Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Πέμπτη 19 Ιουλίου 2018 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:00 Βέρα στο δεξί
07:20 Εκμέκ παγωτό
08:00 Για μια θέση στον ήλιο
08:30 Και οι τέσσερις ήταν υπέροχες
09:20 Love sorry
10:10 Βίος ανθόσπαρτος
10:50 Το ρετιρέ
11:40 Τα μυστικά της Εδέμ 
Επ.172 
12:25 Τα μυστικά της Εδέμ 
Επ.173 
13:10 Κλεμμένα όνειρα 
Επ.403  Επ. 403
13:55 Κλεμμένα όνειρα 
Επ.404  Επ. 404
14:40 Κλεμμένα όνειρα 
Επ.405  Επ. 405
15:20 Οι Βασιλιάδες 
Επ.80 
16:00 Οι Βασιλιάδες 
Επ.81 
16:40 Ένας μήνας και κάτι 
Επ.5 
17:30 Μπαμπά μην τρέχεις 
Επ.5 
18:10 Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος 
Επ.16 
19:00 Singles 2 
Επ.28  Παιχνίδια της τύχης
19:50 Δέκα λεπτά κήρυγμα
20:50 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος 
Επ.80  Ήταν μια φορά ένας ψυχολόγος...
21:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος 
Επ.81  Ήταν μια φορά ο μεγάλος αδερφός...
22:30 Μαύρα μεσάνυχτα
23:20 Η αίθουσα του θρόνου 
Επ.13 
00:10 Είμαστε στον αέρα
01:00 Άγρια παιδιά
01:40 Μην φοβάσαι τη φωτιά
02:30 Άφρικα
03:10 Οι Τελευταίοι Εγγονοί
04:00 Έρωτας και πάθος
05:00 Φιλοδοξίες
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
06:45 Paper Angels
08:20 Το πρόσωπο του έρωτα
10:00 Μια Χριστουγεννιάτικη ιστορία
11:45 Για ένα αγόρι
13:40 Ένα Ενωμένο Βασίλειο
15:40 Ο Άλβιν και η παρέα του: Σκίουροι στο δρόμο
17:20 Kung Fu Yoga
19:20 Navy Seals vs. Zombies
21:00 Σπόρος
23:15 Μαζί ως την κορυφή
01:15 Σουζάνα με σκοτώνεις
03:00 Όταν ξυπνά το θηρίο
04:30 Το μυστικό του σκοτεινού θαλάμου
Πρόγραμμα novacinema1
07:00 Κινηματογραφικά νέα
07:50 Το κυνήγι των χαμένων βελανιδιών
09:15 Οι άντρες προτιμούν τις ξανθιές
10:50 Action zone
11:25 Crazy, stupid, love
13:30 Η μάχη των φύλων
15:35 Ο θρύλος ενός ιππότη
17:50 Το φως ανάμεσα στους ωκεανούς
20:05 Warrior's Gate
22:00 Στα βάθια
23:50 Δεσποινίς ετών 50
01:30 Φρέσκο αίμα
03:05 Κινηματογραφικά νέα
03:35 Το βάραθρο
05:15 Άγρια όνειρα
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
07:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 7:00
10:00 Καλοκαίρι Μαζί στις 10:00
13:00 Ant1 news
13:45 Μια ζωή
15:30 Άκρως οικογενειακόν - 1ος κύκλος 
Επ.18 
16:30 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.32  Πάρε τα λεφτά και τρέχα
17:30 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.33  Αγάπης αγώνας άγονος
18:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:45 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή 
Επ.14 
20:00 Ant1 news
21:00 Το ταίρι ξέρει
23:30 Κάτι χωρισμένα παλικάρια 
Επ.22  Επ. 22
00:30 Κάτι χωρισμένα παλικάρια 
Επ.23  Επ. 23
01:30 Το ταίρι ξέρει
04:00 True blood True blood - 4ος Κύκλος
05:00 Το καφέ της Χαράς
Πρόγραμμα ALPHA
06:30 TV Mall
07:00 Η μικρή γοργόνα
07:30 Οι φίλοι μου Τίγρης και Γουίνι
08:00 Alpha Παντού
11:00 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Τρελάδικο πολυτελείας
14:50 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.32  Ο κερατάς και δαρμένος
15:50 Οικογενειακές ιστορίες
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ1 
Επ.20  Επ. 20
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ3 
Επ.12  Επ. 12
21:00 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.63  Επ. 63
21:50 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.64  Επ. 64
22:40 Αστέρας Ραχούλας - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
00:40 World Party
01:50 Τρελός είμαι ότι θέλω κάνω
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Εικόνες
05:20 Οδός Παραδείσου 7 
Επ.17 
05:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
Πρόγραμμα novacinema2
07:30 Ο αρχιτσιγκούνης
09:10 Αυτό που θέλει το κορίτσι
11:00 Κινηματογραφικά νέα
12:00 Ξενοδοχείο για τέρατα
13:40 Αφανείς ηρωίδες
15:50 Κονγκ: Η νήσος του Κρανίου
17:55 Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
18:45 Η οργή των Τιτάνων
20:30 Poseidon
22:15 Η μπαλαρίνα και ο μικρός εφευρέτης
23:50 James Bond: Skyfall
02:15 Φωτιά στις κάνες μας
03:50 Κινηματογραφικά νέα
04:45 Ο τελευταίος βασιλιάς της Σκοτίας
06:00 Οι ήρωες του δάσους
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Πώς γίνεται; - κύκλος 3 Διαστημική Στολή/ Κινητήρες Ντίζελ
07:30 Δοκιμές σε ένα T-Bird
08:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 5 Πώς φτιάχνεται;
09:00 Πώς Κατασκευάζονται - κύκλος 23 Βραβεία Grammy/ Φώτα ποδηλάτου
09:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 9 Πως γινεται;
10:00 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 5 Βρετανία
10:30 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων - κύκλος 5 Κυνηγοί αρχιτεκτονικών θησαυρών
11:00 Σιδηρόδρομος στην Αλάσκα - κύκλος 2 Σεισμός
12:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Porsche 993 Targa
13:00 Επιβίωση για Δύο - κύκλος 1 Δίχως Τέλος - Μέρος Β'
14:00 American Chopper Κ6 Το τρίκυκλο της OCC
15:00 American Chopper Κ6 Η μοτοσυκλέτα της Τζανέτ Λι
16:00 American Chopper Κ6 Ιδρυμα Κρίστοφερ και Ντάνα Ριβ
17:00 Στον πυρετό του χρυσού Όλα για όλα
18:00 Τα πάντα στο σφυρί - Καναδάς Καυγάς στην οικογένεια
18:30 Πόλεμος ακινήτων Παλιά λεφτά
19:00 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 20 Θεραπευτικά τύμπανα/ Σταφίδες
19:30 Πώς γίνεται; - κύκλος 14 Πυρομαχικά/Οδοντιατρικός τροχός
20:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Lincoln Continental
21:00 Κομματιάζοντας την ιστορία - κύκλος 1 Μυστήρια μεσαιωνικών καθεδρικών
22:00 Επιστήμη και ανωριμότητα
22:30 Τι έγινε μετά; - κύκλος 2 Τι εγινε μετα;
23:00 Μάχη Ρομπότ - κύκλος 2 Οχι και ό,τι καλύτερο - Μέρος Α'
00:00 Μηχανική σε εγκατάλειψη - κύκλος 1 Αποστολή: Διάστημα
01:00 Τι γίνεται στη Γη; - κύκλος 3 Η συνωμοσία της σβάστικας
02:00 Τι γίνεται στη Γη; - κύκλος 2 Ο κρυμμένος τάφος τους Τζένγκις Χαν
03:00 Κομματιάζοντας την ιστορία - κύκλος 1 Μυστήρια μεσαιωνικών καθεδρικών
04:00 Απίστευτες γκάφες της μηχανικής - κύκλος 1 Απιστευτες γκαφες της μηχανικης
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα Range Rover
06:00 Εφιάλτης στη Ναμίμπια
Πρόγραμμα National Geographic
06:40 Αυτοκίνητα εκπέμπουν sos - κύκλος 5 Sunbeam Alpine
07:25 Επικινδυνες διαδρομες - κύκλος 4 Διακοπές στην Κόλαση
08:15 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι - Κ1 Εκθρόνιση
09:00 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 1 Τρόμος πάνω από την Αίγυπτο
09:50 Επιχείρηση: Διάλυση Αυτοκινήτων - κύκλος 1 Αμερικάνικα muscle
10:35 Αυτοκίνητα εκπέμπουν sos - κύκλος 5 Sunbeam Alpine
11:25 Επικινδυνες διαδρομες - κύκλος 4 Διακοπές στην Κόλαση
12:10 Wicked tuna: Βόρειοι και Νότιοι - Κ1 Εκθρόνιση
13:00 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 1 Τρόμος πάνω από την Αίγυπτο
13:45 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Προσγείωση στα τυφλά
14:35 Κιμ Γιονγκ Ουν: Ανεπίσημη Βιογραφία
15:20 Βόρεια Κορέα: Επικίνδυνοι Αγώνες
16:10 Στα άδυτα της Δυναστείας των Κιμ
17:00 Θησαυροι σε παγωμενα νερα - κύκλος 1 Δίνοντας μαθήματα
17:45 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 1 Τρόμος πάνω από την Αίγυπτο
18:30 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Προσγείωση στα τυφλά
20:10 Ανερχομενα ποδοσφαιρικα αστερια
21:00 Τραγωδία στον αέρα: ειδική ερευνα Κ1 Διακοπή Επικοινωνίας
21:50 Ice road rescue Κ3 Μανία με τους Ορεινούς Δρόμους
22:40 Wicked tuna Κ7 Τονο-προστριβές
23:25 Τραγωδία στον αέρα: ειδική ερευνα Κ1 Διακοπή Επικοινωνίας
00:15 Ice road rescue Κ3 Μανία με τους Ορεινούς Δρόμους
01:05 Wicked tuna Κ7 Τονο-προστριβές
01:55 Ανερχομενα ποδοσφαιρικα αστερια
03:30 Θησαυροι σε παγωμενα νερα - κύκλος 1 Δίνοντας μαθήματα
04:20 Τραγωδία στον αέρα - κύκλος 1 Τρόμος πάνω από την Αίγυπτο
05:05 Τραγωδία στον αέρα - 11ος κύκλος Προσγείωση στα τυφλά
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Σήμερα
10:00 Σκάι τώρα
12:00 Αταίριαστοι
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Σκάσε και κολύμπα
16:45 Happy traveller
17:35 Δελτίο στη Νοηματική
17:45 Kara Sevda Κ2 
Επ.5  Επ. 5
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
20:45 My Man Can
23:30 Σκάσε και κολύμπα
01:00 Dark minds - 2ος κύκλος 
Επ.8  The Highway of Tears
02:00 Kara Sevda Κ2 
Επ.5  Επ. 5
04:00 Hemlock Grove - 2ος κύκλος 
Επ.1  Blood pressure
04:45 Traction
05:15 1000 μίλια γεύσεις
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
10:00 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Άλλη διάσταση
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Ποδόσφαιρο: Γαλλία - Αργεντινή
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:30 Ιατρική και Λαϊκές Παραδόσεις Κ2 
Επ.9  Ιαπωνία
19:00 Μις Μαρπλ 
Επ.2  The moving finger
20:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά
22:00 Ένα Ξενοδοχείο Δίπλα στη Θάλασσα 
Επ.4  Επ. 4
23:00 The Affair Κ1 
Επ.4  Επ. 4
00:00 Μις Μαρπλ 
Επ.2  The moving finger
02:00 Άλλη διάσταση
03:45 Ένα Ξενοδοχείο Δίπλα στη Θάλασσα 
Επ.4  Επ. 4
04:40 Κάπου στη Γη 
Επ.4  Επ. 4
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:55 Πρώτη Είδηση
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:30 I Love Lucy 
Επ.146  Επ. 146
07:00 Γουίσπερ 
Επ.37  Επ. 37
07:05 Γουίσπερ 
Επ.38  Επ. 38
07:10 Γουίσπερ 
Επ.39  Επ. 39
07:20 Γουίσπερ 
Επ.40  Επ. 40
07:25 Νιλς Χόλγκερσον 
Επ.13  Επ. 13
07:40 Νιλς Χόλγκερσον 
Επ.14  Επ. 14
07:50 Λούλου Ζίπαντου  
Επ.10  Επ. 10
08:05 Λούλου Ζίπαντου  
Επ.10  Επ. 10
08:15 Ολίβια  
Επ.37  Επ. 37
08:30 Ολίβια  
Επ.38  Επ. 38
08:40 Οι περιπέτειες του Τεν Τεν 
Επ.10  Επ. 10
09:00 Ένας Χρόνος στην Άγρια Φύση  
Επ.4  Επ. 4
10:00 Κεντρική αγορά: Γεύσεις της πόλης 
Επ.1  Βαρκελώνη
11:00 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του 
Επ.1  Επ. 1
11:30 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του 
Επ.2  Επ. 2
12:00 Κλειστοί Δρόμοι  
Επ.7  Επ. 7
13:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.96  Επ. 96
13:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.97  Επ. 97
13:40 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.98  Επ. 98
14:00 Η ευτυχία βρίσκεται στο πιάτο Κ3 
Επ.3  Επ. 3
14:30 Έξι αδελφές  
Επ.23  Πλατωνικός έρωτας
15:30 Έξι αδελφές  
Επ.24  Χλωροφόρμιο
16:30 Ο μαγκούφης
18:00 I Love Lucy 
Επ.147  Επ. 147
18:30 Ομιλία της Προέδρου του ΚΙΝΑΛ, κ Φ. Γεννηματά (Μ)
19:00 Τοπικές κουζίνες  
Επ.5  Πορτοκάλια Λακωνίας
20:00 Από Αγκάθι Ρόδο Κ2 
Επ.7  Performance art
21:00 SummERTime (Ζ) Μελοποιημένη ποίηση
00:00 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ 
Επ.56  Επ. 56
01:00 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του 
Επ.1  Επ. 1
01:30 Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του 
Επ.2  Επ. 2
02:00 Κλειστοί Δρόμοι  
Επ.7  Επ. 7
03:00 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.97  Επ. 97
03:20 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.98  Επ. 98
03:40 Στα φτερά του έρωτα Κ4 
Επ.99  Επ. 99
04:00 Η ευτυχία βρίσκεται στο πιάτο  
Επ.3  Επ. 3
04:30 Ένας Χρόνος στην Άγρια Φύση  
Επ.4  Επ. 4
05:30 Κεντρική αγορά: Γεύσεις της πόλης 
Επ.1  Βαρκελώνη
Πρόγραμμα novacinema3
19:15 Εκδίκηση με στυλ
21:00 Οι άνδρες με τα μαύρα 3
23:00 Λούφα και απαλλαγή: Αϊ Φορ (Ι 4)
01:00 Jessie Assistante Particuliere
03:00 Novacinema3HD
06:00 Novacinema3HD
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Going Down to Chyna-town
08:00 Rob and Chyna - κύκλος 1 Συσφίξεις και δεσίματα
09:00 E! News
10:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Πασαρέλες και ψευδή προσχήματα
11:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
12:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Σώμα για Εκδίκηση με την Khloe
13:00 Σώμα για εκδίκηση με την Khloe Κ2 Το μάτι της τίγρης και η άλλη γυναίκα
14:00 E! News
15:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Ροδάκινα στο μεγάλο Μήλο
16:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Τα όμορφα κορίτσια πάνε στην εξοχή
17:00 WAGS ΑΤΛΑΝΤΑ
18:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 Αναλογίες για κόμικ
19:00 Αποτυχημένες επεμβάσεις - κύκλος 4 All Twerk And No Play
20:00 Cavallari από την αρχή ως το τέλος Κ1 Αφεντικό του εαυτού μου
21:00 Total bellas Κ3 Συμφιλίωση ή χωρισμός;
22:00 Total bellas Κ3 Η μέλλουσα κα Cena
23:00 Total bellas Κ3 Κάτι χάνεις, κάτι κερδίζεις
00:00 E! News
01:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Ροδάκινα στο μεγάλο Μήλο
02:00 WAGS Ατλάντα Κ1 Τα όμορφα κορίτσια πάνε στην εξοχή
03:00 E! News
04:00 Παραμορφωμένοι απο τη φύση - κύκλος 1 This Little Piggy Went to Surgery
05:00 Παραμορφωμένοι απο τη φύση - κύκλος 1 Παραμορφωμενοι απο τη φυση
06:00 Παραμορφωμένοι απο τη φύση - κύκλος 1 Παραμορφωμενοι απο τη φυση
Πρόγραμμα STAR
06:00 Ο τροχός της τύχης
06:45 Sylvester and Tweety mysteries
07:15 Τομ και Τζέρι
07:45 Super Wings!
08:15 Ένας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo
08:45 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:00 Ben and Holly
09:30 Μπόμπι και Μπιλ
10:00 Baby Looney Tunes
10:30 Σον, το πρόβατο
11:00 Garfield
11:30 Dragons: Οι καβαλάρηδες του Μπερκ
12:00 Τα χρονικά του Ματ Χάτερ
12:30 Duck Dodgers
13:00 The Flash Κ1 
Επ.4  Going Rogue
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ- 4ος κύκλος 
Επ.13  Mr. Monk and the Big Reward
15:00 STAR News
16:00 Shopping Star
17:30 Elif Κ1 
Επ.127  Επ. 127
18:30 STAR News
18:45 Ο τροχός της τύχης
19:55 STAR News
21:00 NCIS - κύκλος 14 
Επ.18  Episode #14.18
22:00 Κον - Τίκι
00:30 Scream 4
03:00 Grimm - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Pilot
05:00 Psych - 4ος Κύκλος 
Επ.16  Mr. Yin Presents
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
06:00 Γάμος σε δόσεις
07:50 Μοντέρνοι Δον Κιχώτες
09:40 Ηλεκτρικός καβαλάρης
12:00 Ανακαλύπτοντας την Αλταμίρα
13:45 Born to Race
15:30 Εγώ είμαι ο Μπολτ
17:30 Η Άννα των χιλίων ημερών
20:00 Ο παράδεισος είναι μακριά
22:00 Άστοχη βολή
23:40 Pulp fiction
02:15 Κανείς δεν μπορεί να μας σώσει
04:20 Λαίδη Μάκβεθ
05:50 Sweet Virginia
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
06:00 Της μιας δραχμής τα γιασεμιά
07:30 Ο μικρός δραπέτης
09:10 Οι γαμπροί της ευτυχίας
10:30 Ποιος Θανάσης
12:05 Ο φαντασμένος
13:50 Όσα Κρύβει η Νύχτα
15:40 Ο διάβολος και η ουρά του
17:05 Οι ουρανοί είναι δικοί μας
18:55 Διακοπές στην Αίγινα
20:30 Δόκτωρ Ζι - Βέγγος
22:00 Ένα κορίτσι για δύο
23:45 Πρέπει να τα παντρέψουμε
01:05 Εταιρεία θαυμάτων
02:25 Το μπλόκο
03:40 Βοήθεια ο Βέγγος! Φανερός πράκτωρ 000
05:10 Χαρούμενο ξεκίνημα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
06:00 Imposters 
Επ.3  Episode #2.3
07:00 Rise Κ1 
Επ.8  Επ. 8
08:00 Επικίνδυνες Αποστολές Κ2 
Επ.3  Επ. 3
09:00 Cheers Κ4 
Επ.16  Επ. 16
09:30 Cheers Κ4 
Επ.17  Επ. 17
10:00 The A-Team Κ4 
Επ.1  Επ. 1
11:00 Bonanza - κύκλος 1 
Επ.2  Επ. 2
12:00 Κότζακ Κ2 
Επ.4  Επ. 4
13:00 Ο ιππότης της ασφάλτου - Κ2 
Επ.12  Silent Knight
14:00 Taken Κ2 
Επ.9  Επ. 9
15:00 Rise Κ1 
Επ.9  Επ. 9
16:00 Imposters 
Επ.4  Episode #2.4
17:00 Ten Days in the Valley - κύκλος 1 
Επ.2  Cutting Room Floor
18:00 Our Girl Κ1 
Επ.1  Time
19:00 The Bold Type Κ2 
Επ.6  Επ. 6
19:55 Apple Tree Yard 
Επ.4  Επ. 4
21:00 Bright-eyed Revenge Κ2 
Επ.5  Effraction
22:00 Six Feet Under - 2ος κύκλος 
Επ.8  It's the Most Wonderful Time of the Year
23:00 Salvation Κ2 
Επ.3  Επ. 3
00:00 Cardinal Κ2 
Επ.2  Kevin
01:00 Law Order True Crime: The Menendez Murders 
Επ.4  Επ. 4
02:00 Midnight, Texas - κύκλος 1 
Επ.4  Sexy Beast
03:00 Bright-eyed Revenge Κ2 
Επ.5  Effraction
04:00 Six Feet Under - 2ος κύκλος 
Επ.8  It's the Most Wonderful Time of the Year
05:00 Cardinal Κ2 
Επ.2  Kevin
Πρόγραμμα novasports1
08:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
08:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ THE OPEN 2018
22:30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
23:00 54ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
00:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
03:00 Super League - Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (M)
05:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
06:00 SUPER LEAGUE ΣΟΥΡΩΤΗ 2017/18
Πρόγραμμα History Channel HD
06:00 Ζωντανά Μνημεία: 'Ξενάγηση' στους Δελφούς
06:40 Οργανοποιός
06:50 Κυνηγώντας το Όνειρο 
Επ.12  Επ. 12
07:45 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.13  Επ. 13
08:00 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.13  Ψυχή - Η Πεντάμορφη και το Τέρας
08:40 Το Καμάρι του Γένους
09:20 Η κουζίνα του Θεού 
Επ.3  Επ. 3
10:20 Παναγίες του Αιγαίου 
Επ.3  Παναγία Καστριανή - Κέα
11:00 Ζωντανά Μνημεία: 'Ξενάγηση' στους Δελφούς
11:40 Μαγειρεύοντας Ελληνικά με την Πατρίσια Βάσος 
Επ.5  Επ. 5
12:10 Οι Πρώτοι Ολυμπιονίκες - κύκλος 1 Οι Πρώτοι Ολυμπιονίκες
13:10 Ρόδος
13:40 Οργανοποιός
13:50 Ιστορικές Επιδρομές: Η Γέφυρα του Γοργοποτάμου
14:50 Κυνηγώντας το Όνειρο 
Επ.12  Επ. 12
15:45 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.13  Επ. 13
16:00 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.14  Βελλεροφόντης - Ο άνθρωπος που ήθελε να γίνει θεός
16:40 Ελλάδα: Η Σαρία στην Καρδιά της Ευρώπης
17:00 Σέριφος - Στο Νησί του Περσέα και της Δανάης
17:40 Η τρίτη ζωή της Μεσσήνης
19:00 Αθανάσιος Χριστόπουλος: Ένας Λησμονημένος Ποιητής
20:10 Η Φρικτή Νύχτα
20:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.14  Επ. 14
21:00 Η Οδύσσεια της Τροίας
22:00 Εν χορδαίς και οργάνοις Εν Χορδαίς και Οργάνοις
23:00 Η κουζίνα του Θεού 
Επ.4  Επ. 4
00:00 Η Φρικτή Νύχτα
00:40 Σέριφος - Στο Νησί του Περσέα και της Δανάης
01:20 Ελλάδα: Η Σαρία στην Καρδιά της Ευρώπης
01:40 Η Μυθολογία των Ελλήνων 
Επ.14  Βελλεροφόντης - Ο άνθρωπος που ήθελε να γίνει θεός
02:20 Αθανάσιος Χριστόπουλος: Ένας Λησμονημένος Ποιητής
03:30 Η κουζίνα του Θεού 
Επ.4  Επ. 4
04:30 Η τρίτη ζωή της Μεσσήνης
05:50 Η Οδύσσεια της Τροίας
Πρόγραμμα novasports1
08:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
08:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΟΛΦ THE OPEN 2018
22:30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
23:00 54ο ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
00:30 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
03:00 Super League - Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (M)
05:00 ΤΕΝΙΣ: WIMBLEDON 2018
06:00 SUPER LEAGUE ΣΟΥΡΩΤΗ 2017/18
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:30 Ποδόσφαιρο: Βασιλεία - Μάντσεστερ Σίτι
08:30 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2017-18
09:00 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Αστάνα
11:15 Ποδόσφαιρο: Βασιλεία - Μάντσεστερ Σίτι
13:30 Ποδόσφαιρο: Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Αστάνα
15:45 Ποδόσφαιρο: Έβερτον - Μάντσεστερ Σίτι
18:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Τότεναμ
20:00 Ποδόσφαιρο: Αταλάντα - Ντόρτμουντ
22:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Τότεναμ
00:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Τότεναμ
02:00 Ποδόσφαιρο: Αταλάντα - Ντόρτμουντ
04:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Τότεναμ