Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τρίτη 16 Σεπτεμβρίου 2014 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
21:15 Ευτυχισμένοι μαζί 
Επ.38 
22:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.17 
23:30 Μαύρα μεσάνυχτα 
Επ.37 
00:30 Unforgettable - 2ος κύκλος 
Επ.3  Day of the Jackie
01:30 Community
02:00 Fantasy Island
03:00 Kingdom Hospital
04:00 Unforgettable
05:00 Χαραυγή
05:45 Βέρα στο δεξί
Πρόγραμμα novacinema1
22:00 Boardwalk Empire - 5ος κύκλος 
Επ.1  Golden days for boys and girls
23:10 Fading memories
00:55 Κλείδωσες;
02:35 Ξένοιαστος καβαλάρης
04:10 Η λεπτή κόκκινη γραμμή
Πρόγραμμα FOXlife
21:00 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.24  The Wedding, Part 2
21:25 Mixology - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Bruce & Fab
21:50 Glee - Κύκλος 4 
Επ.20  Lights Out
22:40 New Girl - Κύκλος 2 
Επ.18  Tinfinity
23:05 New Girl - Κύκλος 2 
Επ.19  Quick Hardening Caulk
23:30 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.24  The Wedding, Part 2
23:55 Mixology - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Bruce & Fab
00:20 Glee - Κύκλος 4 
Επ.20  Lights Out
01:05 Κύκλος 1 
Επ.1 
01:55 The New Normal - 1ος κύκλος 
Επ.7  The Godparent Trap
02:20 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.19  I'm Winning
03:10 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.20  Go It Alone
03:55 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.4  Say Hello to My Little Friend
04:45 New Girl - Κύκλος 2 
Επ.18  Tinfinity
Πρόγραμμα ANT1
21:15 Ο στρίγγλος που έγινε αρνάκι
23:30 Οι στάβλοι της Εριέτας Ζαΐμη
01:30 Λόλα
03:45 Το καφέ της Χαράς
04:45 Τηλεμάρκετινγκ - Τηλεαγορά
05:15 The secret life of the American teenager
Πρόγραμμα ALPHA
21:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα 
Επ.15 
21:45 Μην αρχίζεις την μουρμούρα 
Επ.16 
22:30 Υπέροχα πλάσματα 
Επ.14  Οδική βοήθεια
23:30 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος 
Επ.2  Περιπέτεια στο μοναστήρι - 2ο μέρος
00:45 10η εντολή - 1ος κύκλος Απλή οικογενειακή ιστορία
01:45 Κόκκινος κύκλος 24 ώρες και κάτι ψιλά
02:45 Πάτρας αλέ ρετούρ
04:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
22:00 Ο συνήγορος
00:10 Πριν τα μεσάνυχτα
02:00 The Iceman
03:45 Κινηματογραφικά νέα
04:35 Μαθήματα αμερικανικής ιστορίας
Πρόγραμμα National Geographic
20:30 Έξω απο τα όρια της επιστήμης 
Επ.10  Επεισόδιο 10
21:00 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Ρίσκο
21:30 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Εθισμός
22:00 The happenings Στοιχειωμένη πόλη
23:00 The 90s: Η δεκαετία που ένωσε τον κόσμο Εχθρός ανάμεσά μας
00:00 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Ρίσκο
00:30 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Εθισμός
01:00 The happenings Στοιχειωμένη πόλη
02:00 The 90s: Η δεκαετία που ένωσε τον κόσμο Εχθρός ανάμεσά μας
03:00 Έξω απο τα όρια της επιστήμης 
Επ.9  Επεισόδιο 9
03:30 Έξω απο τα όρια της επιστήμης 
Επ.10  Επεισόδιο 10
04:00 Ο μυστικός κόσμος των Ναζί Η αλεπού της ερήμου
05:00 Έτοιμοι για το τέλος του κόσμου - 2ος κύκλος Αναμένοντας "εκρηκτικές" αλλαγές
06:00 Ο γαλαζόπτερος του Ατλαντικού - 3ος κύκλος Κίνηση ματ
Πρόγραμμα Fox
20:40 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.1  Where were we?
21:05 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.2  The scorpion and the toad
21:30 Homeland - 3ος Κύκλος 
Επ.11  Episode #3.11
22:25 Tyrant - 1ος Κύκλος 
Επ.2  State of Emergency
23:15
Επ.10  Loved Ones
00:00 The Walking Dead - 4ος κύκλος 
Επ.15  Us
00:45 Homeland - 3ος Κύκλος 
Επ.11  Episode #3.11
01:45 the bridge - Κύκλος 2 
Επ.10 
02:35 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.1  Where were we?
03:00 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.2  The scorpion and the toad
03:25 Family Guy - 9ος κύκλος 
Επ.13  Trading Places
03:50 The Walking Dead - 4ος κύκλος 
Επ.15  Us
04:40 Elementary - Κύκλος 2 
Επ.1  Step Nine
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:15 Hawaii Five-0 - 2ος Κύκλος 
Επ.10  Ki'ilua
23:15 CSI: NY - 9ος κύκλος 
Επ.5  Misconceptions
00:15 Blue Bloods - 2ος Κύκλος 
Επ.15  The Life We Chose
01:15 Ringer - 1ος κύκλος 
Επ.8  Maybe we can get a dog instead?
02:15 Grey's anatomy - 2ος κύκλος 
Επ.23  Blues for Sister Someone
03:15 America's next top model
04:00 Γλυκές αλχημείες
05:00 Chef στον αέρα
Πρόγραμμα ΝΕΡΙΤ 1
21:00 Κάθε Τόπος μια Ιστορία
22:00 Στην καρδιά του χειμώνα
23:40 City Folk Μίνσκ (του 2011)
00:10 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:45 Φεστιβάλ ταινιών μικρού μήκους Δράμας
01:00 Borgen: Συνομωσίες εξουσίας  
Επ.10  (τελευταίο)
02:00 Παραμύθι Παραμύθι
02:50 Επί - μένουμε ελλάδα
04:50 Κάθε Τόπος μια Ιστορία
05:50 Ένα μήλο την ημέρα
Πρόγραμμα ΝΕΡΙΤ HD
01:00 Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Τσεχία (Μ)
03:00 Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Ρωσία (Μ)
05:00 Ποδόσφαιρο: Ελλάδα - Γερμανία (Μ)
Πρόγραμμα novacinema3
21:00 Ο φρουρός της Τες
22:40 Δώδεκα πίθηκοι
00:55 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Maximum fitness
03:30 novacinema3
06:00 novacinema3
Πρόγραμμα E! Entertainment
21:00 E! News
22:00 E! News special
22:30 E! Εntertainment special Καυτές εμφανίσεις στα κόκκινα χαλιά
23:00 Στον κόσμο των Kardashians
00:00 Κορίτσια στην Επαυλη του "Playboy"
00:30 E! News
00:45 E! News
01:00 Dr. 90210
02:00 Στον κόσμο των Kardashians
03:00 Giuliana και Bill
04:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς
04:30 Ice loves Coco
05:00 Dr. 90210
Πρόγραμμα STAR
21:00 The mentalist - 5ος κύκλος 
Επ.9  Black Cherry
22:00 The double
00:15 Νόμος και τάξη: Los Angeles (L.A.) - 1ος κύκλος 
Επ.12  Benedict Canyon
01:15 Supernatural - 8ος κύκλος 
Επ.17  Goodbye Stranger
02:15 Life - 1ος κύκλος 
Επ.4 
03:15 Γλυκειά Ήβη 3: Η νέα αποπλάνηση
Πρόγραμμα novacinema4
21:00 Λάθος απόφαση
22:40 Λολίτα
01:15 Ανθισμένες μανόλιες
03:15 novacinema4
06:00 novacinema4
Πρόγραμμα novasports1
21:00 Η ώρα των πρωταθλητών
21:45 Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ - Άρσεναλ LIVE
23:45 Champions Live!
02:00 Ποδόσφαιρο: Βέροια - Α.Ο.Κ. (Ε)
04:00 Η ώρα των πρωταθλητών
04:30 Novasports classic zone
Τρίκαλα - Ξάνθη (28/11/99)
05:00 UEFA Champions league: Φάση ομίλων
Λίβερπουλ - Λουντογκόρετς (M)
Πρόγραμμα History Channel HD
20:30 Ενεχυροδανειστές Κατζούν Όσα παίρνουν τα ενέχυρα
21:00 Αναπαλαιώνοντας αντίκες Μπίλι Τζόελ
22:00 Τα πάντα στο σφυρί! Οι ειδικοί του Ζεν του σύμπαντος
22:30 Τα πάντα στο σφυρί! Οι λόφοι κρύβουν θησαυρούς
23:00 Η δυναστεία των παπιών Κατευθείαν στην καρδιά
23:30 Η δυναστεία των παπιών Εισιτήρια για ψυχαγωγία
00:00 Τα πάντα στο σφυρί! Κατευθείαν στο Κόμπτον
00:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Η προσφορά
01:00 Τα πάντα στο σφυρί! Οι ειδικοί του Ζεν του σύμπαντος
01:30 Τα πάντα στο σφυρί! Οι λόφοι κρύβουν θησαυρούς
02:00 Ο μυστικός στρατός του Β΄ Παγκοσμίου Αυθόρμητη αντίσταση
03:00 Αναπαλαιώνοντας αντίκες Μπίλι Τζόελ
04:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Ο τελευταίος Σαμουράι
04:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Η προσφορά
05:00 Φορτηγά στον πάγο Ο Αρτ επιτίθεται