Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τετάρτη 29 Μαρτίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα novasports1
04:00 Η ώρα των πρωταθλητών
05:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός (E)
07:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα (E)
09:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Ολυμπιακός - Πανιώνιος (E)
11:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα (E)
13:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (E)
15:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα (E)
17:00 Basketball Champions League - κύκλος 1 Βιλερμπάν - Τενερίφη (E)
19:00 Παναθηναϊκος - ΝΟΒ
20:30 Ο κόσμος των freesports
21:00 Η ώρα των πρωταθλητών
22:00 Super League Ελλαδα 2016/17 - κύκλος 1 ΠΑΟΚ - Πανιώνιος (E)
Πρόγραμμα novasports3
09:00 Novasports3HD
12:00 Euroleague
13:45 Stoiximan.gr Basket League 2016/17 - κύκλος 1 Τρίκαλα - Ολυμπιακός (E)
15:45 Euroleague
17:30 Euroleague
19:30 Euroleague
21:30 Basketball Champions League
23:30 Stoiximan.gr Basket League 2016/17 - κύκλος 1 Τρίκαλα - Ολυμπιακός (E)
Πρόγραμμα novasports6
02:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
03:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
03:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
04:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
05:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
06:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
06:30 Ματchback
08:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
09:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
09:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
10:00 Legend stories season - κύκλος 2 Γιώργος Αφρουδάκης
11:00 Legend stories season - κύκλος 2 Γιώργος Αφρουδάκης
12:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
12:30 Ματchback
14:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
15:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
15:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
16:00 Legend stories season - κύκλος 2 Γιώργος Αφρουδάκης
17:00 Legend stories season - κύκλος 2 Γιώργος Αφρουδάκης
18:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
18:30 Ματchback
20:30 Today - κύκλος 1 Μεγάλες ώρες του αθλητισμού
21:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
21:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
22:00 Legend stories season - κύκλος 2 Γιώργος Αφρουδάκης
23:00 Legend stories season - κύκλος 2 Γιώργος Αφρουδάκης
Πρόγραμμα Eurosport HD
02:30 Major league soccer
03:00 FIFA Football
03:30 Σνούκερ: Κινέζικο Όπεν
05:00 Ποδηλασία: Three Days of De Panne, Βέλγιο
06:00 Σνούκερ: Κινέζικο Όπεν
07:00 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Πορτογαλία
08:00 Ποδηλασία: Three Days of De Panne, Βέλγιο
09:00 Σνούκερ: Κινέζικο Όπεν
10:00 Σνούκερ: Κινέζικο Όπεν LIVE
10:30 Σνούκερ: Κινέζικο Όπεν LIVE
13:00 Σνούκερ: Κινέζικο Όπεν
13:30 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού
14:00 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Πορτογαλία
15:15 Ποδηλασία: Three Days of De Panne, Βέλγιο
16:00 Ποδηλασία: Three Days of De Panne, Βέλγιο LIVE
19:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
20:30 Καλλιτεχνικό Πατινάζ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
22:55 Νέα
23:05 Σνούκερ: Κινέζικο Όπεν
Πρόγραμμα Fox Sports HD
03:00 Minnesota Wild - Wash. Capitals
05:30 Formula E: Street Racers 2016/17
06:00 HSBC Sevens World Series: 2017 - κύκλος 1 Dubai
06:30 Gillette World Of Sport: 2017
07:00 Q-sport
07:30 NRL Fulltime 2017
08:00 Night of the Jumps: 2017
09:00 Dream Team Triathlon Series: 2017
09:30 FIM Superenduro: 2017
10:00 Mobil 1 The Grid: 2017
10:30 In Depth with Graham Bensinger: 2017 - κύκλος 1 Shaquille O'Neal
11:00 Minnesota Wild - Wash. Capitals
13:00 FIM X-Trial World Championship: 2017
14:00 Q-sport
14:30 NRL Fulltime 2017
15:00 Premier league of darts: 2017 - κύκλος 1 Newcastle
18:00 HSBC Sevens World Series: 2017 - κύκλος 1 Dubai
18:30 Extreme Sailing Series: 2017
19:00 FIM Superenduro: 2017
19:30 Formula E: Street Racers 2016/17
20:00 In Depth with Graham Bensinger: 2017 - κύκλος 1 Shaquille O'Neal
20:30 Mobil 1 The Grid: 2017
21:00 Minnesota Wild - Wash. Capitals
23:00 Extreme Sailing Series: 2017
23:30 Night of the Jumps: 2017
Πρόγραμμα Motors Tv
03:10 Fim Mx2 World Championship - κύκλος 1 Fim Mx2 World Championship
04:00 Fim Mx2 World Championship - κύκλος 1 Fim Mx2 World Championship
04:50 Dunlop Super 2 Series - κύκλος 1 1ος γύρος: Αδελαϊδα
06:50 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
08:25 UIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Jetspring - κύκλος 1 Group A
09:15 Toyota NZ 86 championship
10:05 Πρωτάθλημα Virgin Αυστραλία Supercars - κύκλος 1 1ος γύρος: Αδελαϊδα - 1ος αγώνας LIVE
12:35 Dunlop Super 2 Series - κύκλος 1 1ος γύρος: Αδελαϊδα
13:25 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
14:15 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
15:30 Road Racing Series
16:20 Road Racing Series
17:10 North West Stages LIVE
18:25 Βρετανικο πρωτάθλημα ράλι 1ος γύρος: Mid-Wales
19:15 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
20:05 Lucas Oil Off Road Racing Series Lucas Oil Off Road Racing Series
23:00 Road Racing Series
23:50 Road Racing Series
Πρόγραμμα novasports2
04:00 Πορτογαλικό πρωταθλήμα ποδοσφαίρου
06:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
08:00 Η ώρα των πρωταθλητών
09:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Νις - Καέν (Ε)
11:00 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Μίντλεσμπρο - Μάντσεστερ Σίτι (E)
13:00 Ντεπορτίβο Τσάβες - Μπράγκα (E)
15:00 Γερμανικο κυπέλλο ποδοσφαίρου - κύκλος 1 Αϊντραχτ Φρ. - Αρμίνια Μπίλεφελντ (E)
17:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ναντ - Νις (Ε)
19:00 Πάσος Φερέιρα - Μπενφίκα (Ε)
21:00 Παγκοσμίο Πρωταθλήμα kiteboard
21:30 Basketball Champions League
23:30 Ο κόσμος των freesports
Πρόγραμμα novasports4
07:00 Novasports4HD
12:00 Basketball Champions League - κύκλος 1 Πίναρ Καρσίγιακα - Βενέτσια (E)
14:00 116ο Τουρνουα Γκολφ U.S. Open - κύκλος 1 1η μέρα, Πενσιλβάνια
21:00 Basketball Champions League
23:00 Ο κόσμος των freesports
23:30 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών
Πρόγραμμα Action24
02:30 Tour de romandie
03:30 Volvo Ocean Race
04:00 Ajax TV
05:00 Ποδόσφαιρο
07:00 Cycling tour Taihu
09:00 Tour Series Britain
11:00 Sports Live
12:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
17:30 Gillette World Sports
18:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
19:00 Ο αγιος - κύκλος 1 The Invisible Millionaire
20:00 Sports Live
21:00 Evening report
23:00 Ελεύθερος σκοπευτής
Πρόγραμμα novasports7
09:00 Παίζουμε Ελλάδα πόλο
10:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
11:30 Η ώρα των πρωταθλητών
12:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Volley League Παμε Στοιχημα 2016/17 (Ζ) - κύκλος 1 Ηρακλής - Φοίνικας Σύρου (E)
14:05 Παίζουμε Ελλάδα πόλο
15:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χάντμπολ
16:30 Η ώρα των πρωταθλητών
17:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Volley League Παμε Στοιχημα 2016/17 (Ζ) - κύκλος 1 Ηρακλής - Φοίνικας Σύρου (E)
20:00 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Volley League Παμε Στοιχημα 2016/17 (Ζ) - κύκλος 1 Κηφισιά - Ολυμπιακός (10/12/16)
22:00 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Volley League Παμε Στοιχημα 2016/17 (Ζ) - κύκλος 1 Παναθηναϊκός - Κηφισιά (14/12/16)
Πρόγραμμα Eurosport2
03:30 Μπάσκετ: Eurocup 2016 - 2017
05:00 Σνούκερ: Κινέζικο Όπεν
06:00 Ποδηλασία: Three Days of De Panne, Βέλγιο
07:00 Σνούκερ: Κινέζικο Όπεν
09:00 Ποδηλασία: Three Days of De Panne, Βέλγιο
10:30 Ποδόσφαιρο: Γερμανία - Πορτογαλία
12:00 Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο
13:00 Ποδηλασία: Three Days of De Panne, Βέλγιο
14:30 Μπάσκετ: Eurocup 2016 - 2017
15:30 Σνούκερ: Κινέζικο Όπεν LIVE
18:30 Μπάσκετ: Eurocup 2016 - 2017
20:00 Σνούκερ: Κινέζικο Όπεν
22:00 Ποδηλασία: Three Days of De Panne, Βέλγιο
23:25 Νέα
23:35 Καλλιτεχνικό Πατινάζ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Πρόγραμμα Motorvision Channel
02:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
03:05 Υπερ-αυτοκίνητα
03:35 Υπερ-αυτοκίνητα
04:00 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
04:25 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
04:55 Ταξίδι στον Χρόνο
05:15 Ταξίδι στον Χρόνο
05:45 Κλασικοί αγώνες 
Επ.1  Pikes Peak
06:10 Κλασικοί αγώνες 
Επ.1  Pikes Peak
06:35 Διάνοιες του αυτοκινήτου 
Επ.1  Φερούτσιο Λαμποργκίνι
07:00 Ταξίδι στον Χρόνο
07:25 Ταξίδι στον Χρόνο
07:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
08:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
08:35 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
09:00 Υπερ-αυτοκίνητα
09:25 Υπερ-αυτοκίνητα
09:50 Top 10 Show 
Επ.13  Τα πιο επιτυχημένα αυτοκίνητα των 24ωρων αγώνων
10:10 Top 10 Show 
Επ.13  Τα πιο επιτυχημένα αυτοκίνητα των 24ωρων αγώνων
10:35 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
11:20 Κασκαντέρ 
Επ.1  Πέτα στη φωτιά
11:45 Μετατροπές
12:10 Μετατροπές
12:35 Ταξιδεύοντας 
Επ.1  Επ. 1
13:00 Ταξίδι στον Χρόνο
13:25 Ταξίδι στον Χρόνο
13:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
14:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
14:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
15:05 Υπερ-αυτοκίνητα
15:30 Υπερ-αυτοκίνητα
15:55 Οικολογική Οδήγηση
16:20 Οικολογική Οδήγηση
16:45 Χώρα παραγωγής - κύκλος 1 Μοτοσυκλέτες PG
17:10 Χώρα παραγωγής - κύκλος 1 Μοτοσυκλέτες PG
17:35 4x4 
Επ.28  4x4 Rallye Fun
18:00 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
18:30 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
19:00 ADAC GT Masters 
Επ.7  Red Bull Ring, Αυστρία - 1ος αγώνας
20:30 ADAC GT Masters 
Επ.7  Red Bull Ring, Αυστρία - 1ος αγώνας
Πρόγραμμα OTE Sport 1 HD
04:00 Ποδόσφαιρο: Γεωργία - Σερβία
06:00 Ποδόσφαιρο: Σκωτία - Σλοβενία
08:00 Ποδόσφαιρο: Ελβετία - Λετονία
10:00 Ποδόσφαιρο: Αζερμπαϊτζάν - Γερμανία
12:00 Ποδόσφαιρο: Ρωσία - Βέλγιο
14:00 Ποδόσφαιρο: Αγγλία - Λιθουανία
16:00 Ποδόσφαιρο: Κύπρος - Εσθονία
18:00 Ποδόσφαιρο: Ισπανία - Ισραήλ
20:00 Ποδόσφαιρο: Ρωσία - Βέλγιο
22:00 Ποδόσφαιρο: Βέλγιο - Ελλάδα
Πρόγραμμα OTE Sport 3 HD
04:00 Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ - Σάλκε
06:00 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ - Ξάνθη ΑΟ
08:00 Ποδόσφαιρο: Μπράουνσβαϊγκ - Χάιντενχαϊμ
10:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Πόρτο
12:00 Ποδόσφαιρο: Μονακό - Μάντσεστερ Σίτι
14:00 Ποδόσφαιρο: Ουνιόν Βερολίνου - Νυρεμβέργη
16:00 Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Αμβούργο
18:00 Ποδόσφαιρο: Γκενκ - Γάνδη
Πρόγραμμα OTE Sport 5 HD
02:55 Formula E 2016-17 - Magazine
03:25 WRC 2017
05:00 WRC 2017
06:00 Formula E 2016-17
07:50 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
08:50 WRC 2017
09:55 WRC 2017
11:00 WRC 2017
12:35 WRC 2017
13:35 Formula E 2016-17
15:15 Formula E 2016-17 - Magazine
15:45 Εκπομπή Grand Prix 2017 LIVE
17:30 Formula 1 2017
20:00 MotoGP 2017
21:00 Μηχανοκίνητα: IDEMITSUI Asia Talent Cup 2017
22:00 Μηχανοκίνητα: IDEMITSUI Asia Talent Cup 2017
23:00 WRC 2017
Πρόγραμμα OTE Sport 7 HD
08:00 COSMOTE SPORT 7HD
16:00 COSMOTE SPORT 7HD
19:00 Βόλεϊ: Ολυμπιακός - Γενισέι Κρασνογιάρσκ
21:30 COSMOTE SPORT 7HD
Πρόγραμμα EDGEsport HD
03:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
04:00 Παγκόσμιο Τουρνουά Snowboard
04:30 Lane one 1ος γύρος - Μάντσεστερ, Βρετανία
05:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial
06:00 Ο Κόσμος των Action Sports
07:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing
07:30 FISE World Series
08:00 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
08:30 IWWF Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 
Επ.2  Linyi
09:00 World Surf League
10:00 Uim F1 powerboating - κύκλος 1 
Επ.7  Ανασκόπηση σεζόν
10:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
11:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
12:00 Παγκόσμιο Τουρνουά Snowboard
12:30 Lane one 1ος γύρος - Μάντσεστερ, Βρετανία
13:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial
14:00 Ο Κόσμος των Action Sports
15:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing
15:30 FISE World Series
16:00 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
16:30 IWWF Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 
Επ.2  Linyi
17:00 World Surf League
18:00 Uim F1 powerboating - κύκλος 1 
Επ.7  Ανασκόπηση σεζόν
18:30 Formula Drift 
Επ.8  Evergreen Speedway
19:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
20:00 Παγκόσμιο Τουρνουά Snowboard
20:30 Lane one 1ος γύρος - Μάντσεστερ, Βρετανία
21:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial
22:00 Ο Κόσμος των Action Sports
23:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing
23:30 FISE World Series
Πρόγραμμα OTE Sport 2 HD
03:00 Ποδόσφαιρο: Ουντινέζε - Παλέρμο
05:00 Ποδόσφαιρο: Μπέτις - Οσασούνα
07:00 Ποδόσφαιρο: Μπολόνια - Κιέβο
09:00 Ποδόσφαιρο: Ουντινέζε - Παλέρμο
11:00 Ποδόσφαιρο: Μπέτις - Οσασούνα
13:00 Ποδόσφαιρο: Μίλαν - Τζένοα
15:00 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Σεβίλη
17:00 Ποδόσφαιρο: Αταλάντα - Πεσκάρα
19:00 Ποδόσφαιρο: Ντεπορτίβο λα Κορούνια - Θέλτα
21:00 Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Σασουόλο
23:00 Ποδόσφαιρο: Λας Πάλμας - Βιγιαρεάλ
Πρόγραμμα OTE Sport 4 HD
02:30 NBA Daily
03:00 Μπάσκετ: Χιούστον Ρόκετς - Γκόλντεν Στ. Γουόριορς LIVE
06:00 Pick n' Roll
07:30 Μπάσκετ: Χιούστον Ρόκετς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
10:00 Pick n' Roll
11:30 Μπάσκετ: Χιούστον Ρόκετς - Γκόλντεν Στ. Γουόριορς
14:00 NBA Daily
14:35 Pick n' Roll
16:05 Μπάσκετ: Χιούστον Ρόκετς - Γκόλντεν Στ. Γουόριορς
18:35 Μπάσκετ: ΑΕΚ - Παναθηναϊκός Superfoods
20:50 Fiba: Ο κόσμος του μπάσκετ
21:20 NBA Daily
21:55 Μπάσκετ: Χιούστον Ρόκετς - Γκόλντεν Στ. Γουόριορς
Πρόγραμμα OTE Sport 6 HD
03:00 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
04:00 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000 LIVE
06:30 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
14:30 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
19:30 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
20:30 Χάντμπολ: Στιγμιότυπα Γερμανικού Πρωταθλήματος 2016 - 2017
21:00 Χάντμπολ: VELUX EHF Champions League 2016-17
21:30 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2017
22:00 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000 LIVE
Πρόγραμμα OTE Sport 8 HD
08:00 COSMOTE SPORT 8HD
16:00 COSMOTE SPORT 8HD
21:45 Χάντμπολ: Μαγδεβούργο - Γκούμερσμπαχ
23:30 COSMOTE SPORT 6HD