Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 24 Ιουλίου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Cosmote Sport 1 HD
14:00 Ποδόσφαιρο: Τσέλσι - Γουότφορντ
16:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ροστόφ
18:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Έβερτον
20:00 Ποδόσφαιρο: Premier League Asia Trophy 2017
22:00 Ποδόσφαιρο: Premier League Asia Trophy 2017
00:00 Ποδόσφαιρο: Λιόν - Μπεσίκτας
02:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Έβερτον
04:00 Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου - Ρεάλ Μαδρίτης
Πρόγραμμα Cosmote Sport 5 HD
15:50 ERC 2017 - Magazine
16:20 WRC Μαγκαζίνο 2017
16:50 MotoGP 2017
17:55 Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
21:35 2017 Red Bull Air Race World Championship
23:50 WRC Μαγκαζίνο 2017
00:20 WRC 2017
01:25 WRC 2017
02:55 WRC 2017
03:55 Formula E 2016-17
04:55 MotoGP 2017
Πρόγραμμα novasports3
15:00 Στίβος
18:15 Μαραθώνιος
19:15 IAAF Athletix
19:45 Στίβος
23:00 Στιγμιότυπα ιστιοπλοΐας - κύκλος 1 World Match Racing Tour, Αυστραλία (M)
00:00 Novasports3HD
Πρόγραμμα novasports7
23:00 Novasports5HD
Πρόγραμμα Fox Sports HD
14:30 MLBS BEST: 2017
15:00 Gillette World Of Sport: 2017
02:00 Formula E: Highlights 2017 - κύκλος 1 Buenos Aires ePrix
Πρόγραμμα Motors Tv
13:50 Βρετανικο κυπελλο GT - κύκλος 1 Donington Park National
14:40 Αγωνες Σκαφων P1 Powerboat
16:20 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα - κύκλος 1 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
17:10 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα - κύκλος 1 FIM MXGP: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
19:15 V8 Ute Racing Series - Στιγμιότυπα - κύκλος 1 2ος γύρος: Symmons Plain
20:30 Ευρωπαϊκο Πρωταθλημα Le Mans - κύκλος 1 3ος γύρος: Red Bull Ring
01:05 V8 Ute Racing Series - Στιγμιότυπα - κύκλος 1 2ος γύρος: Symmons Plain
02:45 Βρετανικό πρωτάθλημα Gt - κύκλος 1 3ος - 4ος γύρος: Oulton Park
03:35 Βρετανικό Πρωτάθλημα F3: Τα Καλύτερα
04:50 Αγωνες Σκαφων P1 Powerboat
05:40 P1 Powerboat: 2017 USA - κύκλος 1 Kissimmee
Πρόγραμμα Cosmote Sport 2 HD
15:00 Ποδόσφαιρο: Ατλέτικο Μαδρίτης - Σεβίλη
17:00 Ποδόσφαιρο: Έμπολι - Νάπολι
19:00 Ποδόσφαιρο: Γρανάδα - Μπαρτσελόνα
21:00 Ποδόσφαιρο: Τορίνο - Ίντερ
23:00 Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ - Έιμπαρ
01:00 Ποδόσφαιρο: Έμπολι - Νάπολι
03:00 Ποδόσφαιρο: Γρανάδα - Μπαρτσελόνα
05:00 Ποδόσφαιρο: Τορίνο - Ίντερ
Πρόγραμμα Cosmote Sport 6 HD
14:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500 LIVE
16:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500 LIVE
18:30 Τένις: 2017 ATP World Tour 500 LIVE
21:00 Υδάτινα Σπορ: 2017 Sailing to Tokyo
21:30 Beach Volley: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIVB 2017
22:00 Τένις: 2017 ATP World Tour 500
04:30 Beach Volley: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIVB 2017
05:00 Τένις: 2017 ATP World Tour Masters 1000
Πρόγραμμα novasports4
18:15 Τενις: Wimbledon 2017
21:00 IAAF Athletix
21:30 A' Προημιτελικός, Μονπελιέ (05/02/16)
01:00 Novasports4HD
Πρόγραμμα Action24
17:00 Formula E
17:30 Γκολφ
18:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
19:00 MacGyver
20:00 Sports Live
21:00 Newsroom
22:00 Tonight
00:00 Τετ α τετ
01:00 Auto Action
02:00 Γκολφ
02:30 Volvo Ocean Race
03:00 Global Champions League
03:30 Gillette World Sports
04:00 Ajax TV
05:00 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ - Τσέλσι
Πρόγραμμα Motorvision Channel
14:00 Ταξίδι στον Χρόνο
14:25 Ταξίδι στον Χρόνο
14:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
15:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
15:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
16:05 Υπερ-αυτοκίνητα
16:35 Υπερ-αυτοκίνητα
16:55 Top 10 Show 
Επ.13  Τα πιο επιτυχημένα αυτοκίνητα των 24ωρων αγώνων
17:20 Top 10 Show 
Επ.13  Τα πιο επιτυχημένα αυτοκίνητα των 24ωρων αγώνων
17:45 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
18:15 Κασκαντέρ 
Επ.1  Πέτα στη φωτιά
18:40 Μετατροπές
19:05 Μετατροπές
19:30 Ταξιδεύοντας 
Επ.1  Επ. 1
20:00 Ταξίδι στον Χρόνο
20:25 Ταξίδι στον Χρόνο
20:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
21:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
21:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
22:00 Υπερ-αυτοκίνητα
22:25 Υπερ-αυτοκίνητα
22:50 Ονειρεμένα Αυτοκίνητα - κύκλος 1 
Επ.13  SUVs
23:20 Μετατροπές
23:45 Μετατροπές
00:10 Μετατροπές
00:35 Υπερ-αυτοκίνητα
01:00 Υπερ-αυτοκίνητα
01:25 Ο τρόπος ζωής των μηχανόβιων 
Επ.51  Bike
02:00 Ταξίδι στον Χρόνο
02:25 Ταξίδι στον Χρόνο
02:50 Η ιστορία του αυτοκινήτου 
Επ.11  Opel
03:15 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
03:40 Τέλεια βόλτα 
Επ.10  Αλλάζοντας μοντέλο
04:05 Υπερ-αυτοκίνητα
04:30 Υπερ-αυτοκίνητα
04:55 Top 10 Show 
Επ.13  Τα πιο επιτυχημένα αυτοκίνητα των 24ωρων αγώνων
05:20 Top 10 Show 
Επ.13  Τα πιο επιτυχημένα αυτοκίνητα των 24ωρων αγώνων
05:45 Δοκιμή στον δρόμο 
Επ.901  901
Πρόγραμμα Cosmote Sport 3 HD
15:00 Κύπελλο Ελλάδας 2016-17
16:00 Ποδόσφαιρο: Λεβερκούζεν - Κολονία
18:00 Beach Soccer: Ρωσία - Γαλλία
19:30 Beach Soccer: Πορτογαλία - Βραζιλία
21:00 Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ - Ανόρθωση
23:00 Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ - Ντόρτμουντ
01:00 Κύπελλο Ελλάδας 2016-17
02:00 Ποδόσφαιρο: Μπράουνσβαϊγκ - Ουνιόν Βερολίνου LIVE
04:00 Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ - Βίρτσμπουργκερ Κίκερς
Πρόγραμμα novasports1
15:05 Ποδοσφαιρο: International Champions Cup
17:00 Καλλιθέα - ΑΕΚ (Μ)
19:00 Στιγμιότυπα ιστιοπλοΐας - κύκλος 1 Extreme sailing series, Κίνα (Ε)
19:30 Ο κόσμος των freesports
20:00 Στιγμιότυπα ιστιοπλοΐας - κύκλος 1 World Match Racing Tour, Αυστραλία (Ε)
21:00 Τενις: Wimbledon 2017
23:00 54ο Ράλλυ Αιγαίου
23:30 IAAF Athletix
00:00 146ο Τουρνουα Γκολφ The Open
Πρόγραμμα novasports6
14:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
15:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
16:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
18:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
18:30 Ματchback
20:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
21:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
22:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
00:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
00:30 Ματchback
02:30 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
03:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
04:00 Timeline - κύκλος 1 Βόλεϊ Α1 ανδρών 2008/09, Ανασκόπηση
06:00 Novasports classic zone - κύκλος 1 Αρης - Ολυμπιακός (08/10/03)
Πρόγραμμα EDGEsport HD
14:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial
15:00 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
15:30 World Surf League: Πρωταθλήματα Longboard
16:30 Ο Κόσμος των Action Sports
17:30 Speedway Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 
Επ.2  Κινγκς Λιν, Μεγάλη Βρετανία
18:30 Crankworx 1ος γύρος, Ροτορούα
19:00 IWWF Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 
Επ.2  Linyi
19:30 FIM Sidecar World Championship
20:00 Fia world championship rallycross - κύκλος 1 Γύρος 1 - Πορτογαλία
21:00 G Series Ice Race
21:30 The Outdoor Sports Show
22:00 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα X-Trial
23:00 UCI BMX Supercross Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 1ος γύρος, Βρετανία
23:30 World Surf League: Πρωταθλήματα Longboard
00:30 Ο Κόσμος των Action Sports
01:30 Speedway Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 
Επ.2  Κινγκς Λιν, Μεγάλη Βρετανία
02:30 Crankworx 1ος γύρος, Ροτορούα
03:00 FIM Ice Speedway Gladiators
04:00 Lane one 1ος γύρος - Μάντσεστερ, Βρετανία
04:30 IWWF Παγκόσμιο Κύπελλο - κύκλος 1 
Επ.2  Linyi
05:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kitesurfing
05:30 FIM Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Enduro
Πρόγραμμα Cosmote Sport 4 HD
13:55 Μπάσκετ: Μάλαγα - Ρεάλ Μαδρίτης
15:55 Μπάσκετ: NBA Γυναικών 2017
18:05 Μπάσκετ: Ουσάκ - Αναντολού Εφές
20:05 Μπάσκετ: Μίσιγκαν Στέιτ - Όρεγκον
22:00 Αφιέρωμα: Lega Basket Serie A - The Finals
00:00 Μπάσκετ: Ρεάλ Μαδρίτης - Γκραν Κανάρια
01:50 Μπάσκετ: Ουσάκ - Αναντολού Εφές
03:50 Fiba: Ο κόσμος του μπάσκετ
04:20 Μπάσκετ: Μίσιγκαν Στέιτ - Όρεγκον
Πρόγραμμα novasports2
15:00 Αγωνες Μπιλιαρδου
15:30 Ο κόσμος των freesports
16:00 Ποδοσφαιρο: International Champions Cup
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
20:00 Πορτογαλικό πρωταθλήμα ποδοσφαίρου
22:00 Ποδοσφαιρο: International Champions Cup
00:00 Ποδοσφαιρο: International Champions Cup
02:00 Πορτογαλικό πρωταθλήμα ποδοσφαίρου
04:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου LIVE
06:00 Πορτογαλικό πρωταθλήμα ποδοσφαίρου
Πρόγραμμα Eurosport HD
14:15 Ιππασία: Rolex Grand Slam
15:15 Όλα τα Σπορ
15:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας
16:30 Ποδηλασία: Γύρος της Βαλλονίας LIVE
18:00 Κολύμβηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Best of
18:30 Κολύμβηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
20:25 Νέα
20:30 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας
21:30 Ποδόσφαιρο: UEFA Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών LIVE
23:45 Ξιφασκία: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
00:40 Νέα
00:50 Major league soccer
01:15 FIFA Football
01:45 Όλα τα Σπορ
02:00 Όλα τα Σπορ
02:30 Κολύμβηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Best of
04:00 Ποδόσφαιρο: UEFA Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών
05:30 Ποδηλασία: Γύρος της Βαλλονίας LIVE
Πρόγραμμα Eurosport2
15:00 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παίδων
16:15 Ξιφασκία: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
17:00 Ξιφασκία: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
19:00 Ξιφασκία: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LIVE
21:10 Νέα
21:15 Όλα τα Σπορ
21:30 Ποδόσφαιρο: UEFA Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών LIVE
23:45 Κολύμβηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
01:10 Νέα
01:15 Ποδηλασία: Γύρος της Βαλλονίας LIVE
02:30 Ποδόσφαιρο: UEFA Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών
04:00 Ποδηλασία: Γύρος της Βαλλονίας LIVE
05:30 Ποδόσφαιρο: UEFA Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών
Πρόγραμμα Cosmote Sport 7 HD
16:00 COSMOTE SPORT 7HD
00:00 COSMOTE SPORT 7HD
Πρόγραμμα Cosmote Sport 8 HD
16:00 COSMOTE SPORT 8HD
00:00 COSMOTE SPORT 8HD