Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 15 Οκτωβρίου 2018 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
13:10 Βέρα στο δεξί 
Επ.61 
13:55 Βέρα στο δεξί 
Επ.62 
14:40 Βέρα στο δεξί 
Επ.63 
15:20 Η Ζωή της Άλλης  
Επ.59  Επ. 59
16:00 Η ζωή της άλλης - 1ος κύκλος 
Επ.60 
16:40 Πίσω στο σπίτι 
Επ.20 
17:30 Big bang 
Επ.21 
18:10 Μοντέρνα οικογένεια Κ1 
Επ.42  Επ. 42
19:00 Δυο ξένοι 
Επ.13 
19:50 Η νταντά
20:20 Η νταντά
20:50 Λατρεμένοι μου γείτονες - 2ος κύκλος 
Επ.38 
21:40 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.53 
22:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.54 
23:10 Το σημάδι του έρωτα  
Επ.11  Επ. 11
00:00 L.A.P.D. 
Επ.52 
00:50 Με Θέα στο Πέλαγος
01:40 Φόνος χωρίς ταυτότητα
02:20 Στην κόψη του ξυραφιού
03:00 Οι Φρουροί της Αχαΐας
03:50 Στη σκιά του πολέμου
04:40 Η δίψα
05:10 Για μια θέση στον ήλιο
05:50 Στο φως του φεγγαριού
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
12:40 Μια βραδιά στο Παρίσι
14:20 Η μαύρη καλλονή
15:50 Transformers 5: Ο τελευταίος ιππότης
18:30 Μια πόλη δίπλα στη θάλασσα
21:00 Το τελικό χτύπημα
23:00 Αλίας Μαρία
00:40 Κάιρο εμπιστευτικό
02:35 American Honey
05:15 Παράδεισος της Ελπίδας
Πρόγραμμα novacinema1
12:55 Απαγωγή
14:35 Moms' night out
16:20 Κινηματογραφικά νέα
17:00 Ο πλανήτης των πιθήκων: Η σύγκρουση
19:30 Films & Stars
20:05 Jalouse
22:00 RoboCop
00:05 Μόνο εσένα βλέπω
02:05 Η μέρα των ηρώων
04:20 Ο Άι Βασίλης είναι πολύ λέρα
Πρόγραμμα FOXlife
12:40 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.3  The Butcher in The Car
13:25 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.4  The Sense In The Sacrifice
14:10 Grey's anatomy - 15ος Κύκλος 
Επ.3  Gut Feeling
14:55 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.1  No Recovery
15:40 Devious maids - 3ος κύκλος 
Επ.13  Anatomy of a Murder
16:25 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.11  Sweet Surprise
17:10 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.4  What Lies Beneath
17:55 Scandal - 6ος Κύκλος 
Επ.6  Extinction
18:40 Scandal - 6ος Κύκλος 
Επ.7  A Traitor Among Us
19:25 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.5  The Lady On The List
20:10 Bones - 9ος Κύκλος 
Επ.6  The Woman In White
21:00 How to get away with murder - 5ος Κύκλος 
Επ.2  Whose Blood Is That?
21:50 Fashion Startup - 1ος Κύκλος 
Επ.2  The Bidding War
22:40 New Girl - Κύκλος 7 
Επ.3  Lillypads
23:00 Alone Together - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Fertility
23:25 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.4  What Lies Beneath
00:10 How to get away with murder - 5ος Κύκλος 
Επ.2  Whose Blood Is That?
00:55 Fashion Startup - 1ος Κύκλος 
Επ.2  The Bidding War
01:40 Scandal - 6ος Κύκλος 
Επ.6  Extinction
02:20 Scandal - 6ος Κύκλος 
Επ.7  A Traitor Among Us
03:05 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.11  Sweet Surprise
03:45 Castle - 8ος Κύκλος 
Επ.4  What Lies Beneath
04:30 Devious maids - 3ος κύκλος 
Επ.13  Anatomy of a Murder
Πρόγραμμα ANT1
13:00 Ant1 news
14:00 Η επιστροφή
14:55 G Tech Trends by Germanos
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
16:30 Πέτα τη φριτέζα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα χωρίς όνομα 
Επ.21  Επ. 21
19:30 Ant1 news
20:45 Η επιστροφή 
Επ.19  Επ. 19
21:45 Πέτα τη φριτέζα 
Επ.7  Σαρδέλα με σως bullying
22:45 Transformers
01:45 Εγκλήματα - 2ος κύκλος 
Επ.7  Επ. 7
02:30 Entourage
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
13:00 Ελένη
15:00 Τι Λέει;
16:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:00 Οικογενειακές ιστορίες
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ3 
Επ.16  Επ. 16
21:00 Το σόι σου Κ5 
Επ.5  Επ. 5
21:50 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.35  Επ. 35
23:00 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.36  Επ. 36
00:10 Στοιχειωμένο νερό
02:20 Kourtney and Kim Take New York Κ2 
Επ.2  Go Get Your Man
03:20 Χορεύοντας στη σιωπή 
Επ.22 
04:20 Deal
05:10 Θα σε δω στο πλοίο - 1ος κύκλος 
Επ.29 
Πρόγραμμα novacinema2
14:00 Δεσποινίς ετών 50
15:45 Το στιλ των σταρ
16:25 Logan Lucky
18:35 Ο αρχιτσιγκούνης
20:15 Μυστικό παράθυρο
22:00 Επιχείρηση Βαλκυρία
00:05 Το κρυφτό
01:50 Τι συνέβη στη Δευτέρα
04:00 Office Christmas Party
Πρόγραμμα Discovery
13:00 Επιβίωση για δύο - κύκλος 2 Ερμαια
14:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά - κύκλος 3 Φορτηγατζηδες στην ερημια
15:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά - κύκλος 3 Φορτηγατζηδες στην ερημια
16:00 Φορτηγατζήδες στην ερημιά - κύκλος 3 Φορτηγατζηδες στην ερημια
17:00 Στον πυρετό του χρυσού - κύκλος 8 Το Αγιο Δισκοπότηρο
18:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων Βρετανία
18:30 Πόλεμος ακινήτων Κρυφός θησαυρός
19:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 25 Καρέκλες γραφείου/ Οινοποιεία
19:30 Πώς γίνεται; - Κ6 Πως γινεται;
20:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Τα καλύτερα της σειράς
21:00 Στην άγρια φύση με τον Μπέαρ Γκριλς Κ4 Uzo Aduba
22:00 Γυμνοί και φοβισμένοι XL Κ3 Διαγωνιζόμενοι εναντίον αρπακτικών
23:00 Γυμνοί και φοβισμένοι Κ4 Το νησί των δακρύων
00:00 Φορτηγατζηδες στην ερημια Κ6 Φορτηγατζηδες στην ερημια
01:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα - κύκλος 3 Σε επιφυλακή
02:00 Στον πυρετό του χρυσού - κύκλος 8 Το Αγιο Δισκοπότηρο
03:00 Στην άγρια φύση με τον Μπέαρ Γκριλς Κ4 Uzo Aduba
04:00 Γυμνοί και φοβισμένοι XL Κ3 Διαγωνιζόμενοι εναντίον αρπακτικών
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Τα καλύτερα της σειράς
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Toyota Supra
Πρόγραμμα National Geographic
13:05 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Τυφλή προσγείωση
13:55 Τραγωδια στον αερα 13 Τρίτη φορά τύχη
14:40 Ο χρυσός του Γιούκον - 2ος κύκλος Μάθε που να κάνεις πίσω
15:25 Ice road rescue - κύκλος 1 Χάος στο βουνό
16:15 Ice road rescue - κύκλος 1 Φορτία παντού
17:00 Ice road rescue - κύκλος 1 Πάγος παντού
17:50 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Ο θάνατος του Προέδρου
18:35 Τραγωδία στον αέρα - 14ος κύκλος Τρόμος στο Σαν Φρανσίσκο
20:10 Ληστεία Αλά Αιγυπτιακά
21:00 Στα βάθη των ωκεανών - κύκλος 1 Τα χαμένα θαύματα της Αιγύπτου
21:50 Στα Αδυτα του Β Παγκοσμίου Πολέμου
23:20 Στα βάθη των ωκεανών - κύκλος 1 Τα χαμένα θαύματα της Αιγύπτου
00:10 Στα Αδυτα του Β Παγκοσμίου Πολέμου
01:45 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Ο θάνατος του Προέδρου
02:30 Τραγωδία στον αέρα - 14ος κύκλος Τρόμος στο Σαν Φρανσίσκο
03:20 Ice road rescue - κύκλος 1 Χάος στο βουνό
04:05 Ice road rescue - κύκλος 1 Φορτία παντού
04:50 Ice road rescue - κύκλος 1 Πάγος παντού
05:40 Έξω απο τα όρια της επιστήμης Μηχανάκια εκτός ελέγχου
Πρόγραμμα Fox
13:05 Suits - 5ος Κύκλος 
Επ.14  Self Defense
13:50 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.22  The End of the Aisle
14:10 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.23  Last Forever: Part One
14:35 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.11  Surface Tension
15:15 The X-Files - 5ος Κύκλος 
Επ.6  Kitten
16:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.3  The one where Rachel tells...
16:25 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.4  The one with the videotape
16:50 The Gifted - 1ος Κύκλος 
Επ.13  X-roads
17:35 American dad! - 1ος κύκλος 
Επ.9  A Smith in the Hand
17:55 Ghosted - 1ος Κύκλος 
Επ.10  The Wire
18:20 Suits - 5ος Κύκλος 
Επ.15  Tick Tock
19:05 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.24  Last forever: Part two
19:30 Criminal Minds - 12ος Κύκλος 
Επ.12  Good Husband
20:15 The X-Files - 5ος Κύκλος 
Επ.7  Rm9sbG93ZXJz
21:00 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.5  The one with Rachel's date
21:25 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.6  The one with the Halloween party
21:50 The Gifted - 2ος Κύκλος 
Επ.1  eMergence
22:40 The Walking Dead - 9ος Κύκλος 
Επ.2  The Bridge
23:25 Homeland - 7ος Κύκλος 
Επ.2  Rebel Rebel
00:25 The Walking Dead - 9ος Κύκλος 
Επ.2  The Bridge
01:10 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.5  The one with Rachel's date
01:30 Τα φιλαράκια - 8ος κύκλος 
Επ.6  The one with the Halloween party
01:55 Atlanta - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Value
02:20 Sirens - 2ος Κύκλος 
Επ.6  Screw the One Percent
02:40 Suits - 5ος Κύκλος 
Επ.15  Tick Tock
03:25 The Gifted - 2ος Κύκλος 
Επ.1  eMergence
04:10 The Walking Dead - 9ος Κύκλος 
Επ.2  The Bridge
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Δελτίο στη Νοηματική
15:10 My Style Rocks
18:45 Όσο έχω εσένα 
Επ.18  Επ. 18
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Ελλάδα έχεις ταλέντο
00:30 Όσο έχω εσένα 
Επ.18  Επ. 18
01:30 My Style Rocks
04:30 Μαζί σου
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
12:50 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Δεύτερη Ματιά
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Snapshots of History Κύριος Χ - Ένας Νορμανδός στα 'κλειστά σπίτια'
19:00 Ελεύθερος στο Αναπηρικό μου Αμαξίδιο  
Επ.5  Επ. 5
20:00 Underwater planet Στα βάθη της ενδοχώρας
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η Επόμενη Μέρα
23:15 True detective - 1ος κύκλος 
Επ.5  The Secret Fate of All Life
00:15 Αστέρες του εγκλήματος: πώς οι δολοφόνοι έγιναν είδωλα 
Επ.1  Χάννιμπαλ Λέκτερ
01:15 Στα άκρα
04:30 True detective - 1ος κύκλος 
Επ.5  The Secret Fate of All Life
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρώτη Είδηση
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
13:00 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες  
Επ.19  Επ. 19
13:30 Ο Λούκι Λουκ σε Νέες Περιπέτειες  
Επ.20  Επ. 20
14:00 Cook the Books Κ2 
Επ.3  Επ. 3
14:30 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.7  Επ. 7
15:25 Έξι αδελφές Κ3 
Επ.8  Επ. 8
16:30 Δεν πουλάω την κάρδια μου
18:00 Άσπρο - Μαύρο: Οι Ταινίες Μικρού Μήκους του Μπάστερ Κίτον
18:30 Πώς φτιάχτηκε; (ιστορίες πραγμάτων)  Η Κούκλα Βιτρίνας
19:00 Pedal  
Επ.5  Επ. 5
19:30 On the road  
Επ.17  Αναρρίχηση, ελεύθερη πτώση και βουτιές
20:00 Η εποχή των εικόνων Robert Wilson, Video Portraits of Lady Gaga
21:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 3 
Επ.12  In the Altogether
22:00 Οι γυναίκες της ζωής της 
Επ.6  Επ. 6
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:45 The Wire Κ4 
Επ.7  Ό,τι δεν θέλεις να σου κάνουν
00:45 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 3 
Επ.12  In the Altogether
01:30 Γιάννης και Μαρία  
Επ.10  Επ. 10
02:30 Η αγάπη άργησε μια μέρα  
Επ.12  Επ. 12
03:30 Οι γυναίκες της ζωής της 
Επ.6  Επ. 6
04:30 Προορισμοί του Ονείρου Κ2 
Επ.6  Αιθιοπία
05:30 Cook the Books Κ2 
Επ.3  Επ. 3
Πρόγραμμα novacinema3
19:05 Δουνκέρκη
21:00 Brace for impact
22:40 Baby driver
01:00 Profs A Domicile
03:30 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
13:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ1 Αφεντικό του εαυτού μου
14:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 Eva Longoria, Bobby Brown, JWoww
15:00 Μεντιουμ του Χόλιγουντ - κύκλος 2 Eva Longoria, Bobby Brown, JWoww
16:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Η τέχνης της πλάκας
17:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Η τέχνης της πλάκας
18:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Η τέχνης της πλάκας
19:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Η τέχνης της πλάκας
20:00 Eric και Jessie Κ3 Σούπερ φάρσες
20:30 Eric και Jessie Κ3 Σούπερ φάρσες
21:00 Ashlee & Evan Κ1 Καλώς Ηρθες
21:30 Ashlee & Evan Κ1 Καλώς Ηρθες
22:00 Ashlee & Evan Κ1 Καλώς Ηρθες
22:30 Ashlee & Evan Κ1 Καλώς Ηρθες
23:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Η τέχνης της πλάκας
00:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Η τέχνης της πλάκας
01:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Η τέχνης της πλάκας
02:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Η τέχνης της πλάκας
03:00 Keeping Up with the Kardashians Κ15 Η τέχνης της πλάκας
04:00 Αποτυχημενες επεμβασεις 3
05:00 Αποτυχημενες επεμβασεις 3
06:00 Αποτυχημενες επεμβασεις 3
Πρόγραμμα STAR
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 8ος κύκλος 
Επ.12  Mr. Monk goes camping
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ2 
Επ.6  Επ. 6
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 Greece's Next Top Model
23:00 X-Men: Η πρώτη γενιά
01:45 Αόρατος συγγραφέας
04:30 30 Rock Κ1 30 Rock
05:30 Μαύρο Τριαντάφυλλο Κ4 Μαύρο Τριαντάφυλλο
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
13:20 Ταξίδι στην Ισπανία
15:20 Η επίθεση
17:15 Οικογένεια Ελβετών Ροβινσώνων
19:30 Ma' Rosa
21:20 Hollywood on Set
00:10 Η καινούρια φιλενάδα
02:00 The Squeeze
03:40 Εντός ορίων
05:10 Gimme Danger
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
14:10 Εσένα μονό αγαπώ
16:10 Προ παντός ψυχραιμία
17:20 Πληγωμένες καρδιές
18:50 Μίνι φούστα και καράτε
20:20 Ο ουρανοκατέβατος
22:00 Τελευταία αποστολή
23:30 Το παρελθόν μιας γυναίκας
01:00 Βασικά... καλησπέρα σας
02:35 Ένας νομοταγής πολίτης
04:05 Τζένη Τζένη
05:45 Ο τσαρλατάνος
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
13:00 Instinct Κ1 
Επ.5  Bad Actors
14:00 The A-Team Κ1 
Επ.11  Επ. 11
15:00 Cheers Κ4 
Επ.6  Επ. 6
15:30 Cheers Κ4 
Επ.7  Επ. 7
16:00 Scrubs - 9ος κύκλος 
Επ.6  Our New Girl-Bro
17:00 Better Things Κ1 
Επ.1  Επ. 1
17:30 Better Things Κ1 
Επ.2  Επ. 2
18:00 MacGyver - 3ος κύκλος 
Επ.3  Back from the Dead
18:50 Doctor Foster - κύκλος 2 
Επ.1  Episode #2.1
19:55 Doctor Foster - κύκλος 2 
Επ.2  Episode #2.2
21:00 Private eyes Κ2 
Επ.17  Επ. 17
22:00 Charmed - 1ος κύκλος 
Επ.1  Something wicca this way comes
23:00 Manifest Κ1 
Επ.1  Pilot
00:00 Six
01:00 Orphan Black Κ5 
Επ.1  The Few Who Dare
02:00 Doctor Foster - κύκλος 2 
Επ.2  Episode #2.2
03:05 The Late Late Show with James Corden Κ4 
Επ.14  Επ. 14
04:00 Επικίνδυνες Αποστολές Κ2 
Επ.12  Επ. 12
04:55 Six
05:40 Cheers Κ4 
Επ.7  Επ. 7
Πρόγραμμα novasports1
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Λεβαδειακός - Ατρόμητος (M)
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 8ης αγωνιστικής (M)
17:25 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΛ - Παναιτωλικός (M)
21:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΟΦΗ - ΑΕΚ (M)
23:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (M)
01:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BLANCPAIN GT ΑΝΤΟΧΗΣ 2018
02:30 Νovasports1HD
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης (M)
Πρόγραμμα History Channel HD
13:00 Το χρονικό μιας καταστροφής
14:40 Μακεδονικός αγώνας: 1904-1908 
Επ.2  Επ. 2
15:40 Η ελληνική κοινότητα του Βελγίου
16:00 Η Σύγκρουση των Θεών: Άδης
17:00 Οδός Ελλήνων Κ2 
Επ.17  Επ. 17
17:40 Ουζοϊστορίες
17:50 Πύργος Παρθενών
19:00 Ο Ταξιάρχης του Μεγάλου Ρεύματος
19:40 Μαρία Κάλλας: Για την Τέχνη και τον Έρωτα
20:50 Τρία λεπτά για την ελληνική γλώσσα Κ2 
Επ.11  Επ. 11
21:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.40  Επ. 40
22:00 Η Θεά Αφροδίτη αποκαλύπτεται
23:10 Υποβρύχιο Περσέας
23:40 Η Απελευθέρωση της Θράκης - 14 Μαΐου 1920
00:00 Πύργος Παρθενών
01:10 Μαρία Κάλλας: Για την Τέχνη και τον Έρωτα
02:20 Η Σύγκρουση των Θεών: Άδης
03:20 Υποβρύχιο Περσέας
03:50 Οδός Ελλήνων Κ2 
Επ.17  Επ. 17
04:40 Η Απελευθέρωση της Θράκης - 14 Μαΐου 1920
05:00 Ο Ταξιάρχης του Μεγάλου Ρεύματος
05:40 Η Θεά Αφροδίτη αποκαλύπτεται
Πρόγραμμα novasports1
14:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Λεβαδειακός - Ατρόμητος (M)
16:00 ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Στιγμιότυπα 8ης αγωνιστικής (M)
17:25 NOVASPORTS CLASSIC ZONE
18:00 TIMELINE
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΛ - Παναιτωλικός (M)
21:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΟΦΗ - ΑΕΚ (M)
23:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (M)
01:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ BLANCPAIN GT ΑΝΤΟΧΗΣ 2018
02:30 Νovasports1HD
06:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης (M)
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
13:30 Ποδόσφαιρο: Ρωσία - Τουρκία
15:45 Ποδόσφαιρο: Ισραήλ - Αλβανία
18:00 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
18:30 Ποδόσφαιρο: Πολωνία - Ιταλία
20:30 UEFA Nations League Show 2018-19 LIVE
21:45 Ποδόσφαιρο: Φινλανδία - Ελλάδα LIVE
23:45 UEFA Nations League Show 2018-19 LIVE
01:30 Ποδόσφαιρο: Εσθονία - Ουγγαρία
03:25 UEFA Champions League 2018-19 - Στιγμιότυπα
04:20 Ποδόσφαιρο: Λευκορωσία - Μολδαβία