Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Παρασκευή 24 Οκτωβρίου 2014 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
13:10 Η νταντά
14:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
15:00 Δυο ξένοι
16:25 Ματιές στα γεγονότα
16:30 7 θανάσιμες πεθερές 
Επ.952  Η Σπαρτιάτισσα πεθερά
19:00 Όνειρο ήταν 
Επ.47  Επ. 47
20:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Μοντέρνα οικογένεια - 1ος κύκλος 
Επ.16  Επ. 16
21:45 Δικαίωση 
Επ.3  Επ. 3
22:55 Δικαίωση 
Επ.4  Επ. 4
00:00 Μίλα μου βρώμικα 
Επ.18  Η νεράιδα και το παλικάρι
01:00 Breaking Bad
02:00 Community
02:30 Fantasy Island
03:30 Til death - 1ος κύκλος 
Επ.2  Sex for furniture
04:00 Breaking Bad
05:00 Χαραυγή
Πρόγραμμα novacinema1
12:40 Η διπλή ταυτότητα του Άρθουρ Νιούμαν
14:20 MAD ON novacinema
14:55 Μεγάλα κορίτσια
16:30 Ομηρία
18:25 Hollywood Buzz
19:00 Οικογένεια Μίλερ
21:00 Person of Interest - 4ος κύκλος 
Επ.5  Prophets
22:00 Άλλοθι
23:50 Το κάλεσμα
01:45 Νεμπράσκα
03:50 Green street 3: Never back down
05:30 Κινηματογραφικά νέα
Πρόγραμμα FOXlife
12:20 Once Upon a Time in Wonderland - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Down the Rabbit Hole
13:05 Once Upon a Time in Wonderland - 1ος Κύκλος 
Επ.2  Trust Me
13:50 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.13  Birthday
14:15 Modern Family - 1ος κύκλος 
Επ.13  Fifteen Percent
14:40 Castle - 3ος κύκλος 
Επ.24  Knockout
15:25 Masterchef - 4ος κύκλος 
Επ.23  Top 4 Compete
16:10 Raising Hope - 4ος Κύκλος 
Επ.12  Hot Dish
16:35 Back in the Game - 1ος Κύκλος 
Επ.11  Color Barrier
17:00 Melissa and Joey - 4ος Κύκλος 
Επ.13 
17:25 Melissa and Joey - 4ος Κύκλος 
Επ.14 
17:50 Once Upon a Time in Wonderland - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Forget Me Not
18:35 Once Upon a Time in Wonderland - 1ος Κύκλος 
Επ.4  The Serpent
19:20 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.14  Prince
19:45 Modern Family - 1ος κύκλος 
Επ.14  Moon Landing
20:10 Masterchef - 4ος κύκλος 
Επ.24  The Semi-Final
21:00 Raising Hope - 4ος Κύκλος 
Επ.13  Thrilla in Natesvilla
21:25 Back in the Game - 1ος Κύκλος 
Επ.12  Sports Therapy
21:50 Melissa and Joey - 4ος Κύκλος 
Επ.15 
22:15 Melissa and Joey - 4ος Κύκλος 
Επ.16 
22:40 Castle - 4ος κύκλος 
Επ.1  Rise
23:30 Raising Hope - 4ος Κύκλος 
Επ.13  Thrilla in Natesvilla
23:55 Back in the Game - 1ος Κύκλος 
Επ.12  Sports Therapy
00:20 Melissa and Joey - 4ος Κύκλος 
Επ.15 
00:45 Melissa and Joey - 4ος Κύκλος 
Επ.16 
01:10 Masterchef - 4ος κύκλος 
Επ.24  The Semi-Final
01:55 The New Normal - 1ος κύκλος 
Επ.13  Stay-At-Home Dad
02:20 Twisted -2ος Κύκλος 
Επ.7 
03:05 Mistresses - 2ος Κύκλος 
Επ.7 
03:55 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.14  Prince
04:20 Modern Family - 1ος κύκλος 
Επ.14  Moon Landing
04:45 Castle - 4ος κύκλος 
Επ.1  Rise
Πρόγραμμα ANT1
12:50 Με αγάπη
13:00 Ant1 news
13:30 TV Quiz
14:00 Άκρως οικογενειακόν - 2ος κύκλος 
Επ.10 
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος κύκλος 
Επ.27  Κωνσταντίνου και Ελένης βοήθεια μας
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:45 Ρουά ματ 
Επ.21  Επ. 21
18:45 Μπρούσκο 
Επ.214  Επ. 214
20:00 Ant1 news
21:15 Ρουά ματ 
Επ.22  Επ. 22
22:15 Τρίχες 
Επ.4  Επ. 4
23:15 Τα Καρντάσιανς
00:30 Η εκδρομή 
Επ.2  Επ. 2
01:30 Λόλα
03:45 Τηλεμάρκετινγκ - Τηλεαγορά
04:15 Four brothers
Πρόγραμμα ALPHA
12:30 Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
13:00 Ελένη
16:00 Όλα παίζουν
17:40 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:50 Καιρός στο παρά δέκα
18:00 Άκου τι είπαν
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Κάτι ψήνεται
21:00 Άκου τι είπαν! Βραδιάτικα
22:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.1 
23:00 Φως στο τούνελ
02:00 Άκου τι είπαν
02:45 10η εντολή - 1ος κύκλος Εισβολή
03:45 Κόκκινος κύκλος Κοινό αίμα
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
12:35 Το τέλειο χτύπημα
14:45 Cloud Atlas
17:40 Action zone
18:15 Πάρτι αποφοίτησης
20:00 Μέχρι το θαύμα
22:00 Little Miss Sunshine
23:50 Monster
01:45 Η παρακολούθηση
03:35 Στο τέλος του δρόμου
05:55 Συνηθισμένοι άνθρωποι
Πρόγραμμα National Geographic
13:00 Επικίνδυνες διαδρομές στον Καναδά - 2ος κύκλος Το καλωσόρισμα του χειμώνα
14:00 Wicked tuna: βορειοι και Νότιοι Καταιγίδα στον Ατλαντικό
15:00 Η επίθεση των Ζέπελιν
16:00 Filthy riches Ζώντας από τη γη
17:00 Κυνηγώντας τους βομβιστές της Βοστώνης
19:00 Αποκάλυψη: Α΄ Παγκόσμιος Πόλεμος Σωτηρία
20:00 Συλλήψεις στο αεροδρόμιο JFK Κρυμμένη ηρωίνη
21:00 Υπόκοσμος των πόλεων Μπουένος Αϊρες
22:00 Κρατούμενοι στην Αυστραλία
23:00 Εισβολή στη Γη 
Επ.7  Στον κόσμο των UFO - Επεισόδιο 7
00:00 Υπόκοσμος των πόλεων Μπουένος Αϊρες
01:00 Κρατούμενοι στην Αυστραλία
02:00 Εισβολή στη Γη 
Επ.7  Στον κόσμο των UFO - Επεισόδιο 7
03:00 Συλλήψεις στο αεροδρόμιο JFK Κρυμμένη ηρωίνη
04:00 Αποκάλυψη: Α΄ Παγκόσμιος Πόλεμος Σωτηρία
05:00 Κυνηγώντας τους βομβιστές της Βοστώνης
06:00 Εθνική υπηρεσία ασφαλείας
Πρόγραμμα Fox
12:25 Family Guy - 10ος κύκλος 
Επ.3  Screams of Silence: The Story of Brenda Q
12:50 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.11  Little Minnesota
13:15 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.12  Benefits
13:40 Burn Notice - 2ος κύκλος 
Επ.5  Scatter Point
14:25 Falling skies - 4ος Κὐκλος 
Επ.4  Evolve or Die
15:10 Beauty and the Beast - 2ος κύκλος 
Επ.10  Ancestors
15:55 The Simpsons - 21ος κύκλος 
Επ.4  Treehouse of Horror XX
16:20 Family Guy - 10ος κύκλος 
Επ.4  Stewie Goes for a Drive
16:45 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.13  Three days of snow
17:10 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.14  The possimpible
17:35 Burn Notice - 2ος κύκλος 
Επ.6  Bad Blood
18:20 24 - 7ος κύκλος 
Επ.15  Day 7
19:05 Beauty and the Beast - 2ος κύκλος 
Επ.11  Held Hostage
19:50 The Simpsons - 21ος κύκλος 
Επ.5  The Devil Wears Nada
20:15 Family Guy - 10ος κύκλος 
Επ.5  Back to the Pilot
20:40 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.15  The Stinsons
21:05 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.16  Sorry, bro
21:30 Sleepy Hollow - 1ος Κύκλος 
Επ.5  John Doe
22:20 Gang related - 1ος κύκλος 
Επ.4  Perros
23:10 American Horror Story - 2ος κύκλος 
Επ.12  Episode #2.12
00:00 The walking dead - 5ος κύκλος 
Επ.2 
00:50 Sleepy Hollow - 1ος Κύκλος 
Επ.5  John Doe
01:35 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.15  The Stinsons
02:00 How I Met Your Mother - 4ος κύκλος 
Επ.16  Sorry, bro
02:25 The Simpsons - 21ος κύκλος 
Επ.5  The Devil Wears Nada
02:50 Family Guy - 10ος κύκλος 
Επ.5  Back to the Pilot
03:15 American Horror Story - 2ος κύκλος 
Επ.12  Episode #2.12
04:00 The walking dead - 5ος κύκλος 
Επ.2 
04:50 Sleepy Hollow - 1ος Κύκλος 
Επ.5  John Doe
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
13:50 Έρρωσο... να είσαι γερός
14:00 America΄s Next Top Model America΄s Next Top Model
15:00 Αυτά είναι...
16:45 Chef στον αέρα
17:50 Δελτίο στη Νοηματική
18:00 ΣΚΑΪ στις 6
19:00 Grey's anatomy - 4ος κύκλος 
Επ.13  Piece of my heart
20:00 Grey's anatomy - 4ος κύκλος 
Επ.14  The becoming
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:15 NCIS: Los Angeles - 5ος κύκλος 
Επ.10  The Frozen Lake
23:15 Elementary - 1ος Κύκλος  
Επ.24  Heroine
00:15 Blue Bloods - 4ος κύκλος 
Επ.5  Lost and Found
01:15 NCIS: Los Angeles - 5ος κύκλος 
Επ.10  The Frozen Lake
02:00 Elementary - 1ος Κύκλος  
Επ.24  Heroine
02:45 Grey's anatomy - 4ος κύκλος 
Επ.13  Piece of my heart
03:40 Grey's anatomy - 4ος κύκλος 
Επ.14  The becoming
04:30 Αυτά είναι...
05:30 ΣΚΑΪ στις 6
Πρόγραμμα ΝΕΡΙΤ 1
14:00 Λεονάρντο
14:30 Λεονάρντο
15:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός - Δελτίο στη Νοηματική
16:15 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
16:30 Νυμφίος ανύμφευτος
18:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
19:15 Οι μαχητές της σκιάς 
Επ.5  1943-1944: Οι μαρτυρικές μέρες της Αντίστασης
20:10 Μόνο εσύ  
Επ.5  Επ. 5
21:00 Κάθε Τόπος μια Ιστορία
22:00 Ο εραστής της κομμώτριας
23:30 City Folk
00:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:30 Οι αταίριαστοι - 1ος κύκλος 
Επ.2  Episode #1.2
01:40 Εκπομπή
02:40 Επί - μένουμε ελλάδα
04:40 Κάθε Τόπος μια Ιστορία
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
Πρόγραμμα ΝΕΡΙΤ HD
16:00 ΝΕΡΙΤ HD
Πρόγραμμα novacinema3
18:50 Rush
21:00 Ο αξιότιμος κύριος
23:00 Λευκή απειλή
00:40 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Ερωτικό τρίγωνο
03:25 Το κουρδιστό πορτοκάλι
05:40 Το σταυροδρόμι του θανάτου
06:00 novacinema3
Πρόγραμμα E! Entertainment
13:00 Live from E!
13:30 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς
14:00 The drama queen
15:00 The drama queen
16:00 Η Kourtney και η Kim στο Μαϊάμι
17:00 E! News
18:00 Live from E!
18:30 Eric και Jessie: Το "παιχνίδι" αρχίζει
19:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς
19:30 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς
20:00 Η Kourtney και η Kim στο Μαϊάμι
21:00 E! News
22:00 Στον κόσμο των Kardashians
23:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς
23:30 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς
00:00 Κορίτσια στην Επαυλη του "Playboy"
00:30 E! News
00:45 E! News
01:00 Dr. 90210
02:00 Στον κόσμο των Kardashians
03:00 Giuliana και Bill
04:00 Λαμπερά πάρτι στον κόσμο
04:30 Ice loves Coco
05:00 Dr. 90210
06:00 E! Εntertainment special  E! entertainment special
Πρόγραμμα STAR
13:00 Μία
16:00 Φώτης - Μαρία live
17:45 STAR News
18:00 Kuzey Guney - 1ος κύκλος 
Επ.32  Επ. 32
18:40 Akarsu: Η προδοσία - 1ος κύκλος 
Επ.254  Επ. 254
19:45 STAR News
21:00 Όρκος σιωπής 
Επ.10  Επ. 10
22:00 Αστερίξ και Οβελίξ εναντίον Καίσαρα
00:15 Μπάτμαν για πάντα
02:15 Ναυάγιο στην παράνοια
Πρόγραμμα novacinema4
19:30 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.4  The Broken Code
20:00 Cedar Cove - 1ος κύκλος 
Επ.3  Reunion
21:00 Αεροπλάνα
22:40 Λάθος απόφαση
00:15 Κουαρτέτο
01:55 Οι άθλιοι
04:35 Ροζ τηλέφωνο
06:00 novacinema4
Πρόγραμμα novasports1
13:00 Europa League live!
15:15 Στιγμιότυπα Blancpain Gt Sprint
16:15 Today
16:45 Ιστορίες δράσης
17:45 Ώρα 6
18:00 Μπάσκετ: Ουνιξ Καζάν - Ρεάλ Μαδρίτης LIVE
20:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
20:30 Ο κόσμος των freesports
21:00 Η ώρα των πρωταθλητών
22:00 Fifa Futbol Mundial
22:30 Αγώνες επαγγελματικής πάλης
23:30 Ο δρόμος προς το Ριο
00:00 Ώρα 12
00:10 Euroleaguε: Φάση Ομίλων
Ολυμπιακός - Λαμποράλ Κούτσα (Μ)
02:00 Super Euroleague
03:30 Ο κόσμος του ποδοσφαίρου
04:00 Η ώρα των πρωταθλητών
05:00 Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΑΠΟΕΛ (M)
Πρόγραμμα History Channel HD
12:30 Αναπαλαιώνοντας αντίκες Σκαθάρια και άλλα
13:00 Απόλυτα οχήματα Πολεμικό τζετ Saab
14:00 Φορτηγά στον πάγο Ρωσική ρουλέτα
15:00 Αναπαλαιώνοντας αντίκες Κάλτσες, κλειδαριές και ρολόγια
15:30 Αναπαλαιώνοντας αντίκες Σκαθάρια και άλλα
16:00 Αναπαλαιώνοντας αντίκες Riders of the storm
16:30 Αναπαλαιώνοντας αντίκες Αυτοκίνητο πριν από το άλογο
17:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Για τι πράγμα μιλάς Sturgis;
17:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Sturgis και αποκτήματα
18:00 Τα πάντα στο σφυρί! Ολοκληρωτική κυριαρχία οίνου
18:30 Τα πάντα στο σφυρί! Έχεις τη δημοπρασία μέσα σου
19:00 Αναπαλαιώνοντας αντίκες Riders of the storm
19:30 Αναπαλαιώνοντας αντίκες Αυτοκίνητο πριν από το άλογο
20:00 Φορτηγά στον πάγο Ρωσική ρουλέτα
21:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Για τι πράγμα μιλάς Sturgis;
21:30 Τα πάντα στο σφυρί! Ολοκληρωτική κυριαρχία οίνου
22:00 Αμερικανοί συλλέκτες Έμποροι των τελευταίων ανταλλακτικών
23:00 Τα πάντα στο σφυρί! Οι περιπέτειες του Max Profit
23:30 Τα πάντα στο σφυρί! Για καλά αποτελέσματα, καλέστε τον Άιβι
00:00 Τα πάντα στο σφυρί! Έχεις τη δημοπρασία μέσα σου
00:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Sturgis και αποκτήματα
01:00 Αμερικανοί συλλέκτες Έμποροι των τελευταίων ανταλλακτικών
02:00 Οι παγκόσμιοι πόλεμοι 
Επ.1  Επ. 1
03:00 Τα πάντα στο σφυρί! Ολοκληρωτική κυριαρχία οίνου
03:30 Τα πάντα στο σφυρί! Έχεις τη δημοπρασία μέσα σου
04:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Για τι πράγμα μιλάς Sturgis;
04:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Sturgis και αποκτήματα
05:00 Απόλυτα οχήματα Πολεμικό τζετ Saab