Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Τρίτη 30 Σεπτεμβρίου 2014 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα National Geographic
15:00 Φυλές του κόσμου: Μαθήματα επιβίωσης Κυνηγοί καρχαριών
16:00 The 90s: Οι μεγαλύτερες τραγωδίες
17:00 The 90s: Η δεκαετία που ένωσε τον κόσμο The 90s: η δεκαετια που ενωσε τον κοσμο
18:00 Ο γαλαζόπτερος του Ατλαντικού - 3ος κύκλος Ασχημη τοποθεσία
19:00 Ο ναός των Ναζί
20:00 Έξω απο τα όρια της επιστήμης 
Επ.13  Επεισόδιο 13
20:30 Έξω απο τα όρια της επιστήμης 
Επ.14  Επεισόδιο 14
21:00 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Μοτίβα
21:30 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Συμπόνια
22:00 Διάλεξε πόσο θα ζήσεις
23:00 The 90s: Η δεκαετία που ένωσε τον κόσμο The 90s: η δεκαετια που ενωσε τον κοσμο
00:00 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Μοτίβα
00:30 Παιχνίδια του μυαλού - 3ος κύκλος Συμπόνια
01:00 Διάλεξε πόσο θα ζήσεις
02:00 The 90s: Η δεκαετία που ένωσε τον κόσμο The 90s: η δεκαετια που ενωσε τον κοσμο
03:00 Έξω απο τα όρια της επιστήμης 
Επ.13  Επεισόδιο 13
03:30 Έξω απο τα όρια της επιστήμης 
Επ.14  Επεισόδιο 14
04:00 Ο ναός των Ναζί
05:00 The 90s: Η δεκαετία που ένωσε τον κόσμο The 90s: η δεκαετια που ενωσε τον κοσμο
06:00 Ο γαλαζόπτερος του Ατλαντικού - 3ος κύκλος Ασχημη τοποθεσία
Πρόγραμμα National Geographic HD
15:10 Ο γαλαζόπτερος του Ατλαντικού - 2ος κύκλος Διπλά ή τίποτα
16:00 Οι μεγάλες μεταναστεύσεις της φύσης Η επιστήμη της μετανάστευσης
16:50 Αρπακτικά: Στον τόπο του εγκλήματος - 2ος κύκλος Νεκροταφείο ελεφάντων
17:40 Απόλυτο ταξίδι επιβίωσης στην Αλάσκα Επικίνδυνο ποτάμι
18:30 Υπερκατασκευές Ο κεκλιμένος πύργος του Αμπού Ντάμπι
19:20 Έτοιμοι για το τέλος του κόσμου - 2ος κύκλος Εγώ τρελάθηκα ή εσύ;
20:10 Απόλυτο ταξίδι επιβίωσης στην Αλάσκα Ερημωμένο νησί
21:00 Επικίνδυνες διαδρομές στον Καναδά Η ομάδα θυμάται...
21:50 Ομάδα διάσωσης μάχης Επικίνδυνη αποστολή
22:40 Υπερκατασκευές Τεμαχισμός βαρέων μετάλλων
23:30 Αρπακτικά: Στον τόπο του εγκλήματος - 2ος κύκλος Σύγκρουση τιτάνων
00:20 Έτοιμοι για το τέλος του κόσμου - 2ος κύκλος Ασχημοι καιροί
01:10 Τραγωδία στον αέρα - 7ος κύκλος Βουτιά στη θάλασσα
02:00 Επικίνδυνες διαδρομές στον Καναδά Η ομάδα θυμάται...
02:50 Ομάδα διάσωσης μάχης Επικίνδυνη αποστολή
03:40 Υπερκατασκευές Τεμαχισμός βαρέων μετάλλων
04:30 Αρπακτικά: Στον τόπο του εγκλήματος - 2ος κύκλος Σύγκρουση τιτάνων
05:20 Τραγωδία στον αέρα - 7ος κύκλος Βουτιά στη θάλασσα
Πρόγραμμα Discovery
15:25 Τέρατα των ποταμών Αόρατος δήμιος
16:20 Τέρατα των ποταμών Φονικό σαλάχι
17:15 Τέρατα των ποταμών Βρικόλακες του βυθού
18:10 Μάχες φορτίων 
Επ.1  Επ. 1
18:40 Κυνηγοί Αποθηκευτικών Χώρων
19:05 Κυνηγοί δημοπρασιών Voodoo moola
19:35 Μάχες αποσκευών Ο σάκος του Μάικ Τάισον
20:00 Πώς Κατασκευάζονται Ονειρεμένα αυτοκίνητα: Porsche 911
20:30 Πώς δημιουργήθηκαν Βενζίνη / Ελβετικοί σουγιάδες
21:00 Παράνομο αλκοόλ 
Επ.8  Επ. 8
22:00 Πετρέλαιο στην αυλή Το παιχνίδι της νυφίτσας
22:30 Πετρέλαιο στην αυλή Miss Kentucky Oil
23:00 Οι μαχητές Η ήττα δεν είναι επιλογή
00:00 Παράνομοι αγώνες Ο κύριος Τέλειος της Σονόμα
01:00 Μισθοφόροι Η πτώση του Καντάφι
01:55 Κυνηγοί δημοπρασιών Voodoo moola
02:25 Μάχες αποσκευών Ο σάκος του Μάικ Τάισον
02:50 Παράνομο αλκοόλ 
Επ.8  Επ. 8
03:50 Πετρέλαιο στην αυλή Το παιχνίδι της νυφίτσας
04:20 Πετρέλαιο στην αυλή Miss Kentucky Oil
04:50 Παράνομοι αγώνες Ο κύριος Τέλειος της Σονόμα
05:45 Πανίσχυρα Αεροσκάφη Airbus A380
Πρόγραμμα Discovery Showcase HD
15:20 GT Racer Στο Σίλβερστοουν
16:10 Περιπετειώδη σπορ στη Βόρεια Αμερική Μια άλλη εμπειρία σκι
16:35 Περιπετειώδη σπορ στη Βόρεια Αμερική Αγώνες καρτ
17:00 Τα θεμέλια των πόλεων Η πόλη της ερήμου - Ντουμπάι
17:50 Πανίσχυρα Αεροσκάφη C-17 Globemaster
18:40 Στο άγνωστο με τον Τζος Μπερνστάιν Ελέφαντες
19:30 Ο θαυμαστός καινούριος κόσμος Τεχνολογία
20:20 GT Racer Στην πίστα του Λάιμροκ
21:10 Νότια Ντακότα Το αρχιπέλαγος της Μαλαισίας
22:00 Τα θεμέλια των πόλεων Η πόλη της ερήμου - Ντουμπάι
22:50 Πανίσχυρα Αεροσκάφη C-17 Globemaster
23:40 Ο απόλυτος διαγωνισμός 4 τροχών Προς τον τελικό
00:30 Στον πυρετό του χρυσού Κακό αίμα
01:20 Περιπετειώδη σπορ στη Βόρεια Αμερική Μια άλλη εμπειρία σκι
01:45 Περιπετειώδη σπορ στη Βόρεια Αμερική Αγώνες καρτ
02:10 Τα θεμέλια των πόλεων Η πόλη της ερήμου - Ντουμπάι
03:00 Πανίσχυρα Αεροσκάφη C-17 Globemaster
03:50 Ο απόλυτος διαγωνισμός 4 τροχών Προς τον τελικό
04:40 Ο θαυμαστός καινούριος κόσμος Τεχνολογία
05:25 Στο άγνωστο με τον Τζος Μπερνστάιν Ελέφαντες
Πρόγραμμα History Channel
15:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών - 12ος κύκλος Τουφέκι Winchester
15:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών - 12ος κύκλος Ο έμπορος του Λας Βέγκας
16:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών - 12ος κύκλος Μπάτσελορ
16:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών - 12ος κύκλος Τα χοτ ντογκ του Τσαμ
17:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών - 11ος κύκλος Η μεγάλη ληστεία
17:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών - 11ος κύκλος Διακτίνισέ με!
18:00 Τα πάντα στο σφυρί! - 3ος κύκλος Ακορντεόν
18:30 Τα πάντα στο σφυρί! Καλώς ήρθατε στο κουκλόσπιτο
19:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών - 12ος κύκλος Μπάτσελορ
19:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών - 12ος κύκλος Τα χοτ ντογκ του Τσαμ
20:00 Ενεχυροδανειστές στη Λουϊζιάνα - 3ος κύκλος Ο Τζίμι χορεύει με τους λύκους
20:30 Ενεχυροδανειστές στη Λουϊζιάνα - 3ος κύκλος Αλυσοδεμένοι
21:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών - 11ος κύκλος Η μεγάλη ληστεία
21:30 Τα πάντα στο σφυρί! - 3ος κύκλος Ακορντεόν
22:00 Το φαινόμενο των ντόνατ
22:30 Storage Wars 
Επ.6  Storage wars 6
23:00 Duck dynasty - 3ος κύκλος Επί δύο
23:30 Duck dynasty - 3ος κύκλος Οι Ρόμπερτσον στη Χαβάη
00:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών - 11ος κύκλος Διακτίνισέ με!
01:00 Το φαινόμενο των ντόνατ
01:30 Storage Wars 
Επ.6  Storage wars 6
02:00 Ο Χίτλερ στα νησιά της Μάγχης
03:00 Duck dynasty - 3ος κύκλος Επί δύο
03:30 Τα πάντα στο σφυρί! Καλώς ήρθατε στο κουκλόσπιτο
04:00 Οικογένεια ενεχυροδανειστών - 11ος κύκλος Η μεγάλη ληστεία
04:30 Οικογένεια ενεχυροδανειστών - 11ος κύκλος Διακτίνισέ με!
05:00 Ice road truckers - 7ος κύκλος Ροντέο στον πάγο
06:00 Τα πάντα στο σφυρί! - 4ος κύκλος Ρυθμός και μελωδία
Πρόγραμμα NatGeo Wild
15:00 World΄s weirdest: Animal taboo - 1ος κύκλος 
Επ.3  Αλλαγή προτιμήσεων
16:00 Αλιεία σολομών στην Αλάσκα - 1ος κύκλος 
Επ.3  Μεγάλη τύχη
17:00 Το αιλουροειδές - φάντασμα
18:00 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο 
Επ.2  Υποβρύχιοι δολοφόνοι
19:00 Άγρια Ναμίμπια
20:00 Η Λύκαινα του Γέλοουστοουν
21:00 Ζώα εκτός ορίων 
Επ.1  Άτακτη συμπεριφορά
22:00 Άγρια Ναμίμπια
23:00 Η Λύκαινα του Γέλοουστοουν
00:00 Τα πιο Φονικά Πλάσματα στον Κόσμο 
Επ.2  Υποβρύχιοι δολοφόνοι
01:00 Το αιλουροειδές - φάντασμα
02:00 Άγρια Ναμίμπια
03:00 Η Λύκαινα του Γέλοουστοουν
04:00 Αλιεία σολομών στην Αλάσκα - 1ος κύκλος 
Επ.3  Μεγάλη τύχη
05:00 Ζώα εκτός ορίων 
Επ.1  Άτακτη συμπεριφορά
Πρόγραμμα Travel Channel HD
15:00 Οι καλύτερες διαδρομές για μοτοσυκλέτα Βόλτα στην Αγγλία
16:00 Ακραία Τροχόσπιτα 
Επ.1  Επ. 1
17:00 Αεροδρόμιο 24 ώρες: Μαϊάμι 
Επ.8  Τσάντα που χτυπά
17:30 Αεροδρόμιο 24 ώρες: Μαϊάμι 
Επ.9  Αγνοούμενες παλέτες
18:00 Μάχες αποσκευών 
Επ.19  Ιππότες
18:30 Μάχες αποσκευών 
Επ.20  Μεγάλες προσδοκίες
19:00 Ταξίδι στις πιο παράξενες γεύσεις - Αμερική 
Επ.4  Βοστώνη
20:00 Αναζητώντας σπίτια ανά τον κόσμο 
Επ.5  Παλιό και καινούριο στο Σάρεϊ της Αγγλίας
20:30 Αναζητώντας σπίτια ανά τον κόσμο 
Επ.10  Μετακομίζοντας νότια, στη ζούγκλα του Μπελίζ
21:00 Μάχες αποσκευών 
Επ.7  Διπρόσωπος
21:30 Μάχες αποσκευών Όπλα και πυροβολισμοί
22:00 Χτίζοντας την Αλάσκα 
Επ.1  Κατεδάφιση αλά Μπομπ Μέι
22:30 Χτίζοντας την Αλάσκα 
Επ.2  Αρκούδα εν όψει
23:00 Αυτόνομα σπίτια 
Επ.1  Επ. 1
00:00 Μεγαλοπρεπή μυστήρια 
Επ.14  Γουάσινγκτον και Όρος Ράσμορ
01:00 Ταξίδι στις πιο παράξενες γεύσεις - Αμερική 
Επ.4  Βοστώνη
02:00 Αναζητώντας σπίτια ανά τον κόσμο 
Επ.5  Παλιό και καινούριο στο Σάρεϊ της Αγγλίας
02:30 Αναζητώντας σπίτια ανά τον κόσμο 
Επ.10  Μετακομίζοντας νότια, στη ζούγκλα του Μπελίζ
03:00 Μάχες αποσκευών 
Επ.7  Διπρόσωπος
03:30 Μάχες αποσκευών Όπλα και πυροβολισμοί
04:00 Χτίζοντας την Αλάσκα 
Επ.1  Κατεδάφιση αλά Μπομπ Μέι
04:30 Χτίζοντας την Αλάσκα 
Επ.2  Αρκούδα εν όψει
05:00 Αυτόνομα σπίτια 
Επ.1  Επ. 1
Πρόγραμμα Animal Planet
15:30 Dogs/Cats/Pets 101 Ασχημα Σκυλιά
16:30 Ο Ντικ & ο Ντομ σε άγριες αποστολές Ο πλανήτης των ζώων
17:00 Ο Ντικ & ο Ντομ σε άγριες αποστολές Το οδυνηρό πρόβλημα ενός σκύλου
17:25 Ζωα στα άκρα Αλεξίπτωτο πλαγιάς
18:20 Ανεπιθύμητα ζώα: Καλέστε τον ειδικό - 1ος κύκλος Εκβιαστικά πλασματάκια
18:45 Ανεπιθύμητα ζώα: Καλέστε τον ειδικό - 1ος κύκλος Ενα πεινασμένο πλάσμα
19:15 Ο κτηνίατρος του Μποντάι Γουέστ Χάιλαντ τεριέ
20:10 Συνεχίζοντας το έργο του Στιβ Ιργουιν
20:40 Συνεχίζοντας το έργο του Στιβ Ιργουιν
21:05 Η άγρια Αφρική Οροσειρά Βιρούνγκα
22:00 Ο κτηνίατρος του Μποντάι Γουέστ Χάιλαντ τεριέ
22:55 Συνεχίζοντας το έργο του Στιβ Ιργουιν
23:25 Συνεχίζοντας το έργο του Στιβ Ιργουιν
23:50 Το κορίτσι με τους καρχαρίες
00:45 Ο Ρουντ στον κόσμο των εντόμων
01:35 Χιούστον: Η αστυνομία των ζώων Διάσωση σκύλων
02:25 Η άγρια Αφρική Οροσειρά Βιρούνγκα
03:15 Ο κτηνίατρος του Μποντάι Γουέστ Χάιλαντ τεριέ
04:05 Συνεχίζοντας το έργο του Στιβ Ιργουιν
04:30 Συνεχίζοντας το έργο του Στιβ Ιργουιν
04:55 Το κορίτσι με τους καρχαρίες
05:45 Ο Ρουντ στον κόσμο των εντόμων