Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2018 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
07:50 Αν υπήρχες θα σε χώριζα
08:40 Η Ελίζα και οι άλλοι
09:20 Λάκης ο γλυκούλης
10:20 Αμαρτίες γονέων
11:10 Μπαμπά μην τρέχεις
12:10 Ένας μήνας και κάτι 
Επ.8 
13:00 Καθηγητής βαρέων βαρών
14:40 7 θανάσιμες πεθερές
17:20 Δυο ξένοι 
Επ.13 
19:10 Μοντέρνα οικογένεια Κ1 
Επ.42  Επ. 42
20:00 Το κόκκινο δωμάτιο
21:00 Safe sex
21:50 Safe sex
22:40 Γκόθικα
00:30 House of Cards 
Επ.15  Επ. 15
01:30 Η απαγωγή
03:50 Ίχνη
04:50 Φιλοδοξίες
05:30 Βέρα στο δεξί
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
08:05 Από τη μία ζούγκλα στην άλλη
09:55 Έρωτας στα τυφλά
11:30 Βραβεία Ευρωπαϊκής Ακαδημίας Κινηματογράφου 2017 LIVE
13:45 Ψάχνοντας την Ντόρι
15:30 Fantastic four
17:15 Valentine's Again
19:00 Η Μαργκό πάει στο γάμο
20:35 Buzz
21:00 Η διάσωση
23:40 Οικογένεια Τένενμπαουμ
01:30 Ημέρες εκδίκησης
03:00 Μια βόλτα στη Γαλλία
04:40 Ουδέτερη ζώνη
Πρόγραμμα novacinema1
08:00 X-Men: Η πρώτη γενιά
10:10 Η κιβωτός των ανθρώπων
11:40 Κινηματογραφικά νέα
12:10 Για όνομα του Θεού
13:45 Φλερτάροντας τη ζωή
15:35 Η συμμορία των μάγων 2
17:50 Η Οδύσσεια
20:00 Passengers
22:00 Βασιλιάς Αρθούρος: Ο θρύλος του σπαθιού
00:15 The last face
02:30 Straight outta Compton
04:55 Στην καρδιά του δάσους
Πρόγραμμα ANT1
08:00 Τύχη Βουνό  Τύχη Βουνό
09:00 Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο - κύκλος 1 
Επ.24  Επ. 24
10:00 Φως, νερό, τηλέφωνο, οικόπεδα με δόσεις
12:00 Υγεία πάνω απ΄όλα Κ6 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
13:45 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος 
Επ.13 
14:30 Ζητείται ψεύτης
16:30 Ο Δήμος από τα Τρίκαλα
18:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Celebrity Game Night
20:00 Ant1 news
21:00 Sunday live
00:00 4xxx4 
Επ.22  Επ. 22
01:00 Το τρίτο στεφάνι
02:15 Το κλειδί του παραδείσου
03:15 Κρυφά μονοπάτια
04:15 Έκπτωτος άγγελος
05:15 Βαμμένος Ήλιος
Πρόγραμμα ALPHA
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Μου το κρατάς μανιάτικο 
Επ.14 
09:00 Made at Home
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
14:00 Μάντεψε τι κάνω τα βράδια
15:45 Ένας τρελός... τρελός αεροπειρατής
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Το Σόι σου Κ4 
Επ.33  Επ. 33
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Iron man 2
23:30 Αγάπη μου, μεγέθυνα το παιδί
01:30 Setup
03:15 10η Εντολή Κ2 Να τα πούμε;
04:15 Κόκκινος κύκλος Η μέρα της γυναίκας
05:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:30 Σφηνάκια
05:45 Θα σε δω στο πλοίο - 1ος κύκλος 
Επ.33 
Πρόγραμμα novacinema2
07:40 Το παλάτι του τρόμου
09:20 Κινηματογραφικά νέα
10:20 Ανάμεσα σε τρεις γυναίκες
12:05 Η τελευταία πτήση
13:45 Κινηματογραφικά νέα
14:45 Η εποχή των παγετώνων 3 - Η αυγή των δεινοσαύρων
16:25 Πότε πέφτει ένα αστέρι
18:25 71η τελετή απονομης βραβείων BAFTA
20:25 Η μπαλαρίνα και ο μικρός εφευρέτης
22:00 Εννιά ζωές
23:35 Επιχείρηση ανθρωποειδές
01:35 Βερολίνο, αντίο
03:15 Κινηματογραφικά νέα
03:55 Blow
Πρόγραμμα Discovery
07:30 Οι Άνθρωποι του Γιούκον - κύκλος 5 Επιθυμία για επιβίωση
08:30 Σιδηρόδρομος στην Αλάσκα - κύκλος 3 Κατάρρευση
09:30 Ένα διαφορετικό συνεργείο - κύκλος 2 Πάμε στον αέρα!
10:30 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 4 Μπαστούνια χόκεϊ/ Παπούτσια για μωρά
11:00 Φορτηγατζηδες στην ερημια - κύκλος 2 Φορτηγατζηδες στην ερημια
12:00 Έμποροι του διαστήματος
13:00 Μάχες φορτίων - κύκλος 2 Λαθραίο φορτίο
13:30 Μάχες φορτίων - κύκλος 2 Χαμένα στη θάλασσα
14:00 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Βρετανία
14:30 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Βρετανία
15:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 5 Κυνηγοι αποθηκευτικων χωρων
15:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 5 Κυνηγοι αποθηκευτικων χωρων
16:00 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων
16:30 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων
17:00 Σιδηρόδρομος στην Αυστραλία - κύκλος 1 Σιδηρόδρομος στην Αυστραλία
18:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Austin-Healey
19:00 Ρεκτιφιε συνεργειων - κύκλος 1 Scotty's Automotive
20:00 Οι άνθρωποι της άγριας Αλάσκα - κύκλος 3 Πυροβολισμοί στο σκοτάδι
21:00 Στην απομόνωση με τον Εντ Στάφορντ - κύκλος 2 Νορβηγία
22:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια Ο πρώτος χρυσός
23:00 Η ακτινα θανατου του Τέσλα
00:00 Στον πυρετό του χρυσού - κύκλος 8 Στον πυρετο του χρυσού
01:00 Επιβίωση στο αγρόκτημα - κύκλος 1 Αγάπη μου, έκαψα το αγρόκτημα
02:00 Δυσκολες διασωσεις
03:00 Στην απομόνωση με τον Εντ Στάφορντ - κύκλος 2 Νορβηγία
04:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια Ο πρώτος χρυσός
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Cobra
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Ford Thunderbird
Πρόγραμμα National Geographic
07:45 Parched - κύκλος 1 Τοξικό Νερό
08:35 Parched - κύκλος 1 Τοξικό Νερό
09:25 Άγνωστα πρόσωπα της Βίβλου Ο άνθρωπος που γνώρισε τον Ιησού
10:15 Άγνωστα πρόσωπα της Βίβλου Αρχαίος πολεμιστής
11:05 Γρίφοι της Βίβλου - 2017 Special
11:55 Στα άδυτα της Βίβλου Η Αποκάλυψη
12:45 Στα άδυτα της Βίβλου Οι ανταγωνιστές του Ιησού
13:35 Τα θαμμένα μυστικά του Βούδα
14:25 Ο απαγορευμένος τάφος του Τζένγκις Χαν
15:15 Οι χαμενοι θησαυροι των Μάγια
16:05 Στα άδυτα της Βίβλου Ναϊτες ιππότες
16:55 Explorer: Αφιέρωμα στον Πανάγιο Τάφο
17:45 Ναΐτες ιππότες: Η πτώση
18:35 Ο στρατός-φάντασμα της Κίνας
19:20 Dian Fossey: μυστικά στην ομίχλη - Κ1 Το κορίτσι των γορίλων
20:10 Dian Fossey: μυστικά στην ομίχλη - Κ1 Η Σκοτεινή Πλευρά του Βουνού
21:00 Dian Fossey: μυστικά στην ομίχλη - Κ1 Φόνος στο Βουνό
21:50 Βόρεια Κορέα: Επικίνδυνοι Αγώνες
22:40 Τοτε και τωρα με τη Lisa Ling
23:30 Η ιστορία μας με τον Morgan Freeman Κ1 Η Παρέλαση της Ελευθερίας
00:20 Η ιστορία μας με τον Morgan Freeman Κ1 Η Μάχη για Ειρήνη
01:10 Η ιστορία μας με τον Morgan Freeman Κ1 Η δύναμη της αγάπης
02:00 Στα άδυτα της Βίβλου Ναϊτες ιππότες
02:50 Στα άδυτα της Βίβλου Οι ανταγωνιστές του Ιησού
03:40 Στα άδυτα της Βίβλου Η Αποκάλυψη
04:30 Ο μυστικός τάφος της Κίνας
06:00 Ζωντας επικινδυνα - κύκλος 2 Αγώνας ενάντια στον χρόνο
Πρόγραμμα Fox
07:30 Beauty and the Beast - 4ος Κύκλος 
Επ.9  The Getaway
08:15 Beauty and the Beast - 4ος Κύκλος 
Επ.10  Means to an End
09:00 Beauty and the Beast - 4ος Κύκλος 
Επ.11  Meets The New Beast
09:45 Empire - 3ος Κύκλος 
Επ.16  Absent Child
10:30 Empire - 3ος Κύκλος 
Επ.17  Toil And Trouble Part I
11:15 Empire - 3ος Κύκλος 
Επ.18  Toil And Trouble Part II
12:00 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.12  Bad Moon On The Rise
12:45 The X-Files - 5ος Κύκλος 
Επ.6  Kitten
13:30 Suits - 4ος Κύκλος 
Επ.3  Two in the Knees
14:15 Suits - 4ος Κύκλος 
Επ.4  Leveraged
15:05 American dad! - 8ος Κύκλος 
Επ.1  Hot Water
15:30 American dad! - 8ος Κύκλος 
Επ.2  Hurricane!
15:50 American dad! - 8ος Κύκλος 
Επ.3  A Ward Show
16:15 American dad! - 8ος Κύκλος 
Επ.4  The Worst Stan
16:35 American dad! - 8ος Κύκλος 
Επ.5  Virtual In-Stanity
17:00 Feud: Bette and Joan - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Mommie Dearest
17:50 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Double Agent - 5ος Κύκλος 
Επ.9  Best Laid Plans
18:35 Bob's Burgers - 8ος Κύκλος 
Επ.7  The Bleakening: Part 2
19:00 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος 
Επ.3  The one with the 'cuffs
19:25 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος 
Επ.4  The one with the ballroom dancing
19:45 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος 
Επ.5  The one with Joey's new girlfriend
20:10 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος 
Επ.6  The one with the dirty girl
20:35 Τα φιλαράκια - 4ος κύκλος 
Επ.7  The one where Chandler crosses the line
21:00 Bob's Burgers - 8ος Κύκλος 
Επ.8  V for Valentine-Detta
21:25 Episodes - 5ος Κύκλος 
Επ.7  Episode Seven
22:00 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.12  Bad Moon On The Rise
22:50 American Crime Story - 2ος Κύκλος  
Επ.1  The Man Who Would Be Vogue
23:45 American Crime Story - 2ος Κύκλος  
Επ.2  Manhunt
00:40 American Crime Story - 2ος Κύκλος  
Επ.3  A Random Killing
01:30 American Crime Story - 2ος Κύκλος  
Επ.4  House By The Lake
02:30 Homeland - 7ος Κύκλος 
Επ.2  Rebel Rebel
03:25 Beauty and the Beast - 4ος Κύκλος 
Επ.12  No Way Out
04:05 Beauty and the Beast - 4ος Κύκλος 
Επ.13  Au Revoir
04:50 Criminal Minds - 13ος Κύκλος 
Επ.12  Bad Moon On The Rise
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
10:00 Ακραίως
11:15 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
11:45 7 Ημέρες
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 Ooh La La!
16:45 Kitchen Lab
17:40 Δελτίο στη Νοηματική
17:50 Dot.com
18:50 Happy traveller
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:30 Deadly Women - κύκλος 5 
Επ.15  Mommy's Little Helpers
01:30 Κλεοπάτρα
05:30 Eco news
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
10:00 Πάμε Αλλιώς
11:30 Με αρετή και τόλμη
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Ας κρατήσουν οι χοροί
13:00 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά  
Επ.5  Αλ Ζαάταρι: Η ζωή στην προσφυγούπολη των 80
17:00 The Mitsi Show
18:00 Μπάσκετ: Ελλάδα - Μεγάλη Βρετανία LIVE
20:00 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου
20:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Αθλητική Κυριακή
01:00 Προσωπικά 
Επ.6  Επ. 6
02:00 Ας κρατήσουν οι χοροί
02:40 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
04:40 The Mitsi Show
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
07:30 Λούλου Ζίπαντου  
Επ.25  Επ. 25
07:45 Λούλου Ζίπαντου  
Επ.26  Επ. 26
08:00 Κυριακή της Ορθοδοξίας
11:30 Χόκεϊ επί Πάγου: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες (Μ)
13:00 23οι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες LIVE
15:00 23οι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες (Μ)
17:00 23οι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες (Μ)
17:30 Τα Στέκια  
Επ.1  Βιντεοκλάμπ
18:30 Εποχές και Συγγραφείς  Γιώργος Χειμωνάς
19:30 ΟΜΜΑ Στις Τέχνες  
Επ.7  Επ. 7
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ6 
Επ.13  Η Παγίδα του Μέρντοχ
21:00 La senora - κύκλος 1 
Επ.6  Επ. 6
22:30 Μικροφίλμ Αποθυμιά
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Οίκος ανοχής
01:30 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 7 
Επ.2  Ο ποδηλατικός αγώνας του Μέρντοχ
02:30 La senora - κύκλος 1 
Επ.6  Επ. 6
04:00 Τα Στέκια  
Επ.1  Βιντεοκλάμπ
05:00 Εποχές και Συγγραφείς  Γιώργος Χειμωνάς
Πρόγραμμα novacinema3
07:30 Πού να κάνετε την επόμενη εισβολή
09:30 Άμεση αποβίβαση
11:25 Μια απιθανη διαδρομη στη ζωη του B.Lynn
13:20 Έχεις μόνο 100 λεπτά... Ασταμάτητο
15:05 Ψαχνοντας τον Osama
16:45 Jurassic world
18:55 Inferno
21:00 Οι σαματατζήδες
22:50 3 ώρες διορία
00:20 Κινηματογραφικά νέα
01:30 I was a mail order bride
03:50 Μη σβήσεις το φως
05:10 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
08:00 Ο κοσμος της Mariah - κύκλος 1 Η παράσταση συνεχίζεται
09:00 E! News
10:00 Wags Λος Αντζελες Κ1 Προβλήματα στον παράδεισο
11:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 50 αποχρώσεις της απόχρωσης
12:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Χωρίς βέρα, χαλάει η συμφωνία
13:00 Μοντελα εν δρασει Κ1 Model Squad Ειδική Προβολή
14:00 E! News
15:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Πασαρέλες και ψευδή προσχήματα
16:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
17:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
18:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Μωρό στην κοιλιά
19:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Τα διαμάντια είναι παντοτινά
20:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Ενας μπερδεμένος ιστός
21:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Η κληρονομιά της Kris Jenner
22:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Το μάτι της τίγρης και η άλλη γυναίκα
23:00 Keeping Up with the Kardashians - κύκλος 14 Η κληρονομιά της Kris Jenner
00:00 E! News
01:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Το μάτι της τίγρης και η άλλη γυναίκα
02:00 Wags Λος Αντζελες Κ3 Συννεφιασμένο μπάτσελορ
03:00 E! News
04:00 Παραμορφωμένοι απο τη φύση - κύκλος 1 Στραβή και ραγισμένη
05:00 Παραμορφωμένοι απο τη φύση - κύκλος 1 Τα Χρονικά μιας Κήλης
06:00 Παραμορφωμένοι απο τη φύση - κύκλος 1 Τα Χρονικά μιας Κήλης
Πρόγραμμα STAR
07:25 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:45 Timmy Time
08:15 Μπομπ ο μάστορας
08:40 Ben and Holly
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:40 Η Μάσα και ο Αρκούδος Κ3 Η Μάσα και ο Αρκούδος
10:00 PJ Masks
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Miraculous Lady Bug
11:10 DC Superhero Girls
11:20 Μπάρμπι: Η πριγκίπισσα του μαγικού νησιού
12:00 Η Μία κι Εγώ Κ3 Η Μία κι Εγώ
12:30 Wabbit
12:40 Σκούμπι Ντου! Τρόμος στο θέατρο
14:15 Traction
15:00 STAR News
15:30 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.9  The one with Ross's sandwich
16:00 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.10  The one with the inappropriate sister
16:30 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.11  The one with all the resolutions
16:50 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:00 Stars system
18:15 MasterChef 2: MasterClass
19:55 STAR News
21:00 Money Drop
22:10 Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα
00:45 MasterChef 2
02:15 Money Drop
03:30 Supernatural Supernatural - 3ος κύκλος
05:15 Third Watch Κ1 Third Watch
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
07:40 Σαχάρα
09:50 Η μικρή γοργόνα
11:20 Ο γύρος του κόσμου σε 80 μέρες
13:45 Το ημερολόγιο μιας πριγκίπισσας
15:45 Το πέρασμα
18:00 Το πέρασμα - μέρος 2
20:15 Απαγωγή στη Δαμασκό
22:00 Ο Δρ. Τ και οι γυναίκες
00:15 Kick-Ass 2: Με την πλάτη στον τοίχο
02:00 Stalked by my doctor: The return
03:30 Ομάδα δράσης 7
05:10 Όταν ξυπνά το θηρίο
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
07:25 Και οι 14 ήταν υπέροχοι
09:15 Σχολή για σωφερίνες (Ο Βέγγος σωφεράντζα)
10:35 Νοκ αουτ στον έρωτα
12:10 Ο Κώτσος στην ΕΟΚ
13:50 Αστέρω
15:15 Το στραβόξυλο
17:00 Στουρνάρα 288
18:30 Μια ζωή την έχουμε
20:35 Η κυρά μας η μαμή
22:00 Μια τρελή τρελή οικογένεια
23:50 Εμείς οι αμαρτωλοί
01:35 Ο θαλασσόλυκος
03:00 Ο κατεργάρης
04:30 Μάντεψε τι κάνω τα βράδια
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
08:00 Battlestar Galactica Κ1 
Επ.14  Επ. 14
09:00 Madam Secretary - κύκλος 4 
Επ.1  Episode #4.1
10:00 Madam Secretary - κύκλος 4 
Επ.2  Off the Record
11:00 Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ2 
Επ.9  Soul Survivor
12:00 Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ2 
Επ.10  Ring of Fire
13:00 Madoff 
Επ.1  Επ. 1
15:00 Marlon - κύκλος 1 
Επ.8  Episode #1.8
15:30 Marlon - κύκλος 1 
Επ.9  Appropriate Marlon
16:00 Sick Note - 1ος Κύκλος  
Επ.2  Playing Ball
16:30 Sick Note Κ1 
Επ.3  Επ. 3
17:00 Gone Κ1 
Επ.4  Tiger
18:00 The Late Late Show with James Corden Κ4 
Επ.20  Επ. 20
19:00 Taken Κ2 
Επ.3  Επ. 3
19:50 The Fixer 
Επ.1  Επ. 1
21:20 Last Week Tonight Κ5 
Επ.1  Επ. 1
00:10 The Late Late Show with James Corden Κ4 
Επ.21  Επ. 21
01:00 Twin Peaks - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
02:00 Twin Peaks - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
03:00 Madam Secretary - κύκλος 4 
Επ.1  Episode #4.1
03:50 Vice Principals Κ1 
Επ.3  Επ. 3
04:25 Vice Principals Κ1 
Επ.4  Επ. 4
05:00 The last post Κ1 
Επ.5  Επ. 5
Πρόγραμμα novasports1
09:00 Super League - Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης (M)
11:00 Super League - Παναθηναϊκός - Λαμία (M)
13:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
13:30 Αγιαξ - Ντεν Χααγκ
15:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Preview Show (M)
16:00 Η ώρα των πρωταθλητών - κύκλος 1 Η ώρα των πρωταθλητών
19:30 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακος LIVE
21:30 Η ώρα των πρωταθλητών - κύκλος 1 Αθλητική εκπομπή LIVE
00:00 Super League - Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης (M)
02:00 Super League - ΑΕΛ - Πλατανιάς (M)
04:00 Super League - Παναιτωλικός - ΑΟΚ Κέρκυρα (M)
Πρόγραμμα History Channel HD
08:00 Η Κρήτη Μέσα από τα Μάτια Ξένων Δημιουργών
09:30 Ιστορικά Τηλεσκόπια
09:50 Οδύσσεια μαγειρικής Κ4 
Επ.9  Επ. 9
10:30 Ιστορικές Επιδρομές: Η Γέφυρα του Γοργοποτάμου
11:30 Τηνος, η Νήσος των Θεών
12:00 Ιλιάδα Οδύσσεια: Το Mυστήριο των Oμηρικών Eπών
13:00 Βυζάντιο: Η Ιστορία Τριών Πόλεων 
Επ.2  Επ. 2
14:00 Ερόικα
16:00 Οι Πρώτοι Ολυμπιονίκες - κύκλος 1 Οι Πρώτοι Ολυμπιονίκες
17:00 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.18  Οι ήρωες του Μακεδονικού Αγώνα
18:00 Κάποτε σ' ένα Νησί
19:10 Η Θέα που Αλλάζει - Σπύρος Βασιλείου
19:30 Η καθοριστική Μάχη των Θερμοπυλών
20:00 Σινέ Θησείον
21:00 Πήτερ Διαμαντής: Η ιστορία ενός Πρωτοπόρου
22:00 Η Αθήνα του πολέμου, της κατοχής και της αντίστασης
22:50 Από τη Δ' Σταυροφορία στην Άλωση της Κων/πολης (1204-1453)
00:00 Κάποτε σ' ένα Νησί
01:10 Σινέ Θησείον
02:10 Οι Πρώτοι Ολυμπιονίκες - κύκλος 1 Οι Πρώτοι Ολυμπιονίκες
03:10 Η Θέα που Αλλάζει - Σπύρος Βασιλείου
03:30 Η Αθήνα του πολέμου, της κατοχής και της αντίστασης
04:20 Μηχανή του Χρόνου 
Επ.18  Οι ήρωες του Μακεδονικού Αγώνα
05:20 Από τη Δ' Σταυροφορία στην Άλωση της Κων/πολης (1204-1453)
Πρόγραμμα novasports1
09:00 Super League - Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης (M)
11:00 Super League - Παναθηναϊκός - Λαμία (M)
13:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
13:30 Αγιαξ - Ντεν Χααγκ
15:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - Preview Show (M)
16:00 Η ώρα των πρωταθλητών - κύκλος 1 Η ώρα των πρωταθλητών
19:30 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακος LIVE
21:30 Η ώρα των πρωταθλητών - κύκλος 1 Αθλητική εκπομπή LIVE
00:00 Super League - Ξάνθη - Απόλλων Σμύρνης (M)
02:00 Super League - ΑΕΛ - Πλατανιάς (M)
04:00 Super League - Παναιτωλικός - ΑΟΚ Κέρκυρα (M)
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
07:30 Ποδόσφαιρο: Πάσος Φερέιρα - Μπενφίκα
09:45 Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ - Έβερτον
12:00 Ποδόσφαιρο: Μπράιτον Χόουβ Άλμπιον - Σουόνσι
14:00 Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας - Τότεναμ LIVE
16:05 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τσέλσι LIVE
18:05 UEFA Europa League 2017-18 - Στιγμιότυπα
19:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Αταλάντα LIVE
21:00 UEFA Champions League Magazine 2017-18 
Επ.19  Επ. 19
21:45 Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Μίλαν LIVE
23:45 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τσέλσι
01:45 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2017-18
02:15 UEFA Champions League Magazine 2017-18 
Επ.19  Επ. 19
02:45 Ποδόσφαιρο: Βικτόρια Πλζεν - Παρτιζάν
04:45 Ποδόσφαιρο: Ζενίτ - Σέλτικ