Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 29 Μαΐου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα Disney Channel
01:15 Σαμπρίνα: Μια εκπαιδευόμενη μάγισσα 
Επ.21  Επ. 21
01:40 Χανκ Ζίπζερ 
Επ.1  Επ. 1
02:05 Η Μπίνι και το Φάντασμα
02:30 Η Μπίνι και το Φάντασμα
02:55 Χανκ Ζίπζερ 
Επ.1  Επ. 1
03:15 Η κυψέλη 
Επ.9  Επ. 9
03:20 Σαμπρίνα: Μια εκπαιδευόμενη μάγισσα 
Επ.21  Επ. 21
03:45 Σαμπρίνα: Μια εκπαιδευόμενη μάγισσα 
Επ.21  Επ. 21
04:10 Χανκ Ζίπζερ 
Επ.1  Επ. 1
04:35 Η Μπίνι και το Φάντασμα
05:00 Η Μπίνι και το Φάντασμα
05:25 Χανκ Ζίπζερ 
Επ.1  Επ. 1
05:45 Η κυψέλη 
Επ.9  Επ. 9
05:50 Οι 7N
06:00 Τζέσι Jessie΄s Big Break
06:25 Τζέσι Jessie΄s Big Break
06:50 Tsum Tsum Shorts
06:55 Τα Ζου Ζου
07:20 Η Έλενα του Άβαλορ
07:45 Μακριά από το σπίτι - κύκλος 1 
Επ.1  Επ. 1
08:10 Η απίθανη Χάρλεϋ
08:35 Μπιζάρντβαρκ
09:00 Όστιν και Άλι
09:25 Όστιν και Άλι
09:50 Καλή Τύχη Τσάρλυ 
Επ.47  Επ. 47
10:15 Καλή Τύχη Τσάρλυ 
Επ.47  Επ. 47
10:40 Ένας σκύλος με μπλογκ 
Επ.10  Επ. 10
11:05 Ένας σκύλος με μπλογκ 
Επ.10  Επ. 10
11:30 Ο μυστικός κόσμος του Gravity Falls 
Επ.1  Επ. 1
11:55 Μίκυ Μάους 
Επ.2 
12:00 Εκπαιδεύοντας τους Ρονκ
12:15 Τα Ζου Ζου
12:40 Χανκ Ζίπζερ 
Επ.1  Επ. 1
13:05 Star Darlings
13:10 Καλή Τύχη Τσάρλυ 
Επ.47  Επ. 47
13:35 Όστιν και Άλι
14:00 Τζέσι Jessie΄s Big Break
14:25 Χανκ Ζίπζερ 
Επ.1  Επ. 1
14:50 Sunny Bunnies
14:55 Τα Ζου Ζου
Πρόγραμμα Disney XD
09:50 Ο πόλεμος των άστρων: Οι επαναστάτες
12:00 Οι 7ν
13:45 Μάρβελ - Εκδικητές ενωθείτε
15:30 Κέρμπι Μπάκετς
19:00 Μάρβελ - Εκδικητές ενωθείτε
20:00 Disney XD
Πρόγραμμα Baby TV
02:30 Φεγγάρι και αστέρια
03:00 Βραδινές μελωδίες του Baby TV
03:30 Όνειρα γλυκά
04:00 Καληνύχτες και αγκαλιές
04:30 Ονειρεμένες νύχτες
05:00 Φεγγάρι και αστέρια
05:30 Ηρεμιστικοί ήχοι
06:00 Από τη νύχτα στη μέρα
07:00 Καλημέρα με τους φίλους του Baby TV
07:30 Καλημέρα με τους φίλους του Baby TV
08:00 Good-Morning stretch
08:30 Good-Morning stretch
09:00 Ξεκινήστε τη μέρα σας με τους φίλους του BabyTV
09:30 Μπερδεμένη Μαίρη και Άλλες Ιστορίες
10:00 Πάρτι Ζώων
10:30 Ώρα για τέχνη, δραστηριότητες και μουσική
11:00 Οι μαγικές πρώτες ανακαλύψεις
11:30 Η παιδική χαρά της φαντασίας
12:00 Ανακαλύπτοντας τον κόσμο με τα μωρά
12:30 Μπερδεμένη Μαίρη και Άλλες Ιστορίες
13:00 Ο Τσάρλι και οι αριθμοί
13:30 Ώρα για τέχνη, δραστηριότητες και μουσική
14:00 Οι μαγικές πρώτες ανακαλύψεις
14:30 Η παιδική χαρά της φαντασίας
15:00 Ανακαλύπτοντας τον κόσμο με τα μωρά
15:30 Μπερδεμένη Μαίρη και Άλλες Ιστορίες
16:00 Ο Τσάρλι και οι αριθμοί
16:30 Ώρα για τέχνη, δραστηριότητες και μουσική
17:00 Οι μαγικές πρώτες ανακαλύψεις
17:30 Η παιδική χαρά της φαντασίας
18:00 Ανακαλύπτοντας τον κόσμο με τα μωρά
18:30 Ανακαλύψεις με τα Βέτζιμπαγκς
19:00 Παιχνίδι και μάθηση με τραγούδια και ρίμες
19:30 Κουίζ με την Τούλι και τους φίλους της
20:00 Ώρα για οικογενειακό παιχνίδι και ρίμες
20:30 Ώρα για οικογενειακό παιχνίδι και ρίμες
21:00 Τέχνη, δημιουργία και μουσική με το BabyTV
21:30 Κλασσική μουσική, νανουρίσματα και ιστορίες
22:00 Ετοιμαστείτε για ύπνο
23:00 Όνειρα γλυκά
Πρόγραμμα Boomerang
07:15 Tom and Jerry
08:55 Επιθεωρητης Σαϊνης
09:55 Ιστορίες με τους Τομ και Τζέρι
21:50 Επιθεωρητης Σαϊνης
23:00 Tom and Jerry