Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 21 Απριλίου 2014 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
06:00 Βέρα στο δεξί
07:00 7 θανάσιμες πεθερές
10:00 Πρωινό mou
13:10 Η ώρα η καλή 
Επ.78 
14:00 Μεσημβρινό δελτίο ειδήσεων
14:50 Σαββατογεννημένες - 1ος κύκλος 
Επ.9 
16:30 Ματιές στα γεγονότα
16:40 Η πολυκατοικία - 2ος κύκλος 
Επ.100  Ήταν μια φορά ένα ΟΥΦΟ...
17:40 Στο παρά πέντε 
Επ.14 
18:50 Πενήντα - πενήντα - 1ος κύκλος 
Επ.59 
20:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:15 Λούφα και Παραλλαγή
23:30 Ουράνια
02:00 The Beast
04:00 Beautiful People
05:00 Φιλοδοξίες
05:45 Βέρα στο δεξί
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Το βασίλειο του βυθού
07:00 Η σκοτεινή πλευρά του ήλιου
08:00 Ο Άτλας του Discovery Australia
09:00 Στέλνοντας πυραύλους στο κενό
10:00 Ταξίδι στη Μεσόγειο 
Επ.4  Αίγυπτος - Κύπρος
11:00 Ελλήνων γεύσεις
12:00 Ο κόσμος ανάποδα
14:00 America's next top model
15:00 Το κάστρο του Τακέσι
16:00 Βιολέτα - 1ος κύκλος 
Επ.25  Επ. 25
17:00 Chef στον αέρα
18:00 Όταν λείπει η γάτα
20:00 Hawaii Five-0 - 2ος Κύκλος 
Επ.11  Pahele
21:00 Τα νέα του ΣΚΑΪ
22:15 CSI: NY - 9ος κύκλος 
Επ.1  Reignited
23:15 Game of Thrones - 2ος κύκλος 
Επ.10  Valar Morghulis
00:30 Η αλήθεια πίσω από... Το Βασιλιά Αρθούρο
01:30 Δευτερόλεπτα πριν την τραγωδία - Πριν την καταστροφή
02:30 Εφιάλτης πέρα από τα σύνορα 
Επ.1  The real goodfella
03:15 Μαγειρεύω οικονομικά
04:00 Chef στον αέρα
05:00 Ευθέως
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
06:15 Starfish
07:15 Όλα καλά
09:00 Η αγορά σήμερα
11:35 Οι μάγισσες
12:20 Starfish
13:15 Ειδήσεις
13:30 Η αγορά σήμερα
18:00 Ειδήσεις
18:45 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
19:00 Όλα καλά
20:30 Ασί
22:30 Η πόλη μου
23:30 Η αγορά σήμερα
Πρόγραμμα 4Ε
06:20 Ακολουθία της Θείας Μεταλήψεως
06:50 Ακολουθία του Μεσονυκτικού
07:30 Όρθρος - Θεία Λειτουργία
10:10 Ευχαριστία μετά τη Θεία Μετάληψη
10:20 Ανάσταση στο Κολουέζι του Κονγκό
10:30 Παραδοσιακοί χοροί και τραγούδια
11:35 Επί τας Πηγάς των Υδάτων
12:00 Άνοιξαν τα δέντρα ούλα
12:50 Προσανατολισμοί
13:35 Ταξίδι στ' όνειρο
13:55 Ένατη Ώρα
14:20 Αγιογραφικά Αναγνώσματα
14:40 Ημερολόγιο
14:45 Έθιμα του Πάσχα
15:30 Φωτεινές συναντήσεις 28η Οκτωβρίου 1940
16:00 Παιχνιδοπαγίδες
16:50 Χρώματα και Ιδέες
17:20 Χριστός ανέστη μάτια μου
18:00 Ακολουθία του Εσπερινού
18:40 Ταξίδια
19:00 Πνευματική Οδοιπορία
20:00 Λόγια της Πλώρης
21:00 Επί τας Πηγάς των Υδάτων
21:30 Μουσική Εκδήλωση
23:00 Ακολουθία του αποδείπνου
23:20 Όρθρος - Θεία Λειτουργία
01:50 Άνοιξαν τα δέντρα ούλα
02:40 Προσανατολισμοί
03:25 Η Συντροφιά μας
04:00 Από την Θεσσαλονίκη με Αγάπη
04:25 Πνευματική Οδοιπορία
05:25 Λόγια της Πλώρης
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Τα φιλαράκια
07:00 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
10:00 Το Πρωινό
12:50 Με αγάπη
13:00 Ant1 news
13:30 TV Quiz - Μέρος Α
13:40 Άκρως οικογενειακόν - 2ος κύκλος 
Επ.1 
14:50 TV Quiz - Μέρος Β
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.22  Του πατρός και του υιού - 1ο μέρος
16:00 TV Quiz - Μέρος Γ
16:10 Το καφέ της Χαράς
17:40 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Βαλς με 12 Θεούς - 2ος κύκλος 
Επ.93 
18:50 Μπρούσκο 
Επ.144  Επ. 144
20:00 Ant1 news
21:15 Η χαμένη αθωότητα - 1ος κύκλος 
Επ.4  1ο μέρος
22:15 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
23:15 Ράδιο αρβύλα
00:15 ΟΛΑ Τρέλα
01:45 Λόλα
03:45 Το καφέ της Χαράς
04:45 Τηλεμάρκετινγκ - Τηλεαγορά
05:15 Πρόκληση
Πρόγραμμα Zoom TV
06:00 Ξένη Ταινία
07:00 Για μια Θέση στην Καρδιά σου
08:00 Τηλεαγορές
16:00 Τηλεαγορές
18:30 Δελτίο Ειδήσεων με το Γιώργο Νούλα
19:15 Τηλεαγορές
23:30 Μακελειό
Πρόγραμμα SBC
06:30 SBC Live
07:30 Telemarketing
10:00 SBC10 Live με τη Νίκη Λυμπεράκη
11:30 Telemarketing
14:30 SBC 2:30 Live με τον Βασίλη Τσεκούρα
16:00 SBC 4 Live με τη Λίλιαν Μαργαρίτη
17:30 Telemarketing
19:00 SBC 7 Live με τη Σοφία Ροδοπούλου
20:00 SBC 8 Live με την Αλεξάνδρα Βουδούρη
21:30 SBC 9:30 Live με τον Λουκά Γεωργιάδη
22:00 Telemarketing
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 Δέστε τους
07:15 Έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ - 1ος κύκλος 
Επ.9 
08:15 Άκατα Μάκατα με τα Ζουζούνια
10:15 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.20  Ο ζηλιάρης κερατάς
11:15 Σφηνάκια
12:00 Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
13:00 Ελένη
16:00 Δέστε τους
17:35 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:45 Άκου τι είπαν
18:30 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Κάτι ψήνεται
21:00 Μην αρχίζεις την μουρμούρα
21:45 Ελληνοφρένεια
22:30 The mambo kings
00:30 Mad North Stage Festival
01:45 Άκου τι είπαν
02:30 Shop TV
03:15 Κόκκινος κύκλος Όταν πονάει το δοντάκι
04:15 Πάτρας αλέ ρετούρ
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Εικόνες
05:45 Δέστε τους
Πρόγραμμα ΔΤ
07:00 Πρωινή Ενημέρωση
10:00 Τσάρλι και Λόλα
10:15 Τσάρλι και Λόλα
10:30 Η Μπέτσυ στο νηπιαγωγείο
10:45 Η Μπέτσυ στο νηπιαγωγείο
11:00 Ποδόσφαιρο στις γειτονιές
11:30 Ο μικρός Νικόλας
11:40 Ο μικρός Νικόλας
11:50 Ο μικρός Νικόλας
12:00 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Φολέγανδρος
13:00 Το αλάτι της Γης  Νησιώτικο γλέντι από την Τζιά και την Κύθνο
15:00 Οι φίλοι μου Γ. Πάριος
16:00 Παραδοσιακά επαγγέλματα που χάνονται  
Επ.11  Ο λατερνατζής
16:30 Περάστε την πρώτη του μηνός
18:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
19:10 4Greece Open House Athens
19:20 Art beat
19:30 Μπάσκετ: Ολυμπιακός - Ρεάλ Μαδρίτης LIVE
21:15 Η ιστορία των χρόνων μου  Δημοσθένης Κοκκινίδης - 1967
22:00 Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
22:45 Η μηχανή του χρόνου Ο δρόμος προς τη χούντα - 1ο μέρος και 2ο
00:45 Champions League
01:45 4Greece
02:00 Art beat
02:20 Οι φίλοι μου
03:20 Παραδοσιακά επαγγέλματα που χάνονται
04:00 The great Egyptians - 1ος κύκλος 
Επ.3  Επ. 3
05:00 Η ιστορία των χρόνων μου
Πρόγραμμα MTV
08:00 Greeklips
09:00 Made
10:00 I used to be fat
11:00 Pure Local
12:00 Your noise daily
12:10 Spanking new
13:00 Made
14:00 Catfish: The TV show
15:00 Big time rush
15:30 Victorious
16:00 Plain Jane
17:00 Pimp my ride
18:00 Your noise daily
18:10 I used to be fat
19:00 Awkward
20:00 Moving in
20:30 Moving in
21:00 Only hits
22:00 Sleeping with the family
23:00 Your noise daily
23:10 Snooki και Jwoww
00:00 Jersey Shore
01:00 Geordie Shore
02:00 Only hits
05:00 Pure Local
06:00 Only hits
Πρόγραμμα Kontra Channel
06:00 Kontra News το Σαββατοκύριακο
07:00 Μαντάς
10:00 Οικοζήν
11:00 Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
16:00 Κόντρα και Ρήξη
17:00 Ελλήνων Έγερσις
18:00 Mega Card
18:30 Kontra Sports
18:40 Α.Μ.Ε.Α - Οικολογικό Δελτίο - Καιρός
18:50 Οικοζήν
19:50 Kontra News
21:00 Εκλογές 2014
22:00 Επί του Πιεστηρίου
Πρόγραμμα Extra 3
06:30 Τηλεαγορές
12:00 Τηλεαγορές
17:55 Ραντεβού με τη Μαριαλένα
18:00 Τηλεαγορές
19:55 Ειδήσεις στη Νοηματική
20:00 Τηλεαγορές
20:45 Χωρίς αναισθητικό
21:55 Αποκαλυπτικό Δελτίο
23:20 Δελτίο Ειδήσεων
23:30 Κίτρινος τύπος
Πρόγραμμα STAR
06:15 Trauma - 1ος Κύκλος 
Επ.1  Pilot
07:15 Beyblade: Metal Fusion
07:45 Γούντι ο τρυποκάρυδος
08:00 Ιστορίες με τους Τομ και Τζέρι
08:30 Μάγια η μέλισσα
08:45 Max Steel
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:30 Ben and Holly
10:00 Tree Fu Tom
10:30 Littlest Pet Shop
11:00 Garfield
11:15 Barbie Fairytopia: Το μυστικό του ουράνιου τόξου
11:45 Η Γη πριν αρχίσει ο χρόνος 8
13:00 Ο Σκούμπι Ντου στη Χαβάη
14:30 Μικροί μπελάδες
16:15 Airborne
18:00 Ο μπάτσος της μαμάς
19:45 Ειδήσεις STAR
21:00 Η μαγική νταντά
23:00 Η ώρα των εκτελεστών
01:30 Αεροπλανοφόρο Νίμιτς: Επιστροφή στην κόλαση
03:45 Κίκμποξερ 2
Πρόγραμμα Ε
10:30 BEN 10
11:00 Call and win
13:00 Ταξίδι στις γεύσεις
13:25 Τώρα ό,τι συμβαίνει
15:45 Τα λέμε
17:50 E news
19:30 Ταξίδι στις γεύσεις
20:30 Ειδήσεις Ε
20:35 Απαντήσεις
21:30 Θύμιος, ο δαιμόνιος ντετέκτιβ
23:30 Ο Λαμπρούκος μπαλαντέρ
01:30 Travel guide
02:30 Ντοκιμαντέρ
03:00 Τα λέμε
04:50 Χρώματα Ελλάδας
05:50 Με ανοιχτά αυτιά
Πρόγραμμα Nickelodeon
06:25 Drake & Josh
06:50 Big time rush
07:15 Planet Sheen
07:40 Μπομπ Σφουγγαράκης
08:05 Nickelodeon happy end
08:15 Nickelodeon music
08:30 Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια
08:55 Σούπερ ζωάκια
09:20 Μικρό μου πόνυ
09:45 Team Umizoomi
10:10 Bubble guppies
10:35 Η μαγική κιμωλία
11:00 Planet Sheen
11:30 Η τρομερή Μπι
11:55 Τζένη: το ρομπότ
12:20 Τα απίθανα μωρά
12:55 Hey Arnold
13:20 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
13:45 Tuff Puppy
14:15 Δυο φανταστικοί γονείς
14:45 Fan Boy & Chum Chum
15:15 Μπομπ Σφουγγαράκης
15:45 Άβαταρ
16:15 Το ρομπότ και το τέρας
16:45 Τα μυστικά της φάρμας
17:15 Χελωνονιντζάκια
17:45 Lalaloopsy
18:10 Winx Club
18:30 Nickelodeon happy end
18:40 Σάντζε και Κρεγκ
19:00 Δυο φανταστικοί γονείς
19:30 Nickelodeon wow!
19:35 Big time rush
20:00 Victorious
20:30 Μάρβιν Μάρβιν
21:00 Sam και Cat
21:30 Οι στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
22:00 Δυο φανταστικοί γονείς
22:30 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
23:00 Χελωνονιντζάκια
Πρόγραμμα Body in Balance
06:15 Belly Dance Workout με την Samsara
06:40 Body in Balance
06:45 Dru Meditation
07:00 Howard Napper Yoga
07:25 Core Strength Vinyasa Yoga
07:40 Core Strength Vinyasa Yoga
07:55 Six minute Workout με την Tracey Mallet
08:00 Caribbean Workout
08:25 Six minute Workout με την Tracey Mallet
08:30 Beat Arthritis Naturally
08:50 Beat Arthritis Naturally
09:00 Body in Balance
09:05 Dynaband
09:15 Dynaband
09:30 Yoga για Εσάς και το Μωρό σας με την Tara Lee
09:55 The Really Useful Health Show
10:00 Body in Balance
10:15 Body in Balance
10:25 Body in Balance
10:30 Body in Balance
10:45 Body in Balance
11:00 Yoga Rhythm με την Charlie Sales
11:25 Yoga Rhythm με την Charlie Sales
11:45 Body in Balance
11:50 Pilates for Pregnancy με την Lynne Robinson
12:00 Pilates for Pregnancy με την Lynne Robinson
12:15 Kundalini Yoga-Chakras με την Maya Fiennes
12:35 Caribbean Workout
13:00 Tai Chi Nation
13:20 Body in Balance
13:30 Core Strength Vinyasa Yoga
13:40 Core Strength Vinyasa Yoga
13:55 Body in Balance
14:00 Core Strength Vinyasa Yoga
14:10 Core Strength Vinyasa Yoga
14:30 Body in Balance
14:40 Body in Balance
14:55 Stress Less με τον Charles Linden
15:10 Stress Less με τον Charles Linden
15:20 The Really Useful Health Show
Πρόγραμμα Blue Sky
06:00 Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
07:00 Ραντεβού με την Επικαιρότητα
08:00 Telemarketing
09:00 Ραντεβού το Μεσημέρι
11:00 Όμορφη Μέρα
13:00 Telemarketing
13:30 Lipstick
14:00 Ραντεβού με την Επικαιρότητα
15:00 Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
15:30 ΕΥ Ladies
16:30 Telemarketing
18:00 Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
18:30 Blue Sky Economy
20:30 Lipstick
21:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
22:00 Τέλος εποχής
23:30 Telemarketing
Πρόγραμμα ΑΡΤ
06:30 Ιπποκράτους Πολιτεία
07:00 Η Ώρα του Φορολογούμενου
08:00 Ιστορικές Μνήμες
08:30 Μια Τηλεϊατρική Καλημέρα
09:30 Πρωινή Αρτηρία
11:30 Τηλεπωλήσεις
12:30 GR Express
13:00 Τηλεπωλήσεις
14:00 Αστροσκόπιο
14:30 Κόντρα και Ρήξη
15:30 Όλη η Ελλάδα μια Γειτονιά
17:30 Σπορ - Σκορ - Ρεκόρ
18:30 American Zone
19:30 Τηλεπωλήσεις
20:00 ΛΑΟΣ και Ελλάδα
20:30 Πράσινο φως
21:30 Τηλεπωλήσεις
22:00 Εναλλακτικό δελτίο
23:30 Όλη η Ελλάδα μια Γειτονιά