Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τετάρτη 24 Απριλίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα ANT1
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.7  Η εξηνταβελόνα
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι ψήνεται
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Η χαρτοπαίχτρα
19:30 Ant1 news
20:45 Ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ
23:00 Η Βίβλος
02:00 Λάνσελοτ, ο πρώτος ιππότης
04:30 Το καφέ της Χαράς
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Για την Ελλάδα...
14:30 Ώρα Ελλάδας
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
15:55 Άλλη διάσταση
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Ο καιρός στην ώρα του
18:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
18:45 Μπροστά στα Γεγονότα
20:50 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η Επόμενη Μέρα
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
00:10 Δεύτερη Ματιά
02:10 Τα σινεμά του κόσμου Τα Σινεμά του Κόσμου
03:30 Άλλη διάσταση
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Βάρδια
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
15:50 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Castle
18:15 Close to Jesus Η ζωή του Ιωσήφ
19:10 Private practice
20:05 Scandal
21:00 Eve of Destruction
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ-ΠΡΟΤΟ
22:10 Eve of Destruction
23:00 Mayday
00:00 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
01:00 Saving Hope
02:00 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
03:00 Close to Jesus Η ζωή του Ιωσήφ
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος
Πρόγραμμα BBC World
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Ταξιδεύοντας
11:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
12:00 GMT
12:30 Επιχειρηματικά Νέα - Αφρική
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:45 Τα σπορ σήμερα
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Το BBC στην Αφρική
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
Πρόγραμμα 4Ε
10:10 Ο Μυστικός Δείπνος στη Βυζαντινή Αγιογραφία
10:30 Από το πάθος στην Ανάσταση
11:00 Επικαιρότητες
12:35 Ιδού αναβαίνομεν
13:35 Θέματα Θεολογίας
14:10 Εν Χορδαίς Μεγάλης Εβδομάδας
14:30 Αγιογραφικά Αναγνώσματα
14:50 Ημερολόγιο
15:00 Τηλεφημερίδα
16:00 Ακολουθία του Ιερού Ευχελαίου
17:30 Άγιοι Τόποι
18:00 Ο Μυστικός Δείπνος στη Βυζαντινή Αγιογραφία
18:15 Τα Θεία Πάθη
18:30 Ακολουθία του Μυστικού Δείπνου
20:40 Εν Χορδαίς
22:00 Ακολουθία του Νιπτήρος
23:30 Μικρό Απόδειπνο
00:00 Τηλεφημερίδα
00:50 Ακολουθία του Ιερού Ευχελαίου
02:20 Θέματα Θεολογίας
02:50 Ακολουθία του Μυστικού Δείπνου
05:00 Εν Χορδαίς
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί σου
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Happy traveller
16:00 Η γέφυρα για την Τεραμπίθια
18:00 Δελτίο στη Νοηματική
18:10 Μαύρη Θάλασσα  
Επ.33  Επ. 33
19:30 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:50 Survivor - 2018
00:20 Σύμμαχοι
02:45 Μαύρη Θάλασσα  
Επ.32  Επ. 32
03:45 Μαύρη Θάλασσα  
Επ.33  Επ. 33
04:45 Μαζί σου
Πρόγραμμα Open Beyond TV
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News - Μεσημεριανό Δελτίο
14:30 Ένα ασύλληπτο κορόιδο
16:30 Open News στη Νοηματική
16:40 Χτυποκάρδια στο θρανίο
18:55 Open News
20:00 A.D. The Bible Continues - κύκλος 1 
Επ.1  The Tomb Is Open
21:00 A.D. The Bible Continues - κύκλος 1 
Επ.2  The Body Is Gone
22:00 A.D. The Bible Continues - κύκλος 1 
Επ.3  The Spirit Arrives
23:00 Να με θυμάσαι
01:15 Τζάκι
03:15 Τεκμήριο ενοχής
05:00 Ελληνικό πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30
Πρόγραμμα MAD
10:00 Χρονομηχανή
10:30 Brand New Clips
11:00 UK Top
12:00 Λάικ στα Λαϊκά
13:00 Zone Classix
13:30 Greek Super Heroes
14:00 15 Super Mad Hits GR
15:00 15 Super Mad Hits INTL
16:00 Loca Report
16:30 Loca Report
17:00 OK
19:00 Cool.E.R.
19:30 Cool.E.R.
20:00 15 Super Mad Hits GR
21:00 Λάικ στα Λαϊκά
22:00 Στη διαπασών
23:00 Alternative Intl
23:30 Rock On Mixer
00:00 A-katalilo URBAN
01:00 Music Non Stop GR
02:00 Λάικ στα Λαϊκά
03:00 Music Non Stop GR
04:00 Music Non Stop INTL
05:00 Music Non Stop GR
Πρόγραμμα ΒΟΥΛΗ
16:00 Ο λόγος της γραφής Κ2 Δημήτρης Δασκαλόπουλος
17:00 Ελλάδα, τέχνη, πολιτισμός 
Επ.2  Αρχαία Στάδια
18:00 Ερατοσθένης, η Κινητή Βιβλιοθήκη
18:30 Βιβλιοβούλιο 
Επ.6  Επ. 6
19:00 Γιάννης Κούρος - Αενάως κινούμενος
20:00 Ύμνοι
20:30 Δημοκρατία Κέκληται 
Επ.3  Αίγινα - Ναύπλιο
21:30 Μαγικός Φανός Αιμίλιος Χειλάκης: Αυτό μπορεί να είναι (Επ)Ανάσταση
22:00 Μουσικές μορφές - κύκλος 1 Αλεξία Βουλγαρίδου, Υψίφωνος
23:00 Λόγω τέχνης - κύκλος 1 Εθνικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης
23:30 Θεοδωριάς - Πόλις Νέα
00:00 Επανάληψη προγράμματος
01:00 Επανάληψη προγράμματος
Πρόγραμμα Zoom TV
11:00 Η Αγορά Σήμερα
12:15 Μαζί και Σήμερα
14:15 Μένιος Live
17:00 Γιώργος Τράγκας
19:30 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
20:30 Μπορείς να το Σώσεις
21:00 Κόντρα και Ρήξη
22:00 The LOL Show
00:30 Η Αγορά Σήμερα
05:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
Πρόγραμμα Deutsche Welle
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Close Up - Ντοκιμαντέρ για την Επικαιρότητα
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:30 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
11:45 Τέχνες και Πολιτισμός
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 DocFilm
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Οικολογική Ινδία
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 EcoAfrica - Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ειδήσεις στην DW
17:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Χώρα Κατασκευής: Γερμανία
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
21:30 Ειδήσεις στην DW
21:45 Τέχνες και Πολιτισμός
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Ζώνη συγκρούσεων
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
00:30 Ειδήσεις στην DW
00:45 Τέχνες και Πολιτισμός
01:00 Ειδήσεις στην DW
Πρόγραμμα ALPHA
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Brave
14:50 Η σωφερίνα
17:00 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.3  Επ. 3
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ3 
Επ.143  Επ. 143
21:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα
21:50 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.231  Επ. 231
23:00 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.232  Επ. 232
00:15 Μετά τα μεσάνυχτα
01:50 Η Τελευταία Παράσταση - Τηλεταινία
03:00 Beauty and the Beast - 2ος κύκλος 
Επ.8  Man or Beast?
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal
05:10 Εικόνες
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
10:30 Αυτοκρατορία  Μια γεύση από κυριαρχία
11:30 Επιβιώνοντας από την έξοδο
12:30 Spirit riding free 
Επ.2  Επ. 2
13:00 Μάγια η Μέλισσα  
Επ.15  Επ. 15
13:15 Μάγια η Μέλισσα  
Επ.16  Επ. 16
13:30 Ο ανυπόφορος Χένρυ 
Επ.5  Επ. 5
13:45 Ο ανυπόφορος Χένρυ 
Επ.6  Επ. 6
14:00 Γιάκαρι  
Επ.5  Επ. 5
14:15 Γιάκαρι  
Επ.6  Επ. 6
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.13  Επ. 13
15:00 Έξι Αδελφές Κ5 
Επ.60  Επ. 60
16:00 Έξι Αδελφές Κ5 
Επ.61  Επ. 61
17:00 Πρέπει να ζήσεις αγάπη μου
18:30 Πόντιος Πιλάτος  
Επ.3  Επ. 3
19:00 Ακολουθία του Νιπτήρος
21:30 Τα Πάθη (The Passion) 
Επ.2  Επ. 2
23:00 Η μαχαιριά
02:30 Περιμένοντας την ανάσταση - κύκλος 1 Μεγάλη Δευτέρα
03:00 Αυτοκρατορία  Μια γεύση από κυριαρχία
04:00 Τα άγια πάθη στην ευρωπαϊκή ζωγραφική
04:30 Η Ομορφιά θα Σώσει τον Κόσμο  Άκτιστον Φως
05:00 Πόντιος Πιλάτος
05:30 Έξι Αδελφές Κ5 
Επ.60  Επ. 60
Πρόγραμμα Kontra Channel
11:00 On Air
12:00 Life and Health
13:00 Έξυπνες αγορές
14:00 Καιρός για αγρότες
14:10 Έξυπνες αγορές
14:30 Food Project
15:20 On Air
16:00 Live με την Αντιγόνη
18:10 Follow Us
20:00 On Air
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
22:15 On Air
23:00 Tie Break
00:00 Δελτίο Ειδήσεων
01:15 Live με την Αντιγόνη
03:15 On Air
04:15 Γυρίσματα στην Κρήτη
05:00 Κρητική Ύπαιθρος
Πρόγραμμα MTV
10:00 16 and pregnant - κύκλος 2 Επ. 9
11:00 Teen mom - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 3
12:00 Teen mom - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 2
13:00 M Is For Music
14:00 Ex on the beach - κύκλος 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 4
14:30 Ex on the beach - κύκλος 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 5
15:00 Are You The One? Κ6 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 12
16:00 Fear factor Κ2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
17:00 M Is For Music
18:00 Just tattoo of us Κ3  Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 10
19:00 Just tattoo of us Κ4 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
20:00 Friendzone - 1 Επ. 5
20:30 Friendzone - 1 Επ. 6
21:00 Catfish: the TV show - κύκλος 6 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 63
22:00 Catfish: the TV show - κύκλος 4ος Επ. 13
23:00 MTV floribama shore Κ2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 8
00:00 MTV floribama shore Κ2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 8
01:00
Επ.29  Επ. 29
01:30
Επ.29  Επ. 29
02:00 MTV floribama shore Κ2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 8
03:00 M Is For Music
04:00 M Is For Music
Πρόγραμμα Action24
11:00 Gillette World Sports
12:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
15:00 Triathlon Series
16:00 Mobil 1 The Grid
17:00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
18:00 Super League Triathlon
19:00 Η Δικαστής Τζούντι Κ22 Χάος στο πάρτι
20:00 Sport News
21:00 Brainstorming
22:00 Evening Report
23:30 Bull Κ1 Bull
00:30 Ω, τι Κόσμος Μπαμπά
01:30 Ποδόσφαιρο: Μίντιλαντ - Μπρόντμπι
03:30 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
04:00 Super League Triathlon
05:00 Ποδόσφαιρο: Χόμπρο - Άαλμποργκ
Πρόγραμμα STAR
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1 
Επ.7  Επ. 7
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ2 
Επ.322  Επ. 322
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Νώε για μια εβδομάδα
22:50 Γυναίκα από χρυσό
01:00 Γράμματα στην Ιουλιέτα
03:15 Σπάρτακος
Πρόγραμμα ΕΡΤ HD
10:00 City TV
13:00 Liverpool TV
15:00 Bayern TV
18:00 Χάντμπολ: Αερωπός Έδεσσας - Δούκας LIVE
19:30 Στιγμιότυπα
20:00 Πόλο: Ολυμπιακός - Ανόβερο LIVE
21:30 Juventus TV
03:30 Βόλεϊ: Κηφισιά - ΠΑΟΚ
05:30 Στιγμιότυπα
Πρόγραμμα Nickelodeon
10:00 Butterbeans Cafe
10:30 Paw patrol
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Rusty Rivets
12:00 44 Γάτες
12:30 Top Wing
13:00 Sunny Day
13:30 Lego friends
14:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Το γραφειο των μαγικων ιστοριων
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw patrol
18:00 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
18:30 Σίμερ και Σάιν
19:00 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Ninjago: Masters of Spinjitzu
21:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 The thundermans
00:00 Hunter Street
05:35 Μαξ και Σρεντ
06:00 Drake and Josh
Πρόγραμμα Body in Balance
10:10 Aromatherapy with Danielle Collins
10:15 Get Fit for Midlife με την Marion Stewart
10:45 The Really Useful Health Show
10:50 Eating for a Healthy Heart
11:10 Acai Bowl από την Αρετή Καφαντάρη
11:15 Ανάταση Διάθεσης με την Danielle Collins
11:25 Ολιστική διατροφή
11:30 Δημιουργική κουζίνα
11:40 Εκπομπή για τη διατροφή
11:45 Zucchini Pesto Noodles με την Αρετή Καφαντάρη
11:55 Εκπομπή με την Ιφιγένεια Τσαντίλη
12:00 Εκπομπή με την Ιφιγένεια Τσαντίλη
12:15 Εκπομπή για τη διατροφή
12:25 Συνέντευξη με τον Vasken Knoumi
12:40 Πυξίδα ζωής
12:50 Παρουσίαση Χορευτικών Παραστάσεων
12:55 Labyrinth by MN Dance Company
13:55 Body in Play
14:00 Το Σώμα στα Υδάτινα και Εναέρια Σπορ
14:05 Το Σώμα στα Υδάτινα και Εναέρια Σπορ
14:10 Το Σώμα στην Ορειβασία
14:15 Το Σώμα στην Ορειβασία
14:20 Body in Climbing
14:25 10 Minute Natural Facelift
15:10 Mind and Body
15:35 Shanti Yoga
15:55 Total Body Cleanse
16:50 Strong Body, Fit Body
17:20 Φύση χαλάρωση
17:25 Top Three Booty Exercises with Tracey Mallet
17:30 Lower Body Workout for Legs with Tracey Mallet
17:40 10 Minutes Full Upper Body Workout
17:50 Χαλάρωσε Σκούμπι Ντου! Η ταινία
18:00 Ασκήσεις για Επίπεδη Κοιλιά Στρογγυλούς Γλουτούς
18:20 Running Adventure
18:25 Running Adventure
18:35 Running Adventure
18:40 Running Adventure
18:45 Χαλάρωσε Σκούμπι Ντου! Η ταινία
18:50 Γιόγκα Προσώπου για Σύσφιξη Χαλαρού Λαιμού με την Danielle Collins