Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
07:50 The Birthday Wish
09:20 Ο κύριος πρόεδρος
11:00 Η δεύτερη μάνα
13:00 Φερδινάνδος
15:00 Νοτιάς
16:45 Όσα φέρνει ο χρόνος
19:00 Καρδιοκατακτητής
20:30 Buzz Κ5 
Επ.8  Επ. 8
21:00 Έγκλημα στο Οριάν Εξπρές
23:00 Ριψοκίνδυνοι άνδρες
01:15 Μακρινός ορίζοντας
03:35 Καλή πρώην είναι η νεκρή πρώην
05:05 Μην φύγεις
Πρόγραμμα novacinema1
07:10 Κινηματογραφικά νέα
07:55 Η Τζούλιετ, Γυμνή
09:35 Τα δικά μου, τα δικά σου & τα δικά μας
11:25 Τρελα πλουσιοι
13:25 Κινηματογραφικά νέα
14:00 Με αγάπη, Τζούλιετ
16:10 A-X-L
17:55 Κινηματογραφικά νέα
18:30 Έτοιμος για όλα
20:20 Another Kind of Wedding
22:00 Destroyer
00:10 Κωδικός Κολίμπρι
02:05 Πλατούν
04:05 Ανεκπλήρωτος γάμος
Πρόγραμμα FOXlife
07:25 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.8  Sausage Carbonara, Thai Red Chicken, Scrambled Egg Omelette
07:50 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.9  Jamie's Quick & Easy Food 1, 9
08:20 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.10  Jamie's Quick & Easy Food 1, 10
08:45 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.11  Jamie's Quick & Easy Food 1, 11
09:10 Jamie's Quick & Easy Food - 1ος Κύκλος 
Επ.12  Jamie's Quick & Easy Food 1, 12
09:40 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.13  Debra's Sick
10:00 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.14  Who's Handsome?
10:25 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.15  The Car
10:50 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Diamonds
11:10 BH90210 - 1ος Κύκλος  
Επ.4  The Table Read
11:55 Grey's anatomy - 16ος Κύκλος  
Επ.3  Reunited
12:45 Grand Hotel - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Smokeshow
13:25 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.7  Bells
13:50 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.8  Bad in Bed
14:10 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.9  The 23rd
14:30 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.10  The Story of the 50
14:55 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Your Place or Mine?
15:15 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.8  In-Laws
15:40 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.9  Win, Lose or Draw
16:05 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.10  Turkey or Fish
16:25 Marvel's Cloak & Dagger - 2ος Κύκλος  
Επ.8  Two Player
17:10 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.15  Always Ready
17:55 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.16  For Whom The Bell Tolls
18:40 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.17  Into The Wildfire
19:25 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
20:15 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.2  Rahowa
21:00 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.12  King of The Crabs
21:45 BH90210 - 1ος Κύκλος  
Επ.4  The Table Read
22:30 Grey's anatomy - 16ος Κύκλος  
Επ.3  Reunited
23:15 How to get away with murder - 6ος Κύκλος  
Επ.2  Vivian's Here
00:00 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.11  Captain Nemo
00:25 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.12  The Ball
00:50 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.13  Debra's Sick
01:15 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.14  Who's Handsome?
01:40 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.15  The Car
02:00 Everybody loves Raymond - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Diamonds
02:25 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.21  Episode #7.21
02:50 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.22  A Moving Finale
03:10 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.14  The Shed
03:35 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.15  A Cash-Grab Cooked Up by the Crepe Paper Industry
Πρόγραμμα ANT1
11:00 Υγεία πάνω απ' όλα
12:00 Thrive
13:00 Ant1 news
13:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:15 Εκείνες κι εγώ
16:15 Dina's Bakery
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Η κόμισσα της Κέρκυρας
19:30 Ant1 news
20:45 The final four
23:15 Γλυκός πειρασμός
01:15 Έκρηξη αδρεναλίνης
03:15 Ιωάννα της καρδιάς
04:15 Στον ήλιο του αιγαίου  Τελευταίο επεισόδιο
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
08:00 Total dreamer 
Επ.67  Επ. 67
09:00 Οδηγός καλής ζωής
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ7 
Επ.6  Επ. 6
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Σπίτι είναι...
21:00 Star Wars: Rogue One
23:40 Parker
02:00 Μεσάνυχτα
03:30 Οδηγός καλής ζωής
04:30 Beauty and the Beast - 2ος κύκλος 
Επ.4  Hothead
05:10 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.12  House Money
05:35 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.13  Sex Toy Story
Πρόγραμμα novacinema2
08:05 55 Steps
10:05 Βρέχει κεφτέδες 2 (και σε 3D)
11:45 Κινηματογραφικά νέα
12:45 Μυστική οργάνωση
14:50 Green Lantern
17:00 Μονομαχία στο Ελ Πάσο
19:15 Κινηματογραφικά νέα
20:15 Το ταλέντο
22:00 Πρόσκληση σε γάμο
23:30 Ακρότητες
01:35 Ο κατάσκοπος που με παράτησε
03:35 Υπεράνω πάσης υποψίας
05:15 Φιλιά και σφαίρες
Πρόγραμμα Discovery
07:30 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 1 Φακοί επαφής/ Ψωμί/ Αλουμινόχαρτο
08:00 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 1 Στεγνωτήρια/ Τσιχλόφουσκα
08:30 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 1 Τεχνητά μάτια/ Σκυλοτροφές/ Καθρέφτες
09:00 Κρυμμένος θησαυρός 
Επ.3  Χαμός με τα εργαλεία
09:30 Μύθος και πραγματικότητα για παιδιά Κ1 Εκρηκτικές μπαταρίες
10:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 2 Κεραμίδια/ Καρύδια/ Ατσάλινες Πρέσες
11:00 Ένας αμερικανός στη Βρετανία - κύκλος 1 Αυτοκίνητα
12:00 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Σάρεϊ
12:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Κορνουάλη
13:00 Μάχες Αποσκευών - κύκλος 3 Ο σάκος του Μάικ Τάισον
13:30 Μάχες αποσκευών Διαστημική υπόθεση
14:00 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Βρετανία
14:30 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Βρετανία
15:00 Ένας αμερικανός στη Βρετανία - κύκλος 1 Βρετανία
16:00 Διάσωση Σπιτιών 
Επ.2  Αγροτόσπιτο στα βορειοανατολικά
16:30 Διάσωση Σπιτιών K2 Διάσωση στο Κολόμπους
17:00 Κρυμμένος θησαυρός - κύκλος 3 Τρέλα Γυμναστηρίου
17:30 Κρυμμένος θησαυρός - κύκλος 3 Ταξιδιωτικοί Θησαυροί
18:00 Ρεκτιφιε συνεργειων - κύκλος 1 Οικογενειακή Σύγκρουση
19:00 Fast N Loud Κ6 SEMA Υπερκατασκευή
20:00 Ο Ααρον θελει δουλεια
21:00 Εξωγηινη επαφή Εξωγηινη επαφή
22:00 Τα σκοτεινά νερά του Τζέρεμι Γουέιντ Οι χαμένοι βασιλιάδες της Αλάσκα
23:00 Γιατι μισουμε Προέλευση
00:00 Μυστικος δισεκατομμυριουχος
01:00 Στον πυρετό του χρυσού: Αφιέρωμα Η σεζόν των 9 εκατομμυρίων
02:00 Στον πυρετό του χρυσού - κύκλος 8 Ο Θρύλος του Ντέιβ
03:00 Εξωγηινη επαφή Εξωγηινη επαφή
04:00 Γιατι μισουμε Προέλευση
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 10 Lotus Elise
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα 
Επ.10  FSM Syrena 105
Πρόγραμμα Fox
07:30 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.3  A Life Spent
08:15 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.4  A Life Earned
09:00 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.5  Rewind
09:45 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.6  Fun & Games
10:25 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.7  Together or Not at All
11:05 Bob's Burgers - 9ος Κύκλος  
Επ.16  Roamin' Bob-iday
11:30 Arrested Development - 5ος Κύκλος  
Επ.9  Unexpected Company
11:55 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.7  The one with the home study
12:20 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.8  The one with the late Thanksgiving
12:45 Suits - 9ος Κύκλος  
Επ.6  Whatever It Takes
13:30 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.8  Dead Fall
14:15 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.9  Unearthed
15:00 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.10  Rendezvous
15:45 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.11  Bolshoi Booze
16:30 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.12  Disconnect
17:15 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.14  Anthem
18:00 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.15  Sisterhood
18:45 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.16  Profiles
19:30 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.17  Breaking Point
20:15 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.18  Ghosts
21:00 Elementary - 7ος Κύκλος  
Επ.6  Command: Delete
21:50 Suits - 9ος Κύκλος  
Επ.6  Whatever It Takes
22:30 9-1-1 - 3ος Κύκλος  
Επ.3  The Searchers
23:15 The Walking Dead - 10ος Κύκλος  
Επ.2  We Are the End of the World
00:00 American Horror Story - 9ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #9.5
00:45 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.9  The one with the birth mother
01:10 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.10  The one where Chandler gets caught
01:30 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.11  The one where the stripper cries
02:00 Τα φιλαράκια - 10ος κύκλος 
Επ.12  The one with Phoebe's wedding
02:30 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.21  Green light
03:10 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.22  Red light
03:55 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.1  Wheels Up
04:40 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.2  To a Better Place
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
10:00 Ακραία Φαινόμενα
11:45 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
12:15 Dot.com
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:50 Μαζί σου Σαββατοκύριακο
17:30 Δελτίο στη Νοηματική
17:40 Ελληνικό πρόγραμμα
18:40 Ο πιο αδύναμος κρίκος
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 The Voice of Greece
00:30 WWE - Smackdown Live
02:45 Crime Inc. - 1ος Κύκλος  
Επ.5  The Mob at Work
03:45 Ο πιο αδύναμος κρίκος
04:45 Μαζί σου Σαββατοκύριακο
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
10:00 Βότανα, Μυστικά και Θεραπείες  
Επ.11  Επ. 11
10:30 Τα Στέκια  
Επ.2  Το πατσατζίδικο Ο πατσάς είναι ιδέα και βάλσαμο (Γιώτα Γιάννα, μουσικός)
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:45 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
13:00 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
17:00 Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο  Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Οίνος ο Αγαπητός  
Επ.4  Σαντορίνη, Β' Μέρος
19:15 Μάθε παιδί μου γράμματα
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
21:45 Αθλητική Κυριακή
01:00 Ναζαρέν
02:40 Προσωπικά
03:40 Οίνος ο Αγαπητός  
Επ.4  Σαντορίνη, Β' Μέρος
04:40 Τα Στέκια  
Επ.2  Το πατσατζίδικο Ο πατσάς είναι ιδέα και βάλσαμο (Γιώτα Γιάννα, μουσικός)
05:35 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
07:30 Το Όνειρο του Σκιάχτρου  
Επ.3  Επ. 3
08:00 Θεία Λειτουργία
11:00 Χωρίς ερώτηση - κύκλος 1 Αλέξης Ζήρας (Κριτικός λογοτεχνίας)
11:30 Σταθμός μέγαρον 
Επ.2  Επ. 2
12:00 Στην κουζίνα των μεταναστών Κ2 
Επ.3  Κουρδική κουζίνα
12:30 Στην κουζίνα των μεταναστών Κ2 
Επ.4  Ιαπωνία
13:00 Τοπικές κουζίνες  
Επ.8  Κάστανα Καστάνιτσας
14:00 Η Λίζα το 'σκασε
15:30 Τα μυστικά της μουσικής 
Επ.9  Μουσική και κινηματογράφος
16:30 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.30  Επ. 30
17:10 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.31  Επ. 31
17:45 Μπάσκετ: Λαύριο Megabolt - Ήφαιστος Λήμνου LIVE
19:45 Αυτή τη στιγμή στην Ευρώπη
20:00 Τα Παιδιά της Νιόβης - 1ος κύκλος 
Επ.4  Επ. 4
21:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ11 
Επ.18  Σε ελεύθερη πτώση
22:00 Το υποβρύχιο 
Επ.4  Επ. 4
23:00 Ηθικόν ακμαιότατον
01:00 The Affair Κ3 
Επ.9  Επ. 9
02:00 The Affair Κ3 
Επ.10  (Τελευταίο)
03:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ11 
Επ.18  Σε ελεύθερη πτώση
03:45 Το υποβρύχιο 
Επ.4  Επ. 4
04:45 Τα Παιδιά της Νιόβης - 1ος κύκλος 
Επ.4  Επ. 4
05:30 Τα μυστικά της μουσικής 
Επ.9  Μουσική και κινηματογράφος
Πρόγραμμα novacinema3
07:40 Κινηματογραφικά νέα
08:45 Where hands touch
10:55 Ανώνυμος
13:10 Κινηματογραφικά νέα
13:45 Αιγαίο SOS
15:30 Στα ίχνη του Ροζ Πάνθηρα
17:10 Παυλος ο αποστολος του Χριστου
19:05 Μπάτσοι από τον πάγκο
21:00 The Marine 6: Close Quarters
22:35 Απάτη σε μαύρο φόντο
00:30 Κινηματογραφικά νέα
01:30 La pharmacienne
03:05 Ιστορίες φαντασμάτων
04:45 Κόμπρα
Πρόγραμμα E! Entertainment
08:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Χαρμόσυνες καμπάνες
09:00 E! News
10:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Φίλοι-φίδια για πάντα
11:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Αποτυχημενες επεμβασεις
12:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Model Squad Ειδική Προβολή
13:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 Todd And Julie Chrisley, Patti Stanger
14:00 E! News
15:00 Καν το οπως ο Ντισικ Οικογενειακά ζητήματα
16:00 Καν το οπως ο Ντισικ Μίκι εναντίον Μαλιμπού
17:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ3 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe
18:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ3 Από Κοκαλιάρης Γεροδεμένος
19:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ3 Η αγάπη ενός πατέρα
20:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Σκληρή Τιμωρία
21:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Ολοι οι καλοί χωράνε
22:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Στον κοσμο των kardashians
23:00 Αυτοβοήθεια ή σεξουαλική αίρεση;
00:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ4 Wilson, Harrison, Vergara
01:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Στον κοσμο των kardashians
02:00 Αυτοβοήθεια ή σεξουαλική αίρεση;
03:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ4 Wilson, Harrison, Vergara
04:00 Wags Miami - κύκλος 1 Μαλλιά κουβάρια
05:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Η ξενέρωτη
06:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Συννεφιασμένο μπάτσελορ
Πρόγραμμα STAR
07:30 Μικρό μου Πόνυ: Η Φιλία είναι Μαγική
08:00 Leo και Tig
08:30 Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45 Η Τρου και το Βασίλειο του Ουράνιου Τόξου
09:15 Η Μάσα και ο αρκούδος
09:45 Κουταβοφιλαράκια
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Η Μπάρμπι και το διαμαντένιο κάστρο
12:00 Κυνηγοί Τρολ
12:30 Wabbit: New Looney Tunes
13:10 Η ιστορία του Ντεσπερό - Μεταγλωττισμένη
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.10  The one with Christmas in Tulsa
16:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.11  The one Where Rachel goes back to work
16:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
16:45 Jurassic Park 3
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Μια τρελή τρελή οικογένεια
23:15 Greece΄s Next Top Model Κ2 Greece's Next Top Model
01:45 Με αγάπη, Ρόζι
04:00 Grimm Grimm - 2ος Κύκλος
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
08:15 Επιστροφή στο μέλλον 2
10:05 Hoovey
11:40 Drowning in Plastic
13:20 La La Land
15:30 Επικίνδυνη αποστολή: Η πτώση
18:00 Lion
20:00 Family weekend
22:00 Οικογενειακές ανισορροπίες
23:40 Εγώ, η Τόνια
01:40 Table 19
03:10 Ίρις
04:50 Christmas in Mississippi
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
07:50 Η φωνή της καρδιάς
09:10 Είναι μεγάλος ο καημός
10:35 5.000 ψέματα
12:20 Ο τελευταίος αιχμάλωτος
13:45 Τζιπ, περίπτερο και αγάπη
15:15 Ένας νομοταγής πολίτης
16:50 Το γέλιο βγήκε από τον παράδεισο
18:30 Η λίμνη των πόθων
20:15 Μιας πεντάρας νιάτα
22:00 Κάτι να καίει
23:55 Κατήφορος
01:40 Εξωτικές βιταμίνες
03:10 Ταξίδι
04:35 Οι γαμπροί της ευτυχίας
05:50 Ο λουστράκος
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
08:00 Madam Secretary - 6ος Κύκλος  
Επ.2  The Strike Zone
09:00 Bluff city law Κ1 
Επ.4  Επ. 4
10:00 Baywatch - 9ος κύκλος 
Επ.8  Swept away
11:00 Baywatch - 9ος κύκλος 
Επ.9  The swimmer
12:00 Baywatch - 9ος κύκλος 
Επ.10  Friends forever
13:00 Charmed - 2ος κύκλος 
Επ.2  Morality Bites
14:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.1  Επ. 1
15:00 Βραδινές ιστορίες 
Επ.6  Επ. 6
16:00 Magnum P.I. - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Dead Inside
17:00 The resident - 3ος Κύκλος  
Επ.4  Belief System
18:00 Almost Family - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Notorious AF
19:00 FBI - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Episode #2.4
20:00 The Rookie - 2ος Κύκλος  
Επ.3  The Bet
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.3  Επ. 3
22:00 Orange Is the New Black Κ7 
Επ.13  Επ. 13
23:00 Lambs of God - 1ος Κύκλος  
Επ.1  The Devil into Paradise
00:05 The affair - 5ος Κύκλος  
Επ.8  Episode #5.8
01:10 Happy! 
Επ.10  Episode #2.10
02:05 The West Wing - 5ος Κύκλος  
Επ.16  Eppur Si Muove
03:00 Orange Is the New Black Κ7 
Επ.13  Επ. 13
04:00 Lambs of God - 1ος Κύκλος  
Επ.1  The Devil into Paradise
05:05 Happy! 
Επ.10  Episode #2.10
Πρόγραμμα novasports1
09:00 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Pre Game Show (M)
09:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
11:45 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Post Game Show (M)
13:00 DEUCE
13:30 ΣΑΣΟΥΟΛΟ - ΙΝΤΕΡ
15:30 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
16:00 ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΡΟΜΑ
18:00 DEUCE
18:30 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
19:30 ΑΕΚ - ΒΟΛΟΣ LIVE
21:30 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
22:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
01:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - Arctic Race of Norway 2019 (M)
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
Πρόγραμμα Cosmote History
08:00 Ιστορίες%20πετρογέφυρων 
Επ.3  Επ. 3
08:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.18  Επ. 18
09:00 Ιωάννης Καποδίστριας - Η ζωή και το έργο του 
Επ.4  Επ. 4
10:00 Ο Φράνκο και οι Εβραίοι
11:00 Αναζητώντας τον Καζαντζάκη 
Επ.2  Επ. 2
12:00 Μεσόγειος - Η Ελληνική Λίμνη 
Επ.2  Επ. 2
13:00 Χιώτης: ο μάγκας που έβαλε κολόνια στο τραγούδι 
Επ.2  Επ. 2
14:00 Αρχαία Ελλάδα: Θέαμα και Iστορία 
Επ.3  Ρωμαίοι
15:15 Χαμένοι Κόσμοι: Η Αρχαία Αθήνα
16:00 Μιχάλης Δερτούζος: Ο Οραματιστής του Διαδικτύου
17:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.79  Επ. 79
18:00 Οι δρόμοι της ελευθερίας 
Επ.6  Επ. 6
19:00 Εγώ, ο Καίσαρας: Κωνσταντίνος ο Μέγας
20:00 Μακεδονικός αγώνας: 1904-1908 
Επ.2  Επ. 2
20:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.19  Επ. 19
21:00 Ένδοξα πλοία του πολεμικού ναυτικού 
Επ.1  Αντιτορπιλικό Αδρίας
22:00 Ο Εντοπισμός της Ατλαντίδος
23:30 Η Κατίνα Παξινού και το Αρχαίο Ελληνικό Θέατρο
00:00 Χιώτης: ο μάγκας που έβαλε κολόνια στο τραγούδι 
Επ.2  Επ. 2
01:00 Μεσόγειος - Η Ελληνική Λίμνη 
Επ.2  Επ. 2
02:00 Αρχαία Ελλάδα: Θέαμα και Iστορία 
Επ.3  Ρωμαίοι
03:15 MIET - 50 χρόνια πολιτισμός
04:00 Μιχάλης Δερτούζος: Ο Οραματιστής του Διαδικτύου
05:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.79  Επ. 79
Πρόγραμμα novasports1
09:00 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Pre Game Show (M)
09:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
11:45 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ - Post Game Show (M)
13:00 DEUCE
13:30 ΣΑΣΟΥΟΛΟ - ΙΝΤΕΡ
15:30 CHRONICLES OF A CHAMPION GOLFER
16:00 ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ - ΡΟΜΑ
18:00 DEUCE
18:30 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
19:30 ΑΕΚ - ΒΟΛΟΣ LIVE
21:30 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
22:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
01:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - Arctic Race of Norway 2019 (M)
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
08:40 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Νιουκάστλ
10:45 UEFA Champions League Magazine 2019-20 
Επ.7  Επ. 7
11:20 Ποδόσφαιρο: Λέστερ - Μπέρνλι
13:25 Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Σίτι
15:30 Ποδόσφαιρο: Άστον Βίλα - Μπράιτον
17:30 Ρυθμός των Ντέρμπι 2019-20 LIVE
18:30 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Λίβερπουλ LIVE
20:30 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Γουότφορντ
22:30 SportShow LIVE
01:00 SportShow
03:30 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20 
Επ.11  Επ. 11
04:00 Ποδόσφαιρο: Ρουμανία - Νορβηγία