Αναζήτηση:

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Κατηγορίες Καναλιών
Τα αγαπημένα μου Επίγεια
Κινηματογραφικά Αθλητικά
Ντοκιμαντέρ CosmoteTV Ντοκιμαντέρ Nova
Παιδικά Lifestyle
Ειδησεογραφικά Μουσικά
Είδος Προγράμματος
Ταινία Σειρά
Ενημ. εκπομπή Ειδήσεις
Αθλητικά Ντοκιμαντέρ
Παιδικά Ψυχαγωγική εκπομπη
Ριάλιτι Τηλεπαιχνίδι
Προηγούμενη ημέρα Πέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2019 Επόμενη ημέρα
Πρόγραμμα ANT1
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος 
Επ.2  Με τη θεία δεν είναι αμαρτία
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Κάτι ψήνεται
17:15 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα χωρίς όνομα 
Επ.104  Επ. 104
19:30 Ant1 news
20:45 Η επιστροφή 
Επ.82  Επ. 82
21:45 Μην ψαρώνεις 
Επ.7  Επ. 7
22:45 Μια Ζωή Κ2 
Επ.24  Επ. 24
23:45 Τhe 2night Show Κ3 Τhe 2night Show
02:00 Εκείνες κι εγώ
03:00 VICE Κ6 VICE
04:00 Το καφέ της Χαράς
05:00 Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή
Πρόγραμμα ΕΡΤ1
09:50 Απευθείας
12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00 Για την Ελλάδα...
14:30 Ώρα Ελλάδας
15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00 Άλλη διάσταση
18:00 ΕΡΤ Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
18:15 Ο καιρός στην ώρα του
18:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
18:50 Δεύτερη Ματιά
20:55 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00 Η Ζωή εν Τάφω 
Επ.4  Επ. 4
23:00 Focus
00:00 ΕΡΤ Ειδήσεις
00:15 Focus
01:00 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
01:10 Indian Summers Κ2 
Επ.4  Η Άδεια Καρέκλα
02:10 Άλλη διάσταση
04:00 Indian Summers Κ2 
Επ.4  Η Άδεια Καρέκλα
04:50 Εκπομπή
05:30 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:50 Πρώτη Είδηση
Πρόγραμμα Μακεδονία TV
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
16:00 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
17:00 Chicago Fire
18:00 Chicago Fire
19:00 Saving Hope
20:00 Scandal
21:00 Scandal
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ
22:10 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
23:00 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
00:00 Mayday
01:00 Saving Hope
02:00 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος
Πρόγραμμα BBC World
08:45 Ενημέρωση
09:00 Τα νέα του BBC World
09:30 Τα νέα του BBC World
09:45 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
10:00 Τα νέα του BBC World
10:30 BBC Business Live
11:00 Κλικ
11:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
12:00 GMT
12:30 TBA
13:00 GMT
13:30 Νέα από τον κόσμο των επιχειρήσεων
13:45 Τα σπορ σήμερα
14:00 GMT
14:30 GMT
15:00 Νέα για την Ασία
15:30 Νέα για την Ασία
16:00 Νέα για την Ασία
16:30 Επιχειρηματικό Μαγκαζίνο με τον Άαρον Χέσλχερστ
17:00 Νέα για την Ασία
17:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
18:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
18:30 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
19:30 Το BBC στην Αφρική
20:00 Παγκόσμια νέα με τον Μάθιου Αμρολιγουάλα
20:15 Διεθνή επιχειρηματικά νέα
20:30 Έξω από τα δόντια Στον δρόμο: Το κλίμα της Αλάσκα
21:00 Πέρα από τις 100 Ημέρες
21:30 Πέρα από τις 100 Ημέρες
22:00 Εξωτερική πηγή
22:30 Τα σπορ σήμερα
23:00 Εξωτερική πηγή
23:30 Εξωτερική πηγή
00:00 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
00:30 Τα νέα του BBC World από την Αμερική
01:00 Ημέρα ειδήσεων
01:30 Τα επιχειρηματικά νέα της Ασίας
01:45 Τα σπορ σήμερα
02:00 Ημέρα ειδήσεων
Πρόγραμμα 4Ε
09:00 Πανεπιστημιακά στην 4Ε - κύκλος 1 Κεντρική Βιβλιοθήκη Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
09:30 Αναδιφήσεις στην Ιστορία και τον Πολιτισμό
10:30 Ο κόσμος... αλλιώς
11:30 Τηλεσχολείο ψαλτικής
12:00 Λόγια της Πλώρης
12:50 Εν Χορδαίς
13:25 Περιοδικές Προτάσεις
14:10 Ένατη Ώρα
14:25 Αγιογραφικά Αναγνώσματα
14:45 Ημερολόγιο
14:50 Γλυκές Δημιουργίες
15:00 Τηλεφημερίδα
16:00 Παρακλητικός κανόνας στον Άγιο Παντελεήμονα
16:45 Χρώματα και Ιδέες
17:15 Τα Λέμε Ιταλικά
18:00 Ακολουθία του Εσπερινού
18:40 Εκπαιδευτική τηλεόραση
19:00 Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
20:00 Πνευματική Οδοιπορία
21:00 Βυζαντινά μελωδήματα
22:00 Νεανικό Αρχονταρίκι
22:30 Αθλητικές διαδρομές
23:15 Μικρό Απόδειπνο
00:00 Τηλεφημερίδα
00:50 Λόγια της Πλώρης
01:40 Εν Χορδαίς
02:15 Περιοδικές Προτάσεις
03:00 Σημεία των καιρών
05:05 Γλυκές Δημιουργίες
05:15 Τα Λέμε Ιταλικά
Πρόγραμμα ΣΚΑΙ
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί σου
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Power of Love
18:10 Δελτίο στη Νοηματική
18:20 Survivor Πανόραμα
19:30 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:00 Το τελευταίο οχυρό
23:45 Ο τελευταίος επιζών
02:00 Power of Love
04:30 Μαζί σου
Πρόγραμμα Open Beyond TV
09:45 Ευτυχείτε!
13:00 Για πάντα παιδιά Κ1 Για Πάντα Παιδιά
14:00 Open News - Μεσημεριανό Δελτίο
15:00 Για την παρέα
16:40 Ποιος ρωτάει;
17:40 Open News στη Νοηματική
17:50 Ελεύθερη σχέση Κ1 
Επ.34  Επ. 34
19:00 Open News
20:00 Ο πρίγκιπας της φωτιάς Κ1 
Επ.75  Επ. 75
21:00 Ο δασκαλάκος ήταν λεβεντιά
23:00 Ου φονεύσεις Κ1 Ου Φονεύσεις
00:00 Criminal minds - 11ος κύκλος 
Επ.1  The Job
01:00 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.17  Breath Play
02:00 Διπλή παγίδα
04:30 Criminal Minds - 10ος κύκλος 
Επ.18  Rock Creek Park
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30
Πρόγραμμα MAD
09:00 15 Super Mad Hits GR
10:00 Χρονομηχανή
10:30 Brand New Clips
11:00 Shazam Top
12:00 Λάικ στα Λαϊκά
13:00 Throwback Hits
13:30 Greek Super Heroes
14:00 15 Super Mad Hits GR
15:00 15 Super Mad Hits INTL
16:00 Loca Report
16:30 Loca Report
17:00 OK
19:00 Cool.E.R.
19:30 Cool.E.R.
20:00 15 Super Mad Hits GR
21:00 Λάικ στα Λαϊκά
22:00 Στη διαπασών
23:00 Alternative Local
23:30 Rock On Mixer
00:00 A-katalilo URBAN
01:00 Music Non Stop GR
02:00 Λάικ στα Λαϊκά
03:00 Music Non Stop GR
04:00 Music Non Stop INTL
05:00 Music Non Stop GR
Πρόγραμμα ΒΟΥΛΗ
09:00 Πρωινή ανάγνωση
09:30 Κοινοβουλευτικό έργο
17:00 Κοινοβουλευτικό έργο
23:00 Τι Λέει ο Νόμος Τουριστικά σκάφη
00:30 Μουσικές μορφές - κύκλος 1 Αλεξία Βουλγαρίδου, Υψίφωνος
01:30 Επανάληψη προγράμματος
Πρόγραμμα Zoom TV
09:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
11:00 Η Αγορά Σήμερα
12:15 Μαζί και Σήμερα
14:15 Μένιος Live
17:00 Γιώργος Τράγκας
19:30 Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
20:30 Ζώδια και Συμβουλές
21:00 Κόντρα και Ρήξη
22:00 Gallery Μιραράκη
00:00 Η Αγορά Σήμερα
05:30 Αποκαλυπτικό Δελτίο
Πρόγραμμα Deutsche Welle
08:45 Ειδήσεις στην DW
09:00 Ειδήσεις στην DW
09:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
10:00 Ειδήσεις στην DW
10:30 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
10:45 Ειδήσεις στην DW
11:00 Ειδήσεις στην DW
11:15 DocFilm
12:00 Ειδήσεις στην DW
12:30 Ζώνη Συγκρούσεων - Αντιμέτωποι με τους Ισχυρούς
13:00 Ειδήσεις στην DW
13:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
14:00 Ειδήσεις στην DW
14:30 Ζώνη Συγκρούσεων - Αντιμέτωποι με τους Ισχυρούς
15:00 Ειδήσεις στην DW
15:30 Ειδήσεις στην DW
15:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
16:00 Ειδήσεις στην DW
16:30 Ειδήσεις στην DW
16:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
17:00 Ειδήσεις στην DW
17:30 Ματιά στους Ανθρώπους της Ευρώπης
18:00 Ειδήσεις στην DW
18:30 Ειδήσεις στην DW
18:45 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
19:00 Ειδήσεις στην DW
19:30 Ειδήσεις στην DW
19:45 Ειδήσεις στην DW
20:00 Ειδήσεις στην DW
20:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
20:30 Ειδήσεις στην DW
20:45 Ειδήσεις στην DW
21:00 Ειδήσεις στην DW
21:30 Quadriga - Debate στο Βερολίνο
22:00 Ειδήσεις στην DW
22:30 Σύντομες Ειδήσεις της Ημέρας
23:00 Ειδήσεις στην DW
23:15 Επιχειρηματικά Νέα - Ειδήσεις
23:30 Ειδήσεις στην DW
23:45 Ειδήσεις στην DW
Πρόγραμμα ALPHA
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Συμμορία εραστών
17:00 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:10 Το Σόι σου Κ3 
Επ.20  Επ. 20
18:00 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Έλα στη θέση μου Κ3 
Επ.99  Επ. 99
21:00 Μην αρχίζεις τη μουρμούρα Κ6 
Επ.35  Επ. 35
21:50 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.161  Επ. 161
23:00 Το Τατουάζ Κ2 
Επ.162  Επ. 162
00:10 360o - Ο κύκλος της αλήθειας
01:20 Μυστική πράκτορας
03:20 Kourtney and Khloe take Miami - κύκλος 1 
Επ.3  Hangover Helpers
03:40 Kourtney and Khloe take Miami - κύκλος 1 
Επ.4  Kourt Gone Wild
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Deal
05:10 Εικόνες
Πρόγραμμα ΕΡΤ2
09:00 Ταξίδια στη μνήμη  Άννα Βαγενά
10:00 Φυλές της Αθήνας  Φιλιππίνες
11:00 Θράκη: Χθες - Σήμερα - Αύριο  
Επ.3  Νέα Ορεστιάδα
11:30 Sunken Forest
12:30 I Love Lucy 
Επ.153  Επ. 153
13:00 I Love Lucy 
Επ.154  Επ. 154
13:30 Γεύσεις από Ελλάδα
14:15 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.25  Επ. 25
14:30 Οι αναμνήσεις της Νανέτ  
Επ.26  Επ. 26
14:45 Γιάκαρι  
Επ.41  Επ. 41
15:00 Γιάκαρι  
Επ.42  Επ. 42
15:15 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.45  I Don't Like Thunderstorms
15:30 Η Μικρή Πριγκίπισσα 
Επ.46  I Want to Be a Queen
15:45 Το μικρό σπίτι στο λιβάδι Κ9 
Επ.2  Επ. 2
16:30 Στο δάσκαλό μας με αγάπη
18:00 Έξι Αδελφές Κ5 
Επ.7  Επ. 7
19:00 Έξι Αδελφές Κ5 
Επ.8  Επ. 8
20:00 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου LIVE
20:30 Μπάσκετ: Ελλάδα - Γεωργία LIVE
22:30 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου LIVE
23:00 Οι κεραίες της εποχής μας
00:00 Sunken Forest
01:00 Ταξίδια στη μνήμη  Άννα Βαγενά
02:00 Ένα Ξενοδοχείο Δίπλα στη Θάλασσα 
Επ.6  Επ. 6
03:00 Φυλές της Αθήνας  Φιλιππίνες
04:00 I Love Lucy 
Επ.153  Επ. 153
04:30 I Love Lucy 
Επ.154  Επ. 154
05:00 Γεύσεις από Ελλάδα
Πρόγραμμα Kontra Channel
09:20 On Air
11:30 Food Project
12:30 On Air
13:00 Έξυπνες αγορές
14:00 Yes I Do
15:30 On Air
15:45 Live με την Αντιγόνη
18:30 De Facto
19:30 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
21:45 ΕξΟικοδομώ
23:00 Yes I Do
00:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
02:00 Live με την Αντιγόνη
05:00 On Air
Πρόγραμμα MTV
09:00 I used to be fat - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 3
10:00 16 and pregnant - κύκλος 2 Επ. 9
11:00 Teen mom - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 8
12:00 Teen mom - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 9
13:00 M Is For Music
14:00 Ex on the beach - κύκλος 6 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 8
14:30 Ex on the beach - κύκλος 6 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 9
15:00 Just tattoo of us - κύκλος 1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 9
16:00 Just tattoo of us - κύκλος 2 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
17:00 M Is For Music
18:00 Fear Factor Κ1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 4
19:00 Fear Factor Κ1 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 5
20:00 The Ride - κύκλος 3 Jennifer Lopez
21:00 Catfish: the TV show - κύκλος 2ος Επ. 14
22:00 Catfish: the TV show - κύκλος 6 Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 1
00:00 Lindsay Lohans Beach Club
00:30 True love or true lies? Κοινωνική Εκπομπή - Επ. 10
01:00 Ridiculousness - κύκλος 9 Ψυχαγωγικό σόου - Επ. 1
01:30 Ridiculousness - κύκλος 9 Ψυχαγωγικό σόου - Επ. 1
02:00 Jersey Shore: Οικογενειακές Διακοπές Κ2 Μουσικό μαγκαζίνο - Επ. 12
03:00 M Is For Music
04:00 M Is For Music
Πρόγραμμα Action24
09:00 Ποδόσφαιρο: Λίνγκμπι - Κοπεγχάγη
11:00 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
12:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
15:00 Triathlon Series
16:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
18:00 Οι αντιζηλοι
19:00 Η Δικαστής Τζούντι Κ22 Χάος στο πάρτι
20:00 Sport News
21:00 Brainstorming
22:00 Evening Report
23:30 Bull Κ1 
Επ.8  Επ. 8
00:30 Formula E
01:00 Ποδόσφαιρο: Μίντιλαντ - Μπρόντμπι
03:00 World Sailing Show - κύκλος 1 World Sailing Show
03:30 Mobil 1 The Grid
04:00 Super League Triathlon
05:00 Ποδόσφαιρο: Λίνγκμπι - Κοπεγχάγη
Πρόγραμμα STAR
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 6ος κύκλος 
Επ.8  Mr. Monk and the Wrong Man
15:00 STAR News
15:50 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
16:00 Shopping Star
17:40 Elif Κ2 
Επ.278  Επ. 278
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 MasterChef 3
23:00 Χίλιοι τρόποι να πεθάνεις στην Άγρια Δύση
01:30 MasterChef 3
03:30 Elvis: That's the Way It Is
Πρόγραμμα ΕΡΤ HD
10:00 Ποδόσφαιρο: Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ
12:00 Juventus TV
15:00 Barca TV
18:00 Μπάσκετ: Κύπελλο Ελλάδας 2018 - 2019
20:00 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου LIVE
20:30 Μπάσκετ: Ελλάδα - Γεωργία LIVE
22:30 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου LIVE
23:00 Bayern TV
02:00 Juventus TV
05:00 Ο Γύρος του Κόσμου με μια Μπάλα
Πρόγραμμα Nickelodeon
09:00 Team Umizoomi
09:30 Little Charmers
10:00 Σίμερ και Σάιν
10:30 Paw patrol
11:00 Ντόρα η μικρη εξερευνητρια
11:30 Rusty Rivets
12:00 Kuu Kuu Harajuku
12:30 Fanboy and Chum Chum
13:00 Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
13:30 Danny phantom
14:00 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
14:30 Winx Club
15:00 Maggie & Bianca
15:30 Το γραφειο των μαγικων ιστοριων
16:00 Regal Academy
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
17:30 Paw patrol
18:00 Ο Μπλέιζ και οι φιλοι του
18:30 Σίμερ και Σάιν
19:00 Νελλα, η πριγκίπισσα ιπποτης
19:30 Ο Αλβιννν!!! και η παρέα του
20:00 Τα Μυστικά της Αβύσσου
20:30 Mysticons
21:00 Ninjago: Masters of Spinjitzu
21:30 Μπομπ ο Σφουγγαράκης
22:00 The Loud House
22:30 Dragon Ball Super
23:00 Victorious
23:30 The thundermans
00:00 Hunter Street
05:35 Μαξ και Σρεντ
06:00 Drake and Josh
Πρόγραμμα Body in Balance
08:40 Caribbean Workout
09:00 Time for pilates
09:05 Λύσεις με την Carolyne Sandry
09:25 Stott Pilates
09:50 Χαλάρωσε Σκούμπι Ντου! Η ταινία
10:00 Χορός
10:05 Secrets of Anti-Aging με την Glynis Barber
10:30 Secrets of Anti-Aging με την Glynis Barber
10:45 Stress Less με τον Charles Linden
10:55 Stress Less με τον Charles Linden
11:10 Beat Arthritis Naturally
11:25 Beat Arthritis Naturally
11:40 Μαγειρική με τον Έσκο Κόσκι-Λάουλαγια
11:55 Πραλίνα Φουντουκιού με την Αρετή Καφαντάρη
12:05 Άκης Αγγελάκης - Ζεις ή Υπάρχεις; 5ο Μέρος
12:15 Άκης Αγγελάκης - Ζεις ή Υπάρχεις; 5ο Μέρος
12:25 Yoga
12:30 Η τέχνη της ζωής
12:55 Παγκόσμια Ημέρα Ευεξίας
13:00 Παρουσίαση Χορευτικών Παραστάσεων
13:20 Χορός
13:25 Χορός
13:30 Χορός
13:35 Enter the Battle
13:45 Enter the Battle
14:00 Υδάτινα & Εναέρια Αθλήματα
14:05 Υδάτινα & Εναέρια Αθλήματα
14:10 Υδάτινα & Εναέρια Αθλήματα
14:15 Body in Parkour
14:20 Body in Parkour
14:25 Γυμναστική Αντι-γήρανσης με τη Nawaz Modi Singhania
14:55 Train Like a Cheerleader
15:25 Ultimate Body Workout με την Penny Lancaster
15:35 Ultimate Body Workout με την Penny Lancaster
15:50 Yoga με τη Sybile Gebhardt
16:35 Διεθνές Σεμινάρια Αϊκίντο 2018
16:40 The Body Holiday
17:05 Φύση χαλάρωση
17:25 Fabulous Fitness at 40 με την Ladan Soltani
17:50 Fabulous Fitness at 40 με την Ladan Soltani