Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 29 Νοεμβρίου 2014 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
03:15 Hawthorne
04:15 Παράλληλοι δρόμοι
06:00 Βέρα στο δεξί
07:00 MEGA Σαββατοκύριακο
10:10 Πίσω στο σπίτι
11:10 Mega Friday all nighters Ελληνική σειρά
12:40 Η ώρα η καλή
14:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
14:50 JOY It΄s Inside You
17:00 Κλινική περίπτωση 
Επ.8 
18:00 Mega Friday all nighters Ελληνική σειρά
20:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:10 Celebrity Game Night
22:40 Δεν θέλω να γίνω εκατομμυριούχος
Πρόγραμμα novacinema1
03:05 Penthouse North
04:35 Οι μπάτσοι του Χόλιγουντ
06:35 Θλιμμένη Τζάσμιν
08:15 The Holiday
10:30 Η πτήση
12:50 42
15:00 How I met your mother - 9ος κύκλος 
Επ.10  Mom and dad
15:30 CSI: Las Vegas - κύκλος 15 
Επ.8  Rubbery homicide
16:20 Houdini - 1ος κύκλος 
Επ.1  Part 1
17:55 Gotham - 1ος κύκλος 
Επ.10  LoveCraft
18:50 Rush
21:00 CSI: Las Vegas - κύκλος 15 
Επ.7  Road to recovery
22:00 Kokowaah 2
Πρόγραμμα FOXlife
02:20 Once upon a time - 4ος κύκλος 
Επ.4  The Apprentice
03:10 Mistresses - 2ος Κύκλος 
Επ.12  Surprise
03:55 Last Man Standing - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Tree of Strife
04:20 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.15  Princess Party
04:45 Castle - 5ος Κύκλος 
Επ.3  Secret's Safe with Me
05:35 The Neighbors - 2ος Κύκλος 
Επ.16  Oscar Party
06:00 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.11  Slow Down Your Neighbors
06:25 Modern Family - 2ος κύκλος 
Επ.12  Our Children, Ourselves
06:50 Last Man Standing - 1ος Κύκλος 
Επ.12  Moon Over Kenya
07:15 Last Man Standing - 1ος Κύκλος 
Επ.13  Take Your Daughter to Work
07:40 Last Man Standing - 1ος Κύκλος 
Επ.14  Odd Couple Out
08:05 Last Man Standing - 1ος Κύκλος 
Επ.15  House of Spirits
08:30 Last Man Standing - 1ος Κύκλος 
Επ.16  Tree of Strife
08:55 Melissa and Joey - 4ος Κύκλος 
Επ.4 
09:20 Raising Hope - 4ος Κύκλος 
Επ.18  Dinner with Tropes
09:45 Back in the Game - 1ος Κύκλος 
Επ.4  The Change Up
10:10 The Crazy Ones -1ος Κύκλος 
Επ.10  Models Love Magic
10:35 Friends with better lives - 1ος κύκλος 
Επ.4  Pros & Cons
11:00 Glee - 5ος κύκλος 
Επ.4  A Katy or a Gaga
11:45 Scandal - 4ος Κύκλος 
Επ.9 
12:30 Revenge - 3ος κύκλος 
Επ.22  Execution
13:15 Masterchef - 5ος κύκλος 
Επ.8  Top 14 Compete
14:00 Masterchef - 5ος κύκλος 
Επ.9  Top 13 Compete
14:45 Revenge - 2ος Κύκλος 
Επ.10  Power
15:30 Revenge - 2ος Κύκλος 
Επ.11  Sabatoge
16:15 Revenge - 2ος Κύκλος 
Επ.12  Collusion
17:00 Revenge - 2ος Κύκλος 
Επ.13  Union
17:45 Revenge - 2ος Κύκλος 
Επ.14  Sacrifice
18:30 Project Runway - 7ος Κύκλος  
Επ.7  Hard Wear
19:20 Project Runway - 7ος Κύκλος  
Επ.8  The Elements of Fashion
20:10 Project Runway - 7ος Κύκλος  
Επ.9  Takin' It to the Streets
21:00 The Crazy Ones -1ος Κύκλος 
Επ.10  Models Love Magic
21:25 Friends with better lives - 1ος κύκλος 
Επ.4  Pros & Cons
21:50 Glee - 5ος κύκλος 
Επ.4  A Katy or a Gaga
22:40 Once upon a time - 4ος κύκλος 
Επ.4  The Apprentice
23:30 Mistresses - 2ος Κύκλος 
Επ.12  Surprise
Πρόγραμμα ANT1
03:45 Τηλεμάρκετινγκ - Τηλεαγορά
04:15 Dreamgirls
06:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
07:30 TV Quiz
10:00 Εγκλήματα
12:00 Υγεία πάνω απ' όλα
13:00 Ant1 news
13:30 TV Quiz
14:00 Μαδαγασκάρη
15:50 Λίτσα.com
16:30 Ο πόλεμος των άστρων 
Επ.1  Παρθένος... mia - 1ο μέρος
17:30 Της Alfa τα ζυμώματα
17:50 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:55 G Tech Trends by Germanos
18:00 Εργαζόμενη γυναίκα - 1ος κύκλος 
Επ.7  Συντάκτρια
19:00 Εργαζόμενη γυναίκα - 1ος κύκλος 
Επ.10  Ασφαλίστρια
20:00 Ant1 news
21:15 Μαδαγασκάρη 3: Οι φυγάδες της Ευρώπης
23:30 ΟΛΑ Μπιπ Plus
Πρόγραμμα ALPHA
03:00 10η εντολή - 1ος κύκλος Εικονική πραγματικότητα
04:00 Κόκκινος κύκλος Ο ψαλιδοπόδης
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εικόνες
06:00 Miss Νταίζη
07:00 Πρωινή ενημέρωση Alpha
10:00 Σπίτι μου σπιτάκι μου
14:00 Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
14:10 Μαστορέματα
15:00 Ταινία
16:55 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:00 ΑΝΝΙΤΑgr
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νόστιμη γη
21:00 Στην υγειά μας ρε παιδιά
Πρόγραμμα novacinema2
03:55 Η αρπαχτή
05:40 Κόμπρα
07:10 Κινηματογραφικά νέα
08:00 Επικίνδυνο κύκλωμα
09:40 The borrowers
11:15 Κινηματογραφικά νέα
11:45 Τζακ, ο κυνηγός των γιγάντων
13:40 Broken city
15:30 Το μπαράκι του Σαν Ελμο
17:25 MAD ON novacinema
18:05 Οι μεγάλοι 2
20:00 Πριν τα μεσάνυχτα
22:00 Ο υποκινητής
Πρόγραμμα National Geographic
03:00 Εισβολή στη Γη 
Επ.4  Στον κόσμο των UFO - Επεισόδιο 4
04:00 Οι ήρωες των αιθέρων
05:00 Δύσκολες στιγμές στη φυλακή - 4ος κύκλος Συμμορίες μέσα στη φυλακή
06:00 Τραγωδία στον αέρα - 10ος κύκλος Σημείο καμπής
07:00 Το βασίλειο των αρκούδων
08:00 Σκοτεινό δάσος
09:00 100%: Planes
10:00 Η επίθεση των Ζέπελιν
11:00 Die trying Πολική αρκούδα και αρκούδα γκρίζλι
12:00 Ο χρυσός του Γιούκον - 2ος κύκλος Ο,τι δε σε σκοτώνει...
13:00 Ο χρυσός του Γιούκον - 2ος κύκλος Πρέπει να ξέρεις πότε να σταματάς
14:00 Επικίνδυνες διαδρομές στον Καναδά - 2ος κύκλος Το καλωσόρισμα του χειμώνα
15:00 Επικίνδυνες διαδρομές στον Καναδά - 2ος κύκλος Δύσκολη επιχείρηση
16:00 Εισβολή Εξωγήινων Πώς θα αντιδρούσε ο κόσμος μας σε μία εισβολή;
18:00 Μυστήρια της Ρωσίας 
Επ.1  Επεισόδιο 1
19:00 Μυστήρια της Ρωσίας 
Επ.1  Επεισόδιο 1
20:00 Beyond Magic With DMC Παραψυχολογία
21:00 Beyond Magic With DMC Αψηφώντας τη βαρύτητα
22:00 Taboo USA Παράξενες εμμονές
23:00 Taboo USA Ακραία παχυσαρκία
Πρόγραμμα Fox
02:25 The Simpsons - 22ος Κύκλος 
Επ.7  How Munched Is That Birdie in the Window?
02:50 Family Guy - 11ος κύκλος 
Επ.9  Space Cadet
03:15
Επ.7  For Services Rendered
04:00 The walking dead - 5ος κύκλος 
Επ.7  Crossed
04:50 Sleepy Hollow - 1ος Κύκλος 
Επ.10  The Golem
05:40 Burn Notice - 3ος κύκλος 
Επ.11  Friendly Fire
06:25 Burn Notice - 3ος κύκλος 
Επ.12  Noble Cause
07:10 Burn Notice - 3ος κύκλος 
Επ.13  Enemies Closer
07:55 Burn Notice - 3ος κύκλος 
Επ.14  Dressed to Kill
08:40 Burn Notice - 3ος κύκλος 
Επ.15  Good Intentions
09:25 Dads - 1ος κύκλος 
Επ.2  Heckuva Job, Brownie
09:50 Falling skies - 4ος Κὐκλος 
Επ.9  Till Death Do Us Part
10:35 Sleepy Hollow - 1ος Κύκλος 
Επ.10  The Golem
11:20 Gang related - 1ος κύκλος 
Επ.9  Dia de Todos los Santos
12:05 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.7  Hashtag
12:55 Elementary - Κύκλος 2 
Επ.10  Tremors
13:40 Elementary - Κύκλος 2 
Επ.11  Internal Audit
14:25 Elementary - Κύκλος 2 
Επ.12  The Diabolical Kind
15:10 Elementary - Κύκλος 2 
Επ.13  All in the Family
15:55 Elementary - Κύκλος 2 
Επ.14  Dead Clade Walking
16:40 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.9  Glitter
17:05 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.10  Blitzgiving
17:30 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.11  The Mermaid Theory
17:55 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.12  False Positive
18:20 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.13  Bad News
18:45 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.14  Last Words
19:10 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.15  Oh Honey
19:35 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.16  Desperation Day
20:00 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.17  Garbage Island
20:25 How I Met Your Mother - 6ος κύκλος 
Επ.18  A Change of Heart
20:50 Falling skies - 4ος Κὐκλος 
Επ.9  Till Death Do Us Part
21:40 Homeland - 4ος κύκλος 
Επ.9  There's Something Else Going On
22:30 Gang related - 1ος κύκλος 
Επ.9  Dia de Todos los Santos
23:20 Dads - 1ος κύκλος 
Επ.3  Clean on Me
23:45 Wilfred - 3ος κύκλος 
Επ.3  Suspicion
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
02:45 Hawaii Five-0 - 4ος κύκλος 
Επ.11  Pukana
03:30 Blue Bloods - 4ος κύκλος 
Επ.10  Mistaken identity
04:15 America΄s Next Top Model - 20ος κύκλος
05:00 Hot seat
06:00 ΣΚΑΪ στις 6
06:30 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Eco news
10:30 Σαββατοκύριακο με δράση
12:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Traction
14:45 Σαν το σκύλο με τη γάτα
15:15 Γεύσεις στη Φύση
16:00 Ο κόσμος ανάποδα
17:00 JoinUs
19:00 Γλυκές αλχημείες
20:00 1000 μίλια γεύσεις
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:00 Φωτίζοντας τον ωκεανό
23:00 Οι επιζήσαντες 1
Πρόγραμμα ΝΕΡΙΤ 1
02:45 Κάθε Τόπος μια Ιστορία
03:40 Επί - μένουμε ελλάδα
05:40 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
06:00 Αρκτική: Ραγδαία τήξη των πάγων
07:00 Εξωγήινη ζωή 
Επ.1  Επ. 1
08:00 Τσάρλι και Λόλα
08:15 Τσάρλι και Λόλα
08:30 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.49  I want my crayons
08:40 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.50  Mother΄s day
08:50 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.51  I want to play in the rain
09:00 Wow! Wow! Wubbsy!
09:30 Τα παιδιά του κόσμου Βιρμανία, φυλή Σαράουα
10:00 Σαββατοκύριακο
12:00 Europe
13:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
13:15 Ξένη ταινία
15:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
15:30 Αυτοί που Πήραν τα Βουνά  Ο οικοπεριηγητής της Κερκίνης και η Οινοποιός της Καψιάς
16:30 Όταν λείπει η γάτα
18:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
19:10 Προσωπικά  Χρόνης Μίσσιος
20:10 One way ticket Παρίσι (Τελευταία εκπομπή)
21:10 Επειγόντως τη μαμή - 2ος κύκλος 
Επ.2  Επ. 2
22:15 Εκεί που χτυπάει η καρδιά μου
Πρόγραμμα ΝΕΡΙΤ HD
03:00 Ποδόσφαιρο: Βασιλεία - Ρεάλ Μαδρίτης (Μ)
05:00 Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν - ΑΠΟΕΛ (Μ)
07:00 Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα (Μ)
09:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Μ)
11:00 Μάντσεστερ Σίτι Magazine
12:00 Άρσεναλ Magazine
12:30 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Ντόρτμουντ (Μ)
14:30 Άρσεναλ Magazine
15:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Σίτι - Μπάγερν (Μ)
17:00 Μάντσεστερ Σίτι Magazine
18:00 Βόλεϊ LIVE
20:00 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π
22:00 Μπάσκετ: Λαμποράλ Κούτσα - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π
Πρόγραμμα novacinema3
03:45 Trance
05:30 Ταξιδιώτες στην άλλη ζωή
06:00 novacinema3
07:25 Υποβρύχιο U-96 : Επιστροφή στην κόλαση
09:50 Κινηματογραφικά νέα
10:40 Κόκκινη αυγή
12:15 Runner Runner: Το απόλυτο παιχνίδι
13:50 Star Trek Into Darkness
16:05 Ο μοναχικός καβαλάρης
18:40 Captain Phillips
21:00 Η παρακολούθηση
22:55 Person of Interest - 4ος κύκλος 
Επ.1  Panopticon
23:55 Κλείδωσες;
Πρόγραμμα E! Entertainment
03:00 Giuliana και Bill
04:00 Λαμπερά πάρτι στον κόσμο
04:30 Ice loves Coco
05:00 Dr. 90210
06:00 Αληθινές ιστορίες του Χόλιγουντ
07:00 Ακρώς προσωπικά με την Giuliana Elisabeth Hasselbeck
08:00 Σε πρώτο πλάνο
08:30 Style Star
09:00 E! Εntertainment special The Wanted
09:30 E! News special Μάικλ Κορς
10:00 Αποκαλύψεις με τη Maria Menounos
11:00 E! News
11:30 Λαμπερά πάρτι στον κόσμο
12:00 Στον κόσμο των Kardashians
13:00 Στον κόσμο των Kardashians
14:00 Στον κόσμο των Kardashians
15:00 Στον κόσμο των Kardashians
16:00 Στον κόσμο των Kardashians
17:00 Στον κόσμο των Kardashians
18:00 Στον κόσμο των Kardashians
19:00 Στον κόσμο των Kardashians
20:00 E! News
21:00 House of DVF
22:00 Botched
23:00 Η άλλη πλευρά της επικαιρότητας
23:30 E! News special Μάικλ Κορς
Πρόγραμμα STAR
02:45 Μηχανή δολοφόνος
04:30 Chase - 1ος κύκλος 
Επ.16  Roundup
06:15 Mucha Lucha!
06:40 Ben 10 Omniverse
07:10 Polly pocket
07:20 Τόμας, το τρενάκι
07:35 Μάγια η μέλισσα
08:00 Ben and Holly
08:30 Πέππα: Το γουρουνάκι
08:45 Tree Fu Tom
09:15 Garfield
09:45 The Looney Tunes show
10:15 Παιδική ταινία
11:00 Ever after high
11:10 Littlest Pet Shop
11:40 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:00 Max Steel
12:30 Transformers Prime
13:00 Angry Birds
13:05 Μπαγκς Μπάνι σόου
13:30 Ταινία
15:45 Τα φιλαράκια
16:15 Τα φιλαράκια
16:40 Mom
17:10 Mom
17:40 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Hart of Dixie
18:50 Covert affairs
19:45 STAR News
20:55 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
21:10 Ο θρύλος των ιπτάμενων φρουρών
23:15 The Twilight Saga: Νέα σελήνη
Πρόγραμμα novacinema4
03:45 Stoker
05:25 Κινηματογραφικά νέα
06:00 novacinema4
06:10 Επτά χρόνια στο Θιβέτ
08:25 Tα απομεινάρια μιας μέρας
10:40 Σχεδόν διάσημοι
12:45 Κινηματογραφικά νέα
13:30 Super buddies
14:55 Μογκαμπο
16:50 Όμορφα πλάσματα
18:55 Τα καλύτερα μας χρόνια
21:00 Γάμος σε δόσεις
22:50 Μπαμπάδες νταντάδες
Πρόγραμμα novasports1
03:30 Η ώρα των πρωταθλητών
04:30 Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΑΠΟΕΛ (M)
06:30 Ποδόσφαιρο: Α.Ο.Κ. - Παναιτωλικός (E)
08:30 Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΑΠΟΕΛ (M)
10:30 Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΑΠΟΕΛ (M)
12:30 Novasports classic zone
14:30 Today
15:00 Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΑΠΟΕΛ (M)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2014-15
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2014-15
21:30 Παίζουμε Ελλάδα
23:15 Novasports classic zone
Καστοριά - Ξάνθη (29/09/96)
23:35 Novasports classic zone
Ιωνικός - Πανιώνιος (17/05/98)
Πρόγραμμα History Channel HD
02:30 Τα πάντα στο σφυρί! Ο Ντάρελ στρώνει το κρεβάτι
03:00 Τα πάντα στο σφυρί! Αυτή η λάμπα είναι για σένα
03:30 Τα πάντα στο σφυρί! Κανένα μέρος δεν είναι σαν το Χόουμλαντ
04:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Βαλσάμωσέ το
04:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Jet setters
05:00 Άνθρωποι του βουνού Τελευταία ευκαιρία
06:00 Τα πάντα στο σφυρί! - Τέξας A Ricky Runs Though It
06:30 Μετρώντας αυτοκίνητα Μανιακός συλλέκτης αυτοκινήτων
07:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Το άκουσα αυτό
07:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Περίεργα λεφτά
08:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Άσε τον Ρόντμαν
08:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Hair Force One
09:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Million Dali Baby
09:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Comic Con
10:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Τη γλίτωσαν
10:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Κουλ
11:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Αλεξίσφαιρο
11:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Σε κάποιους δεν αρέσει
12:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Πες μου πως δεν είναι αλήθεια
12:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Φέρτο εδώ
13:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Τριάντα και κάτι
13:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Για τι πράγμα μιλάς Sturgis;
14:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Το άκουσα αυτό
14:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Περίεργα λεφτά
15:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Άσε τον Ρόντμαν
15:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Hair Force One
16:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Million Dali Baby
16:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Comic Con
17:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Τη γλίτωσαν
17:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Κουλ
18:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Αλεξίσφαιρο
18:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Σε κάποιους δεν αρέσει
19:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Πες μου πως δεν είναι αλήθεια
19:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Φέρτο εδώ
20:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Τριάντα και κάτι
20:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Για τι πράγμα μιλάς Sturgis;
21:00 Αμερικανοί συλλέκτες Αλά Ιταλικά - Μέρος Β΄
22:00 Τα πάντα στο σφυρί! Ο παράγοντας μαμά
22:30 Τα πάντα στο σφυρί! The donut effect
23:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών Σηκώστε τα χέρια ψηλά