Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 17 Ιουνίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Πορτογαλία - Ολλανδία
09:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση
11:15 Ποδόσφαιρο: Ισπανία - Σουηδία
13:30 Ποδόσφαιρο: Ανδόρα - Γαλλία
15:45 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση
18:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα: Τα Γκολ της Σεζόν
19:00 Sports Classics: ESPN 30 for 30 Nature Boy
20:00 Ποδόσφαιρο: Νιουκάστλ - Τότεναμ
22:00 Γερμανικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση
00:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Μάντσεστερ Σίτι
02:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση
04:00 Ποδόσφαιρο: Νιουκάστλ - Τότεναμ
Πρόγραμμα Cosmote Sport 5 HD
06:00 2019 Porsche Mobil 1 Supercup
06:40 GP Confidential 2019 
Επ.9  Επ. 9
07:20 Seajets ΣΟΑΑ Ενιαίο 2019
07:50 Sports Classics: ESPN 30 for 30
09:20 Sports Classics: ABC of Crashed Ice
09:55 Sports Classics: ABC of Hard Enduro
10:30 Εκπομπή Grand Prix 2019
12:10 WRC 2019
13:00 WRC 2019
13:50 WRC 2019
14:40 WRC 2019
15:30 Moto3 2019
16:55 Moto2 2019
18:25 MotoGP 2019
20:00 WRC 2019
21:15 Εκπομπή Grand Prix 2019
22:55 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series 2019
00:05 Red Bull Air Race World Championship 2019
02:35 WRC 2019
03:25 WRC 2019
04:15 WRC 2019
05:05 WRC 2019
Πρόγραμμα novasports3
12:00 EUROLEAGUE
14:00 EUROLEAGUE
16:00 EUROLEAGUE
18:00 EUROLEAGUE
20:00 EUROLEAGUE
21:45 EUROLEAGUE
23:45 FRIDAY BOXING FIGHT NIGHT BY STOIXIMAN
01:45 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
Πρόγραμμα novasports7
12:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
14:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
18:00 FRIDAY BOXING FIGHT NIGHT BY STOIXIMAN
01:30 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
Πρόγραμμα Fox Sports HD
06:30 Modern Pentathlon Highlights 2019
07:10 Aquabike world championship 2019
07:40 NHL tonight 2018-2019
08:30 Detroit Tigers - Cleveland Indians
11:00 San Fran. Giants - Milwaukee Brewers
14:05 Sailing World Cup
15:00 Detroit Tigers - Cleveland Indians
17:40 Tour De Hongrie 2019 Highlights
19:20 Morocco desert challenge
19:50 Sports Unlimited 2019
20:40 NHL tonight 2018-2019
21:30 San Fran. Giants - Milwaukee Brewers
00:40 Morocco desert challenge
01:10 NHL tonight 2018-2019
02:00 Minnesota Twins - Boston Red Sox
05:25 Aquabike world championship 2019
Πρόγραμμα Nautilcal Channel
06:00 52 Super Series
07:00 Οι Ελβετοί Το Κάνουν Καλύτερα - Bol D'Or 2016
07:30 Star sailors league 2019 Ρίβα ντελ Γκάρντα
08:00 Sail-Ho! Κ2 
Επ.9  Νησιά Ζαντάρ - Ζαντάρ
08:30 Sail-Ho! Κ2 
Επ.10  Μάλι Λόσινι - Οπατίγια
09:00 Σόου Σκαφών 
Επ.11  Επ. 11
09:30 Σόου Σκαφών 
Επ.12  Επ. 12
10:00 Alpine Freestyle Kayaking
10:30 Σερφ στη Νότιο Αφρική 
Επ.2  Πορτ Άλφρεντ
11:00 Tahiti Pearl Regatta 2019
11:30 Rolex Les Voiles de Saint Tropez
12:00 Η Δημοκρατία της Καλιφόρνια
13:00 ICF 2019
13:30 Ζωή με σερφ David Van Zyl
14:00 US F1 Ταχύπλοα 2018
14:30 H2O Racing 2019: F1H2O
15:00 52 Super Series
16:00 Οι Ελβετοί Το Κάνουν Καλύτερα - Bol D'Or 2016
16:30 Star sailors league 2019 Ρίβα ντελ Γκάρντα
17:00 Sail-Ho! Κ2 
Επ.9  Νησιά Ζαντάρ - Ζαντάρ
17:30 Sail-Ho! Κ2 
Επ.10  Μάλι Λόσινι - Οπατίγια
18:00 Σόου Σκαφών 
Επ.11  Επ. 11
18:30 Σόου Σκαφών 
Επ.12  Επ. 12
19:00 ICF 2019
19:30 Ζωή με σερφ David Van Zyl
20:00 Tahiti Pearl Regatta 2019
20:30 Rolex Les Voiles de Saint Tropez
21:00 Σερφ στις Άλπεις Χειμερινό kiting στο Σεν Μόριτς
21:30 Ιστιοπλόοι DJ 
Επ.3  Επ. 3
22:00 SUP στη Βαλτική
22:30 Μπόρα Μπόρα: Ο Παράδεισος του Paddling
23:00 Chef on board 
Επ.5  Επ. 5
23:30 Σχολή Ιστιοπλοΐας Ciuri Ciuri
00:00 Η Δημοκρατία της Καλιφόρνια
01:00 ICF 2019
01:30 Ζωή με σερφ David Van Zyl
02:00 Sail-Ho! Κ2 
Επ.9  Νησιά Ζαντάρ - Ζαντάρ
02:30 Sail-Ho! Κ2 
Επ.10  Μάλι Λόσινι - Οπατίγια
03:00 Οι Ελβετοί Το Κάνουν Καλύτερα - Bol D'Or 2016
03:30 Star sailors league 2019 Ρίβα ντελ Γκάρντα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 2 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια - Μπαρτσελόνα
08:15 Ισπανικό Πρωτάθλημα - Ανασκόπηση 2018-19
10:30 Ποδόσφαιρο: Σεβίλη - Θέλτα
12:45 Ποδόσφαιρο: Βαλένθια - Μπαρτσελόνα
15:00 Ποδόσφαιρο: La Liga 1, 2, 3 2018 - 2019
17:15 La Liga Specials - Τα Καλύτερα Γκολ
18:30 Sports classics: perfection 
Επ.24  Επ. 24
19:00 Ποδόσφαιρο: 26th La Liga Promises 2019
19:30 Ποδόσφαιρο: 26th La Liga Promises 2019
20:00 Ποδόσφαιρο: 26th La Liga Promises 2019
20:30 Ποδόσφαιρο: 26th La Liga Promises 2019
21:00 La Liga Specials - Ο Καλύτερος Τερματοφύλακας
21:30 Ισπανικό Πρωτάθλημα - Ανασκόπηση 2018-19
23:30 Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ - Ατλέτικο Μαδρίτης
01:30 La Liga Specials - Files 
Επ.9  Επ. 9
02:00 Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα - Μορεϊρένσε
04:00 Ισπανικό Πρωτάθλημα - Ανασκόπηση 2018-19
Πρόγραμμα Cosmote Sport 6 HD
06:00 Τένις: 2019 ATP Masters 1000
07:00 Τένις: 2019 ATP Masters 1000
08:00 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
09:15 Beach Volley: FIVB World Tour 2019
10:30 Τένις: 2019 ATP World Tour 250
13:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
15:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
17:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
19:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
21:00 Topspin LIVE
22:30 Sports Classics: The Outdoor Sports Show 2019 
Επ.6  Επ. 6
23:10 Υδάτινα Σπορ: ISA World Longboard Surfing Championship
00:10 Topspin
01:40 Τένις: 2019 ATP World Tour 500
Πρόγραμμα novasports4
12:00 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
12:30 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
13:00 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
13:30 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
14:00 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
14:30 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
15:00 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
15:30 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
16:00 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
16:30 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
17:00 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
17:30 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
18:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
20:00 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
20:30 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
21:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
00:30 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
Πρόγραμμα Action24
07:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
09:00 Ποδόσφαιρο: Άαλμποργκ - Οντένσε
11:00 Triathlon Series
12:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
15:00 Triathlon Series
16:00 Gillette World Sports
17:00 Formula E
18:00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
19:00 Η Δικαστής Τζούντι Κ22 Χάος στο πάρτι
20:00 Sport News
21:00 BULL
23:00 Επιθεωρητής Κολιαντρο
01:00 The hammer series
03:00 Abu Dhabi Desert Challenge
03:30 Belgian Rally
04:00 Mobil 1 The Grid
04:30 Formula E
05:00 Ποδόσφαιρο: Μπρόντμπι - Μίντιλαντ
Πρόγραμμα Motorvision Channel
06:05 4x4 Κ3 
Επ.34  Ισχυρά αυτοκίνητα off-road
06:30 4x4 Κ5 
Επ.91  Climbing Tools
07:00 Dubai International Baja
07:25 Αγώνες NASCAR Euro Whelen 
Επ.12  Ματζιόνε 2015
07:50 Tour Auto Optic 2000
08:15 Dakar Series 2019 
Επ.1  Merzouga Rally
09:35 Formula E Street Racers 2019 
Επ.3  Επ. 3
10:00 Tour European Rally Historic
10:25 Tour European Rally Historic
10:50 Morocco Desert Challenge 
Επ.1  Γύρος 1
11:15 Βελγικό πρωτάθλημα ράλι
11:40 Στον κόσμο του TCR 
Επ.1  Επ. 1
12:05 DTM 2019 
Επ.3  Circuit Zolder, Zolder, Βέλγιο
13:00 Τέλεια βόλτα Κ5 
Επ.57  Διασκέδαση με ελαφριά αυτοκίνητα
13:25 Ταξίδι στο χρόνο Κ7 
Επ.66  Αυτοκίνητα με απίστευτο αποθηκευτικό χώρο
13:50 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ4 
Επ.42  Volkswagen Μέρος 1
14:20 4x4 Κ5 
Επ.71  BAUMA
14:45 Μετατροπές Κ3 
Επ.11  Tuning World, Λίμνη Κωνσταντίας
15:15 Υψηλά οκτάνια 
Επ.1  Εθνικό πρωτάθλημα US Freestyle
15:40 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ1 
Επ.11  Lykan HyperSport - Η κατασκευή ενός Supercar
16:05 Κασκαντέρ 
Επ.11  Καραμπόλα
16:30 FIM Trial: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
16:55 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Motocross
17:25 Υψηλά οκτάνια 
Επ.22  Ωραίες στιγμές με τον Carey Hart
17:55 Αφιέρωμα 
Επ.27  Biker Festival Glemseck 101
18:25 Αφιέρωμα 
Επ.26  VW Bulli Summer Festival
18:50 Crash 
Επ.7  Επ. 7
19:00 Τέλεια βόλτα Κ5 
Επ.58  Lifestyle αυτοκίνητα
19:25 Ταξίδι στο χρόνο Κ7 
Επ.67  Τετραθέσια Κάμπριο
19:50 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ4 
Επ.43  Volkswagen Μέρος 2
20:20 4x4 Κ5 
Επ.72  SUV και Pickups - Κομψά και σπορτίβ
20:45 Μετατροπές Κ4 
Επ.11  Η Porsche είναι θρησκεία
21:10 Υψηλά οκτάνια 
Επ.2  Superbike Superbowl
21:40 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ1 
Επ.11  Lykan HyperSport - Η κατασκευή ενός Supercar
22:00 Top 10 Show 
Επ.15  Τα πιο οικονομικά υβριδικά μοντέλα
22:25 Top 10 Show 
Επ.30  Τα καλύτερα ονόματα αυτοκινήτου
22:50 Άνθρωποι του αυτοκινήτου Κ2 
Επ.17  Σύμβουλοι κυκλοφοριακού στο ADAC
23:10 Ταξιδεύοντας 
Επ.6  Enduro Park Χέχλινγκεν
23:35 Κασκαντέρ Κ2 
Επ.26  Ακροβατικό μέσα από φορτηγό Coca-Cola
00:00 Spotted 
Επ.7  Επ. 7
Πρόγραμμα Cosmote Sport 3 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
08:15 Ποδόσφαιρο: Εργοτέλης - ΠΑΟΚ
10:30 Ποδόσφαιρο: Χόλσταϊν Κίελo - Κολονία
12:45 Ποδόσφαιρο: Ανόβερο - Στουτγκάρδη
15:00 Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
17:15 Bundesliga 2018-19 - Στιγμιότυπα 
Επ.23  Επ. 23
18:00 Ποδόσφαιρο: Κολονία - Χάιντενχαϊμ
20:00 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου
22:00 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν - Ανόβερο
00:00 Ποδόσφαιρο: Ηρακλής - ΠΑΣ Γιάννινα
02:00 Γερμανικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση
04:00 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου
Πρόγραμμα novasports1
08:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Γιουβέντους - Λάτσιο (M)
12:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Αϊντχόφεν - Αγιαξ (M)
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα (M)
16:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
16:30 DEUCE
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Γιουβέντους - Λάτσιο (M)
21:00 ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΟΥ WIMBLEDON
22:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Αϊντχόφεν - Αγιαξ (M)
00:00 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE AMERICA
01:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα (M)
03:00 Νovasports1HD
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
Πρόγραμμα EDGEsport HD
06:30 Live Recap Crankworx Les Gets, Dual Style Speed
09:00 Live Recap F1H2O World Champ GP 2018 Λονδίνο 2η ημέρα
10:30 Ο Κόσμος των Action Sports Κ19 
Επ.9  Επ. 9
11:30 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
12:30 G Series Ice Race 
Επ.5  Επ. 5
13:00 Live recap burton us open 2018 Men's Halfpipe Finals
15:00 Παρκούρ 2018
15:30 The Outdoor Sports Show Κ18 
Επ.3  Επ. 3
16:00 Live Recap SLS World Tour Τελικοί ανδρών - Λος Άντζελες
18:00 The Frozen Road
18:30 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
19:00 Ο Κόσμος των Action Sports Κ19 
Επ.10  Επ. 10
20:00 Freeride World Tour 2019 
Επ.3  Επ. 3
22:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial
23:00 Crankworx World Tour 2018 Γύρος 1 Rotorua
00:00 Live recap asia talent cup 2019 Losail, Κατάρ, 1η ημέρα
01:00 Live Recap FISE World Series 2018: Jeddah - BMX Park
03:00 Ο Κόσμος των Action Sports Κ19 
Επ.6  Επ. 6
04:00 Οι Κυρίαρχοι του Kite 2018 
Επ.6  Επ. 6
04:30 The Frozen Road
05:00 In Gora
Πρόγραμμα Cosmote Sport 4 HD
06:00 Μπάσκετ: Τουρκικό Πρωτάθλημα 2018-19
08:15 Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Χίμκι
10:30 Μπάσκετ: Τορόντο Ράπτορς - Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς
13:30 NBA Daily
14:15 Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Βαλένθια
16:30 Μπάσκετ: Ντάλας Γουίνγκς - Ατλάντα Ντριμ
18:45 Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Χίμκι
20:55 NBA Daily
21:30 Μπάσκετ: Τορόντο Ράπτορς - Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς
00:15 Μπάσκετ
02:20 NBA Daily
02:55 Μπάσκετ: Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2018 - 2019 - Τελικοί
04:55 FIBA: Ο Κόσμος του Μπάσκετ 
Επ.70  Επ. 70
05:25 NBA Daily
Πρόγραμμα novasports2
09:00 ΡΑΛΙ ΜΕΡΖΟΥΓΚΑ 2019
10:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Λιόν - Αμιάν (M)
12:00 ΣΟΥΗΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - ΑΪΚ Στοκχόλμης - Εστερσουντ (M)
14:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Φέγενορντ - Χέρενφεϊν (M)
16:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Αϊντχόφεν - Τσβόλε (M)
18:00 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE AMERICA
19:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Εμεν - Αγιαξ (M)
01:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ - Santos Tour Down Under 2019 (M)
02:00 Νovasports2HD
06:00 ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΓΑΛΛΙΑΣ - Στρασμπούρ - Γκενγκάν (M)
Πρόγραμμα Cosmote Sport 7 HD
06:00 COSMOTE SPORT 7HD
08:00 COSMOTE SPORT 7HD
10:00 COSMOTE SPORT 7HD
12:00 COSMOTE SPORT 7HD
14:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
16:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
18:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
20:00 Τένις: 2019 ATP World Tour 500 LIVE
22:30 COSMOTE SPORT 7HD
00:00 COSMOTE SPORT 7HD
02:00 COSMOTE SPORT 7HD
04:00 COSMOTE SPORT 7HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 8 HD
06:00 COSMOTE SPORT 8HD
08:00 COSMOTE SPORT 8HD
10:00 COSMOTE SPORT 8HD
12:00 COSMOTE SPORT 8HD
14:00 COSMOTE SPORT 8HD
16:00 COSMOTE SPORT 8HD
18:00 COSMOTE SPORT 8HD
20:00 COSMOTE SPORT 8HD
22:00 Μπάσκετ: Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2018 - 2019 - Τελικοί LIVE
00:00 COSMOTE SPORT 8HD
02:00 COSMOTE SPORT 8HD
04:00 COSMOTE SPORT 8HD
Πρόγραμμα Outdoor Channel HD
06:15 Ειδική ομάδα δράσης 
Επ.13  The Cucible
07:00 All Angles 
Επ.17  Επ. 17
07:20 All Angles 
Επ.17  Επ. 17
07:45 Φυσιογνωμίες του κυνηγιού και της υπαίθρου 
Επ.10  Μπιλ Τζόρνταν
08:05 Φυσιογνωμίες του κυνηγιού και της υπαίθρου 
Επ.11  Ντέιβιντ Πέτσαλ
08:30 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.90  Λεμονάδα Tropic Star
08:50 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.90  Λεμονάδα Tropic Star
09:15 Το ημερολόγιο των επαγγελματικών ψαράδων 
Επ.16  Bonsai
09:35 Το ημερολόγιο των επαγγελματικών ψαράδων 
Επ.16  Bonsai
10:00 Σκοπευτήριο 
Επ.93  Knob Creek Μέρος 1
10:20 Σκοπευτήριο 
Επ.94  Knob Creek Μέρος 2
10:45 Θρύλοι του καλαμιού 
Επ.10  Μαρκ Φίσερ
11:05 Θρύλοι του καλαμιού 
Επ.10  Μαρκ Φίσερ
11:30 All Angles 
Επ.17  Επ. 17
11:50 All Angles 
Επ.17  Επ. 17
12:15 Φυσιογνωμίες του κυνηγιού και της υπαίθρου 
Επ.10  Μπιλ Τζόρνταν
12:35 Φυσιογνωμίες του κυνηγιού και της υπαίθρου 
Επ.11  Ντέιβιντ Πέτσαλ
13:00 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.90  Λεμονάδα Tropic Star
13:20 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.90  Λεμονάδα Tropic Star
13:45 Το ημερολόγιο των επαγγελματικών ψαράδων 
Επ.16  Bonsai
14:05 Το ημερολόγιο των επαγγελματικών ψαράδων 
Επ.16  Bonsai
14:30 Σκοπευτήριο 
Επ.93  Knob Creek Μέρος 1
14:50 Σκοπευτήριο 
Επ.94  Knob Creek Μέρος 2
15:15 Θρύλοι του καλαμιού 
Επ.10  Μαρκ Φίσερ
15:35 Θρύλοι του καλαμιού 
Επ.10  Μαρκ Φίσερ
16:00 All Angles 
Επ.17  Επ. 17
16:20 All Angles 
Επ.17  Επ. 17
16:45 Φυσιογνωμίες του κυνηγιού και της υπαίθρου 
Επ.10  Μπιλ Τζόρνταν
17:05 Φυσιογνωμίες του κυνηγιού και της υπαίθρου 
Επ.11  Ντέιβιντ Πέτσαλ
17:30 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.90  Λεμονάδα Tropic Star
17:50 Μεγάλες υδάτινες περιπέτειες 
Επ.90  Λεμονάδα Tropic Star
18:15 Το ημερολόγιο των επαγγελματικών ψαράδων 
Επ.16  Bonsai
18:35 Το ημερολόγιο των επαγγελματικών ψαράδων 
Επ.16  Bonsai
19:00 Σκοπευτήριο 
Επ.93  Knob Creek Μέρος 1
19:20 Σκοπευτήριο 
Επ.94  Knob Creek Μέρος 2
19:45 Θρύλοι του καλαμιού 
Επ.10  Μαρκ Φίσερ
20:05 Θρύλοι του καλαμιού 
Επ.10  Μαρκ Φίσερ
20:30 All Angles 
Επ.17  Επ. 17
20:50 All Angles 
Επ.17  Επ. 17
21:15 Φυσιογνωμίες του κυνηγιού και της υπαίθρου 
Επ.10  Μπιλ Τζόρνταν