Πρόγραμμα τηλεόρασης - programma tv
Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ Nova Ντοκιμαντέρ OTE
Παιδικά Μόδα
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Δευτέρα 29 Μαΐου 2017 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα novacinema1
02:05 Μεταφυσική δραστηριότητα 5
03:35 Το άσυλο του τρόμου
05:30 Ιωάννα της Λωραίνης
08:30 Ερωτευμενοι στο Εδιμβουργο
10:10 Hollywood Buzz
10:45 The green hornet
12:50 The pelican brief
15:15 Η γέφυρα των κατασκόπων
17:45 Ο σεφ που έπαιζε με τη φωτιά
19:30 Films & Stars
20:05 The Hollars
22:00 Το παιχνίδι του χρήματος
23:45 Αδιεξοδοι δρομοι
Πρόγραμμα OTE cinema 1 HD
03:00 Το πάρτι του αποχαιρετισμού
04:30 Krampus ο Δαίμονας
06:10 Το πνεύμα του ΄45
07:50 Βραβεία 'Ίρις' 2017
10:00 Potiche
12:10 Ατελείωτη εβδομάδα
13:40 Η Αλίκη μέσα από τον καθρέφτη
15:40 Ο πλανήτης των θησαυρών
17:20 Πριν φύγεις
19:10 Το αφεντικό
21:00 Παγιδευμένοι
23:10 Με την πρώτη ματιά
Πρόγραμμα novacinema2
01:25 Chevalier
03:10 Κινηματογραφικά νέα
03:50 Σε ρηχά νερά
05:15 Deadpool
07:05 Κινηματογραφικά νέα
07:40 Η βαθιά άκρη του ωκεανού
09:30 Η αγάπη έρχεται στο τέλος
11:05 Πολιτική μας είναι η κρίση
12:55 Moneyball
15:10 Χωρίς ανταλλάγματα
17:20 Stars in style
17:55 Ένα ολόγραμμα για τον Βασιλιά
19:40 Becoming Mike Nichols
21:00 Ποιόν από τους δύο;
23:20 Το παραμύθι των παραμυθιών
Πρόγραμμα OTE cinema 2
02:00 Φιμωμένος έρωτας
03:30 Μέσα στο σώμα της Ντέμπορα Λόγκαν
05:05 Βασική αμφιβολία
06:40 Σίρλεϊ Βαλεντάϊν
08:45 Κριντ: Η γέννηση ενός θρύλου
11:00 Και ο Θεός... έπλασε τη γυναίκα
12:40 Νιαγάρας
14:15 James Bond: Spectre
16:45 Πώς να παντρευτείτε έναν εκατομμυριούχο
18:30 Φταίει ο Φιντέλ
20:15 Ο μπαμπάς γύρισε
22:00 The Intervention
23:40 Zipper
Πρόγραμμα novalifε
01:50 You cant save yourself alone
03:40 NovalifεHD
05:30 Love & mercy
06:00 Ο πρώην
07:30 Rupert
08:00 Adventures of Sonic the Hedgehog
08:30 Κινηματογραφικά νέα
09:00 Pilates για δυνατή πλάτη
09:40 Κινηματογραφικά νέα
10:25 Ο πολλαπλός εαυτός μου
12:20 Δυο τρελοί παραγωγοί
14:30 The Ellen Degeneres show
15:30 Κινηματογραφικά νέα
16:10 Η πριγκίπισσα το 'σκασε
17:50 Pilates για δυνατή πλάτη
18:30 Lifetime
19:15 Chic!
21:00 Twins
22:45 The Ellen Degeneres show
23:45 Στην κόψη του χρόνου
Πρόγραμμα Village Cinema HD
01:15 Βλέπω το θάνατό σου 3
02:45 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
08:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 13:00
13:40 Δύο εβδομάδες προθεσμία
15:30 Ελ Ντοράντο: Ο ναός του ήλιου - 1ος κύκλος 
Επ.1  El Dorado: Ο ναός του ήλιου
17:20 Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας ξαναχτυπά
19:10 Εισβολή
21:00 Blow
23:10 Blade: Trinity
Πρόγραμμα novacinema3
01:30 Anissa - La veuve
03:25 Κινηματογραφικά νέα
04:15 Ανίερη συμμαχία
06:15 Novacinema3HD
19:10 Άρωμα ελευθερίας
21:00 Στην καρδιά της θάλασσας
23:00 Το φαινόμενο της πεταλούδας
Πρόγραμμα novacinema4
01:30 Crashing - κύκλος 1 
Επ.1  Artie Lange
02:05 Macbeth
04:00 The leftovers - κύκλος 3 
Επ.7  The Most Powerful Man in the World
05:00 Silicon Valley - κύκλος 4 
Επ.6  Episode #4.6
17:00 The Halcyon - κύκλος 1 
Επ.1  Episode #1.1
18:00 Κινηματογραφικά νέα
19:00 Mistress America
20:30 Silicon Valley - κύκλος 4 
Επ.5  Episode #4.5
21:15 Silicon Valley - κύκλος 4 
Επ.6  Episode #4.6
22:00 The leftovers - κύκλος 3 
Επ.7  The Most Powerful Man in the World
23:10 Crashing - κύκλος 1 
Επ.1  Artie Lange
Πρόγραμμα OTE cinema 3
01:35 Έρωτας δίχως σύνορα
03:00 Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του
04:35 Το κορίτσι της οργής
06:05 Ο δασκαλάκος ήταν λεβεντιά
07:35 Για μια τρύπια δραχμή
09:00 Ο Μανωλιός στην Ευρώπη
10:30 Αγάπησα μια... πολυθρόνα
12:05 Πατέρα κάτσε φρόνιμα
13:45 Αντάρτες των πόλεων
15:25 Έξυπνοι και κορόιδα
16:55 Έξω οι κλέφτες
18:30 5.000 ψέματα
20:20 Αχ! Αυτή η γυναίκα μου
22:00 Το παρελθόν μιας γυναίκας
23:35 Σ΄ αγαπώ
Πρόγραμμα ΟΤΕ cinema 4
01:45 Star Trek
02:40 Bright-eyed Revenge - κύκλος 1 
Επ.2  D'entre les morts
03:40 The affair - κύκλος 3 
Επ.1  Episode #3.1
04:40 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 16:00
11:00 Ξανά Μαζί σας Μετά τις 16:00
16:40 Star Trek
17:30 Bright-eyed Revenge - κύκλος 1 
Επ.2  D'entre les morts
18:30 The Durrells
19:20 sHERlock
21:00 Chicago Justice - κύκλος 1ος 
Επ.1  Fake
22:00 Chicago Justice - κύκλος 1ος 
Επ.1  Fake
23:00 Twin Peaks - κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
Πρόγραμμα Sundance Channel HD
01:20 Σκοτ Γουόκερ: Ο Άνθρωπος του 30ού Αιώνα
03:00 The Russian Woodpecker
04:20 Francine
05:35 Burt's Buzz
07:00 Mad men - 1ος κύκλος 
Επ.5  5G
07:45 Ο Κρουπιέρης
09:20 Σκοτ Γουόκερ: Ο Άνθρωπος του 30ού Αιώνα
11:00 The Russian Woodpecker
12:20 Francine
13:35 Burt's Buzz
15:00 Mad men - 1ος κύκλος 
Επ.5  5G
15:45 Ο Κρουπιέρης
17:20 Σκοτ Γουόκερ: Ο Άνθρωπος του 30ού Αιώνα
19:00 Η επιλογή της Σόφι - Η εκλογή της Σόφι
21:30 Smash his camera
23:00 Lucky
Πρόγραμμα FOXlife
01:40 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.19  The Finale, Pt. 2
02:25 Modern Family - 8ος Κύκλος 
Επ.19  Frank's Wedding
02:50 New Girl - 6ος Κύκλος 
Επ.20  Misery
03:15 Salem - 3ος Κύκλος 
Επ.8  Friday's Knights
04:00 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.18  Catherine Sanders
04:20 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.19  Some Guy I'm Seeing
04:45 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.20  Jimmy's 50th, Again
05:10 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.21  The Memorial
05:35 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.22  The Cure
05:55 Project Runway - 14ος Κύκλος 
Επ.11  Crew's All In
06:30 Bones - 5ος κύκλος 
Επ.18  The predator in the pool
07:15 Bones - 5ος κύκλος 
Επ.19  The Rocker in the Rinse Cycle
08:00 Project Runway - 14ος Κύκλος 
Επ.11  Crew's All In
08:45 Once upon a time - 6ος Κύκλος 
Επ.21 
09:30 Masterchef - 7ος Κύκλος 
Επ.19  The Finale, Pt. 2
10:15 5oς Κύκλος - Melissa and Joey 
Επ.1  Witch Came First
10:40 Grandfathered - 1ος Κύκλος 
Επ.22  The Cure
11:05 Bones - 5ος κύκλος 
Επ.20  The Witch in the Wardrobe
11:50 Bones - 5ος κύκλος 
Επ.21  The Boy with the Answer
12:35 Project Runway - 10ος Κύκλος  
Επ.1  A Times Square Anniversary Party
13:20 This Is Us - 1ος Κύκλος 
Επ.12  Big Day, The
14:05 Project Runway - 14ος Κύκλος 
Επ.11  Crew's All In
14:50 Once upon a time - 6ος Κύκλος 
Επ.21 
15:35 Modern Family - 4ος κύκλος 
Επ.3  Schooled
16:00 Modern Family - 4ος κύκλος 
Επ.4  The Butler's Escape
16:25 5oς Κύκλος - Melissa and Joey 
Επ.2  A Melanie & Josiah Christmas
16:45 Manhattan Love Story - Κύκλος 1 
Επ.1  Pilot
17:10 Bones - 5ος κύκλος 
Επ.22  The Beginning in the End
17:55 Bones - 6ος Κύκλος 
Επ.1  The Mastodon in the Room
18:40 Project Runway - 10ος Κύκλος  
Επ.2  Candy Couture
19:25 Modern Family - 4ος κύκλος 
Επ.5  Open House of Horrors
19:50 Modern Family - 4ος κύκλος 
Επ.6  Yard Sale
20:15 This Is Us - 1ος Κύκλος 
Επ.13  Three Sentences
21:00 Once upon a time - 6ος Κύκλος 
Επ.22 
21:50 Project Runway - 14ος Κύκλος 
Επ.12  The Runway's in 3D!
22:40 The Catch - 2ος Κύκλος 
Επ.1  The New Deal
23:30 Once upon a time - 6ος Κύκλος 
Επ.22 
Πρόγραμμα Fox
01:10 Empire - 3ος Κύκλος 
Επ.18  Toil And Trouble Part II
02:00 Legion - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Chapter 4
02:55 Bob's Burgers - 7ος Κύκλος 
Επ.13  The Grand Mama-Pest Hotel
03:20 Atlanta - 1ος Κύκλος 
Επ.3  Go for Broke
03:50 Wilfred - 4ος κύκλος 
Επ.8  Courage
04:15 Wilfred - 4ος κύκλος 
Επ.9  Resistance
04:40 Wilfred - 4ος κύκλος 
Επ.10  Happiness
05:10 Sirens - 1ος κύκλος 
Επ.1  Pilot
05:35 Sirens - 1ος κύκλος 
Επ.2  A Bitch Named Karma
06:00 That '70s show - 6ος Κύκλος 
Επ.23  My Wife
06:25 That '70s show - 6ος Κύκλος 
Επ.24  Going Mobile
06:50 According to Jim - 6ος Κύκλος 
Επ.11  In Case of Jimergency
07:15 How I met your mother - 8ος κύκλος 
Επ.8  Twelve Horny Women
07:40 Bob's Burgers - 5ος Κύκλος 
Επ.1  Work Hard or Die Trying, Girl
08:05 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.12  The Giggity Wife
08:30 That '70s show - 6ος Κύκλος 
Επ.25  The Seeker
08:50 That '70s show - 7ος Κύκλος 
Επ.1  Time Is On My Side
09:15 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.20  Panama
10:00 Sleepy Hollow - 3ος Κύκλος  
Επ.6  This Red Lady from Caribee
10:45 Sleepy Hollow - 3ος Κύκλος  
Επ.7  The Art of War
11:35 According to Jim - 6ος Κύκλος 
Επ.12  Coach Jim
12:00 How I met your mother - 8ος κύκλος 
Επ.9  Lobster Crawl
12:25 That '70s show - 7ος Κύκλος 
Επ.2  Let’s Spend the Night Together
12:50 That '70s show - 7ος Κύκλος 
Επ.3  (I Can’t Get No) Satisfaction
13:15 Bob's Burgers - 5ος Κύκλος 
Επ.2  Tina and the Real Ghost
13:40 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.13  Valentine's Day in Quahog
14:05 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.21  Fin del camino
14:50 Sleepy Hollow - 3ος Κύκλος  
Επ.8  Novus Ordo Seclorum
15:35 Sleepy Hollow - 3ος Κύκλος  
Επ.9  One Life
16:20 Legion - 1ος Κύκλος 
Επ.4  Chapter 4
17:15 According to Jim - 6ος Κύκλος 
Επ.13  The At-Bat
17:35 How I met your mother - 8ος κύκλος 
Επ.10  The Over-Correction
18:00 That '70s show - 7ος Κύκλος 
Επ.4  Beast of Burden
18:20 That '70s show - 7ος Κύκλος 
Επ.5  It’s Only Rock and Roll
18:45 Bob's Burgers - 5ος Κύκλος 
Επ.3  Friends with Burger-fits
19:05 Family Guy - 12ος Κύκλος 
Επ.14  Chris Cross
19:30 Prison Break - 2ος κύκλος 
Επ.22  Sona
20:15 Sleepy Hollow - 3ος Κύκλος  
Επ.10  Incident at Stone Manor
21:00 Sleepy Hollow - 3ος Κύκλος  
Επ.11  Kindred Spirits
21:50 The Americans - 5ος Κύκλος 
Επ.7  The Committee On Human Rights