Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τετάρτη 24 Απριλίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
11:00 Το γατοξόρκι
12:40 Ο σύμβουλος
14:30 Η καρδιά του δράκου
16:20 Το κοριτσι του μπαμπα
18:15 Χινταλγκο - Καλπάζοντας στην έρημο
20:30 Hollywood news feed
21:00 Ζωή σε φιλμ
22:50 Electric slide
00:30 Miami vice
02:45 Το κύμα
04:30 Σκοτεινός ποταμός
Πρόγραμμα novacinema1
10:15 Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
10:50 Το όνομά μου είναι Σαμ
13:05 Αυτό που θέλει το κορίτσι
14:55 Κινηματογραφικά νέα
15:30 Το βουνό ανάμεσά μας
17:25 Χωραφια τής πιστης
19:25 Action zone
20:00 Δουνκέρκη
22:00 Μαμά από το πουθενά
23:40 Ο λαβύρινθος: Η τελική δοκιμασία
02:05 Αγαπώντας τον Πάμπλο
04:10 SuperFly
Πρόγραμμα Village Cinema HD
13:50 Happy feet 2 (3D)
15:40 Πέμπτη και 12
17:35 Μωρό καθ'οδόν
19:20 Απώλεια
21:00 Aγανάκτηση
23:00 Το κυνήγι των μαγισσών
00:45 The Philly kid
02:25 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
10:15 Σφαίρες πάνω από το Μπρόντγουεϊ
11:50 Ωραίο μου διαζύγιο
13:25 Λουλούδια
15:10 I am Paul Walker
16:45 Η κατάρα του πράσινου σκορπιού
18:30 Ατελείωτη εβδομάδα
20:10 Τα παλιόπαιδα
00:10 Δολοφόνος με το ζόρι
01:50 Στο βαθύ γαλάζιο
03:45 120 χτύποι το λεπτό
Πρόγραμμα novacinema2
10:30 Walk the line
12:55 Κινηματογραφικά νέα
13:25 Κυρία Ντάπφαϊρ
15:35 Paterno
17:25 Films and stars
18:00 The tourist
20:10 Τα στρουμφάκια 2
22:00 Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: Οι δύο πύργοι
01:10 Suburbicon
03:00 Κινηματογραφικά νέα
04:00 Σχέδιο απόδρασης 2: Άδης
05:40 Κινηματογραφικά νέα
Πρόγραμμα novalifε
10:20 Mom wars
11:45 The Witches
13:35 Ο μύθος της λίμνης
15:20 Americas Got Talent - The Champions Talent show - Επεισόδιο 1
17:10 Δυναμική Yoga
17:50 Κινηματογραφικά νέα
18:20 Η οργή των Τιτάνων
20:00 The Ellen Degeneres show
21:00 Μια σχέση στοργής
23:30 The Ellen Degeneres show
00:25 Επιστροφή στο Μόντοκ
02:15 NovalifεHD
Πρόγραμμα Sundance Channel HD
09:45 Help Us Find Sunil Tripathi
11:00 Close Up Κ1 
Επ.5  Natalie Portman
11:30 The Overbrook Brothers
13:15 The Music of Strangers: Yo-Yo Ma and the Silk Road Ensemble
15:00 Rectify Κ4 
Επ.5  Pineapples in Paris
16:00 Midnight Return: The Story of Billy Hayes and Turkey
17:45 Help Us Find Sunil Tripathi
19:00 Nick Nolte: No exit
20:20 Sembene!
21:50 Highway
23:00 The American Side
00:40 They look like people
02:00 Rectify Κ4 
Επ.5  Pineapples in Paris
03:00 Nick Nolte: No exit
04:20 Sembene!
05:50 Highway
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
09:40 5.000 ψέματα
11:30 Δύο κόσμοι
13:30 Αυτή που δεν λύγισε
15:00 Εσένα μονό αγαπώ
17:05 Αγάπησα και πόνεσα
18:45 Ο Πατούχας
20:25 Η Μαρία της σιωπής
22:00 Η καφετζού
23:40 Μακεδονικός Γάμος
00:10 Υπολοχαγός Νατάσσα
02:15 Είκοσι γυναίκες και εγώ
03:55 Μακρυκωσταίοι και Κοντογιωργηδες
05:15 Η φωνή της καρδιάς
Πρόγραμμα novacinema3
19:05 Παγκόσμιος κίνδυνος: Geostorm
21:00 Ανίκητος
23:20 Κόκκινο σπουργίτι
01:45 Υψηλη τεχνη για... απατεωνες!
03:15 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα FOXlife
09:25 Stitchers - 2ος Κύκλος 
Επ.3  The One That Got Away
10:10 Jamie & Jimmy's Food Fight Club - Kύκλος 7 
Επ.3  Danny Devito
10:55 Bones - 7ος Κύκλος 
Επ.2  The Hot Dog in the Competition
11:40 Bones - 7ος Κύκλος 
Επ.3  The Prince in the Plastic
12:25 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.2  Nerd
12:45 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.3  Double Date
13:05 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.20  Generation Gap
13:50 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.21  Episode #15.21
14:35 Nadiya's Family Favourites - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Family Days Out
15:10 Nadiya's Family Favourites - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Family Get Togethers
15:40 Scandal - 4ος Κύκλος 
Επ.20  First Lady Sings the Blues
16:20 Stitchers - 2ος Κύκλος 
Επ.4  The Two Deaths of Jamie B
17:05 Bones - 7ος Κύκλος 
Επ.4  The Male in the Mail
17:55 Bones - 7ος Κύκλος 
Επ.5  The Twist in the Twister
18:40 Top chef - 15ος Κύκλος  
Επ.12  Sunday Supper
19:25 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.4  The Captain
19:50 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.5  The Box
20:15 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.21  Deliver Us
21:00 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.22  The Good Shepherd
21:50 Top chef - 15ος Κύκλος  
Επ.13  A Little Place Called Aspen
22:35 This Is Us - 3ος Κύκλος  
Επ.15  The Waiting Room
23:25 Chicago Med - 2ος Κύκλος  
Επ.21  Deliver Us
00:10 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.22  The Good Shepherd
00:55 Top chef - 15ος Κύκλος  
Επ.13  A Little Place Called Aspen
01:40 Bones - 7ος Κύκλος 
Επ.4  The Male in the Mail
02:25 Bones - 7ος Κύκλος 
Επ.5  The Twist in the Twister
03:10 Masterchef - 8ος Κύκλος 
Επ.2  Battle for a White Apron, Pt. 2
03:50 Good Trouble - 1ος Κύκλος  
Επ.12  Broken Arted
04:30 Scandal - 4ος Κύκλος 
Επ.20  First Lady Sings the Blues
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
10:00 Baywatch Κ1 
Επ.22  Επ. 22
11:00 Baywatch Κ2 
Επ.1  Επ. 1
12:00 The Dukes of Hazzard Κ5 
Επ.21  Farewell, Hazzard
13:00 A.P. Bio Κ1 
Επ.5  Επ. 5
13:30 A.P. Bio Κ1 
Επ.6  Επ. 6
14:00 The detail - Κ1 
Επ.8  A Junkie's Broken Promise
15:00 The West Wing Κ4 
Επ.14  Inauguration: Part 1
16:00 Our Girl 
Επ.11  Μπαγκλαντές
17:00 Madam Secretary Κ5 
Επ.20  Better Angels
18:00 The resident Κ2 
Επ.21  Episode #2.21
19:00 The Bold Type Κ3 
Επ.2  Episode #3.2
20:00 The enemy within Κ1 
Επ.9  Homecoming
21:00 Βικτώρια Κ3 
Επ.1  Uneasy Lies the Head That Wears the Crown
22:00 FBI Κ1 
Επ.18  Επ. 18
23:00 Knightfall K2 
Επ.5  Episode #2.5
00:00 The Book of Negroes Κ1 
Επ.3  Episode #1.3
01:00 The Book of Negroes Κ1 
Επ.4  Episode #1.4
02:00 Jamestown Κ2 
Επ.3  Επ. 3
03:00 The sinner Κ2 
Επ.5  Episode #2.5
04:00 Baywatch Κ1 
Επ.22  Επ. 22
05:00 Baywatch Κ2 
Επ.1  Επ. 1
Πρόγραμμα novacinema4
17:50 The swan princess: A royal myztery
19:10 The Good Doctor Κ1 
Επ.18  More
20:00 Counterpart Κ2 
Επ.8  Episode #2.8
21:00 Καζαντζάκης
23:05 Blindspot Κ4 
Επ.19  Episode #4.19
00:05 Η ιστορία της ζωής μας
01:45 Succession Κ1 
Επ.8  Episode #1.8
02:45 Gotham K5 
Επ.11  Episode #5.11
03:45 Novacinema4HD
06:00 Novacinema4HD
Πρόγραμμα Fox
09:30 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.13  The One Where Monica Sings
10:00 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.14  The One with the Blind Dates
10:25 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.21  Allegiance
11:10 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.12  The Giggity Wife
11:30 The Simpsons - 24ος Κύκλος 
Επ.8  To Cur With Love
11:55 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.2  Breaking and Entering
12:35 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.5  The Anti-Terrorism Squad
13:20 Suits - 5ος Κύκλος 
Επ.14  Self Defense
14:05 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.23  Last Forever: Part One
14:25 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.24  Last forever: Part two
14:50 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.15  The one with the mugging
15:10 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.16  The one with the boob job
15:35 Chicago P.D. - 5ος Κύκλος  
Επ.22  Homecoming
16:20 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.13  Hot Blood, Hot Thoughts, Hot Deeds
17:05 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.13  Valentine's Day in Quahog
17:25 The Simpsons - 24ος Κύκλος 
Επ.9  Homer Goes to Prep School
17:50 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.6  Elliott's Pond
18:35 Suits - 5ος Κύκλος 
Επ.15  Tick Tock
19:25 How I Met Your Mother - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
19:45 How I Met Your Mother - 1ος κύκλος 
Επ.2  Purple giraffe
20:10 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.17  The one with the memorial service
20:35 Τα φιλαράκια - 9ος κύκλος 
Επ.18  The one with the lottery
21:00 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.1  New Normal
21:50 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.14  Without All Remedy
22:35 The Fix - 1ος Κύκλος  
Επ.4  Scandal
23:20 The Walking Dead - 9ος Κύκλος 
Επ.2  The Bridge
00:10 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.14  Without All Remedy
00:55 Chicago P.D. - 6ος Κύκλος  
Επ.1  New Normal
01:40 Snowfall - 2ος Κύκλος  
Επ.1  Sightlines
02:25 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.6  Elliott's Pond
03:10 Prison break - 4ος κύκλος 
Επ.2  Breaking and Entering
03:55 Empire - 5ος Κύκλος 
Επ.14  Without All Remedy
04:40 Snowfall - 2ος Κύκλος  
Επ.1  Sightlines