Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Σάββατο 21 Απριλίου 2018 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα MEGA
19:00 Μάλιστα, Σεφ! 
Επ.15  Η πλούσια κυρία και δύο σεφ στη θέση του σεφ
19:40 Το κόκκινο δωμάτιο
20:30 Το κόκκινο δωμάτιο
21:10 7 θανάσιμες πεθερές
23:10 Safe sex
00:00 Κάψε το σενάριο
00:50 Ουκ αν λάβοις παρά του μη έχοντος
01:10 Bellas TV
01:50 Μίλα μου Βρώμικα  
Επ.13  Η αγάπη
02:40 Φεύγα
03:30 Οι Χρηματιστές
04:10 Στην κόψη του ξυραφιού
04:50 Φιλοδοξίες
05:40 Βέρα στο δεξί
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
18:50 Γλυκές αλχημείες
19:45 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
00:45 Ιστορίες
02:00 Criminal minds - 9ος κύκλος 
Επ.9  Strange Fruit
03:30 Boys Don't Cry
05:00 Σαββατοκύριακο με δράση
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
19:00 Είναι στιγμές
20:00 Μπρούσκο
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Κάρμα
00:00 Mayday
01:00 Φυγόκεντρος
02:00 Vice
03:00 Mayday
04:00 Είναι στιγμές
05:00 Βαλς με δώδεκα (12) θεούς Βαλς με 12 Θεούς - 2ος κύκλος
Πρόγραμμα BBC World
19:00 Τα νέα του BBC World
19:30 TBA
20:00 Τα νέα του BBC World
20:30 TBA
21:00 Τα νέα του BBC World
21:15 Τα σπορ σήμερα
21:30 Ταξιδεύοντας
22:00 Τα νέα του BBC World
22:10 Τα επιχειρηματικά νέα της Αφρικής
22:30 Κλικ
23:00 Παγκόσμια νέα σήμερα
23:30 Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
00:00 Τα νέα του BBC World
00:10 TBA
01:00 Τα νέα του BBC World
01:10 Η εβδομάδα στον κόσμο
01:30 TBA
02:00 Τα νέα του BBC World
02:30 TBA
03:00 Τα νέα του BBC World
03:30 TBA
04:00 Τα νέα του BBC World
04:30 Ο μεσημβρινός του Λονδίνου
05:00 Τα νέα του BBC World
05:10 TBA
Πρόγραμμα 4Ε
18:30 Ακολουθία του Εσπερινού
19:30 Ταξίδια
20:00 Το μεγαλείο της Ελληνικής γλώσσας
21:00 Προσεγγίσεις
22:05 Προσανατολισμοί
23:00 Μικρό Απόδειπνο
23:30 Γράμματα Σπουδάματα
00:30 Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
01:15 Παιχνιδοπαγίδες
02:05 Λέξεις και Έννοιες
02:15 Προσανατολισμοί
03:20 Το μεγαλείο της Ελληνικής γλώσσας
04:20 Προσανατολισμοί
05:15 Προσεγγίσεις
Πρόγραμμα ANT1
18:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
19:00 Still Standing
20:00 Ant1 news
21:00 Δέκα Μικροί Μήτσοι
22:15 Ράδιο αρβύλα
00:15 Κάτι χωρισμένα παλικάρια 
Επ.59  Επ. 59
01:15 VICE Κ6 VICE
02:15 Λόλα
03:15 Το καφέ της Χαράς
04:15 Η διπλανή πόρτα
05:15 Σοφία ορθή
Πρόγραμμα MAD
18:30 Lyric Video Show
19:00 Saturday Early Club
20:00 15 Super Mad Hits GR
21:00 Λάικ στα Λαϊκά
22:00 Dance Zone
00:00 Λάικ στα Λαϊκά
01:00 Trash Me
02:00 Λάικ στα Λαϊκά
03:00 Music Non Stop GR
04:00 Music Non Stop INTL
05:00 Music Non Stop GR
Πρόγραμμα ΒΟΥΛΗ
19:00 Μια Άγνωστη Ιστορία. Ο Αντιδικτατορικός Αγώνας στη Βόρειο Αμερική
20:00 Επιγενετική
20:30 Λόγω τέχνης - κύκλος 1 Εθνικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης
21:00 Ο λόγος της γραφής
22:00 Στοργή στο Λαό
23:30 Εδώ Λονδίνο 1939-2005: Η αρχή και το τέλος
00:30 Η Δικτατορία των Ελλήνων Συνταγματαρχών
01:30 Επανάληψη προγράμματος
05:00 Επανάληψη προγράμματος
Πρόγραμμα Zoom TV
20:00 Τηλεαγορές
01:00 Ξένη Ταινία
04:00 Ξένη Ταινία
04:30 Ντοκιμαντέρ
Πρόγραμμα SBC
22:00 Ιατρικές συναντήσεις
23:00 Ντοκιμαντέρ
00:00 Telemarketing
Πρόγραμμα Deutsche Welle
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
19:30 PopXport - Μουσικό Μαγκαζίνο
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
20:30 Σε Φόρμα - Εκπομπή για την Υγεία
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:15 Ντοκιμαντέρ
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:15 Ντοκιμαντέρ
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:15 Δημοσιογράφοι Εν Δράσει
23:30 EcoAfrica - Το Μαγκαζίνο για το Περιβάλλον
00:00 Ειδήσεις στην DW
00:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
00:30 Τέχνες. 21 - Μαγκαζίνο Τέχνης
01:00 Ειδήσεις στην DW
01:15 Γερμανικό Πρωτάθλημα
01:30 Euromaxx - Η Ζωή στην Ευρώπη Lifestyle στην Ευρώπη
02:00 Ειδήσεις στην DW
02:15 Γερμανικό Πρωτάθλημα
02:30 Ντοκιμαντέρ
03:00 Ειδήσεις στην DW
03:15 Γερμανικό Πρωτάθλημα
03:30 Euromaxx - Η Ζωή στην Ευρώπη Lifestyle στην Ευρώπη
04:00 Ειδήσεις στην DW
04:05 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
04:15 Ντοκιμαντέρ
05:00 Ειδήσεις στην DW
05:05 Γερμανικό Πρωτάθλημα
05:15 Θησαυροί του Κόσμου - Κληρονομιά της Ανθρωπότητας
05:30 PopXport - Μουσικό Μαγκαζίνο
Πρόγραμμα ALPHA
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Νότα Μία
21:00 Νήσος 2: Το κυνήγι του χαμένου θησαυρού
23:15 Κακιά πεθερά
01:15 Checkpoint Alpha
03:15 10η Εντολή Κ2 Να τα πούμε;
04:15 Σφηνάκια
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:00 Εντιμότατοι... κερατάδες 
Επ.32  Ο κερατάς και δαρμένος
05:45 Θα σε Δω στο Πλοίο Κ2 
Επ.28  Επ. 28
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
18:50 Η μηχανή του χρόνου Η εποχή των Κοτζαμπάσηδων
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Το τρίτο πρόσωπο
00:15 Θαμμένα μυστικά
02:15 ΗΠΑ: Καταπολέμηση της Διαφθοράς
03:15 Europe
04:45 Επτά
05:40 Δυο Γυναίκες Μονομαχούν στον Ουρανό
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
19:50 Άσπρο - Μαύρο: Οι Ταινίες Μικρού Μήκους του Μπάστερ Κίτον
20:05 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ7 
Επ.11  Επ. 11
21:00 Το Μινόρε της Αυγής  
Επ.11  Επ. 11
21:50 Το Μινόρε της Αυγής Κ2 
Επ.1  Επ. 1
22:45 Μικροφίλμ Αποθυμιά
23:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
23:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ 
Επ.1  Επ. 1
00:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ 
Επ.2  Επ. 2
01:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ 
Επ.3  Επ. 3
02:40 Μετά τον Εσκομπάρ: Κωδικό όνομα JJ 
Επ.4  Επ. 4
03:40 Ντετέκτιβ Μέρντοχ Κ7 
Επ.11  Επ. 11
04:30 Επιχειρήματα
05:30 Παιχνίδια χωρίς σύνορα - κύκλος 1 Έδεσσα - 1999
Πρόγραμμα MTV
19:00 Catfish: the TV show - κύκλος 4ος 
Επ.16  Επ. 16
20:00 EURO TOP CHART
22:00 Ex on the beach - κύκλος 3ος Επ. 9
22:30 Ex on the beach - κύκλος 3ος Επ. 10
23:00 Επ. 4 Επ. 1
23:30 Επ. 4 Επ. 2
00:00 Teen mom OG Κ7 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 5
01:00 Teen mom OG Κ7 Teen mom
02:00 Fear factor Κ2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 3
03:00 MTV World Stage
04:00 Only Hits
05:00 Only Hits
Πρόγραμμα Kontra Channel
19:00 Οίκο Ζην
20:00 Kontra News
21:00 Ελλήνων Έγερσις
22:00 Κόντρα και Ρήξη
00:00 Shop TV
05:00 Shop TV
Πρόγραμμα Extra 3
19:00 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
20:00 Τηλεαγορές
20:15 Αχ Ελλάδα Σ' Αγαπώ
21:00 Τηλεαγορές
21:30 Ζώδια και Συμβουλές
22:00 Δυνατά και Ελληνικά
00:30 Πολιτικός Μαραθώνιος
02:30 Lexitel
04:30 Τηλεαγορές
Πρόγραμμα Action24
18:30 Moto in action
19:00 Ταξιδευοντας με την κουζινα
20:00 MacGyver Κ2 MacGyver
21:00 Ο αγιος - κύκλος 1 The Invisible Millionaire
22:00 Ο τρόπος του Μπάρνεϊ
00:00 MacGyver Κ2 MacGyver
01:00 Ράλι στον Πάγο
01:30 Mobil 1 The Grid
02:00 Formula E
02:30 Gillette World Sports
03:00 Ποδόσφαιρο: Χόμπρο - Άαλμποργκ
05:00 Ποδόσφαιρο: Μπρόντμπι - Άαρχους
Πρόγραμμα STAR
19:55 STAR News
21:00 Η εποχή των παγετώνων
22:50 Focus
01:00 Ο Θόδωρος και το δίκανο
03:15 The Vampire Diaries - 3ος Κύκλος 
Επ.1  The Birthday
05:00 Ζίνα Ζίνα - 5ος κύκλος
Πρόγραμμα Epsilon TV
19:40 Live News Weekend
21:00 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική
21:10 Το 24ωρο μιας ξανθιάς
23:10 Ο αρχηγός του εγκλήματος
01:15 Circo
02:45 Criminal Minds - 2ος κύκλος 
Επ.5  The aftermath
03:30 ANNITA GR
05:30 Τώρα ό,τι συμβαίνει
Πρόγραμμα ΕΡΤ HD
18:50 Η μηχανή του χρόνου 1870: Η σφαγή στο Δήλεσι
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Το τρίτο πρόσωπο
00:15 Θαμμένα μυστικά
02:15 ΗΠΑ: Καταπολέμηση της Διαφθοράς
03:15 Europe
04:45 Επτά
05:40 Δυο Γυναίκες Μονομαχούν στον Ουρανό
Πρόγραμμα Nickelodeon
18:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
19:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
19:30 Paw Patrol: Μαραθωνιος
20:30 Σίμερ και Σάιν
21:30 Δυο φανταστικοί γονείς
22:00 Χελωνονιντζάκια
22:30 Χελωνονιντζάκια
23:00 Ένα σχολείο πολύ ροκ
23:30 Hunter Street
00:00 Drake and Josh
05:35 The troop
06:00 Drake and Josh
Πρόγραμμα Body in Balance
18:25 Back in Shape
18:30 Johanna Hall-Drop a Size for Life
18:45 Johanna Hall-Drop a Size for Life
19:00 Yoga με τη Sybile Gebhardt
19:45 10 Minutes Natural Moodlift
19:55 Yoga
20:00 The Perfect Bum με τον Doug Robertson
20:30 Mind and Body
20:55 Stott Pilates
21:05 Secrets of Anti-Aging με την Glynis Barber
21:20 Secrets of Anti-Aging με την Glynis Barber
21:30 Body in Play
21:35 Body in Play
21:40 Body in Play
21:45 Body in Parkour
21:50 Το Σώμα στα Υδάτινα και Εναέρια Σπορ
21:55 Υδάτινα & Εναέρια Αθλήματα
22:00 Φύση χαλάρωση
22:05 Conscious TV
22:55 Mind and Body
23:20 Kundalini Yoga-Mantras με την Maya Fiennes
00:10 Φύση χαλάρωση
00:15 Γιόγκα με τον Yogiraj Gurunath Siddhanath
00:40 Zen - Διαλογισμός
00:55 Shanti Yoga
01:20 5 Ρυθμοί στη Φύση
01:25 Yogaloshophy με την Mandy Ingber
01:50 Beach Lounge Caribbean
02:35 Warrior Yoga με τη Trudie Styler
02:45 Warrior Yoga με τη Trudie Styler
03:00 Train Like a Cheerleader
03:55 Body in Balance
04:00 Ancient Tibetan Rites
04:25 Ancient Tibetan Rites
04:45 Beauty of Nature
04:55 Yoga Rhythm με την Charlie Sales
05:20 Body in Balance
05:35 Words of Peace
Πρόγραμμα Blue Sky
19:00 Προσωπικά δεδομένα
20:00 Νανά στα κόκκινα
21:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
21:30 Lipstick
22:30 Jubilee
23:30 Έξυπνες αγορές
00:30 Παγκρήτιες Ώρες
01:30 Έξυπνες αγορές
03:00 Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
04:00 Ντοκιμαντέρ
05:00 Έξυπνες αγορές
Πρόγραμμα ΑΡΤ
19:10 Ειδήσεις
19:25 Περί Ανέμων και Υδάτων
19:30 Τα νέα της αγοράς
20:00 Ανάδειξέ το
21:00 Τα νέα της αγοράς
22:00 Μαρτυρίες
23:00 Τα νέα της αγοράς
00:00 Best of the Best
02:00 Τα νέα της αγοράς
02:30 Πανόραμα
03:30 Καλημέρα, τι Κάνεις;
05:00 Πολιτική αρτηρία