Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 21 Απριλίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
07:10 Η σωτηρία της ψυχής
09:00 Pacific Rιm: Εξέγερση
11:00 Περιπέτεια στον Νότιο Πόλο
12:40 Το στέμμα των Ινδιών
14:30 To save a life
16:40 Ο ταξιδιώτης
18:40 Mamma Mia!
20:30 Buzz Κ4 
Επ.35  Επ. 35
21:00 Mamma Mia! Here we go again
23:00 Το νησί των καταραμένων
01:20 Μη φέρνεις λουλούδια
03:30 Με διαβατήριο τη γοητεία
05:15 Wolves: Λύκοι ανάμεσά μας
Πρόγραμμα novacinema1
07:10 Κινηματογραφικά νέα
07:50 Το κυνήγι της ευτυχίας
09:50 Κινηματογραφικά νέα
10:20 Ομαδα Γαβ
12:00 Ένας έρωτας μεγάλος
13:50 Κινηματογραφικά νέα
14:25 Ο άγνωστος
16:25 Ο ήλιος του μεσονυχτίου
18:05 The Inventor
20:05 Απροσδόκητος έρωτας
22:00 The Equalizer 2
00:10 55 Steps
02:30 Game of Thrones Κ8 
Επ.1  Episode #8.1
04:00 Game of Thrones Κ8 
Επ.2  Episode #8.2
05:20 Κινηματογραφικά νέα
Πρόγραμμα FOXlife
05:10 Scandal - 4ος Κύκλος 
Επ.14  The Lawn Chair
06:00 Scandal - 4ος Κύκλος 
Επ.15  The Testimony of Diego MuΓ±oz
06:45 Scandal - 4ος Κύκλος 
Επ.16  It's Good to Be Kink
07:30 Alone Together - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Murder House
07:50 Nadiya’s Party Feasts 
Επ.1  Nadiya’s Party Feasts, 1
08:55 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - Kύκλος 7 
Επ.2  Martin Freeman
09:40 Top chef - 15ος Κύκλος  
Επ.10  Red Rum and Then Some
10:25 Top chef - 15ος Κύκλος  
Επ.11  Cooking High
11:10 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.21  Episode #15.21
11:55 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.13  Episode #2.13
12:40 Proven Innocent - 1ος Κύκλος  
Επ.3  A Minor Confession
13:25 Once upon a time - 7ος Κύκλος 
Επ.13  Knightfall
14:10 Project Runway - 17ος Κύκλος  
Επ.1  First Impressions
14:55 New Girl - Κύκλος 2 
Επ.21  First Date
15:20 New Girl - Κύκλος 2 
Επ.22  Bachelorette Party
15:45 New Girl - Κύκλος 2 
Επ.23  Virgins
16:05 New Girl - Κύκλος 2 
Επ.24  Winston's Birthday
16:30 This Is Us - 3ος Κύκλος  
Επ.14  Episode #3.14
17:15 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.14  Cold Front
18:00 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.15  Lose Yourself
18:45 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.16  Prisoner's Dilemma
19:30 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.17  Monday Mourning
20:15 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.18  Lessons Learned
21:00 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.21  Episode #15.21
21:45 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.13  Episode #2.13
22:30 Proven Innocent - 1ος Κύκλος  
Επ.3  A Minor Confession
23:15 Top chef - 15ος Κύκλος  
Επ.11  Cooking High
00:00 Alone Together - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Murder House
00:20 You're the worst - 5ος Κύκλος  
Επ.5  A Very Good Boy
00:45 Good Trouble - 1ος Κύκλος  
Επ.12  Broken Arted
01:30 Bones - 12ος Κύκλος 
Επ.7  The Scare in the Score
02:15 Bones - 12ος Κύκλος 
Επ.8  The Grief And The Girl
03:00 Bones - 12ος Κύκλος 
Επ.9  The Steal In The Wheels
03:45 Bones - 12ος Κύκλος 
Επ.10  The Radioactive Panthers in the Party
04:30 Bones - 12ος Κύκλος 
Επ.11  The Day In The Life
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Πάτερ ημών
07:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
08:00 Της Ελλάδος τα παιδιά  Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο
09:00 Thrive
09:45 Μια Ζωή Κ2 
Επ.40  Επ. 40
10:45 Το καφέ της Χαράς
11:45 Υγεία Πάνω απ΄ Όλα Κ7 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
13:45 Merenda Mania
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.1  Η κατά πανουργίαν ασθενής
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
16:00 Εκείνες κι εγώ
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Ο τρελοπενηντάρης
19:30 Ant1 news
20:45 Your Face Sounds Familiar Κ5 Your Face Sounds Familiar
00:00 Tα μάθατε για τους Μόργκαν;
02:30 Κάρμα
04:15 Δούρειος ίππος
05:15 Ο πόλεμος των άστρων 
Επ.3  Αιγώ κι αυτός... - 1ο μέρος
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ και οι Πειρατές της Χώρας του Ποτέ
07:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση
08:00 Για πάντα φίλες Κ2 
Επ.17  Επ. 17
09:00 Kitchen Lab
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Το σόι σου Κ5 
Επ.46  Επ. 46
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.51  Επ. 51
21:00 Οι εκδικητές: Η εποχή του Ultron
23:50 Prince of Persia: The sands of time
02:10 Μετά τα μεσάνυχτα
03:50 Beauty and the Beast - 2ος κύκλος 
Επ.6  Father Knows Best
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
06:45 7 μέρες στο Έντεμπε
08:40 Η ταινία LEGO Ninjago
10:25 Κινηματογραφικά νέα
10:55 Ισπαγγλικά
13:10 Ταξιδιώτες στην άλλη ζωή
15:05 Επαναστάτης στη Σίκαλη
17:00 Αριαν
19:20 Κινηματογραφικά νέα
20:10 Ο άνθρωπος των σπηλαίων
22:10 Οικογένεια Μίλερ
00:05 The Lovers
01:45 Breakable You
03:45 Το βασίλειο των ουρανών
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Πώς φτιάχνεται; Κ15 Πως φτιαχνεται;
07:30 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Βρετανία
08:00 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Βρετανία
08:30 Επιτεύγματα της Μηχανικής - κύκλος 7 Εργα Κατά της Ξηρασίας στην Αυστραλία
09:30 Επιτεύγματα της Μηχανικής - κύκλος 7 Η Φουτουριστική Πόλη του Αμστερνταμ
10:30 Πως φτιαχνεται; Κ17 Διακοσμητικά Σομπρέρο/ Σάλτσες σαλάτας
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ12 Ολλανδία
12:00 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Η δυτική ακτή της Κορνουάλης
12:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 Οξφορντσαϊρ
13:00 Μάχες φορτίων Μακριά
13:30 Μάχες φορτίων Χειμερινοί αγώνες
14:00 Μάχες αποσκευών Νιου Τζέρσι
14:30 Μάχες αποσκευών Λος Άντζελες
15:00 Μάχες Αποσκευών - κύκλος 2 Παιχνίδια για αγόρια
15:30 Μάχες Αποσκευών - κύκλος 2 Τα Χρήματα Πάνω απ' Ολα
16:00 Διάσωση Σπιτιών 
Επ.10  Κτήμα με μηλιές
16:30 Διάσωση Σπιτιών Κ2 
Επ.11  Βαγόνι τρένου
17:00 Κρυμμένος θησαυρός Καταστροφή και Κούκλες
17:30 Κρυμμένος θησαυρός Προσευχή για κέρδος
18:00 Κυνηγοι κλασικων αυτοκινητων Κ1 Jag και Merc
19:00 Νυχτα αγώνων στο Bowman Gray
20:00 Ρεκτιφιε συνεργειων - κύκλος 1 Οικογενειακή Σύγκρουση
21:00 Μεγαλοι παπες
22:00 Οι μηχανές του Ντα Βίντσι Αρμα με δρεπάνια
23:00 Bad Chad Customs Καλύτερο και από τον παράδεισο
00:00 American chopper 2018 Κ2 Η Στιγμή του Σίνιορ
01:00 Οι ανθρωποι της αγριας Αλάσκα Κ4 Προσέξτε την αρκούδα
02:00 Αλασκα: στην ακρη της γης Κ8 Ζωή ή θάνατος στο νησί Περλ
03:00 Μεγαλοι παπες
04:00 Οι μηχανές του Ντα Βίντσι Αρμα με δρεπάνια
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Ταξιδιωτικό Morris Minor
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 11 Chevrolet Camaro
Πρόγραμμα National Geographic
06:25 Απίθανες κατασκευές - κύκλος 1 Ανθρωπος εναντίον μηχανής
07:10 Υπερ-εργοστάσια Lotus Evora
07:55 Αυτοκινητα εκπεμπουν S.O.S. 7 Ford Model A
08:45 Νησί χωρις κανόνες - κύκλος 2 Αλάσκα - Ειδική Εκδοση
09:35 Βρόμικη επιβίωση - κύκλος 1 Οι διάβολοι του Τζέρσι
10:20 Το Bismarck
11:10 Ice road rescue Νυχτερινή βάρδια
12:40 Στην Αιγυπτο με τους Fiennes Ελεύθερη Γη
13:35 Οι 10 μεγαλύτερες φυσικές καταστροφές
15:05 Απίθανος πλανήτης: ενας κόσμος από λάβα
15:50 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Δημιουργία
16:45 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Ποιος είναι ο Θεός;
17:35 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Η δύναμη των θαυμάτων
18:30 Origins: Το ταξίδι της ανθρωπότητας
19:25 Origins: Το ταξίδι της ανθρωπότητας - κύκλος 1 Ο Δρόμος Μπροστά
20:20 The last animals
21:50 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Κ3 Αναζήτηση για τον Διάβολο
22:40 Η ιστορία του Θεού - ειδική εκδοση Η αρχή και το τέλος
23:30 The last animals
01:10 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Κ3 Αναζήτηση για τον Διάβολο
02:00 Η ιστορία του Θεού - ειδική εκδοση Η αρχή και το τέλος
02:50 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Δημιουργία
03:45 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Ποιος είναι ο Θεός;
04:35 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Η δύναμη των θαυμάτων
05:30 Αυτοκίνητα Εκπέμπουν S.O.S. Κ6 Lancia Delta Integrale
Πρόγραμμα Fox
05:35 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.5  The One with Phoebe's Birthday Dinner
06:00 Suits - 5ος Κύκλος 
Επ.11  Blowback
06:50 Suits - 5ος Κύκλος 
Επ.12  Live to Fight...
07:35 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.8  Friends Without Benefits
07:55 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.9  Jesus, Mary & Joseph
08:20 Prison Break - 3ος κύκλος 
Επ.8  Bang & Burn
09:00 Prison Break - 3ος κύκλος 
Επ.9  Boxed In
09:45 Prison Break - 3ος κύκλος 
Επ.10  Dirt Nap
10:30 Prison Break - 3ος κύκλος 
Επ.11  Under and Out
11:15 Prison Break - 3ος κύκλος 
Επ.12  Hell or High Water
12:00 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.19  Vesuvius
12:20 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.20  Daisy
12:45 The Gifted - 2ος Κύκλος 
Επ.6  iMprint
13:25 The Fix - 1ος Κύκλος  
Επ.3  The Wire
14:10 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.13  Fight or Flight
15:00 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.10  Space Cadet
15:20 The Simpsons - 24ος Κύκλος 
Επ.2  Treehouse of Horror XXIII
15:45 The Simpsons - 24ος Κύκλος 
Επ.3  Adventures in Baby-Getting
16:05 The Simpsons - 24ος Κύκλος 
Επ.4  Gone Abie Gone
16:30 The Simpsons - 24ος Κύκλος 
Επ.5  Penny-Wiseguys
16:50 The Simpsons - 24ος Κύκλος 
Επ.6  A Tree Grows in Springfield
17:15 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.16  Profiles
18:00 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.17  Breaking Point
18:40 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.18  Ghosts
19:30 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.19  Payback
20:15 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.20  Saved
21:00 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.13  Hot Blood, Hot Thoughts, Hot Deeds
21:45 The Fix - 1ος Κύκλος  
Επ.3  The Wire
22:30 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.13  Fight or Flight
23:15 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.7  The one with Ross's inappropriate song
23:40 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.8  The one with Rachel's other sister
00:10 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.9  The one with Rachel's phone number
00:30 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.10  The one with Christmas in Tulsa
01:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.11  The one Where Rachel goes back to work
01:20 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.12  The One with Phoebe's Rats
01:45 Snowfall - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Trauma
02:30 Snowfall - 1ος Κύκλος 
Επ.5  Seven-Four
03:15 Snowfall - 1ος Κύκλος 
Επ.6  A Long Time Coming
04:00 Snowfall - 1ος Κύκλος 
Επ.7  Cracking
04:45 Snowfall - 1ος Κύκλος 
Επ.8  Baby Teeth
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:30 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:40 Power of Love
16:00 The Tourίστες
17:00 Δελτίο στη Νοηματική
17:15 Dot.com
18:30 Food n' Friends
19:30 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:50 Survivor - 2018
01:00 WWE - Smackdown Live
03:15 Power of Love
05:15 The Tourίστες
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
06:45 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Η ΕΡΤ Λέει Όχι στον Φασισμό
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Οι παρέες γράφουν ιστορία 
Επ.1  Μικρές επαναστάσεις μέσα στη Χούντα
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
17:00 ΕΡΤ Report
18:00 Το πανόραμα μιας επταετίας: Χούντα είναι, θα περάσει 01-07-1973 - 31-12-1973
18:35 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
19:00 Ποδόσφαιρο: Ατρόμητος Αθηνών - Παναθηναϊκός LIVE
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:45 Αθλητική Κυριακή
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:05 Αθλητική Κυριακή
01:00 Ποδόσφαιρο: Ατρόμητος Αθηνών - Παναθηναϊκός
02:50 Προσωπικά
03:50 ΕΡΤ Report
04:50 Το πανόραμα μιας επταετίας: Χούντα είναι, θα περάσει 01-07-1973 - 31-12-1973
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Βάρδια
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
07:00 Ελληνική μουσική παράδοση  Αηδονοχώρι Αγράφων Θεσσαλίας
08:00 Κυριακή των Βαΐων - Θεία Λειτουργία
10:30 Λαζαρίνες και Βάγια
11:30 Εν Συνόλω
12:45 Ακρόασις - κύκλος 1 Κυριακή των Βαϊών
13:15 Οι δρόμοι της ανάπτυξης Οι Δρόμοι της Ανάπτυξης
14:15 Θανάση πάρε το όπλο σου
15:45 Αυτή τη στιγμή στην Ευρώπη
16:00 Άξιον Εστί
17:00 Μαρτυρίες 50 χρόνια Κυπριακής Δημοκρατίας
19:00 Ακολουθία του Νυμφίου
21:30 Βικτώρια Κ1 
Επ.4  The Clockwork Prince
22:30 Ένα τραγούδι δεν φτάνει
00:40 Fargo - 1ος κύκλος 
Επ.5  The Six Ungraspables
01:35 Fargo - 1ος κύκλος 
Επ.6  Buridan's Ass
02:30 Βικτώρια Κ1 
Επ.4  The Clockwork Prince
03:30 Εν Συνόλω
04:45 Ακρόασις - κύκλος 1 Κυριακή των Βαϊών
05:15 Μαρτυρίες 50 χρόνια Κυπριακής Δημοκρατίας
Πρόγραμμα novacinema3
06:40 Κινηματογραφικά νέα
07:20 Salt and Fire
09:05 Parkland: Η δολοφονία του JFK
10:45 Έγκλημα στο Οριάν Εξπρές
12:45 Στα όρια
14:55 Jumanji: Καλώς ήρθατε στη Ζούγκλα
17:00 Ανίκητος
19:20 Μολις αρχισαμε
21:00 Ομάδα υποβρύχιων καταστροφών
22:55 Το παιχνίδι του δολοφόνου
00:40 American Assassin: Η εκδίκηση
02:30 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Αναβλητικότητα και Ποπ Σταρ
08:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Το ασυνήθιστο ζευγάρι και ο πρώην
09:00 E! News
10:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Ενηλικίωση
11:00 Σωμα για εκδικηση με την Khloe - κύκλος 1 Η χαμένη φωνή
12:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Αγαπάμε τη Σικάγο
13:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Η Τέλεια Στόρμι
14:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Μια Αμερικανίδα στο Παρίσι
15:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Οι Καρντάσιανς κατακτούν την Ιαπωνία
16:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Παίξτε μπάλα!
17:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Ο Κύριος και η κυρία του
18:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Η προδοσία
19:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Αληθινή ιστορία
20:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Φύγαμε για Λας Βέγκας!
21:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Ζόρικα τα πράγματα
22:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Ελεύθερη ξανά
23:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Από το Σικάγο με αγάπη
00:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Η επιλογή της Kourtney
01:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Ωρα για αναθεώρηση
02:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Τσίρκο γίναμε
03:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ4 Judge, Stephanie Beatriz, Frost
04:00 Τι συμβαινει στο Abbey - κύκλος 1 Gossip Girl Kyle
05:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Αναβλητικότητα και Ποπ Σταρ
06:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Το μάτι της τίγρης και η άλλη γυναίκα
Πρόγραμμα STAR
06:00 Dinotrux
06:30 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:00 Τομ και Τζέρι
07:30 Super Wings!
08:00 Polly pocket
08:30 Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται
09:15 Η Μάσα και ο αρκούδος
09:45 Μπόμπι και Μπιλ
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
12:00 Mecard
12:30 Hop
14:15 Traction
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.3  The one hundredth
16:00 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.4  The one where Phoebe hates PBS
16:30 The Big Bang Theory Κ12 
Επ.17  Επ. 17
17:00 The Big Bang Theory Κ12 
Επ.18  Επ. 18
17:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 X - Men 3: Η τελική αναμέτρηση
19:50 STAR News
21:00 Το ανθρωπάκι
22:50 Λούφα και Παραλλαγή
01:00 5 λεπτά πριν τον παράδεισο
02:45 Jimi Hendrix
05:00 Warehouse 13 Κ3 Warehouse 13
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
06:30 Η μεγάλη μου αδερφή
08:10 Πάμε για επανάσταση;
10:10 Η λειτουργία τελείωσε
11:50 I am Richard Pryor
13:30 Love by the 10th Date
15:00 Μπιάνκα
16:45 Ταξίδι στο Μαϊάμι
18:40 Θεϊκό κόλπο
20:20 Δύο στα γρήγορα
22:00 Billionaire Boys Club
00:00 Πενήντα αποχρώσεις του γκρι: Απελευθέρωση
01:50 Η κόρη της Απρίλ
03:35 Βατικανό: Απόρρητοι φάκελοι
05:10 Harmonium
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
07:25 Ψηλός, λιγνός και ψεύταρος
08:55 Πληγωμένες καρδιές
10:20 Ένας ζόρικος δεκανέας
11:45 Το αμαξάκι
13:35 Αστέρω
15:00 Εκείνες που δεν πρέπει ν' αγαπούν
16:30 Ο γόης
18:10 Η σφραγίδα του Θεού
20:15 Είκοσι γυναίκες και εγώ
22:00 Η θεία μου η χίπισσα
23:40 Μαρίνα
01:00 Ζητιάνος μιας αγάπης
02:30 Αναζήτησις
04:00 Η Αθήνα μετά τα μεσάνυχτα
05:35 Εν ονόματι του νομού
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
06:10 The resident Κ2 
Επ.20  Episode #2.20
07:00 MacGyver - 3ος κύκλος 
Επ.19  The Endangered
08:00 Dukes of Hazzard Κ4 
Επ.21  Επ. 21
09:00 Dukes of Hazzard Κ4 
Επ.22  Επ. 22
10:00 Dukes of Hazzard Κ4 
Επ.23  Επ. 23
11:00 Baywatch Κ3 
Επ.10  Lifeguards Can't Jump
12:00 Baywatch Κ3 
Επ.11  Dead of Summer
13:00 The code - 1ος κύκλος 
Επ.2  Επ. 2
14:00 The Village Κ1 
Επ.5  Episode #1.5
15:00 The Bold Type Κ3 
Επ.1  Episode #3.1
16:00 New Amsterdam Κ1 
Επ.18  Επ. 18
17:00 The Rookie Κ1 
Επ.20  Episode #1.20
18:00 The Twilight Zone Κ1 
Επ.4  Επ. 4
19:00 Knightfall K2 
Επ.4  Episode #2.4
20:00 The Durrells Κ4 
Επ.2  Επ. 2
21:00 The day Κ1 
Επ.5  Επ. 5
22:00 Mary Kills People K2 
Επ.1  The Means
23:00 MacGyver - 3ος κύκλος 
Επ.18  Rock the Cradle
00:00 McMafia Κ1 
Επ.7  Επ. 7
01:10 Escape at dannemora 
Επ.7  Επ. 7
02:05 Escape at dannemora 
Επ.8  Επ. 8
03:05 The sinner Κ2 
Επ.4  Episode #2.4
04:00 New Amsterdam Κ1 
Επ.18  Επ. 18
05:00 McMafia Κ1 
Επ.7  Επ. 7
Πρόγραμμα novasports1
07:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - Ξάνθη (M)
09:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΛ - ΠΑΟΚ (M)
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης (M)
13:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
15:30 EUROLEAGUE: 2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπασκόνια (M)
17:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - inCycle (M)
18:00 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
19:00 ΠΑΟΚ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ LIVE
21:00 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
22:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΙΛΙΑΡΔΟΥ SIVISSIDIS OPEN
22:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
23:00 DEUCE
23:30 #15yearschallenge
00:00 Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2018/19 - ΑΕΚ - ΑΕΛ (M)
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
Πρόγραμμα History Channel HD
06:20 MIET - 50 χρόνια πολιτισμός
07:00 Μεγαλειώδη Κτίρια του Αρχαίου Κόσμου
07:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.31  Επ. 31
08:00 Μιχάλης Κακογιάννης: 'Αγάπησα την Ελλάδα'
08:40 Παναγιά η Μπαλουκλιώτισσα
09:20 Οι Θησαυροί της Αρχαίας Ελλάδας 
Επ.3  Επ. 3
10:20 Το τραγούδι της ζωής
11:30 Ρεμπέτικο
12:30 Λυκαβηττός
13:10 Μεγαλειώδη Κτίρια του Αρχαίου Κόσμου
14:00 MIET - 50 χρόνια πολιτισμός
14:40 Ελλάδα 1940-41: Η Πρώτη Νίκη
15:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.31  Επ. 31
16:00 Πήτερ Διαμαντής: Η ιστορία ενός Πρωτοπόρου
17:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.66  Επ. 66
18:00 Ελλάδα 1912-1913: Η Μεγάλη Εξόρμηση
19:00 Κάτω από τον ήλιο του Ιονίου
19:40 Τοπία στην Ιστορία: Κύπρος
20:15 Start-up%20Ελλάδα 
Επ.3  Επ. 3
20:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.32  Επ. 32
21:00 Ιστορίες%20πετρογέφυρων 
Επ.3  Επ. 3
21:50 Αγιορείτικη μαγειρική κληρονομιά
23:10 Χαμένοι κόσμοι: Η χαμένη πόλη της Αφροδίτης
00:00 Ελλάδα 1912-1913: Η Μεγάλη Εξόρμηση
01:00 Start-up%20Ελλάδα 
Επ.3  Επ. 3
01:30 Πήτερ Διαμαντής: Η ιστορία ενός Πρωτοπόρου
02:30 Αγιορείτικη μαγειρική κληρονομιά
03:50 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.66  Επ. 66
04:50 Χαμένοι κόσμοι: Η χαμένη πόλη της Αφροδίτης
05:40 Τοπία στην Ιστορία: Κύπρος
Πρόγραμμα novasports1
07:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - Ξάνθη (M)
09:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΛ - ΠΑΟΚ (M)
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης (M)
13:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
15:30 EUROLEAGUE: 2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΛΕΪ ΟΦ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπασκόνια (M)
17:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - inCycle (M)
18:00 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
19:00 ΠΑΟΚ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ LIVE
21:00 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
22:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΙΛΙΑΡΔΟΥ SIVISSIDIS OPEN
22:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
23:00 DEUCE
23:30 #15yearschallenge
00:00 Ελληνικό Πρωτ. Ποδοσφαίρου 2018/19 - ΑΕΚ - ΑΕΛ (M)
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
11:15 Ποδόσφαιρο: Νιουκάστλ - Σαουθάμπτον
13:30 Ποδόσφαιρο: Χάντερσφιλντ - Γουότφορντ
15:30 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ LIVE
18:00 Ποδόσφαιρο: Κάρντιφ Σίτι - Λίβερπουλ LIVE
20:00 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
20:30 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Κρίσταλ Πάλας
22:30 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
00:30 Ποδόσφαιρο: Κάρντιφ Σίτι - Λίβερπουλ
02:25 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
02:55 Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Λίβερπουλ
04:50 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Σλάβια Πράγας