Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 11 Απριλίου 2020 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
06:30 The Chronicle Mysteries: Vines That Bind
08:00 Ξυπόλητοι στο Παρίσι
09:25 Τεντέν: Το μυστήριο της λίμνης
10:45 Kiss Me
12:20 Ντετέκτιβ για κλάματα
14:00 Toy story 3: Ξανανοίξτε το κουτί με τα παιχνίδια! (3D)
15:50 Ζωή σε φιλμ
17:40 Ο Βασιλιάς των Λιονταριών 3: Χακούνα Ματάτα
19:00 Ο βασιλιάς των λιονταριών 2: Το βασίλειο του Σίμπα
20:30 Kids Flix
21:00 Τσάι με τις Κυρίες
22:40 Setup
00:10 Friend Request
01:45 Σε εχθρικό έδαφος
03:15 Anchor and Hope
05:10 Οι εξολοθρευτές
Πρόγραμμα novacinema1
06:15 Φιλα με!
07:45 Κινηματογραφικά νέα
08:35 Στα ίχνη του Ροζ Πάνθηρα
10:15 Σπάιντερμαν
12:15 Κινηματογραφικά νέα
13:00 Άσπονδοι εραστές
14:45 Very Ralph
16:45 Ο Ασπροδόντης
18:25 Lukas
20:05 Γκλόρια
22:00 Ο παραλίας
23:45 Rambo: Το τελευταίο αίμα
01:30 The international
03:30 Πισω απο τον καθρεπτη
05:15 The clovehitch killer
Πρόγραμμα FOXlife
05:10 Grey's anatomy - 16ος Κύκλος  
Επ.19  Love of My Life
06:00 Everybody Loves Raymond - 2ος Κύκλος  
Επ.25  The Wedding: Part 2
06:20 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.10  Bad Santa
07:05 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.11  Castle, P.I.
07:50 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.12  Private Eye Caramba!
08:35 Grey's anatomy - 11ος κύκλος 
Επ.19  Crazy Love
09:20 Grey's anatomy - 11ος κύκλος 
Επ.20  One Flight Down
10:05 Grey's anatomy - 11ος κύκλος 
Επ.21  How to Save a Life
10:45 Grey's anatomy - 11ος κύκλος 
Επ.22  She's Leaving Home
12:10 Grey's anatomy - 11ος κύκλος 
Επ.23  Time Stops
12:55 This Is Us - 4ος Κύκλος  
Επ.13  A Hell of a Week: Part Three
13:40 Stumptown - 1ος Κύκλος  
Επ.11  The Past and the Furious
14:25 Station 19 - 3ος Κύκλος  
Επ.10  Something About What Happens When We Talk
15:10 Million Dollar Listing New York - 4ος Κύκλος  
Επ.9  Dude, Where's My Broker?
15:55 Million Dollar Listing New York - 4ος Κύκλος  
Επ.10  Luis 2.0
16:40 Nigella: At My Table - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Nigella: At My Table 1, 6
17:15 Martha Bakes - 10ος Κύκλος  
Επ.6  Breakfast Pastries
17:40 Modern Family - 9ος Κύκλος 
Επ.13  In Your Head
18:05 Modern Family - 9ος Κύκλος 
Επ.14  Written in the Stars
18:25 Everybody Loves Raymond - 2ος Κύκλος  
Επ.23  The Garage Sale
18:50 Everybody Loves Raymond - 2ος Κύκλος  
Επ.24  The Wedding: Part 1
19:15 Everybody Loves Raymond - 2ος Κύκλος  
Επ.25  The Wedding: Part 2
19:45 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.1  The Invasion
20:10 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.2  Driving Frank
20:35 Everybody Loves Raymond - 3ος Κύκλος  
Επ.3  The Sitter
21:00 BH90210 - 1ος Κύκλος  
Επ.1  The Reunion
21:50 This Is Us - 4ος Κύκλος  
Επ.13  A Hell of a Week: Part Three
22:40 Good Trouble - 2ος Κύκλος  
Επ.14  In Good Conscience
23:30 How to get away with murder - 6ος Κύκλος  
Επ.8  I Want to Be Free
00:20 Modern Family - 9ος Κύκλος 
Επ.15  Spanks for the Memories
00:40 Modern Family - 9ος Κύκλος 
Επ.16  Wine Weekend
01:05 Modern Family - 9ος Κύκλος 
Επ.17  Royal Visit
01:25 Modern Family - 9ος Κύκλος 
Επ.18  Daddy Issues
01:50 Station 19 - 3ος Κύκλος  
Επ.10  Something About What Happens When We Talk
02:35 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.11  Jamie's Quick & Easy Food 1, 11
03:00 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.12  Jamie's Quick & Easy Food 1, 12
03:30 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.13  Jamie's Quick & Easy Food 1, 13
04:00 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.14  Jamie's Quick & Easy Food 1, 14
04:25 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.15  Jamie's Quick & Easy Food 1, 15
04:55 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Jamie's Quick & Easy Food 1, 16
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
07:00 Πρωινοί τύποι
11:00 Υγεία πάνω απ' όλα
12:00 Εκείνες κι εγώ
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
16:00 Food n' Friends
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Γοργόνες και μάγκες
19:30 Ant1 news
20:45 Το Καφέ της Χαράς Κ4 
Επ.5  Επ. 5
21:45 Οι μεγάλοι 2
23:45 Είκοσι γυναίκες και εγώ
01:45 VICE Κ8 VICE
02:45 Ιστορίες μυστηρίου
03:30 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
05:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα
Πρόγραμμα ALPHA
06:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:50 Total dreamer 
Επ.116  Επ. 116
08:00 Νόστιμη γη
09:00 Οδηγός καλής ζωής
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ7 
Επ.27  Επ. 27
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Η αρχόντισσα και ο αλήτης
22:30 Οι υπηρέτριες
01:30 Η έκτη αίσθηση
03:45 The Rookie Κ1 
Επ.15  Manhunt
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Βελούδο από μετάξι 
Επ.14 
Πρόγραμμα novacinema2
07:35 Κινηματογραφικά νέα
08:15 Ρόκυ Μπαλμπόα
10:00 Yao
11:50 Κινηματογραφικά νέα
12:45 Ντέϊβ. Πρόεδρος για μια μέρα
14:40 I Love You, Now Die
15:45 I Love You, Now Die
17:10 Κινηματογραφικά νέα
18:10 Νόμος περί τέκνων
20:00 Αλφα
22:10 Ο ευγενικός κύριος Λινκ
23:50 Ο τυχοδιώκτης του Παρισιού
01:55 Το μυστικό της ασημένιας λίμνης
04:15 211
Πρόγραμμα Discovery
06:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 9 Αμύγδαλα/ Μηχάνημα χιονιού
07:25 Πώς φτιάχνεται;
08:20 Κομματιαζοντας την ιστορια Κ3 Οι Χαμένες Πυραμίδες της Αμερικής
09:20 Κομματιαζοντας την ιστορια Κ3 Αγαλμα της Ελευθερίας: Νέα Μυστικά
10:40 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12 The X Factor
11:40 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12 Οταν έρχεται η ευκαιρία
12:40 Πυρετος του χρυσου 1 Στα Ιχνη του Πάρκερ
13:35 Πυρετος του χρυσου 1 Στα Ιχνη του Πάρκερ
14:35 Τρομεροι φορτηγατζηδες
15:35 Τρομεροι φορτηγατζηδες
17:00 Αγνωστη αποστολη Κ5 Τα Μυστήρια του Ιησού
18:00 Κρυμμένος θησαυρός - κύκλος 3 Το Κελάρι
18:30 Κρυμμένος θησαυρός - κύκλος 3 Η Μέρα που Πληρώνει
19:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ14 Κυνηγοί Αρχιτεκτονικών Θησαυρών
20:00 Επισκευάζοντας ονειρεμένα αυτοκίνητα Το Ονειρεμένο Ford Escort Mk2 του Κρις
21:00 Ανθρωπος εναντιον αρκουδας Ανθρώπινο Κανόνι
22:00 Άγνωστη αποστολή Κ6 Ο Χαμένος Πειρατής της Φλόριντα
23:00 Οι ειδικοι της καταστροφης
00:00 Τα απιστευτα τού ριπλεϊ Πέρα από τα Ορια
01:00 Μυστήρια των Μουσείων Μέρος Ε'
02:00 Μυστήρια των Μουσείων Μέρος ΣΤ'
03:00 Ανθρωπος εναντιον αρκουδας Ανθρώπινο Κανόνι
03:55 Άγνωστη αποστολή Κ6 Ο Χαμένος Πειρατής της Φλόριντα
04:50 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Mitsubishi 3000GT VR-4
Πρόγραμμα Fox
05:10 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.7  The one with the blackout
05:35 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.8  The One Where Nana Dies Twice
06:00 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.9  The Challenge
06:15 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.10  Family Style
06:35 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.11  May Divorce Be with You
07:00 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.12  House Money
07:20 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.13  Sex Toy Story
07:45 Rules of Engagement - 4ος Κύκλος 
Επ.1  Flirting
08:05 Rules of Engagement - 4ος Κύκλος 
Επ.2  Snoozin' for a Bruisin'
08:25 Rules of Engagement - 4ος Κύκλος 
Επ.3  Atlantic City
08:50 Rules of Engagement - 4ος Κύκλος 
Επ.4  Ghost Story
09:10 Rules of Engagement - 4ος Κύκλος 
Επ.5  The Four Pillars
09:30 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.17  The one with all the other ones
10:20 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.1  The one where Monica gets a roommate
10:45 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.2  The one with the sonogram at the end
11:05 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.3  The one with the thumb
11:30 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.4  The οne with George Stephanopoulos
11:55 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.14  Seven Indictments
12:35 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.15  Favor, Affection, Malice or Ill-Will
13:20 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.16  Emotional Proximity
14:05 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.17  Remember the Devil
14:50 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.18  Little Bit of Light
15:30 The Amazing Race - 30ος Κύκλος  
Επ.6  All's Fair in Love and War
16:20 Empire - 6ος Κύκλος  
Επ.11  Can't Truss 'Em
17:05 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.9  The Challenge
17:25 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.10  Family Style
17:50 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.11  May Divorce Be with You
18:15 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.12  House Money
18:35 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.13  Sex Toy Story
19:00 Rules of Engagement - 4ος Κύκλος 
Επ.1  Flirting
19:20 The Simpsons - 28ος Κύκλος  
Επ.13  The Great Phatsby: Part Two
19:45 The Simpsons - 28ος Κύκλος  
Επ.14  The Cad and the Hat
20:10 The Simpsons - 28ος Κύκλος  
Επ.15  The Cad and the Hat
20:35 The Simpsons - 28ος Κύκλος  
Επ.16  Kamp Krustier
20:55 The Amazing Race - 30ος Κύκλος  
Επ.6  All's Fair in Love and War
21:50 Homeland - 8ος Κύκλος  
Επ.9  In Full Flight
22:45 The Walking Dead - 10ος Κύκλος  
Επ.15  Episode #10.15
23:30 Empire - 6ος Κύκλος  
Επ.11  Can't Truss 'Em
00:15 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.5  The one with the East German laundry detergent
00:35 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.6  The one with the butt
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Ακραία Φαινόμενα
13:00 Dot.com
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:50 Μαζί σου
17:30 Δελτίο στη Νοηματική
17:40 Happy traveller
18:40 Ο πιο αδύναμος κρίκος
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:15 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
00:45 After Dark
01:45 Push, Το επικίνδυνο χάρισμα
03:45 Happy traveller
04:30 Μαζί σου
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:00 Μαζί το Σαββατοκύριακο
09:00 Επιλογές
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Το Αλάτι της Γης  
Επ.9  Οδοιπορικό στο Συρράκο
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.138  Η άγνωστη ζωή του Λόρδου Βύρωνα - Από το Λόρδο Βύρωνα στην Έξοδο του Μεσολογγίου
16:50 Η ζωή αλλιώς 
Επ.15  Θέρμο και Τριχωνίδα: η ομορφιά του άγνωστου
17:45 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:00 Covid 19: Συνεχής Ενημέρωση
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
20:30 Art Week Κ2020 
Επ.1  Live
21:30 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι Κ3 
Επ.1  Η όμορφη Θεσσαλονίκη!
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:05 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι Κ3 
Επ.1  Η όμορφη Θεσσαλονίκη!
00:40 Η ζωή αλλιώς 
Επ.15  Θέρμο και Τριχωνίδα: η ομορφιά του άγνωστου
02:20 Το Αλάτι της Γης  
Επ.9  Οδοιπορικό στο Συρράκο
04:15 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.138  Η άγνωστη ζωή του Λόρδου Βύρωνα - Από το Λόρδο Βύρωνα στην Έξοδο του Μεσολογγίου
05:10 Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο  Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
07:00 Molang
07:40 Η Τίλι Και οι Φίλοι Της
08:00 Γάτος Σπιρουνάτος 
Επ.12  Επ. 12
08:30 Γάτος Σπιρουνάτος 
Επ.13  Επ. 13
08:45 Λουί
09:15 Ο Μουκ
10:00 Η Μιρέτ Ερευνά
10:30 Old Tom
11:00 Γιακαρί
12:00 Ροζ Πάνθηρας
12:50 Ο Δρόμος προς το Σχολείο: 199 Μικροί Ήρωες
13:00 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.28  Επ. 28
13:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.30  Επ. 30
14:00 Τα Τέσσερα Σκαλοπάτια
15:30 Απόστολος και Μόνος  
Επ.8  Επ. 8
16:15 Απόστολος και Μόνος  
Επ.9  Επ. 9
17:00 Η ιστορία του Θεού - κύκλος 1 
Επ.1  Πέρα από τον θάνατο
18:00 Η ιστορία του Θεού - κύκλος 1 
Επ.2  Αποκάλυψη
19:00 Μπαμπάδες Εν... Δράσει Κ4 
Επ.5  Επ. 5
20:00 Art Week Κ2020 Art Week
21:00 Έμα  
Επ.1  Επ. 1
22:00 Έμα  
Επ.2  Επ. 2
23:00 Ο Δρόμος για τα 'Ίρις'
23:15 Όπερα: Κάρμεν του Ζορζ Μπιζέ
02:10 Art week
03:10 Η ιστορία του Θεού - κύκλος 1 Η ιστορία του Θεού
05:00 Έμμα
Πρόγραμμα novacinema3
07:30 Τζέιμς Μποντ - Ο κόσμος δεν είναι αρκετός
09:50 James Bond: Skyfall
12:10 James Bond: Spectre
14:40 Τζέιμς Μποντ: Πράκτωρ 007 εναντίον Χρυσοδάκτυλου
16:35 Επιχειρηση Octopussy
18:45 Τζέιμς Μποντ, πράκτωρ 007: Επιχείρηση χρυσά μάτια
21:00 Τζέιμς Μποντ, πέθανε μια άλλη μέρα
23:15 Quantum of solace
01:30 L Heritiere
03:40 Τζέιμς Μποντ: Προσωπική εκδίκηση
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Τα διαμάντια είναι παντοτινά
08:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Οι Καρντάσιανς κατακτούν την Ιαπωνία
09:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Παίξτε μπάλα!
10:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Ξένα Σώματα
11:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Δίψα για στήθη
12:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Οι Καρντάσιανς κατακτούν την Ιαπωνία
13:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Παίξτε μπάλα!
14:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Αληθινοί άνθρωποι
15:00 Στον κόσμο των Kardashians Η Προδοσία
16:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Ξένα Σώματα
17:00 Keeping up with the Kardashians - 11ος κύκλος Ενα καινούριο κεφάλαιο ξεκινάει
18:00 Ελατε να γνωρισουμε τους Fraser Δεν ήξερες, δε ρώταγες;
18:30 Ελατε να γνωρισουμε τους Fraser Πρωινό Μπισκότο
19:00 Ελατε να γνωρισουμε τους Fraser Επιχείρηση: Ταπεινότητα
19:30 Ελατε να γνωρισουμε τους Fraser Οταν ο Παράδεισος Καλεί, ο Matt απαντά
20:00 Total bellas Κ4 Και τα καλά κορίτσια λοξοδρομούν
21:00 Total bellas Κ4 Evolution προ των πυλών
22:00 Total bellas Κ4 Οι Γυναίκες σε Πρώτο Πλάνο
23:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ3 Αγάπα με, για Μένα
00:00 Διαγωνισμος χορου για γελια Ποιος τους μάζεψε αυτούς;
01:00 Διαγωνισμος χορου για γελια Να σας δω να χορεύετε
02:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Θα με τρελάνετε
03:00 Στον κοσμο των kardashians K18 Στον κοσμο των kardashians
04:00 Total bellas Κ4 Οι Bellas και η πόλη
05:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Ξένα Σώματα
06:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Κολλητές αδερφές
Πρόγραμμα STAR
06:00 Tom And Jerry Kids
06:30 Sylvester and Tweety mysteries
07:00 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
07:30 Ben and Holly's Little Kingdom
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται
09:15 Αρχηγός από κούνια
09:45 Bobby and Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Μαλλιά κουβάρια: η σειρά
11:15 Barbie Μαριπόζα και η Νεραϊδένια Πριγκίπισσα
12:00 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:30 Wabbit
12:40 Green Lantern
15:00 STAR News
15:45 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.5  The one with Frank Jr.
16:15 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.6  The one with the flashback
16:45 Δύο και κάτι άνδρες - 6ος κύκλος 
Επ.21  Above exalted cyclops
17:15 Δύο και κάτι άνδρες - 6ος κύκλος 
Επ.22  Sir Lancelot's Litter Box
17:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Ραντεβού για παντρεμένους
19:50 STAR News
21:00 Η εποχή των παγετώνων 3 - Η αυγή των δεινοσαύρων
22:50 Lethal Weapon - κύκλος 1 
Επ.5  Episode #1.5
23:50 Lethal Weapon - κύκλος 1 
Επ.6  Episode #1.6
00:45 Ο θησαυρός του μακαρίτη
03:00 Τα παιδιά της νύχτας
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
06:25 Nureyev
08:15 Η ατιμασμένη
10:00 I am Richard Pryor
11:40 Μάγισσες και σκουπόξυλα
13:40 Τρελές σφαίρες 2½
15:15 Love under the rainbow
16:45 Άλλοθι για παντρεμένους
18:30 Τα κακά κορίτσια
20:15 Έτερος Εγώ
22:00 Ο Johnny English ξαναχτυπά
23:35 Patti Cakes
01:25 Τι θα πει ο κόσμος
03:10 Melancholia
05:25 Sara's Notebook
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
07:25 Έρωτας στους αμμόλοφους
08:40 Θύελλα σε παιδική καρδιά
10:00 Γοργόνες και μάγκες
11:35 The κόπανοι
13:00 Η ωραία του κουρέα
14:25 Το ποντικάκι
16:00 Η ζαβολιάρα
17:30 Ο ανακατωσούρας
19:10 Ο κακός, ο ψυχρός και ο ανάποδος
20:40 Η θεία από το Σικάγο
22:00 Το δόλωμα
23:45 Είσαι στην ΕΟΚ, μάθε για την ΕΟΚ
01:30 Σαπουνόπετρα - Το χρήμα στο λαιμό σας
03:15 Ο δράκουλας των Εξαρχείων
04:40 Τα βαποράκια
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
06:00 Art of Crime - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Une oeuvre au noir: Partie 2
07:00 Beecham House - 1ος Κύκλος  
Επ.1  Episode #1.1
08:00 Magnum P.I. - 2ος Κύκλος  
Επ.11  Episode #2.11
09:00 Magnum P.I. - 2ος Κύκλος  
Επ.12  Episode #2.12
10:00 Baywatch Κ3 
Επ.13  Island of Romance
11:00 Baywatch Κ3 
Επ.14  Strangers Among Us
12:00 The Rookie - 2ος Κύκλος  
Επ.16  Episode #2.16
13:00 Zoey's Extraordinary Playlist Κ1 
Επ.9  Επ. 9
14:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.6  Επ. 6
15:00 Baywatch Κ3 
Επ.15  Vacation: Part 1
16:00 Belgravia - 1ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #1.4
17:00 New Amsterdam - 2ος Κύκλος  
Επ.13  In the Graveyard
18:00 The Good Fight - 4ος Κύκλος  
Επ.1  The Gang Deals with Alternate Reality
19:00 Miss Scarlet and the Duke - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Episode #1.2
20:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.7  Επ. 7
21:00 Charmed - 2ος κύκλος 
Επ.17  How to Make a Quilt Out of Americans
22:00 Will and Grace - 3ος κύκλος 
Επ.11  Swimming Pools... Movie Stars
22:30 Will and Grace - 3ος κύκλος 
Επ.12  Crazy in Love
23:00 Star Trek: Discovery Κ1 
Επ.9  Επ. 9
00:00 Vagrant Queen - 1ος Κύκλος  
Επ.1  A Royal Ass-Kicking
01:00 Trigonometry Κ1 
Επ.5  Επ. 5
01:50 Orange Is the New Black Κ7 
Επ.6  Επ. 6
02:55 Orange Is the New Black Κ7 
Επ.7  Επ. 7
04:00 Star Trek: Discovery Κ1 
Επ.9  Επ. 9
05:00 Vagrant Queen - 1ος Κύκλος  
Επ.1  A Royal Ass-Kicking
Πρόγραμμα novasports1
09:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 SPORTS ICONS
16:30 SPORTS ICONS
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:15 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:15 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
02:15 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote History
07:00 Το Παιδί Θαύμα
08:00 Ιστορικές Επιδρομές: Η Γέφυρα του Γοργοποτάμου
08:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα Κ1 
Επ.20  Επ. 20
09:00 Άγιο όρος - ψηφιακή eποχή 
Επ.1  Επ. 1
10:00 Ζευγάρια που έγραψαν ιστορία 
Επ.9  Επ. 9
11:00 Η Αληθινή Ατλαντίδα
12:00 Ασύλληπτες πολεμικές μηχανές της αρχαιότητας
13:00 Οι Έλληνες της Θάλασσας 
Επ.2  Επ. 2
14:00 Βασίλης Μάρος
15:00 Η Ιστορία του Χριστιανισμού 
Επ.3  Ορθοδοξία - Από Αυτοκρατορία σε Αυτοκρατορία
16:00 Μέρες της Λίμνης
17:00 Οι ξεχασμένοι στρατιώτες του Α' Παγκοσμίου
18:00 Ταξίδι στη Σμύρνη
19:15 Ύστερα μένει η θάλασσα
20:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.2  Επ. 2
21:00 Καλαβρία: η καρδιά της μεγάλης ελλάδας 
Επ.5  Επ. 5
22:00 Crete Arising
23:00 Στα βήματα του Απόστολου Παύλου 
Επ.1  Σαούλ, Σαούλ γιατί με διώκεις; 'Μεγάλη Εβδομάδα'
00:00 Ασύλληπτες πολεμικές μηχανές της αρχαιότητας
01:00 Οι Έλληνες της Θάλασσας 
Επ.2  Επ. 2
02:00 Βασίλης Μάρος
03:00 Η Ιστορία του Χριστιανισμού 
Επ.3  Ορθοδοξία - Από Αυτοκρατορία σε Αυτοκρατορία
04:00 Μέρες της Λίμνης
05:00 Οι ξεχασμένοι στρατιώτες του Α' Παγκοσμίου
Πρόγραμμα novasports1
09:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 SPORTS ICONS
16:30 SPORTS ICONS
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19:00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:15 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝIΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
00:15 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
02:15 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Premier League Classics
10:00 ApoToSpiti
11:00 Ποδόσφαιρο: Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Ελλάδα
13:00 Premier League Classics
15:00 ApoToSpiti
16:00 Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Ιταλία
17:55 Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Αρμενία
20:00 ApoToSpiti LIVE
21:00 UEFA Champions League Magazine 2019-20
21:30 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20 
Επ.36  Επ. 36
22:00 Premier League Classics
00:00 ApoToSpiti
01:00 ESPN Films: The Dotted Line
02:00 Sports Classics: Worldies 
Επ.14  Επ. 14
02:15 Ποδόσφαιρο Σάλας: Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Ίντερ Μαδρίτης
04:10 Ποδόσφαιρο Σάλας: Μπαρτσελόνα - Καϊράτ Αλμάτι