Αναζήτηση:

Ματ Ντέιμον

 

(Matt Damon)

Ημ./ γεν.:
8/10/1970

Συμμετοχές σε παραγωγές με πληροφορίες στο iShow

Τσε ο επαναστάτης

Fr. Schwartz2018

Suburbicon

Gardner2017

Μια πόλη δίπλα στη θάλασσα

παραγωγή2017

Τζέισον Μπορν

Jason Bourne, παραγωγή2016

Το Σινικό τείχος

William Garin2016

The leisure class

παραγωγή2015

Η διάσωση

Mark Watney2015

Interstellar

2014

Μνημείων άνδρες

James Rorimer2014

Το θεώρημα του μηδενός

Management2014

Behind the Candelabra

Scott Thorson2013

Elysium

Max2013

Η γη της Επαγγελίας

Steve Butler, σενάριο2013

Ness

Eliot Ness2012

Ο ζωολογικός μας κήπος

Benjamin Mee2012

Ο ζωολογικός μας κήπος - Πρεμιέρα στη Νέα Υόρκη

Benjamin Mee2012

Contagion

Thomas Emhoff2011

Happy feet 2 (3D)

Bill the Krill, Krill #1 (φωνή)2011

Margaret

Mr. Aaron2011

Αληθινό θράσος

La Boeuf2011

Η ζωή μετά

George2011

Οι ρυθμιστές

David Norris2011

Inside job

Narrator (φωνή)2010

Ανίκητος

Francois Pienaar2010

Ponyo

Koichi (voice: English version)2009

Running the Sahara

Narrator, παραγωγή2009

Αληθοφανή ψέμματα

Mark Whitacre2009

Ουδέτερη ζώνη

Ρόι Μίλερ2009

Έδεσμα

παραγωγή2007

Η συμμορία των δεκατριών

Linus Caldwell / 'Lenny Pepperidge'2007

Η συμμορία των δεκατριών (13)

Linus Caldwell2007

Νεότητα χωρίς νιάτα

Life Magazine Reporter2007

Το τελεσίγραφο του Μπορν

Jason Bourne2007

Ο καθοδηγητής - Ο εξομολογητής

Edward Wilson2006

Ο πληροφοριοδότης

Colin2006

Οι αδελφοί Γκριμ

Wilhelm Grimm2005

Συριάνα

Bryan Woodman2005

Entourage

ο ίδιος2004

Eurotrip

Donny2004

Γλυκός μπελάς

PR Exec #22004

Η συμμορία των δώδεκα

Linus Caldwell2004

Οι κολλητοί

Bob Tenor2004

Στη σκιά των κατασκόπων

Jason Bourne2004

All Grown Up

παραγωγή2003

Αληθινές ιστορίες

παραγωγή2003

Εξομολογήσεις ενός επικίνδυνου μυαλού

Matt, Bachelor #22003

Η μάχη των φύλων

παραγωγή2003

Gerry

σενάριο2002

Επίδοξος εραστής

παραγωγή2002

Σπίριτ: Το άγριο άλογο

Spirit2002

Χωρίς ταυτότητα

Jason Bourne2002

AFI's 100 Years, 100 Thrills: America's Most Heart-Pounding Movies

ο ίδιος2001

The majestic

Luke Trimble2001

Η συμμορία των έντεκα

Linus Caldwell2001

Ανακαλύπτοντας τον Φόρεστερ

Steven Sanderson2000

Ο θρύλος του Μπάγκερ Βανς

Rannulph Junuh2000

Όλα τα όμορφα άλογα

John Grady Cole2000

Τίταν: Μετά το τέλος της γης

Cale Tucker2000

Dogma

Loki1999

Ο ταλαντούχος κύριος Ρίπλεϊ

Tom Ripley1999

Will and Grace

Owen1998

Η διάσωση του στρατιώτη Ράιαν

Pvt. James Francis Ryan1998

Ο ξεχωριστός Γουίλ Χάντινγκ

Will Hunting, σενάριο1998

Οι παίκτες

Mike McDermott1998

Ακολουθώντας την Έϊμι

Shawn Oran - Executive #21997

Ο βροχοποιός

Rudy Baylor1997

Glory Daze

Edgar Pudwhacker1996

Το τίμημα του θάρρους

Ilario1996

The Good Old Boys

Cotton Calloway1995

Geronimo: An American Legend

2nd Lt. Britton Davis1993

School Ties

Charlie Dillon1992

The Good Mother

Extra 1988

Μίστικ πίτσα

Steamer1988

16η Τελετή Απονομής Βραβείων Guild

1952

Νόμος και τάξη - Αστυνομικές ιστορίες

ο ίδιος (φωνή)

Saturday

Club guy

Speakeasy

παραγωγή