Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2016 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
00:40 Εξ επαφής
02:20 Combat hospital
03:15 Franklin and Bash
04:15 Til death
04:50 Η δίψα
06:15 Τα μυστικά της Εδέμ
07:20 Γη και ουρανός
08:20 Μετράω στιγμές
09:20 Αριστοτέλης ο άριστος
10:10 Γοργόνες
11:00 Αχ Ελένη
12:00 Η απλή μέθοδος των τριών
13:00 Το κόκκινο δωμάτιο
14:00 Το κόκκινο δωμάτιο
15:00 Τα στρουμφάκια 3D
16:50 Κανείς δε λέει σ' αγαπώ 
Επ.3 
18:00 Ήρθε και έδεσε 
Επ.1 
19:00 Η οικογένεια βλάπτει 
Επ.11 
20:00 Η πολυκατοικία
21:00 7 θανάσιμες πεθερές
23:40 Hellboy: Ο ήρωας της κόλασης
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
00:30 Deadly Women
01:15 Dexter - 6ος κύκλος 
Επ.7  Nebraska
02:15 The Borgias - 2ος Κύκλος 
Επ.9  World of Wonders
03:15 Vikings - 2ος κύκλος 
Επ.1  Brother's war
04:00 Dracula - κύκλος 1 
Επ.10  Let There Be Light
04:45 Perception
05:30 Σαββατοκύριακο με δράση
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Ακραίως
11:30 Ready Business: Τα νέα των μικρομεσαίων επιχειρήσεων
12:00 7 ημέρες κόσμος
12:30 7 ημέρες επιστήμη
13:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:30 7 ημέρες Ελλάδα
15:00 Δικογραφίες
15:30 Masterclass
16:30 Δελτίο στη Νοηματική
16:45 Traction
17:30 Beautiful Life
18:00 Happy traveller
19:00 Τζάκποτ στον έρωτα
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:30 Kick off
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
22:10 Kick off
23:45 Τζένη Τζένη
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
00:00 Close Up
00:30 Η αγορά σήμερα
02:30 Sex and the City
03:00 Vice
04:00 Φυγόκεντρος
05:00 Close Up
05:30 House and home
06:30 Κάρμα
07:45 Close Up
08:30 Γεύσεις και Οίνος
09:30 Puppy in my pocket
10:00 Η αγορά σήμερα
12:30 Όλα καλά
13:45 Vivere
14:00 Η αγορά σήμερα
20:00 Mayday
21:00 Γεύσεις και Οίνος
22:00 Ταινία
Πρόγραμμα BBC World
00:00 Τα νέα του BBC World
00:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
00:30 The trouble with girls
01:00 Τα νέα του BBC World
01:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Μέσης Ανατολής
02:00 Τα νέα του BBC World
02:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
02:30 Ο κόσμος της ιστιοπλοΐας Fastnet race
03:00 Τα νέα του BBC World
03:30 Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
04:00 Τα νέα του BBC World
04:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
04:30 The trouble with girls
05:00 Τα νέα του BBC World
05:30 Βραδιά ειδήσεων
06:00 Τα νέα του BBC World
06:30 Κλικ
07:00 Τα νέα του BBC World
07:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ινδίας
08:00 Τα νέα του BBC World
08:30 Fast track  Σιγκαπούρη
09:00 Τα νέα του BBC World
09:10 Περί υγείας
09:30 Ο κόσμος της ιστιοπλοΐας Fastnet race
10:00 Τα νέα του BBC World
10:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
10:30 Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
11:00 Τα νέα του BBC World
11:10 Storyville Global
12:00 Τα νέα του BBC World
12:10 Αυτός ο κόσμος Η ιστορία του Κονγκό με τον Νταν Σνόου
13:00 Τα νέα του BBC World
13:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
13:30 Βραδιά ειδήσεων
14:00 Τα νέα του BBC World
14:30 BBC World
15:00 Τα νέα του BBC World
15:15 Τα σπορ σήμερα
15:30 Κλικ
Πρόγραμμα 4Ε
00:30 Ο κόσμος... αλλιώς
01:30 Πρώτες Βοήθειες
01:45 Τηλεφημερίδα
02:30 Παιχνιδοπαγίδες
03:20 Ωδές δωδεκαημέρου Σύλλογος Ιεροψαλτών Ιεράς Μητροπόλεως Κιλκισίου - Πέτρος ο γλυκύς
04:20 Το μεγαλείο της Ελληνικής γλώσσας
05:20 Προσεγγίσεις
06:20 Ακολουθία της Θείας Μεταλήψεως
06:50 Ακολουθία του Μεσονυκτικού
07:25 Εθνικός Ύμνος
07:30 Όρθρος - Θεία Λειτουργία
10:30 Ευχαριστία μετά τη Θεία Μετάληψη
10:45 Ωδές δωδεκαημέρου Σύλλογος Ιεροψαλτών Ιεράς Μητροπόλεως Κιλκισίου - Πέτρος ο γλυκύς
11:05 Προσανατολισμοί
11:45 Στον Τόπο που Γεννήθηκα...
13:00 Σημεία των καιρών
15:00 Ένατη Ώρα
15:20 Αγιογραφικά Αναγνώσματα
15:40 Ημερολόγιο
15:50 Ικετήριος Κανόνας στον Ιησού Χριστό
16:35 Τηλεφημερίδα
17:20 Η Συντροφιά μας
18:00 Ακολουθία του Εσπερινού
18:40 Γνωρίζετε ότι...
19:00 Στους Δρόμους της Παράδοσης
20:00 Ταξίδια
20:25 Μοναστήρια του Τόπου μας
21:00 Επί τας Πηγάς των Υδάτων
21:30 Οδοιπορικό στη Ρωσία
22:30 Ωδές δωδεκαημέρου Σύλλογος Ιεροψαλτών Ιεράς Μητροπόλεως Κιλκισίου - Πέτρος ο γλυκύς
23:00 Μικρό Απόδειπνο
Πρόγραμμα ANT1
00:30 Vice
01:30 Στον ήλιο του αιγαίου  Τελευταίο επεισόδιο
03:15 Το παιχνίδι της συγνώμης
04:15 Vice
05:15 Έρωτας κλέφτης
06:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
06:45 Φίλα το βάτραχό σου
07:45 Ιδιαιτέρα για κλάματα
08:45 Υγεία πάνω απ' όλα
09:45 ΣουΚου
12:30 TV Quiz
13:00 Ant1 news
13:45 Λέμονι Σνίκετ: Μια σειρά από ατυχή γεγονότα
16:00 Ο πόλεμος των άστρων 
Επ.3  Αιγώ κι αυτός... - 1ο μέρος
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Εγκλήματα - 2ος κύκλος 
Επ.7  Επ. 7
19:00 Ant1 news
20:00 Στο καλό γλυκιά μου συμπεθέρα - κύκλος 1ος 
Επ.1  Επ. 1
21:00 Rising Star
Πρόγραμμα MAD
01:00 Trash Me
02:00 Mixer
06:00 Hits Non Stop
07:00 Breakfast
10:00 Hits Non Stop
12:00 MAD Radio Top 10
13:00 All New Mixer
13:30 Hits Non Stop
14:30 30 Best Videos
16:30 Στη διαπασών
17:00 Mad Greekz Top 10
18:00 MAD Top 20 Weekly Count
20:00 Hits Non Stop
21:00 Λάικ στα Ελληνικά
22:00 Mixer
23:00 Zone M.
Πρόγραμμα ΒΟΥΛΗ
00:30 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος
09:00 Η συναυλία της Κυριακής
11:00 Κάρτα μέλους
12:30 Βουλή επί 7
14:00 Παλέτες που έγραψαν ιστορία Ντελακρουά (1798 - 1863)
14:30 Φωτογραφία - κύκλος 1 Οι Εφευρέτες
15:00 Βουλής Βήμα
16:30 Λόγω τέχνης - κύκλος 1 Εθνικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης
17:00 Άλματα
18:30 Ο υπέροχος κόσμος των βιβλίων 
Επ.1  Επ. 1
19:00 Η Λεηλασία των Ναζί: Η Περιπέτεια Τριών Αριστουργημάτων της Μοντέρνας Τέχνης
20:00 Γουότεργκέιτ
21:00 Σκάρλετ Πίμπερνελ
22:00 Η Όπερα της Κυριακής
Πρόγραμμα Zoom TV
01:00 Ξένη Ταινία
04:00 Ξένη Ταινία
04:30 Ντοκιμαντέρ
06:00 Ντοκιμαντέρ
07:00 Τηλεαγορές
11:00 Κόντρα και Ρήξη
12:00 Τηλεαγορές
20:00 Τηλεαγορές
21:00 Λόγια Ειρήνης
21:30 Τηλεαγορές
22:30 Τηλεαγορές
23:30 Ξένη Ταινία
Πρόγραμμα SBC
00:00 Telemarketing
01:00 Telemarketing
02:00 Telemarketing
09:00 Ιατρικές συναντήσεις
10:00 Telemarketing
11:00 Telemarketing
19:00 Telemarketing
Πρόγραμμα Deutsche Welle
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Γερμανικό Πρωτάθλημα
00:30 Euromaxx (αγγλικά)
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:15 Γερμανικό Πρωτάθλημα
01:30 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:15 Γερμανικό Πρωτάθλημα
02:30 Euromaxx (αγγλικά)
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:05 Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
03:15 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Γερμανικό Πρωτάθλημα
04:15 Θησαυροί του κόσμου - Κληρονομιά της ανθρωπότητας (αγγλικά)
04:30 PopXport (αγγλικά)
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
05:15 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
06:00 Ειδήσεις στην DW
06:05 Συνέντευξη - Παρασκήνιο και Ανάλυση
06:15 Γερμανικό Πρωτάθλημα
06:30 Ματιά στην Ευρώπη - Στα Αγγλικά
07:00 Ειδήσεις στην DW
07:05 Επιχειρηματικά νέα - ειδήσεις (αγγλικά)
07:15 Η Ευρώπη δίνει συναυλία (αγγλικά)
08:00 Ειδήσεις στην DW
08:05 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
08:30 Euromaxx (αγγλικά)
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:05 Συνέντευξη - Παρασκήνιο και Ανάλυση
09:15 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:15 Γερμανικό Πρωτάθλημα
10:30 Τέχνες 21(αγγλικά)
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:15 Ντοκιμαντέρ - Στα Αγγλικά
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:15 Συνέντευξη - Παρασκήνιο και Ανάλυση
12:30 Euromaxx (αγγλικά)
Πρόγραμμα ALPHA
01:45 Οι ιστορίες του αστυνόμου Μπέκα
03:00 10η εντολή
04:00 Κόκκινος κύκλος
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εικόνες
05:45 Βελούδο απο μετάξι
06:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
07:00 TV Mall
08:00 Η λέσχη του Μίκυ
08:50 Ο Μάιλς του Αύριο
09:45 Σπίτι μου σπιτάκι μου
13:00 Ειδήσεις
14:00 Νύχτα γάμου
16:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα - κύκλος 1 
Επ.22  Εορταστικό Χριστουγέννων
17:00 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10 Το σόι σου - 1ος κύκλος 
Επ.18  Επ. 18
18:00 Έλα στη θέση μου - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Quizdom the show
21:00 Νήσος 2: Το κυνήγι του χαμένου θησαυρού
23:15 Δικαστής Ντρεντ
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
01:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
01:30 Κολύμβηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
03:30 Στην Άγρια Δύση με τον Ρέι Μίερς  Έρημοι
04:30 Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο  Από τον Φρόιντ στο διαδίκτυο
06:20 Λιούις Κλαρκ: Η Θρυλική Αποστολή στη Δύση
07:00 Πρωϊνή Ζώνη
10:00 Στην Άγρια Δύση με τον Ρέι Μίερς  Έρημοι
11:00 Ειδικές Αποστολές
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Το αλάτι της Γης  
Επ.12  Ανατολής και Μεσογείου... γωνία!
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Προσωπικά
17:00 28 φορές Ευρώπη - κύκλος 1 Νοσταλγώντας τη Σίσι
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:35 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
18:55 Μις Μαρπλ 
Επ.1  A pocket full of rye
20:45 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
21:30 Αθλητική Κυριακή
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
00:45 Η εποχή των εικόνων Robert Wilson, Video Portraits of Lady Gaga
01:45 Διεθνές φεστιβάλ του Τόκιο - κύκλος 1 Β' Μέρος
02:15 Από αγκάθι ρόδο - κύκλος 1 Από Αγκάθι Ρόδο
03:15 Χωρίς ερώτηση - κύκλος 1 Αλέξης Ζήρας (Κριτικός λογοτεχνίας)
03:45 Η Δεκαετία του '60 - κύκλος 1 When television came of age
04:30 Μνήμες Χαράς (Όταν η Ελλάδα Μεγάλωνε) - κύκλος 1 Η ένωση της Δωδεκανήσου με την Ελλάδα
05:30 Εμείς και ο Μπλε Πλανήτης 
Επ.12  Επ. 12
06:30 Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
07:00 Μικροί ήρωες από το γκέτο της Βαρσοβίας
08:00 Θεία Λειτουργία
10:30 Φωτεινά μονοπάτια - κύκλος 1 Ο Άγιος Διονύσιος, ο εν Ολύμπω, μία χαρισματική μορφή
11:30 Top Cat: Η ταινία
13:00 Duo Fina - κύκλος 1 
Επ.3  Επ. 3
14:00 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
14:15 Ο Μικρός Νικόλας 
Επ.21  Η επίσκεψη της γιαγιάς
14:30 Χάιντι
15:00 Ο ψεύτης παππούς 
Επ.1  Επ. 1
16:00 Πύργος Αθηνών
16:30 Αρχαίων δράμα - κύκλος 1 Αισχύλου 'Αγαμέμνων' - Κώστας Γεωργουσόπουλος
17:30 Art week
18:30 Εικαστικοί - κύκλος 1 Γιώργος Χατζημιχάλης
19:00 Ο Λούκι Λουκ σε νέες περιπέτειες
19:30 Όνειρο θερινής νύχτας
21:00 Όλα τα αόρατα παιδιά
23:00 House of cards - 3ος Κύκλος  
Επ.4  Chapter 30
Πρόγραμμα MTV
00:00 MTV Super Shore - κύκλος 2 Επ. 1
01:00 Pranked - κύκλος 4 Επ. 5
01:30 Pranked - κύκλος 4 Επ. 5
02:00 Pranked - κύκλος 4 Επ. 5
02:30 Pranked - κύκλος 4 Επ. 5
03:00 Pranked - κύκλος 4 Επ. 5
03:45 Only Hits
07:00 MTV World Stage
08:00 Plain Jane - 2ος κύκλος 
Επ.1  Επ. 1
09:00 Plain Jane - 2ος κύκλος 
Επ.1  Επ. 1
10:00 16 and pregnant - κύκλος 1 Επ. 2
11:00 Video love - κύκλος 2 Επ. 1
11:30 Video love - κύκλος 2 Επ. 1
12:00 The ride - κύκλος 2 Επ. 1
13:00 EURO TOP CHART
15:00 Teen mom OG - κύκλος 6 Teen mom OG
16:00 Cribs - κύκλος 7 Επ. 15
16:30 Cribs - κύκλος 7 Επ. 16
17:00 Cribs - κύκλος 7 Επ. 17
17:30 Mtv Cribs - κύκλος 7 Επ. 18
18:00
Επ.29  Επ. 29
18:30 Ridiculousness 
Επ.9  Επ. 9
19:00 Ridiculousness 
Επ.9  Επ. 9
19:30 Ridiculousness 
Επ.9  Επ. 9
20:00 MTV Yougotgot - κύκλος 2 MTV Yougotgot
20:30 MTV Yougotgot - κύκλος 2 MTV Yougotgot
21:00 Bugging Out - κύκλος 1 Επ. 1
21:30 Bugging Out - κύκλος 1 Επ. 1
22:00
Επ.29  Επ. 29
22:30
Επ.29  Επ. 29
23:00 Catfish: the TV show - κύκλος 5ος Επ. 3
Πρόγραμμα Kontra Channel
00:00 Το Μαξίμου ακούει;
02:00 Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
05:00 Shop TV
07:00 Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
10:00 Οίκο Ζην
11:00 Κόντρα και Ρήξη
12:00 Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
15:00 Center Plus
16:00 Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
17:00 Κόντρα και Ρήξη
19:00 Οίκο Ζην
20:00 Kontra News το Σαββατοκύριακο
21:00 Focus Live
22:00 Profil
23:00 Ελλήνων Έγερσις
Πρόγραμμα Extra 3
00:30 Πολιτικός Μαραθώνιος
02:30 Lexitel
04:30 Τηλεαγορές
06:00 Τηλεαγορές
07:00 Collagen
07:30 Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
10:00 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
12:00 Τηλεαγορές: Herbal Power
13:00 'Αχ Ελλάδα Σ' Αγαπώ' by Magic Lamp
14:00 Υγεία και Πρόληψη
15:00 Τηλεαγορές: Golden Star
17:00 Τηλεαγορές
19:00 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
20:00 Ζώδια και Συμβουλές
20:30 Για μια Θέση στην Καρδιά σου
21:30 Zoome Όμορφα
22:00 Κόντρα και Ρήξη
23:00 Τηλεαγορές
Πρόγραμμα Action24
01:00 People
02:00 Ποδόσφαιρο
04:00 Ποδόσφαιρο
08:00 Ποδόσφαιρο
10:00 Volvo Ocean Race
11:00 Auto Action
12:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
14:00 Mobil 1 The Grid
15:00 Παιδική ταινία
17:00 Ποδόσφαιρο
19:00 Auto Action
20:00 Ξένη ταινία
22:00 People
23:00 Ελεύθερος σκοπευτής
Πρόγραμμα STAR
01:15 Νίντζα
03:00 Μυρμηγκοϊστορίες
04:45 Ραντεβού!
06:20 Teen titans
06:45 Transformers: Robots in Disguise
07:15 Τόμας, το τρενάκι
07:30 Κέιτ και Μιμ-Μιμ
07:50 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν
08:20 Transformers Rescue Bots
08:50 Timmy Time
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:30 Η Μάσα και ο αρκούδος
10:00 Μπόμπι και Μπιλ
10:30 Σον, το πρόβατο
10:50 Garfield
11:20 Η Μπάρμπι ως βασιλοπούλα και χωριατοπούλα
12:00 Η Μία κι εγώ
12:30 Dragons: Οι Φύλακες του Μπερκ
13:00 The Looney Tunes show
13:30 Billy Madison
15:45 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
16:15 Τα φιλαράκια - 2ος κύκλος 
Επ.8  The one with the list
16:45 Two Broke Girls - κύκλος 4 
Επ.1  And the Reality Problem
17:15 Two Broke Girls - κύκλος 4 
Επ.1  And the Reality Problem
17:40 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 The Big Bang Theory - 8ος κύκλος 
Επ.21  The Communication Deterioration
18:20 The Big Bang Theory - 8ος κύκλος 
Επ.21  The Communication Deterioration
18:50 Ραντεβού!
19:50 STAR News
21:00 Η θεία από το Σικάγο
22:45 Ο φυγάς
Πρόγραμμα Epsilon TV
01:00 Travel guide
02:00 Αποκαλυπτικά
05:30 Τώρα ό,τι συμβαίνει
09:45 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
13:40 Αποκαλυπτικά
17:00 ΑΝΝΙΤΑgr
19:45 E news
19:55 Δελτίο Καιρού
20:00 Κορόιδο γαμπρέ
22:30 Πατέρα κάτσε φρόνιμα
Πρόγραμμα Body in Balance
00:05 Dr. Ali's Lifestyle Series
00:30 Core Strength Vinyasa Yoga
00:50 Kundalini Yoga-Mantras με την Maya Fiennes
01:40 Yoga στο Βερολίνο από τον Wari Om
01:50 Alchemy Yoga με τον Amir Jaan
02:15 Quantum Yoga
02:55 Yoga στη Βιέννη από τον Wari Om
03:00 Caribbean Workout
03:20 Back in Shape
04:10 A Day in Santorini
05:10 Dance Be Fit
05:40 Ultimate Body Workout με την Penny Lancaster
05:55 Shantilife
06:15 Shantilife
06:40 Beat Arthritis Naturally
07:00 Sonia Doubell Total Body Yoga
07:50 Alchemy Yoga με τον Amir Jaan
08:15 Shanti Yoga
08:30 Shanti Yoga
08:45 Total Body Cleanse
09:35 9 Habits for Happy and Fulfilled People
10:05 Γιόγκα για Παιδιά με τη Barbara Carrie
10:30 Pilates Express με την Lynne Robinson
10:45 Pilates Express με την Lynne Robinson
11:00 Caribbean Workout
11:20 Yoga για ευλυγισία
12:30 Body in Balance
12:35 Yoga Rhythm με την Charlie Sales
13:00 10 Minute Natural Bodylift
13:15 10 Minute Natural Bodylift
13:30 Quantum Yoga
14:10 Aromatherapy with Danielle Collins
14:15 Caribbean Workout
14:35 Body in Balance
14:40 Get Fit for Midlife με την Marion Stewart
15:05 Pilates Everyday με την Lynne Robinson
15:20 Yoga στο Ρίο από τον Wari Om
15:25 The Perfect Bum με τον Doug Robertson
15:50 The Perfect Bum με τον Doug Robertson
16:20 Ανάταση Διάθεσης με την Danielle Collins
Πρόγραμμα Blue Sky
00:30 Πολιτιστικό Ημερολόγιο
01:30 Έξυπνες αγορές
03:00 Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
04:00 Ντοκιμαντέρ
06:00 Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
07:10 Ο Λόγος του Θεού
07:40 Έξυπνες αγορές
08:00 Πολιτιστικό Ημερολόγιο
09:00 Έξυπνες αγορές
09:30 Gallery Διαλυνάς
14:00 Έξυπνες αγορές
15:00 Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
15:30 Παγκρήτιες Ώρες
16:30 Έξυπνες αγορές
18:00 Gallery 65
20:00 The good Lak
21:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
21:30 Astitva
22:30 Προσωπικά δεδομένα
23:30 Έξυπνες αγορές
Πρόγραμμα ΑΡΤ
00:30 Τα νέα της αγοράς
01:00 GR Express
03:00 Αλά Κ-ΑΡΤ
05:00 GR Express
07:00 Παιδικό πρόγραμμα
08:00 Κοντά στην Παράδοση
09:00 Τα νέα της αγοράς
10:00 Αλά Κ-ΑΡΤ
12:00 Τα νέα της αγοράς
13:00 Με τη δύναμη των αριθμών
14:00 Τα νέα της αγοράς
16:00 Bet Weekend
19:00 Τα νέα της αγοράς
20:00 Η Ώρα του Φορολογούμενου
21:00 Ειδήσεις
21:05 Μαρτυρίες
22:00 Τα νέα της αγοράς
22:30 Master Quiz