Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τρίτη 26 Μαΐου 2020 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα ANT1
19:30 Ant1 news
20:45 Αν ήμουν πλούσιος 
Επ.133  Επ. 133
21:45 Πέτα τη Φριτέζα Κ2 
Επ.45  Το ''κρύο πιάτο'' του Αντρέα
22:45 Άγριες μέλισσες 
Επ.95  Επ. 95
00:00 Special Report
01:15 VICE Κ8 VICE
02:15 Ανατομία ενός εγκλήματος
03:15 Έρωτας - κύκλος 1 Έρωτας
05:00 Ιωάννα της καρδιάς
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
20:30 Η Κυρία Υπουργός Κ1 
Επ.17  Επ. 17
21:30 Και μόνο την αλήθεια
23:15 Σημείο συνάντησης
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 10
01:15 Αυτοκίνητα ορόσημα 
Επ.2  Πρώτα αυτοκίνητα
02:15 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Αγκόλα
03:20 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
04:20 Η Κυρία Υπουργός Κ1 
Επ.17  Επ. 17
05:10 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:30 Από τις Έξι...
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
19:00 Chicago Fire
20:00 Castle
21:00 The Good Doctor
22:00 Suits
23:00 The Night Shift
00:00 Mayday
01:00 The Good Doctor
02:00 Chicago Fire
03:00 The Night Shift
03:45 Mayday
04:30 Vice
05:15 Άκρως οικογενειακόν
Πρόγραμμα BBC World
19:00 Τα νέα του BBC World
19:30 TBA
20:00 Τα νέα του BBC World
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Τα νέα του BBC World
21:30 Τα νέα του BBC World
22:00 Εξωτερική πηγή
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 TBA
01:00 Τα νέα του BBC World
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Τα νέα του BBC World
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
03:00 Τα νέα του BBC World
03:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45 Τα σπορ σήμερα
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
04:45 Τα σπορ σήμερα
05:00 Τα νέα του BBC World
05:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
05:45 Τα σπορ σήμερα
Πρόγραμμα 4Ε
18:50 Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
20:00 Οικοδομή στην Ορθοδοξία
20:30 Εν Χορδαίς
21:00 Αποστολή της 4Ε στο Μαλάουι
22:00 Προσευχόμαστε Μαζί
22:15 Μικρό Απόδειπνο
23:00 Προσανατολισμοί
00:00 Τηλεφημερίδα
00:50 Το μεγαλείο της Ελληνικής γλώσσας
01:50 Κοιτώντας γύρω μας
02:20 Πνευματική Οδοιπορία
03:15 Σημεία των καιρών
05:20 Μικροί Χορευτές
05:50 Οικοδομή στην Ορθοδοξία
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
18:50 Guess My Age
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:30 Ο γιατρός - Η ιστορία ενός θαύματος - 1ος Κύκλος  
Επ.28  Episode #1.28
23:20 S.W.A.T. - 2ος Κύκλος  
Επ.22  Trigger Creep
00:15 Deadly Women - 9ος Κύκλος  
Επ.12  Girl on Girl
01:15 Happy traveller
03:15 Καλό Μεσημεράκι
04:45 Αταίριαστοι
Πρόγραμμα Open Beyond TV
19:30 Open News
21:00 Τοπ γκαν
23:30 Info-19
01:00 Cinderella man
03:30 Criminal Minds - 7ος Κύκλος 
Επ.21  Divining Rod
04:30 Criminal Minds - 7ος Κύκλος 
Επ.22  Profiling 101
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30
Πρόγραμμα MAD
19:00 MAD Spotify
20:00 K-Pop Stars
20:30 Lyric Video Show
21:00 Summer Hits
22:00 Στη διαπασών
23:00 Λάικ στα Λαϊκά
00:00 A-katalilo URBAN
01:00 Music Non Stop GR
02:00 Λάικ στα Λαϊκά
03:00 Music Non Stop GR
04:00 Music Non Stop INTL
05:00 Music Non Stop GR
Πρόγραμμα ΒΟΥΛΗ
21:00 Μουσικές μορφές - κύκλος 1 Αλεξία Βουλγαρίδου, Υψίφωνος
22:00 Αναζητώντας τον Σαίξπηρ
23:00 Μια ταινία, μια εποχή 
Επ.12  Tο Μίσος (Ματιέ Κασσοβίτς)
00:00 Κατάθεση ψυχής Γιώργος Νταλάρας - Μέρος Α''
01:00 Θεατροσκόπιο
02:00 Επανάληψη προγράμματος
Πρόγραμμα Zoom TV
19:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
21:00 Η Αγορά Σήμερα
02:00 Γιώργος Τράγκας
04:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
Πρόγραμμα Deutsche Welle
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Στη Σέντρα - Special Στιγμιότυπα Γερμανικού Πρωταθλήματος
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
01:30 Υφήλιος 3000 - Παγκοσμιοποίηση
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:15 Ειδήσεις στην DW
02:30 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
02:45 Τέχνες και Πολιτισμός
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
03:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:15 DocFilm
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
05:30 Υφήλιος 3000 - Παγκοσμιοποίηση
Πρόγραμμα ALPHA
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ4 
Επ.132  Επ. 132
21:00 Έρωτας μετά 
Επ.87  Επ. 87
22:00 Στα ίχνη του χαμένου θησαυρού: Το βιβλίο με τα μυστικά
00:30 Μεσάνυχτα
02:00 Grey's anatomy - 14ος Κύκλος 
Επ.21  Bad Reputation
03:00 World Party
04:00 Πήρα κόκκινα γυαλιά 
Επ.17 
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:20 Θα σε δω στο πλοίο - 1ος κύκλος 
Επ.25 
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
19:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 
Επ.174  Επ. 174
19:50 Η ζωή είναι στιγμές Κ2 
Επ.5  Γιάννης Μετζικώφ
20:55 Με τα μάτια της Τερέζας - 2ος Κύκλος  
Επ.5  Baile de mΓ΅scaras
22:00 Ακολουθία της Αναστάσεως LIVE
00:30 Ο Μαραθώνιος της Βοστώνης
02:40 Η Ζωή Είναι Στιγμές Κ3 Η Ζωή Είναι Στιγμές
03:40 Με τα μάτια της Τερέζας Με τα μάτια της Τερέζας - 2ος Κύκλος
04:50 Η ιστορία αλλιώς
05:40 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 Ο Παράδεισος των Κυριών
Πρόγραμμα Kontra Channel
21:30 On Air
22:00 Στάσεις ζωής
23:00 On Air
00:00 Life and Health
01:00 Beauty Box by Oasis Med
01:30 Οι Εξελίξεις για τον Κορονοϊό
05:30 On Air
Πρόγραμμα MTV
19:00 Are You The One? - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 4
20:00 Ex on the beach - κύκλος 6 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
20:30 Ex on the beach - κύκλος 6 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 2
21:00 Catfish: Τhe TV show - 3ος κύκλος Επ. 2
22:00 Catfish: Τhe TV show - 3ος κύκλος Επ. 3
23:00 Ex on the beach - κύκλος 1ος Επ. 7
00:00 Celebrity ex on the beach Ριάλιτι - Επ. 3
01:00 Ridiculousness - κύκλος 9 Ψυχαγωγικό σόου - Επ. 1
01:30 Ridiculousness - κύκλος 9 Ψυχαγωγικό σόου - Επ. 1
02:00 Geordie shore Κ17 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 2
03:00 Geordie shore Κ17 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 3
04:00 M Is For Music
Πρόγραμμα Action24
19:45 Sport News
20:00 Covid News
20:30 Briefing
22:00 Evening Report
23:30 Formula E
00:30 Ο γρηγορότερος παίκτης του κόσμου
01:30 World Sailing Cup
02:30 Ο γρηγορότερος παίκτης του κόσμου
03:00 Ποδηλασία: Ο γύρος της Νορβηγίας
05:00 Ποδόσφαιρο Σάλας: ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
Πρόγραμμα STAR
19:50 STAR News
21:00 MasterChef 4
00:00 Αυτοκρατορία
02:15 MasterChef 4
05:00 Human target Human target - 2ος κύκλος
Πρόγραμμα ΕΡΤ HD
20:00 Ποδόσφαιρο: Αγγλία - ΗΠΑ
22:00 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Αυστραλία
00:00 Bayern TV 
Επ.18  Επ. 18
02:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
04:00 Μπάσκετ: Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Ελλάδα
Πρόγραμμα Nickelodeon
19:00 Top Wing
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
20:30 Gormiti
21:00 Ninjago: Masters of Spinjitzu
21:30 Χελωνονιντζάκια
22:00 The Loud House
22:30 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
23:00 Dragon Ball Super
23:30 Zoey
00:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
00:30 Ένα σχολείο πολύ ροκ
05:35 Με λένε Φράνκι
06:00 Με λένε Φράνκι
Πρόγραμμα Body in Balance
18:50 Stress Less με τον Charles Linden
19:05 Mind and Body
19:30 10λεπτο Πρόγραμμα Ασκήσεων για το Εσωτερικό των Μηρών
19:40 10 Minute Model Ab Routine with Sanne Vloet
19:50 Ασκήσεις για τα Χέρια με τη Danielle Peazer
20:00 Τεχνική Εναλλαγή Ρινικής Εισπνοής
20:10 Ancient Tibetan Rites
20:35 Ancient Tibetan Rites
20:55 Το Οκταπλό Μονοπάτι της Γιόγκα με την Janet Stone
21:05 Συνέντευξη της Ιφιγένειας Τσαντίλη
21:20 Life Coaching με την Στέφι Βασιλοπούλου
21:25 Εκπομπή με τον Άκη Αγγελάκη
21:35 Ασκήσεις Tai Chi
21:45 Συνέντευξη με την Elysabeth Williamson
21:55 Hang Drum με τον Δημήτρη Μαυροκέφαλο
22:00 Mandala Meditation
22:10 Θιβετιανοί Θεραπευτικοί Ήχοι
22:45 Τσι Γκονγκ για Αποτοξίνωση και Τόνωση
23:05 Εσωτερικοί Κόσμοι, Εξωτερικοί Κόσμοι 
Επ.3  3ο Μέρος
23:30 Επιστημονική Ημερίδα Yoga
23:45 Conscious TV
00:00 Body in Balance
00:30 Σε Φόρμα - Εκπομπή για την Υγεία
00:45 Life Coaching από τον Κωνσταντίνο Χαραντινιώτη
00:50 Εκπομπή με την Ιφιγένεια Τσαντίλη
01:10 Χαλάρωσε Σκούμπι Ντου! Η ταινία
01:15 In Honor of our Earth
01:20 Φύση χαλάρωση
01:25 Χαλάρωσε Σκούμπι Ντου! Η ταινία
01:30 Χαλάρωσε Σκούμπι Ντου! Η ταινία
01:35 Beauty of Nature
01:45 Χαλάρωσε Σκούμπι Ντου! Η ταινία
01:55 Dreams of Nature
02:00 Φύση χαλάρωση
03:00 Ολοκληρωμένο Πρόγραμμα Ασκήσεων Yoga για Απώλεια Βάρους
03:55 The Body Holiday
04:25 Mindfulness Pilates with Idit Spiro
05:00 Dru Meditation
05:15 Dru Meditation
05:20 Aromatherapy with Danielle Collins