Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν ήμουν πλούσιος
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα χωρίς όνομα Κ2 
Επ.6  Επ. 6
19:30 Ant1 news
20:45 Αν ήμουν πλούσιος 
Επ.6  Επ. 6
21:45 Πέτα τη Φριτέζα Κ2 
Επ.1  Επ. 1
22:45 Ο μπάτσος του Mall 2
00:45 Πέτα τη Φριτέζα Κ2 Πέτα τη Φριτέζα
01:45 Γυναίκα χωρίς όνομα Κ2 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
02:45 Κάρμα
03:45 Το καφέ της Χαράς
05:15 Είναι στιγμές 
Επ.91  Είναι στιγμές - Τελευταίο επεισόδιο
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
09:50 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Αγκόλα
14:00 Γεύσεις από Ελλάδα
14:45 Ένα μήλο την ημέρα
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Δείπνο με τον Πλάτωνα Δείπνο με τον Πλάτωνα
16:30 Δείπνο με τον Πλάτωνα 
Επ.19  Χίος (Β' Μέρος)
17:00 Εκπληκτικά ξενοδοχεία Κ2 
Επ.4  Ashford Castle, Ιρλανδία
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Καιρός για... ΕΡΤ
18:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
18:45 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
19:45 Οι θησαυροί αποκαλύπτονται 
Επ.1  Επ. 1
20:50 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Τα Χαϊδεμένα Παιδιά  
Επ.13  Αρχαιοκαπηλιάδα
22:30 Τα Χαϊδεμένα Παιδιά  
Επ.14  Γαμηλιάδα
23:00 Τα Χαϊδεμένα Παιδιά  
Επ.15  Αναληψιάδα
23:30 Τα Χαϊδεμένα Παιδιά  
Επ.16  Νεοϊντερνετιάδα
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Η άγνωστη ιστορία των κόμικς 
Επ.2  Η αλήθεια για την Wonder Woman
01:05 Δείπνο με τον Πλάτωνα Δείπνο με τον Πλάτωνα
01:30 Δείπνο με τον Πλάτωνα 
Επ.19  Χίος (Β' Μέρος)
01:50 Εκπληκτικά ξενοδοχεία Κ2 
Επ.4  Ashford Castle, Ιρλανδία
02:50 Οι θησαυροί αποκαλύπτονται 
Επ.1  Επ. 1
03:40 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Αγκόλα
04:40 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
05:50 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
06:00 Santa Diabla
07:00 La Patrona
08:00 Η αγορά σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 Santa Diabla
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Chicago P.D.
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle
01:00 Mayday
02:00 Mistresses
03:00 Devious maids
04:00 Vice
05:15 Φυγόκεντρος
Πρόγραμμα BBC World
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
07:00 Ενημέρωση
07:30 Επιχειρηματικά Νέα
07:45 Ενημέρωση
08:00 Ενημέρωση
08:30 Επιχειρηματικά Νέα
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Τα νέα του BBC World
11:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
11:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
12:00 GMT
12:30 Επιχειρηματικά Νέα - Αφρική
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
Πρόγραμμα 4Ε
07:15 Ακολουθία του Μεσονυκτικού
07:55 Εθνικός Ύμνος
08:00 Πανηγυρική Αρχιερατική Θεία Λειτουργία
11:30 Επί τας Πηγάς των Υδάτων
12:00 Νεανικό Αρχονταρίκι
12:30 Μνήμες
13:20 Βυζαντινά μελωδήματα
14:20 Ένατη Ώρα
14:35 Αγιογραφικά Αναγνώσματα
14:50 Ημερολόγιο
15:00 Προσανατολισμοί
16:00 Πανηγυρικός Αρχιερατικός Εσπερινός Αγίου Αγαθαγγέλου
17:45 Λέξεις και Έννοιες
18:00 Ακολουθία του Εσπερινού
18:40 Σκάκι παίζετε;
19:15 Περιοδικές Προτάσεις
20:00 Λόγια της Πλώρης
21:00 Σημεία των καιρών
23:05 Μικρό Απόδειπνο
23:45 Όρθρος - Πανηγυρική Αρχιερατική Θεία Λειτουργία
00:50 Βυζαντινά μελωδήματα
01:50 Νεανικό Αρχονταρίκι
02:20 Μια Ιστορία θα σας Πω
02:50 Μνήμες
03:40 Σκάκι παίζετε;
04:15 Παρακλητικός Κανόνας στην Αγία Λυδία
04:55 Φωτεινές συναντήσεις 28η Οκτωβρίου 1940
05:25 Μικρό Συναξάρι
05:45 Ο κόσμος... αλλιώς
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:55 Μεσημέρι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι
16:40 Φτερωτός Θεός 
Επ.57  Επ. 57
17:30 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 8 Λέξεις 
Επ.19  Επ. 19
22:00 8 Λέξεις 
Επ.20  Επ. 20
23:00 Λόγω Τιμής - 20 Χρόνια Μετά 
Επ.1  Επ. 1
00:00 Ξένη ταινία
02:00 8 Λέξεις 
Επ.19  Επ. 19
03:00 8 Λέξεις 
Επ.20  Επ. 20
03:45 Καλό Μεσημεράκι
05:00 Αταίριαστοι
Πρόγραμμα Open Beyond TV
07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε!
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι YES
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:55 Open News στη Νοηματική
17:10 Όταν λείπει η γάτα
18:55 Open News
20:00 MacGyver Κ2 
Επ.4  Επ. 4
21:00 RoboCop
23:30 Η Δίκη στο Open
01:30 Criminal Minds - 6ος Κύκλος 
Επ.5  Safe Haven
02:30 Criminal Minds - 6ος Κύκλος 
Επ.6  Devil's Night
03:30 Underworld: Η εξέλιξη
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30
Πρόγραμμα MAD
06:00 UK Top
07:00 Morning Hits
09:00 15 Super Mad Hits GR
10:00 Χρονομηχανή
10:30 Brand New Clips
11:00 MAD Top
12:00 Λάικ στα Λαϊκά
13:00 Retrovision
13:30 Greek Super Heroes
14:00 15 Super Mad Hits GR
15:00 15 Super Mad Hits INTL
16:00 Loca Report
16:30 Loca Report
17:00 OK
19:00 Cool.E.R.
19:30 Cool.E.R.
20:00 K-Pop Stars
20:30 Music Non Stop GR
21:00 Rock On Mixer
21:30 Alternative Intl
22:00 Στη διαπασών
23:00 Λάικ στα Λαϊκά
00:00 A-katalilo URBAN
01:00 Music Non Stop GR
02:00 Λάικ στα Λαϊκά
03:00 Music Non Stop GR
04:00 Music Non Stop INTL
05:00 Music Non Stop GR
Πρόγραμμα ΒΟΥΛΗ
09:00 Πρωινή ανάγνωση
10:00 Κοινοβουλευτικό έργο
18:00 Κοινοβουλευτικό έργο
22:00 Συνάντηση Αλέκος Αλεξανδράκης
23:00 Ντοκιμαντέρ
00:45 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος
Πρόγραμμα Zoom TV
07:30 Η Αγορά Σήμερα
09:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
11:00 Η Αγορά Σήμερα
12:15 Μαζί και Σήμερα
14:15 Μένιος Live
17:00 Γιώργος Τράγκας
19:30 Hair Recovery
20:30 Μπορείς να το Σώσεις
21:00 Κόντρα και Ρήξη
22:00 Gallery Μιραράκη
00:00 Η Αγορά Σήμερα
05:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
Πρόγραμμα Deutsche Welle
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:15 Γερμανικό Πρωτάθλημα
06:30 Υφήλιος 3000 - Παγκοσμιοποίηση
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 DocFilm
07:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:15 DocFilm
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Γερμανικό Πρωτάθλημα
09:45 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 DocFilm
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
11:45 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
13:45 Διεθνή Θέματα της Εβδομάδας
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Υφήλιος 3000 - Παγκοσμιοποίηση
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Οικολογική Ινδία
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Το Αύριο σήμερα (αγγλικά)
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Σοφία, η πριγκίπισσα
07:30 Η μικρή γιατρός
08:00 Happy Day στον Alpha
10:30 Εκτός γραμμής στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Το ψώνιο
15:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.13  Επ. 13
15:40 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
16:30 Αστέρια στην άμμο 
Επ.8  Επ. 8
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ4 
Επ.6  Επ. 6
21:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.64  Επ. 64
21:50 Έρωτας μετά 
Επ.4  Επ. 4
23:40 Grey's anatomy - 12ος Κύκλος 
Επ.23  At Last
00:30 Grey's anatomy - 12ος Κύκλος 
Επ.24  Family Affair
01:30 Αστέρια στην άμμο 
Επ.8  Επ. 8
02:30 Αληθινοί έρωτες - 2ος κύκλος Μοιραία απόπειρα
03:20 Υπέροχα πλάσματα  
Επ.21  Μεγάλα ζόρια
04:00 Πάνω Κάτω
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Για πάντα φίλες Κ2 
Επ.15  Επ. 15
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:00 Εδώ Που Τα Λέμε
07:00 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.27  Επ. 27
07:30 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.28  Επ. 28
08:00 Παρασκήνιο  Blog: Ένας δημόσιος χώρος
08:30 Νυχτερινός επισκέπτης
09:30 Μονόγραμμα 
Επ.3  Μαρίζα Κωχ (Ερμηνεύτρια - συνθέτης)
10:00 Δείπνο με τον Πλάτωνα
11:00 Εκπληκτικά ξενοδοχεία Κ2 
Επ.4  Ashford Castle, Ιρλανδία
12:00 Μαμά και Γιος  
Επ.2  Επ. 2
12:45 Μαμά και Γιος  
Επ.3  Ιδού ο νυμφίος έρχεται
13:30 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.23  Επ. 23
13:45 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.24  Επ. 24
14:00 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.12  Επ. 12
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.50  Επ. 50
15:00 Έξι αδελφές  
Επ.126  Επ. 126
15:50 Έξι αδελφές  
Επ.127  Επ. 127
16:45 Έξι αδελφές  
Επ.128  Επ. 128
17:45 Φεύγω με πικρά στα ξένα
19:15 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.187  Επ. 187
20:00 Το θέατρο της Δευτέρας  Αντιγόνη
22:20 True detective - 2ος κύκλος 
Επ.3  Maybe Tomorrow
23:20 Νερούδα
01:15 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.187  Επ. 187
02:00 True detective - 2ος κύκλος 
Επ.3  Maybe Tomorrow
03:00 Μαμά και Γιος  
Επ.2  Επ. 2
03:45 Μαμά και Γιος  
Επ.3  Ιδού ο νυμφίος έρχεται
04:30 Έξι Αδελφές
05:30 Έξι Αδελφές
Πρόγραμμα Kontra Channel
06:00 On Air
07:00 Live με την Αντιγόνη
09:00 On Air
10:00 Food Project
11:00 Yes I Do
12:00 On Air
13:00 Έξυπνες αγορές
14:00 On Air
15:00 Food Project
16:00 On Air
17:00 Δελτίο Ειδήσεων
17:30 Live με την Αντιγόνη
18:30 On Air
19:30 Δελτίο Ειδήσεων
20:30 De Facto
21:30 Dress Code
22:30 On Air
23:00 Δελτίο Ειδήσεων
00:00 On Air
01:00 Live με την Αντιγόνη
04:00 Γυρίσματα στην Κρήτη
05:00 On Air
Πρόγραμμα MTV
07:00 MTV breakfast club
09:00 Friendzone - κύκλος 2 Επ. 13
09:30 Friendzone - κύκλος 2 Επ. 14
10:00 I used to be fat - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 3
11:00 Catfish: the TV show - κύκλος 4ος Επ. 11
12:00 Catfish: the TV show - Κ7 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 29
13:00 The hills: new beginnings Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 50
14:00 Teen mom 2 Κ9 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 2
15:00 Teen mom: young moms club Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
16:00 The Charlotte show Κ3 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
17:00 The Charlotte show Κ3 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
18:00 Just tattoo of us - κύκλος 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
18:30 Just tattoo of us - κύκλος 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
19:00 Are you the one? Κ7 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 12
20:00 Are you the one? Κ7 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 13
21:00 Catfish: the TV show - Κ7 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 32
22:00 Catfish: the TV show - Κ7 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 33
23:00 Are You The One? Κ8 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
00:00 Are You The One? Κ8 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
01:00 Ridiculousness - κύκλος 8 Ridiculousness
01:30 Ridiculousness - κύκλος 8 Ridiculousness
02:00 Ex on the beach USA K2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 5
03:00 Ex on the beach USA K2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
04:00 M Is For Music
Πρόγραμμα Action24
07:00 The hammer series
09:00 World Sailing Cup
10:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
15:00 Triathlon Series
16:00 Gillette World Sports
17:00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
18:00 Η δικαστής Τζούντι
18:30 Briefing
19:50 Η δικαστής Τζούντι
20:10 Sport News
21:00 Brainstorming
22:00 Evening Report
23:30 Αντιθέσεις
01:00 World Sailing Cup
02:00 The hammer series
04:00 Formula E
04:30 Ποδόσφαιρο Σάλας: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Πρόγραμμα STAR
06:30 Life is a beach
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 7ος κύκλος 
Επ.13  Mr. Monk makes the playoffs
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3 
Επ.421  Επ. 421
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Greece΄s Next Top Model Κ2 Greece's Next Top Model
23:30 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 17ος Κύκλος  
Επ.21  Assaulting Reality
00:30 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 17ος Κύκλος  
Επ.22  Intersecting Lives
01:30 The Rover
03:45 Human target Human target - 2ος κύκλος
Πρόγραμμα ΕΡΤ HD
06:00 Juventus TV
09:00 Dortmund TV
11:00 Bayern TV
14:00 Manchester City TV
17:00 Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός - ΑΕΚ
19:00 Ποδόσφαιρο: Λαμία - Πανιώνιος ΓΣΣ
21:00 The Best FIFA Football Awards LIVE
23:00 Formula 1 2019 - Grand Prix Σιγκαπούρης
01:00 Auto Moto ΕΡΤ
02:00 Βόλεϊ: Ελλάδα - Ρουμανία
04:00 Βόλεϊ: Ελλάδα - Πορτογαλία
Πρόγραμμα Nickelodeon
06:30 Drake and Josh
07:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
07:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
08:00 Zack and Quack
08:30 Team Umizoomi
09:00 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
09:30 Everythings Rosie
10:00 Η Κίβα Μπορεί
10:30 Paw patrol
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Rusty Rivets
12:00 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
12:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
13:00 Άβαταρ
13:30 Ο θρύλος της Κόρρα
14:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Kuu Kuu Harajuku
16:00 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
18:30 Σίμερ και Σάιν
19:00 Top Wing
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
20:30 Gormiti
21:00 Χελωνονιντζάκια
21:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Δυο φανταστικοί γονείς
23:30 Drake and Josh
00:00 Drake and Josh
00:30 Victorious
05:35 True Jackson
06:00 Drake and Josh
Πρόγραμμα Body in Balance
08:00 Body in Balance
16:00 Body in Balance
00:00 Body in Balance