Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τρίτη 19 Νοεμβρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα ANT1
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι χωρισμένα παλικάρια - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα χωρίς όνομα Κ2 
Επ.47  Επ. 47
19:30 Ant1 news
20:45 Αν ήμουν πλούσιος 
Επ.47  Επ. 47
21:45 Πέτα τη Φριτέζα Κ2 
Επ.18  Φριτέζα η λαδιάρα του Αντρέα
22:45 Άγριες μέλισσες 
Επ.31  Επ. 31
23:45 Football Stories
01:00 Sex tape: Μια τρελή βραδιά
03:00 Κάρμα
04:00 Το καφέ της Χαράς
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Εντός Αττικής Κ2 
Επ.5  Πόρτο Γερμενό, Κάστρο των Αιγοσθένων
13:15 Τοπικές κουζίνες  
Επ.4  Φασόλια Πρεσπών
14:00 Νηστικό Αρκούδι
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
16:15 Τραγούδια που όρισαν την ιστορία  
Επ.7  Μπίλι Τζιν Κινγκ εναντίον Μπόμπι Ριγκς: Η μάχη των φύλων
17:00 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.148  Η άγνωστη Ακρόπολη
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:15 Καιρός για... ΕΡΤ
18:25 Ταξιδεύοντας στην Ελλάδα  
Επ.1  Φλώρινα
19:25 Τον αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς
21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Κάτω από τη λάμψη του φεγγαριού
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:15 Ballers - 4ος Κύκλος  
Επ.8  The Devil You Know
00:45 Τραγούδια που όρισαν την ιστορία  
Επ.7  Μπίλι Τζιν Κινγκ εναντίον Μπόμπι Ριγκς: Η μάχη των φύλων
01:30 Ταξιδεύοντας στην Ελλάδα  
Επ.1  Φλώρινα
02:30 Ballers - 4ος Κύκλος  
Επ.8  The Devil You Know
03:00 Τοπικές κουζίνες  
Επ.4  Φασόλια Πρεσπών
03:45 Νηστικό Αρκούδι
04:35 Η μηχανή του χρόνου  
Επ.148  Η άγνωστη Ακρόπολη
05:35 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρωινή Ενημέρωση ΕΡΤ
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 Η αγορά σήμερα
15:00 Λίτσα.com
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Chicago Med
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle
01:00 Mayday
02:00 Mistresses
03:00 Devious maids
03:45 Mayday
04:30 Vice
05:15 Φυγόκεντρος
Πρόγραμμα BBC World
11:00 Πρώτη Θέση
11:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
12:00 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
12:30 Από τη Γη με Αγάπη
13:00 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
14:30 Ζωντανά με τη Λούσι Χόκινγκς
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
15:45 Τα σπορ σήμερα
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Το BBC στην Αφρική
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Τα σπορ σήμερα
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
02:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
02:45 Τα σπορ σήμερα
03:00 Ημέρα ειδήσεων
03:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
03:45 Τα σπορ σήμερα
Πρόγραμμα 4Ε
11:00 Λόγια της Πλώρης
11:40 Εκπαιδευτική τηλεόραση
12:00 Το μεγαλείο της Ελληνικής γλώσσας
13:00 Κοιτώντας γύρω μας
13:30 Περιοδικές Προτάσεις
14:10 Ένατη Ώρα
14:25 Αγιογραφικά Αναγνώσματα
14:45 Ημερολόγιο
14:50 Μαγειρεύοντας Ελληνικά
15:00 Τηλεφημερίδα
16:00 Παρακλητικός Κανόνας
16:45 Μικροί Χορευτές
17:10 Μακάρια η οδός
18:00 Ακολουθία του Εσπερινού
18:40 Προσεγγίσεις
19:35 Εκπαιδευτική τηλεόραση
20:00 Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
21:00 Γράμματα Σπουδάματα
22:00 Ο κόσμος του μπάσκετ
23:00 Μικρό Απόδειπνο
23:50 Τηλεφημερίδα
00:50 Το μεγαλείο της Ελληνικής γλώσσας
01:50 Κοιτώντας γύρω μας
02:20 Πνευματική Οδοιπορία
03:15 Σημεία των καιρών
05:20 Μικροί Χορευτές
05:50 Οικοδομή στην Ορθοδοξία
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
12:00 Μεσημέρι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.99  Επ. 99
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Boom!
18:45 Guess My Age
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 8 Λέξεις 
Επ.87  Επ. 87
22:00 8 Λέξεις 
Επ.88  Επ. 88
23:00 Εθνική ασφάλεια
01:00 Deadly Women
02:00 Φτερωτός Θεός 
Επ.2  Επ. 2
03:00 Guess My Age
03:45 Boom!
04:30 Καλό Μεσημεράκι
Πρόγραμμα Open Beyond TV
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι YES
15:30 MacGyver - 1ος κύκλος 
Επ.19  Slow Death
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:45 Open News στη Νοηματική
17:00 Πάρε κόσμε
18:55 Open News
20:00 Ένας για όλους
21:00 Ώρες αγωνίας
23:00 Η τιμωρός
01:00 Criminal Minds: Beyond Borders - 2ος Κύκλος 
Επ.1  Lost Souls
02:00 Criminal Minds: Beyond Borders - 1ος Κύκλος 
Επ.12  El Toro Bravo
03:00 Διπλός αντίκτυπος
04:45 Ελληνικό πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30
Πρόγραμμα MAD
11:00 US Top
12:00 Λάικ στα Λαϊκά
13:00 Retrovision
13:30 Greek Super Heroes
14:00 15 Super Mad Hits GR
15:00 15 Super Mad Hits INTL
16:00 Loca Report
16:30 Loca Report
17:00 OK
19:00 Cool.E.R.
19:30 Cool.E.R.
20:00 K-Pop Stars
20:30 Music Non Stop GR
21:00 Rock On Mixer
21:30 Alternative Local
22:00 Στη διαπασών
23:00 Λάικ στα Λαϊκά
00:00 A-katalilo URBAN
01:00 Music Non Stop GR
02:00 Λάικ στα Λαϊκά
03:00 Music Non Stop GR
04:00 Music Non Stop INTL
05:00 Music Non Stop GR
Πρόγραμμα ΒΟΥΛΗ
18:00 Κοινοβουλευτικό έργο
22:00 Ιστορίες Καθημερινών Ανθρώπων
23:00 Μουσικοί Διάλογοι
00:00 Βιβλιοβούλιο
00:30 Θεατροσκόπιο
01:00 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος
Πρόγραμμα Zoom TV
14:00 Ελληνικό πρόγραμμα
16:00 Η Αγορά Σήμερα
17:00 Γιώργος Τράγκας
19:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
21:00 Η Αγορά Σήμερα
02:00 Γιώργος Τράγκας
04:30 Η Αγορά Σήμερα
Πρόγραμμα Deutsche Welle
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:15 DocFilm
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:30 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
12:45 Τέχνες και Πολιτισμός
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Στη Σέντρα - Special Στιγμιότυπα Γερμανικού Πρωταθλήματος
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Close Up
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Ειδήσεις στην DW
15:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Στη Σέντρα - Special Στιγμιότυπα Γερμανικού Πρωταθλήματος
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Ειδήσεις στην DW
18:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Τέχνες και Πολιτισμός
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Τέχνες και Πολιτισμός
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:30 Στη Σέντρα - Special Στιγμιότυπα Γερμανικού Πρωταθλήματος
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
23:30 Ειδήσεις στην DW
23:45 Τέχνες και Πολιτισμός
00:00 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
00:30 Υφήλιος 3000 - Παγκοσμιοποίηση
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:15 Ειδήσεις στην DW
Πρόγραμμα ALPHA
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:30 Αστέρια στην άμμο 
Επ.49  Επ. 49
16:30 Divided
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ4 
Επ.47  Επ. 47
21:00 Σπίτι είναι...
21:50 Έρωτας μετά 
Επ.31  Επ. 31
23:00 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.9  Shelter from the Storm
00:00 Μεσάνυχτα
01:30 10η Εντολή Κ3 Ψίθυροι
02:30 Οικογενειακές ιστορίες
03:30 Πάνω Κάτω
04:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Αστέρια στην άμμο 
Επ.49  Επ. 49
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
11:15 Αστροφεγγιά  
Επ.4  Επ. 4
12:00 Τα σπουδαιότερα ανθρώπινα δημιουργήματα 
Επ.2  Επ. 2
13:00 Στον κόσμο του σύμπαντος 
Επ.6  Μετεωρίτες - Οι θησαυροί του διαστήματος
14:00 Ροζ Πάνθηρας 
Επ.4  Επ. 4
14:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου 
Επ.2  Επ. 2
15:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.19  Επ. 19
15:30 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.20  Επ. 20
16:00 Στα φτερά του έρωτα - κύκλος 1 
Επ.21  Επ. 21
16:30 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.58  Επ. 58
17:25 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.59  Επ. 59
18:20 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.60  Επ. 60
19:15 Οικογένεια Ντάρελ 
Επ.5  Επ. 5
20:00 Η Ζωή Είναι Στιγμές Κ3 
Επ.1  Επ. 1
21:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 9 
Επ.1  Nolo Contendere
22:00 The Affair Κ1 
Επ.4  Επ. 4
23:00 Μικροφίλμ 
Επ.139  Επ. 139
23:20 Το βαρύ πεπόνι
00:45 Docfest News
00:55 Η Ζωή Είναι Στιγμές Κ3 
Επ.1  Επ. 1
01:55 Οικογένεια Ντάρελ 
Επ.5  Επ. 5
03:40 Αστροφεγγιά  
Επ.3  Επ. 3
04:25 Αστροφεγγιά  
Επ.4  Επ. 4
05:10 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.58  Επ. 58
05:45 Έξι αδελφές Κ4 
Επ.59  Επ. 59
Πρόγραμμα Kontra Channel
11:00 On Air
11:30 Beauty Box by Oasis Med
12:00 Dress Code
13:00 Έξυπνες αγορές
14:00 Ίασις
15:00 Yes I Do
16:00 Live με την Αντιγόνη
18:30 On Air
19:30 Δελτίο Ειδήσεων
20:30 De Facto
21:30 Στάσεις ζωής
22:30 On Air
23:00 Δελτίο Ειδήσεων
00:00 De Facto
01:00 Live με την Αντιγόνη
03:00 On Air
05:00 Γυρίσματα στην Κρήτη
Πρόγραμμα MTV
11:00 Catfish: the TV show - κύκλος 2ος Επ. 7
12:00 Catfish: the TV show - κύκλος 2ος Επ. 5
13:00 Siesta key Κ2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
14:00 Teen mom og 7
15:00 Teen mom og 7
16:30 Just tattoo of US - USA Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 4
17:00 Just tattoo of us Κ4 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 7
18:00 The challenge: war of the worlds 33
19:00 Are You The One? - κύκλος 2 Επ. 8
20:00 Are You The One? - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 9
21:00 Catfish: the TV show - Κ7 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 12
22:00 Catfish: the TV show - Κ7 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 19
23:00 Ghosted: love gone missing Κ1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
00:00 Ghosted: love gone missing Κ1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
01:00 Ridiculousness - κύκλος 9 Ψυχαγωγικό σόου - Επ. 1
01:30 Ridiculousness - κύκλος 9 Ψυχαγωγικό σόου - Επ. 1
02:00 Geordie Shore - κύκλος 15 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 8
03:00 Geordie Shore - κύκλος 15 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 9
04:00 M Is For Music
Πρόγραμμα Action24
15:00 Triathlon Series
16:00 Gillette World Sports
17:00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής
18:00 Formula E
18:30 Briefing
19:50 Η δικαστής Τζούντι
20:10 Sport News
21:00 Brainstorming
22:00 Evening Report
23:30 x2
01:30 World Sailing Cup
02:30 Ο γρηγορότερος παίκτης του κόσμου
03:00 Ποδηλασία: Ο γύρος της Νορβηγίας
05:00 Ποδόσφαιρο Σάλας: ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
Πρόγραμμα STAR
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ Κ1 
Επ.24  Επ. 24
15:00 STAR News
15:45 Όλα για τη Μαμά
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3 
Επ.462  Επ. 462
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Greece΄s Next Top Model Κ2 Greece's Next Top Model
00:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 19ος Κύκλος  
Επ.7  Something Happened
01:15 Νόμος και τάξη: Ειδική ομάδα - 19ος Κύκλος  
Επ.8  Intent
02:15 The 100 The 100 - 2ος Κύκλος
04:15 Revolution Revolution - 1ος κύκλος
Πρόγραμμα ΕΡΤ HD
11:30 Ποδόσφαιρο: Πλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης
13:30 Ποδόσφαιρο: FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17
16:00 Auto Moto ΕΡΤ
17:00 Formula 1 2019 - Grand Prix Βραζιλίας 
Επ.2  Επ. 2
19:00 Μπάσκετ: ΑΕΚ - Ράστα Βέχτα LIVE
21:00 Μπάσκετ: Περιστέρι - ΠΑΟΚ
23:00 Ποδόσφαιρο: ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Πόντου
01:00 Βόλεϊ: ΟΦΗ - Παμβοχαϊκός
03:00 Manchester City TV 
Επ.1  Λίβερπουλ - Μάντσεστερ
Πρόγραμμα Nickelodeon
11:00 Σίμερ και Σάιν
11:30 Rusty Rivets
12:00 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
12:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
13:00 Nickelodeon Classics
13:30 Nickelodeon Classics
14:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Fanboy and Chum Chum
16:00 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
18:30 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
20:30 Gormiti
21:00 Ninjago: Masters of Spinjitzu
21:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
23:00 Dragon Ball Super
23:30 Drake and Josh
00:00 Drake and Josh
00:30 Victorious
05:35 True Jackson
06:00 Bubble guppies
Πρόγραμμα Body in Balance
11:20 Συνταγές Διατροφής από την Αρετή Καφαντάρη
11:25 Leg Training Series με τον Jamie Alderton
11:40 Leg Training Series με τον Jamie Alderton
11:55 Παρουσίαση Aikido με τον Πέτρο Μουλαγιάννη
12:05 Body in Play
12:20 Συμβουλές διατροφής από τη Φλώρα Παπαδοπούλου
12:25 Μαγειρική με τον Κώστα Χαραντινιώτη
12:30 Συνέντευξη με τον Ανδρέα Προβελέγγιο
13:00 Τσι Γκονγκ για Βελτιστοποίηση του Νου
13:25 Yoga to Have Fun
13:35 Yoga to Have Fun
13:45 Σε Φόρμα - Εκπομπή για την Υγεία
13:55 Η Maya Fiennes Μιλάει με τον Jason Silva
14:10 Barre Craze Tracey with Tracey Mallet
14:20 Αρετή Καφαντάρη - Τα Βήματα για Ένα Τέλειο Δέρμα
14:25 Body in Play
14:30 Caribbean Workout
14:50 Chocolate Smoothie από την Αρετή Καφαντάρη
15:00 Προγεννητική Γιόγκα για Καλύτερο Ύπνο
15:30 Συνέντευξη με την Τάνια Μεϊμαρίδη
15:55 Φυσική ενίσχυση γονιμότητας
16:00 Body in Balance
16:55 Παγκόσμια Ημέρα Ευεξίας
17:00 Συμβουλές διατροφής από τη Φλώρα Παπαδοπούλου
17:05 Εγκυμοσύνη: Σφριγηλότητα Τόνωση
17:15 Εγκυμοσύνη: Σφριγηλότητα Τόνωση
17:45 Ramona Baby Bulge Be Gone 2
18:15 Yoga for Runners
18:30 Μυστικά Ευλυγισίας
18:50 Εκπομπή Μαγειρικής
19:00 Παγκόσμια Ημέρα Ευεξίας
19:20 Yoga στο Μπαλί από Wari Om
19:30 Το Απόλυτο Πρόγραμμα Ασκήσεων με τη Danielle Peazer
19:40 Ασκήσεις Χορού για Καύση Λίπους: Danielle Peazerg
19:45 Φύση χαλάρωση
19:50 Mind and Body
20:15 Esco Essence
20:20 Full Body Exercises with Weights and BOSU
20:45 Body in Balance
20:50 Αυτοβελτίωση