Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τρίτη 16 Σεπτεμβρίου 2014 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
13:10 Εμείς και εμείς
14:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
15:00 Το ρετιρέ
16:30 Ματιές στα γεγονότα
16:40 7 θανάσιμες πεθερές 
Επ.986  Η εθιμοτυπική πεθερά
19:00 Όνειρο ήταν 
Επ.19  Επ. 19
20:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:15 Ευτυχισμένοι μαζί 
Επ.38 
22:30 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.17 
23:30 Μαύρα μεσάνυχτα 
Επ.37 
00:30 Unforgettable - 2ος κύκλος 
Επ.3  Day of the Jackie
01:30 Community
02:00 Fantasy Island
03:00 Kingdom Hospital
04:00 Unforgettable
05:00 Χαραυγή
05:45 Βέρα στο δεξί
Πρόγραμμα novacinema1
13:30 Films and stars
14:00 Ένας και μοναδικός
15:30 Η ζωή του Πι
17:40 Last Vegas
19:30 Στα παρασκήνια του Χόλιγουντ
20:05 Στη μάχη του χορού 3D
22:00 Boardwalk Empire - 5ος κύκλος 
Επ.1  Golden days for boys and girls
23:10 Fading memories
00:55 Κλείδωσες;
02:35 Ξένοιαστος καβαλάρης
04:10 Η λεπτή κόκκινη γραμμή
Πρόγραμμα FOXlife
12:30 Once Upon a Time - 1ος κύκλος 
Επ.11  Fruit of the Poisonous Tree
13:15 Once Upon a Time - 1ος κύκλος 
Επ.12  Skin Deep
14:00 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.3  Mrs. Smith Goes to Washington
14:45 New Girl - Κύκλος 2 
Επ.16  Table 34
15:10 New Girl - Κύκλος 2 
Επ.17  Parking Spot
15:35 Κύκλος 1 
Επ.1 
16:20 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.23  The Wedding, Part 1
16:45 Mixology - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Tom & Maya Part II
17:10 Glee - Κύκλος 4 
Επ.19  Sweet Dreams
17:55 Once Upon a Time - 1ος κύκλος 
Επ.13  What Happened to Frederick
18:40 Once Upon a Time - 1ος κύκλος 
Επ.14  Dreamy
19:25 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.4  Say Hello to My Little Friend
20:10 Κύκλος 1 
Επ.1 
21:00 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.24  The Wedding, Part 2
21:25 Mixology - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Bruce & Fab
21:50 Glee - Κύκλος 4 
Επ.20  Lights Out
22:40 New Girl - Κύκλος 2 
Επ.18  Tinfinity
23:05 New Girl - Κύκλος 2 
Επ.19  Quick Hardening Caulk
23:30 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.24  The Wedding, Part 2
23:55 Mixology - 1ος Κύκλος  
Επ.7  Bruce & Fab
00:20 Glee - Κύκλος 4 
Επ.20  Lights Out
01:05 Κύκλος 1 
Επ.1 
01:55 The New Normal - 1ος κύκλος 
Επ.7  The Godparent Trap
02:20 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.19  I'm Winning
03:10 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.20  Go It Alone
03:55 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.4  Say Hello to My Little Friend
04:45 New Girl - Κύκλος 2 
Επ.18  Tinfinity
Πρόγραμμα ANT1
13:00 Ant1 news
13:30 TV Quiz
14:00 Άκρως οικογενειακόν - 1ος κύκλος 
Επ.9 
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.23  Του πατρός και του υιού - 2ο μέρος
16:00 Το καφέ της Χαράς
17:40 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Karadayi
18:50 Εγκλήματα - 2ος κύκλος 
Επ.30 
20:00 Ant1 news
21:15 Ο στρίγγλος που έγινε αρνάκι
23:30 Οι στάβλοι της Εριέτας Ζαΐμη
01:30 Λόλα
03:45 Το καφέ της Χαράς
04:45 Τηλεμάρκετινγκ - Τηλεαγορά
05:15 The secret life of the American teenager
Πρόγραμμα ALPHA
13:00 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.26  Ο καταπιεσμένος κερατάς
14:00 Καλοκαίρι παντού
16:00 Mr. Bean
17:00 Τρελός είμαι ότι θέλω κάνω
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Revenge - 1ος Κύκλος 
Επ.12  Infamy
21:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα 
Επ.15 
21:45 Μην αρχίζεις την μουρμούρα 
Επ.16 
22:30 Υπέροχα πλάσματα 
Επ.14  Οδική βοήθεια
23:30 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα - 1oς κύκλος 
Επ.2  Περιπέτεια στο μοναστήρι - 2ο μέρος
00:45 10η εντολή - 1ος κύκλος Απλή οικογενειακή ιστορία
01:45 Κόκκινος κύκλος 24 ώρες και κάτι ψιλά
02:45 Πάτρας αλέ ρετούρ
04:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
13:50 Στη σκιά των κατασκόπων
15:40 Κον - Τίκι
17:40 Hollywood Buzz
18:15 Ο απίστευτος Μπαρτ Γουοντερστόουν
20:05 Σκοτεινό χωριό
22:00 Ο συνήγορος
00:10 Πριν τα μεσάνυχτα
02:00 The Iceman
03:45 Κινηματογραφικά νέα
04:35 Μαθήματα αμερικανικής ιστορίας
Πρόγραμμα National Geographic
13:00 Αυτοκίνητα εκπέμπουν sos - 2ος κύκλος Η διάσωση ενός MG
14:00 Το βασίλειο των αρκούδων
15:00 Φυλές του κόσμου: Μαθήματα επιβίωσης Αιμοδιψείς πολεμιστές
16:00 Die trying Αναρρίχηση στο Γιοσέμιτι
17:00 Έτοιμοι για το τέλος του κόσμου - 2ος κύκλος Αναμένοντας "εκρηκτικές" αλλαγές
18:00 Ο γαλαζόπτερος του Ατλαντικού - 3ος κύκλος Μέσα στην καταιγίδα
19:00 Ο μυστικός κόσμος των Ναζί Η αλεπού της ερήμου
20:00 Έξω απο τα όρια της επιστήμης 
Επ.9  Επεισόδιο 9
20:30 Έξω απο τα όρια της επιστήμης 
Επ.10  Επεισόδιο 10
21:00 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Ρίσκο
21:30 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Εθισμός
22:00 The happenings Στοιχειωμένη πόλη
23:00 The 90s: Η δεκαετία που ένωσε τον κόσμο Εχθρός ανάμεσά μας
00:00 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Ρίσκο
00:30 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Εθισμός
01:00 The happenings Στοιχειωμένη πόλη
02:00 The 90s: Η δεκαετία που ένωσε τον κόσμο Εχθρός ανάμεσά μας
03:00 Έξω απο τα όρια της επιστήμης 
Επ.9  Επεισόδιο 9
03:30 Έξω απο τα όρια της επιστήμης 
Επ.10  Επεισόδιο 10
04:00 Ο μυστικός κόσμος των Ναζί Η αλεπού της ερήμου
05:00 Έτοιμοι για το τέλος του κόσμου - 2ος κύκλος Αναμένοντας "εκρηκτικές" αλλαγές
06:00 Ο γαλαζόπτερος του Ατλαντικού - 3ος κύκλος Κίνηση ματ
Πρόγραμμα Fox
12:35 How I Met Your Mother - 1ος κύκλος 
Επ.19  Mary the paralegal
13:00 How I Met Your Mother - 1ος κύκλος 
Επ.20  Best prom ever
13:25 Breakout Kings - 1ος Κύκλος 
Επ.13  Where in the World Is Carmen Vega
14:15 The Glades - 4ος Κύκλος 
Επ.12  Happy Trails
15:00 White Collar - 3ος Κύκλος 
Επ.14  Pulling Strings
15:45 Beauty and the Beast - 2ος κύκλος 
Επ.22  DΓ©jΓ  Vu
16:35 How I Met Your Mother - 1ος κύκλος 
Επ.21  Milk
17:00 How I Met Your Mother - 1ος κύκλος 
Επ.22  Come on
17:25 Breakout Kings - 2ος Κύκλος 
Επ.1  An Unjust Death
18:10 Family Guy - 9ος κύκλος 
Επ.13  Trading Places
18:35 Bob's Burgers - Κύκλος 3 
Επ.21  Boyz 4 Now
19:00 White Collar - 3ος Κύκλος 
Επ.15  Stealing Home
19:50 Elementary - Κύκλος 2 
Επ.1  Step Nine
20:40 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.1  Where were we?
21:05 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.2  The scorpion and the toad
21:30 Homeland - 3ος Κύκλος 
Επ.11  Episode #3.11
22:25 Tyrant - 1ος Κύκλος 
Επ.2  State of Emergency
23:15
Επ.10  Loved Ones
00:00 The Walking Dead - 4ος κύκλος 
Επ.15  Us
00:45 Homeland - 3ος Κύκλος 
Επ.11  Episode #3.11
01:45 the bridge - Κύκλος 2 
Επ.10 
02:35 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.1  Where were we?
03:00 How I Met Your Mother - 2ος κύκλος 
Επ.2  The scorpion and the toad
03:25 Family Guy - 9ος κύκλος 
Επ.13  Trading Places
03:50 The Walking Dead - 4ος κύκλος 
Επ.15  Us
04:40 Elementary - Κύκλος 2 
Επ.1  Step Nine
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
13:00 The Newsroom
15:00 America's next top model
16:00 Το κάστρο του Τακέσι
16:45 Chef στον αέρα
17:50 Δελτίο στη Νοηματική
18:00 ΣΚΑΪ στις 6
20:00 Grey's anatomy - 2ος κύκλος 
Επ.23  Blues for Sister Someone
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:15 Hawaii Five-0 - 2ος Κύκλος 
Επ.10  Ki'ilua
23:15 CSI: NY - 9ος κύκλος 
Επ.5  Misconceptions
00:15 Blue Bloods - 2ος Κύκλος 
Επ.15  The Life We Chose
01:15 Ringer - 1ος κύκλος 
Επ.8  Maybe we can get a dog instead?
02:15 Grey's anatomy - 2ος κύκλος 
Επ.23  Blues for Sister Someone
03:15 America's next top model
04:00 Γλυκές αλχημείες
05:00 Chef στον αέρα
Πρόγραμμα ΝΕΡΙΤ 1
13:45 37ο Φεστιβάλ Ελληνικών Ταινιών Μικρού Μήκους Δράμας - 20ό Διεθνές Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους Δράμας
14:00 Θυμάμαι
15:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός - Δελτίο στη Νοηματική
16:15 Ένα μήλο την ημέρα
16:30 Ο Μελέτης στην άμεσο δράση
18:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
19:15 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
19:25 Παραμύθι Παραμύθι
20:10 Τα παιδιά της Νιόβης - 2ος κύκλος 
Επ.15 
21:00 Κάθε Τόπος μια Ιστορία
22:00 Στην καρδιά του χειμώνα
23:40 City Folk Μίνσκ (του 2011)
00:10 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:45 Φεστιβάλ ταινιών μικρού μήκους Δράμας
01:00 Borgen: Συνομωσίες εξουσίας  
Επ.10  (τελευταίο)
02:00 Παραμύθι Παραμύθι
02:50 Επί - μένουμε ελλάδα
04:50 Κάθε Τόπος μια Ιστορία
05:50 Ένα μήλο την ημέρα
Πρόγραμμα ΝΕΡΙΤ HD
16:00 ΝΕΡΙΤ HD
Πρόγραμμα novacinema3
17:45 jobs
20:00 Burn notice - 7ος κύκλος 
Επ.12  Sea Change
21:00 Ο φρουρός της Τες
22:40 Δώδεκα πίθηκοι
00:55 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Maximum fitness
03:30 novacinema3
06:00 novacinema3
Πρόγραμμα E! Entertainment
13:00 Στον κόσμο των Kardashians
14:00 Στον κόσμο των Kardashians
15:00 Style Star
15:30 E! News
15:45 E! News
16:00 Η Kourtney και η Kim στο Μαϊάμι
17:00 E! Εntertainment special E! entertainment special
18:00 E! News special
18:30 E! Εntertainment special Καυτές εμφανίσεις στα κόκκινα χαλιά
19:00 E! from Fashion Week
20:00 Escape club
21:00 E! News
22:00 E! News special
22:30 E! Εntertainment special Καυτές εμφανίσεις στα κόκκινα χαλιά
23:00 Στον κόσμο των Kardashians
00:00 Κορίτσια στην Επαυλη του "Playboy"
00:30 E! News
00:45 E! News
01:00 Dr. 90210
02:00 Στον κόσμο των Kardashians
03:00 Giuliana και Bill
04:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς
04:30 Ice loves Coco
05:00 Dr. 90210
Πρόγραμμα STAR
13:00 Akarsu: Η προδοσία - 1ος κύκλος 
Επ.221  Επ. 221
14:00 Για μια χούφτα τουρίστριες
15:45 The κόπανοι
17:30 Ειδήσεις STAR
17:40 Kuzey Guney - 1ος κύκλος 
Επ.4  Επ. 4
18:40 Akarsu: Η προδοσία - 1ος κύκλος 
Επ.226  Επ. 226
19:45 Ειδήσεις STAR
21:00 The mentalist - 5ος κύκλος 
Επ.9  Black Cherry
22:00 The double
00:15 Νόμος και τάξη: Los Angeles (L.A.) - 1ος κύκλος 
Επ.12  Benedict Canyon
01:15 Supernatural - 8ος κύκλος 
Επ.17  Goodbye Stranger
02:15 Life - 1ος κύκλος 
Επ.4 
03:15 Γλυκειά Ήβη 3: Η νέα αποπλάνηση
Πρόγραμμα novacinema4
18:50 Τα καλύτερα μας χρόνια
21:00 Λάθος απόφαση
22:40 Λολίτα
01:15 Ανθισμένες μανόλιες
03:15 novacinema4
06:00 novacinema4
Πρόγραμμα novasports1
14:00 Novasports classic zone
Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης (23/03/08)
14:30 ΠοδόσφαιροΟλυμπιακός - ΟΦΗ (Ε)
16:30 Today
17:00 Στιγμιότυπα Nascar: Sprint Cup Series
18:00 Ώρα 6
18:10 Today
18:30 Novasports classic zone
Τρίκαλα - Ξάνθη (28/11/99)
19:00 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ - Νίκη Βόλου (E)
21:00 Η ώρα των πρωταθλητών
21:45 Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ - Άρσεναλ LIVE
23:45 Champions Live!
02:00 Ποδόσφαιρο: Βέροια - Α.Ο.Κ. (Ε)
04:00 Η ώρα των πρωταθλητών
04:30 Novasports classic zone
Τρίκαλα - Ξάνθη (28/11/99)
05:00 UEFA Champions league: Φάση ομίλων
Λίβερπουλ - Λουντογκόρετς (M)
Πρόγραμμα History Channel HD
12:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Άνετος Τσαμ
13:00 Φορτηγά στον πάγο Ο Αρτ επιτίθεται
14:00 Ενεχυροδανειστές Κατζούν Κάθισμα με κέρατα
14:30 Ενεχυροδανειστές Κατζούν Όσα παίρνουν τα ενέχυρα
15:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Χωρίς παπούτσια, πουκάμισο ή εξυπηρέτηση
15:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Άνετος Τσαμ
16:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Μεγάλος πυγμάχος-ζωγράφος
16:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Τρομακτικός Τσαμ
17:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Ο τελευταίος Σαμουράι
17:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Η προσφορά
18:00 Τα πάντα στο σφυρί! Μια ιστορία για δύο μπουφάν
18:30 Τα πάντα στο σφυρί! Κατευθείαν στο Κόμπτον
19:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Μεγάλος πυγμάχος-ζωγράφος
19:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Τρομακτικός Τσαμ
20:00 Ενεχυροδανειστές Κατζούν Κάθισμα με κέρατα
20:30 Ενεχυροδανειστές Κατζούν Όσα παίρνουν τα ενέχυρα
21:00 Αναπαλαιώνοντας αντίκες Μπίλι Τζόελ
22:00 Τα πάντα στο σφυρί! Οι ειδικοί του Ζεν του σύμπαντος
22:30 Τα πάντα στο σφυρί! Οι λόφοι κρύβουν θησαυρούς
23:00 Η δυναστεία των παπιών Κατευθείαν στην καρδιά
23:30 Η δυναστεία των παπιών Εισιτήρια για ψυχαγωγία