Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 23 Μαρτίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
01:30 Ποδόσφαιρο: Μολδαβία - Γαλλία
03:30 Ποδόσφαιρο: Αλβανία - Τουρκία
05:30 Ποδόσφαιρο: Λουξεμβούργο - Λιθουανία
07:30 Ποδόσφαιρο: Ανδόρα - Ισλανδία
09:30 Ποδόσφαιρο: Πορτογαλία - Ουκρανία
11:45 Ποδόσφαιρο: Βουλγαρία - Μαυροβούνιο
14:00 Ποδόσφαιρο: Αλβανία - Τουρκία
16:15 Ποδόσφαιρο: Μολδαβία - Γαλλία
18:30 Ποδόσφαιρο: Αγγλία - Τσεχία
20:30 UEFA Euro Show - Προκριματικά LIVE
23:45 UEFA Euro Show - Προκριματικά LIVE
Πρόγραμμα Cosmote Sport 5 HD
00:00 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
01:05 WRC 2019
02:15 WRC Μαγκαζίνο 2019
02:45 Μηχανοκίνητα: ROC Nations Cup 2019
06:00 Red Bull Air Race World Championship 2019
07:50 Red Bull Air Race World Championship 2019
10:15 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
11:25 WRC Μαγκαζίνο 2019
12:00 Formula 1 2019 - Rolex Grand Prix Αυστραλίας
14:25 WRC 2019
16:10 WRC 2019
17:20 WRC Μαγκαζίνο 2019
17:50 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
19:00 GP Confidential 2019 
Επ.3  Επ. 3
19:45 WRC Μαγκαζίνο 2019
20:15 Moto3 2019
21:45 Moto2 2019
23:15 MotoGP 2019
Πρόγραμμα novasports3
01:00 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
12:00 SUPER EUROLEAGUE
13:00 EUROLEAGUE - Αρμάνι Μιλάνο - Παναθηναϊκός (M)
15:00 SUPER EUROLEAGUE - Αθλητική εκπομπή (M)
17:00 EUROLEAGUE - Xίμκι - Μακάμπι Τελ Αβίβ (M)
19:00 EUROLEAGUE - Ζαλγκίρις Κάουνας - Νταρουσάφακα (M)
21:00 EUROLEAGUE - Μπασκόνια - Ρεάλ Μαδρίτης (M)
23:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΙΛΙΑΡΔΟΥ SIVISSIDIS OPEN
23:30 DEUCE
Πρόγραμμα novasports7
00:45 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
12:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 FREERIDE WORLD TOUR 2019
23:00 FREERIDE WORLD TOUR 2019
Πρόγραμμα Fox Sports HD
01:00 NCAA 2018 - 2019
03:00 2019 PGA EuroPro Tour
03:30 NCAA 2018 - 2019
07:40 NHL On The Fly 2018-2019
08:30 NCAA 2018 - 2019
10:35 Sea Eagles - Roosters
13:20 NCAA 2018 - 2019
14:50 NCAA 2018 - 2019
17:30 NHL On The Fly 2018-2019
18:00 NCAA 2018 - 2019
20:00 Sport Confidential 2019
20:30 NCAA 2018 - 2019
22:30 NHL On The Fly 2018-2019
23:00 NCAA College Basketball 2018-2019
Πρόγραμμα Nautilcal Channel
00:00 Η Ταυτότητα του Αγώνα Volvo Ocean
00:30 Αγώνες Πρωταθλήματος RC44 2017 
Επ.2  Επ. 2
01:00 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2019 
Επ.1  Επ. 1
01:30 Star Sailors League 2018 Νασάου
02:00 Παγκόσμιο Τουρνουά Match Racing 2017 
Επ.4  Σικάγο
03:00 Mad Dogs: Θρύλοι του Σερφ 
Επ.6  Επ. 6
03:30 ISA World Surfing Games
04:00 Tiree Wave Classic 2018
04:30 Ωκεάνιο σαφάρι: Κένυα 
Επ.1  Επ. 1
05:00 Επικίνδυνα Νερά Κ7 
Επ.9  Επ. 9
06:00 Les Voiles de Saint Tropez 2013
06:30 Le Defi Azimut 2017
07:00 Ωκεάνιο Σαφάρι: Νότιος Αφρική 
Επ.6  Επ. 6
07:30 Sail-Ho! Κ1 
Επ.6  Επ. 6
08:00 P1 World Superstock Τελικοί 2017
09:00 Παγκόσμιο Τουρνουά Match Racing 2017 
Επ.4  Σικάγο
10:00 Η Ταυτότητα του Αγώνα Volvo Ocean
10:30 Αγώνες Πρωταθλήματος RC44 2017 
Επ.2  Επ. 2
11:00 Tiree Wave Classic 2018
11:30 Ωκεάνιο σαφάρι: Κένυα 
Επ.1  Επ. 1
12:00 Επικίνδυνα Νερά Κ7 
Επ.9  Επ. 9
13:00 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2019 
Επ.1  Επ. 1
13:30 Star Sailors League 2018 Νασάου
14:00 Les Voiles de Saint Tropez 2013
14:30 Le Defi Azimut 2017
15:00 Mad Dogs: Θρύλοι του Σερφ 
Επ.6  Επ. 6
15:30 ISA World Surfing Games
16:00 Ωκεάνιο Σαφάρι: Νότιος Αφρική 
Επ.6  Επ. 6
16:30 Sail-Ho! Κ1 
Επ.6  Επ. 6
17:00 P1 World Superstock Τελικοί 2017
18:00 Η Ταυτότητα του Αγώνα Volvo Ocean
18:30 Αγώνες Πρωταθλήματος RC44 2017 
Επ.2  Επ. 2
19:00 Tiree Wave Classic 2018
19:30 Ωκεάνιο σαφάρι: Κένυα 
Επ.1  Επ. 1
20:00 WQS Surf Series: Νότιος Αφρική 2018
21:00 Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2017 
Επ.9  Επ. 9
21:30 Ταχύπλοα Καταμαράν GC32 2017 
Επ.6  Επ. 6
22:00 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2019 
Επ.2  Επ. 2
22:30 Ταχύπλοα Καταμαράν GC32 2017 
Επ.1  Επ. 1
23:00 Rolex spirit of yachting 2018 
Επ.2  Giraglia Rolex Cup
Πρόγραμμα Cosmote Sport 2 HD
01:45 La Liga Specials - Files 
Επ.7  Επ. 7
02:15 Ποδόσφαιρο: Λεγανές - Ζιρόνα
04:15 Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ - Βαγιαδολίδ
06:15 Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Μαρίτιμο
08:30 Ποδόσφαιρο: Λεγανές - Ζιρόνα
10:45 Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ - Βαγιαδολίδ
13:00 Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Μαρίτιμο
15:15 UEFA Champions League 2018-19 - Στιγμιότυπα
16:00 Ποδόσφαιρο: Γεωργία - Ελβετία LIVE
18:00 La Liga Specials - Files 
Επ.7  Επ. 7
19:00 Ποδόσφαιρο: Σουηδία - Ρουμανία LIVE
21:00 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.23  Επ. 23
21:45 Ποδόσφαιρο: Ιταλία - Φινλανδία LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Λιχτενστάιν - Ελλάδα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 6 HD
00:00 Τένις: 2019 ATP Masters 1000 LIVE
04:00 Τένις: 2019 ATP Masters 1000
05:00 Sports Classics: ABC of Snowboarding
05:30 Sports Classics: ABC of Sailing
06:00 Επιτραπέζια Αντισφαίριση: Όρενμπουργκ - Ανζέ
09:00 Τένις: 2019 ATP Masters 1000
17:00 Τένις: 2019 ATP Masters 1000 LIVE
Πρόγραμμα novasports4
00:30 EUROCUP: ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ. 2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ - Ανδόρα - Αλμπα Βερολίνου (M)
02:30 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
11:30 EUROCUP: ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ. 2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
13:30 EUROCUP: ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ. 2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ - Ανδόρα - Αλμπα Βερολίνου (M)
15:30 ΟΡΕΙΝΗ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ABSA CAPE EPIC
16:00 EUROCUP: ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ. 1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ - Αλμπα Βερολίνου - Ανδόρα (M)
18:00 ΟΡΕΙΝΗ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ABSA CAPE EPIC
18:30 EUROCUP: ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ. 1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
20:30 EUROCUP: ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ. 2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
22:30 ΟΡΕΙΝΗ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ABSA CAPE EPIC
23:00 EUROCUP: ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ. 2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ - Ανδόρα - Αλμπα Βερολίνου (M)
Πρόγραμμα Action24
01:00 Ποδόσφαιρο: Χόρσενς - Μπρόντμπι
03:00 Formula E
04:00 Super League Triathlon
05:00 Ποδόσφαιρο: Χόμπρο - Μπρόντμπι
07:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
09:00 Ποδόσφαιρο: Οντένσε - Μπρόντμπι
11:00 Gillette World Sports
11:30 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
12:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
15:00 Ο Γύρος του Guangxi
16:00 Γκολφ
17:00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
18:00 Mobil 1 The Grid
18:30 Moto in action
19:00 Ταξιδευοντας με την κουζινα
20:00 Οι αντιζηλοι
21:00 Κακή εκπαίδευση
23:00 Ξένη ταινία
Πρόγραμμα Motorvision Channel
00:00 Τέλεια βόλτα Κ5 
Επ.64  Αυτοκίνητα πόλης
00:20 Ταξίδι στο Χρόνο Κ3 
Επ.4  Η Κάντιλακ του Ρον Γουίλιαμς
00:45 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ2 
Επ.20  Land Rover
01:10 4x4 Κ5 
Επ.77  Σπορτίβ SUV
01:40 Μετατροπές Κ3 
Επ.10  Street Mag Show
02:05 Υψηλά Οκτάνια Κ2 
Επ.50  Ryan Capes: Διανύοντας την Απόσταση
02:30 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ3 
Επ.78  Maybach Excelero
02:55 Διάνοιες του αυτοκινήτου 
Επ.1  Φερούτσιο Λαμποργκίνι
03:20 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ3 
Επ.35  Η ιστορία της Audi
03:50 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ3 
Επ.36  Auto Union
04:15 Ταξίδι στο Χρόνο Κ3 
Επ.1  Amphicar
04:40 Ταξίδι στο Χρόνο Κ3 
Επ.5  Jaguar E-Type
05:00 Κλασικοί Αγώνες Κ2 
Επ.19  Κύπελο Porsche Carrera 1990
05:30 Κλασικοί Αγώνες Κ2 
Επ.20  Ράλι Κορσικής 1997
06:00 Τέλεια βόλτα Κ5 
Επ.67  Rear-Wheel Drive for Everyone
06:25 Ταξίδι στο χρόνο Κ7 
Επ.69  Θρύλοι των ράλι
06:55 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ2 
Επ.23  VW Golf
07:20 4x4 Κ5 
Επ.80  Business Class with All-Wheel Drive
07:45 Μετατροπές Κ3 
Επ.11  Tuning World, Λίμνη Κωνσταντίας
08:10 Υψηλά Οκτάνια Κ2 
Επ.37  The Masters of Mammoth
08:40 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ6 
Επ.19  V8 Power
09:05 Μετατροπές Κ3 
Επ.10  Street Mag Show
09:30 Μετατροπές Κ2 
Επ.91  Gemballa
09:50 Αυτοκίνητα στη Βρετανία 
Επ.3  Επ. 3
10:15 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ6 
Επ.19  V8 Power
10:40 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ6 
Επ.19  V8 Power
11:05 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα Κ2 
Επ.22  Supersport καμπριολέ
11:35 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα Κ2 
Επ.23  Διεθνή Supercar
12:00 Τέλεια βόλτα Κ5 
Επ.66  Μάχη για το παρκάρισμα
12:25 Ταξίδι στο χρόνο Κ7 
Επ.68  Σπουδαίες Ημέρες για Σημαντικά Κλασικά Αυτοκίνητα
12:50 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ2 
Επ.22  Citroen
13:20 4x4 
Επ.90  Techart Porsche 911
13:40 Μετατροπές Κ3 
Επ.10  Street Mag Show
14:10 Υψηλά Οκτάνια Κ2 
Επ.36  ATV Grand National Championship Series
14:35 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ6 
Επ.19  V8 Power
15:05 Ο τρόπος ζωής των μηχανόβιων Κ2 
Επ.48  Διασχίζοντας τη Γιούτα με Harley 2011 - Μέρος 4
15:30 Μοτοσυκλέτες Κ2 
Επ.90  KTM Superduke
15:55 Μοτοσυκλέτες Κ2 
Επ.91  Triumph Street Triple
16:20 Trackmasters 
Επ.16  Επ. 16
16:45 Ο Κόσμος των Φορτηγών Κ2 
Επ.43  Επ. 43
Πρόγραμμα Cosmote Sport 3 HD
01:45 Ποδόσφαιρο: Χάιντενχαϊμ - Ουνιόν Βερολίνου
03:45 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ - Πανιώνιος ΓΣΣ
06:30 Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ - Ατρόμητος Αθηνών
08:45 Ποδόσφαιρο: Στουτγκάρδη - Χόφενχαϊμ
11:00 Ποδόσφαιρο: Χάιντενχαϊμ - Ουνιόν Βερολίνου
13:15 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν - Βέρντερ Βρέμης
15:30 Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου - Μάιντς
17:45 Bundesliga 2018-19 - Στιγμιότυπα
19:00 Ποδόσφαιρο: Γιβραλτάρ - Ιρλανδία LIVE
21:00 Bundesliga 2018-19 - Στιγμιότυπα 
Επ.17  Επ. 17
21:45 Ποδόσφαιρο: Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Αρμενία LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Πρόγραμμα novasports1
01:45 FREERIDE WORLD TOUR 2019
02:45 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
09:45 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
13:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (M)
15:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - ΑΕΚ (M)
18:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
22:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Legends 2004-Επίλεκτη Ομάδα Ηπείρου (M)
23:30 #15yearschallenge
Πρόγραμμα EDGEsport HD
00:00 Live Recap FISE World Series 2018: Jeddah - BMX Park
01:00 Ο Κόσμος των Action Sports Κ18 
Επ.51  Επ. 51
02:00 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
04:10 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
06:10 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
08:35 Crankworx Rotorua
10:35 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
12:15 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
14:25 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
16:25 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
18:40 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
21:00 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
23:10 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
Πρόγραμμα Cosmote Sport 4 HD
00:05 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ 
Επ.68  Επ. 68
00:35 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2018-19 - 5η Περίοδος 
Επ.23  Επ. 23
01:00 NBA Daily
01:30 Μπάσκετ: Τορόντο Ράπτορς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ LIVE
04:30 Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα - Εστουντιάντες
06:30 Pick n' Roll
08:30 Μπάσκετ: ΑΕΚ - Κύμη
10:45 Μπάσκετ: Τορόντο Ράπτορς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
13:30 NBA Daily
14:15 Μπάσκετ: Λοκομοτίβ Κουμπάν - Ούνικς Καζάν
16:30 NBA Action 2018-19 
Επ.28  Επ. 28
17:20 Μπάσκετ: Ουάσινγκτον Γουίζαρντς - Ντένβερ Νάγκετς
19:50 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ 
Επ.68  Επ. 68
20:20 NBA Daily
20:55 Μπάσκετ: Τορόντο Ράπτορς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
23:25 NBA Daily
Πρόγραμμα novasports2
00:00 EUROLEAGUE - Αρμάνι Μιλάνο - Παναθηναϊκός (M)
02:00 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Πρόγραμμα Cosmote Sport 7 HD
00:00 COSMOTE SPORT 7HD
08:00 COSMOTE SPORT 7HD
16:00 COSMOTE SPORT 7HD
19:00 Ποδόσφαιρο: Μάλτα - Νήσοι Φερόες LIVE
21:00 COSMOTE SPORT 7HD
21:45 Ποδόσφαιρο: Ισπανία - Νορβηγία LIVE
23:45 COSMOTE SPORT 7HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 8 HD
00:00 COSMOTE SPORT 8HD
08:00 COSMOTE SPORT 8HD
16:00 COSMOTE SPORT 8HD
19:00 Μπάσκετ: Μανρέσα - Σαν Πάμπλο Μπούργκος LIVE
21:00 COSMOTE SPORT 8HD
21:30 Βόλεϊ: Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2018-19 LIVE
Πρόγραμμα Outdoor Channel HD
00:15 Σκοπευτήριο 
Επ.162  Ballistics 2012
01:00 Ο πόλεμος του Carter 
Επ.16  Πόλεμοι για τους ρινόκερους
01:45 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.61  Γκρίζο φάντασμα
02:05 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.61  Γκρίζο φάντασμα
02:30 Τρελαμένοι με τα όπλα 
Επ.20  Επ. 20
02:50 Τρελαμένοι με τα όπλα 
Επ.21  Επ. 21
03:15 Fishing Edge 
Επ.401  Ψάχνοντας λαβράκι
03:35 Fishing Edge 
Επ.402  Ψαρεύοντας μικρόπτερους
04:00 Ψάρια του βυθού 
Επ.30  Η αλλαγή πλησιάζει
04:20 Ψάρια του βυθού 
Επ.30  Η αλλαγή πλησιάζει
04:45 Σκοπευτήριο 
Επ.162  Ballistics 2012
05:30 Ο πόλεμος του Carter 
Επ.16  Πόλεμοι για τους ρινόκερους
06:15 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.61  Γκρίζο φάντασμα
06:35 Φύλακες φυσικού περιβάλλοντος 
Επ.61  Γκρίζο φάντασμα
07:00 Σκοπευτήριο 
Επ.152  Ταφόπλακα
07:45 Σκοπευτήριο 
Επ.153  Hollywood Guns
08:30 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.90  Λεμονάδα Tropic Star
08:50 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.91  Oriental Reds
09:15 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.91  Oriental Reds
09:35 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.91  Oriental Reds
10:00 Ψάρια-Τέρατα με τον Τρεβ Γκάουντι 
Επ.50  Τόνος - Μέρος 2
10:20 Ψάρια-Τέρατα με τον Τρεβ Γκάουντι 
Επ.50  Τόνος - Μέρος 2
10:45 Κυνήγι Καρχαριών 
Επ.20  Ημέρα 1 - Πρωί
11:05 Κυνήγι Καρχαριών 
Επ.20  Ημέρα 1 - Πρωί
11:30 Σκοπευτήριο 
Επ.152  Ταφόπλακα
12:15 Σκοπευτήριο 
Επ.153  Hollywood Guns
13:00 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.90  Λεμονάδα Tropic Star
13:20 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.91  Oriental Reds
13:45 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.91  Oriental Reds
14:05 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.91  Oriental Reds
14:30 Ψάρια-Τέρατα με τον Τρεβ Γκάουντι 
Επ.50  Τόνος - Μέρος 2
14:50 Ψάρια-Τέρατα με τον Τρεβ Γκάουντι 
Επ.50  Τόνος - Μέρος 2
15:15 Κυνήγι Καρχαριών 
Επ.20  Ημέρα 1 - Πρωί
15:35 Κυνήγι Καρχαριών 
Επ.20  Ημέρα 1 - Πρωί
16:00 Σκοπευτήριο 
Επ.152  Ταφόπλακα
16:45 Σκοπευτήριο 
Επ.153  Hollywood Guns
17:30 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.90  Λεμονάδα Tropic Star
17:50 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.91  Oriental Reds
18:15 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.91  Oriental Reds
18:35 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.91  Oriental Reds