Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 26 Μαΐου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
06:10 Punching Henry
07:45 Toy Story
09:10 Kung Fu Yoga
11:00 Δίδυμοι μπελάδες
13:15 Δεύτερη ευκαιρία
15:00 Καμιά δεν είναι τέλεια
16:50 Πρωινό ξύπνημα
18:45 Σε αντίθετο ρεύμα
20:30 Buzz Κ4 
Επ.40  Επ. 40
21:00 Borg McEnroe: Όλα για τη δόξα
23:00 Λόγκαν
01:20 The bye bye man
03:00 Ashes
04:20 Γλυκιά απόδραση
Πρόγραμμα novacinema1
07:20 Κινηματογραφικά νέα
08:00 Ανίκητος
10:15 Ζευγάρι με το ζόρι
12:15 Κινηματογραφικά νέα
12:45 Από έρωτα
14:35 My Little Pony: Η ταινία
16:20 Ο άντρας που έριξε τον Λευκό Οίκο
18:05 Παυλος ο αποστολος του Χριστου
20:05 Η μέρα της επιστροφής μου
22:00 Venom
00:05 Η Τζούλιετ, Γυμνή
01:50 Game of Thrones Κ8 
Επ.6  The Iron Throne
04:00 Game Of Thrones: The Last Watch
Πρόγραμμα FOXlife
05:35 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.17  Thwack!
06:00 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.18  Till Death Do Us Part
06:50 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.19  Buckle Up
07:40 Alone Together - 2ος Κύκλος  
Επ.9  Flashback
08:10 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.13  Episode #7.13
08:35 The Kids Are Alright - 1ος Κύκλος  
Επ.12  Vietnam
08:55 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - Kύκλος 7 
Επ.7  Stephen Fry
09:45 Masterchef - 9ος Κύκλος 
Επ.6  Trouble Brewing
10:30 Masterchef - 9ος Κύκλος 
Επ.7  World Cup Dishes
11:10 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.25  Episode #15.25
11:55 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.17 
12:40 Proven Innocent - 1ος Κύκλος  
Επ.8  The Struggle for Stonewall
13:25 Once upon a time - 7ος Κύκλος 
Επ.18  The Guardian
14:10 Project Runway - 17ος Κύκλος  
Επ.6 
14:55 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.1  Big Mama P
15:20 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.2  What About Fred?
15:40 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.3  Jury Duty
16:00 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.4  No Girl
16:25 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.11  A Moving Day
16:45 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.11  That Elusive Zazz
17:10 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.16  An Inconvenient Truth
17:55 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.17  The Parent Trap
18:40 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.18  This Is Now
19:25 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.19  Crisis of Confidence
20:10 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.20  The Tipping Point
21:00 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.25  Episode #15.25
21:45 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.17 
22:30 Proven Innocent - 1ος Κύκλος  
Επ.8  The Struggle for Stonewall
23:20 Alone Together - 2ος Κύκλος  
Επ.9  Flashback
23:40 You're the worst - 5ος Κύκλος  
Επ.10  Magical Thinking
00:05 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.13  Episode #7.13
00:30 The Kids Are Alright - 1ος Κύκλος  
Επ.12  Vietnam
00:50 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - Kύκλος 7 
Επ.7  Stephen Fry
01:40 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.8  The Dude in the Dam
02:25 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.9  The Fury in the Jury
03:10 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.10  The Mystery in the Meat
03:55 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.11  The Spark in the Park
04:40 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.12  The Ghost in the Killer
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
12:00 Ant1 news
13:45 Merenda Mania
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος 
Επ.6  Δεν πληρώνω, δεν πληρώνω
14:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.24  Κωνσταντίνος ο πολιτευόμενος
15:30 Τζένη Τζένη
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Τζένη Τζένη
18:00 Εκλογές 2019
02:00 Επίθεση στο συρμό
04:00 Δούρειος ίππος
05:00 Ο πόλεμος των άστρων 
Επ.3  Αιγώ κι αυτός... - 1ο μέρος
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Μίκυ και οι φίλοι του σε αγώνες ταχύτητας
07:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση
08:00 Alpha Ρεπορτάζ
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.58  Επ. 58
18:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές και Περιφερειακές Εκλογές 2019
01:50 Μετά τα μεσάνυχτα
03:10 Beauty and the Beast - Κύκλος 1 
Επ.8  Trapped
03:55 Beauty and the Beast - Κύκλος 1 
Επ.9  Bridesmaid Up!
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
07:20 Κινηματογραφικά νέα
08:15 Χαμένες αγάπες
10:30 Κάτω τα κεφάλια
13:20 Βρέχει κεφτέδες 2 (και σε 3D)
15:00 Μια αληθινή ιστορία
17:00 Μάρτυς κατηγορίας
19:00 Κινηματογραφικά νέα
19:45 Έριν Μπρόκοβιτς
22:00 Θεωρίες συνωμοσίας
00:25 Ίχνη στο χιόνι
02:20 Μπλε Βασίλισσα
03:55 Το τελευταίο απόσπασμα
05:40 Άτακτη καθηγήτρια
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Πως φτιαχνεται; Κ17 Διακοσμητικά Σομπρέρο/ Σάλτσες σαλάτας
07:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 5 Βρετανία
08:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 5 Βρετανία
08:30 Μύθος και πραγματικότητα για παιδιά Κ1 Καταστροφέας Χαρτιού
09:30 Μύθος και πραγματικότητα για παιδιά Κ1 Αψηφώντας τη βαρύτητα
10:30 Πώς φτιάχνεται; Κ18 Πώς φτιάχνεται;
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
12:00 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Από την Κορνουάλη στο Οξφορντσιρ
12:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Μπάκινγκχαμσιρ
13:00 Μάχες φορτίων Παράξενο τέλος
13:30 Μάχες φορτίων Νέα Υόρκη
14:00 Μάχες αποσκευών Ινδιανάπολη
14:30 Μάχες αποσκευών Ατλάντα
15:00 Διάσωση Σπιτιών 
Επ.13  Stick Style House
15:30 Διάσωση Σπιτιών K2 Σώζοντας ένα σπίτι στο Ροανόκι
16:00 Διάσωση Σπιτιών 
Επ.2  Αγροτόσπιτο στα βορειοανατολικά
16:30 Διάσωση Σπιτιών K2 Διάσωση στο Κολόμπους
17:00 Κρυμμένος θησαυρός 
Επ.2  Παίζοντας
17:30 Κρυμμένος θησαυρός 
Επ.3  Χαμός με τα εργαλεία
18:00 Κυνηγοι κλασικων αυτοκινητων Κ2 Jaguar XJS & Renault 4
19:00 Ααρον Κάουφμαν: Αλλάζοντας Ταχύτητες Μεγάλη πίστα
20:00 Ρεκτιφιε συνεργειων - κύκλος 1 Zurba Industries
21:00 Πυρετος του χρυσου Κ3 Στα Ιχνη του Πάρκερ
22:00 Αυτόνομα σπίτια Καλύβα στο Μέιν
23:00 Χτίζοντας την Αλάσκα 
Επ.2  Αρκούδα εν όψει
23:30 Χτίζοντας την Αλάσκα Σκληρές καταστάσεις στο νησί
00:00 American chopper 2018  Τρέλα στη Γειτονιά
01:00 Οι ανθρωποι της αγριας Αλάσκα Κ4 Εξω από το νερό
02:00 Αλασκα: στην ακρη της γης Κ8 Κυνήγι στο Hill Country
03:00 Πυρετος του χρυσου Κ3 Στα Ιχνη του Πάρκερ
04:00 Αυτόνομα σπίτια Καλύβα στο Μέιν
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 10 Lamborghini Urraco
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 11 Ford Thunderbird
Πρόγραμμα National Geographic
06:05 Οι δυσκολότερες επισκευές στον κόσμο Μαζική Μεταφορά
06:50 Οι δυσκολότερες επισκευές στον κόσμο Μεγάλα Υψη
07:40 Τα Μυστικά Του Διαστημικού Λεωφορείου
08:25 Τα Μυστικά Του Διαστημικού Λεωφορείου
10:00 Βρόμικη επιβίωση - κύκλος 1 Ψεύτικος χρυσός
10:45 Αφιλοξενος πλανητης  Λιβάδια
11:35 Ανταρκτική - ειδικη εκδοση Παγωμένη ερημιά
12:20 Ανταρκτική - ειδικη εκδοση Παγωμένες θάλασσες
13:10 One Strange Rock Γαιοπλασία
14:00 One Strange Rock Εξωγήινη Ζωή
14:45 Η άγρια Χαβάη 
Επ.1  Γη του πυρός
15:35 Η άγρια Χαβάη 
Επ.2  Τα μυστικά του βυθού
16:20 Αλάσκα: επιβίωση σε ακραίες συνθήκες
17:05 The last animals
18:35 Σημάδια της Αποκάλυψης
19:25 Τυφώνας στη Νέα Υόρκη
20:10 Ιαπωνία: Μαρτυρίες από την καταστροφή
21:00 Αφιλοξενος πλανητης  Ερημοι
21:50 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Κ3 Θεία Μυστικά
22:40 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Κ3 Θεϊκό Μήνυμα
23:35 Αφιλοξενος πλανητης  Ερημοι
00:25 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Κ3 Θεία Μυστικά
01:15 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Κ3 Θεϊκό Μήνυμα
02:05 Τυφώνας στη Νέα Υόρκη
02:50 Ιαπωνία: Μαρτυρίες από την καταστροφή
03:35 Η άγρια Χαβάη 
Επ.1  Γη του πυρός
04:20 Η άγρια Χαβάη 
Επ.2  Τα μυστικά του βυθού
Πρόγραμμα Fox
06:00 Suits - 7ος Κύκλος 
Επ.4  Divide and Conquer
06:45 Suits - 7ος Κύκλος 
Επ.5  Brooklyn Housing
07:30 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.10  Grimm Jobs
07:50 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.11  Brian's a Bad Father
08:15 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.20  Cowboys and Indians
09:00 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.21  Rates of Exchange
09:45 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.22  Killing Your Number
10:25 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.23  The Old Ball and Chain
11:10 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.24  Free
11:55 How I Met Your Mother - 3ος κύκλος 
Επ.1  Wait for It
12:15 How I Met Your Mother - 3ος κύκλος 
Επ.2  We're Not from Here
12:40 The Gifted - 2ος Κύκλος 
Επ.11  meMento
13:25 The Fix - 1ος Κύκλος  
Επ.8  Queen for a Day
14:10 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.18  This Life We Choose
14:55 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.12  Mom's the Word
15:15 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.5  Labor pains
15:40 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.6  The Kid is all right
16:00 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.7  Yellow Subterfuge
16:25 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.8  White Christmas Blues
16:45 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.9  Steal This Episode
17:10 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.19  What Could Have Been
17:55 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.20  Sacrifice
18:40 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.21  Confession
19:25 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.22  Episode #6.22
20:10 Chicago P.D. - 1ος Κύκλος  
Επ.1  Stepping Stone
21:00 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.18  The Roughest Day
21:45 The Fix - 1ος Κύκλος  
Επ.8  Queen for a Day
22:30 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.18  This Life We Choose
23:15 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.15  The one with the stoned guy
23:40 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.16  The One with Two Parts: Part 1
00:05 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.17  The One with Two Parts: Part 2
00:30 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.18  The one with all the poker
00:55 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.19  The one where the monkey gets away
01:15 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.20  The one with the evil orthodontist
01:40 Legion - 2ος Κύκλος 
Επ.1  Chapter 9
02:40 Legion - 2ος Κύκλος 
Επ.2  Chapter 10
03:30 Legion - 2ος Κύκλος 
Επ.3  Chapter 11
04:25 Legion - 2ος Κύκλος 
Επ.4  Chapter 12
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές και Περιφερειακές Εκλογές 2019
09:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές και Περιφερειακές Εκλογές 2019
11:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές και Περιφερειακές Εκλογές 2019
13:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές και Περιφερειακές Εκλογές 2019
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Survivor - 2018
17:50 Ευρωεκλογές, Δημοτικές και Περιφερειακές Εκλογές 2019
00:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές και Περιφερειακές Εκλογές 2019
02:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές και Περιφερειακές Εκλογές 2019
04:00 Happy traveller
05:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
07:00 Οι Εκλογές στην ΕΡΤ
10:00 Οι Εκλογές στην ΕΡΤ
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Οι Εκλογές στην ΕΡΤ
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Η σωφερίνα
17:30 Οι Εκλογές στην ΕΡΤ
22:00 Οι Εκλογές στην ΕΡΤ
02:00 Οι Εκλογές στην ΕΡΤ
05:50 Πρωινή Βάρδια
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:30 Η Γουάντα και ο Εξωγήινος
07:00 Η κουκλαποθήκη  
Επ.5  Επ. 5
07:30 Η κουκλαποθήκη  
Επ.6  Επ. 6
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Φωτεινά μονοπάτια - κύκλος 1 Ο Άγιος Διονύσιος, ο εν Ολύμπω, μία χαρισματική μορφή
11:30 Εν Συνόλω
12:30 Χωρίς Ερώτηση  
Επ.8  Συνάντηση με τον Γιώργο Βέη
13:00 Οι δρόμοι της ανάπτυξης Οι Δρόμοι της Ανάπτυξης
14:00 Ταπεινός και καταφρονεμένος
17:00 Η Δεκαετία του 2000
18:00 Η Δεκαετία του 2000
19:00 Τα Στέκια Κ3 Η Καντίνα
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ11 
Επ.5  Επ. 5
21:00 Βικτώρια Κ2 
Επ.7  Ιακωβίτες
22:00 Βαλκανιζατέρ
23:45 Fargo Κ2 
Επ.2  Επ. 2
00:45 Fargo Κ2 
Επ.3  Ο μύθος του Σίσυφου
01:45 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ11 
Επ.5  Επ. 5
02:30 Βικτώρια Κ2 
Επ.7  Ιακωβίτες
03:30 Τα Στέκια Κ3 Η Καντίνα
04:30 Οι δρόμοι της ανάπτυξης Οι Δρόμοι της Ανάπτυξης
05:30 Η Δεκαετία του 2000
Πρόγραμμα novacinema3
07:40 Το κορίτσι στην ομίχλη
09:50 Η συμμορία του τυφώνα
11:40 Κινηματογραφικά νέα
12:35 King in the wilderness
14:30 Jumanji: Καλώς ήρθατε στη Ζούγκλα
16:35 2012
19:20 Μυστικό παράθυρο
21:00 Justice League
23:05 Girls' Night Out
00:50 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Off Limits
03:10 Do It Yourself
04:55 Ημερολόγιο φόνων
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Τα όμορφα κορίτσια πάνε στην εξοχή
08:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Καθένας παίρνει τον δρόμο του
09:00 E! News
10:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Ομορφος κόσμος, πλαστικά φτιαγμένος
11:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Το ασυνήθιστο ζευγάρι και ο πρώην
12:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Ενηλικίωση
13:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Τα όμορφα κορίτσια πάνε στην εξοχή
14:00 E! News
15:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Η ξενέρωτη
16:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Χαρμόσυνες καμπάνες
17:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Δεν τα στέλνουμε
18:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Δεν τα στέλνουμε
19:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Δεν τα στέλνουμε
20:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Τα μπαλκόνια της ευτυχίας
21:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Τι Μου Λείπει Αραγε;
22:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Μεγάλα ή Μικρά, Ολα Καλά
23:00 Ραντεβου χωρις φιλτρο Ιστορίες για γέλια και για κλάματα
23:30 Ραντεβου χωρις φιλτρο Φιλιά και αντίο
00:00 Ραντεβου χωρις φιλτρο Η αγάπη (για αρχάριους)
00:30 Ραντεβου χωρις φιλτρο Με μια ελπίδα ζούμε
01:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Μεγάλα ή Μικρά, Ολα Καλά
02:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Τι είναι ο πόνος μπρος στα κάλλη;
03:00 Ραντεβου χωρις φιλτρο Η αγάπη (για αρχάριους)
03:30 Ραντεβου χωρις φιλτρο Με μια ελπίδα ζούμε
04:00 Wags Miami - κύκλος 1 WAGS Μαϊάμι: η επανένωση
05:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Τα όμορφα κορίτσια πάνε στην εξοχή
06:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Ροδάκινα στο μεγάλο Μήλο
Πρόγραμμα STAR
06:00 Beyblade Burst
06:30 Sylvester and Tweety mysteries
07:00 Τομ και Τζέρι
07:30 Super Wings!
08:00 Polly pocket
08:30 Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται
09:15 Η Μάσα και ο αρκούδος
09:45 Μπόμπι και Μπιλ
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
12:00 Mecard
12:30 Πλανήτης 51: Επισκέπτης από τη Γη
14:10 Traction
15:00 STAR News
16:00 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.19  The one where Ross can't flirt
16:30 Υπάρχει και φιλότιμο
18:30 Ευρωεκλογές και Αυτοδιοικητικές 2019
22:30 Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα
00:45 Ο Αμερικανός
03:00 Red Riding: 1983
05:00 Warehouse 13 Κ3 Warehouse 13
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
06:50 Η κορυφή του Δάντη
09:00 Casanova
11:00 Χάνα Άρεντ
13:00 Top Cat: Η ταινία
14:40 Όλα θα πάνε στραβά
16:20 Runaway Romance
18:00 Ήρεμο πάθος
20:10 Μόνος στο Βερολίνο
01:20 Μάχη για έναν καλύτερο κόσμο
03:20 Με φόβο
04:55 A Good Day to Die, Hoka Hey
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
07:30 Η κόμισσα της Κέρκυρας
09:00 Ένας απένταρος λεφτάς
10:20 Το γέλιο βγήκε από τον παράδεισο
12:00 Πάρε κόσμε
13:35 Οι άσσοι του γηπέδου
15:25 Η Αθήνα τη νύχτα
16:55 Η Αθήνα μετά τα μεσάνυχτα
18:35 Χαμένη ευτυχία
20:10 Ζητείται επειγόντως γαμπρός
22:00 Νύχτα γάμου
23:45 Βαφτιστικός
01:10 Το κοροϊδάκι της πριγκηπέσσας
03:00 Κοράκια
04:20 Θα κάνω πετρά την κάρδια μου
05:50 Επί εσχάτη προδοσία
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
06:05 The Spanish Princess Κ1 
Επ.3  An Audacious Plan
07:00 A family tale Κ1 
Επ.7  Επ. 7
08:00 The Dukes of Hazzard Κ6 
Επ.4  Brotherly Love
09:00 The Dukes of Hazzard Κ6 
Επ.5  The Boar's Nest Bears
10:00 The Dukes of Hazzard Κ6 
Επ.6  Boss Behind Bars
11:00 Baywatch Κ4 
Επ.8  Επ. 8
12:00 Baywatch Κ4 
Επ.9  Επ. 9
13:00 The code - 1ος κύκλος 
Επ.7  Επ. 7
14:00 The Village Κ1 
Επ.10  Episode #1.10
15:00 Βικτώρια Κ3 
Επ.5  A Show of Unity
16:00 Charmed Κ1 
Επ.22  Επ. 22
17:00 The Bold Type Κ3 
Επ.6  Episode #3.6
18:00 The Twilight Zone Κ1 
Επ.9  Επ. 9
18:55 House of cards 
Επ.6  Chapter 71
20:00 Riviera Κ2 
Επ.1  Επ. 1
21:00 The day Κ1 
Επ.10  Επ. 10
22:00 Mary Kills People - 3ος Κύκλος  
Επ.2  Girl Problems
23:00 Catch-22 - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Episode #1.2
00:00 Jamestown Κ3 
Επ.4  Episode #3.4
01:00 Caught Κ1 
Επ.4  Like Old Times
02:00 Caught Κ1 
Επ.5  Bone Dog
03:00 Catch-22 - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Episode #1.2
04:00 House of cards 
Επ.6  Chapter 71
05:05 Jamestown Κ3 
Επ.4  Episode #3.4
Πρόγραμμα novasports1
06:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
07:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
09:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
10:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
11:55 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
14:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΖΑΝΚΤ ΠΕΛΤΕΝ
21:55 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
23:55 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Πανιώνιος - ΠΑΟΚ (M)
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Πανιώνιος - Ολυμπιακός (M)
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Πανιώνιος - Αρης (M)
Πρόγραμμα History Channel HD
06:50 Απέραντο Γαλάζιο της Ελλάδας 
Επ.4  Κυκλάδες
07:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.41  Επ. 41
08:00 Η%20Εθνική%20Πινακοθήκη%20Τιμά%20τον%20Ελ%20Γκρέκο 
Επ.1  Επ. 1
08:45 Τα σύνορα της Ελλάδας 
Επ.3  Επ. 3
09:50 Η Ελλάδα στον Β΄ Παγκόσμιο Πόλεμο 
Επ.4  Ελληνοϊταλικός Πόλεμος (Μέρος Β'')
10:45 Χαμένοι κόσμοι: Η χαμένη πόλη της Αφροδίτης
11:35 Εγώ, ο Καίσαρας: Κωνσταντίνος ο Μέγας
12:30 Γεωδυναμικό Ινστιτούτο
12:50 Απέραντο Γαλάζιο της Ελλάδας 
Επ.4  Κυκλάδες
13:50 Ένδοξα πλοία του πολεμικού ναυτικού 
Επ.4  Επ. 4
14:50 Πήτερ Διαμαντής: Η ιστορία ενός Πρωτοπόρου
15:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.41  Επ. 41
16:00 Η%20Εθνική%20Πινακοθήκη%20Τιμά%20τον%20Ελ%20Γκρέκο 
Επ.2  Επ. 2
16:45 Σύγχρονα Τηλεσκόπια
17:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.70  Επ. 70
18:00 Εγώ, ο Καίσαρας: Ιουστινιανός
19:00 Στα Ίχνη του Βασιλιά Όθωνα στην Ελλάδα
20:10 Ουζοϊστορίες
20:15 Start-up%20Ελλάδα 
Επ.8  Επ. 8
20:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.42  Επ. 42
00:00 Εγώ, ο Καίσαρας: Ιουστινιανός
01:00 Start-up%20Ελλάδα 
Επ.8  Επ. 8
01:30 Ουζοϊστορίες
01:35 Σύγχρονα Τηλεσκόπια
01:50 Η%20Εθνική%20Πινακοθήκη%20Τιμά%20τον%20Ελ%20Γκρέκο 
Επ.2  Επ. 2
02:40 Επιστροφή στο 'Σπίτι'
02:50 Αναζητώντας την Ιστορία: Τα 7 Θαύματα του Κόσμου
03:40 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.70  Επ. 70
04:40 Ο 'Πρώτος' Κόσμος
05:40 Στα Ίχνη του Βασιλιά Όθωνα στην Ελλάδα
Πρόγραμμα novasports1
06:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
07:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
09:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
10:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
11:55 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
14:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΒΙΚΟΣ COLA ELITE NEON CUP
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΖΑΝΚΤ ΠΕΛΤΕΝ
21:55 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
23:55 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Πανιώνιος - ΠΑΟΚ (M)
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Πανιώνιος - Ολυμπιακός (M)
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Πανιώνιος - Αρης (M)
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
06:30 Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Τσέλσι
09:00 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια - Άρσεναλ
11:15 Ποδόσφαιρο: Άγιαξ - Τότεναμ
13:30 Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας - Μπόρνμουθ
15:45 Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι - Άρσεναλ
18:00 Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Τσέλσι
20:30 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.32  Επ. 32
21:00 Ποδόσφαιρο Σάλας: Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Καϊράτ Αλμάτι
23:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Το Γκολ της Σεζόν
00:00 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια - Άρσεναλ
02:00 Ποδόσφαιρο: Άγιαξ - Τότεναμ
04:00 Ποδόσφαιρο: Φούλαμ - Νιουκάστλ