Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 25 Μαΐου 2020 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
14:00 UEFA Champions League 2019-20 - Στιγμιότυπα
14:30 UEFA Champions League 2019-20 - Στιγμιότυπα
15:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τσέλσι
17:00 Πρέμιερ Λιγκ 2019-20 - Ανασκόπηση της Δευτέρας
18:00 Blast from the Past
20:00 UEFA Champions League 2019-20 - Στιγμιότυπα
20:30 UEFA Champions League 2019-20 - Στιγμιότυπα
21:00 UEFA Europa League 2019-20 - Ανασκόπηση
22:00 UEFA Champions League Finals
00:45 Πρέμιερ Λιγκ 2019-20 - Ανασκόπηση
01:45 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τσέλσι
03:45 UEFA Champions League Finals
Πρόγραμμα Cosmote Sport 5 HD
13:30 The Silent Samurai
14:10 WRC 2020 - Στιγμιότυπα
15:10 WRC Best
16:50 eSports: 2020 Formula 1 Virtual GP Series
18:25 MotoGP: The Age of 27
19:30 Specials: Συνέντευξη
20:00 Sports Classics: 2020 Gearing Up 
Επ.4  Επ. 4
20:30 MotoGP 2020 - Ημέρες Καραντίνας 
Επ.1  Επ. 1
21:00 MotoGP Classics
22:00 WRC Best
23:35 Specials: Συνέντευξη
00:00 MotoGP Specials
00:25 WRC Best
02:05 MotoGP Classics
03:05 WRC Best
04:40 LaLiga Specials: Τεχνολογία Αγώνων
05:00 WRC 2020
Πρόγραμμα novasports3
14:00 EUROLEAGUE 2019/20
16:00 EUROLEAGUE 2019/20
18:00 EUROLEAGUE
20:00 EUROLEAGUE 2019/20
22:30 EUROLEAGUE 2019/20
00:45 Novasports3HD
06:00 Novasports3HD
Πρόγραμμα novasports7
00:00 Novasports5HD
06:00 Novasports5HD
Πρόγραμμα Nautilcal Channel
13:30 Πλέοντας προς το Τόκιο 2018 
Επ.6  Επ. 6
14:00 H2O Racing 2019: Aquabike 
Επ.3  Όλμπια, Ιταλία
14:30 H2O Racing 2019: Aquabike 
Επ.3  Όλμπια, Ιταλία
15:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα kiteboarding 2018 
Επ.1  Ακγιάκα, Τουρκία
15:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα kiteboarding 2018 
Επ.2  Μαρόκο
16:00 Υπέροχες γωνιές του πλανήτη 
Επ.8  Τζαμάικα
17:00 Sail-Ho! Κ3 
Επ.4  Επ. 4
17:30 Sail-Ho! Κ3 
Επ.5  Επ. 5
18:00 Σόου Σκαφών Κ6 
Επ.13  Επ. 13
18:30 Σόου Σκαφών Κ6 
Επ.14  Επ. 14
19:00 Πλέοντας προς το Τόκιο 2018 
Επ.5  Επ. 5
19:30 Πλέοντας προς το Τόκιο 2018 
Επ.6  Επ. 6
20:00 Ο Γύρος της Γαλλίας με Ιστιοπλοϊκό 2019
21:00 Les Voiles De St Tropez 2016
21:30 Les Voiles de St Tropez 2017
22:00 Επικίνδυνα νερά Κ5 
Επ.13  Αναδρομή
23:00 Άγριο σερφ Κ2 
Επ.7  Επ. 7
23:30 Άγριο σερφ Κ2 
Επ.8  Επ. 8
00:00 Πραγματοποιώντας το όνειρο 
Επ.4  Ανακάλυψη
00:30 Σοφία
01:00 Πλέοντας προς το Τόκιο 2018 
Επ.5  Επ. 5
01:30 Πλέοντας προς το Τόκιο 2018 
Επ.6  Επ. 6
02:00 Sail-Ho! Κ3 
Επ.4  Επ. 4
02:30 Sail-Ho! Κ3 
Επ.5  Επ. 5
03:00 Υπέροχες γωνιές του πλανήτη 
Επ.8  Τζαμάικα
04:00 H2O Racing 2019: Aquabike 
Επ.3  Όλμπια, Ιταλία
04:30 H2O Racing 2019: Aquabike 
Επ.3  Όλμπια, Ιταλία
05:00 Επικίνδυνα νερά Κ5 
Επ.13  Αναδρομή
Πρόγραμμα Cosmote Sport 2 HD
15:00 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μπράγκα
17:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης - Ατλέτικο Μαδρίτης
19:00 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Έιμπαρ
21:00 Τα Καλύτερα της Ιβηρικής
23:00 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Στιγμιότυπα
23:30 LaLiga Specials: Back to Win 
Επ.2  Επ. 2
00:05 LaLiga Specials
00:35 Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019-20 - Στιγμιότυπα
01:05 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μπράγκα
03:05 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Έιμπαρ
05:05 Τα Καλύτερα της Ιβηρικής
Πρόγραμμα Cosmote Sport 6 HD
13:30 Sports Classics: Send It 
Επ.2  Επ. 2
14:00 ATP Specials
15:00 CEV Volleyball Best Of
17:20 Sports Classics: Worldies 
Επ.4  Επ. 4
17:40 Sports Classics: Worldies 
Επ.5  Επ. 5
18:00 ESPN Films: Serena vs The Umpire
19:00 Sports Classics: Send It 
Επ.1  Επ. 1
19:30 Sports Classics: Send It 
Επ.2  Επ. 2
20:00 ATP Specials
21:00 ATP Masters Classics: The 90s
23:40 Sports Classics: Worldies 
Επ.13  Επ. 13
00:00 Τένις: 2020 Davis Cup by Rakuten
01:00 Πολεμικές Τέχνες: 2020 UFC 246
03:40 Sports Classics: Worldies 
Επ.4  Επ. 4
04:00 ESPN Films: 42 to 1
05:00 Sports Classics: Send It 
Επ.1  Επ. 1
05:30 Sports Classics: Send It 
Επ.2  Επ. 2
Πρόγραμμα novasports4
13:30 DEUCE
14:00 WIMBLEDON CLASSICS
17:30 WIMBLEDON CLASSIC MATCHES
18:00 DEUCE
18:30 DEUCE
19:00 DEUCE
19:30 DEUCE
20:00 WIMBLEDON CLASSICS
22:00 WIMBLEDON CLASSICS
23:45 Novasports4HD
06:00 Novasports4HD
Πρόγραμμα Action24
15:00 Market watch LIVE
17:30 Γιώργος Τράγκας
19:45 Sport News
20:00 Covid News
20:30 Briefing
22:00 Evening Report
23:30 Αντιθέσεις
01:00 World Sailing Cup
02:00 The hammer series
04:00 Formula E
04:30 Ποδόσφαιρο Σάλας: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Πρόγραμμα Motorvision Channel
13:25 4x4 Κ3 
Επ.28  Rally Fun
13:55 4x4 Κ4 
Επ.40  Subaru - Ειδικός στην τετρακίνηση
14:20 4x4 Κ5 
Επ.60  Τετρακίνηση παντός καιρού
14:45 4x4 Κ5 
Επ.55  Τετρακίνητα οχήματα του μέλλοντος
15:15 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ1 
Επ.79  Infinity FX50
15:40 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ1 
Επ.103  Τα καλύτερα της Ασίας
16:10 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ4 
Επ.148  Πλαγιολίσθηση
16:35 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ4 
Επ.149  Zen Power
17:00 Η Ιστορία του Αυτοκινήτου Κ5 
Επ.55  Nissan
17:25 Οικολογική Οδήγηση Κ2 
Επ.5  Lexus RX 450 h
17:50 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ1 
Επ.79  Infinity FX50
18:20 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ6 
Επ.181  Supercars on the Rocks
18:45 Οικολογική Οδήγηση Κ2 
Επ.11  Toyota Hybrid στο Λε Μαν
19:00 Μετατροπές Κ4 
Επ.126  Luxury Tuning
19:25 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ4 
Επ.135  Υπερπολυτελείς λιμουζίνες
19:50 Ταξίδι στο Χρόνο Κ6 
Επ.61  Κλασικά αυτοκίνητα με τετρακίνηση
20:15 Τέλεια Βόλτα Κ2 
Επ.17  Το τέλειο αυτοκίνητο τουρισμού
20:40 Formula E Street Racers 
Επ.12  Επ. 12
21:10 Porsche GT3 Cup 
Επ.2  Γιας Μαρίνα, Άμπου Ντάμπι
21:35 Porsche GT3 Cup 
Επ.6  Διεθνές Σιρκουί του Μπαχρέιν 2
22:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Motocross 
Επ.9  Επ. 9
22:25 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial 
Επ.5  Επ. 5
23:20 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Enduro 
Επ.3  Επ. 3
23:45 Bike world sport 
Επ.4  Επ. 4
00:10 Μοτοσυκλέτες Κ3 
Επ.53  Naked Bike από την Bella Italia
00:40 Μοτοσυκλέτες Κ2 
Επ.903  Moto Morini Corsaro
01:00 Μετατροπές Κ3 
Επ.110  Σαλόνι Αυτοκινήτου Γενεύη
01:25 Υπερ-Αυτοκίνητα Κ6 
Επ.205  Spring Fever - Τα πιο καυτά κάμπριο
01:55 Ταξίδι στο χρόνο Κ7 
Επ.71  Κινητικότητα στην Ανατολική Ευρώπη
02:20 Τέλεια βόλτα Κ3 
Επ.28  Διεθνής Έκθεση Αυτοκινήτου Φρανκφούρτης 2013
02:50 Formula E Street Racers 2019 
Επ.11  Επ. 11
03:15 Porsche GT3 Cup 
Επ.3  Αυτοκινητόδρομος στο Ντουμπάι
03:40 Porsche GT3 Cup 
Επ.3  Αυτοκινητόδρομος στο Ντουμπάι
04:05 400 Thunder Australian Drag Racing Series Pro Slammer, Winternationals, Willowbank Raceway
05:00 Αγώνες Jetsprint Νέας Ζηλανδίας Meremere Auckland, Neuseeland, Superboat
05:25 Icelandic Formula Off-Road Επεισόδιο: Akranes, Ισλανδία
05:50 Υψηλά Οκτάνια Κ2 
Επ.29  Super Snowcross - Φάργκο, Βόρεια Ντακότα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 3 HD
14:00 Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ - Ντόρτμουντ
16:00 Ποδόσφαιρο: Κολονία - Φορτούνα Ντίσελντορφ
18:00 Bundesliga 2019-20 - Στιγμιότυπα
19:00 Ποδόσφαιρο: Ο Καλύτερος Αγώνας της Εβδομάδας
21:00 Bundesliga 2019-20 - Στιγμιότυπα 
Επ.21  Επ. 21
21:30 Bundesliga Specials
22:00 Ποδόσφαιρο: Μάιντς - Λειψία
00:00 Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
01:55 Ποδόσφαιρο: Ντάρμσταντ - Σαν Πάουλι
03:50 Bundesliga 2019-20 - Στιγμιότυπα
04:50 Bundesliga Specials
05:30 Bundesliga Specials
Πρόγραμμα novasports1
14:00 TIMELINE: ΚΑΛΑΜΑΤΑ
15:30 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΑ ΣΠΟΡ
16:00 SPORTS ICONS
16:30 SPORTS ICONS
17:00 TIMELINE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1999/00
19:00 TIMELINE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2000/01
20:30 TIMELINE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2007/08
22:00 TIMELINE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2010/11
23:30 TIMELINE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2000/01
01:00 TIMELINE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2007/08
02:30 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα EDGEsport HD
13:40 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial
15:20 Live Recap FIM Super Enduro World Championship 
Επ.1  Επ. 1
17:35 Live Recap Vans Pro Park Series
19:00 Live Recap Vans Pro Park Series 
Επ.5  2018: Βραζιλία - Τελικός γυναικών
20:05 Crankworx Rotorua
22:05 Live Recap FISE World Series 
Επ.40  Επ. 40
23:55 Crankworx 
Επ.1  Rotora
00:55 Live recap dew tour 2020 Τελικός SB γυναικών
03:00 Ο Κόσμος των Action Sports Κ20 
Επ.4  Επ. 4
04:00 My Road 
Επ.2  Επ. 2
04:30 FIM Enduro GP 2019 
Επ.5  Επ. 5
05:05 FISE World Series 
Επ.4  Επ. 4
Πρόγραμμα Cosmote Sport 4 HD
13:35 NBA Specials
14:05 Basketball: A Love Story 
Επ.2  Επ. 2
15:20 NBA Specials
15:45 NBA Specials
16:15 Giannis vs Lebron
19:00 NBA Specials
19:55 NBA Specials
20:30 NBA Specials
21:00 ΝΒΑ Classics: The 80s
22:15 ESPN Films: The Announcement
23:45 NBA Specials
00:15 ACB Classics
02:00 NBA Specials
02:20 Basketball: A Love Story 
Επ.1  Επ. 1
03:25 Basketball: A Love Story 
Επ.2  Επ. 2
04:40 NBA Specials: Best of 2019-20 
Επ.1  Επ. 1
05:40 NBA Specials
Πρόγραμμα novasports2
14:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
16:00 CHAMPIONSHIP ΑΓΓΛΙΑΣ
18:00 ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
22:00 SPORTS ICONS
22:30 SPORTS ICONS
23:00 LEGEND STORIES
01:00 Νovasports2HD
06:00 Νovasports2HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 7 HD
14:00 COSMOTESport7HD
16:00 COSMOTESport7HD
18:00 COSMOTESport7HD
20:00 COSMOTESport7HD
22:00 COSMOTESport7HD
00:00 COSMOTESport7HD
02:00 COSMOTESport7HD
04:00 COSMOTESport7HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 8 HD
14:00 COSMOTESport8HD
16:00 COSMOTESport8HD
18:00 COSMOTESport8HD
20:00 COSMOTESport8HD
22:00 COSMOTESport8HD
00:00 COSMOTESport8HD
02:00 COSMOTESport8HD
04:00 COSMOTESport8HD
Πρόγραμμα Outdoor Channel HD
13:20 Blue Water Savages 
Επ.103  Καρχαρίας τίγρης
13:45 Ψαρεύοντας με τους κουρσάρους 
Επ.103  Τεχνική backcast
14:05 Ψαρεύοντας με τους κουρσάρους 
Επ.104  Η κάθετη γραμμή
14:30 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.3  Οικογενειακή επιχείρηση
14:50 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.4  Ήρωας ιατρικής φροντίδας
15:15 Η Εμμονή του Κάρτερ Άντριους 
Επ.1905  Κοκκινόψαρο
15:35 Η Εμμονή του Κάρτερ Άντριους 
Επ.1906  Μπάχα 1
16:00 Ιστορίες όπλων 
Επ.1901  Επ. 1901
16:20 Ιστορίες όπλων 
Επ.1902  Επ. 1902
16:45 Midway USA: Η Ιστορία των Όπλων 
Επ.506  Επ. 506
17:05 Midway USA: Η Ιστορία των Όπλων 
Επ.507  Επ. 507
17:30 Blue Water Savages 
Επ.102  Ωκεάνιος λευκοπτέρυγος καρχαρίας
17:50 Blue Water Savages 
Επ.103  Καρχαρίας τίγρης
18:15 Ψαρεύοντας με τους κουρσάρους 
Επ.103  Τεχνική backcast
18:35 Ψαρεύοντας με τους κουρσάρους 
Επ.104  Η κάθετη γραμμή
19:00 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.3  Οικογενειακή επιχείρηση
19:20 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.4  Ήρωας ιατρικής φροντίδας
19:45 Η Εμμονή του Κάρτερ Άντριους 
Επ.1905  Κοκκινόψαρο
20:05 Η Εμμονή του Κάρτερ Άντριους 
Επ.1906  Μπάχα 1
20:30 Ιστορίες όπλων 
Επ.1901  Επ. 1901
20:50 Ιστορίες όπλων 
Επ.1902  Επ. 1902
21:15 Midway USA: Η Ιστορία των Όπλων 
Επ.506  Επ. 506
21:35 Midway USA: Η Ιστορία των Όπλων 
Επ.507  Επ. 507
22:00 Blue Water Savages 
Επ.102  Ωκεάνιος λευκοπτέρυγος καρχαρίας
22:20 Blue Water Savages 
Επ.103  Καρχαρίας τίγρης
22:45 Ψαρεύοντας με τους κουρσάρους 
Επ.103  Τεχνική backcast
23:05 Ψαρεύοντας με τους κουρσάρους 
Επ.104  Η κάθετη γραμμή
23:30 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.3  Οικογενειακή επιχείρηση
23:50 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.4  Ήρωας ιατρικής φροντίδας
00:15 Η Εμμονή του Κάρτερ Άντριους 
Επ.1905  Κοκκινόψαρο
00:35 Η Εμμονή του Κάρτερ Άντριους 
Επ.1906  Μπάχα 1
01:00 Ιστορίες όπλων 
Επ.1901  Επ. 1901
01:20 Ιστορίες όπλων 
Επ.1902  Επ. 1902
01:45 Midway USA: Η Ιστορία των Όπλων 
Επ.506  Επ. 506
02:05 Midway USA: Η Ιστορία των Όπλων 
Επ.507  Επ. 507
02:30 Blue Water Savages 
Επ.102  Ωκεάνιος λευκοπτέρυγος καρχαρίας
02:50 Blue Water Savages 
Επ.103  Καρχαρίας τίγρης
03:15 Ψαρεύοντας με τους κουρσάρους 
Επ.103  Τεχνική backcast
03:35 Ψαρεύοντας με τους κουρσάρους 
Επ.104  Η κάθετη γραμμή
04:00 Μετατροπές για εκτός δρόμου 
Επ.3  Οικογενειακή επιχείρηση