EUROPE
11:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
13:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
15:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
17:25 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 3ης αγωνιστικής (M)
21:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ - Στιγμιότυπα 7ης αγωνιστικής (M)
21:45 ΛΟΡΙΑΝ - ΡΟΝΤΕΖ
23:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
01:45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - Garmin Titan Desert 2019 (M)
02:15 Νovasports1HD
Πρόγραμμα EDGEsport HD
07:15 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
08:55 Live Recap F1H2O World Champ GP 2018 Λονδίνο 2η ημέρα
10:30 Ο Κόσμος των Action Sports Κ19 
Επ.23  Επ. 23
11:45 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
12:45 Οι Κυρίαρχοι του Kite 2018 
Επ.2  Επ. 2
13:15 Live recap burton us open 2018 Men's Halfpipe Finals
15:25 Παρκούρ 2018
16:00 The Outdoor Sports Show Κ18 
Επ.5  Επ. 5
16:35 Live Recap FISE World Series 2018: Jeddah - BMX Park
18:10 Custom CPH Open Skateboarding and Hossegor Surfing
18:45 G Series Ice Race 
Επ.3  Επ. 3
19:20 Ο Κόσμος των Action Sports Κ19 
Επ.24  Επ. 24
20:30 Freeride World Tour 2019 
Επ.2  Επ. 2
22:30 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial
23:30 Crankworx World Tour 2018 Γύρος 1 Rotorua
00:30 Live recap asia talent cup 2019 Losail, Κατάρ, 1η ημέρα
01:35 Live Recap FISE World Series 2018: Jeddah - BMX Park
03:00 Ο Κόσμος των Action Sports Κ19 
Επ.20  Επ. 20
04:05 Οι Κυρίαρχοι του Kite 2018 
Επ.6  Επ. 6
04:35 The Outdoor Sports Show Κ18 
Επ.8  Επ. 8
05:10 Crankworx World Tour
Πρόγραμμα Cosmote Sport 4 HD
06:00 Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Χίμκι
08:10 Μπάσκετ: ΑΕΚ - Προμηθέας Πάτρας
10:25 Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε - Αρμάνι Μιλάνο
12:40 Μπάσκετ: Αναντολού Εφές - Φενέρμπαχτσε
14:40 Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Χίμκι
16:50 Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα - Βαλένθια
19:05 Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα
21:05 Μπάσκετ: Ολυμπιακός - Ερυθρός Αστέρας
23:20 Μπάσκετ: Χίμκι - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
01:20 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ 
Επ.71  Επ. 71
01:50 Μπάσκετ: Αναντολού Εφές - Φενέρμπαχτσε
03:45 Μπάσκετ: ΑΕΚ - Προμηθέας Πάτρας
Πρόγραμμα novasports2
08:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
10:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2019/20
18:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 3ης αγωνιστικής (M)
00:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
02:00 Νovasports2HD
06:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Πρόγραμμα Cosmote Sport 7 HD
06:00 COSMOTE SPORT 7HD
08:00 COSMOTE SPORT 7HD
10:00 COSMOTE SPORT 7HD
12:00 COSMOTE SPORT 7HD
14:00 COSMOTE SPORT 7HD
16:00 COSMOTE SPORT 7HD
18:00 COSMOTE SPORT 7HD
20:00 COSMOTE SPORT 7HD
22:00 COSMOTE SPORT 7HD
01:00 COSMOTE SPORT 7HD
02:00 COSMOTE SPORT 7HD
04:00 COSMOTE SPORT 7HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 8 HD
06:00 COSMOTE SPORT 8HD
08:00 COSMOTE SPORT 8HD
10:00 COSMOTE SPORT 8HD
12:00 COSMOTE SPORT 8HD
14:00 COSMOTE SPORT 8HD
16:00 COSMOTE SPORT 8HD
18:00 COSMOTE SPORT 8HD
20:00 COSMOTE SPORT 8HD
22:00 COSMOTE SPORT 8HD
00:00 COSMOTE SPORT 8HD
02:00 COSMOTE SPORT 8HD
04:00 COSMOTE SPORT 8HD
Πρόγραμμα Outdoor Channel HD
06:15 Σκοπευτήριο 
Επ.172  Ήρωας από το μηδέν - Γκάμπε Σουάρες
07:00 Σκοπευτήριο 
Επ.1901  Το Shooting Gallery πάει Ιταλία
07:20 Σκοπευτήριο 
Επ.1902  Το Shooting Gallery πάει Ιταλία
07:45 Κυνήγι με ψαροντούφεκο 
Επ.13  Επ. 13
08:05 Κυνήγι με ψαροντούφεκο 
Επ.13  Επ. 13
08:30 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.1  Εκπαιδευτικός
08:50 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.3  Οικογενειακή επιχείρηση
09:15 Ιστορίες όπλων 
Επ.17  Επ. 17
09:35 Ιστορίες όπλων 
Επ.17  Επ. 17
10:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ψαρέματος 
Επ.20  Επ. 20
10:45 Κυνήγι Καρχαριών 
Επ.16  1η Ημέρα - Πρωί
11:05 Κυνήγι Καρχαριών 
Επ.16  1η Ημέρα - Πρωί
11:30 Σκοπευτήριο 
Επ.1901  Το Shooting Gallery πάει Ιταλία
11:50 Σκοπευτήριο 
Επ.1902  Το Shooting Gallery πάει Ιταλία
12:15 Κυνήγι με ψαροντούφεκο 
Επ.13  Επ. 13
12:35 Κυνήγι με ψαροντούφεκο 
Επ.13  Επ. 13
13:00 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.1  Εκπαιδευτικός
13:20 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.3  Οικογενειακή επιχείρηση
13:45 Ιστορίες όπλων 
Επ.17  Επ. 17
14:05 Ιστορίες όπλων 
Επ.17  Επ. 17
14:30 Αμερικανικό πρωτάθλημα ψαρέματος 
Επ.20  Επ. 20
15:15 Κυνήγι Καρχαριών 
Επ.16  1η Ημέρα - Πρωί
15:35 Κυνήγι Καρχαριών 
Επ.16  1η Ημέρα - Πρωί
16:00 Σκοπευτήριο 
Επ.1901  Το Shooting Gallery πάει Ιταλία
16:20 Σκοπευτήριο 
Επ.1902  Το Shooting Gallery πάει Ιταλία
16:45 Κυνήγι με ψαροντούφεκο 
Επ.13  Επ. 13
17:05 Κυνήγι με ψαροντούφεκο 
Επ.13  Επ. 13
17:30 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.1  Εκπαιδευτικός
17:50 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.3  Οικογενειακή επιχείρηση
18:15 Ιστορίες όπλων 
Επ.17  Επ. 17
18:35 Ιστορίες όπλων 
Επ.17  Επ. 17
19:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ψαρέματος 
Επ.20  Επ. 20
19:45 Κυνήγι Καρχαριών 
Επ.16  1η Ημέρα - Πρωί
20:05 Κυνήγι Καρχαριών 
Επ.16  1η Ημέρα - Πρωί
20:30 Σκοπευτήριο 
Επ.1901  Το Shooting Gallery πάει Ιταλία
20:50 Σκοπευτήριο 
Επ.1902  Το Shooting Gallery πάει Ιταλία
21:15 Κυνήγι με ψαροντούφεκο 
Επ.13  Επ. 13
21:35 Κυνήγι με ψαροντούφεκο 
Επ.13  Επ. 13
22:00 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.1  Εκπαιδευτικός
22:20 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.3  Οικογενειακή επιχείρηση