Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 20 Μαΐου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
06:45 Ζήσε με ρυθμό
08:30 Mamma Mia!
10:20 Ταξίδι στην Ισπανία
12:30 Ένα Ενωμένο Βασίλειο
14:30 Η Αλίκη στις πόλεις
16:30 Kung Fu Yoga
18:30 Διπλό παιχνίδι
20:20 Scoop Action
21:00 Το εξπρές των ζωντανών νεκρών
23:00 Μαργκερίτ
01:10 Bauhaus
03:00 Η μεγάλη περιπέτεια
04:35 Γροθιές στους τοίχους
Πρόγραμμα novacinema1
06:10 Έρωτας είναι...
08:10 Κινηματογραφικά νέα
08:40 Θαύμα
10:35 Hollywood Buzz
11:10 Πάντινγκτον 2
13:00 Αυτό θα πει πόλεμος
14:45 Κινηματογραφικά νέα
15:15 Be cool
17:20 The greatest showman
19:10 Films & Stars
19:45 Κορίτσι για φίλημα
22:00 Game of Thrones Κ8 
Επ.2  Episode #8.2
23:45 Κινηματογραφικά νέα
00:15 Σκοτεινές δυνάμεις
02:05 Κόκκινο σπουργίτι
04:25 Η εξαπατηση
Πρόγραμμα FOXlife
05:20 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.15  Pencils Down
06:00 Stitchers - 3ος Κύκλος 
Επ.10  Maternis
06:50 Masterchef - 8ος Κύκλος 
Επ.19  The Semi-Finals
07:35 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.13  Coming Out
07:55 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.14  Swuit
08:15 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.14  Lock It Down
09:00 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.15  Pencils Down
09:40 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
10:25 Masterchef - 9ος Κύκλος 
Επ.5  Gordon Ramsay Masterclass
11:10 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.1  The Secrets In The Proposal
11:55 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.2  The Cheat In The Retreat
12:35 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.15  The Crawl
13:00 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.16  Oregon
13:20 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.15  Devil in Disguise
14:05 Proven Innocent - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Living and Dying in East Cleveland
14:50 Project Runway - 17ος Κύκλος  
Επ.5  High Fashion to High Street
15:35 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.16  The Miseducation of Susan Ross
16:20 For The People - 1ος κύκλος 
Επ.2  Rahowa
17:05 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.3  The Butcher in The Car
17:50 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.4  The Sense In The Sacrifice
18:40 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - Kύκλος 7 
Επ.7  Stephen Fry
19:25 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.17  Spiderhunt
19:50 New Girl - 4ος κύκλος 
Επ.18  Walk of Shame
20:15 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.16  An Inconvenient Truth
21:00 Proven Innocent - 1ος Κύκλος  
Επ.8  The Struggle for Stonewall
21:50 Project Runway - 17ος Κύκλος  
Επ.6 
22:35 Last Man Standing - 7ος κύκλος 
Επ.12  Cabin Pressure
23:00 The Kids Are Alright - 1ος Κύκλος  
Επ.11  Mailbox
23:20 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.16  An Inconvenient Truth
00:10 Proven Innocent - 1ος Κύκλος  
Επ.8  The Struggle for Stonewall
00:55 Project Runway - 17ος Κύκλος  
Επ.6 
01:40 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.3  The Butcher in The Car
02:25 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.4  The Sense In The Sacrifice
03:10 Masterchef - 8ος Κύκλος 
Επ.20  The Finale: Part 1
03:50 Alone Together - 2ος Κύκλος  
Επ.8  Dog Awards
04:10 You're the worst - 5ος Κύκλος  
Επ.9  Bachelor/Bachelorette Party Sunday Funday
04:40 Scandal - 5ος Κύκλος 
Επ.16  The Miseducation of Susan Ross
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Εκλογές 2019
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι ψήνεται
17:00 Still Standing
18:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:30 Γυναίκα χωρίς όνομα 
Επ.159  Επ. 159
19:30 Ant1 news
21:45 Επίθεση στο συρμό
00:00 Εκλογές 2019
01:30 Sex tape: Μια τρελή βραδιά
03:30 VICE Κ6 VICE
04:15 Το καφέ της Χαράς
05:00 Ο πόλεμος των άστρων 
Επ.3  Αιγώ κι αυτός... - 1ο μέρος
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα στη θέση μου Κ3 
Επ.157  Επ. 157
07:45 Happy Day στον Alpha
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Βασικά... καλησπέρα σας
17:00 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Επ. 22
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ3 
Επ.158  Επ. 158
21:00 Το σόι σου Κ5 
Επ.52  Επ. 52
21:50 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.255  Επ. 255
23:00 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.256  Επ. 256
00:15 Ευρωεκλογές 2019
01:30 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου
02:15 Διακαναλική Συνέντευξη Τύπου
03:00 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.11  May Divorce Be with You
03:20 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.12  House Money
03:40 Rules of Engagement - 3ος Κύκλος 
Επ.13  Sex Toy Story
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal
05:10 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
07:25 Το βουνό ανάμεσά μας
09:20 Λίνκολν
11:55 Λαγωνικό 24 καρατίων
13:45 Ο Αρθουρ και η εκδίκηση του Μαλταζάρ
15:25 Κάτω τα κεφάλια
18:15 Μια αληθινή ιστορία
20:05 Rampage: Το απόλυτο χάος
22:00 Ο τελευταιος Νονος
00:10 Μέχρι το τέλος
02:20 Μαθήματα αμερικανικής ιστορίας
04:25 Γείτονες μέχρι θανάτου
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Best of - Μέρος Β'
08:00 Πως γινεται; Κ15 Πως γινεται;
08:30 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 4 Μπαστούνια χόκεϊ/ Παπούτσια για μωρά
09:00 Πως φτιαχνεται; Κ9 Αεροπορικά γεύματα/ Χάρτινα ποτήρια
09:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 20 Θεραπευτικά τύμπανα/ Σταφίδες
10:00 Μάχες αποσκευών Τορόντο
10:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων Βρετανία
11:00 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών Κ11 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
12:00 Πώς γίνεται; - Κ6 Πως γινεται;
12:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 10 Σαλάτα/ Σχοινί/ Ινσουλίνη
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Ford Fiesta XR2
14:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα - κύκλος 3 Επέκταση της Browntown
15:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα - κύκλος 3 Παγιδευμένοι στο νερό
16:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα - κύκλος 3 Ενας Μπράουν εκτός παιχνιδιού
17:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά - κύκλος 4 Φορτηγατζηδες στην ερημια
18:00 Διάσωση Σπιτιών 
Επ.10  Foursquare Church
18:30 Θαμμένα στην αποθήκη: τα καλύτερα Κ1 
Επ.16  Δυτικό Σάσεξ
19:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 14 Πως γινεται;
19:30 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 1 Στεγνωτήρια/ Τσιχλόφουσκα
20:00 Αγνωστη αποστολη Κ4 Ναζί στην Αργεντινή
21:00 Γυμνοι Και Φοβισμενοι Κ5 Παγωμένος και Φοβισμένος
22:00 Χτίζοντας την Αλάσκα Σκληρές καταστάσεις στο νησί
22:30 Μάχες αποσκευών Τορόντο
23:00 Αυτόνομα σπίτια - ειδική έκδοση Σπηλιά στο βουνό
00:00 Άγνωστη αποστολή Κ2 Ο πραγματικός Ρομπέν των Δασών
01:00 Προσοχή κίνδυνος! Παράτολμοι
02:00 Τι γίνεται στη Γη; - κύκλος 3 Η κατάρα του θαλάσσιου τέρατος
03:00 Γυμνοι Και Φοβισμενοι Κ5 Παγωμένος και Φοβισμένος
04:00 Χτίζοντας την Αλάσκα Σκληρές καταστάσεις στο νησί
04:30 Μάχες αποσκευών Τορόντο
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 10 Lotus Elise
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα TVR Cerbera
Πρόγραμμα National Geographic
06:35 Ο βασιλιάς του ψαρέματος Ο βασιλιάς του ψαρέματος
07:20 Η γένεση Της Ευρώπης 
Επ.1  Νερό
08:10 Μεγάλο, μεγαλύτερο, τεράστιο! - 2ος κύκλος Φράγμα
09:00 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Το αόρατο αεροπλάνο
09:50 Πρωτόγονη επιβίωση - κύκλος 2 Κόλαση στην Αυστραλία
10:35 Ice road rescue - κύκλος 1 Στα όρια της καταστροφής
11:20 Επικινδυνες διαδρομες - κύκλος 4 Μεγάλα διλήμματα
12:05 Ο βασιλιάς του ψαρέματος Ο βασιλιάς του ψαρέματος
12:55 Η γένεση Της Ευρώπης 
Επ.2  Σύγκρουση
13:40 Μεγάλο, μεγαλύτερο, τεράστιο! - 2ος κύκλος Διαστημικός Σταθμός
14:30 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Ατύχημα στη Sioux City
15:20 Αφιλοξενος πλανητης  Αφιλοξενος πλανητης
16:10 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Κ3 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman 3
17:00 Η Ιστορία του Θεού με τον M. Freeman Κ3 Ο Θεός Βρίσκεται Ανάμεσά μας
17:50 Ice road rescue - κύκλος 1 Στα όρια της καταστροφής
20:10 Στα βάθη των ωκεανών: βαθιά κατάδυση Στα βάθη των ωκεανών: βαθιά κατάδυση
21:00 Η δυναστεια της βορειας κορεας  Το Βασίλειο των Κιμ
21:50 Στα συνορα Κ5 Στα συνορα
22:35 Δευτερόλεπτα πριν την τραγωδία - 6ος κύκλος Black Hawk Down
23:25 Στα βάθη των ωκεανών: βαθιά κατάδυση Στα βάθη των ωκεανών: βαθιά κατάδυση
00:10 Η δυναστεια της βορειας κορεας  Το Βασίλειο των Κιμ
01:00 Στα συνορα Κ5 Στα συνορα
01:45 Ο βασιλιάς του ψαρέματος Ο βασιλιάς του ψαρέματος
02:35 Η γένεση Της Ευρώπης 
Επ.2  Σύγκρουση
03:25 Μεγάλο, μεγαλύτερο, τεράστιο! - 2ος κύκλος Διαστημικός Σταθμός
04:15 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Ατύχημα στη Sioux City
05:05 Πρωτόγονη επιβίωση - κύκλος 2 Πρωτόγονη επιβίωση
Πρόγραμμα Fox
05:05 Legion - 1ος Κύκλος 
Επ.8  Chapter 8
06:00 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.22  Red light
06:35 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.20  Cowboys and Indians
07:15 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.6  Life of Brian
07:40 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.3  Four Regrettings and Funeral
08:00 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.15  Quid Pro Quo
08:45 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.11  How Lily Stole Christmas
09:05 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.12  First Time in New York
09:30 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.7  The one with the blackout
09:55 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.8  The One Where Nana Dies Twice
10:15 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.17  Pain Killer
11:00 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.7  Into Harmony’s Way
11:25 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.4  YOLO
11:45 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.20  Cowboys and Indians
12:30 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.1  Wheels Up
13:15 Suits - 6ος Κύκλος 
Επ.16  Character and Fitness
14:00 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.13  Columns
14:25 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.14  Monday Night Football
14:45 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.9  The one where underdog gets away
15:10 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.10  The one with the monkey
15:35 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.18  This City
16:20 Deep State - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Hard Sun
17:05 Family Guy - 13ος Κύκλος 
Επ.8  Christmas Guy
17:30 The Simpsons - 25ος Κύκλος 
Επ.5  Labor pains
17:50 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.2  To a Better Place
18:35 Suits - 7ος Κύκλος 
Επ.1  Skin in the Game
19:25 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.15  Lucky Penny
19:50 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.16  Stuff
20:15 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.11  The one with Mrs. Bing
20:40 Τα φιλαράκια - 1ος κύκλος 
Επ.12  The one with the dozen lasagnas
21:00 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.19  What Could Have Been
21:50 Deep State - 2ος Κύκλος  
Επ.3  Declaration of Independence
22:40 Mayans M.C. - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Escorpión/Dzec
23:40 The Walking Dead - 9ος Κύκλος 
Επ.6  Who Are You Now?
00:35 Deep State - 2ος Κύκλος  
Επ.3  Declaration of Independence
01:20 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.19  What Could Have Been
02:10 Legion - 2ος Κύκλος 
Επ.1  Chapter 9
03:05 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.2  To a Better Place
03:50 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.20  Cowboys and Indians
04:35 Mayans M.C. - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Escorpión/Dzec
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί σου
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Ευρωεκλογές 2019
16:00 Ξένη ταινία
18:00 Δελτίο στη Νοηματική
18:10 Μαύρη Θάλασσα  
Επ.51  Επ. 51
19:30 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:50 Survivor - 2018
23:40 Ράδιο Αρβύλα
01:40 Ξένη ταινία
03:30 Επανάληψη προγράμματος
04:30 Μαζί σου
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
09:50 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Για την Ελλάδα...
14:30 Ώρα Ελλάδας
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
15:55 Άλλη διάσταση
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Εντός Αττικής Κ2 Εντός Αττικής
18:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
18:45 Μπροστά στα Γεγονότα
20:50 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η Επόμενη Μέρα
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:10 Δεύτερη Ματιά
02:10 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ 
Επ.15  Επ. 15
03:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
03:15 Vis a vis 
Επ.2  Επ. 2
04:10 Vis a vis 
Επ.3  Επ. 3
05:00 Ώρα Ελλάδας
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Βάρδια
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
07:00 Spirit Riding Free Κ3 Spirit Riding Free
07:25 Γιάκαρι  
Επ.1  Επ. 1
07:40 Γιάκαρι  
Επ.2  Επ. 2
08:00 Τέχνη και πολιτισμός  Τέχνη και πολιτισμός
08:30 Η Ελλάδα του πολιτισμού  
Επ.1  Χωρίς κίνητρο
09:00 Οπτική Γωνία  Η τέχνη του πολέμου
09:30 Το πανόραμα του αιώνα 
Επ.21  1928 - 1929
10:00 Το πανόραμα του αιώνα 
Επ.22  1929 - 1930 (Κραχ)
10:30 Δείπνο με τον Πλάτωνα 
Επ.19  Χίος (Β' Μέρος)
11:00 Δείπνο με τον Πλάτωνα
11:30 Θησαυροί της Αρχαίας Ρώμης 
Επ.2  Μεγαλοπρέπεια και διαστροφή
12:30 Αρχαίων Δράμα 
Επ.1  Επ. 1
13:30 Spirit riding free 
Επ.7  Επ. 7
14:00 Μάγια η μέλισσα Κ2 
Επ.129  Επ. 129
14:15 Μάγια η μέλισσα Κ2 
Επ.130  Επ. 130
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.31  Επ. 31
15:00 Έξι Αδελφές Κ6 
Επ.34  Επ. 34
16:00 Ενθάδε κείμεθα  Η Θάλασσα
16:30 Γραφή καθαρή 
Επ.10  Από το θεατρικό κείμενο στην παράσταση: Η παράσταση
17:30 Θησαυροί της Αρχαίας Ρώμης 
Επ.2  Μεγαλοπρέπεια και διαστροφή
18:30 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.76  Επ. 76
19:30 Θανάσης Λάλας: Τετράδια
20:00 Σαν μαγεμένοι... Κ3 Σαν Μαγεμένοι...
20:30 Το θέατρο της Δευτέρας  Αντιγόνη
22:30 Fargo Κ2 
Επ.2  Επ. 2
23:30 Νίκος Μαμαγκάκης - Λόγος Τελευταίος
00:45 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.76  Επ. 76
01:45 Θανάσης Λάλας: Τετράδια
02:15 Σαν μαγεμένοι... Κ3 Σαν Μαγεμένοι...
02:45 Γραφή καθαρή 
Επ.10  Από το θεατρικό κείμενο στην παράσταση: Η παράσταση
03:45 Αρχαίων Δράμα 
Επ.1  Επ. 1
04:30 Το πανόραμα του αιώνα 
Επ.21  1928 - 1929
05:00 Το πανόραμα του αιώνα 
Επ.22  1929 - 1930 (Κραχ)
05:30 Δείπνο με τον Πλάτωνα
Πρόγραμμα novacinema3
06:45 Novacinema3HD
19:20 Το τελευταίο οχυρό
21:00 Αναχώρηση για Παρίσι 15:17
22:40 Η αποπλάνηση ενός ξένου
01:00 Asa goes to hell
03:30 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 After THOT
08:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 Μελωδία και αισθησιασμός
09:00 Total bellas Κ4 Το πρώτο ραντεβού
10:00 Total bellas Κ4 Το πρώτο ραντεβού
11:00 Ραντεβου χωρις φιλτρο Ιστορίες για γέλια και για κλάματα
11:30 Ραντεβου χωρις φιλτρο Φιλιά και αντίο
12:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ8 Ενας γεροδεμένος άντρας περιμένει
13:00 Keeping up with the Kardashians - 8ος κύκλος Μελαγχολία στο παιδικό πάρτι
14:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Τα μπαλκόνια της ευτυχίας
15:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ3 Lucy Hale, Tyler Oakley, Selma Blair
16:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ14 Το Σόου στο Κλίβελαντ
17:00 WAGS Είσαι σε μια Ψεύτικη Σχέση
18:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Chicago και ξερό ψωμί
19:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ16 Chicago και ξερό ψωμί
20:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Χωρίς βέρα, χαλάει η συμφωνία
21:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Συννεφιασμένο μπάτσελορ
22:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Η ξενέρωτη
23:00 Αποψε με τη Busy  Patti LaBelle
23:30 Γυναικοπαρεα
00:00 Ραντεβου χωρις φιλτρο Ιστορίες για γέλια και για κλάματα
00:30 Ραντεβου χωρις φιλτρο Φιλιά και αντίο
01:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Δεν τα στέλνουμε
02:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Δεν τα στέλνουμε
03:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ2 Δεν τα στέλνουμε
04:00 Wags Miami - κύκλος 1 Ο κώδικας των κοριτσιών
05:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 After THOT
06:00 Η πλατινένια ζωή
Πρόγραμμα STAR
06:00 Christine Κ4 Christine
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1 
Επ.23  Επ. 23
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ2 
Επ.338  Επ. 338
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 MasterChef 3
23:00 The Courier
00:50 Ευρωεκλογές και Αυτοδιοικητικές 2019
01:50 MasterChef 3
03:45 Grimm - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Pilot
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
06:40 Ίζυ: Το μεγάλο ταξίδι
08:00 Η κορυφή του Δάντη
09:50 Όλα θα πάνε στραβά
11:30 Το θαύμα της Αλάσκας
13:20 Η μπαλαρίνα και ο μικρός εφευρέτης
15:00 Χάνα Άρεντ
17:00 Η κυνηγός με τον αετό
18:30 Πήτερ Παν: Επιστροφή στην χώρα του Ποτέ
19:50 Μάχη για έναν καλύτερο κόσμο
22:00 Με φόβο
23:45 Κτήνος
01:40 Μυστικό συστατικό
03:30 7ος όροφος
05:00 Ο εγωιστής γίγαντας
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
07:20 Η ωραία του κουρέα
08:45 Γαμήλιες περιπέτειες
10:10 Ο ταυρομάχος προχωρεί
11:35 Ο Κάου Μπόι του Mεταξουργείου
13:20 Ο επαναστάτης Ποπολάρος
15:05 Τα τούβλα
16:50 Όταν η πόλις πεθαίνει
18:30 Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 1
20:15 Ο Μικές παντρεύεται
22:00 Λαός και Κολωνάκι
23:25 Όλγα, αγάπη μου
00:55 Ο Τρομοκράτης
02:30 Ο τελευταίος αιχμάλωτος
03:55 Το φιντανάκι
05:30 Η αρχόντισσα και ο αλήτης
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
06:00 The Village Κ1 
Επ.9  Episode #1.9
06:55 A family tale Κ1 
Επ.1  Επ. 1
08:00 Dukes of Hazzard Κ2 
Επ.18  Επ. 18
09:00 Designated Survivor Κ1 
Επ.6  The Interrogation
10:00 Baywatch Κ3 
Επ.14  Strangers Among Us
11:00 Baywatch Κ3 
Επ.15  Vacation: Part 1
12:00 Dukes of Hazzard Κ6 
Επ.17  Επ. 17
13:00 Will Grace Κ2 
Επ.13  Επ. 13
13:30 Will Grace Κ2 
Επ.14  Επ. 14
14:00 Manifest Κ1 
Επ.12  Episode #1.12
15:00 The West Wing - 5ος Κύκλος  
Επ.9  Abu el Banat
16:00 Designated Survivor Κ1 
Επ.6  The Interrogation
17:00 Mary Kills People - 3ος Κύκλος  
Επ.1  The Key to Faith
18:00 Project Blue Book Κ1 
Επ.1  Επ. 1
19:00 The day Κ1 
Επ.9  Επ. 9
00:00 Charmed Κ1 
Επ.22  Επ. 22
01:00 The Royals Κ2 
Επ.1  Επ. 1
02:00 The Royals Κ2 
Επ.2  Επ. 2
03:00 Billions Κ4 
Επ.8  Fight Night
04:00 Baywatch Κ3 
Επ.14  Strangers Among Us
05:00 Baywatch Κ3 
Επ.15  Vacation: Part 1
Πρόγραμμα novasports1
08:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
13:55 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
16:00 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE ASIA
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
21:00 DEUCE
21:30 ΛΑΤΣΙΟ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
23:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα αγωνιστικής (M)
00:30 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE SHOW
01:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 Νovasports1HD
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
Πρόγραμμα History Channel HD
06:30 Αντίο, Όνειρά μου
06:50 Ο Μάης του Πόντου 
Επ.3  Επ. 3
07:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.40  Επ. 40
08:00 Βαλκανικοί Πόλεμοι - Κινηματογραφώντας την Ιστορία
09:00 Μέγας Αλέξανδρος: Ο Μακεδόνας
10:00 Bristol Scout: Ανακατασκευάζοντας την Ιστορία
11:10 Start-up%20Ελλάδα 
Επ.7  Επ. 7
11:40 Αντίο, Όνειρά μου
12:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.69  Επ. 69
13:00 Ο Μάης του Πόντου 
Επ.3  Επ. 3
14:00 Πριγκίπισσα Αλίκη της Ελλάδας
15:00 Οι 10 πιο Καινοτόμες Εφευρέσεις της Αρχαίας Ελλάδας
15:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.40  Επ. 40
16:00 Η Τελευταία Μάχη των 300
17:40 Τα χαμένα χρώματα της Αρχαίας Ελλάδας
18:10 Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα 
Επ.10  Κεφαλονιά
19:00 Ορχιδέες
19:30 Η μάχη της Κρήτης
20:00 Ο έρωτας στα χρόνια της οθόνης 
Επ.2  Επ. 2
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.16  Επ. 16
21:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.70  Επ. 70
22:00 Πέρα από το Τάγμα: Η Κληρονομιά των Μάορι
23:00 Ρεμπέτικο
00:00 Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα 
Επ.10  Κεφαλονιά
00:50 Ο έρωτας στα χρόνια της οθόνης 
Επ.2  Επ. 2
01:40 Η Τελευταία Μάχη των 300
03:20 Πέρα από το Τάγμα: Η Κληρονομιά των Μάορι
04:15 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.16  Επ. 16
04:20 Τα χαμένα χρώματα της Αρχαίας Ελλάδας
04:50 Ρεμπέτικο
05:50 Η μάχη της Κρήτης
Πρόγραμμα novasports1
08:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
13:55 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
16:00 BLANCPAIN GT WORLD CHALLENGE ASIA
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
21:00 DEUCE
21:30 ΛΑΤΣΙΟ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
23:30 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα αγωνιστικής (M)
00:30 BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE SHOW
01:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02:00 Νovasports1HD
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση της Κυριακής
07:00 Ποδόσφαιρο Σάλας: Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Ίντερ Μαδρίτης
09:00 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μπενφίκα
11:15 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ
13:30 Ποδόσφαιρο: Φούλαμ - Νιουκάστλ
15:45 Ποδόσφαιρο: Μπέρνλι - Άρσεναλ
18:00 Ποδόσφαιρο Σάλας: Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Ίντερ Μαδρίτης
20:00 UEFA Europa League 2018-19 - Στιγμιότυπα
20:30 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.31  Επ. 31
21:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση
22:00 Ποδόσφαιρο: Λιόν - Μπαρτσελόνα
00:30 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
01:00 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μπενφίκα
03:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ
05:00 Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ - Γουέστ Χαμ