Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τρίτη 19 Νοεμβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
06:10 Runaway Romance
07:45 Γυρίστε τον γαλαξία με οτοστόπ
09:40 Πτυχή στο χρόνο
11:30 Αντιο Κριστοφερ Ρομπιν
13:20 Ο Γάτος ο φευγάτος
15:00 Όταν γνώρισα την Πόλυ
16:45 Διπλό παιχνίδι
18:45 The Flashback
20:20 Hollywood on Set
21:00 Love under the rainbow
22:40 Song to Song
00:50 Νεκρωταφίο ζώων
02:30 Billionaire Boys Club
04:20 The Bang Bang club
Πρόγραμμα novacinema1
06:25 127 ώρες
08:00 New year's eve
09:55 Films & Stars
10:30 Αλφα
12:10 Σέρλοκ Χολμς & Δρ. Γουότσον
13:45 Οι απόγονοι
15:45 The greatest showman
17:35 Το πρασινο βιβλιο
19:45 Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
20:20 Μαμά από το πουθενά
22:00 The wedding guest
23:45 Do It Yourself
01:25 The Lovers
03:05 Κινηματογραφικά νέα
03:35 Μην της το πεις
05:10 Η ευνοούμενη
Πρόγραμμα FOXlife
05:20 Million Dollar Listing New York - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Hard Hats and Hard Heads
06:00 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.9  The Fury in the Jury
06:30 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.16  Prisoner's Dilemma
07:15 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.8  The Article
07:35 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.9  The Lone Barone
08:00 Project Runway - 15ος Κύκλος 
Επ.16  Reunion Show
08:45 Scandal - 4ος Κύκλος 
Επ.5  An Innocent Man
09:30 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.2  Nerd
09:50 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.3  Double Date
10:10 Million Dollar Listing New York - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Hard Hats and Hard Heads
11:00 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.10  The Mystery in the Meat
11:40 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.17  Monday Mourning
12:25 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.10  No Fat
12:50 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.11  The Apartment
13:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 11ος κύκλος 
Επ.3  Solitary
14:00 This Is Us - 4ος Κύκλος  
Επ.2  The Pool: Part Two
14:45 Million Dollar Listing New York - 1ος Κύκλος  
Επ.4  Construction, Conniptions, and a Kangaroo
15:30 Scandal - 4ος Κύκλος 
Επ.6  An Innocent Man
16:15 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.4  The Captain
16:40 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.5  The Box
17:00 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.11  The Spark in the Park
17:45 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.18  Lessons Learned
19:25 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.12  The Toaster
19:45 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.13  Ping Pong
20:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 11ος κύκλος 
Επ.4  Hammered
21:00 This Is Us - 4ος Κύκλος  
Επ.3  Unhinged
21:50 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.21  Family Reunion
22:30 How to get away with murder - 6ος Κύκλος  
Επ.7  Episode #6.7
23:15 This Is Us - 4ος Κύκλος  
Επ.3  Unhinged
00:00 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.12  The Toaster
00:30 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.13  Ping Pong
00:55 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 11ος κύκλος 
Επ.4  Hammered
01:40 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.11  The Spark in the Park
02:25 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.18  Lessons Learned
03:05 Scandal - 4ος Κύκλος 
Επ.6  An Innocent Man
03:55 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.22  Lance Bass Space Cump
04:15 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.23  Ketchup
04:35 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 11ος κύκλος 
Επ.4  Hammered
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα χωρίς όνομα Κ2 
Επ.47  Επ. 47
19:30 Ant1 news
20:45 Αν ήμουν πλούσιος 
Επ.47  Επ. 47
21:45 Πέτα τη Φριτέζα Κ2 
Επ.18  Φριτέζα η λαδιάρα του Αντρέα
22:45 Άγριες μέλισσες 
Επ.31  Επ. 31
23:45 Football Stories
01:00 Sex tape: Μια τρελή βραδιά
03:00 Κάρμα
04:00 Το καφέ της Χαράς
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Τζέικ και οι Πειρατές από τη Χώρα του Ποτέ
07:30 Η φρουρά των λιονταριών
08:00 Happy Day στον Alpha
10:30 Εκτός γραμμής στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:30 Αστέρια στην άμμο 
Επ.49  Επ. 49
16:30 Divided
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ4 
Επ.47  Επ. 47
21:00 Σπίτι είναι...
21:50 Έρωτας μετά 
Επ.31  Επ. 31
23:00 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.9  Shelter from the Storm
00:00 Μεσάνυχτα
01:30 10η Εντολή Κ3 Ψίθυροι
02:30 Οικογενειακές ιστορίες
03:30 Πάνω Κάτω
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Αστέρια στην άμμο 
Επ.49  Επ. 49
Πρόγραμμα novacinema2
06:30 Κινηματογραφικά νέα
07:15 Ready player one
09:35 Rocky 3
11:20 Green Lantern
13:30 Νόμος περί τέκνων
15:20 Spider-Man: Μέσα στο αραχνο-σύμπαν
17:20 Hollywood Buzz
17:55 Θα κλέψω τη νύφη
19:40 Θεωρίες συνωμοσίας
22:00 Τρελα πλουσιοι
00:05 Ίχνη στο χιόνι
02:00 Η καλόγρια
03:45 V for Vendetta
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Audi TT
08:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 11 Πως γίνεται;
08:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 12 Πως γινεται;
09:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 14 Πως φτιαχνεται;
09:30 Διάσωση Σπιτιών K2 Γυμνάσιο Γιάνγκγουντ
10:00 Κρυμμένος θησαυρός Ανακάλυψη Θησαυρών
10:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Σερφόσπιτο στην Κορνουάλη
11:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά Κ5 Φορτηγατζηδες στην ερημια
12:00 Fast n΄ Loud Μπελάδες με το Galaxie
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Ford Fiesta XR2
14:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια Κ2 Στενές Επαφές
15:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια Κ2 Παγίδα Χρυσού
16:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια Κ2 ΜακΚίνλεϊ, Εχουμε Πρόβλημα
17:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 12 Alfa Romeo Alfasud
18:00 Μάχες αποσκευών Δημοπρασία στη Νέα Υόρκη
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2 
Επ.16  Σε επιφυλακή
19:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 3 Αλεξίσφαιρα Γιλέκα/ Ρομπότ
19:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 20 Θεραπευτικά τύμπανα/ Σταφίδες
20:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ13 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
21:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια Κ3 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια
22:00 Στον πυρετο του χρυσού Κ10 Μην Μείνει Τίποτα Πίσω
23:00 Δυτες χρυσού K8 Ελευθέρωσε το Τέρας
00:00 Καουμποηδες της ασφαλτου K2 Ολοι Ονειρεύονται Μακρινά Μέρη!
01:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12 Cotswolds
02:00 Άγνωστη αποστολή Κ3 Ο θησαυρός των Ναζί στην Κορσική
03:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια Κ3 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια
04:00 Στον πυρετο του χρυσού Κ10 Μην Μείνει Τίποτα Πίσω
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Saab 9-3
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Chevy Corvair του '63
Πρόγραμμα Fox
05:10 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.11  The one with the lesbian wedding
05:35 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.12  The one after the superbowl - 1ο μέρος
06:00 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 6ος Κύκλος  
Επ.5  The Other Thing
06:30 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.2  Once You've Ruled Out God
07:15 Prison Break - 3ος κύκλος 
Επ.10  Dirt Nap
08:00 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.5  Trust
08:45 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.6  Spain
09:30 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.9  The one with Phoebe's dad
09:55 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.10  The one with Russ
10:15 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.16  The Forgotten
11:00 Prison Break - 3ος κύκλος 
Επ.11  Under and Out
11:45 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.2  Once You've Ruled Out God
12:30 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 6ος Κύκλος  
Επ.6  Inescapable
13:15 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.7  Shake the Trees
13:55 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.8  Borrowed Time
14:45 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.11  The one with the lesbian wedding
15:05 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.12  The one after the superbowl - 1ο μέρος
15:30 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.17  Pain Killer
16:15 Suits - 9ος Κύκλος  
Επ.10  Episode #9.10
17:05 Prison Break - 3ος κύκλος 
Επ.12  Hell or High Water
17:50 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 6ος Κύκλος  
Επ.7  Episode #6.7
18:35 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.9  The Hand That Feeds You
19:20 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.10  P.S.L.
20:10 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.13  The one after the superbowl - 2ο μέρος
20:35 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.14  The one with the prom video
21:00 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.18  This City
21:50 Empire - 6ος Κύκλος  
Επ.1  What Is Love
22:40 War of the Worlds - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Episode #1.3
23:30 The Walking Dead - 10ος Κύκλος  
Επ.7  Open Your Eyes
00:15 Empire - 6ος Κύκλος  
Επ.1  What Is Love
01:00 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.18  This City
01:40 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.10  Space Cadet
02:05 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.11  Brian's Play
02:25 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 6ος Κύκλος  
Επ.7  Episode #6.7
03:10 Elementary - 6ος κύκλος 
Επ.2  Once You've Ruled Out God
03:55 9-1-1 - 3ος Κύκλος  
Επ.7  Athena Begins
04:30 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.10  Space Cadet
04:50 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.11  Brian's Play
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.99  Επ. 99
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Boom!
18:45 Guess My Age
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 8 Λέξεις 
Επ.87  Επ. 87
22:00 8 Λέξεις 
Επ.88  Επ. 88
23:00 Εθνική ασφάλεια
01:00 Deadly Women
02:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.2  Επ. 2
03:00 Guess My Age
03:45 Boom!
04:30 Καλό Μεσημεράκι
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
06:20 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
10:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
10:15 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Εντός Αττικής Κ2 
Επ.5  Πόρτο Γερμενό, Κάστρο των Αιγοσθένων
13:15 Τοπικές κουζίνες  
Επ.4  Φασόλια Πρεσπών
14:00 Νηστικό Αρκούδι
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
16:15 Τραγούδια που όρισαν την ιστορία  
Επ.7  Μπίλι Τζιν Κινγκ εναντίον Μπόμπι Ριγκς: Η μάχη των φύλων
17:00 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.148  Η άγνωστη Ακρόπολη
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Καιρός για... ΕΡΤ
18:25 Ταξιδεύοντας στην Ελλάδα  
Επ.1  Φλώρινα
19:25 Τον αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Κάτω από τη λάμψη του φεγγαριού
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Ballers - 4ος Κύκλος  
Επ.8  The Devil You Know
00:45 Τραγούδια που όρισαν την ιστορία  
Επ.7  Μπίλι Τζιν Κινγκ εναντίον Μπόμπι Ριγκς: Η μάχη των φύλων
01:30 Ταξιδεύοντας στην Ελλάδα  
Επ.1  Φλώρινα
02:30 Ballers - 4ος Κύκλος  
Επ.8  The Devil You Know
03:00 Τοπικές κουζίνες  
Επ.4  Φασόλια Πρεσπών
03:45 Νηστικό Αρκούδι
04:35 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.148  Η άγνωστη Ακρόπολη
05:35 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:15 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.57  Επ. 57
07:00 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.3  Επ. 3
07:15 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.4  Επ. 4
07:30 Μάγια η Μέλισσα  
Επ.3  Επ. 3
07:45 Μάγια η Μέλισσα  
Επ.4  Επ. 4
08:00 Δρόμοι  
Επ.1  Νίκος Καβουκίδης
09:00 Συναντήσεις  
Επ.18  Άλκηστις Πρωτοψάλτη, Μέρος Α''
09:45 Συναντήσεις  
Επ.19  Άλκηστις Πρωτοψάλτη, Μέρος B''
10:30 Αστροφεγγιά  
Επ.3  Επ. 3
11:15 Αστροφεγγιά  
Επ.4  Επ. 4
12:00 Τα σπουδαιότερα ανθρώπινα δημιουργήματα 
Επ.2  Επ. 2
13:00 Στον κόσμο του σύμπαντος 
Επ.6  Μετεωρίτες - Οι θησαυροί του διαστήματος
14:00 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.4  Επ. 4
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.2  Επ. 2
15:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.19  Επ. 19
15:30 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.20  Επ. 20
16:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.21  Επ. 21
16:30 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.58  Επ. 58
17:25 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.59  Επ. 59
18:20 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.60  Επ. 60
19:15 Οικογένεια Ντάρελ 
Επ.5  Επ. 5
20:00 Η Ζωή Είναι Στιγμές Κ3 
Επ.1  Επ. 1
21:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 9 
Επ.1  Nolo Contendere
22:00 The Affair Κ1 
Επ.4  Επ. 4
23:00 Μικροφίλμ 
Επ.139  Επ. 139
23:20 Το βαρύ πεπόνι
00:45 Docfest News
00:55 Η Ζωή Είναι Στιγμές Κ3 
Επ.1  Επ. 1
01:55 Οικογένεια Ντάρελ 
Επ.5  Επ. 5
03:40 Αστροφεγγιά  
Επ.3  Επ. 3
04:25 Αστροφεγγιά  
Επ.4  Επ. 4
05:10 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.58  Επ. 58
05:45 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.59  Επ. 59
Πρόγραμμα novacinema3
19:30 Ανθρωπινο πειραμα
21:00 Ο κατάσκοπος που με παράτησε
23:05 Slender man
00:45 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Pretty Dangerous
03:30 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Στον κόσμο των Kardashians K13 Paris
08:00 Στον κόσμο των Kardashians K13 Η επόμενη μέρα
09:00 Απορρίπτει το χιπ χοπ τις γυναίκες;
10:00 Είναι η δόξα εθιστική;
11:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 Με γεια το βυζί
12:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Από καρδιάς
13:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Πτώμα στην κούραση
14:00 Καν το οπως ο Ντισικ Απρόσμενη βοήθεια
15:00 Total bellas Κ2 Ποιος είναι το αφεντικό;
16:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Από το Σικάγο με αγάπη
17:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Τελειότητα
18:00 Ραντεβού χωρις φιλτρο K2 Αγάπη για πάντα
18:30 Ραντεβού χωρις φιλτρο K2 Η αγάπη μας στάμπα σε μπλουζάκι
19:00 Ραντεβού χωρις φιλτρο K2 Γυμνοί κι ερωτευμένοι
19:30 Ραντεβού χωρις φιλτρο K2 Μια χλιδάτη μέρα
20:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Οι πιο εξωφρενικοί διάσημοι ασθενείς
20:30 Ραντεβού χωρις φιλτρο K2 Πλούσια τα ελέη
21:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Γενέθλια και κακά νέα - Μέρος Α'
22:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Γενέθλια και κακά νέα - Μέρος Β'
23:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Σκληρή Τιμωρία
00:00 Nightly Pop 2018
00:30 Nightly Pop 2018
01:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Κούγκαρ και Κόμπρες και Στήθη...
02:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις Κ6 Με γεια το βυζί
03:00 Nightly Pop 2018
03:30 Nightly Pop 2018
04:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 Maria Menounos και Retta
05:00 Στον κόσμο των Kardashians K13 Paris
06:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Dash: κρίσιμες αποφάσεις
Πρόγραμμα STAR
06:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1 
Επ.24  Επ. 24
15:00 STAR News
15:45 Όλα για τη Μαμά
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3 
Επ.462  Επ. 462
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Greece΄s Next Top Model Κ2 Greece's Next Top Model
00:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 19ος Κύκλος  
Επ.7  Something Happened
01:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 19ος Κύκλος  
Επ.8  Intent
02:15 The 100 The 100 - 2ος Κύκλος
04:15 Revolution Revolution - 1ος κύκλος
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
07:00 Η μούμια
09:10 The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years
11:00 Trico Tri Happy Halloween
12:30 Δύο αδέρφια: Ο ντροπαλός και ο γενναίος
14:20 Μοναχικός Λύκος - Μόνος ανάμεσα στους λύκους
16:10 Περηφάνια & προκατάληψη
18:20 Το ημερολόγιο της Μπρίτζετ Τζόουνς
20:10 Οι κληρονόμοι
22:00 Αδέλφια εξ' Αίματος
23:40 Αμπρακατάμπρα
01:20 Βασιλιάς Ληρ
03:20 Βασικός ύποπτος
05:00 Lady Bird
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
07:00 Συντρίμμια τα όνειρα μας
08:30 Κατάχρησις εξουσίας
10:25 Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 1
12:05 Ο φαντασμένος
13:50 Ο αγαπητικός της βοσκοπούλας
15:25 Γαμήλιες περιπέτειες
17:00 Γυμνοί στο δρόμο
18:35 Το ψώνιο
20:15 Ο θησαυρός του μακαρίτη
22:00 Ο φίλος μου ο Λευτεράκης
23:45 Θέμα Συνειδήσεως
01:20 Πιάσαμε την καλή
02:35 Η περίπτερου
04:00 Η γυναικάρα από το Κιλκίς
05:25 Κόκκινα τριαντάφυλλα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
06:00 The Bold Type Κ3 
Επ.1  Episode #3.1
07:00 Grantchester - 1ος Κύκλος  
Επ.1  Episode #1.1
08:00 The Village Κ1 
Επ.1  Pilot
09:00 The enemy within Κ1 
Επ.3  Episode #1.3
10:00 Dukes of Hazzard Κ4 
Επ.16  Επ. 16
11:00 Baywatch - 8ος κύκλος 
Επ.17 
12:00 I Feel Bad Κ1 
Επ.12  I Don't Know My Dad
12:30 I Feel Bad Κ1 
Επ.13  There's Never Enough Time
13:00 The Bold Type Κ3 
Επ.2  Episode #3.2
14:00 Designated Survivor - 2ος Κύκλος  
Επ.1  One Year In
15:00 Grantchester - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Episode #1.2
16:00 Mary Kills People Κ1 
Επ.2  The River Styx
17:00 The Rookie - 2ος Κύκλος  
Επ.8  Episode #2.8
18:00 Berlin Station Κ3 
Επ.7  Επ. 7
19:00 Berlin Station Κ3 
Επ.8  Επ. 8
20:00 Βραδινές ιστορίες 
Επ.7  Επ. 7
20:55 Art of Crime - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Une Ombre au Tableau: Partie 2
22:00 Madam Secretary - 6ος Κύκλος  
Επ.7  Episode #6.7
23:00 Bluff city law Κ1 
Επ.9  Επ. 9
00:00 McMafia Κ1 
Επ.4  Επ. 4
01:10 Trapped Κ2 
Επ.2  Επ. 2
02:05 The West Wing - 6ος Κύκλος  
Επ.21  Things Fall Apart
03:00 Curfew Κ1 
Επ.2  Episode #1.2
04:00 Tin star Κ2 
Επ.7  Episode #2.7
05:00 Mary Kills People Κ1 
Επ.2  The River Styx
Πρόγραμμα novasports1
09:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 12ης αγωνιστικής (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
21:30 ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
23:30 SUPER EUROLEAGUE
01:15 EUROLEAGUE
03:15 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote History
06:00 Το Νησί των Ρόδων: Τραγωδία στον Παράδεισο
07:00 Ο Κώδικας της Τέχνης 
Επ.7  Επ. 7
08:00 Μιχάλης Κακογιάννης: 'Αγάπησα την Ελλάδα'
08:45 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 
Επ.45  Επ. 45
09:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.84  Επ. 84
10:00 Οι Έλληνες 
Επ.2  Από το 'σκοτάδι' στον θρίαμβο
11:00 1922: Ο Μεγάλος Ξεριζωμός
12:00 Η Τέχνη του Μαντολίνου στην Κρήτη
13:45 Ύδρα
14:00 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.12  Ερμής - Ο άτρωτος αγγελιοφόρος
14:30 Η κληρονομιά της Γλαύκης 
Επ.12  Επ. 12
15:00 Τα Μουσεία της Αθήνας 
Επ.1  Επ. 1
15:45 Μεταλλεία Κασσάνδρας: Ο Xρυσός του Μ. Αλέξανδρου
16:00 Ιλιάδα Οδύσσεια: Το Mυστήριο των Oμηρικών Eπών
17:00 Νίκος Νικολαΐδης: το χρώμα της ψυχής
18:15 Στη φωλιά του χρόνου
19:30 Αγιορείτικη μαγειρική κληρονομιά
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 
Επ.46  Επ. 46
21:00 Σεισμός
22:00 Το κάλεσμα των μαρμάρων 
Επ.3  Επ. 3
23:00 Ασύλληπτες πολεμικές μηχανές της αρχαιότητας
00:00 Η Τέχνη του Μαντολίνου στην Κρήτη
01:45 Ύδρα
02:00 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.12  Ερμής - Ο άτρωτος αγγελιοφόρος
02:30 Η κληρονομιά της Γλαύκης 
Επ.12  Επ. 12
03:00 Τα Μουσεία της Αθήνας 
Επ.1  Επ. 1
03:45 Μεταλλεία Κασσάνδρας: Ο Xρυσός του Μ. Αλέξανδρου
04:00 Ιλιάδα Οδύσσεια: Το Mυστήριο των Oμηρικών Eπών
05:00 Νίκος Νικολαΐδης: το χρώμα της ψυχής
Πρόγραμμα novasports1
09:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
13:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 12ης αγωνιστικής (M)
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
21:30 ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
23:30 SUPER EUROLEAGUE
01:15 EUROLEAGUE
03:15 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Ανασκόπηση της Κυριακής
07:00 Ποδόσφαιρο: Σουηδία - Νήσοι Φερόες
09:00 Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Φινλανδία
11:00 Ποδόσφαιρο: Ισπανία - Ρουμανία
13:00 Ποδόσφαιρο: Λιχτενστάιν - Βοσνία-Ερζεγοβίνη
15:00 Ποδόσφαιρο: Ιταλία - Αρμενία
17:00 Στο Πλεχτό 
Επ.20  Στο Πλεχτό
18:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Ανασκόπηση της Κυριακής
19:00 UEFA Champions League Magazine 2019-20 
Επ.11  Επ. 11
19:30 Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Φινλανδία
21:45 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Βόρεια Ιρλανδία LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Βέλγιο - Κύπρος
01:40 Μπάσκετ: Μαυροβούνιο - Λευκορωσία
03:35 UEFA Champions League Magazine 2019-20 
Επ.11  Επ. 11
04:05 Ποδόσφαιρο: Ουαλία - Ουγγαρία