Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Πέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
09:25 Ταξίδι στην Ισπανία
11:15 Πρόσωπα & Ιστορίες
12:50 Σχέδιο πτήσης
14:35 Αναζητώντας την αλήθεια
17:00 The Birthday Wish
18:30 Η ασυμβίβαστη
20:20 Making the Movies
00:50 Anomalisa
02:20 Κλείδωσες;
04:00 Winter Brothers
05:35 Julieta
Πρόγραμμα novacinema1
10:05 Action zone
10:40 Αυτό θα πει πόλεμος
12:20 Μυρμηγκοϊστορίες
13:55 7 μέρες στο Έντεμπε
15:45 Jane Fonda in Five Acts
18:05 The swan princess: A royal myztery
19:30 Το στιλ των σταρ
20:05 Jalouse
22:00 Η εξαφανιση του Σίντνεϊ χωλ
00:15 Taxi 5
02:00 Γκόθικα
03:40 Υψηλη τεχνη για... απατεωνες!
05:10 Unsane
Πρόγραμμα FOXlife
09:20 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.15  Reckoning
10:05 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.5  Travis Francis
10:35 How to Be a Better Cook - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Sally Mack
11:10 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.18  The Survivor In The Soap
11:50 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.19  The Doom In The Gloom
12:35 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.15  Jeff Day
13:00 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.16  Helmet
13:20 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.14  Lock It Down
14:05 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.4  Lost and Found
14:50 Once upon a time - 7ος Κύκλος 
Επ.4  Beauty
15:35 Quantico - 3ος Κύκλος 
Επ.7  Bullet Train
16:15 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.16  The Wrong Stuff
17:05 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.20  The Blood From The Stones
17:50 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.21  The Maiden In The Mushrooms
18:35 Top chef - 14ος Κύκλος  
Επ.9  For the Kids
19:20 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.17  Road Trip
19:45 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.18  A Chill Day In
20:10 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.15  Devil in Disguise
21:00 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.5  Do a Little Harm...
21:45 Once upon a time - 7ος Κύκλος 
Επ.5  Greenbacks
22:35 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.13  I Walk The Line
23:20 Chicago Med - 3ος Κύκλος  
Επ.15  Devil in Disguise
00:05 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.5  Do a Little Harm...
00:50 Once upon a time - 7ος Κύκλος 
Επ.5  Greenbacks
01:35 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.20  The Blood From The Stones
02:20 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.21  The Maiden In The Mushrooms
03:05 Masterchef - 5ος κύκλος 
Επ.16  An Offal-ly Big Surprise
03:50 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.7  Did the Chicken Cross the Road?
04:10 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.7  They Call Me DOCTOR Biscuits!
04:35 Quantico - 3ος Κύκλος 
Επ.7  Bullet Train
Πρόγραμμα ANT1
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι ψήνεται
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα χωρίς όνομα 
Επ.104  Επ. 104
19:30 Ant1 news
20:45 Η επιστροφή 
Επ.82  Επ. 82
21:45 Μην ψαρώνεις 
Επ.7  Επ. 7
22:45 Μια Ζωή Κ2 
Επ.24  Επ. 24
23:45 Τhe 2night Show Κ3 Τhe 2night Show
02:00 Εκείνες κι εγώ
03:00 VICE Κ6 VICE
04:00 Το καφέ της Χαράς
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Συμμορία εραστών
17:00 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10 Το Σόι σου Κ3 
Επ.20  Επ. 20
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ3 
Επ.99  Επ. 99
21:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.35  Επ. 35
21:50 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.161  Επ. 161
23:00 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.162  Επ. 162
00:10 360o - Ο κύκλος της αλήθειας
01:20 Μυστική πράκτορας
03:20 Kourtney and Khloe take Miami - κύκλος 1 
Επ.3  Hangover Helpers
03:40 Kourtney and Khloe take Miami - κύκλος 1 
Επ.4  Kourt Gone Wild
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal
05:10 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
09:45 Αν μείνω
11:40 Wonder Woman
14:05 Jumanji: Καλώς ήρθατε στη Ζούγκλα
16:10 Η ταινία LEGO Ninjago
17:55 Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
18:25 Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
20:10 Παγκόσμιος κίνδυνος: Geostorm
22:00 Ένας έρωτας μεγάλος
23:55 Ο τιμωρός
02:25 Τηλε...φονικός θάλαμος
03:50 Ένας ξένος στην πόλη
Πρόγραμμα Discovery
09:00 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 23 Βραβεία Grammy/ Φώτα ποδηλάτου
09:30 Πώς γίνεται; - Κ6 Πως γινεται;
10:00 Μάχες Αποσκευών - κύκλος 3 Εχθρικό κλίμα
10:30 Μάχες φορτίων Νέο αίμα
11:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο - κύκλος 2 Κυνηγώντας ένα εξαψήφιο όνειρο
12:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Nissan skyline
13:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 24 Εμπορικά drone/Ψάρια ενυδρείου
13:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 6 Τρίκυκλα οχήματα/Μπαστούνια μπέιζμπολ
14:00 Κομματιάζοντας την ιστορία - κύκλος 2 Τα θαμμένα μυστικά του Τουταγχαμών
15:00 Κομματιάζοντας την ιστορία - κύκλος 2 Η κρυφή ιστορία της Σφίγγας
16:00 Κομματιάζοντας την ιστορία - κύκλος 2 Η κατάρα των αιματηρών Πυραμίδων
17:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά - κύκλος 4 Φορτηγατζηδες στην ερημια
18:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 5 Βρετανία
18:30 Μάχες Αποσκευών - κύκλος 2 Μηχανορραφίες στην Καλιφόρνια
19:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 7 Μπάλες Ποδοσφαίρου/ Ενισχυτές
19:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 14 Πως γινεται;
20:00 Άγνωστη αποστολή 
Επ.3  Κυνηγώντας βρικόλακες
21:00 Πως γινεται; Κ15 Πως γινεται;
21:30 Πως γινεται; Κ15 Πως γινεται;
22:00 Μύθος και πραγματικότητα για παιδιά
23:00 Μηχανική σε εγκατάλειψη - κύκλος 1 Αναζήτηση ενέργειας
00:00 Κομματιάζοντας την ιστορία - κύκλος 1 Μυστήρια μεσαιωνικών καθεδρικών
01:00 Προσοχή κίνδυνος! Δυνάμεις της φύσης
02:00 Τι γινεται στη γη; Κ4 Τι γινεται στη γη;
03:00 Πως γινεται; Κ15 Πως γινεται;
03:30 Πως γινεται; Κ15 Πως γινεται;
04:00 Μύθος και πραγματικότητα για παιδιά
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - κύκλος 13 AM General Humvee του 1992
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Lancia Fulvia του 1972
Πρόγραμμα National Geographic
09:05 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Φόνος στον Ουρανό
09:50 Αυτοκίνητα Εκπέμπουν S.O.S. Κ2 Το θαύμα με το MG
12:15 Supercar Megabuild - κύκλος 2 Audi R8 Drifter
13:00 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 15 Αεροδιάδρομος σε Ποτάμι
13:45 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Καταστροφή στο Grand Canyon
14:35 Μεγάλο, μεγαλύτερο, τεράστιο! - 3ος κύκλος Πύργος
17:45 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 1 Φονικός μύθος
18:30 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Ο θάνατος του Προέδρου
20:10 Ασφαλεια αεροδρομιου 3: Περού
21:00 Τραγωδια στον αερα K18 Φονική πτώση
21:50 Φυλακισμενοι στό εξωτερικο Κ12 Ινδικό Χασίς
22:40 Wicked tuna - κύκλος 6 Τα παιδία παίζει
23:30 Τραγωδια στον αερα K18 Φονική πτώση
00:15 Φυλακισμενοι στό εξωτερικο Κ12 Ινδικό Χασίς
01:00 Wicked tuna - κύκλος 6 Τα παιδία παίζει
01:50 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Ο θάνατος του Προέδρου
05:00 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Ο θάνατος του Προέδρου
Πρόγραμμα Fox
09:00 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.5  Architect of Destruction
09:20 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.6  Baby Talk
09:45 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.22  The one with Joey's big break
10:05 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.23  The One In Vegas, Part 1
10:30 Chicago P.D. - 3ος Κύκλος  
Επ.23  Start Digging
11:10 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.5  White Rice
11:35 Bob's Burgers - 8ος Κύκλος 
Επ.1  Brunchsquatch
11:55 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.15  By the Skin and the Teeth
12:40 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.6  If The Shoe Fits
13:25 Suits - 3ος Κύκλος 
Επ.2  I Want You to Want Me
14:10 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.7  Canning Randy
14:35 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.8  Natural History
14:55 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.24  The One In Vegas, Part 2
15:20 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος 
Επ.1  The one after Vegas
15:40 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.1  The Silos
16:25 Criminal Minds - 14ος κύκλος 
Επ.9  Broken Wing
17:10 American dad! - 7ος Κύκλος 
Επ.6  There Will Be Bad Blood
17:35 Bob's Burgers - 8ος Κύκλος 
Επ.2  The Silence of the Louise
17:55 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.7  Hashtag
18:40 Suits - 3ος Κύκλος 
Επ.3  Unfinished Business
19:30 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.9  Glitter
19:50 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.10  Blitzgiving
20:15 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος 
Επ.2  The one where Ross hugs Rachel
20:40 Τα φιλαράκια - 6ος κύκλος 
Επ.3  The one with Ross's denial
21:00 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.2  Made a Wrong Turn
21:50 Criminal Minds - 14ος κύκλος 
Επ.10  Flesh and Blood
22:35 The Passage - 1ος Κύκλος  
Επ.6  I Want to Know What You Taste Like
23:30 Snowfall - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Jingle Bell Rock
00:15 Criminal Minds - 14ος κύκλος 
Επ.10  Flesh and Blood
01:00 Chicago P.D. - 4ος Κύκλος  
Επ.2  Made a Wrong Turn
01:45 American Horror Story - 7ος Κύκλος 
Επ.11  Great Again
02:30 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.7  Hashtag
03:10 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.15  By the Skin and the Teeth
03:55 Snowfall - 2ος Κύκλος  
Επ.4  Jingle Bell Rock
04:40 American Horror Story - 7ος Κύκλος 
Επ.11  Great Again
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί σου
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power of Love
18:10 Δελτίο στη Νοηματική
18:20 Survivor Πανόραμα
19:30 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Το τελευταίο οχυρό
23:45 Ο τελευταίος επιζών
02:00 Power of Love
04:30 Μαζί σου
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
09:50 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Για την Ελλάδα...
14:30 Ώρα Ελλάδας
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Άλλη διάσταση
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Ο καιρός στην ώρα του
18:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
18:50 Δεύτερη Ματιά
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η Ζωή εν Τάφω 
Επ.4  Επ. 4
23:00 Focus
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
00:15 Focus
01:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
01:10 Indian Summers Κ2 
Επ.4  Η Άδεια Καρέκλα
02:10 Άλλη διάσταση
04:00 Indian Summers Κ2 
Επ.4  Η Άδεια Καρέκλα
04:50 Εκπομπή
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρώτη Είδηση
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
09:00 Ταξίδια στη μνήμη  Άννα Βαγενά
10:00 Φυλές της Αθήνας  Φιλιππίνες
11:00 Θράκη: Χθες - Σήμερα - Αύριο  
Επ.3  Νέα Ορεστιάδα
11:30 Sunken Forest
12:30 I Love Lucy 
Επ.153  Επ. 153
13:00 I Love Lucy 
Επ.154  Επ. 154
13:30 Γεύσεις από Ελλάδα
14:15 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.25  Επ. 25
14:30 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.26  Επ. 26
14:45 Γιάκαρι  
Επ.41  Επ. 41
15:00 Γιάκαρι  
Επ.42  Επ. 42
15:15 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.45  I Don't Like Thunderstorms
15:30 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.46  I Want to Be a Queen
15:45 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ9 
Επ.2  Επ. 2
16:30 Στο δάσκαλό μας με αγάπη
18:00 Έξι Αδελφές Κ5 
Επ.7  Επ. 7
19:00 Έξι Αδελφές Κ5 
Επ.8  Επ. 8
20:00 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου LIVE
20:30 Μπάσκετ: Ελλάδα - Γεωργία LIVE
22:30 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου LIVE
23:00 Οι κεραίες της εποχής μας
00:00 Sunken Forest
01:00 Ταξίδια στη μνήμη  Άννα Βαγενά
02:00 Ένα Ξενοδοχείο Δίπλα στη Θάλασσα 
Επ.6  Επ. 6
03:00 Φυλές της Αθήνας  Φιλιππίνες
04:00 I Love Lucy 
Επ.153  Επ. 153
04:30 I Love Lucy 
Επ.154  Επ. 154
05:00 Γεύσεις από Ελλάδα
Πρόγραμμα novacinema3
19:10 Ο άντρας που έριξε τον Λευκό Οίκο
21:00 Επιχείρηση Αργώ
23:05 Ομάδα υποβρύχιων καταστροφών
01:00 L Heritiere
03:30 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
09:00 E! News
10:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
11:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
12:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
13:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
14:00 E! News
15:00 Total bellas Κ4 Αδερφές Bellas είναι έτοιμες για δράση
16:00 Total bellas Κ4 Οι Bellas και η πόλη
17:00 Total bellas Κ4 Ταραχοποιός
18:00 Total bellas Κ4 Δική μου είναι η ζωή
19:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Μια Αμερικανίδα στο Παρίσι
20:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Οι Καρντάσιανς κατακτούν την Ιαπωνία
21:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Παίξτε μπάλα!
22:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Ο Κύριος και η κυρία του
23:00 Αποψε με τη Busy  Patti LaBelle
23:30 Nightly Pop 2018
00:00 E! News
01:00 Total bellas Κ4 Ταραχοποιός
02:00 Total bellas Κ4 Δική μου είναι η ζωή
03:00 E! News
04:00 Μονοι και διάσημοι - κύκλος 2 Τριαντάφυλλα και κουτιά για δαχτυλίδια
05:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Κανόνες Εμπλοκής
06:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Κορίτσια του Νότου
Πρόγραμμα STAR
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος κύκλος 
Επ.8  Mr. Monk and the Wrong Man
15:00 STAR News
15:50 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
16:00 Shopping Star
17:40 Elif Κ2 
Επ.278  Επ. 278
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 MasterChef 3
23:00 Χίλιοι τρόποι να πεθάνεις στην Άγρια Δύση
01:30 MasterChef 3
03:30 Elvis: That's the Way It Is
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
09:40 Οι γάτες της Κωνσταντινούπολης
11:00 Παίζοντας στα τυφλά
12:50 Οι άθλιοι
15:30 Love on the Slopes
17:00 Μεγαλώνοντας
19:50 Soy Nero
01:15 Ελίζαμπεθ
03:20 Elizabeth: Η χρυσή εποχή
05:15 The Sandman
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
10:10 Δις διευθυντής
11:50 Ο φίλος μου ο Λευτεράκης
13:25 Κάθε λιμάνι και καημός
14:55 Κίτσος μίνι και σουβλάκια
16:30 Η σφραγίδα του Θεού
18:35 Είναι ένας τρελός ...τρελός Βέγγος
20:15 Οι ερασταί του ονείρου
22:00 Η ψεύτρα
23:40 Πεθαίνω κάθε ξημέρωμα
01:35 Καθ' εμπόδιο για καλό
03:10 Κασσιανή
04:40 Ένας χίπις με τσαρούχια
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
09:00 Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ3 
Επ.13  Knight by a Nose
10:00 Κότζακ Κ2 
Επ.13  Επ. 13
11:00 The detail - Κ1 
Επ.1  Pilot
12:00 Dukes of Hazzard Κ4 
Επ.2  Επ. 2
13:00 Cheers Κ11 
Επ.24  Επ. 24
13:30 Cheers Κ11 
Επ.25  Επ. 25
14:00 Private eyes Κ2 
Επ.14  Επ. 14
15:00 The West Wing Κ2 
Επ.15  Επ. 15
16:00 Sick Note Κ2 
Επ.7  Επ. 7
16:30 Sick Note Κ2 
Επ.8  Επ. 8
17:00 Project Blue Book Κ1 
Επ.7  Επ. 7
18:00 FBI Κ1 
Επ.14  Επ. 14
19:00 The Rookie Κ1 
Επ.13  Episode #1.13
19:55 Our Girl 
Επ.12  Επ. 12
21:00 Travelers Κ2 
Επ.9  Επ. 9
22:00 Trapped Κ2 
Επ.5  Επ. 5
23:00 New Amsterdam Κ1 
Επ.14  Επ. 14
00:00 Fortitude Κ3 
Επ.4  Episode #3.4
01:00 UnReal Κ4 
Επ.2  Double Down
02:00 Girlfriends' guide to divorce Κ5 
Επ.5  Burn that shit to the ground
03:00 Midnight, Texas Κ2 
Επ.9  Επ. 9
04:00 Επικίνδυνες Αποστολές Κ7 
Επ.13  Επ. 13
05:00 Jamestown Κ2 
Επ.6  Επ. 6
Πρόγραμμα novasports1
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΟΦΗ (M)
14:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Παρί Σεν Ζερμέν - Μονπελιέ (M)
16:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ
21:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 24ης αγωνιστικής (M)
22:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
00:00 EUROLEAGUE - Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός (M)
02:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα History Channel HD
09:10 Κάποτε σ' ένα Νησί
10:10 Παυλοπέτρι: Η Πόλη Κάτω από τα Κύματα
11:10 Σπουδαίοι Μύθοι - Η Ιλιάδα 
Επ.1  Επ. 1
11:40 Σπουδαίοι Μύθοι - Η Ιλιάδα 
Επ.2  Επ. 2
12:10 Ανάμεσα σε δύο νησιά: Tο ηλεκτρικό αυτοκίνητο της Σύρου
13:40 Από τη Μεγάλη Ελλάδα στη Μικρασιατική Καταστροφή
14:50 Ρεμπέτικο
15:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.3  Επ. 3
16:00 Δείπνο με τον Πλάτωνα 
Επ.8  Νάξος
16:30 Γκάιντες Λαλούν
17:10 Η δική μου μέρα
17:30 Portolago: Φαντάσματα στο Αιγαίο
18:40 Τα Κολλητήρια
19:40 Αρχαία Αλεξάνδρεια
20:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.4  Επ. 4
21:00 Παγωμένη Αμβροσία
22:40 Η Μάχη του Σαρανταπόρου
23:10 Η Σύγκρουση των Θεών: Μινώταυρος
00:00 Portolago: Φαντάσματα στο Αιγαίο
01:10 Αρχαία Αλεξάνδρεια
02:20 Τα Κολλητήρια
03:20 Δείπνο με τον Πλάτωνα 
Επ.8  Νάξος
03:50 Η Μάχη του Σαρανταπόρου
04:20 Παγωμένη Αμβροσία
Πρόγραμμα novasports1
10:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΟΦΗ (M)
14:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Παρί Σεν Ζερμέν - Μονπελιέ (M)
16:00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
17:00 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
17:30 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ - ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ
21:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 24ης αγωνιστικής (M)
22:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
00:00 EUROLEAGUE - Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός (M)
02:00 Νovasports1HD
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
08:45 Ποδόσφαιρο: Σάλκε - Μάντσεστερ Σίτι
11:00 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Γιουβέντους
13:15 Ποδόσφαιρο: Σεβίλη - Λάτσιο
15:30 Ποδόσφαιρο: Σάλκε - Μάντσεστερ Σίτι
17:45 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Γιουβέντους
19:45 UEFA Europa League 2018-19 - Λεπτό προς Λεπτό LIVE
22:00 UEFA Europa League 2018-19 - Λεπτό προς Λεπτό LIVE
00:00 Ποδόσφαιρο: Ντιναμό Κίεβου - Ολυμπιακός
02:00 Ποδόσφαιρο: Νάπολι - Ζυρίχη
04:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ