Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 23 Μαρτίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
06:45 Ένας ακέραιος άνθρωπος
08:45 Το εισιτήριο
10:30 Ο γιατρός έχει τρεχάματα
12:20 Σεφ
14:30 Ο κόκκινος σκύλος: Ένας πιστός φίλος
16:10 Για όνομα του Θεού
17:50 Ali
20:30 Kids Flix
21:00 Η Ζουγκλοπαρέα
22:45 Η τριλογία της απόκλισης: Αφοσίωση
00:50 H ανταλλαγή
03:10 Τερματικός σταθμός
04:45 Ένοπλη απάντηση
Πρόγραμμα novacinema1
06:45 Κινηματογραφικά νέα
07:45 Κυρία Ντάπφαϊρ
09:50 Κάθε φορά, πρώτη φορά
11:35 Κινηματογραφικά νέα
12:10 Ποτέ την Κυριακή
13:50 Κινηματογραφικά νέα
14:20 Η κοκκινοσκουφίτσα
16:05 Επαναστάτης στη Σίκαλη
18:00 Κινηματογραφικά νέα
18:30 The Architect
20:10 Κάθε μέρα μια άλλη μέρα
22:00 Το αστέρι των Χριστουγέννων
23:40 Η ψυχη του παρτι
01:30 Όλα τα λεφτά του κόσμου
03:40 Προμηθέας
Πρόγραμμα FOXlife
05:10 Save with Jamie - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Salmon
06:00 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.11  Side, Sally, Ride
06:50 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.12  We Do Not Touch The First Ladies
07:35 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.13  No Sun On The Horizon
08:20 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.14  Kiss Kiss Bang Bang
09:05 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.15  Mama Said Knock You Out
09:45 Bones - 10ος Κύκλος 
Επ.6  The Lost Love in the Foreign Land
10:30 Bones - 10ος Κύκλος 
Επ.7  The Money Maker on the Merry-Go-Round
11:15 Bones - 10ος Κύκλος 
Επ.8  The Puzzler in the Pit
12:00 Bones - 10ος Κύκλος 
Επ.9  The Mutilation of the Master Manipulator
12:45 Bones - 10ος Κύκλος 
Επ.10  The 200th in the 10th
13:25 This Is Us - 3ος Κύκλος  
Επ.10  The Last Seven Weeks
14:10 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.9  Episode #2.9
14:55 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.17  And Dream of Sheep
15:40 Save with Jamie - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Salmon
16:30 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.10  Witness for the Prosecution
17:15 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.11  Dead Red
18:00 New Girl - Κύκλος 7 
Επ.8  Engram Pattersky
18:25 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
18:50 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.2  Kryptonite
19:10 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.3  Wedding
19:35 New Girl - 1ος κύκλος 
Επ.4  Naked
20:00 Jamie's Quick & Easy Food - 2ος Κύκλος  
Επ.3  Crispy Sea Bass & Sweet Chicken Surprise
20:30 Jamie's Quick & Easy Food - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Steak/Watermelon Salad/Mussels/Boozy Pears
21:00 This Is Us - 3ος Κύκλος  
Επ.10  The Last Seven Weeks
21:45 Once upon a time - 7ος Κύκλος 
Επ.9  One Little Tear
22:35 Good Trouble - 1ος Κύκλος  
Επ.8  Byte Club
23:20 Top chef - 15ος Κύκλος  
Επ.2  Smile and Say Mise
00:10 How to get away with murder - 5ος Κύκλος 
Επ.14  Make Me the Enemy
00:55 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.10  Witness for the Prosecution
01:40 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.11  Dead Red
02:20 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.12  The Blame Game
03:05 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.13  And Justice For All
03:50 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.14  The G.D.S.
04:35 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.11  Side, Sally, Ride
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Πάτερ ημών
06:45 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
07:45 Ελλάς το μεγαλείο σου
08:45 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος 
Επ.13 
09:45 Μια Ζωή Κ2 
Επ.31  Επ. 31
10:45 Το καφέ της Χαράς
11:45 Υγεία Πάνω απ΄ Όλα Κ7 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
13:45 Merenda Mania
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.17  Εσύ είσαι η αιτία που υποφέρω
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.18  The godmother
16:00 Εκείνες κι εγώ
18:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:15 Μην ψαρώνεις 
Επ.14  Επ. 14
19:30 Ant1 news
20:45 Η ωραία των Αθηνών
22:30 Πέτα τη φριτέζα 
Επ.43  Κόκορας ξέμπαρκος του Αντρέα
23:30 Fury
02:15 Vice Κ7 VICE
03:15 Κάρμα
04:15 Έρωτας κλέφτης
05:15 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Η Έλενα του Άβαλορ
08:00 Βελούδο από μετάξι 
Επ.9 
09:00 Οδηγός καλής ζωής
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.42  Επ. 42
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Το σόι σου Κ5 
Επ.38  Επ. 38
20:50 Πάμε πακέτο
22:50 Ο ατσίδας
00:50 Μετά τα μεσάνυχτα
02:30 Kourtney and Kim Take New York Κ2 
Επ.1  The Honeymoon is Over
03:30 Kourtney and Kim Take New York Κ2 
Επ.2  Go Get Your Man
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
07:20 Κινηματογραφικά νέα
08:10 Και μαζί και χώρια
10:00 Η μεγάλη αλεπού και άλλες ιστορίες
11:55 Μπάτσοι από τον πάγκο
13:50 Καζαντζάκης
15:55 72η Τελετή Απονομης Βραβείων Bafta
18:05 My Little Pony: Η ταινία
19:50 Walk the line
22:10 Ζωολογικός τύπος
00:00 American Assassin: Η εκδίκηση
01:55 Ο καθηγητης Μάρστον και η Wonder Woman
03:45 Machete
05:30 Μεθυσμένοι από έρωτα
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 4 Μπαστούνια χόκεϊ/ Παπούτσια για μωρά
07:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων Βρετανία
08:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων Βρετανία
08:30 Ακραία μηχανική - κύκλος 2 The Shard
09:30 Ακραία μηχανική - κύκλος 2 Το αμερικάνικο υπέρ-υποβρύχιο
10:30 Πώς φτιάχνεται; Κ15 Πως φτιαχνεται;
11:00 Έμποροι του διαστήματος
12:00 Οι ειδικοι τών οπλων Τα μαχαίρια του Α' ΠΠ
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 2004 Mini Cooper S MC40
14:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 1970 International Scout
15:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Λατρεία με τα αυτοκίνητα
16:00 Ρεκτιφιε συνεργειων - κύκλος 1 Ρεκτιφιε συνεργειων
17:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο Κ3 Δώστα όλα
18:00 Ααρον Κάουφμαν: Αλλάζοντας Ταχύτητες The Race Of Gentlemen
19:00 American chopper 2018  American chopper
20:00 Άγνωστη αποστολή 
Επ.11  Το ξίφος της δύναμης
21:00 Άγνωστη αποστολή Η κατάρα της Χρυσής Καμπάνας
22:00 Σκληρες δουλειες Εμπορική αλιεία
23:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια Τέλος εποχής
00:00 Στον πυρετό του χρυσού Κ9 Ετοιμαστείτε για Σύγκρουση
01:00 Brake room Κ1 Τζέσε Τζέιμς εναντίον Τζέσι Κομς
01:30 Brake room Κ1 Ράιαν Μπλάνεϊ εναντίον Ματ Ντ' Αντρια
02:00 Προσοχή κίνδυνος! 
Επ.5  Σπιτικοί πυροβολισμοί
03:00 Αγνωστη αποστολη Κ4 Η αναζήτηση της Μεταλλικής Βιβλιοθήκης
04:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 9 Willys Jeep - ΗΠΑ
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Nissan skyline
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 Best of - Μέρος Β'
Πρόγραμμα National Geographic
06:35 Επικίνδυνες διαδρομές στην Αμερική Απανωτά Προβλήματα
07:20 Ice road rescue Φωτιά και πάγος
08:55 Ice road rescue Κ3 Δυνάμεις της φύσης
10:30 Year million - κύκλος 1 Φίλε, Που Είναι το Σώμα μου;
11:20 Η δομή του σύμπαντος - κύκλος 1 Quantum Leap
12:10 Αυτοκίνητα Εκπέμπουν S.O.S: 7 Ημέρες
13:00 Νησί χωρίς κανόνες Αλάσκα - Ειδική Εκδοση
14:35 Μεγάλες κατασκευές στην Αλάσκα - κύκλος 1 Whiskey Lake
15:20 Οι χρυσοθήρες Αγώνας για Χρυσό
16:10 Στα βάθη των ωκεανών - κύκλος 1 Οι Χαμένοι Κόσμοι της Μεσογείου
16:55 Στα βάθη των ωκεανών - κύκλος 1 Βυθισμένοι Θησαυροί
17:45 Χαμενοι θησαυροι της Αιγυπτου Επιδρομή στον Τύμβο
18:40 Υπερκατασκευες: Sagrada familia
19:25 Υπερκατασκευές των Ναζί Πόλεμος στη Ρωσία
20:10 Υπερκατασκευές των Ναζί Πόλεμος στη Ρωσία
21:00 Υπερκατασκευές των Ναζί Πόλεμος στη Ρωσία
21:45 Μυστήρια της Ρωσίας Μυστήρια της Ρωσίας
23:15 Στα βάθη των ωκεανών - κύκλος 1 Οι Χαμένοι Κόσμοι της Μεσογείου
00:10 Στα βάθη των ωκεανών - κύκλος 1 Βυθισμένοι Θησαυροί
01:00 Χαμενοι θησαυροι της Αιγυπτου Επιδρομή στον Τύμβο
01:45 Υπερκατασκευες: Sagrada familia
02:30 Μυστήρια της Ρωσίας Μυστήρια της Ρωσίας
04:05 Year million - κύκλος 1 Φίλε, Που Είναι το Σώμα μου;
04:55 Πρωτογονη επιβιωση: Κινα Οι Τελευταίοι Ενοπλοι της Κίνας
Πρόγραμμα Fox
05:15 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.19  The one with Ross and Monica's cousin
05:35 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.20  The one with Rachel's big kiss
06:00 Suits - 4ος Κύκλος 
Επ.4  Leveraged
06:35 Suits - 4ος Κύκλος 
Επ.5  Pound of Flesh
07:20 Suits - 4ος Κύκλος 
Επ.6  Litt the Hell Up
08:05 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.11  The one with all the cheesecakes
08:25 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.12  The one where they're up all night
08:50 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.13  The one where rosita dies
09:10 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.14  The one where they all turn thirty
09:35 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.15  The one with Joey's new brain
09:55 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.19  The Broath
10:20 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.20  Trilogy Time
10:40 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.21  Now We're Even
11:05 American dad! - 8ος Κύκλος 
Επ.4  The Worst Stan
11:25 American dad! - 8ος Κύκλος 
Επ.5  Virtual In-Stanity
11:50 Suits - 4ος Κύκλος 
Επ.4  Leveraged
12:35 Suits - 4ος Κύκλος 
Επ.5  Pound of Flesh
13:20 Suits - 4ος Κύκλος 
Επ.6  Litt the Hell Up
14:05 Suits - 4ος Κύκλος 
Επ.7  We're Done
14:50 Suits - 4ος Κύκλος 
Επ.8  Exposure
15:35 The X-Files - 5ος Κύκλος 
Επ.4  The Lost Art of Forehead Sweat
16:20 Suits - 8ος Κύκλος 
Επ.15  Stalking Horse
17:05 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.16  The one with the truth about London
17:30 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.17  The one with the cheap wedding dress
17:55 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.18  The one with Joey's award
18:15 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.19  The one with Ross and Monica's cousin
18:40 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.20  The one with Rachel's big kiss
19:00 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.22  Good Crazy
19:25 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.23  The Magician's Code - Part 1
19:50 How I met your mother - 7ος Κύκλος 
Επ.24  The Magician's Code - Part 2
20:10 How I met your mother - 8ος κύκλος 
Επ.1  Farhampton
20:35 How I met your mother - 8ος κύκλος 
Επ.2  The Pre-Nup
21:00 The X-Files - 5ος Κύκλος 
Επ.4  The Lost Art of Forehead Sweat
21:45 The Gifted - 2ος Κύκλος 
Επ.2  unMoored
22:35 The Walking Dead - 9ος Κύκλος 
Επ.14  Episode #9.14
23:20 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.11  The one with all the cheesecakes
23:45 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.12  The one where they're up all night
00:05 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.13  The one where rosita dies
00:30 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.14  The one where they all turn thirty
00:50 Τα φιλαράκια - 7ος κύκλος 
Επ.15  The one with Joey's new brain
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Ακραία Φαινόμενα
12:30 Eco news
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:40 Καιρός με τη Χριστίνα Σούζη
15:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν
16:00 Happy traveller
17:00 Δελτίο στη Νοηματική
17:15 Dot.com
18:30 Food n' Friends
19:30 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:45 Survivor - 2018
22:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
01:00 WWE - Raw
03:15 Dot.com
04:15 Food n' Friends
05:15 Happy traveller
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:45 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Επτά
13:30 Europe
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ιστορικοί περίπατοι Κ2 Μικρασιάτες πρόσφυγες στην Ελλάδα πριν και μετά το 1922
17:00 Thunderball
19:15 Να ζει κανείς ή να μη ζει
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Στα τραγούδια λέμε ναι Κ2 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:05 Στα τραγούδια λέμε ναι Κ2 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι
00:40 Capital 
Επ.4  Επ. 4
01:30 Ιστορικοί περίπατοι Κ2 Μικρασιάτες πρόσφυγες στην Ελλάδα πριν και μετά το 1922
02:30 Capital 
Επ.4  Επ. 4
03:20 Στα τραγούδια λέμε ναι Κ2 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:00 Μεγάλοι ποταμοί
07:00 Ταξιδεύοντας με τον Τζάστιν 
Επ.9  Επ. 9
07:15 Ταξιδεύοντας με τον Τζάστιν 
Επ.10  Επ. 10
07:30 Οι πειρατές της διπλανής πόρτας  
Επ.17  Επ. 17
07:45 Οι πειρατές της διπλανής πόρτας  
Επ.18  Επ. 18
08:00 Όλι: Περιπέτεια στο Βυθό  
Επ.21  Επ. 21
08:30 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.15  Επ. 15
08:45 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.16  Επ. 16
09:00 Old Tom 
Επ.15  Επ. 15
09:15 Old Tom 
Επ.14  Επ. 14
09:30 Η όαση του Όσκαρ 
Επ.52  Επ. 52
09:40 Η όαση του Όσκαρ 
Επ.53  Επ. 53
09:45 Η όαση του Όσκαρ 
Επ.54  Επ. 54
09:50 Η όαση του Όσκαρ 
Επ.55  Επ. 55
10:00 Ανιμάλια 
Επ.15  Επ. 15
10:30 Κούμπα: Μία ζέβρα και μισή
12:00 Το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι Κ10 
Επ.6  Επ. 6
13:00 Επιχειρήματα
14:00 Τρελός, παλαβός και Βέγγος
15:30 Basket League Show LIVE
18:00 Μπάσκετ: Άρης - ΠΑΟΚ LIVE
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 10 
Επ.6  Κάν' το όπως ο Μπράκενριντ
21:00 Οικογένεια Ντάρελ Κ2 
Επ.1  Επ. 1
22:00 Οι άντρες που κοιτούν επίμονα κατσίκες
23:40 Η άλλη Μποβαρί
01:30 Η αυλή των χρωμάτων
03:15 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 10 
Επ.7  Η βαμμένη κυρία
04:00 Οικογένεια Ντάρελ Κ2 
Επ.1  Επ. 1
05:00 Επιχειρήματα
Πρόγραμμα novacinema3
07:05 Κινηματογραφικά νέα
08:00 Ταξιδιώτες στην άλλη ζωή
09:50 King in the wilderness
11:45 Οι μεγάλοι
13:30 Justice League
15:35 Salt
17:20 Ολική επαναφορά
19:25 Η φωλιά
21:00 Το νησί
23:20 Το σπίτι των φαντασμάτων
01:00 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Lassistance Dentaire
03:05 Δόλωμα γένους θηλυκού
04:55 Λέοντες αντί αμνών
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Ε-ξωτική ομορφιά
08:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Μια δεύτερη ευκαιρία
09:00 E! News
10:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Η προδοσία
11:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Αληθινή ιστορία
12:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Φύγαμε για Λας Βέγκας!
13:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Ζόρικα τα πράγματα
14:00 E! News
15:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Σκύλος δαγκώνει άνθρωπο
16:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Αποτυχημενες επεμβασεις
17:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Στήθος και κοιλιακοί κατά παραγγελία
18:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Αποτυχημενες επεμβασεις
19:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ1 Κάποιος να τις μαζέψει
20:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ1 Πίσω στους λόφους
21:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ1 Στην παραλία ολοταχώς
22:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Στήθος και κοιλιακοί κατά παραγγελία
23:00 Nightly Pop 2018
23:30 Nightly Pop 2018
00:00 E! News
01:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ4 Wilson, Harrison, Vergara
02:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler Κ4 Terra Jole, Lizzo, Howie Mandel
03:00 E! News
04:00 Μέντιουμ του Χόλιγουντ με τον Tyler  Tracey Gold, Michael Sam
05:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Ε-ξωτική ομορφιά
06:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 3 Τα βλέπω διπλά
Πρόγραμμα STAR
06:00 Dinotrux
06:30 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:00 Τομ και Τζέρι
07:30 Χταποδοναύτες
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται
09:15 Κουταβοφιλαράκια
09:45 Μπόμπι και Μπιλ
10:15 PJ Masks
10:45 Μαλλιά κουβάρια: η σειρά
11:15 Barbie (Μπάρμπι): Σχολείο για πριγκίπισσες
12:00 BEN 10
12:30 Το τρομερό παιδί
14:00 Stars system
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος 
Επ.7  The one where Chandler crosses the line
16:00 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος 
Επ.8  The one with Chandler in a box
16:30 The Kings of Mykonos
18:40 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:50 House Κ1 
Επ.14  Επ. 14
19:50 STAR News
21:00 Εγώ, ο απαισιότατος 2
23:10 The twilight saga: Έκλειψη
02:00 The Scorpion King 3: Μάχη για τη λύτρωση
04:15 Warehouse 13 Κ3 Warehouse 13
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
06:45 Το νησί των θησαυρών
08:20 Σαν κλέφτης ευτυχίας
10:10 Η Βασίλισσα της Ισπανίας
12:20 Το κυνήγι των χαμένων βελανιδιών
13:45 I believe in miracles
15:40 Βικτώρια και Αμπντούλ
17:40 Μικρόκοσμος
20:00 Assassin's Creed
22:00 Gifted
23:50 Πλανητάριο
01:40 Χωρίς αγάπη
03:45 Lullaby
05:40 Ιστορίες μιας νύχτας
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
06:05 Αιχμάλωτοι του μισούς
07:50 Η Αλίκη δικτάτωρ
09:50 Πληγωμένες καρδιές
11:20 Το ανθρωπάκι
12:50 Ποιος Θανάσης
14:20 Φίφης ο ακτύπητος
15:45 Τρελός, παλαβός και Βέγγος
17:20 Δύο πόδια σ' έναν παπούτσι (τα)
18:50 Ο εχθρός του λαού
20:35 Λαός και Κολωνάκι
22:00 Η αρχόντισσα και ο αλήτης
23:55 Φως, νερό, τηλέφωνο, οικόπεδα με δόσεις
01:35 Κολωνάκι διαγωγή μηδέν
03:00 Ο τσαρλατάνος
04:30 Θηριοτροφείο αρρένων εναντίον θηλέων
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
06:00 Imposters 
Επ.8  Episode #2.8
06:55 Howards End Κ1 
Επ.4  Episode #1.4
08:00 Dukes of Hazzard Κ3 
Επ.16  Επ. 16
09:00 Dukes of Hazzard Κ3 
Επ.17  Επ. 17
10:00 Dukes of Hazzard Κ3 
Επ.18  Επ. 18
11:00 Baywatch Κ2 
Επ.14  Επ. 14
12:00 Baywatch Κ2 
Επ.15  Επ. 15
13:00 MacGyver - 3ος κύκλος 
Επ.17  Mask of the Wolf
14:00 Madam Secretary Κ5 
Επ.16  Episode #5.16
15:00 FBI Κ1 
Επ.16  Επ. 16
16:00 Charmed - 1ος κύκλος 
Επ.15  Is There a Woogy in the House?
17:00 The resident Κ2 
Επ.17  Breakdown
18:00 Tin star Κ2 
Επ.9  Episode #2.9
19:00 The Good Fight K3 
Επ.2  Episode #3.2
20:00 Last Week Tonight Κ6 
Επ.5  Episode #6.5
00:00 Billions Κ4 
Επ.1  Chucky Rhoades's Greatest Game
01:00 A discovery of witches Κ1 
Επ.5  Επ. 5
01:50 John Adams 
Επ.6  Επ. 6
03:10 Patrick Melrose Κ1 
Επ.1  Episode #1.1
04:20 Patrick Melrose Κ1 
Επ.2  Episode #1.2
05:25 Κότζακ Κ5 
Επ.19  Επ. 19
Πρόγραμμα novasports1
09:45 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
13:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (M)
15:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - ΑΕΚ (M)
18:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
22:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Legends 2004-Επίλεκτη Ομάδα Ηπείρου (M)
23:30 #15yearschallenge
00:00 ΑΓΩΝΕΣ KICK BOXING
01:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (M)
04:00 COLOSSEUM FIGHT SHOW
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα History Channel HD
06:40 Ουζοϊστορίες
06:50 Από τη Δ' Σταυροφορία στην Άλωση της Κων/πολης (1204-1453)
07:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.25  Επ. 25
08:00 Ρεμπέτικο
09:00 Θωρηκτό Αβέρωφ
09:40 Κάποτε σ' ένα Νησί
10:40 Οι 10 σπουδαιότερες μητροπόλεις της αρχαιότητας
11:30 Ουζοϊστορίες
11:40 Στα Ίχνη του Μεγάλου Αλεξάνδρου 
Επ.3  Επ. 3
12:50 Από τη Δ' Σταυροφορία στην Άλωση της Κων/πολης (1204-1453)
14:00 Νικόλαος Δουμπάς - Μαικήνας των Τεχνών
14:50 Ο κόσμος των Ελλήνων 
Επ.8  Επ. 8
15:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.25  Επ. 25
16:00 Μεγάλοι έλληνες μουσικοί 
Επ.3  Επ. 3
17:20 Καρτ Ποστάλ
17:30 Παγωμένη Αμβροσία
19:10 Portolago: Φαντάσματα στο Αιγαίο
20:20 El Greco: Ψυχή και Φως 
Επ.4  Επ. 4
20:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.23  Επ. 23
21:00 1912-1922: Η Δεκαετής Εξόρμηση της Ελλάδας 
Επ.15  Επ. 15
22:00 Αρχαία Ελλάδα - Μέτρον Άριστον
23:00 Λυρική σκηνή: η ιστορία της όπερας στην ελλάδα 
Επ.2  Επ. 2
00:00 El Greco: Ψυχή και Φως 
Επ.4  Επ. 4
00:30 Παγωμένη Αμβροσία
02:10 Μεγάλοι έλληνες μουσικοί 
Επ.3  Επ. 3
03:20 Αρχαία Ελλάδα - Μέτρον Άριστον
04:30 Καρτ Ποστάλ
04:40 Λυρική σκηνή: η ιστορία της όπερας στην ελλάδα 
Επ.2  Επ. 2
05:40 Portolago: Φαντάσματα στο Αιγαίο
Πρόγραμμα novasports1
09:45 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
11:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
13:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (M)
15:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - ΑΕΚ (M)
18:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19
22:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Legends 2004-Επίλεκτη Ομάδα Ηπείρου (M)
23:30 #15yearschallenge
00:00 ΑΓΩΝΕΣ KICK BOXING
01:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (M)
04:00 COLOSSEUM FIGHT SHOW
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
07:30 Ποδόσφαιρο: Ανδόρα - Ισλανδία
09:30 Ποδόσφαιρο: Πορτογαλία - Ουκρανία
11:45 Ποδόσφαιρο: Βουλγαρία - Μαυροβούνιο
14:00 Ποδόσφαιρο: Αλβανία - Τουρκία
16:15 Ποδόσφαιρο: Μολδαβία - Γαλλία
18:30 Ποδόσφαιρο: Αγγλία - Τσεχία
20:30 UEFA Euro Show - Προκριματικά LIVE
23:45 UEFA Euro Show - Προκριματικά LIVE
01:30 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.23  Επ. 23
02:00 Ποδόσφαιρο: Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Αρμενία
04:00 Ποδόσφαιρο: Γιβραλτάρ - Ιρλανδία