Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 20 Απριλίου 2014 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
16:50 Mega Friday all nighters Ελληνική σειρά
18:50 Από την πόλη έρχομαι
20:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:15 Φοβού τους Έλληνες
23:30 Η χορωδία του Χαρίτωνα
02:00 Zathura
04:00 Anthony Bourdain: No reservations
05:00 Φιλοδοξίες
Πρόγραμμα novacinema1
17:55 Βραβεία Ελληνικής Ακαδημίας Κιν/φου - 4α
19:55 Ολική επαναφορά
22:00 Αεροπλάνα
23:40 Μυστική οργάνωση
01:40 The Following - 2ος Κύκλος  
Επ.12  Episode #2.12
02:40 Στριπτίζ
04:35 La permission de minuit
Πρόγραμμα FOXlife
17:15 Man up 
Επ.4  Wingmen
18:05 Cougar town - 4ος Κύκλος 
Επ.14  Don't Fade on Me
18:30 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.2  First Days
18:55 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.8  Menus
19:20 Masterchef - 4ος κύκλος 
Επ.13  Top 11 Compete
20:10 Masterchef - 4ος κύκλος 
Επ.14  Top 10 Compete
21:00 Scandal - 3ος κύκλος 
Επ.13  Episode #3.13
21:50 Revenge - 3ος κύκλος 
Επ.14  Payback
22:40 Grey's anatomy - 10ος Κύκλος 
Επ.17  Do You Know?
23:30 Castle - 6ος κύκλος 
Επ.13 
00:20 Girls - 1ος Κύκλος 
Επ.6  The Return
00:55 The New Normal - 1ος κύκλος 
Επ.21  Finding Name-O
01:20 The New Normal - 1ος κύκλος 
Επ.22  The Big Day
01:45 Once upon a time - 3ος κύκλος 
Επ.14  The Tower
02:30 Twisted - Κύκλος 1 
Επ.4  Sleeping with the Frenemy
03:20 Modern Family - 5ος Κύκλος 
Επ.2  First Days
03:45 New Girl - Κύκλος 3 
Επ.8  Menus
04:10 Glee - Κύκλος 4 
Επ.22  All or Nothing
Πρόγραμμα ANT1
17:50 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Εργαζόμενη γυναίκα - 1ος κύκλος 
Επ.3  Πίτα Πόπη - 1ο μέρος
19:00 Εργαζόμενη γυναίκα - 1ος κύκλος 
Επ.4  Πίτα Πόπη - 2ο μέρος
20:00 Ant1 news
21:15 The voice
01:15 In Edit Festival - Μουσική για τα μάτια σας
02:15 Antart: Αντώνης Ρέμος
03:15 Γκάζι: Γιώργος Μαζωνάκης
04:15 Σταυρός του Νότου: Ραλλία Χρηστίδου
05:45 Μη μου λες αντίο
Πρόγραμμα ALPHA
17:00 Formula 1 2014
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 The muppets
22:15 Στην υγειά μας ρε παιδιά
02:15 Άκου τι είπαν
03:00 Shop TV
03:45 Κόκκινος κύκλος Σαν άνδρας προς άνδρα
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
18:45 Μην εμπιστεύεσαι κανέναν
20:25 Ο γάμος της χρονιάς
22:00 25η ώρα
00:25 Η κληρονομιά του Μπορν
02:40 Γεννημένοι ξανά
04:50 Οι εργένισσες
Πρόγραμμα National Geographic
17:00 Μυστήρια της αρχαιότητας - 2ος κύκλος Ακάνθινο στεφάνι
18:00 Στα άδυτα της Βίβλου Ναϊτες: Το τάγμα των Ιπποτών του Ναού
19:00 Οι μυστικές ζωές των αποστόλων
20:00 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Ακολουθήστε τον αρχηγό
20:30 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Το νου σου στο σώμα σου
21:00 Cosmos: A spacetime Odyssey Απίθανα 'ταξίδια'
22:00 Τα μυστήρια του Ιησού
00:00 Cosmos: A spacetime Odyssey Απίθανα 'ταξίδια'
01:00 Cosmos: A spacetime Odyssey Η έννοια του χρόνου
02:00 Τα μυστήρια του Ιησού
04:00 Άγρια Σκανδιναβία Οι τελευταίοι επιζώντες
05:00 Άγρια Σκανδιναβία
06:00 Υπερκατασκευές των Ναζί Το καταφύγιο του Χίτλερ στο Βερολίνο
Πρόγραμμα Fox
17:00 Burn Notice - 1ος κύκλος 
Επ.11  Loose Ends
17:45 Burn Notice - 1ος κύκλος 
Επ.12  Loose Ends
18:30 Burn Notice - 1ος κύκλος 
Επ.13 
19:20 Burn Notice - 2ος κύκλος 
Επ.1  Breaking and Entering
20:10 Elementary - Κύκλος 2 
Επ.13  All in the Family
21:00 Marvel's Avengers Assemble - Κύκλος 1 
Επ.14  Hulk's Day Out
21:50 The Americans - 1ος κύκλος 
Επ.11  Covert War
22:40 Beauty and the Beast - 2ος κύκλος 
Επ.7  Guess Who's Coming to Dinner?
23:30 Da Vinci's Demons - 2ος κύκλος 
Επ.5  Episode #2.5
00:30 Da Vinci's Demons - 2ος κύκλος 
Επ.5  Episode #2.5
01:30 Criminal minds - 9ος κύκλος 
Επ.15  Mr. & Mrs. Anderson
02:15 Sons of Anarchy - 5ος Κύκλος 
Επ.2  Authority Vested
03:05 Lie to Me - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Do No Harm
03:50 The Cleveland Show - 4ος κύκλος 
Επ.15  California Dreamin'
04:15 The Cleveland Show - 4ος κύκλος 
Επ.16  Who Done Did It?
04:40 The Cleveland Show - 4ος κύκλος 
Επ.17  Fist & the Furious
Πρόγραμμα ΔΤ
18:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
19:15 Υιέ μου, υιέ μου
20:45 Το σκοτεινό τρυγόνι  Τα πασχαλινά διηγήματα
21:00 Η τελευταία λέξη της Τζούλια
23:00 Encardia, η πέτρα που χορεύει
00:30 Καρδιοκατακτητές
02:30 Πάσχα στην Έλυμπο Καρπάθου
03:15 Αρχονταρίκι
04:15 Δώδεκα Μήνες Απρίλιος
05:15 Έτσι γιορτάζουν οι Έλληνες  Πάσχα στη Σαντορίνη
05:50 Ηχοι και χρώματα της πασχαλιάς και της άνοιξης
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
17:00 Joy
19:00 Ο κόσμος ανάποδα
20:00 Ελλήνων γεύσεις
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:00 Οι γαμπροί της ευτυχίας
23:30 Η αλήθεια πίσω από τη χαμένη Ατλαντίδα
00:30 Αρχαίοι κόσμοι 
Επ.3  The greek thing
01:30 Αρχαίοι κόσμοι 
Επ.4  Return of the king
02:30 Γυρίσματα
03:30 Joy
05:15 Στην Πράξη
Πρόγραμμα novacinema3
17:30 Καθηγητής βαρέων βαρών
19:20 Iron Sky: Το 4ο Ράιχ αντεπιτίθεται
21:00 Cloud Atlas
23:50 CSI: Las Vegas - 14ος Κύκλος  
Επ.8  Helpless
00:35 Σκοτεινή οντότητα
02:00 Ma premiere orgie
03:40 Κινηματογραφικά νέα
04:20 Παράνομοι
Πρόγραμμα E! Entertainment
17:00 E! News
18:00 Λαμπερά πάρτι στον κόσμο
18:30 Λαμπερά πάρτι στον κόσμο
19:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς
19:30 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς
20:00 Giuliana και Bill
21:00 Giuliana και Bill
22:00 Ακρώς προσωπικά με την Giuliana Demi Lovato
23:00 Τα πλουσιόπαιδα του Μπέβερλι Χιλς
23:30 E! News
00:00 Hello Ross
00:30 Η άλλη πλευρά της επικαιρότητας
01:00 E! News
01:55 Λαμπερά πάρτι στον κόσμο
02:20 E! Εntertainment special Larry Birkhead
03:15 Η Kourtney και η Kim στο Μαϊάμι
04:10 Η Kourtney και η Kim στο Μαϊάμι
05:05 Dr. 90210
06:00 Ο Ryan Seacrest με τους Kardashian
Πρόγραμμα STAR
17:45 American dreamz
19:45 Ειδήσεις STAR
21:00 Καλώς ήρθε το δολάριο
23:10 Φονικό όπλο 4
01:30 Μουσικό πρόγραμμα - Vox
03:45 Ο μικρός εφευρέτης
Πρόγραμμα novacinema4
17:10 Ο Θεός αγαπάει το χαβιάρι
18:55 Τα καλύτερα μας χρόνια
21:00 Λαμπερά όνειρα
22:45 Εντιμότατοι απατεώνες
00:20 Το Δίκτυο
02:25 Baby Boom
04:15 Η πρόκληση
05:45 Στη Ρώμη με αγάπη
Πρόγραμμα novasports1
17:30 Μια πόλη. Μια ομάδα. Η ομάδα μου!
18:00 Euroleague: 2ος αγώνας Playoffs
20:00 Μπάσκετ: Γαλατασαραϊ - Μπαρτσελόνα LIVE
21:45 Πρωτάθλημα IndyCar
22:45 Αγώνες επαγγελματικής πάλης
23:45 Today
00:15 Ποδόσφαιρο: Ρίβερ Πλεϊτ - Βελεζ Σαρσφιλντ LIVE
02:15 UEFA Europa League: Προημιτελικός
04:05 UEFA Europa League: Προημιτελικός
Πρόγραμμα History Channel HD
17:00 Η δυναστεία των παπιών Δυνατή φωνή πάπιας
17:30 Η δυναστεία των παπιών Sauvignon
18:00 Η δυναστεία των παπιών Ο μπαμπάς κρατά όπλο
18:30 Η δυναστεία των παπιών Ψάρεμα
19:00 Τα πάντα στο σφυρί! - Τέξας Δημάρχος στην πόλη των χρημάτων
19:30 Τα πάντα στο σφυρί! - Τέξας Darth Victor
20:00 Εξωγήινοι της αρχαιότητας Θεοί των Βίκινγκ
21:00 Σοβιετική Θύελλα: Β Π. Π. - Ανατολικό μέτωπο Η μάχη του Βερολίνου
22:00 Οι υπεράνθρωποι του Σταν Λι Ατσάλινο πρόσωπο
23:00 Ιστορία και επιστήμη  Το αλάτι, μια υπερδύναμη
23:30 Ιστορία και επιστήμη  Ο πυρετός του χρυσού
00:00 Εξωγήινοι της αρχαιότητας Θεοί των Βίκινγκ
01:00 Ενεχυροδανειστές στην Αγγλία Κατοικίδια
02:00 Ιστορία και επιστήμη  Το αλάτι, μια υπερδύναμη
02:30 Ιστορία και επιστήμη  Ο πυρετός του χρυσού
03:00 Οι υπεράνθρωποι του Σταν Λι Ατσάλινο πρόσωπο
04:00 Σοβιετική Θύελλα: Β Π. Π. - Ανατολικό μέτωπο Η μάχη του Βερολίνου
05:00 Ενεχυροδανειστές στην Αγγλία Κατοικίδια