Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote cinema 1 HD
06:00 Lucky
07:30 Μπολτ
09:10 77 Chances
10:45 Το δώρο της ζωής
12:30 Υποψήφιος μάγος
14:20 Star Trek Into Darkness
16:40 Σχέδιο πτήσης
18:30 Point break
20:30 Kids Flix
21:00 Η Αλίκη στην χώρα των θαυμάτων
22:30 Deepwater Horizon
00:30 Winter Brothers
02:05 Ποίηση χωρίς τέλος
04:20 Η ασυμβίβαστη
Πρόγραμμα novacinema1
07:20 Κινηματογραφικά νέα
08:00 "Επιχείρηση: Argo΄" - Η αληθινή ιστορία
10:00 The swan princess: A royal myztery
11:25 Αυτό που θέλει το κορίτσι
13:10 Κινηματογραφικά νέα
13:40 Η γυναίκα του ζωολογικού κήπου
15:50 Jalouse
17:40 72η Τελετή Απονομης Βραβείων Bafta
19:55 Το βιβλιοπωλείο της Κυρίας Γκριν
22:00 Taxi 5
23:55 7 μέρες στο Έντεμπε
01:45 22 Jump Street
03:40 Thank you for your service
05:40 Παντρέψου με ρε φίλε
Πρόγραμμα FOXlife
05:20 Jamie's Comfort Food - 1ος Κύκλος 
Επ.1  The Ultimate Burger
06:00 Quantico - 2ος Κύκλος 
Επ.21  Rainbow
06:35 Quantico - 2ος Κύκλος 
Επ.22  Resistance
07:20 Quantico - 3ος Κύκλος 
Επ.1  The Conscience Code
08:05 Quantico - 3ος Κύκλος 
Επ.2  Fear and Flesh
08:45 Quantico - 3ος Κύκλος 
Επ.3  Hell's Gate
09:30 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.4  The Tiger In The Tale
10:15 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.5  The Method In The Madness
11:00 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.6  The Patriot In Purgatory
11:45 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.7  The Bod In The Pod
12:30 Bones - 8ος Κύκλος 
Επ.8  The But In The Joke
13:15 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.6  On the Same Paige
13:35 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Lettuce
14:00 Station 19 - 2ος Κύκλος 
Επ.4  Lost and Found
14:45 Grey's anatomy - 15ος κύκλος 
Επ.12  Girlfriend in a Coma
15:30 Jamie's Super Food - 1ος Κύκλος 
Επ.6  Health Bomb Breakfast and Chicken and Hummus
16:15 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.8  Kill Switch
17:00 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.9  Last Action Hero
17:45 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.1  Big Mama P
18:10 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.2  What About Fred?
18:35 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.3  Jury Duty
18:55 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.4  No Girl
19:20 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.5  Bob & Carol & Nick & Schmidt
19:40 New Girl - 5ος Κύκλος 
Επ.6  Reagan
20:05 Jamie's Comfort Food - 1ος Κύκλος 
Επ.1  The Ultimate Burger
21:00 Modern Family - 10ος Κύκλος  
Επ.6  On the Same Paige
21:20 Single Parents - 1ος Κύκλος  
Επ.6  Lettuce
21:50 Once upon a time - 7ος Κύκλος 
Επ.4  Beauty
22:35 Good Trouble - 1ος Κύκλος  
Επ.3  Allies
23:20 Top chef - 14ος Κύκλος  
Επ.6  A Southern Legend
00:10 How to get away with murder - 5ος Κύκλος 
Επ.9  He Betrayed Us Both
00:55 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.8  Kill Switch
01:35 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.9  Last Action Hero
02:20 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.10  Bad Santa
03:05 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.11  Castle, P.I.
03:50 Castle - 7ος Κύκλος 
Επ.12  Private Eye Caramba!
04:30 Quantico - 2ος Κύκλος 
Επ.21  Rainbow
Πρόγραμμα ANT1
06:00 Πάτερ ημών
06:45 Οι μεν και δεν Εορταστικό επεισόδιο
07:45 Της Ελλάδος τα παιδιά  Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο
08:45 Θα βρεις τον δάσκαλό σου - 2ος κύκλος 
Επ.13 
09:45 Το καφέ της Χαράς
11:45 Υγεία Πάνω απ΄ Όλα Κ7 Υγεία Πάνω απ' Όλα
13:00 Ant1 news
13:45 Merenda Mania
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.34  Τι είναι αυτό που το λένε αγάπη
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.35  Ο γάμος και το γαμώτο
16:00 Κάτι ψήνεται
17:00 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Ρουκ Ζουκ
18:15 Πέτα τη φριτέζα 
Επ.34  Sucianella di Dromokaitio
19:30 Ant1 news
20:45 Μια κυρία στα μπουζούκια
22:45 Η επιστροφή 
Επ.78  Επ. 78
23:45 Resident Evil 5: Η τιμωρία 3D
01:45 Vice Κ7 VICE
02:45 Κάρμα
03:45 Έρωτας κλέφτης
04:30 Το καφέ της Χαράς
05:15 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ALPHA
06:00 TV Mall
06:30 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Η μικρή γοργόνα
08:00 Βελούδο από μετάξι 
Επ.4 
09:00 Οδηγός καλής ζωής
10:00 Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
13:00 Ειδήσεις
13:50 Καλύτερα δεν γίνεται
16:50 Kitchen Lab
17:50 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
18:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.32  Επ. 32
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Το σόι σου Κ5 
Επ.29  Επ. 29
20:50 Πάμε πακέτο
22:50 Καπετάν φάντης μπαστούνι
00:50 Checkpoint Alpha
02:20 Μετά τα μεσάνυχτα
04:00 Revenge Body With Khloe Kardashian 
Επ.6  Untying the Knot Giraffically Sexy
05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Εικόνες
Πρόγραμμα novacinema2
08:00 Κινηματογραφικά νέα
08:35 Jumanji: Καλώς ήρθατε στη Ζούγκλα
10:40 Μυρμηγκοϊστορίες
12:15 Αντιο Κριστοφερ Ρομπιν
14:10 Αν μείνω
16:05 Ριψοκίνδυνοι άνδρες
18:25 Η ταινία LEGO Ninjago
20:10 Το κυνήγι της ευτυχίας
22:10 Ξενοδοχείο για τέρατα
23:50 Ένας ξένος στην πόλη
01:45 The disaster artist
03:35 Κινηματογραφικά νέα
04:10 127 ώρες
Πρόγραμμα Discovery
07:00 Πως φτιαχνεται; - κύκλος 4 Πως φτιαχνεται;
07:30 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Βρετανία
08:00 Κυνηγοι αποθηκευτικών χώρων - κύκλος 4 Βρετανία
08:30 Μηχανική σε εγκατάλειψη Κ2 Μηχανική σε εγκαταλειψη
09:30 Μηχανική σε εγκατάλειψη Κ2 Μηχανική σε εγκαταλειψη
10:30 Πώς φτιάχνεται; - κύκλος 14 Πως φτιαχνεται;
11:00 Έμποροι του διαστήματος
12:00 Οι ειδικοι τών οπλων Τσεκούρι-καριοφίλι
13:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Ford Escort RS Cosworth του 1995
14:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Toyota Supra
15:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Ford Mustang Mach 1
16:00 Ρεκτιφιε συνεργειων - κύκλος 1 Zurba Industries
17:00 Ένα διαφορετικό συνεργείο - κύκλος 2 Ford Sunliner
18:00 Ααρον Κάουφμαν: Αλλάζοντας Ταχύτητες Ωρα για ράλι
19:00 American Chopper Κ10 Νέο κεφάλαιο
20:00 Αγνωστη αποστολη Κ4 Ο θησαυρός του Jean Lasifi
21:00 Άγνωστη αποστολή 
Επ.1  Ο ναός της καταστροφής
22:00 Σκληρες δουλειες Πιλότος δοκιμαστικών αεροπλάνων
23:00 Πυρετός του χρυσού: ορμητικά ποτάμια Καταστροφή βυθοκόρου
00:00 Στον πυρετό του χρυσού Κ9 Επικίνδυνο μεροκάματο
01:00 Προσοχή κίνδυνος! Χωρίς όρια
02:00 Προσοχή κίνδυνος! Νίκη ή αποτυχία
03:00 Άγνωστη αποστολή Κ4 
Επ.2  Η προέλευση του Στόουνχεντζ
04:00 Σκληρες δουλειες Πιλότος δοκιμαστικών αεροπλάνων
05:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Porsche 924 του 1987
06:00 Επισκευάζοντας Αυτοκίνητα - Κ 14 Επισκευαζοντας αυτοκινητα
Πρόγραμμα National Geographic
06:25 Επικίνδυνες διαδρομές στην Αμερική Νεκρή ζώνη
07:15 Ιαπωνια: μεταξυ γης και ουρανου Κ1 Το νησί του χιονιού
08:45 Ice road rescue - κύκλος 1 Φορτία παντού
09:35 Ανταρκτική - κύκλος 1 Αγώνας Διαφυγής
10:25 Οι δυσκολότερες επισκευές στον κόσμο Κατάρρευση στο Βέγκας
11:15 Οι δυσκολότερες επισκευές στον κόσμο Τρενάκι στο νερό
12:00 Supercar Megabuild - κύκλος 2 McLaren P1 Hyperbike
12:50 Νησί χωρίς κανόνες Ψάχνοντας για αίμα
14:25 Βασιλιαδες τών ορυχειων - κύκλος 1 Δυναμικός λυχνίτης
15:10 Βασιλιαδες τών ορυχειων - κύκλος 1 Αφρικανική Ακουαμαρίνα
15:55 Σκανάροντας το παρελθόν 
Επ.2  Πέτρα
16:50 Αρχαίες Υπερκατασκευές 
Επ.4  Αγία Σοφία - Κωνσταντινούπολη
17:40 Αρχαίες υπερκατασκευές - 2ος κύκλος Machu Picchu
18:30 Αρχαίες Υπερκατασκευές 
Επ.6  Άνγκορ Βατ
20:05 General Magic: Μια εταιρεία με όραμα
21:40 Year million - κύκλος 1 Ενέργεια Πέρα από τη Γη
22:30 Φυλακισμενοι στό εξωτερικο Κ12 Συντριβή στη ζούγκλα
23:20 Σκανάροντας το παρελθόν 
Επ.2  Πέτρα
00:10 Αρχαίες Υπερκατασκευές 
Επ.4  Αγία Σοφία - Κωνσταντινούπολη
01:00 Αρχαίες υπερκατασκευές - 2ος κύκλος Machu Picchu
01:50 Βασιλιαδες τών ορυχειων - κύκλος 1 Δυναμικός λυχνίτης
02:35 Βασιλιαδες τών ορυχειων - κύκλος 1 Αφρικανική Ακουαμαρίνα
03:25 Οι δυσκολότερες επισκευές στον κόσμο Κατάρρευση στο Βέγκας
04:15 Οι δυσκολότερες επισκευές στον κόσμο Τρενάκι στο νερό
05:00 Αρχαίες Υπερκατασκευές 
Επ.4  Αγία Σοφία - Κωνσταντινούπολη
Πρόγραμμα Fox
05:00 American Horror Story - 7ος Κύκλος 
Επ.7  Valerie Solanas Died For Your Sins: Scumbag
05:45 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.18  The one where Rachel smokes
06:00 Suits - 2ος Κύκλος 
Επ.11  Blind-Sided
06:35 Suits - 2ος Κύκλος 
Επ.12  Blood In The Water
07:20 Suits - 2ος Κύκλος 
Επ.13  Zane Vs. Zane
08:05 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.19  The one where Ross can't flirt
08:30 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.10  The one with the inappropriate sister
08:50 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.11  The one with all the resolutions
09:15 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.12  The one with Chandler's work laugh
09:35 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.13  The one with Joey's bag
10:00 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.17  Of Course
10:20 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.18  Say Cheese
10:45 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.19  Zoo or False
11:05 American dad! - 6ος Κύκλος 
Επ.16  Jenny Fromdabloc
11:30 American dad! - 6ος Κύκλος 
Επ.17  An Incident At Owl Creek
11:50 Suits - 2ος Κύκλος 
Επ.11  Blind-Sided
12:35 Suits - 2ος Κύκλος 
Επ.12  Blood In The Water
13:25 Suits - 2ος Κύκλος 
Επ.13  Zane Vs. Zane
14:10 Suits - 2ος Κύκλος 
Επ.14  He'S Back
14:55 Suits - 2ος Κύκλος 
Επ.15  Normandy
15:35 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.8  Buck, Actually
16:20 Prison Break - 1ος κύκλος 
Επ.11  And Then There Were 7
17:05 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.15  The one with the girl who hits Joey
17:30 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.16  The one with the cop
17:55 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.17  The one with Rachel's inadvertent kiss
18:15 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.18  The one where Rachel smokes
18:40 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.19  The one where Ross can't flirt
19:05 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.20  Home Wreckers
19:25 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.21  Twin Beds
19:50 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.22  Robots Vs. Wrestlers
20:15 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.23  The Wedding Bride
20:35 How I Met Your Mother - 5ος κύκλος 
Επ.24  Doppelgangers
21:00 9-1-1 - 2ος Κύκλος 
Επ.9  Episode #2.9
21:45 Deep State - 1ος Κύκλος 
Επ.8  Blood in the Sand
22:45 The Walking Dead - 9ος Κύκλος 
Επ.9  Adaptation
23:30 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.10  The one with the inappropriate sister
23:55 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.11  The one with all the resolutions
00:20 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.12  The one with Chandler's work laugh
00:40 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.13  The one with Joey's bag
01:05 Τα φιλαράκια - 5ος κύκλος 
Επ.14  The one where everybody finds out
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
10:00 Σαββατοκύριακο με δράση
12:00 Goal χωρίς σύνορα
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
14:40 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν
15:45 Food n' Friends
17:00 Happy traveller
18:00 Δελτίο στη Νοηματική
18:15 Dot.com
19:30 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Survivor - 2018
00:20 Deadly Women Κ8 
Επ.5  Catch me if you can
01:10 Deadly Women Κ8 
Επ.6  Hunger for Cash
02:00 Fatal vows Κ2 
Επ.2  Dixiano
03:00 Dot.com
04:15 Ο Κώδικας του Ιησού  
Επ.3  Ιούδας Ισκαριώτης
05:00 Happy traveller
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
06:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
06:45 Μαζί το Σαββατοκύριακο
10:00 Πάμε Αλλιώς
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
12:30 Επτά
13:30 Europe
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
17:00 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
18:00 Pre game
19:00 Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης LIVE
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Στα τραγούδια λέμε ναι Κ2 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
00:15 Στα τραγούδια λέμε ναι Κ2 Στα Τραγούδια Λέμε Ναι
01:15 Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης
03:05 Οι Έλληνες  A League - Το Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
04:00 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
04:55 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
05:50 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
06:30 Γιακαρί
07:00 Schooltube  Μουριές
08:00 Και μιλάει και λαλάει  
Επ.5  Τα επτά θηρία
08:30 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.11  Επ. 11
08:45 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.12  Επ. 12
09:00 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.31  I Want to Be Queen
09:15 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.32  I Don't Want to Kiss Great Aunty
09:30 Όλι: Περιπέτεια στο Βυθό  
Επ.16  Επ. 16
10:00 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.5  Επ. 5
10:15 Η Γουάντα και ο εξωγήινος 
Επ.6  Επ. 6
10:30 Old Tom 
Επ.5  Επ. 5
10:45 Old Tom 
Επ.6  Επ. 6
11:00 Η όαση του Όσκαρ 
Επ.33  Επ. 33
11:10 Η όαση του Όσκαρ 
Επ.34  Επ. 34
11:20 Η όαση του Όσκαρ 
Επ.35  Επ. 35
11:30 Ανιμάλια 
Επ.10  Επ. 10
12:00 Το Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι Κ8 
Επ.20  Επ. 20
13:00 Επιχειρήματα
14:00 Τοσοδούλικα: Η κοιλάδα των χαμένων μυρμηγκιών
15:30 Ο αχόρταγος
17:30 Οι εκπομπές που αγάπησα Έλλη Λαμπέτη
18:30 Η πριγκίπισσα και το σμαράγδι του οζ Α' Μέρος
20:00 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 9 
Επ.17  From Buffalo with Love
21:00 Ζητείται τίμιος
22:30 Ο εμποράκος
00:30 Tesis
02:30 Ένα Ξενοδοχείο Δίπλα στη Θάλασσα 
Επ.1  Επ. 1
03:20 Ντετέκτιβ Μέρντοχ - κύκλος 9 
Επ.17  From Buffalo with Love
04:15 Η πριγκίπισσα και το σμαράγδι του οζ Α' Μέρος
05:45 Επιχειρήματα
Πρόγραμμα novacinema3
07:05 Κινηματογραφικά νέα
08:00 Βασιλιάς Αρθούρος: Ο θρύλος του σπαθιού
10:05 Η φωλιά
11:40 Κινηματογραφικά νέα
12:10 Απαγωγή
13:50 Η κοκκινοσκουφίτσα
15:35 Υπόθεσις Τόμας Κράουν
17:25 Ο άντρας που έριξε τον Λευκό Οίκο
19:15 Οι άγγελοι του Τσάρλι
21:00 Ομάδα υποβρύχιων καταστροφών
22:50 Κάποτε στο Μεξικό
00:35 Κινηματογραφικά νέα
01:30 Les Francaises Anthology (p. 2)
04:10 Ένας τέλειος φόνος
Πρόγραμμα E! Entertainment
07:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 After THOT
08:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 After THOT
09:00 E! news
10:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Στον κόσμο των Kardashians
11:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Στον κόσμο των Kardashians
12:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Στον κόσμο των Kardashians
13:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Στον κόσμο των Kardashians
14:00 E! news
15:00 Ζωντανα απο το κόκκινο χαλί - κύκλος 1 Τα Βραβεία της Ακαδημίας 2018
17:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Τα μπαλκόνια της ευτυχίας
18:00 Αποτυχημενες επεμβασεις Κ5 Τα μπαλκόνια της ευτυχίας
19:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Στον κόσμο των Kardashians
20:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Στον κόσμο των Kardashians
21:00 Στον κόσμο των Kardashians Κ15 Στον κόσμο των Kardashians
22:00 Ζωντανα απο το κόκκινο χαλί - κύκλος 1 Τα Βραβεία της Ακαδημίας 2018
00:00 E! news
01:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
02:00 Η σημασια του να εισαι μπαϊ
03:00 E! news
04:00 Μονοι και διάσημοι - κύκλος 2 Τελικά υπάρχει ελπίδα
05:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 After THOT
06:00 Η πλατινενια ζωη Κ1 After THOT
Πρόγραμμα STAR
06:15 Xiaolin Showdown
06:45 Φωτιά, πυροσβέστες!
07:15 Τομ και Τζέρι
07:40 Ben and Holly
08:10 Robocar Poli
08:40 Χταποδοναύτες
09:10 Πέππα: Το γουρουνάκι
09:25 Κλίο και Κουκίν
09:45 Κουταβοφιλαράκια
10:15 Σον, το πρόβατο
10:45 Garfield
11:15 Μπάρμπι Ραπουνζέλ
12:00 BEN 10
12:30 Mecard
13:00 Tom and Jerry Show
13:30 Be Cool Scooby-Doo!
14:00 Stars system
15:00 STAR News
15:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
15:40 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.14  The one with Phoebe's ex-partner
16:10 Τα φιλαράκια - 3ος κύκλος 
Επ.15  The one where Ross and Rachel take a break
16:40 Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά
18:50 House Κ1 
Επ.9  Επ. 9
19:50 STAR News
21:00 Η εποχή των παγετώνων 4: Ο χορός των ηπείρων 3D
22:50 I love Karditsa
01:00 Ο θησαυρός του μακαρίτη
03:15 Red riding: 1974
Πρόγραμμα Cosmote cinema 2 HD
07:10 Σφαίρες πάνω από το Μπρόντγουεϊ
08:50 Ρεβέκκα
11:00 Μις Πέρεγκριν - Στέγη για ασυνήθιστα παιδιά
13:10 Στη χώρα των άλλων
14:45 Μοντέρνα τέρατα
16:20 Ghost Squad
18:00 Παίζοντας στα τυφλά
20:00 Elizabeth: Η χρυσή εποχή
01:00 Κορίτσια ημερολογίου
02:50 Η τελευταία οικογένεια
04:50 Το άνθος
Πρόγραμμα Cosmote cinema 3
07:30 Μην είδατε τον Παναή
08:50 Καημοί στη φτωχογειτονιά
10:10 Αγωνία
11:50 Κρουαζιέρα στη Ρόδο
13:10 Άλλος... για το εκατομμύριο!
14:35 Προ παντός ψυχραιμία
15:50 Τα τρία μωρά
17:25 Ραντεβού με τον ερώτα
18:45 Ο άνθρωπος του τραίνου
20:25 Ο κατεργάρης
22:00 Η θεία μου η χίπισσα
23:40 Ο θησαυρός του μακαρίτη
01:15 Ο ανακατωσούρας
02:45 Νύχτες στο Μιραμάρε
04:20 Εκατό χιλιάδες λίρες
05:40 Τρεις κούκλες κι εγώ
Πρόγραμμα Cosmote cinema 4 HD
06:00 Private eyes Κ2 
Επ.10  Επ. 10
07:00 Rise Κ1 
Επ.3  Επ. 3
08:00 Dukes of Hazzard Κ2 
Επ.12  Επ. 12
09:00 Dukes of Hazzard Κ2 
Επ.13  Επ. 13
10:00 Dukes of Hazzard Κ2 
Επ.14  Επ. 14
11:00 Baywatch Κ1 
Επ.16  Επ. 16
12:00 Baywatch Κ1 
Επ.17  Επ. 17
13:00 MacGyver - 3ος κύκλος 
Επ.12  Early Retirement
14:00 The flatey enigma Κ1 
Επ.2  Episode #1.2
15:00 FBI Κ1 
Επ.13  Επ. 13
16:00 Butterfly 
Επ.2  Επ. 2
17:00 The resident Κ2 
Επ.14  Episode #2.14
18:00 Tin star Κ2 
Επ.4  Episode #2.4
00:00 The Split Κ1 
Επ.3  Episode #1.3
01:00 The Good Fight Κ2 
Επ.3  Επ. 3
02:00 The Good Fight Κ2 
Επ.4  Επ. 4
03:00 Escape at dannemora 
Επ.3  Επ. 3
04:05 Επικίνδυνες Αποστολές Κ7 
Επ.8  Επ. 8
05:00 Gunpowder 
Επ.3  Επ. 3
Πρόγραμμα novasports1
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός (M)
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (M)
14:00 THE JOURNEY
14:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
15:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΟΦΗ (M)
17:00 ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ
19:00 ΚΑΛΙΑΡΙ - ΠΑΡΜΑ
21:00 THE JOURNEY
21:30 ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΜΙΛΑΝ
23:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος (M)
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός (M)
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΟΦΗ (M)
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα History Channel HD
06:50 Ο κόσμος των Ελλήνων 
Επ.3  Επ. 3
07:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.50  Επ. 50
08:00 Αρχαία Τέχνη: Ευφρόνιος
08:40 Οι Θησαυροί της Αρχαίας Ελλάδας 
Επ.3  Επ. 3
09:40 Οι Θεοί των Αρχαίων Ελλήνων
10:30 Έτσι χάσαμε τη Σμύρνη
11:10 Από την άλωση της Πόλης στην Επανάσταση του 1821
12:20 Κρήτη - Ιδαίου Μύθοι
13:40 Βιβλίο και βιβλιοθήκες 
Επ.2  Επ. 2
14:30 Νικόλαος Πλαστήρας
14:50 Ο κόσμος των Ελλήνων 
Επ.3  Επ. 3
15:50 Τρία Λεπτά για την Ελληνική Γλώσσα 
Επ.50  Επ. 50
16:00 Δείπνο με τον Πλάτωνα 
Επ.6  Ρόδος
16:40 Η Θέα που Αλλάζει - Σπύρος Βασιλείου
17:00 Αρχαίοι έλληνες φιλόσοφοι: γέφυρες γνώσης 
Επ.8  Επ. 8
18:10 Μεσόγειος - Η Ελληνική Λίμνη 
Επ.3  Επ. 3
19:10 Μυστηριώδη Μνημεία της Αρχαίας Ελλάδας
20:00 Εν χορδαίς και οργάνοις 
Επ.12  Επ. 12
20:50 Φράσεις με ιστορία 
Επ.13  Επ. 13
00:00 Αρχαίοι έλληνες φιλόσοφοι: γέφυρες γνώσης 
Επ.8  Επ. 8
01:00 Μυστηριώδη Μνημεία της Αρχαίας Ελλάδας
02:00 Μεσόγειος - Η Ελληνική Λίμνη 
Επ.3  Επ. 3
03:00 Δείπνο με τον Πλάτωνα 
Επ.6  Ρόδος
03:30 Οι Έλληνες 
Επ.2  Από το 'σκοτάδι' στον θρίαμβο
04:30 Εν χορδαίς και οργάνοις 
Επ.12  Επ. 12
05:30 Χιώτης: ο μάγκας που έβαλε κολόνια στο τραγούδι 
Επ.2  Επ. 2
Πρόγραμμα novasports1
10:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός (M)
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (M)
14:00 THE JOURNEY
14:30 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
15:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΟΦΗ (M)
17:00 ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΙΤΣ
19:00 ΚΑΛΙΑΡΙ - ΠΑΡΜΑ
21:00 THE JOURNEY
21:30 ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΜΙΛΑΝ
23:30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ FREESPORTS - Αθλητικό μαγκαζίνο (M)
00:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος (M)
02:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός (M)
04:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2018/19 - ΑΕΚ - ΟΦΗ (M)
06:00 Νovasports1HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
06:00 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.18  Επ. 18
06:45 Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον - Κάρντιφ Σίτι
09:00 Ποδόσφαιρο: Τότεναμ - Ντόρτμουντ
11:15 Ποδόσφαιρο: Μπράιτον Χόουβ Άλμπιον - Μπέρνλι
13:30 Ποδόσφαιρο: ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ - Άρσεναλ
15:45 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.18  Επ. 18
16:30 Ποδόσφαιρο: Σάλκε - Φράιμπουργκ LIVE
18:30 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
19:00 UEFA Champions League Magazine 2018-19 
Επ.18  Επ. 18
19:30 Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Πόρτο
21:30 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση της Δευτέρας
22:30 Ποδόσφαιρο: Πόρτο - Βιτόρια Σετούμπαλ LIVE
00:30 Ο Κόσμος του Αγγλικού Πρωταθλήματος 2018-19
01:00 Αγγλικό Πρωτάθλημα 2018-19 - Ανασκόπηση της Δευτέρας
02:00 Ποδόσφαιρο: Ζυρίχη - Νάπολι
04:00 Ποδόσφαιρο: Γαλατάσαραϊ - Μπενφίκα