Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 1 HD
06:50 Μοναχικός Λύκος - Μόνος ανάμεσα στους λύκους
08:40 Τέρνερ και Χουτς
10:30 Νάνος στο σπίτι
12:00 The Adventurer: Η κατάρα του Μίδα
13:45 Κοίτα ποιος γύρισε
15:30 Matters of the heart
17:00 Επαναστάτης στη Σίκαλη
19:00 Άλλοθι για παντρεμένους
20:30 Buzz Κ5 
Επ.4  Επ. 4
21:00 Στιγμιαία οικογένεια
23:10 Vincent N Roxxy
01:00 Αρσενικό ζιγκολό
02:30 The Florida project
04:25 Επίσημη ιστορία
Πρόγραμμα novacinema1
07:15 Κινηματογραφικά νέα
08:00 Αυτό θα πει πόλεμος
09:40 Τα στρουμφάκια 2
11:25 House of Bond
12:45 House of Bond
14:15 Σέρλοκ Ζουμπόμς
15:45 Κορίτσι για φίλημα
17:40 Ο λαβύρινθος: Η τελική δοκιμασία
20:05 Πάντινγκτον 2
22:00 Μια μικρή χάρη
00:10 Εντιμότατοι κλέφτες
02:05 Κυνήγι θησαυρού στο νησί των φιδιών - κύκλος 2 Αγγιγμα θανάτου
03:50 Το απαγορευμενο δωμάτιο
05:40 SOS Έρχονται οι Βρετανοί
Πρόγραμμα FOXlife
05:15 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.1  XY
06:00 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.2  XX
06:45 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.3  PhDead
07:30 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - Kύκλος 7 
Επ.11  Stephen Mangan
08:20 Top chef - 15ος Κύκλος  
Επ.7  Olympic Dreams
09:05 Top chef - 15ος Κύκλος  
Επ.8  Restaurant Wars
09:50 Top chef - 15ος Κύκλος  
Επ.9  Bronco Brouhaha
10:35 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.3  Gordon's Mystery Box
11:15 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.4  10th Season Pool Party!
12:00 For The People - 2ος Κύκλος  
Επ.10  A Choice Between Two Things
12:45 Grand Hotel - 1ος Κύκλος  
Επ.12  Dear Santiago
13:30 The Mick - 2ος Κύκλος 
Επ.6  The Matriarch
13:50 The Mick - 2ος Κύκλος 
Επ.7  The Homecoming
14:15 The Mick - 2ος Κύκλος 
Επ.8  The Teacher
14:35 The Mick - 2ος Κύκλος 
Επ.9  The Divorce
14:55 New Girl - 6ος Κύκλος 
Επ.3  Africa or Retractable S'mores Pole
15:20 New Girl - 6ος Κύκλος 
Επ.4  Homecoming
15:40 New Girl - 6ος Κύκλος 
Επ.5  Jaipur Aviv
16:05 New Girl - 6ος Κύκλος 
Επ.6  James Wonder
16:30 Marvel's Cloak & Dagger - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Rabbit Hold
17:10 Station 19 - 1ος κύκλος 
Επ.5  Shock to the System
17:55 Station 19 - 1ος κύκλος 
Επ.6  Stronger Together
18:45 Station 19 - 1ος κύκλος 
Επ.7  Let It Burn
19:30 Station 19 - 1ος κύκλος 
Επ.8  Every Second Counts
20:15 Station 19 - 1ος κύκλος 
Επ.9  Hot Box
21:00 Masterchef - 10ος κύκλος 
Επ.4  10th Season Pool Party!
21:45 For The People - 2ος Κύκλος  
Επ.9  Who Are We Now?
22:30 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Lettuce
22:55 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.7  They Call Me DOCTOR Biscuits!
23:20 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.8  Blowin' in the Wind
00:05 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.9  Shelter from the Storm
00:55 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.10  Help, I'm Alive
01:35 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.11  The Winner Takes It All
02:20 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.12  Girlfriend in a Coma
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Πάτερ ημών
07:00 Πρωινοί τύποι
11:00 Υγεία Πάνω απ΄ Όλα Κ8 Υγεία Πάνω απ' Όλα
12:00 Thrive
13:00 Ant1 news
13:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:45 Εκείνες κι εγώ
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Ο μπλοφατζής
19:30 Ant1 news
20:45 Η μεγάλη του γέλιου σχολή - Δελφινάριο
00:30 The Amazing Spider-Man 2
03:30 Ιωάννα της καρδιάς
04:15 Στον ήλιο του αιγαίου  Τελευταίο επεισόδιο
05:15 Είναι στιγμές 
Επ.91  Είναι στιγμές - Τελευταίο επεισόδιο
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Μου το κρατάς μανιάτικο 
Επ.19 
07:00 Πήρα κόκκινα γυαλιά 
Επ.22 
08:00 Total dreamer 
Επ.59  Επ. 59
09:00 Νόστιμη γη
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Οικογενειακές ιστορίες
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.50  Επ. 50
21:00 Σέρλοκ Χολμς 2: Το παιχνίδι των σκιών
23:30 Η μεγάλη διάσωση
01:50 Οικογενειακές ανισορροπίες
03:30 World Party
04:30 Φύγε εσύ, έλα εσύ - 1ος κύκλος 
Επ.7 
05:10 Καλά να πάθεις - 1ος κύκλος 
Επ.10 
Πρόγραμμα novacinema2
07:30 Οι απόγονοι
09:30 Μυστική οργάνωση
11:35 Η εκδίκηση του Ροζ Πάνθηρα
13:20 Flint
14:55 Τέσσερις γάμοι και μια κηδεία
17:00 Μάρτυρας κατηγορίας
18:45 Κινηματογραφικά νέα
19:45 Η καταιγίδα
22:00 Προμηθέας
00:10 Λέοντες αντί αμνών
01:50 Tag
04:00 Ο συνήγορος
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 3 Πως φτιαχνεται;
07:30 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 4 Πως φτιαχνεται;
08:00 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 23 Βραβεία Grammy/ Φώτα ποδηλάτου
08:30 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 23 Βραβεία Grammy/ Φώτα ποδηλάτου
09:00 Κρυμμένος θησαυρός Προχωρήστε με προσοχή
09:30 Ένας αμερικανός στη Βρετανία - κύκλος 1 Παιχνίδια
10:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 21 Λαστιχένια γάντια/ Ανάγλυφα σαπούνια
11:00 Αγριες κατασκευες Αερομαχίες
12:00 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2 
Επ.25  Συλλογή στο Λάνκασιρ
12:30 Θαμμένα στην αποθήκη Κ2 
Επ.26  Παλιά αντλία βενζίνης
13:00 Μάχες Αποσκευών Κ5 Ντίσκο Συμφωνίες
13:30 Μάχες αποσκευών Μαϊάμι
14:00 Μάχες αποσκευών Λονδίνο
14:30 Μάχες αποσκευών Ινδιανάπολη
15:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ13 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
16:00 Διάσωση Σπιτιών 
Επ.7  Smith Mountain Lake
16:30 Διάσωση σπιτιών Διάσωση σε πρώην εκκλησία
17:00 Κρυμμένος θησαυρός Γκέισες και Σπασμένα Συρτάρια
17:30 Κρυμμένος θησαυρός Προχωρήστε με προσοχή
18:00 Αδελφοί Ντίζελ Κ2 Σπάσε τον πάγο
19:00 Fast N Loud - Κ5 Ο κακός Μπας
20:00 Fast N Loud Κ6 Συναισθηματικός Σέλμπι
21:00 Εξωγηινη επαφή Εξωγηινη επαφή
22:00 Αγριες κατασκευες Αερομαχίες
23:00 Αγνωστη αποστολη Κ5 Αγνωστη αποστολη
00:00 Μυστικος δισεκατομμυριουχος
01:00 Τα μυστικά της μουμιας
02:00 The autobahn a2 The autobahn a2
03:00 Εξωγηινη επαφή Εξωγηινη επαφή
04:00 Αγριες κατασκευες Αερομαχίες
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Jag XK8
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 12 Datsun 240Z - Καλιφόρνια
Πρόγραμμα National Geographic
06:35 Ιαπωνια: μεταξυ γης και ουρανου Κ1 Το νησί του χιονιού
07:25 Ζωή στο διεθνή διαστημικό σταθμό
08:10 Supercars απο παλιοσιδερα Audi R8
09:40 Στα βάθη των ωκεανών Κ2 Τα Μυστικά της Νέας Υόρκης
10:30 Θαυματα μηχανικης Ο Μεγαλύτερος Θόλος
11:15 Wicked tuna - ειδικη εκδοση Κ1 Τα αγαπημένα των τηλεθεατών
12:00 Υπερκατασκευές: αεροπλάνο BelugaXL
12:55 Activate: κινημα global citizen Κ1 Activate: κίνημα Global Citizen
13:45 Breakthrough - κύκλος 2 Δώστε την ενέργεια στους ανθρώπους
14:35 Άγρια Ρωσία - 1ος Κύκλος Τελευταία Ανεξερεύνητη Υπαιθρος
15:25 Άγρια Ρωσία - 1ος Κύκλος Αρκτική
16:15 Τα θαμμενα μυστικα των Μάγια
17:00 Όλη η αλήθεια - 2ος κύκλος ΑΤΙΑ
17:50 Inside: Στα άδυτα της Area 51
18:35 UFO στη Βρετανία: Νέες αποκαλύψεις
19:25 Τραγωδια στον αερα K18 Μοιραία Ανοδος
20:10 11/09: ελεγχοντας τους ουρανους
21:00 The hot zone
21:50 The hot zone
22:40 Breakthrough Αντιμετωπίζοντας τις πανδημίες
23:25 The hot zone
00:15 The hot zone
01:05 Τραγωδια στον αερα K18 Μοιραία Ανοδος
01:50 11/09: ελεγχοντας τους ουρανους
02:40 Τα θαμμενα μυστικα των Μάγια
03:30 Όλη η αλήθεια - 2ος κύκλος ΑΤΙΑ
04:15 Inside: Στα άδυτα της Area 51
05:00 Τραγωδια στον αερα K18 Μοιραία Ανοδος
Πρόγραμμα Fox
05:00 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.4  YOLO
05:20 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.16  Jenny Fromdabloc
05:40 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.17  Home Wrecker
06:00 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.18  Flirting With Disaster
06:35 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.18  The Roughest Day
07:20 24: Legacy - 1ος Κύκλος 
Επ.1  12:00 P.M. - 1:00 P.M.
08:05 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. - 4ος Κύκλος 
Επ.5  Lockup
08:50 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. - 4ος Κύκλος 
Επ.6  The Good Samaritan
09:30 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. - 4ος Κύκλος 
Επ.7  Deals with Our Devils
10:15 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. - 4ος Κύκλος 
Επ.8  The Laws of Inferno Dynamics
10:55 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. - 4ος Κύκλος 
Επ.9  Broken Promises
11:40 Bob's Burgers - 9ος Κύκλος  
Επ.12  The Helen Hunt
12:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.15  The one with the birthing video
12:25 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.16  The one where Joey tells Rachel
12:45 Suits - 9ος Κύκλος  
Επ.2  Special Master
13:30 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.10  Sleight of Hand
14:15 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.11  And Then There Were 7
15:00 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.12  Odd Man Out
15:45 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.13  End of the Tunnel
16:30 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.14  The Rat
17:15 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.17  Remember the Devil
18:00 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.18  Little Bit of Light
18:45 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.19  Last Minute Resistance
19:30 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.20  Grasping for Salvation
20:15 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.21  Fagin
21:00 Elementary - 7ος Κύκλος  
Επ.2  Gutshot
21:45 Suits - 9ος Κύκλος  
Επ.2  Special Master
22:30 Deep State - 2ος Κύκλος  
Επ.7  Changes Upon Changes
23:25 American Horror Story - 9ος Κύκλος  
Επ.1  Camp Redwood
00:10 Bob's Burgers - 9ος Κύκλος  
Επ.12  The Helen Hunt
00:35 Episodes - 5ος Κύκλος 
Επ.4  Episode Four
01:05 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.17  The one with the tea leaves
01:25 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.18  The one in Massapequa
01:50 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.19  The one with Joey's interview
02:10 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.20  The one with the baby shower
02:35 Criminal minds - 11ος κύκλος 
Επ.7  Target Rich
03:20 Criminal minds - 11ος κύκλος 
Επ.8  Awake
04:00 Criminal minds - 11ος κύκλος 
Επ.9  Internal Affairs
04:45 Criminal minds - 11ος κύκλος 
Επ.10  Future Perfect
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Ακραία Φαινόμενα
11:45 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
12:15 Φτερωτός Θεός
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:50 Μαζί σου Σαββατοκύριακο
17:30 Δελτίο στη Νοηματική
17:40 Boom
18:40 Ο πιο αδύναμος κρίκος
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Baywatch
23:00 10 Cloverfield Lane
01:00 WWE - Smackdown Live
03:00 Μαζί σου Σαββατοκύριακο
05:00 Ο πιο αδύναμος κρίκος
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:15 Θανάσης Λάλας: Τετράδια Τζον Νας
06:45 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Ό,τι φτιάχνεται, το φτιάχνετε  
Επ.18  Επ. 18
10:30 Τα Στέκια  
Επ.1  Βιντεοκλάμπ
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:45 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
13:00 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
17:00 Out of the box 
Επ.3  Επ. 3
17:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
17:45 Δείπνο με τον Πλάτωνα Δείπνο με τον Πλάτωνα
18:15 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
19:15 Ταξίδι με τον ερώτα
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
21:40 Καιρός για... ΕΡΤ
21:45 Αθλητική Κυριακή
01:00 Ξεχασμένοι από την κοινωνία
02:30 Προσωπικά
03:30 Out of the box 
Επ.3  Επ. 3
04:00 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
04:50 Τα Στέκια  
Επ.1  Βιντεοκλάμπ
05:50 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:00 Εδώ Που Τα Λέμε
07:00 Ιόλη  
Επ.1  Επ. 1
07:30 Ιόλη  
Επ.2  Επ. 2
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Φωτεινά μονοπάτια  
Επ.2  Πάτμος, το ιερό νησί
11:30 Στην κουζίνα των μεταναστών Κ2 Λιθουανία
12:00 Στην κουζίνα των μεταναστών Κ2 Λιθουανία
12:30 Χωρίς Ερώτηση  
Επ.4  Συνάντηση με το Διονύση Σιμόπουλο (φυσικός, αστρονόμος)
13:00 Ομιλία του Γ.Γ. του ΚΚΕ κου. Δημήτρη Κουτσούμπα (Μ)
14:00 Το φτωχόπαιδο
15:30 Εδώ Που Τα Λέμε
16:30 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.9  Επ. 9
17:00 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.10  Επ. 10
17:30 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.11  Επ. 11
18:00 Art week
19:00 Ιστορίες μόδας Αρχαιοελληνική μόδα
20:00 Το μικρό σπίτι στο Παγκράτι  
Επ.11  Επ. 11
20:30 Το μικρό σπίτι στο Παγκράτι  
Επ.12  Επ. 12
21:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ7 
Επ.8  Επ. 8
22:00 Αφτερλώβ
23:45 Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους Δράμας
00:00 The Affair Κ3 
Επ.1  Επ. 1
01:00 The Affair Κ3 
Επ.2  Επ. 2
02:00 Art week
03:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ7 
Επ.8  Επ. 8
03:45 Το μικρό σπίτι στο Παγκράτι  
Επ.11  Επ. 11
04:15 Το μικρό σπίτι στο Παγκράτι  
Επ.12  Επ. 12
04:45 Χωρίς ερώτηση - κύκλος 1 Αλέξης Ζήρας (Κριτικός λογοτεχνίας)
05:10 Ιστορίες μόδας Αρχαιοελληνική μόδα
Πρόγραμμα novacinema3
06:15 Κινηματογραφικά νέα
07:05 Slamma Jamma
09:00 Salt and Fire
11:00 Rampage: Το απόλυτο χάος
12:55 Venom
14:55 Searching
16:45 Ο σκοτεινός ιππότης
19:20 Gravity
21:00 Έρωτας στη Σιβηρία
22:50 Σέρπικο
01:30 40 Ans, lage du vice
03:35 Το σπίτι των φαντασμάτων
05:15 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Ο δρ Νάσιφ μού έσωσε τη ζωή
08:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Ακραίες περιπτώσεις
09:00 E! News
10:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ1 Νοστιμιές στη Νέα Υόρκη
11:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
12:00 Total bellas Κ4 Το πρώτο ραντεβού
13:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler K2 Eva Longoria, Bobby Brown, JWoww
14:00 E! News
15:00 Νατ & Λιβ Κ1 Και η μόδα έχει τα βάσανά της
16:00 Νατ & Λιβ Κ1 Ενας από μας
17:00 Καν το οπως ο Ντισικ Μίκι εναντίον Μαλιμπού
18:00 Καν το οπως ο Ντισικ Οι κανόνες της ζούγκλας
19:00 Καν το οπως ο Ντισικ Απρόσμενη βοήθεια
20:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Μετά την προδοσία
21:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Γενέθλια και κακά νέα - Μέρος Α'
22:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ17 Γενέθλια και κακά νέα - Μέρος Β'
23:00 Καν το οπως ο Ντισικ Καν το οπως ο Ντισικ
00:00 Νατ & Λιβ Κ1 Ενας από μας
01:00 Ζωντανα απο το κόκκινο χαλί - κύκλος 1 Βραβεία Emmy Primetime 2019
03:00 Νατ & Λιβ Κ1 Ενας από μας
04:00 Τι συμβαινει στο Abbey - κύκλος 1 Gossip Girl Kyle
05:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Ο δρ Νάσιφ μού έσωσε τη ζωή
06:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - 2ος κύκλος Διπλός μπελάς
Πρόγραμμα STAR
06:00 Beyblade Burst
06:30 Sylvester and Tweety mysteries
07:00 Daffy Duck show
07:30 Μικρό μου Πόνυ: Η Φιλία είναι Μαγική
08:00 Leo και Tig
08:30 Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45 Η Τρου και το Βασίλειο του Ουράνιου Τόξου
09:15 Η Μάσα και ο αρκούδος
09:45 Κουταβοφιλαράκια
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Barbie: Μια Video Game Περιπέτεια
12:00 Κυνηγοί Τρολ
12:30 Wabbit: New Looney Tunes
12:45 Ο καλύτερος φίλος μου
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.18  The one in Massapequa
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.19  The one with Joey's interview
16:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
16:40 X-Men
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Καπετάν φάντης μπαστούνι
23:15 Ο Ηλίας του 16ου
01:30 Μπρίτζετ Τζόουνς: Η επόμενη σελίδα
03:45 Grimm Grimm - 2ος Κύκλος
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 2 HD
07:15 Η σωτηρία της ψυχής
09:10 Πρωινό ξύπνημα
11:00 Η Αλίκη στις πόλεις
13:00 Πολεμώντας για τη νίκη
14:45 Life-Size 2
16:15 Στα χέρια σου
17:50 Οι Θεοί της Αιγύπτου
20:10 Oυρανοξύστης
22:00 Οδηγός για εγκληματίες
23:45 Δολοφονικά αμαξίδια
01:30 Τα μυστικά της Τεχεράνης
03:10 Η γέννηση ενός ηγέτη
05:10 Ταιριάζει;
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 3
07:05 Κολωνάκι διαγωγή μηδέν
08:35 Για ποιον χτυπά η κουδούνα
10:05 Η κυρία του κυρίου
11:35 Επτά μέρες ψέματα
13:05 Οι τουρίστες
14:35 Ο Δήμος από τα Τρίκαλα
16:10 Σχολή για σωφερίνες (Ο Βέγγος σωφεράντζα)
17:35 Άδικη κατάρα
20:15 Αγάπη μου ουά - ουά
22:00 Η αρχόντισσα και ο αλήτης
23:55 Ο αστερισμός της παρθένου
01:40 Ο ανακατωσούρας
03:20 Ο ταυρομάχος προχωρεί
04:50 Αγωνία
Πρόγραμμα Cosmote Cinema 4 HD
06:00 The Rookie Κ1 
Επ.14  Plain Clothes Day
07:00 New Amsterdam Κ1 
Επ.16  Επ. 16
08:00 The Dukes of Hazzard - 7ος Κύκλος  
Επ.17  Opening Night at the Boar's Nest
09:00 MacGyver - 3ος κύκλος 
Επ.15  The Negotiator
10:00 Baywatch - 8ος κύκλος 
Επ.6  Lifeguard confidential
11:00 Baywatch - 8ος κύκλος 
Επ.7  Out of the blue
12:00 Baywatch - 8ος κύκλος 
Επ.8  Eel Nino
13:00 Pearson - 1ος Κύκλος  
Επ.10  Episode #1.10
14:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.11  Επ. 11
15:00 Βραδινές ιστορίες 
Επ.2  Επ. 2
16:00 Manifest Κ1 
Επ.12  Episode #1.12
17:00 Manifest Κ1 
Επ.13  Episode #1.13
18:00 Manifest Κ1 
Επ.14  Upgrade
19:00 New Amsterdam Κ1 
Επ.17  Επ. 17
20:00 New Amsterdam Κ1 
Επ.18  Επ. 18
21:00 The Late Late Show with James Corden Κ6 
Επ.11  Επ. 11
22:00 Orange Is the New Black Κ7 
Επ.9  Επ. 9
23:10 MotherFatherSon - 1ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #1.5
00:10 The Twilight Zone Κ1 
Επ.9  Επ. 9
01:00 The Twilight Zone Κ1 
Επ.10  Επ. 10
02:00 The West Wing Κ4 
Επ.11  Holy Night
02:55 Orange Is the New Black Κ7 
Επ.9  Επ. 9
04:00 MotherFatherSon - 1ος Κύκλος  
Επ.5  Episode #1.5
05:05 MacGyver - 3ος κύκλος 
Επ.15  The Negotiator
Πρόγραμμα novasports1
08:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
12:00 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE EUROPE
12:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
15:00 ΑΕΛ - ΞΑΝΘΗ LIVE
17:00 DEUCE
17:30 WIMBLEDON 2019
18:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ LIVE
22:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
04:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
Πρόγραμμα Cosmote History
06:20 Η μάχη του Ρίμινι
06:50 Να μαθαίνω γράμματα 
Επ.3  Επ. 3
07:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.10  Επ. 10
08:00 Μοναστήρια της Ευρώπης... Πλάι στο Νερό
09:00 Σινέ Θησείον
10:10 Αναζητώντας τον Καζαντζάκη - Η Ταινία
11:50 Θρύλοι των γηπέδων 
Επ.5  Επ. 5
12:50 Να μαθαίνω γράμματα 
Επ.3  Επ. 3
13:50 Τα Μυστικά του Εθνικού Αρχαιολογικού Μουσείου Αθηνών
14:40 Η μάχη του Ρίμινι
15:10 Φιλάνθρωπος Ειρήνη
15:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.10  Επ. 10
16:00 Βυζάντιο: Η Ιστορία Τριών Πόλεων 
Επ.3  Επ. 3
17:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.49  Επ. 49
18:00 Γουόλτερ Λάσαλι
19:00 Θρύλοι των γηπέδων 
Επ.6  Επ. 6
19:50 Δελφοί το κέντρο του αρχαίου κόσμου
20:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.11  Επ. 11
21:00 Maria by Callas: Η Μαρία Κάλλας εξομολογείται
23:00 Ναυς 
Επ.1  Επ. 1
00:00 Γουόλτερ Λάσαλι
01:00 Βυζάντιο: Η Ιστορία Τριών Πόλεων 
Επ.3  Επ. 3
02:00 Maria by Callas: Η Μαρία Κάλλας εξομολογείται
04:00 Θρύλοι των γηπέδων 
Επ.6  Επ. 6
05:00 Ναυς 
Επ.1  Επ. 1
05:50 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.49  Επ. 49
Πρόγραμμα novasports1
08:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
12:00 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE EUROPE
12:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
15:00 ΑΕΛ - ΞΑΝΘΗ LIVE
17:00 DEUCE
17:30 WIMBLEDON 2019
18:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ LIVE
22:30 ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
04:15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019/20
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Ποδόσφαιρο: Παρτιζάν - Άλκμααρ
08:15 Ο κόσμος του Αγγλικού πρωταθλήματος 2019-20 
Επ.7  Επ. 7
08:55 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
11:10 UEFA Champions League Magazine 2019-20 
Επ.3  Επ. 3
11:45 Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι - Νόριτς
13:55 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ
16:00 Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ LIVE
18:00 Στιγμιότυπα
18:30 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Λίβερπουλ LIVE
20:30 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Άστον Βίλα
22:30 SportShow LIVE
01:00 SportShow
03:30 UEFA Champions League Magazine 2019-20 
Επ.3  Επ. 3
04:00 Ποδόσφαιρο: Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Αταλάντα